TV-Y  •  21 хв  • 
Серіал Завершений
Країни: США
Жанр: анімація пригоди комедія сімейний
екшн
Прем'єра в світі:
Режисери: Matthew Humphreys, Tanner Johnson, Jason Zurek
КіноБаза: 8.0 (31)  IMDb: 8.3 (12057)
0
1
0
2
0
3
0
4
2
5
1
6
5
7
11
8
8
9
4
10
Моя оцінка:
/10
переглянуто 0%
3 сезони, 71 епізод
Є українське аудіо
Сюжет:

Неймовірні пригоди племінників Дональда Макдака Гьюї, Луї, Дьюї, відданих на піклування ексцентричному скнарі-мільярдерові Скруджу МакДаку, тривають.

Доступно в sweet.tv (укр. аудіо)

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

Walt Disney Television Animation, Disney Television Animation

Виробничі канали:

Disney Channel Disney XD

Актори: (Всі 242)
Scrooge McDuck
Scrooge McDuck (60 епізодів)
Dewey Duck
Dewey Duck (59 епізодів)
Huey Duck
Huey Duck (59 епізодів)
Louie Duck
Louie Duck (56 епізодів)
Webby Vanderquack
Webby Vanderquack (55 епізодів)
Launchpad McQuack
Launchpad McQuack (39 епізодів)
Кіт Ферґюсон
Flintheart Glomgold (32 епізоди)
Donald Duck
Donald Duck (29 епізодів)
Mrs. Beakley
Mrs. Beakley (28 епізодів)
Della Duck
Della Duck (24 епізоди)
Ерік Бауза
Big Time Beagle (20 епізодів)
Кері Волґрен
Roxanne Featherly (19 епізодів)
Джим Реш
Gyro Gearloose (14 епізодів)
Ейпріл Вінчелл
Black Heron (14 епізодів)
Кіміко Ґленн
Lena (13 епізодів)
Лін-Мануель Міранда
Fenton Crackshell-Cabrera (12 епізодів)
Марк Джексон Івен
Bradford Buzzard (12 епізодів)
Джош Бренер
Mark Beaks (10 епізодів)
Девід Кей
Duckworth (10 епізодів)
Кріс Діамантополос
Storkules (9 епізодів)
Актори озвучення:

Студія: LeDoyen Studio
Тип: Дублювання

Режисери дубляжу: Максим Кондратюк (сезони 1, серії 1-9, 11-25; сезон 3), Павло Голов (сезон 1, серія 10; сезон 2)
Перекладачі: Катерина Щепковська (сезон 1, серії 1-3, 5-10, 20-25), Павло Голов (сезон 1, серії 4, 11-13), Олексій Кондратюк (сезон 1, серії 14-19), Тетяна Левченко (сезон 1, серія 10; сезони 2-3)
Перекладачі пісень: Роман Кисельов (сезон 1, серії 1-13, 20-25), Олексій Кондратюк (сезон 1, серії 14-19), Тетяна Левченко (сезон 2, серії 1-5, 7-8), Ілля Чернілевський (сезони 2, серії 1-2; 6-13, 15, 19, 21, сезон 3)
Музичний керівник: Тетяна Піроженко

Ролі дублювали:
Скрудж МакДак / Юний Скрудж — Євген Пашин
Крячик — Олександр Солодкий
Квачик — Руслан Драпалюк
Кручик — Євген Сардаров
Пір'їнка — Анастасія Зіновенко
Пані Кряква / Юна пані Кряква — Катерина Качан
Форсаж МакКряк — Роман Молодій
Ґуфі — Дмитро Гаврилов
Дональд — Євген Тиховський
Хапун Дерихвіст / Дюк Наживка; Дакворт — Максим Кондратюк
Нянька; Орла Розсікайсон; Блогерка; Комп'ютер; Жіночка — Вікторія Кулініч
Делла Дак — Вікторія Хмельницька (сезон 1), Олена Узлюк (сезон 2-3)
Навігатор; Бам; Менеджер; Сміхун; Такіто 1; Боксер; Кравець; Працівник 1; Працівник; Охоронець 2; Бро 4; Крячур; Минуле; Білий; Менні — Роман Солошенко
Жмикрут; Нік Нічник — Ігор Волков
Крижень Шилохвіст / Чорний плащ / Темний Плащ — Ігор Волков (сезон 1), Андрій Твердак (сезон 3)
Гвинт Недокрут — В'ячеслав Довженко
Крутій — В'ячеслав Довженко (сезон 1, серії 5, 15), В'ячеслав Дудко (сезон 1, серія 3, 6, 21; сезон 2-3)
Фартовій; Кавун; Качколак; Веро; Крякоджокер — Юрій Кудрявець
Марк Дзьоб — Євген Локтіонов
Ліна; Зен Совасон — Антоніна Якушева
Магіка фон Чварен — Ірина Дорошенко
Фентон Тріщун / Робокачур; Шериф Маршал Кабрера / Офіцер Кабрера — Дмитро Сова
Гачко; Дилер — Сергій Кияшко
Роксан / Роксанна; Джейн; Секретарка; Дилерка; Спадкоємиця; Селена; Ожинка; Джун — Оксана Гринько
Трилапа — Оксана Гринько (сезон 1), Катерина Башкіна-Зленко (сезон 3)
Дантист; Бро 3 — Сергій Солопай
Добряк; Охоронець 1; Ніжноніжка; Гевін; Франкенштейн; Бугай Бульба; Сірий — В'ячеслав Дудко
Бублик — Павло Скороходько (сезон 1, серії 3, 6, 15, сезон 2), Олександр Чернов (сезон 1, серія 21)
Кучер — Павло Скороходько
Тобі; Кур'єр; Такіто 2; Халтурник; Патлань; Елітник; Працівник 2; Лакей; Бро 2 — Олександр Чернов
Автомат; Невдаха; Ведучий — Олексій Череватенко
Мамця Барбос — Надія Кондратовська (сезон 1-2), Людмила Суслова (сезон 3)
Костюм; Страшко; Дональд (ситком); Сталедзьоб — Дмитро Бузинський
Білокрил; Емма Гламур — Наталя Ярошенко
Злюка; Ліу Хай — Олег Лепенець
Ведучий; Гроза; Місячус — Микола Боклан
Амунет; Відьма; Чорна Чапля — Аліна Проценко
Сабаф; Санта; Понсе де Леон; Батя Барбос; Дінгус — Михайло Кришталь
Чорне крило — Михайло Кришталь (сезон 2, серія 8), Олександр Шевчук (сезон 2, серія 24)
Джин — Михайло Кришталь (сезон 2), Андрій Альохін (сезон 3)
Тот-Ра — Борис Георгієвський
Качкулес — Роман Чорний
Зевс; Рибар; Бомбі; Йормундганд — Володимир Кокотунов
Шипшинка — Єлизавета Мастаєва
БРАТ; Папуга — Володимир Канівець
Продавець — Дмитро Бузинський (сезон 1, серія 4), Володимир Канівець (сезон 1, серія 17)
Прислужник — Володимир Бугай
Пончик — Валентин Музиченко (сезон 1), Олександр Погребняк (сезон 2-3)
Теперішнє — Валентин Музиченко
Покоївка; Чорногуз — Олена Узлюк
ДТ-87 — Петро Сова (сезон 1), Павло Голов (сезон 2)
Аукціоніст — Петро Сова
Златка О'Гріш — Лідія Муращенко (сезон 1, серія 17), Тетяна Зіновенко (сезон 1, серія 10; сезон 2-3)
Кряквіц; Фергюс; Людвіг Фон Дрейк; Довідник — Євген Малуха
Дон Іклань; Сильнобород; Прянобарон — Олександр Погребняк
Одноока; Арфа — Тетяна Піроженко
Бровко — Євген Анішко
Дауні — Тетяна Антонова
Лов — Тетяна Чичило
Xoce; Репортер — Едуард Кіхтенко
Панчіто — Андрій Альохін
Юний Дональд; Моллі; Молода мамця — Анна Соболєва
Затьмара; Гусинка — Юлія Шаповал
Вайолет — Ольга Гриськова
Зеніта — Марина Клодніцька
Горбач — Олександр Завальський
Ластівочка; Алетея — Катерина Брайковська
Джим / Зіркінг / Чорне крило — Михайло Войчук
Крех Селех — Олександр Шевчук
Елістер Невікряк — Юрій Коваленко
Мама Пончика — Олена Бліннікова
Офіцер Кабрера — Олена Бліннікова (сезон 2), Олена Хижна (сезон 3)
Ю.Д.О.Д. — Єгор Скороходько (сезон 2; сезон 3, серія 8), Тимофій Марченко (сезон 3, серії 24-25)
Бабба; Кіт Хмарогон — Андрій Соболєв
Пан Зі — Павло Голов
Носферату; Цар Чеснус — Дмитро Завадський
Дженніфер — Ксенія Лук'яненко
Дейзі; Ванда; Денні; Вебра — Людмила Ардельян
Акіта; Рідинатор; По — Олесь Гімбаржевський
Джон Крякфеллер — Олег Лепенець (сезон 2), Олесь Гімбаржевський (сезон 3)
Тедзука — Наталя Романько
Капсула; Мей — Анастасія Чубинська
Мегавольт; Аїд — Дмитро Тварковський
Матильда — Наталя Поліщук
Фантом / Фантомна Пляма — Олександр Вілков
Перчинка — Олена Борозенець
Мердок — Юрій Висоцький
Агнес — Олена Хижна
Ратт Бетла; Іграшка Фунсо; Персіваль П. Пеппінгтон — Дмитро Шапкін (https://youtu.be/MECs6AaUOFs)

А також: Володимир Волошин, Влад Волошин, Сергій Юрченко, В'ячеслав Рубель, Вероніка Дорош



Творці: ,
Режисери: , ,
Сценаристи: Francisco Angones, Madison Bateman, Colleen Evanson
Композитор: Домінік Льюіс
Відео: (Всі 2)
Качині Історії | Трейлер 🎩 Українською 🇺🇦 | Disney Channel
DuckTales First Look | DuckTales | Disney XD
Зображення: (Всі 13)

Рекомендації: (Всі 10)
Схожі фільми, запропоновані учасниками: (Всі 2)
Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: