Знайдено 31 результат

Нескінченність за Флоріаном
Нескінченність за Флоріаном (2022) 30 листопада 2023 0.0 imdb 8.1
Сюжет Напередодні свого 90-річчя український архітектор Флоріан Юр’єв отримує погані новини. Держава здала в оренду забудовнику його головний архітектурний твір — «Летючу тарілку» на Либідській площі в Києві. Тепер тут має постати черговий торговельний центр. За допомогою молодих архітекторів і активістів Флоріан вирішує зірвати цю сумнівну оборудку. Разом вони поринають у боротьбу за спадщину модернізму з корумпованими посадовцями та скандальними забудовниками.
Нескінченність за Флоріаном Трейлер

Нескінченність за Флоріаном (2022)

Infinity According to Florian

12+
Україна   1 год 10 хв
Читати опис Напередодні свого 90-річчя український архітектор Флоріан Юр’єв отримує погані новини. Держава здала в оренду забудовнику його головний архітектурний твір — «Летючу тарілку» на Либідській площі в Києві. Тепер тут має постати черговий торговельний центр. За допомогою молодих архітекторів і активістів Флоріан вирішує зірвати цю сумнівну оборудку. Разом вони поринають у боротьбу за спадщину модернізму з корумпованими посадовцями та скандальними забудовниками.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (32)
Моя оцінка:
/10
Принцеса та охоронець
Принцеса та охоронець (2022) 30 листопада 2023  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.1
Сюжет Мелодрама «Принцеса та охоронець» розкаже про 35-річну Лексі, яка просто у свій День народження несподівано дізнається, що їй доведеться відмовитися від звичного життя в Нью-Йорку і стати тим, ким вона завжди таємно була – принцесою. У неї є два тижні, щоб змиритися з цим фактом, розкрити свою справжню особу найкращій подрузі та знайти відповідну дату для королівського прийому, де її представлять світові. Все це відбуватиметься під пильним оком її привабливого охоронця Ноя.
Принцеса та охоронець Трейлер

Принцеса та охоронець (2022)

The Princess and the Bodyguard

  1 год 23 хв
Читати опис Мелодрама «Принцеса та охоронець» розкаже про 35-річну Лексі, яка просто у свій День народження несподівано дізнається, що їй доведеться відмовитися від звичного життя в Нью-Йорку і стати тим, ким вона завжди таємно була – принцесою. У неї є два тижні, щоб змиритися з цим фактом, розкрити свою справжню особу найкращій подрузі та знайти відповідну дату для королівського прийому, де її представлять світові. Все це відбуватиметься під пильним оком її привабливого охоронця Ноя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (620)
Моя оцінка:
/10
Пластикове небо
Пластикове небо (2023) 30 листопада 2023 0.0 imdb 6.8
Сюжет 2123 рік, Будапешт. Точніше, його футуристична версія, яка існує під захисним куполом. Через екологічні умови життя поза цим куполом неможливе: в посушливих пустелях усі рослини й тварини вимерли, а люди живуть лише до 50 років. Після цього їм вживляють спеціальний імплант, який перетворює тіло на дерево. Такий імплант добровільно приймає 32-річна Нора, яка нещодавно втратила сина. Але її чоловік, що тепер ризикує залишитись зовсім один, готовий порушити всі можливі правила, аби врятувати життя коханої.
Пластикове небо Трейлер

Пластикове небо (2023)

White Plastic Sky

12+
Угорщина, Словаччина   1 год 50 хв
Читати опис 2123 рік, Будапешт. Точніше, його футуристична версія, яка існує під захисним куполом. Через екологічні умови життя поза цим куполом неможливе: в посушливих пустелях усі рослини й тварини вимерли, а люди живуть лише до 50 років. Після цього їм вживляють спеціальний імплант, який перетворює тіло на дерево. Такий імплант добровільно приймає 32-річна Нора, яка нещодавно втратила сина. Але її чоловік, що тепер ризикує залишитись зовсім один, готовий порушити всі можливі правила, аби врятувати життя коханої.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (789)
Моя оцінка:
/10
Дочка болотного короля
Дочка болотного короля (2023) 30 листопада 2023 8.0 imdb 5.9
Сюжет Гелена має люблячого чоловіка, двох прекрасних доньок, бізнес… та одну таємницю. Поява Гелени на світ – це наслідок викрадення. Чоловік викрав її матір, коли вона була підліткою, і тримав у віддаленій хатині в болотистій місцевості. Тепер Гелені доводиться ризикувати всім, щоб вистежити свого небезпечного батька, який сформував її минуле і погрожує вкрасти її майбутнє.
Дочка болотного короля Трейлер

Дочка болотного короля (2023)

The Marsh King's Daughter

16+
США   1 год 49 хв
Читати опис Гелена має люблячого чоловіка, двох прекрасних доньок, бізнес… та одну таємницю. Поява Гелени на світ – це наслідок викрадення. Чоловік викрав її матір, коли вона була підліткою, і тримав у віддаленій хатині в болотистій місцевості. Тепер Гелені доводиться ризикувати всім, щоб вистежити свого небезпечного батька, який сформував її минуле і погрожує вкрасти її майбутнє.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 5.9 (2860)
Моя оцінка:
/10
Перша леді
Перша леді (2023) 30 листопада 2023 0.0 imdb 6.4
Сюжет Коли дружина президента прибуває до нової резиденції після перемоги її чоловіка у виборах, жодна людина не сприймає її серйозно. Адже вона завжди була в тіні свого чоловіка. Але настав час показати себе справжню. Тож заручившись підтримкою піарника-лузера і Карла Лагерфельда з модного дому Chanel, вона покаже всім, хто тут зірка! Тепер вся увага має бути прикута до неї, адже ця жінка знає, як стати номер один! І саме вона вирішила, що дружина важлива не менше за президента, адже вона – Перша Леді!
Перша леді Трейлер

Перша леді (2023)

Bernadette

16+
Франція   1 год 32 хв
Читати опис Коли дружина президента прибуває до нової резиденції після перемоги її чоловіка у виборах, жодна людина не сприймає її серйозно. Адже вона завжди була в тіні свого чоловіка. Але настав час показати себе справжню. Тож заручившись підтримкою піарника-лузера і Карла Лагерфельда з модного дому Chanel, вона покаже всім, хто тут зірка! Тепер вся увага має бути прикута до неї, адже ця жінка знає, як стати номер один! І саме вона вирішила, що дружина важлива не менше за президента, адже вона – Перша Леді!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (266)
Моя оцінка:
/10
Ezra (2023) 30 листопада 2023 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Follows Max Bernal, who blows up his successful career and marriage to become a somewhat less successful stand-up comic.

Ezra (2023)

Ezra

США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Follows Max Bernal, who blows up his successful career and marriage to become a somewhat less successful stand-up comic.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (93)
Моя оцінка:
/10
Як зайнятися сексом
Як зайнятися сексом (2023) 30 листопада 2023 0.0 imdb 7.1
Сюжет Після закінчення школи три подруги рушають на відривні канікули у Грецію. Тут вони планують розважитися, перш ніж поринуть в університетське життя. Головна героїня Тара, єдина незаймана серед трьох дівчат, рішуче прагне це виправити. Але ця подорож буде не така безтурботна, як вона сподівається.
Як зайнятися сексом Трейлер

Як зайнятися сексом (2023)

How to Have Sex

18+
Велика Британія, Греція   1 год 31 хв
Читати опис Після закінчення школи три подруги рушають на відривні канікули у Грецію. Тут вони планують розважитися, перш ніж поринуть в університетське життя. Головна героїня Тара, єдина незаймана серед трьох дівчат, рішуче прагне це виправити. Але ця подорож буде не така безтурботна, як вона сподівається.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (1659)
Моя оцінка:
/10
Тиха ніч
Тиха ніч (2023) 30 листопада 2023 0.0 imdb 0.0
Сюжет Молодий батько стає свідком трагедії, в якій його маленький син помирає, потрапивши під перехресний вогонь банди напередодні Різдва. Оговтуючись від рани, через яку він більше не зможе говорити, батько робить помсту - місією свого життя і приступає до суворих тренувань, щоб розплатитися за смерть свого сина. Рівно за рік різдвяна “тиха ніч” стане напрочуд голосною…
Тиха ніч Трейлер

Тиха ніч (2023)

Silent Night

16+
США   1 год 44 хв
Читати опис Молодий батько стає свідком трагедії, в якій його маленький син помирає, потрапивши під перехресний вогонь банди напередодні Різдва. Оговтуючись від рани, через яку він більше не зможе говорити, батько робить помсту - місією свого життя і приступає до суворих тренувань, щоб розплатитися за смерть свого сина. Рівно за рік різдвяна “тиха ніч” стане напрочуд голосною…
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Загадковий світ роботів
Загадковий світ роботів (2023) 7 грудня 2023 0.0 imdb 6.4
Сюжет Бешкетні брати-ведмеді Бріар та Брамбл повертаються на великі екрани!
Коли герої були маленькими ведмежатами, їхня любляча мама таємниче зникла. Через багато років на виставці «Планета Роботів» ведмеді зустрічають незнайомку, напрочуд схожу на їхню зниклу матір. Тепер братам доведеться розкрити таємницю загадкового зникнення мами, і це розслідування переверне їхнє життя з лап на голову!
Бріара та Брамбла чекають запаморочливі пригоди та захоплюючі сутички з підступними ворогами, але немає сумнівів: ведмеді, як завжди, переможуть!
Загадковий світ роботів Трейлер

Загадковий світ роботів (2023)

Boonie Bears: Guardian Code

Китай   1 год 36 хв
Читати опис Бешкетні брати-ведмеді Бріар та Брамбл повертаються на великі екрани!
Коли герої були маленькими ведмежатами, їхня любляча мама таємниче зникла. Через багато років на виставці «Планета Роботів» ведмеді зустрічають незнайомку, напрочуд схожу на їхню зниклу матір. Тепер братам доведеться розкрити таємницю загадкового зникнення мами, і це розслідування переверне їхнє життя з лап на голову!
Бріара та Брамбла чекають запаморочливі пригоди та захоплюючі сутички з підступними ворогами, але немає сумнівів: ведмеді, як завжди, переможуть!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (113)
Моя оцінка:
/10
Альма й Оскар
Альма й Оскар (2022) 7 грудня 2023 0.0 imdb 6.3
Сюжет Відень, весна 1912 року. Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає Enfant Terrible віденської мистецької сцени, молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності.
Альма й Оскар Трейлер

Альма й Оскар (2022)

Alma & Oskar

16+
Австрія, Німеччина, Швейцарія, Чехія   1 год 50 хв
Читати опис Відень, весна 1912 року. Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає Enfant Terrible віденської мистецької сцени, молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (130)
Моя оцінка:
/10
Кредитні пройдисвіти
Кредитні пройдисвіти (2023) 7 грудня 2023 0.0 imdb 6.5
Сюжет Передріздвяна метушня та сезон знижок – усі намагаються купити якомога більше подарунків! Але для двох головних героїв це все недоступно: через величезні борги банк заблокував їхні кредитки та віддав справи до суду. Так вони потрапили на перевиховання до групи анонімних шопоголіків. У будівлі поруч збираються екоактивісти і наливають безкоштовне пиво. Тож парочка відразу завітала на халявні смаколики. І згодом народився підступний план: приєднатись до протестів проти глобального потепління і надмірного споживання, щоб потім очолити свій власний протест – проти банківської системи!
Кредитні пройдисвіти Трейлер

Кредитні пройдисвіти (2023)

A Difficult Year

Франція   2 год 0 хв
Читати опис Передріздвяна метушня та сезон знижок – усі намагаються купити якомога більше подарунків! Але для двох головних героїв це все недоступно: через величезні борги банк заблокував їхні кредитки та віддав справи до суду. Так вони потрапили на перевиховання до групи анонімних шопоголіків. У будівлі поруч збираються екоактивісти і наливають безкоштовне пиво. Тож парочка відразу завітала на халявні смаколики. І згодом народився підступний план: приєднатись до протестів проти глобального потепління і надмірного споживання, щоб потім очолити свій власний протест – проти банківської системи!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (654)
Моя оцінка:
/10
Suddenly (2023) 7 грудня 2023 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Based on the French-language novel Soudain Seuls, follows a couple that must fight for survival after they become stranded on an island which was supposed to be their dream journey.

Suddenly (2023)

Suddenly

Франція, Ісландія, Бельгія   1 год 53 хв
Читати опис (англ.) Based on the French-language novel Soudain Seuls, follows a couple that must fight for survival after they become stranded on an island which was supposed to be their dream journey.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Демонічне Різдво
Демонічне Різдво (2023) 7 грудня 2023 0.0 imdb 5.9
Сюжет Саманта та Клара – учениці школи-інтернату. Вони не змогли поїхати додому на різдвяні канікули, і, здається, гірше не буває. Однак саме на Різдво на порозі їхньої школи з'являється банда сектантів-убивць, і ситуація набуває смертельного характеру.
Демонічне Різдво Трейлер

Демонічне Різдво (2023)

The Sacrifice Game

США   1 год 30 хв
Читати опис Саманта та Клара – учениці школи-інтернату. Вони не змогли поїхати додому на різдвяні канікули, і, здається, гірше не буває. Однак саме на Різдво на порозі їхньої школи з'являється банда сектантів-убивць, і ситуація набуває смертельного характеру.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (136)

Голосування буде доступне після релізу

Ідеальна ілюзія
Ідеальна ілюзія (2022) 14 грудня 2023 0.0 imdb 6.2
Сюжет Як зрозуміти, що йдеш за своєю мрією, а не за ілюзією? Тоні працює в спа-центрі і готується до підвищення, але його звільняють через непорозуміння. Він вирішує приховати це від дружини та випадково знайомиться з молодою та багатою К'ярою, яка пропонує влаштувати його до арт-галереї. Тоні завжди мріяв стати художником і тепер має вирішити, на що готовий задля виконання мрії, адже у К'яри на нього свої плани.
Ідеальна ілюзія Трейлер

Ідеальна ілюзія (2022)

Di più non basta mai

18+
Італія   1 год 30 хв
Читати опис Як зрозуміти, що йдеш за своєю мрією, а не за ілюзією? Тоні працює в спа-центрі і готується до підвищення, але його звільняють через непорозуміння. Він вирішує приховати це від дружини та випадково знайомиться з молодою та багатою К'ярою, яка пропонує влаштувати його до арт-галереї. Тоні завжди мріяв стати художником і тепер має вирішити, на що готовий задля виконання мрії, адже у К'яри на нього свої плани.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (56)
Моя оцінка:
/10
Отрута Медузи
Отрута Медузи (2023) 14 грудня 2023 1.0 imdb 2.6
Сюжет Звір повернувся, і його отрута смертоносніша, ніж будь-коли. Коли новачок Лола вітається в колі Медузи, вона витримує ритуал, щоб зблизити її зі своїми новими сестрами, але те, що на неї чекає, набагато сильніше і небезпечніше, ніж вона могла собі уявити.
Отрута Медузи Трейлер

Отрута Медузи (2023)

Medusa's Venom

18+
Велика Британія
Читати опис Звір повернувся, і його отрута смертоносніша, ніж будь-коли. Коли новачок Лола вітається в колі Медузи, вона витримує ритуал, щоб зблизити її зі своїми новими сестрами, але те, що на неї чекає, набагато сильніше і небезпечніше, ніж вона могла собі уявити.
КіноБаза: 1.0 (1)  IMDb: 2.6 (130)
Моя оцінка:
/10
Анатомія падіння
Анатомія падіння (2023) 14 грудня 2023 8.0 imdb 7.9
Сюжет Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?
Анатомія падіння Трейлер

Анатомія падіння (2023)

Anatomy of a Fall

Франція   2 год 30 хв
Читати опис Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.9 (16093)
Моя оцінка:
/10
Вонка
Вонка (2023) 14 грудня 2023 0.0 imdb 0.0
Сюжет Заснований на незрівняному персонажі з книги «Чарлі і шоколадна фабрика», фільм розповідає дивовижну історію про те, як найбільший у світі винахідник, фокусник і шоколатьє став тим Віллі Вонкою, якого ми знаємо сьогодні. Ця яскрава і винахідлива кіновистава познайомить глядачів з молодим Віллі Вонкою, повним ідей і рішуче налаштованим змінювати світ шматочок за шматочком. Він доводить, що найкращі речі в житті починаються з мрії. Якщо вам пощастило зустріти Віллі Вонку, будьте певні, все можливо.
Вонка Трейлер

Вонка (2023)

Wonka

12+
У виробництві
США, Велика Британія   1 год 52 хв
Читати опис Заснований на незрівняному персонажі з книги «Чарлі і шоколадна фабрика», фільм розповідає дивовижну історію про те, як найбільший у світі винахідник, фокусник і шоколатьє став тим Віллі Вонкою, якого ми знаємо сьогодні. Ця яскрава і винахідлива кіновистава познайомить глядачів з молодим Віллі Вонкою, повним ідей і рішуче налаштованим змінювати світ шматочок за шматочком. Він доводить, що найкращі речі в житті починаються з мрії. Якщо вам пощастило зустріти Віллі Вонку, будьте певні, все можливо.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Три мушкетери: Міледі
Три мушкетери: Міледі (2023) 14 грудня 2023 0.0 imdb 7.6
Сюжет Д'Артаньян змушений об'єднати зусилля з Міледі, щоб врятувати Констанцію, яку викрали на його очах. Але оголошено війну, і Атос, Портос і Араміс уже приєдналися до фронту, таємниця з минулого руйнує старі союзи.
Три мушкетери: Міледі Трейлер

Три мушкетери: Міледі (2023)

The Three Musketeers: Milady

Пост-продакшн
Франція, Німеччина, Іспанія   1 год 55 хв
Читати опис Д'Артаньян змушений об'єднати зусилля з Міледі, щоб врятувати Констанцію, яку викрали на його очах. Але оголошено війну, і Атос, Портос і Араміс уже приєдналися до фронту, таємниця з минулого руйнує старі союзи.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (16)

Голосування буде доступне після релізу

Аквамен і загублене королівство
Аквамен і загублене королівство (2023) 20 грудня 2023 0.0 imdb 0.0
Сюжет Чорна Манта не зміг перемогти Аквамена з першого разу, але не полишив бажання помститися за смерть батька. Проте цього разу він ще небезпечніший і прагне знищити свого ворога раз і назавжди. Чорна Манта використовує міць міфічного Чорного Тризуба, який пробуджує давню зловісну силу. Щоб зупинити його, Аквамен звернеться до свого ув'язненого брата Орма, колишнього короля Атлантиди, щоб укласти неочікуваний союз. Вони повинні відкинути розбіжності, щоб захистити королівство і врятувати сім'ю Аквамена та світ від знищення.
Аквамен і загублене королівство Трейлер

Аквамен і загублене королівство (2023)

Aquaman and the Lost Kingdom

Пост-продакшн
США   1 год 55 хв
Читати опис Чорна Манта не зміг перемогти Аквамена з першого разу, але не полишив бажання помститися за смерть батька. Проте цього разу він ще небезпечніший і прагне знищити свого ворога раз і назавжди. Чорна Манта використовує міць міфічного Чорного Тризуба, який пробуджує давню зловісну силу. Щоб зупинити його, Аквамен звернеться до свого ув'язненого брата Орма, колишнього короля Атлантиди, щоб укласти неочікуваний союз. Вони повинні відкинути розбіжності, щоб захистити королівство і врятувати сім'ю Аквамена та світ від знищення.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Холлов
Холлов (2021) 21 грудня 2023 1.0 imdb 3.0
Сюжет Жінці з ранніми ознаками хвороби Альцгеймера починають снитися реалістичні сни і кошмари про те, що до неї та її сім'ї заселилася жива лялька Панч. Вона виявляє, що щось зловісне спостерігає за кожним її рухом.
Холлов Трейлер

Холлов (2021)

Hollow

18+
Велика Британія   1 год 53 хв
Читати опис Жінці з ранніми ознаками хвороби Альцгеймера починають снитися реалістичні сни і кошмари про те, що до неї та її сім'ї заселилася жива лялька Панч. Вона виявляє, що щось зловісне спостерігає за кожним її рухом.
КіноБаза: 1.0 (1)  IMDb: 3.0 (320)
Моя оцінка:
/10
The (Ex)perience of Love (2023) 21 грудня 2023 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Rémy and Sandra are unable to conceive a child as they suffer from the "Past Love Syndrome". In order to be cured, they only have one solution: they have to sleep once again with each and every one of their past lovers.

The (Ex)perience of Love (2023)

The (Ex)perience of Love

Бельгія, Франція   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Rémy and Sandra are unable to conceive a child as they suffer from the "Past Love Syndrome". In order to be cured, they only have one solution: they have to sleep once again with each and every one of their past lovers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (96)
Моя оцінка:
/10
Подорож до Вифлеєма
Подорож до Вифлеєма (2023) 21 грудня 2023 0.0 imdb 6.7
Сюжет Одна з найвеличніших історій про народження Ісуса оживе на великих екранах! Цього року пориньте у сімейну музичну пригоду, що поєднає класичні різдвяні мотиви з гумором, вірою та приголомшливими хітами!
Подорож до Вифлеєма Трейлер

Подорож до Вифлеєма (2023)

Journey to Bethlehem

США   1 год 38 хв
Читати опис Одна з найвеличніших історій про народження Ісуса оживе на великих екранах! Цього року пориньте у сімейну музичну пригоду, що поєднає класичні різдвяні мотиви з гумором, вірою та приголомшливими хітами!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (692)
Моя оцінка:
/10
Травень, грудень
Травень, грудень (2023) 21 грудня 2023 10.0 imdb 7.5
Сюжет Подружжя Джо та Ґрейсі колись були учнем та вчителькою, а тепер виховують близнюків. Про їхню історію вирішують зняти художній фільм. Акторка, яка має зіграти Ґрейсі, приїжджає до них у гості, щоб краще підготуватися до ролі, але її приїзд ставить сімейне щастя під загрозу.
Травень, грудень Трейлер

Травень, грудень (2023)

May December

16+
США   1 год 57 хв
Читати опис Подружжя Джо та Ґрейсі колись були учнем та вчителькою, а тепер виховують близнюків. Про їхню історію вирішують зняти художній фільм. Акторка, яка має зіграти Ґрейсі, приїжджає до них у гості, щоб краще підготуватися до ролі, але її приїзд ставить сімейне щастя під загрозу.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 7.5 (2412)
Моя оцінка:
/10
Переліт
Переліт (2023) 21 грудня 2023 0.0 imdb 0.0
Сюжет Сім’я качок намагається переконати свого надто турботливого батька вирушити у відпустку всього життя.
Переліт Трейлер

Переліт (2023)

Migration

Пост-продакшн
США, Франція, Канада   1 год 22 хв
Читати опис Сім’я качок намагається переконати свого надто турботливого батька вирушити у відпустку всього життя.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Christmas at Cattle Hill (2020) 28 грудня 2023 0.0 imdb 5.9
Трейлер

Christmas at Cattle Hill (2020)

Christmas at Cattle Hill

Норвегія   1 год 8 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (100)
Моя оцінка:
/10
Будинок демонів
Будинок демонів (2021) 28 грудня 2023 0.0 imdb 3.5
Сюжет Успадкувавши родинний будинок, четверо відчужених братів і сестер опиняються в полоні демонічної одержимості. Коли приїжджає ексцентрична незнайомка, яка стверджує, що будинок був залишений їй, вони починають відчувати дивні, незрозумілі прояви, які мають згубний вплив на всіх в будинку.
Будинок демонів Трейлер

Будинок демонів (2021)

The Whooper Returns

США   1 год 11 хв
Читати опис Успадкувавши родинний будинок, четверо відчужених братів і сестер опиняються в полоні демонічної одержимості. Коли приїжджає ексцентрична незнайомка, яка стверджує, що будинок був залишений їй, вони починають відчувати дивні, незрозумілі прояви, які мають згубний вплив на всіх в будинку.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.5 (114)
Моя оцінка:
/10
Кентервільський привид
Кентервільський привид (2022) 28 грудня 2023 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) An American family moves in to Canterville Chase, a stately countryside mansion that has been haunted by the ghost Sir Simon De Canterville for 300 years.
Кентервільський привид

Кентервільський привид (2022)

The Canterville Ghost

Велика Британія
Читати опис (англ.) An American family moves in to Canterville Chase, a stately countryside mansion that has been haunted by the ghost Sir Simon De Canterville for 300 years.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (446)
Моя оцінка:
/10
Oh My Goodness! (2022) 28 грудня 2023 5.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Five nuns set their sights on winning the cash prize in a major cycling race to raise money to renovate a dilapidated hospice. The only hitch is that none of them can ride a bicycle.

Oh My Goodness! (2022)

Oh My Goodness!

16+
Франція   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) Five nuns set their sights on winning the cash prize in a major cycling race to raise money to renovate a dilapidated hospice. The only hitch is that none of them can ride a bicycle.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.8 (210)
Моя оцінка:
/10
Щасливий випадок
Щасливий випадок (2023) 28 грудня 2023 0.0 imdb 6.6
Сюжет Зв’язок двох молодих людей призводить до подружньої невірності і, зрештою, до злочину.
Щасливий випадок Трейлер

Щасливий випадок (2023)

Coup de chance

12+
США, Франція   1 год 33 хв
Читати опис Зв’язок двох молодих людей призводить до подружньої невірності і, зрештою, до злочину.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1811)
Моя оцінка:
/10
Феррарі
Феррарі (2023) 28 грудня 2023 0.0 imdb 6.6
Сюжет Літо 1957 року. Колишній автогонщик Енцо Феррарі переживає кризу. Банкрутство переслідує компанію, яку вони з дружиною Лаурою започаткували десять років тому. Їхній шлюб отримує одне випробування за іншим: спочатку – втрату єдиного сина і законного спадкоємця, після – визнання та прийняття сина, народженого Енцо поза шлюбом. Щоб врятувати сімейний бізнес, Феррарі вирішує ризикнути та поставити усе на Мілле Мілья – культову гонку довжиною 1000 миль Італією.
Феррарі Трейлер

Феррарі (2023)

Ferrari

США, Велика Британія, Італія, Китай   2 год 10 хв
Читати опис Літо 1957 року. Колишній автогонщик Енцо Феррарі переживає кризу. Банкрутство переслідує компанію, яку вони з дружиною Лаурою започаткували десять років тому. Їхній шлюб отримує одне випробування за іншим: спочатку – втрату єдиного сина і законного спадкоємця, після – визнання та прийняття сина, народженого Енцо поза шлюбом. Щоб врятувати сімейний бізнес, Феррарі вирішує ризикнути та поставити усе на Мілле Мілья – культову гонку довжиною 1000 миль Італією.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1206)

Голосування буде доступне після релізу

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: