Знайдено 17 результатів

Земля короля
Земля короля (2023) 18 квітня 2024  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.7
Сюжет Втомлений роками військової служби Людвіг Кален отримує від короля дозвіл займатися землеробством на віддалених землях. Мова про вересові пустища на півночі Данії. У вдячність за обробіток земель, які раніше вважали для цього непридатними, король обіцяє Калену дворянський титул. На місці з’ясовується, що болотисті землі – найменша проблема, з якою стикнеться Кален. Тутешній землевласник Шінкель вважає відведені королем землі своїми. Його влада в цих краях така ж безмежна, як і його жорстокість.
Земля короля Трейлер

Земля короля (2023)

The Promised Land

Данія, Швеція, Норвегія, Німеччина   2 год 7 хв
Читати опис Втомлений роками військової служби Людвіг Кален отримує від короля дозвіл займатися землеробством на віддалених землях. Мова про вересові пустища на півночі Данії. У вдячність за обробіток земель, які раніше вважали для цього непридатними, король обіцяє Калену дворянський титул. На місці з’ясовується, що болотисті землі – найменша проблема, з якою стикнеться Кален. Тутешній землевласник Шінкель вважає відведені королем землі своїми. Його влада в цих краях така ж безмежна, як і його жорстокість.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (17)  IMDb: 7.7 (15307)
Моя оцінка:
/10
На вістрі клинка
На вістрі клинка (2023) 18 квітня 2024 0.0 imdb 6.7
Сюжет Париж, 1887 рік. Дуелі офіційно заборонені, але все ще залишаються регулярною практикою. Для багатьох це єдиний спосіб захистити свою честь. Майстер фехтування Клеман Лаказ марно намагається вберегти свого племінника від нерівного поєдинку з досвідченішим полковником Бершером. Також перед нами розкривається історія Марі-Рози Астьє де Вальсайр, котра бореться за рівноправність жінок, намагається показати, що честь – це не лише чоловіча справа.
На вістрі клинка Трейлер

На вістрі клинка (2023)

The Edge of the Blade

Франція   1 год 41 хв
Читати опис Париж, 1887 рік. Дуелі офіційно заборонені, але все ще залишаються регулярною практикою. Для багатьох це єдиний спосіб захистити свою честь. Майстер фехтування Клеман Лаказ марно намагається вберегти свого племінника від нерівного поєдинку з досвідченішим полковником Бершером. Також перед нами розкривається історія Марі-Рози Астьє де Вальсайр, котра бореться за рівноправність жінок, намагається показати, що честь – це не лише чоловіча справа.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (203)
Моя оцінка:
/10
Пухнасті супергерої
Пухнасті супергерої (2023) 18 квітня 2024 0.0 imdb 5.2
Сюжет Відтоді, як Меґі вперше вдягла маску, злочинність у місті практично зникла. Тепер вона постійно роздає автографи, сплачує податки та бере участь у різноманітних шоу. Але нудне життя не для супергероїв! Тож, коли злий геній вирішує захопити місто, де всі стали занадто розслабленими, Меґі та її команда супергероїв вступає у бій!
Пухнасті супергерої Трейлер

Пухнасті супергерої (2023)

Combat Wombat: Back 2 Back

  1 год 21 хв
Читати опис Відтоді, як Меґі вперше вдягла маску, злочинність у місті практично зникла. Тепер вона постійно роздає автографи, сплачує податки та бере участь у різноманітних шоу. Але нудне життя не для супергероїв! Тож, коли злий геній вирішує захопити місто, де всі стали занадто розслабленими, Меґі та її команда супергероїв вступає у бій!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (43)
Моя оцінка:
/10
Любов, брехня та кровопролиття
Любов, брехня та кровопролиття (2024) 18 квітня 2024 7.0 imdb 7.3
Сюжет Відлюдькувата менеджерка тренажерного залу закохується в амбітну бодибілдерку, яка в гонитві за своєю мрією прямує у Вегас. Їхня пристрасть виливається в небезпечну пригоду, що затягне їх обох у сіті злочинних зв’язків.
Любов, брехня та кровопролиття Трейлер

Любов, брехня та кровопролиття (2024)

Love Lies Bleeding

16+
Велика Британія, США   1 год 44 хв
Читати опис Відлюдькувата менеджерка тренажерного залу закохується в амбітну бодибілдерку, яка в гонитві за своєю мрією прямує у Вегас. Їхня пристрасть виливається в небезпечну пригоду, що затягне їх обох у сіті злочинних зв’язків.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.3 (6740)
Моя оцінка:
/10
Манкімен
Манкімен (2024) 18 квітня 2024 0.0 imdb 7.3
Сюжет Історія нещодавно звільненого колишнього злочинця, який живе в Індії та намагається пристосуватися до світу корпоративної жадібності та розмивання духовних цінностей. Напружений екшн про героя, який розв'язує кампанію помсти корумпованим лідерам, які вбили його мати та продовжують систематично переслідувати бідних та безправних.
Манкімен Трейлер

Манкімен (2024)

Monkey Man

16+
США, Канада, Сінгапур, Індія   2 год 1 хв
Читати опис Історія нещодавно звільненого колишнього злочинця, який живе в Індії та намагається пристосуватися до світу корпоративної жадібності та розмивання духовних цінностей. Напружений екшн про героя, який розв'язує кампанію помсти корумпованим лідерам, які вбили його мати та продовжують систематично переслідувати бідних та безправних.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (11106)
Моя оцінка:
/10
Ебіґейл
Ебіґейл (2024) 18 квітня 2024 0.0 imdb 6.0
Сюжет Після викрадення 12-річної доньки впливової кримінальної фігури викрадачі намагаються отримати викуп у розмірі 50 мільйонів доларів. Усе, що їм потрібно, — простежити за дитиною протягом ночі. Проте замкнені в будинку грабіжники починають таємниче зникати. На свій жах вони виявляють, що залишилися сам-на-сам не зі звичайною дівчинкою…
Ебіґейл Трейлер

Ебіґейл (2024)

Abigail

Ірландія, США   1 год 49 хв
Читати опис Після викрадення 12-річної доньки впливової кримінальної фігури викрадачі намагаються отримати викуп у розмірі 50 мільйонів доларів. Усе, що їм потрібно, — простежити за дитиною протягом ночі. Проте замкнені в будинку грабіжники починають таємниче зникати. На свій жах вони виявляють, що залишилися сам-на-сам не зі звичайною дівчинкою…
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (215)

Голосування буде доступне після релізу

Нічні незнайомці
Нічні незнайомці (2023) 25 квітня 2024 0.0 imdb 5.8
Сюжет Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.
Нічні незнайомці Трейлер

Нічні незнайомці (2023)

Strangers by Night

Франція   1 год 31 хв
Читати опис Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (301)
Моя оцінка:
/10
Закляття. Зародження зла
Закляття. Зародження зла (2023) 25 квітня 2024 0.0 imdb 4.6
Сюжет 1931 рік. Емілія, бунтівна та непокірна дівчина, заслана батьком до монастиря проти власної волі. Її приїзд супроводжується серією паранормальних явищ, які згодом стають дедалі сильнішими. Щоб здобути свободу Емілії, доведеться розгадати таємницю прокляття монастиря та його мешканок.
Закляття. Зародження зла Трейлер

Закляття. Зародження зла (2023)

Auxilio: The Power of Sin

18+
Колумбія, Аргентина   1 год 20 хв
Читати опис 1931 рік. Емілія, бунтівна та непокірна дівчина, заслана батьком до монастиря проти власної волі. Її приїзд супроводжується серією паранормальних явищ, які згодом стають дедалі сильнішими. Щоб здобути свободу Емілії, доведеться розгадати таємницю прокляття монастиря та його мешканок.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (46)
Моя оцінка:
/10
Клаустрофоби: Без сну
Клаустрофоби: Без сну (2022) 25 квітня 2024 5.0 imdb 5.6
Сюжет Сім незнайомих один одному людей приходять в одну фармацевтичну компанію, де підписують дозвіл на те, щоби на них випробували один новий експериментальний препарат. Однак незабаром у героїв з'являється побічний ефект: ніхто більше не спить. До того ж якщо вони все ж таки заснуть, то на них чекає смерть…
Клаустрофоби: Без сну Трейлер

Клаустрофоби: Без сну (2022)

Double Blind

Ірландія   1 год 30 хв
Читати опис Сім незнайомих один одному людей приходять в одну фармацевтичну компанію, де підписують дозвіл на те, щоби на них випробували один новий експериментальний препарат. Однак незабаром у героїв з'являється побічний ефект: ніхто більше не спить. До того ж якщо вони все ж таки заснуть, то на них чекає смерть…
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.6 (2483)
Моя оцінка:
/10
Каскадер
Каскадер (2024) 25 квітня 2024 0.0 imdb 7.5
Сюжет Колт — каскадер і, як і кожному каскадеру йому доводиться виконувати складні трюки, стрибати з найвищої висоти та постійно ризикувати життям для ефектних кіносцен. Переживши нещасний випадок на майданчику, який майже знищив його кар’єру, Колту знову доведеться повернутися до роботи. Він повинен розшукати зниклу кінозірку, розгадати підлу змову та ще й повернути кохання усього життя. Хіба щось може піти не так?
Каскадер Трейлер

Каскадер (2024)

The Fall Guy

12+
США   2 год 6 хв
Читати опис Колт — каскадер і, як і кожному каскадеру йому доводиться виконувати складні трюки, стрибати з найвищої висоти та постійно ризикувати життям для ефектних кіносцен. Переживши нещасний випадок на майданчику, який майже знищив його кар’єру, Колту знову доведеться повернутися до роботи. Він повинен розшукати зниклу кінозірку, розгадати підлу змову та ще й повернути кохання усього життя. Хіба щось може піти не так?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (499)

Голосування буде доступне після релізу

Спадкоємець
Спадкоємець (2023) 2 травня 2024 0.0 imdb 7.2
Сюжет У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.
Спадкоємець Трейлер

Спадкоємець (2023)

The Successor

Франція, Канада, Бельгія   1 год 52 хв
Читати опис У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (450)
Моя оцінка:
/10
Нарешті світанок
Нарешті світанок (2023) 2 травня 2024 0.0 imdb 5.8
Сюжет 1950-х роки, молода римська жінка ось-ось заручиться з чоловіком. Вона їде до Чинечитта, щоб пройти прослуховування як статист, і потрапляє в цю майже нескінченну ніч, під час якої відкриває себе.
Нарешті світанок Трейлер

Нарешті світанок (2023)

Finally Dawn

Італія   1 год 59 хв
Читати опис 1950-х роки, молода римська жінка ось-ось заручиться з чоловіком. Вона їде до Чинечитта, щоб пройти прослуховування як статист, і потрапляє в цю майже нескінченну ніч, під час якої відкриває себе.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (283)
Моя оцінка:
/10
10 життів
10 життів (2023) 2 травня 2024 0.0 imdb 6.2
Сюжет Усім відомо, що коти мають дев'ять життів. Також кажуть, що вони ліниві, примхливі та часто неприязні до тих, хто їх оточує. Але навіть найзарозуміліші з них – просто милі пухнастики порівняно з котом на ім'я Беккет! Та незабаром його повсякденне життя зміниться. І не один раз, а цілих десять! Коту доведеться перевтілитися в інших тварин та відчути їхнє життя на власній шкурі, щоб нарешті почати цінувати своє власне.
10 життів Трейлер

10 життів (2023)

10 Lives

Велика Британія, Канада   1 год 18 хв
Читати опис Усім відомо, що коти мають дев'ять життів. Також кажуть, що вони ліниві, примхливі та часто неприязні до тих, хто їх оточує. Але навіть найзарозуміліші з них – просто милі пухнастики порівняно з котом на ім'я Беккет! Та незабаром його повсякденне життя зміниться. І не один раз, а цілих десять! Коту доведеться перевтілитися в інших тварин та відчути їхнє життя на власній шкурі, щоб нарешті почати цінувати своє власне.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (153)

Голосування буде доступне після релізу

Суперники
Суперники (2024) 2 травня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Історія про трьох гравців, які змагаються на тенісному турнірі, щоб стати переможцем всесвітньо відомого турніру Великого шолома.
Суперники Трейлер

Суперники (2024)

Challengers

16+
Пост-продакшн
США   2 год 0 хв
Читати опис Історія про трьох гравців, які змагаються на тенісному турнірі, щоб стати переможцем всесвітньо відомого турніру Великого шолома.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Будинок «Слово». Нескінчений роман
Будинок «Слово». Нескінчений роман (2021) 9 травня 2024 0.0 imdb 7.8
Сюжет Розповідь про один з найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник в 20-30- х роках в Харкові. В 66-ти квартирах будинку з назвою «Слово» жили найвідоміші митці української культури – письменники, поети, художники, режисери. Це і Микола Хвильовий, і Майк Йогансен, і Павло Тичина, і Наталія Ужвій, і Володимир Сосюра, і Остап Вишня, і Олесь Курбас, і Михайло Яловий, і Іван Багряний, і Раїса Троян та інші. Спеціально зібрану в одному місці інтелігенцію протягом кількох наступних років репресовано, розстріляно чи перероблено у співців партії.
Будинок «Слово». Нескінчений роман Трейлер

Будинок «Слово». Нескінчений роман (2021)

Slovo House. Unfinished Novel

12+
Україна   2 год 0 хв
Читати опис Розповідь про один з найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник в 20-30- х роках в Харкові. В 66-ти квартирах будинку з назвою «Слово» жили найвідоміші митці української культури – письменники, поети, художники, режисери. Це і Микола Хвильовий, і Майк Йогансен, і Павло Тичина, і Наталія Ужвій, і Володимир Сосюра, і Остап Вишня, і Олесь Курбас, і Михайло Яловий, і Іван Багряний, і Раїса Троян та інші. Спеціально зібрану в одному місці інтелігенцію протягом кількох наступних років репресовано, розстріляно чи перероблено у співців партії.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (38)
Моя оцінка:
/10
Дивотріп
Дивотріп (2023) 9 травня 2024 0.0 imdb 6.5
Сюжет Ліліан потрапила у Вашингтон зі шкільною екскурсією. Відокремившись від однокласників, дівчина рушає у власну мандрівку містами й лісами східного узбережжя США. У своїй подорожі сучасною Америкою дівчина зустрічає різних людей, що називають цю країну своєю домівкою: від прихильників вищості білої раси та ісламських радикалів до неопанків.
Дивотріп Трейлер

Дивотріп (2023)

The Sweet East

США   1 год 44 хв
Читати опис Ліліан потрапила у Вашингтон зі шкільною екскурсією. Відокремившись від однокласників, дівчина рушає у власну мандрівку містами й лісами східного узбережжя США. У своїй подорожі сучасною Америкою дівчина зустрічає різних людей, що називають цю країну своєю домівкою: від прихильників вищості білої раси та ісламських радикалів до неопанків.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1527)
Моя оцінка:
/10
Королівство планети мавп
Королівство планети мавп (2024) 9 травня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Події відбуваються через кілька поколінь після правління Цезаря. Мавпи – домінуючий вид, який гармонійно співіснує, а люди приречені на життя в тіні. Поки новий тиранічний мавпячий вождь будує свою імперію, одна молода мавпа вирушає у виснажливу подорож. Ця мандрівка змусить поставити під сумнів усе, що вона знала про минуле, і зробити вибір, який визначить майбутнє як мавп, так і людей.
Королівство планети мавп Трейлер

Королівство планети мавп (2024)

Kingdom of the Planet of the Apes

Пост-продакшн
США   2 год 25 хв
Читати опис Події відбуваються через кілька поколінь після правління Цезаря. Мавпи – домінуючий вид, який гармонійно співіснує, а люди приречені на життя в тіні. Поки новий тиранічний мавпячий вождь будує свою імперію, одна молода мавпа вирушає у виснажливу подорож. Ця мандрівка змусить поставити під сумнів усе, що вона знала про минуле, і зробити вибір, який визначить майбутнє як мавп, так і людей.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: