Усі Укр. аудіо Укр. субтитри

Знайдено 84 результати

20 днів у Маріуполі
20 днів у Маріуполі (2023) 31 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 9.6 imdb 8.6
Сюжет Група українських журналістів документує жахливі реалії війни, опинившись у прибережному місті Маріуполь після вторгнення російських військ на початку 2022 року.
20 днів у Маріуполі Трейлер

20 днів у Маріуполі (2023)

20 Days in Mariupol

16+
Топ #5 фільм
Україна, США   1 год 35 хв
Читати опис Група українських журналістів документує жахливі реалії війни, опинившись у прибережному місті Маріуполь після вторгнення російських військ на початку 2022 року.
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.6 (91)  IMDb: 8.6 (20787)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Вільна людина. Проща
Вільна людина. Проща (2022) 6 травня 2022  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 0.0
Сюжет Неймовірна історія десантника ЗСУ, учасника російсько-української війни, блогера, мандрівника та автора книги - бестселера «Сліди на дорозі» Валерія Маркуса (відомий ще як Ананьєв).

Аби хоч якось структурувати у свідомості три роки проведені на війні, Валерій Маркус вирушає з Парижа у пішу прощу Дорогою святого Якова. Та чи знайде десантник спокій, йдучи легендарним шляхом пілігримів? Яких змін набуде Валерій після всього пережитого та чому його знову і знову тягне у чергові далекі мандри?
Вільна людина. Проща Трейлер

Вільна людина. Проща (2022)

Free Man. Pilgrimage

Україна   1 год 39 хв
Читати опис Неймовірна історія десантника ЗСУ, учасника російсько-української війни, блогера, мандрівника та автора книги - бестселера «Сліди на дорозі» Валерія Маркуса (відомий ще як Ананьєв).

Аби хоч якось структурувати у свідомості три роки проведені на війні, Валерій Маркус вирушає з Парижа у пішу прощу Дорогою святого Якова. Та чи знайде десантник спокій, йдучи легендарним шляхом пілігримів? Яких змін набуде Валерій після всього пережитого та чому його знову і знову тягне у чергові далекі мандри?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Із зав'язаними очима
Із зав'язаними очима (2020) 9 грудня 2021  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.0
Сюжет Спортсмен Денис поїхав воювати в зону АТО й загинув. Його дівчина Юлія, теж спортсменка, намагається побудувати нове життя, зустрічає нове кохання, і щоб втекти від постійного психологічного тиску з боку навколишніх, вона завершує свою спортивну кар’єру. В цей час мама її загиблого хлопця отримує сумнівне повідомлення, що її син живий і негайно потребує грошей на операцію.
Із зав'язаними очима Трейлер

Із зав'язаними очима (2020)

Blindfold

16+
Україна   1 год 40 хв
Читати опис Спортсмен Денис поїхав воювати в зону АТО й загинув. Його дівчина Юлія, теж спортсменка, намагається побудувати нове життя, зустрічає нове кохання, і щоб втекти від постійного психологічного тиску з боку навколишніх, вона завершує свою спортивну кар’єру. В цей час мама її загиблого хлопця отримує сумнівне повідомлення, що її син живий і негайно потребує грошей на операцію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 6.0 (117)
Моя оцінка:
/10
Стоп-Земля
Стоп-Земля (2021) 20 січня 2022  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.2
Сюжет 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено у колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, які по-своєму переживають напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашка. Вона розуміє: якщо не наважишся — ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.
Стоп-Земля Трейлер

Стоп-Земля (2021)

Stop-Zemlia

16+
Україна   2 год 2 хв
Читати опис 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено у колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, які по-своєму переживають напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашка. Вона розуміє: якщо не наважишся — ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (77)  IMDb: 7.2 (1661)
Моя оцінка:
/10
Зошит Війни
Зошит Війни (2020) 24 серпня 2021 9.0 imdb 8.7
Сюжет Фільм, створений з особистих відеозаписів з телефонів та камер українських бійців. Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни Росії проти України – у химерне потойбіччя, де панують відмінні від звичайного світу закони. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.

Прем’єра за участі творчої групи відбудеться у кінотеатрі «Київська Русь» 24 серпня, о 19:30. 10 гривень з кожного придбаного квитка творці фільму перерахують у Благодійний фонд допомоги армії «Повернись Живим» на закупівлю мобільних комплексів спостереження.
Зошит Війни Трейлер

Зошит Війни (2020)

War Note

Україна   1 год 12 хв
Читати опис Фільм, створений з особистих відеозаписів з телефонів та камер українських бійців. Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни Росії проти України – у химерне потойбіччя, де панують відмінні від звичайного світу закони. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.

Прем’єра за участі творчої групи відбудеться у кінотеатрі «Київська Русь» 24 серпня, о 19:30. 10 гривень з кожного придбаного квитка творці фільму перерахують у Благодійний фонд допомоги армії «Повернись Живим» на закупівлю мобільних комплексів спостереження.
КіноБаза: 9.0 (4)  IMDb: 8.7 (93)
Моя оцінка:
/10
Вусатий Фанк
Вусатий Фанк (2020) 24 червня 2021 7.6 imdb 7.3
Сюжет Фільм досліджує феномен так званого «вусатого фанку» — знакового явища «золотої доби» української попмузики, розповідає про такі гурти, як «Смерічка», «Світязь», «Арніка», «Кобза», «Візерунки шляхів», «Березень», «Дзвони», «Водограй» та інші.
Вусатий Фанк Трейлер

Вусатий Фанк (2020)

Moustache Funk

12+
Україна   1 год 13 хв
Читати опис Фільм досліджує феномен так званого «вусатого фанку» — знакового явища «золотої доби» української попмузики, розповідає про такі гурти, як «Смерічка», «Світязь», «Арніка», «Кобза», «Візерунки шляхів», «Березень», «Дзвони», «Водограй» та інші.
КіноБаза: 7.6 (15)  IMDb: 7.3 (147)
Моя оцінка:
/10
Погані дороги
Погані дороги (2020) 20 травня 2021  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.8
Сюжет Чотири новели про Донбас під час війни. Ми відправляємося у подорож і зненацька зупиняємося біля продовольчого кіоску в провінційному прифронтовому містечку, на передостанньому контрольно-пропускному пункті, прямісінько посеред поля. Герої — мешканці Донбасу і українські військові. Вони залишаються на цьому місці добровільно, сприймаючи життя як виклик долі. Усі вони, ймовірно, приречені, тому можуть дозволити собі порушувати правила, оскільки завтра може і не настати...

Української мови у фільмі приблизно 20% https://www.facebook.com/ivan.syniepalov/posts/4124652394268953
Погані дороги Трейлер

Погані дороги (2020)

Bad Roads

18+
Україна   1 год 45 хв
Читати опис Чотири новели про Донбас під час війни. Ми відправляємося у подорож і зненацька зупиняємося біля продовольчого кіоску в провінційному прифронтовому містечку, на передостанньому контрольно-пропускному пункті, прямісінько посеред поля. Герої — мешканці Донбасу і українські військові. Вони залишаються на цьому місці добровільно, сприймаючи життя як виклик долі. Усі вони, ймовірно, приречені, тому можуть дозволити собі порушувати правила, оскільки завтра може і не настати...

Української мови у фільмі приблизно 20% https://www.facebook.com/ivan.syniepalov/posts/4124652394268953
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (40)  IMDb: 6.8 (861)
Моя оцінка:
/10
Май далеко, май добре
Май далеко, май добре (2021) 7 жовтня 2021 7.0 imdb 7.6
Сюжет Молодий німець Мішель мріяв жити простим життям у гармонії з природою, задля чого переїхав до маленького села в українських Карпатах. Тут герой розводить водяних буйволів, буквально рятуючи їх від вимирання. Проте мрія Мішеля про далеке від цивілізації життя опиняється під загрозою: неочікувано для себе він закохується у дівчину зі свого рідного міста у Німеччині. У Вєри є двоє маленьких дітей від попереднього шлюбу. А Мішель постає перед вибором: кохання на батьківщині чи буйволи в Україні?
Май далеко, май добре Трейлер

Май далеко, май добре (2021)

As Far as Possible

16+
Україна   1 год 12 хв
Читати опис Молодий німець Мішель мріяв жити простим життям у гармонії з природою, задля чого переїхав до маленького села в українських Карпатах. Тут герой розводить водяних буйволів, буквально рятуючи їх від вимирання. Проте мрія Мішеля про далеке від цивілізації життя опиняється під загрозою: неочікувано для себе він закохується у дівчину зі свого рідного міста у Німеччині. У Вєри є двоє маленьких дітей від попереднього шлюбу. А Мішель постає перед вибором: кохання на батьківщині чи буйволи в Україні?
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.6 (33)
Моя оцінка:
/10
Територія пустих вікон
Територія пустих вікон (2021) 27 березня 2021 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) World War II and the plant caused my mother's family to move to Ma-riupol. The war with Russia and the environmental consequences of the plant's operation play a key role in its future life.
Територія пустих вікон Трейлер

Територія пустих вікон (2021)

Territory of Empty Windows

Україна   10 хв
Читати опис (англ.) World War II and the plant caused my mother's family to move to Ma-riupol. The war with Russia and the environmental consequences of the plant's operation play a key role in its future life.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (12)
Моя оцінка:
/10
Жінки, що грають в ігри
Жінки, що грають в ігри (2021) 13 березня 2021 6.0 imdb 7.5
Сюжет Стрічка є колективним портретом семи визначних жінок української культури: письменниці Софії Андрухович, культурної журналістки Віри Балдинюк, дириґентки Оксани Линів, художниці Аліни Клейтман, театральної режисерки Тамари Трунової, культурної менеджерки Юлії Федів та кінорежисерки Ірини Цілик.
Жінки, що грають в ігри Трейлер

Жінки, що грають в ігри (2021)

Women Who Play

16+
Україна   35 хв
Читати опис Стрічка є колективним портретом семи визначних жінок української культури: письменниці Софії Андрухович, культурної журналістки Віри Балдинюк, дириґентки Оксани Линів, художниці Аліни Клейтман, театральної режисерки Тамари Трунової, культурної менеджерки Юлії Федів та кінорежисерки Ірини Цілик.
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 7.5 (21)
Моя оцінка:
/10
Вхід через балкон
Вхід через балкон (2021) 25 лютого 2021 8.0 imdb 0.0
Сюжет «Вхід через балкон» — це фільм-дослідження українських балконів і їхніх власників. «Вхід через балкон» знімали у восьми українських містах: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Вінниці, Полтаві й Горішніх Плавнях. У розповідях героїв фільму розкривається історія України післясовкового періоду: архітектура, антропологія, розвиток міст і сучасна культура. Це спроба зрозуміти, де закінчується особисте та починається публічне.

Мова оригіналу
Українська, російська
Вхід через балкон Трейлер

Вхід через балкон (2021)

Enter Through The Balcony

Україна   26 хв
Читати опис «Вхід через балкон» — це фільм-дослідження українських балконів і їхніх власників. «Вхід через балкон» знімали у восьми українських містах: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Вінниці, Полтаві й Горішніх Плавнях. У розповідях героїв фільму розкривається історія України післясовкового періоду: архітектура, антропологія, розвиток міст і сучасна культура. Це спроба зрозуміти, де закінчується особисте та починається публічне.

Мова оригіналу
Українська, російська
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Казка про Коника
Казка про Коника (2021) 9 вересня 2021 10.0 imdb 7.8
Сюжет Колишній антирадянський активіст, а нині — монах у миру і художник, Анатолій Лютюк мешкає у старовинній кам'яній вежі в самому серці Таллінна. Початок війни на Сході України змушує його покинути все і з волонтерською місією вирушити у прифронтові містечка.
Казка про Коника Трейлер

Казка про Коника (2021)

Tales of a Toy Horse

16+
Україна, Естонія   1 год 16 хв
Читати опис Колишній антирадянський активіст, а нині — монах у миру і художник, Анатолій Лютюк мешкає у старовинній кам'яній вежі в самому серці Таллінна. Початок війни на Сході України змушує його покинути все і з волонтерською місією вирушити у прифронтові містечка.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 7.8 (27)
Моя оцінка:
/10
Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке
Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке (2019) 2 січня 2020  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.9
Сюжет У цій різдвяній казці за участю героїв українського фольклору апостол Петро б’ється об заклад із Чортом, який хоче знищити козаків.
Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке Трейлер

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке (2019)

Infernal Guidon, or Cossack Christmas

12+
Україна   1 год 50 хв
Читати опис У цій різдвяній казці за участю героїв українського фольклору апостол Петро б’ється об заклад із Чортом, який хоче знищити козаків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (69)  IMDb: 6.9 (328)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Ваш Василь
Ваш Василь (2020) 3 грудня 2020 8.5 imdb 7.1
Сюжет Василь Стус мріяв займатися літературою, а не політикою; бути відомим поетом, а не дисидентом. Але радянські спецслужби і КПРС підштовхнули його до межі. Як відбулася така трансформація? Яким насправді був «Наш Василь»?
Ваш Василь Трейлер

Ваш Василь (2020)

Yours Vasyl

Україна   60 хв
Читати опис Василь Стус мріяв займатися літературою, а не політикою; бути відомим поетом, а не дисидентом. Але радянські спецслужби і КПРС підштовхнули його до межі. Як відбулася така трансформація? Яким насправді був «Наш Василь»?
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 7.1 (19)
Моя оцінка:
/10
Байконур. Вторгнення
Байконур. Вторгнення (2020) 5 серпня 2021 7.4 imdb 7.5
Сюжет Двоє дослідників з України, ризикуючи життям, потрапляють на засекречену територію космодрому Байконур, щоб на власні очі побачити запуск ракети «Союз».
Байконур. Вторгнення Трейлер

Байконур. Вторгнення (2020)

Breaking into Baikonur

12+
Україна   1 год 8 хв
Читати опис Двоє дослідників з України, ризикуючи життям, потрапляють на засекречену територію космодрому Байконур, щоб на власні очі побачити запуск ракети «Союз».
КіноБаза: 7.4 (7)  IMDb: 7.5 (61)
Моя оцінка:
/10
Земля блакитна, ніби апельсин
Земля блакитна, ніби апельсин (2020) 26 листопада 2020  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет У фільмі йдеться про сім'ю, яка живе в так званій «червоній зоні» Донбасу, де вже шостий рік тривають воєнні дії. Буденність для цивільних людей у прифронтовій зоні докорінно змінилася. 36-річна Ганна сама виховує чотирьох дітей. Обстріли у Красногорівці, де живуть герої стрічки, не припиняються. Але, незважаючи на всі труднощі, ця родина є дуже дружною і життєрадісною. Мама й діти мають захоплення, грають на музичних інструментах і, що найцікавіше, знімають самотужки фільми про своє життя під час війни.
Земля блакитна, ніби апельсин Трейлер

Земля блакитна, ніби апельсин (2020)

The Earth Is Blue as an Orange

12+
Україна, Литва   1 год 14 хв
Читати опис У фільмі йдеться про сім'ю, яка живе в так званій «червоній зоні» Донбасу, де вже шостий рік тривають воєнні дії. Буденність для цивільних людей у прифронтовій зоні докорінно змінилася. 36-річна Ганна сама виховує чотирьох дітей. Обстріли у Красногорівці, де живуть герої стрічки, не припиняються. Але, незважаючи на всі труднощі, ця родина є дуже дружною і життєрадісною. Мама й діти мають захоплення, грають на музичних інструментах і, що найцікавіше, знімають самотужки фільми про своє життя під час війни.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (16)  IMDb: 7.3 (775)
Моя оцінка:
/10
Номери
Номери (2020) 19 листопада 2020  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.4
Сюжет Розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони. Номери відмовляються від старої системи, але чи буде нова краща за попередню?
Номери Трейлер

Номери (2020)

Numbers

12+
Україна, Польща, Чехія, Франція   1 год 44 хв
Читати опис Розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони. Номери відмовляються від старої системи, але чи буде нова краща за попередню?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (14)  IMDb: 5.4 (248)
Моя оцінка:
/10
Чачьó
Чачьó (2020) 30 вересня 2020 6.0 imdb 5.9
Сюжет Януш виріс в консервативній ромській громаді у маленькому українському місті. Він одружується, бо так хочуть його батьки. Але взагалі Януш гей і потай зустрічається із хлопцем, на ім'я Паша. Разом вони планують втекти з весілля та покинути місто, але чи зможе Януш так вчинити зі своєю сім‘єю?
Чачьó

Чачьó (2020)

Chacho

Україна   20 хв
Читати опис Януш виріс в консервативній ромській громаді у маленькому українському місті. Він одружується, бо так хочуть його батьки. Але взагалі Януш гей і потай зустрічається із хлопцем, на ім'я Паша. Разом вони планують втекти з весілля та покинути місто, але чи зможе Януш так вчинити зі своєю сім‘єю?
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 5.9 (48)
Моя оцінка:
/10
Схрон
Схрон (2020) 25 серпня 2020 6.0 imdb 7.6
Сюжет Україна, 1946 рік. Командир повстанського загону Орест разом зі своєю вагітною дружиною Євою та кількома бійцями переховується в схроні. Повстанців оточує загін НКВД. Капітан загону Змієв ставить Ореста перед вибором: видати йому Єву або прийняти нерівний бій.
Схрон Трейлер

Схрон (2020)

Hideout

Україна   27 хв
Читати опис Україна, 1946 рік. Командир повстанського загону Орест разом зі своєю вагітною дружиною Євою та кількома бійцями переховується в схроні. Повстанців оточує загін НКВД. Капітан загону Змієв ставить Ореста перед вибором: видати йому Єву або прийняти нерівний бій.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.6 (20)
Моя оцінка:
/10
Бульмастиф
Бульмастиф (2020) 24 серпня 2020 8.0 imdb 7.5
Сюжет Мітя — ветеран російсько-української війни, який намагається повернутися до нормального життя. Він випадково зустрічає загубленого бульмастифа Роя. Спочатку вони не ладнають, але згодом саме Рой допомагає Міті впоратися з важким минулим.
Бульмастиф Трейлер

Бульмастиф (2020)

Bullmastiff

Україна   26 хв
Читати опис Мітя — ветеран російсько-української війни, який намагається повернутися до нормального життя. Він випадково зустрічає загубленого бульмастифа Роя. Спочатку вони не ладнають, але згодом саме Рой допомагає Міті впоратися з важким минулим.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.5 (33)
Моя оцінка:
/10
Врятуйте мене, лікарю!
Врятуйте мене, лікарю! (2020) 9 серпня 2020 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Documentary about the work of the ambulance crew during the New Year holidays in Kyiv. Three crew members, a doctor, a paramedic, and a driver, respond to calls and receive patients during the work shift.
Врятуйте мене, лікарю!

Врятуйте мене, лікарю! (2020)

Save Me, Doctor!

Україна   19 хв
Читати опис (англ.) Documentary about the work of the ambulance crew during the New Year holidays in Kyiv. Three crew members, a doctor, a paramedic, and a driver, respond to calls and receive patients during the work shift.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (16)
Моя оцінка:
/10
Зарваниця
Зарваниця (2020) 15 липня 2021 7.0 imdb 7.6
Сюжет Щороку тисячі християн Західної України вирушають у пішу ходу до урочища Зарваниця. Поміж молитвами паломники діляться новинами, хваляться нажитим добром, фотографують каплиці, дають інтерв’ю, бачать чудеса. Бачать чудеса?
Зарваниця Трейлер

Зарваниця (2020)

New Jerusalem

12+
Україна   1 год 12 хв
Читати опис Щороку тисячі християн Західної України вирушають у пішу ходу до урочища Зарваниця. Поміж молитвами паломники діляться новинами, хваляться нажитим добром, фотографують каплиці, дають інтерв’ю, бачать чудеса. Бачать чудеса?
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.6 (77)
Моя оцінка:
/10
Прощавай, Ґоловін
Прощавай, Ґоловін (2019) 21 лютого 2020 6.5 imdb 6.3
Сюжет Для Яна Ґоловіна смерть його батька – це шанс на нове життя за межами рідної країни. Коли він готується до від’їзду і прощається з сестрою, то перед ним гостро постає питання: чому він завжди сліпо несеться вперед і що ж залишається позаду?

Language: Russian
Прощавай, Ґоловін Трейлер

Прощавай, Ґоловін (2019)

Goodbye Golovin

Канада, Україна   14 хв
Читати опис Для Яна Ґоловіна смерть його батька – це шанс на нове життя за межами рідної країни. Коли він готується до від’їзду і прощається з сестрою, то перед ним гостро постає питання: чому він завжди сліпо несеться вперед і що ж залишається позаду?

Language: Russian
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.3 (64)
Моя оцінка:
/10
Роздiловi Наживо
Роздiловi Наживо (2019) 11 грудня 2019 0.0 imdb 8.5
Сюжет 11 найкращих операторів України одночасно слідкують за останнім виступом «роздІлових»: поетом Сергієм Жаданом, художницею Олею Михайлюк, акордеоністом Олексієм Ворсобою, саксфоністом Томашем Сікорою та Сергієм Пілявецем. Ефект присутності, несподівані моменти творчості, можливість бути разом, чути й відчувати один одного — усе це «Розділові Наживо».
Роздiловi Наживо Трейлер

Роздiловi Наживо (2019)

Divisional Live

Україна   1 год 6 хв
Читати опис 11 найкращих операторів України одночасно слідкують за останнім виступом «роздІлових»: поетом Сергієм Жаданом, художницею Олею Михайлюк, акордеоністом Олексієм Ворсобою, саксфоністом Томашем Сікорою та Сергієм Пілявецем. Ефект присутності, несподівані моменти творчості, можливість бути разом, чути й відчувати один одного — усе це «Розділові Наживо».
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.5 (10)
Моя оцінка:
/10
Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго
Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго (2019) 17 жовтня 2019 7.5 imdb 8.0
Сюжет Іван Васильович багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його opus magnum профспілковий хор, у якому співають диспетчери, слюсарі, ремонтники, бухгалтери та інші співробітники підприємства. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але опалювальний сезон вносить корективи у розклад репетицій. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?
Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго Трейлер

Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго (2019)

Heat Singers

12+
Україна   1 год 4 хв
Читати опис Іван Васильович багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його opus magnum профспілковий хор, у якому співають диспетчери, слюсарі, ремонтники, бухгалтери та інші співробітники підприємства. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але опалювальний сезон вносить корективи у розклад репетицій. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?
КіноБаза: 7.5 (12)  IMDb: 8.0 (328)
Моя оцінка:
/10
Дорослий
Дорослий (2019) 19 липня 2019 6.0 imdb 6.9
Сюжет Богдану сьогодні вісімнадцять, і батько подарував йому свою стару “Копійку”. Однокурсники з училища приходять до нього на гаражі подивитись на машину. Але звичайний день народження обернеться справжньою боротьбою за своє.
Дорослий Трейлер

Дорослий (2019)

The Adult

Україна   17 хв
Читати опис Богдану сьогодні вісімнадцять, і батько подарував йому свою стару “Копійку”. Однокурсники з училища приходять до нього на гаражі подивитись на машину. Але звичайний день народження обернеться справжньою боротьбою за своє.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.9 (26)
Моя оцінка:
/10
Мої думки тихі
Мої думки тихі (2019) 16 січня 2020  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.8
Сюжет Звукорежисер збирається записати голоси українських тварин для прибуткового замовлення, але його плани йдуть шкереберть, коли його мати вирішує приєднатися до подорожі.
Мої думки тихі Трейлер

Мої думки тихі (2019)

My Thoughts Are Silent

12+
Україна   1 год 44 хв
Читати опис Звукорежисер збирається записати голоси українських тварин для прибуткового замовлення, але його плани йдуть шкереберть, коли його мати вирішує приєднатися до подорожі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (245)  IMDb: 7.8 (4074)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Петрівка-реквієм
Петрівка-реквієм (2018) 31 травня 2019 6.0 imdb 7.3
Сюжет Пригоди дезорієнтованого суб'єкта в умовах стихійної декомунізації. Короткий момент топографічно-акустичної розгубленості на зламі звички. Приводом для створення фільму стало перейменування станції Петрівка, що вилилося в переозвучення всіх оголошень Київського метрополітену голосом нового диктора.

Прокат в Україні з 16 липня 2020
Нагороди
2019 Головний приз у номінації анімаційного кіно Київського фестивалю короткометражного кіно «Відкрита ніч», Україна
2019 Найкраща робота звукорежисера Київського фестивалю короткометражного кіно «Відкрита ніч», Україна (Антон Приходько)
Петрівка-реквієм Трейлер

Петрівка-реквієм (2018)

Petrivka - requiem

Україна   6 хв
Читати опис Пригоди дезорієнтованого суб'єкта в умовах стихійної декомунізації. Короткий момент топографічно-акустичної розгубленості на зламі звички. Приводом для створення фільму стало перейменування станції Петрівка, що вилилося в переозвучення всіх оголошень Київського метрополітену голосом нового диктора.

Прокат в Україні з 16 липня 2020
Нагороди
2019 Головний приз у номінації анімаційного кіно Київського фестивалю короткометражного кіно «Відкрита ніч», Україна
2019 Найкраща робота звукорежисера Київського фестивалю короткометражного кіно «Відкрита ніч», Україна (Антон Приходько)
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.3 (21)
Моя оцінка:
/10
Нормальна
Нормальна (2019) 31 травня 2019 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) After an unsuccessful party, a girl decides to tell a stranger in the park about all the pain. The girls' conversation reveals their vision of the world.
Нормальна

Нормальна (2019)

The Normal

Україна   13 хв
Читати опис (англ.) After an unsuccessful party, a girl decides to tell a stranger in the park about all the pain. The girls' conversation reveals their vision of the world.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (14)
Моя оцінка:
/10
Заповідник Асканія
Заповідник Асканія (2019) 25 квітня 2019 6.5 imdb 7.7
Сюжет Найбільший степовий заповідник Європи Асканія-Нова розташувався у Херсонській області і зберігає унікальну місцеву екосистему. У квітні 2019 року виповнюється 100 років, відколи територія набула природоохоронного статусу. Фільм розповідає про сьогодення Асканії-Нови через монологи трьох головних героїв, долі яких переплелися завдяки спільній роботі. Усі вони, як і заповідник, випали з сучасних реалій, але при цьому зберегли свою неповторність.
Заповідник Асканія Трейлер

Заповідник Асканія (2019)

Askania Reserve

Україна   1 год 15 хв
Читати опис Найбільший степовий заповідник Європи Асканія-Нова розташувався у Херсонській області і зберігає унікальну місцеву екосистему. У квітні 2019 року виповнюється 100 років, відколи територія набула природоохоронного статусу. Фільм розповідає про сьогодення Асканії-Нови через монологи трьох головних героїв, долі яких переплелися завдяки спільній роботі. Усі вони, як і заповідник, випали з сучасних реалій, але при цьому зберегли свою неповторність.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.7 (27)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: