Знайдено 17 результатів

Екзорцизм Істфілда
Екзорцизм Істфілда (2023) 1 серпня 2024 0.0 imdb 5.4
Сюжет Реальний випадок у місті Істфілд. Над родиною Рона Левонда нависло прокляття. Його дружину Лару мучать кошмари, які здатні проникати у реальне життя сімейства. Глава релігійної громади Істфілда вважає, що жінкою опанував могутній демон, і вони повинні провести обряд екзорцизму. Для вирішальної битви з дияволом вона закликає на допомогу пастві найкращого екзорциста в країні.
Екзорцизм Істфілда Трейлер

Екзорцизм Істфілда (2023)

Godless: The Eastfield Exorcism

18+
Австралія   1 год 31 хв
Читати опис Реальний випадок у місті Істфілд. Над родиною Рона Левонда нависло прокляття. Його дружину Лару мучать кошмари, які здатні проникати у реальне життя сімейства. Глава релігійної громади Істфілда вважає, що жінкою опанував могутній демон, і вони повинні провести обряд екзорцизму. Для вирішальної битви з дияволом вона закликає на допомогу пастві найкращого екзорциста в країні.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (973)
Моя оцінка:
/10
The Falling Star (2023) 1 серпня 2024 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) A former activist who's been a fugitive for 35 years, and works as a bartender. Boris' past finally catches up with him when a mysterious stranger appears at the bar, armed and wanting revenge

The Falling Star (2023)

The Falling Star

Бельгія, Франція   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) A former activist who's been a fugitive for 35 years, and works as a bartender. Boris' past finally catches up with him when a mysterious stranger appears at the bar, armed and wanting revenge
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (105)
Моя оцінка:
/10
Довгоніг
Довгоніг (2024) 1 серпня 2024 0.0 imdb 7.2
Сюжет За статистикою лише кожен п’ятий маніяк чи серійний вбивця потрапляє до рук правосуддя й опиняється за ґратами. Інші - лишаються жити серед нас.
Довгоніг Трейлер

Довгоніг (2024)

Longlegs

16+
Канада, США   1 год 41 хв
Читати опис За статистикою лише кожен п’ятий маніяк чи серійний вбивця потрапляє до рук правосуддя й опиняється за ґратами. Інші - лишаються жити серед нас.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (28500)
Моя оцінка:
/10
Гарольд і магічний олівець
Гарольд і магічний олівець (2024) 1 серпня 2024 0.0 imdb 6.3
Сюжет Захоплива яскрава пригода за мотивами світового бестселера! Авантюрний та смілий Гарольд здатен оживити будь-яку річ просто намалювавши її. Проте, коли він потрапляє зі сторінок книги у реальний світ, розуміє, що йому ще багато потрібно вчитися. А за допомогою вірного атрибуту – магічного олівця – він здатен намалювати більше, ніж можна собі уявити. Однак сила необмеженої уяви потрапляє в погані руки... Тепер Гарольду та його друзям знадобиться весь творчий потенціал, щоб врятувати не лише самих себе, але й цілісінький світ.
Гарольд і магічний олівець Трейлер

Гарольд і магічний олівець (2024)

Harold and the Purple Crayon

У виробництві
США   1 год 32 хв
Читати опис Захоплива яскрава пригода за мотивами світового бестселера! Авантюрний та смілий Гарольд здатен оживити будь-яку річ просто намалювавши її. Проте, коли він потрапляє зі сторінок книги у реальний світ, розуміє, що йому ще багато потрібно вчитися. А за допомогою вірного атрибуту – магічного олівця – він здатен намалювати більше, ніж можна собі уявити. Однак сила необмеженої уяви потрапляє в погані руки... Тепер Гарольду та його друзям знадобиться весь творчий потенціал, щоб врятувати не лише самих себе, але й цілісінький світ.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (15)

Голосування буде доступне після релізу

Западня
Западня (2024) 1 серпня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Батько та донька-підлітка відвідують поп-концерт відомої співачки. Однак під час виступу вони усвідомлюють, що опинилися в центрі темної та зловісної події.
Западня Трейлер

Западня (2024)

Trap

Пост-продакшн
Велика Британія, Ємен, США   1 год 45 хв
Читати опис Батько та донька-підлітка відвідують поп-концерт відомої співачки. Однак під час виступу вони усвідомлюють, що опинилися в центрі темної та зловісної події.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Мантра Воїн: легенда про вісім місяців
Мантра Воїн: легенда про вісім місяців (2023) 8 серпня 2024 0.0 imdb 5.8
Сюжет Розпочинається епічна місія космічної війни.
Запам’ятайте головне: "Обов’язок понад життя!"

Велична битва між армією Принца Рама і імператором Шаканом триває без кінця в іншому вимірі всесвіту. Під час цього бою Шакан викрадає дружину Рама, богиню Беллу, і тікає на своєму кораблі. Згідно з легендою, кожні 500 років прокидається сила богів, здатна створити або знищити все в одну мить, і ця сила пробуджується в тілі жінки. Шакан вірить, що ця велика сила дрімає в Беллі. Тому Рам відправляє трьох воїнів: Біллі, Адама та Джейд, щоб повернути Беллу. Але їх зупиняє могутній король Джаред, непереможний генерал. Єдиний спосіб повернути Беллу і перемогти в цій космічній війні — чекати на легендарного Воїна Мантри, який народиться, коли вісім місяців Ванари вирівняються в небі.
Мантра Воїн: легенда про вісім місяців Трейлер

Мантра Воїн: легенда про вісім місяців (2023)

Mantra Warrior: The Legend of The Eight Moons

Таїланд   1 год 30 хв
Читати опис Розпочинається епічна місія космічної війни.
Запам’ятайте головне: "Обов’язок понад життя!"

Велична битва між армією Принца Рама і імператором Шаканом триває без кінця в іншому вимірі всесвіту. Під час цього бою Шакан викрадає дружину Рама, богиню Беллу, і тікає на своєму кораблі. Згідно з легендою, кожні 500 років прокидається сила богів, здатна створити або знищити все в одну мить, і ця сила пробуджується в тілі жінки. Шакан вірить, що ця велика сила дрімає в Беллі. Тому Рам відправляє трьох воїнів: Біллі, Адама та Джейд, щоб повернути Беллу. Але їх зупиняє могутній король Джаред, непереможний генерал. Єдиний спосіб повернути Беллу і перемогти в цій космічній війні — чекати на легендарного Воїна Мантри, який народиться, коли вісім місяців Ванари вирівняються в небі.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (152)
Моя оцінка:
/10
Tony, Shelly and the Magic Light (2023) 8 серпня 2024 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Tony is wasting away at home. His controlling parents want to protect him mostly because, once he takes off his mask and gloves, he glows. But his new friend, Shelly, doesn't seem to mind it at all, as their house is shrouded in d...

Tony, Shelly and the Magic Light (2023)

Tony, Shelly and the Magic Light

Угорщина, Словаччина, Чехія   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Tony is wasting away at home. His controlling parents want to protect him mostly because, once he takes off his mask and gloves, he glows. But his new friend, Shelly, doesn't seem to mind it at all, as their house is shrouded in d...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (92)
Моя оцінка:
/10
Лазня диявола
Лазня диявола (2024) 8 серпня 2024  ✓ укр. аудіо 4.5 imdb 6.7
Сюжет Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок. Можливо, не лише думок…
Лазня диявола Трейлер

Лазня диявола (2024)

The Devil's Bath

Австрія, Німеччина   2 год 1 хв
Читати опис Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок. Можливо, не лише думок…
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.7 (1723)
Моя оцінка:
/10
Великі гроші
Великі гроші (2024) 8 серпня 2024 0.0 imdb 6.2
Сюжет 1 шанс на 19 мільйонів - така вірогідність виграти в лотерею. Чотири абсолютно різні щасливчики випадково отримали купу грошей за одну мить! Життя героїв зміняться назавжди: хтось придбає елітну нерухомість і спорткар, хтось поїде у подорож із коханцем, який несподівано з’явиться просто серед вулиці.
Але за все доведеться платити, бо дурні гроші - це ще й великі проблеми!
Великі гроші Трейлер

Великі гроші (2024)

Lucky Winners

Франція   1 год 43 хв
Читати опис 1 шанс на 19 мільйонів - така вірогідність виграти в лотерею. Чотири абсолютно різні щасливчики випадково отримали купу грошей за одну мить! Життя героїв зміняться назавжди: хтось придбає елітну нерухомість і спорткар, хтось поїде у подорож із коханцем, який несподівано з’явиться просто серед вулиці.
Але за все доведеться платити, бо дурні гроші - це ще й великі проблеми!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (379)
Моя оцінка:
/10
Бордерлендз
Бордерлендз (2024) 8 серпня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Планета Пандора – це останнє місце, куди хотіла би повернутися Ліліт. І все ж, взявши нове замовлення, горезвісна мисливиця за головами змушена летіти до рідного краю. Саме на Пандорі вона має знайти доньку впливового розробника зброї Атласа. Але щоб це зробити, їй доведеться створити альянс із командою справжніх невдах: досвідченим найманцем Роландом, дикою крихіткою Тіною, неконтрольованим здорованем Кріґом, а також дивакуватою вченою Танніс і кумедним роботом Клептрапом. Разом ці «герої» мусять не тільки знайти дівчинку, але й врятувати світ і розгадати одну з найбільших таємниць Пандори. Що ж, результат така команда не гарантує, але точно буде весело! Стрічка заснована на одній із найпопулярніших франшиз відеоігор усіх часів. Ласкаво просимо до Бордерлендз!
Бордерлендз Трейлер

Бордерлендз (2024)

Borderlands

Пост-продакшн
США   1 год 42 хв
Читати опис Планета Пандора – це останнє місце, куди хотіла би повернутися Ліліт. І все ж, взявши нове замовлення, горезвісна мисливиця за головами змушена летіти до рідного краю. Саме на Пандорі вона має знайти доньку впливового розробника зброї Атласа. Але щоб це зробити, їй доведеться створити альянс із командою справжніх невдах: досвідченим найманцем Роландом, дикою крихіткою Тіною, неконтрольованим здорованем Кріґом, а також дивакуватою вченою Танніс і кумедним роботом Клептрапом. Разом ці «герої» мусять не тільки знайти дівчинку, але й врятувати світ і розгадати одну з найбільших таємниць Пандори. Що ж, результат така команда не гарантує, але точно буде весело! Стрічка заснована на одній із найпопулярніших франшиз відеоігор усіх часів. Ласкаво просимо до Бордерлендз!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Покинь, якщо кохаєш
Покинь, якщо кохаєш (2024) 8 серпня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Екранізація літературного бестселера на великих екранах! Дитинство головної героїні Лілі Блум ніколи не було казковим, адже багато років вона була свідком домашнього насилля з боку батька. Вже у дорослому віці дівчина переїздить до Бостона, щоб почати усе заново та втілити свою мрію – відкрити квітковий магазин. Випадкова зустріч із чарівним нейрохірургом Райлом Кінкейдом змінює її життя. Проте згодом Лілі починає помічати у Райлі сторони, які нагадують її батька. Тож дівчині доведеться зробити складний вибір, щоб розірвати це коло.
Покинь, якщо кохаєш Трейлер

Покинь, якщо кохаєш (2024)

It Ends with Us

У виробництві
США   2 год 10 хв
Читати опис Екранізація літературного бестселера на великих екранах! Дитинство головної героїні Лілі Блум ніколи не було казковим, адже багато років вона була свідком домашнього насилля з боку батька. Вже у дорослому віці дівчина переїздить до Бостона, щоб почати усе заново та втілити свою мрію – відкрити квітковий магазин. Випадкова зустріч із чарівним нейрохірургом Райлом Кінкейдом змінює її життя. Проте згодом Лілі починає помічати у Райлі сторони, які нагадують її батька. Тож дівчині доведеться зробити складний вибір, щоб розірвати це коло.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Ніч на 12-те
Ніч на 12-те (2022) 15 серпня 2024 6.0 imdb 7.0
Сюжет Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.
Ніч на 12-те Трейлер

Ніч на 12-те (2022)

The Night of the 12th

Франція, Бельгія   1 год 54 хв
Читати опис Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.0 (10095)
Моя оцінка:
/10
Лендаріс
Лендаріс (2024) 15 серпня 2024 0.0 imdb 7.3
Сюжет Ми у центрі уявного світу, населеного фантастичними істотами та небезпечними монстрами. 13-річний Зак вирушає на пошуки свого загадково зниклого брата-близнюка Кайла. Хлопець озброєний чарівним нефритовим каменем, але поки не знає, як керувати його супер силою. До нього приєднуються його бабуся та прекрасна розбійниця, яка може спілкуватися з фантастичними істотами. Також поруч із ними колишній 3-метровий пухнастий товстошкірий, який перетворився на крихітну, милу й дивну пухнасту кульку завдяки чарівному нефритовому каменю.
Лендаріс Трейлер

Лендаріс (2024)

Zak & Wowo: The Legend of Lendarys

Франція, Канада   1 год 25 хв
Читати опис Ми у центрі уявного світу, населеного фантастичними істотами та небезпечними монстрами. 13-річний Зак вирушає на пошуки свого загадково зниклого брата-близнюка Кайла. Хлопець озброєний чарівним нефритовим каменем, але поки не знає, як керувати його супер силою. До нього приєднуються його бабуся та прекрасна розбійниця, яка може спілкуватися з фантастичними істотами. Також поруч із ними колишній 3-метровий пухнастий товстошкірий, який перетворився на крихітну, милу й дивну пухнасту кульку завдяки чарівному нефритовому каменю.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (28)
Моя оцінка:
/10
Мій друг пінгвін
Мій друг пінгвін (2024) 15 серпня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Пінгвіни – дивовижні створіння, що відомі своєю сімейною вірністю. Стрічка розповідає історію про молодого пінгвіна на ім'я Дін Дін, який розлучився зі своєю зграєю. Та одного разу його знаходить рибалка з розбитим серцем, і це стає початком неймовірно міцної дружби.
Мій друг пінгвін Трейлер

Мій друг пінгвін (2024)

My Penguin Friend

Пост-продакшн
Бразилія, США   1 год 37 хв
Читати опис Пінгвіни – дивовижні створіння, що відомі своєю сімейною вірністю. Стрічка розповідає історію про молодого пінгвіна на ім'я Дін Дін, який розлучився зі своєю зграєю. Та одного разу його знаходить рибалка з розбитим серцем, і це стає початком неймовірно міцної дружби.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Чужий: Ромул
Чужий: Ромул (2024) 15 серпня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Науково-фантастичний трилер повертає феноменально успішну франшизу «Чужий» до її початків. Під час розчищення занедбаної космічної станції група молодих космічних колонізаторів зіштовхується з найстрашнішою формою життя у Всесвіті.
Чужий: Ромул Трейлер

Чужий: Ромул (2024)

Alien: Romulus

Пост-продакшн
Велика Британія, США   2 год 2 хв
Читати опис Науково-фантастичний трилер повертає феноменально успішну франшизу «Чужий» до її початків. Під час розчищення занедбаної космічної станції група молодих космічних колонізаторів зіштовхується з найстрашнішою формою життя у Всесвіті.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

A Whole Life (2023) 22 серпня 2024 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) At the turn of the 20th century, a young orphan named Andreas Egger is sent to a valley where he will spend most of his life. Over eight decades, his life will be marked by poverty, war and violence, but also moments of bliss and ...

A Whole Life (2023)

A Whole Life

Австрія, Німеччина   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) At the turn of the 20th century, a young orphan named Andreas Egger is sent to a valley where he will spend most of his life. Over eight decades, his life will be marked by poverty, war and violence, but also moments of bliss and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (542)
Моя оцінка:
/10
Кліпни двічі
Кліпни двічі (2024) 22 серпня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Мільярдер у сфері технологій Слейтер Кінґ знайомиться з офіціанткою Фрідою на своєму благодійному заході. Між ними пролітає іскра, і він запрошує Фріду скласти компанію йому та його друзям у подорожі до власного приватного острова. Це справжній рай: бурхливі ночі змішуються із сонячними днями, і всі чудово проводять час. Ніхто не хоче, щоб ця відпустка закінчувалася. Однак коли навколо трапляються дивні речі, Фріда починає сумніватися у своїй реальності. З цим місцем щось не так. Їй доведеться розкрити правду, якщо вона хоче вижити після цієї вечірки.
Кліпни двічі Трейлер

Кліпни двічі (2024)

Blink Twice

Пост-продакшн
США   1 год 42 хв
Читати опис Мільярдер у сфері технологій Слейтер Кінґ знайомиться з офіціанткою Фрідою на своєму благодійному заході. Між ними пролітає іскра, і він запрошує Фріду скласти компанію йому та його друзям у подорожі до власного приватного острова. Це справжній рай: бурхливі ночі змішуються із сонячними днями, і всі чудово проводять час. Ніхто не хоче, щоб ця відпустка закінчувалася. Однак коли навколо трапляються дивні речі, Фріда починає сумніватися у своїй реальності. З цим місцем щось не так. Їй доведеться розкрити правду, якщо вона хоче вижити після цієї вечірки.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: