Фільми та серіали, які вийшли по тв/двд/онлайн з українським озвученням або субтитрами

Усі Укр. аудіо Укр. субтитри

Знайдено 20668 результатів

New York City Serenade (2007) 13 вересня 2007  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) Two down on their luck childhood friends struggle to figure out their lives. Ray a drummer in a rock and roll band, and Owen an aspiring film maker spend most of their time working menial ...

New York City Serenade (2007)

New York City Serenade

США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Two down on their luck childhood friends struggle to figure out their lives. Ray a drummer in a rock and roll band, and Owen an aspiring film maker spend most of their time working menial ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (568)
Моя оцінка:
/10
Загнаний
Загнаний (2024) 18 січня 2024  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.2
Сюжет Кілька біженців намагаються перетнути Середземне море, але їхній човен перевертається, а рятівниками виявляються багаті люди з Європи. Герої дають жертвам притулок на райському острові, але незабаром несподіване диво порятунку стає справжнім пеклом. Європейці перетворюються на мисливців, які не знають пощади.
Загнаний Трейлер

Загнаний (2024)

The Hunted

Бельгія, Франція, Велика Британія   1 год 34 хв
Читати опис Кілька біженців намагаються перетнути Середземне море, але їхній човен перевертається, а рятівниками виявляються багаті люди з Європи. Герої дають жертвам притулок на райському острові, але незабаром несподіване диво порятунку стає справжнім пеклом. Європейці перетворюються на мисливців, які не знають пощади.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (80)
Моя оцінка:
/10
Екстрене реагування
Екстрене реагування (2022—) 24 січня 2022  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.4
Сюжет Поліцейський Кріс із Ліверпуля переживає особистісну кризу. Він працює в нічні зміни і намагається знайти підтримку в сім’ї та серед колег, щоб допомагати мешканцям міста.
Екстрене реагування Трейлер

Екстрене реагування (2022—)

The Responder

Серіал 2 сезони, 10 епізодів Поновлений серіал
Велика Британія   57 хв
Читати опис Поліцейський Кріс із Ліверпуля переживає особистісну кризу. Він працює в нічні зміни і намагається знайти підтримку в сім’ї та серед колег, щоб допомагати мешканцям міста.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 7.4 (13674)
Моя оцінка:
/10
Мертвий-мертвий демон руйнування
Мертвий-мертвий демон руйнування (2024) 24 травня 2024  ✓ укр. субтитри 0.0 imdb 7.8
Сюжет Три роки тому поява інопланетної загрози спровокував найбільшу війну, з якою коли-небудь стикалося людство. Сили самооборони Японії досі шукають спосіб боротьби з ними, але поки що звичайна зброя не дала жодного ефекту. Можливо, настав час спробувати щось нетрадиційне.
Тим часом Кадоде Кояма та її найкраща подруга жадібно відстежують пересування прибульців у соціальних мережах і з меншим ентузіазмом готуються до вступних іспитів до коледжу. Коли над головою нависає загроза кінця світу, ти вчишся не поспішати з висновками.
Мертвий-мертвий демон руйнування Трейлер

Мертвий-мертвий демон руйнування (2024)

Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2

Японія   2 год 0 хв
Читати опис Три роки тому поява інопланетної загрози спровокував найбільшу війну, з якою коли-небудь стикалося людство. Сили самооборони Японії досі шукають спосіб боротьби з ними, але поки що звичайна зброя не дала жодного ефекту. Можливо, настав час спробувати щось нетрадиційне.
Тим часом Кадоде Кояма та її найкраща подруга жадібно відстежують пересування прибульців у соціальних мережах і з меншим ентузіазмом готуються до вступних іспитів до коледжу. Коли над головою нависає загроза кінця світу, ти вчишся не поспішати з висновками.
Є українські субтитри
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (46)
Моя оцінка:
/10
Стінг. Жах ночі
Стінг. Жах ночі (2024) 6 червня 2024  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.7
Сюжет 12-річна бунтарка Шарлотта знаходить маленького павучка у занедбаному багатоквартирному будинку. Вона тримає його у банці та тішиться новим домашнім улюбленцем, але той стрімко починає рости і проявляє нестримний апетит до крові. Коли сусіди дівчинки один за одним починають зникати, Шарлотта та її сім'я опиняються в безвихідній ситуації, де вони мають боротися за своє життя проти кровожерливого павука, який любить людську плоть.
Стінг. Жах ночі Трейлер

Стінг. Жах ночі (2024)

Sting

16+
Австралія, США   1 год 32 хв
Читати опис 12-річна бунтарка Шарлотта знаходить маленького павучка у занедбаному багатоквартирному будинку. Вона тримає його у банці та тішиться новим домашнім улюбленцем, але той стрімко починає рости і проявляє нестримний апетит до крові. Коли сусіди дівчинки один за одним починають зникати, Шарлотта та її сім'я опиняються в безвихідній ситуації, де вони мають боротися за своє життя проти кровожерливого павука, який любить людську плоть.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.7 (4317)
Моя оцінка:
/10
Пробивний чувак
Пробивний чувак (2023) 16 травня 2024  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 6.5
Сюжет Рейтинги шоу, де люди вбивають одне одного у найвигадливіші способи, стрімко злетіли до небес! Однак організатори цього проєкту перейшли межу, коли вбили родину 9-річного хлопчика. Тепер він готовий на все заради помсти. Його план доволі простий. Спочатку вирости і стати сильнішим. Потім пройти тренування у божевільного майстра бойових мистецтв. І, нарешті, грандіозно повернутися на криваве шоу, щоб влаштувати ефектну розплату!
Пробивний чувак Трейлер

Пробивний чувак (2023)

Boy Kills World

16+
Німеччина, ПАР, США   1 год 51 хв
Читати опис Рейтинги шоу, де люди вбивають одне одного у найвигадливіші способи, стрімко злетіли до небес! Однак організатори цього проєкту перейшли межу, коли вбили родину 9-річного хлопчика. Тепер він готовий на все заради помсти. Його план доволі простий. Спочатку вирости і стати сильнішим. Потім пройти тренування у божевільного майстра бойових мистецтв. І, нарешті, грандіозно повернутися на криваве шоу, щоб влаштувати ефектну розплату!
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 6.5 (7445)
Моя оцінка:
/10
LEGO Дрімз
LEGO Дрімз (2023) 14 травня 2023  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.1
Сюжет Якось уночі звичайнісінький хлопчина, на ім'я Матео усвідомлює, що повинен утвердитися саме як захисник снів, яким загрожують огидні махінації Короля Кошмарів. Щоправда, герой думає, що це лише мрії. Проте зранку створіння з його сновидіння стають реальними...
LEGO Дрімз Трейлер

LEGO Дрімз (2023)

LEGO Dreamzzz - Trials of the Dream Chasers

Серіал 1 сезон, 20 епізодів Поновлений серіал
Канада, Данія, США   22 хв
Читати опис Якось уночі звичайнісінький хлопчина, на ім'я Матео усвідомлює, що повинен утвердитися саме як захисник снів, яким загрожують огидні махінації Короля Кошмарів. Щоправда, герой думає, що це лише мрії. Проте зранку створіння з його сновидіння стають реальними...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (240)
Моя оцінка:
/10
Таро
Таро (2024) 16 травня 2024  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.0
Сюжет Коли група друзів порушує священне правило ворожіння на Таро — ніколи не користуватися чужою колодою — вони несвідомо випускають на волю зло, що ховається в картах. Тепер їм доведеться постати перед долею та вступити у перегони зі смертю, щоб уникнути майбутнього, передбаченого ворожінням.
Таро Трейлер

Таро (2024)

Tarot

16+
США   1 год 32 хв
Читати опис Коли група друзів порушує священне правило ворожіння на Таро — ніколи не користуватися чужою колодою — вони несвідомо випускають на волю зло, що ховається в картах. Тепер їм доведеться постати перед долею та вступити у перегони зі смертю, щоб уникнути майбутнього, передбаченого ворожінням.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (4331)
Моя оцінка:
/10
Жінка з розрізаним ротом
Жінка з розрізаним ротом (2007) 16 березня 2007  ✓ укр. субтитри 0.0 imdb 5.4
Сюжет Приміське містечко в Японії стає жертвою нібито просто міської легенди жіночого духу з жахливо понівеченим обличчям, який має намір викрадати дітей з невідомих причин.
Жінка з розрізаним ротом

Жінка з розрізаним ротом (2007)

A Slit-Mouthed Woman

Японія   1 год 30 хв
Читати опис Приміське містечко в Японії стає жертвою нібито просто міської легенди жіночого духу з жахливо понівеченим обличчям, який має намір викрадати дітей з невідомих причин.
Є українські субтитри
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (3055)
Моя оцінка:
/10
Золоте божество
Золоте божество (2024) 19 січня 2024  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.5
Сюжет У прикордонні Хоккайдо ветеран і дівчина-айну змагаються з диваками й дезертирами у пошуках скарбів за мапою, що нанесена татуюваннями на тілах ув’язнених.
Золоте божество Трейлер

Золоте божество (2024)

Golden Kamuy

Японія   2 год 7 хв
Читати опис У прикордонні Хоккайдо ветеран і дівчина-айну змагаються з диваками й дезертирами у пошуках скарбів за мапою, що нанесена татуюваннями на тілах ув’язнених.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.5 (647)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

15 днів
15 днів (2019) 13 травня 2019  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.8
Сюжет Дія починає розвиватися з моменту жорстокого вбивства чоловіка на ім'я Різ. Після цього все повертається на п'ятнадцять днів назад: основна мета — з'ясувати причину, спосіб і людину, яка скоїла злочин. Герой приїжджає в рідні краї, щоби розповісти сім'ї про останнє бажання його матері, яка заповіла спадок своєму братові.
15 днів

15 днів (2019)

15 Days

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
Велика Британія   2 год 57 хв
Читати опис Дія починає розвиватися з моменту жорстокого вбивства чоловіка на ім'я Різ. Після цього все повертається на п'ятнадцять днів назад: основна мета — з'ясувати причину, спосіб і людину, яка скоїла злочин. Герой приїжджає в рідні краї, щоби розповісти сім'ї про останнє бажання його матері, яка заповіла спадок своєму братові.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (525)
Моя оцінка:
/10
Територія зла
Територія зла (2024) 25 січня 2024  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.5
Сюжет Ріпер є оператором безпілотника. Якось він підтримує в повітрі команду, яка опинилася у пастці, та й до того ж усі вони без озброєння. Таким чином, завдяки головному герою, у них залишається хоч якийсь шанс залишатися на зв'язку і спробувати вижити в цій непростій ситуації.
Територія зла Трейлер

Територія зла (2024)

Land of Bad

США   1 год 50 хв
Читати опис Ріпер є оператором безпілотника. Якось він підтримує в повітрі команду, яка опинилася у пастці, та й до того ж усі вони без озброєння. Таким чином, завдяки головному герою, у них залишається хоч якийсь шанс залишатися на зв'язку і спробувати вижити в цій непростій ситуації.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (10)  IMDb: 6.5 (22222)
Моя оцінка:
/10
Перша реформатська церква
Перша реформатська церква (2017) 18 травня 2018  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.1
Сюжет Армійський священик Толлер, що оплакує загибель сина-солдата, шукає розради під склепіннями церкви. Тут він знайомиться з молодою прихожанкою Мері, дружиною завзятого захисника природи. Коли еколог-активіст кінчає життя самогубством, Толлер і нещасна вдова відкривають правду про корупційний змову, в якому замішані найповажніші особи, включаючи священнослужителів.
Перша реформатська церква Трейлер

Перша реформатська церква (2017)

First Reformed

16+
США   1 год 53 хв
Читати опис Армійський священик Толлер, що оплакує загибель сина-солдата, шукає розради під склепіннями церкви. Тут він знайомиться з молодою прихожанкою Мері, дружиною завзятого захисника природи. Коли еколог-активіст кінчає життя самогубством, Толлер і нещасна вдова відкривають правду про корупційний змову, в якому замішані найповажніші особи, включаючи священнослужителів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (26)  IMDb: 7.1 (62763)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Міністерство неджентльменської війни
Міністерство неджентльменської війни (2024) 18 квітня 2024  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет Британські війська вербують таємну команду досвідчених солдат, щоб провести небезпечну операцію в нацистській Німеччині
Міністерство неджентльменської війни Трейлер

Міністерство неджентльменської війни (2024)

The Ministry of Ungentlemanly Warfare

США, Велика Британія, Туреччина   2 год 0 хв
Читати опис Британські війська вербують таємну команду досвідчених солдат, щоб провести небезпечну операцію в нацистській Німеччині
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (30)  IMDb: 6.9 (29748)
Моя оцінка:
/10
Монстр Хай. Частина 2
Монстр Хай. Частина 2 (2023) 5 жовтня 2023  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.6
Сюжет Клавдін Вульф, Дракулаура та Френкі Стайн вступають на другий рік навчання, і ставки стають вищими, ніж будь-коли. Тріо має впоратися з викликами підліткового віку монстрів, включаючи прибуття нових учнів та еволюцію їхніх здібностей. Їхню дружбу випробовують ці нові елементи та зростаюча загроза, яка може не лише розірвати їхній зв'язок, а й мати катастрофічні наслідки для всього світу. До школи приєднується новий захоплюючий персонаж: Торалей, британський кіт-перевертень з таємничим минулим і намірами, які ще належить розкрити.
Монстр Хай. Частина 2 Трейлер

Монстр Хай. Частина 2 (2023)

Monster High 2

США, Канада   1 год 33 хв
Читати опис Клавдін Вульф, Дракулаура та Френкі Стайн вступають на другий рік навчання, і ставки стають вищими, ніж будь-коли. Тріо має впоратися з викликами підліткового віку монстрів, включаючи прибуття нових учнів та еволюцію їхніх здібностей. Їхню дружбу випробовують ці нові елементи та зростаюча загроза, яка може не лише розірвати їхній зв'язок, а й мати катастрофічні наслідки для всього світу. До школи приєднується новий захоплюючий персонаж: Торалей, британський кіт-перевертень з таємничим минулим і намірами, які ще належить розкрити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (848)
Моя оцінка:
/10
Американський мрійник
Американський мрійник (2022) 4 листопада 2022  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.8
Сюжет Доктор Філ Лодер, професор економіки в Гарварді, завжди мріяв мати дім. Його бажання стає можливим, коли самотня вдова пропонує Філу свій розгалужений маєток за копійки. Угода, однак, занадто гарна, щоб бути правдою.
Американський мрійник Трейлер

Американський мрійник (2022)

American Dreamer

США   1 год 46 хв
Читати опис Доктор Філ Лодер, професор економіки в Гарварді, завжди мріяв мати дім. Його бажання стає можливим, коли самотня вдова пропонує Філу свій розгалужений маєток за копійки. Угода, однак, занадто гарна, щоб бути правдою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (4)  IMDb: 5.8 (918)
Моя оцінка:
/10
Казки Єті
Казки Єті (2016) 4 грудня 2016  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.8
Сюжет Ви коли-небудь мріяли обнятися з доброзичливим Єті для чудової історії? Ну тепер ви можете. Приєднайтеся до Ніни та Леона, двох маленьких мишенят, під час розповіді з Єті. Щодня Єті читає їм дивовижну нову історію. Єті — гігантська плюшева іграшка та талісман місцевої книжкової крамниці. Коли магазин зачиняється, він оживає, щоб приєднатися до друзів і розповісти про них. А де можна знайти цей чарівний магазин? Ну, це зовсім поруч. Заходьте і подивіться.
Казки Єті

Казки Єті (2016)

Yétili

Серіал 5 сезонів, 232 епізоди Поновлений серіал
Франція   8 хв
Читати опис Ви коли-небудь мріяли обнятися з доброзичливим Єті для чудової історії? Ну тепер ви можете. Приєднайтеся до Ніни та Леона, двох маленьких мишенят, під час розповіді з Єті. Щодня Єті читає їм дивовижну нову історію. Єті — гігантська плюшева іграшка та талісман місцевої книжкової крамниці. Коли магазин зачиняється, він оживає, щоб приєднатися до друзів і розповісти про них. А де можна знайти цей чарівний магазин? Ну, це зовсім поруч. Заходьте і подивіться.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (8)
Моя оцінка:
/10
Влада
Влада (2024) 10 травня 2024  ✓ укр. аудіо 2.5 imdb 5.8
Сюжет Глибокий погляд на невідому історію поліції в Америці. Цей документальний фільм змушує задуматися над важливим запитанням — хто має більшу владу: народ чи правоохоронці.
Влада Трейлер

Влада (2024)

Power

США   1 год 29 хв
Читати опис Глибокий погляд на невідому історію поліції в Америці. Цей документальний фільм змушує задуматися над важливим запитанням — хто має більшу владу: народ чи правоохоронці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 2.5 (2)  IMDb: 5.8 (419)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Побачення з кулею
Побачення з кулею (2020) 14 серпня 2020  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.5
Сюжет Legat: Прокинувшись в іншому світі й не пам'ятаючи, як вона туди потрапила, Токісакі Курумі дізнається, що бере участь у смертельній грі на виживання, перемога в якій дасть їй можливість виконати будь-яке бажання — від повернення в реальний світ до оживлення мертвих.

Kitsune: Сусідній світ, місце проживання Духів, які викликають «просторовий поштовх», коли вони проявляються в реальному світі. Однак Духів у Сусідньому світі більше немає. І це стає полем битви Квазі-Духів.

Прийшовши до тями, героїня розуміє, що знаходиться в незнайомому їй місці. Вона намагається згадати попередні події свідомості події, але в неї нічого не виходить. Думки починаються плутатись. Незважаючи на це, вона не збирається миритися з тим, що відбувається. Їй потрібні відповіді.
Побачення з кулею

Побачення з кулею (2020)

Date A Bullet: Dead or Bullet

Японія   25 хв
Читати опис Legat: Прокинувшись в іншому світі й не пам'ятаючи, як вона туди потрапила, Токісакі Курумі дізнається, що бере участь у смертельній грі на виживання, перемога в якій дасть їй можливість виконати будь-яке бажання — від повернення в реальний світ до оживлення мертвих.

Kitsune: Сусідній світ, місце проживання Духів, які викликають «просторовий поштовх», коли вони проявляються в реальному світі. Однак Духів у Сусідньому світі більше немає. І це стає полем битви Квазі-Духів.

Прийшовши до тями, героїня розуміє, що знаходиться в незнайомому їй місці. Вона намагається згадати попередні події свідомості події, але в неї нічого не виходить. Думки починаються плутатись. Незважаючи на це, вона не збирається миритися з тим, що відбувається. Їй потрібні відповіді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (176)
Моя оцінка:
/10
Наступна жертва
Наступна жертва (2022) 21 листопада 2022  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.2
Сюжет Майбутня випускниця училища з ентузіазмом влаштовується на стажування до кол-центру успішної фірми. Згодом Кім Со-хи впадає у відчай через постійний стрес від спілкування з клієнтами, нереальних вимог у показниках ефективності, маленького окладу та супутніх обставин…
Наступна жертва Трейлер

Наступна жертва (2022)

Next Sohee

Південна Корея   2 год 14 хв
Читати опис Майбутня випускниця училища з ентузіазмом влаштовується на стажування до кол-центру успішної фірми. Згодом Кім Со-хи впадає у відчай через постійний стрес від спілкування з клієнтами, нереальних вимог у показниках ефективності, маленького окладу та супутніх обставин…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.2 (1453)
Моя оцінка:
/10
Усі створіння, великі й малі
Усі створіння, великі й малі (2020) 1 вересня 2020  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 8.6
Сюжет Дія серіалу відбувається наприкінці тридцятих років у Британії. Недосвідчений ветеринар Джеймс розпочинає свою практику у сільській місцевості під чуйним керівництвом ексцентричного доктора Зіґфріда Фарнона. Новенький має пережити численні випробування, але в цього йому допомагає витримка й допитливість.
Усі створіння, великі й малі Трейлер

Усі створіння, великі й малі (2020)

All Creatures Great and Small

Серіал 4 сезони, 28 епізодів Поновлений серіал
Велика Британія   50 хв
Читати опис Дія серіалу відбувається наприкінці тридцятих років у Британії. Недосвідчений ветеринар Джеймс розпочинає свою практику у сільській місцевості під чуйним керівництвом ексцентричного доктора Зіґфріда Фарнона. Новенький має пережити численні випробування, але в цього йому допомагає витримка й допитливість.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 8.6 (16987)
Моя оцінка:
/10
Амнезія
Амнезія (2013) 7 січня 2013  ✓ укр. субтитри 5.2 imdb 5.8
Сюжет Знепритомнівши на роботі, студентка прокидається в підсобній кімнаті кафе, в якому працює, не пригадуючи нічого ані про своє життя, ані про тих, хто її оточує. Несподівано дівчина знайомиться з духом з іншого світу, Оріоном, котрого може чути й бачити лише вона. Виявляється, саме Оріон і є винуватцем її втрачених спогадів. От тільки щоб їх повернути, героїні доведеться постійно бути насторожі й ретельно обирати, кому довіряти. Адже зовсім поруч на неї чатує небезпека…
Амнезія Трейлер

Амнезія (2013)

Amnesia

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
Японія   23 хв
Читати опис Знепритомнівши на роботі, студентка прокидається в підсобній кімнаті кафе, в якому працює, не пригадуючи нічого ані про своє життя, ані про тих, хто її оточує. Несподівано дівчина знайомиться з духом з іншого світу, Оріоном, котрого може чути й бачити лише вона. Виявляється, саме Оріон і є винуватцем її втрачених спогадів. От тільки щоб їх повернути, героїні доведеться постійно бути насторожі й ретельно обирати, кому довіряти. Адже зовсім поруч на неї чатує небезпека…
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 5.8 (826)
Моя оцінка:
/10
Артур, ти король
Артур, ти король (2024) 15 березня 2024  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.0
Сюжет Лише 10 днів у Домініканській Республіці знадобилося професійному рейсеру Майклу Лайту аби віднайти непорушний зв'язок зі звичайною собакою на прізвисько Артур. В основу покладена реальна історія, де головний герой Майкл зі своєю командою спортсменів намагається перемогти у гонці довжиною 700 км через хащі джунглів і складний маршрут. І лише дійшовши до своєї межі витривалості, вони переосмислюють завдяки Артуру, чого насправді вартує перемога, вірність і дружба.
Артур, ти король Трейлер

Артур, ти король (2024)

Arthur the King

США, Канада   1 год 47 хв
Читати опис Лише 10 днів у Домініканській Республіці знадобилося професійному рейсеру Майклу Лайту аби віднайти непорушний зв'язок зі звичайною собакою на прізвисько Артур. В основу покладена реальна історія, де головний герой Майкл зі своєю командою спортсменів намагається перемогти у гонці довжиною 700 км через хащі джунглів і складний маршрут. І лише дійшовши до своєї межі витривалості, вони переосмислюють завдяки Артуру, чого насправді вартує перемога, вірність і дружба.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (20)  IMDb: 7.0 (13139)
Моя оцінка:
/10
Пограбування по-українськи
Пограбування по-українськи (2023) 7 грудня 2023  ✓ укр. аудіо 3.7 imdb 6.0
Сюжет With bills to pay and a new crush to impress, a bumbling coach hopes to get rich by robbing a bank — only to discover he's just not cut out for crime.
Пограбування по-українськи Трейлер

Пограбування по-українськи (2023)

Pohrabuvannia po-ukrainsyky

Україна   1 год 52 хв
Читати опис With bills to pay and a new crush to impress, a bumbling coach hopes to get rich by robbing a bank — only to discover he's just not cut out for crime.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.7 (4)  IMDb: 6.0 (13)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Дуже нечесна гра. Таємниці Аврори Тігарден
Дуже нечесна гра. Таємниці Аврори Тігарден (2019) 18 серпня 2019  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.0
Сюжет Під час вистави, у якій грає племінник Аврори, раптово зникає світло. Після увімкнення, на сцені знаходять тіло мертвого актора, поруч з яким стоїть Філіп із закривавленим ножем. У "Клубі справжніх вбивств" вважають що саме Філіп є убивцею, Аврора ж намагається довести протилежне.
Дуже нечесна гра. Таємниці Аврори Тігарден

Дуже нечесна гра. Таємниці Аврори Тігарден (2019)

Aurora Teagarden Mysteries: A Very Foul Play

США   1 год 24 хв
Читати опис Під час вистави, у якій грає племінник Аврори, раптово зникає світло. Після увімкнення, на сцені знаходять тіло мертвого актора, поруч з яким стоїть Філіп із закривавленим ножем. У "Клубі справжніх вбивств" вважають що саме Філіп є убивцею, Аврора ж намагається довести протилежне.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (1200)
Моя оцінка:
/10
Повстання штатів
Повстання штатів (2024) 11 квітня 2024  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.5
Сюжет У недалекому майбутньому, група військових журналістів намагається вижити, розповідаючи правду про громадянську війну у США.
Повстання штатів Трейлер

Повстання штатів (2024)

Civil War

16+
США, Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис У недалекому майбутньому, група військових журналістів намагається вижити, розповідаючи правду про громадянську війну у США.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (21)  IMDb: 7.5 (66810)
Моя оцінка:
/10
Літній протест
Літній протест (2022) 21 листопада 2022  ✓ укр. субтитри 6.3 imdb 7.8
Сюжет є укр.субтитри

на основі вебтуну (корейського коміксу)

Лі Йо Рим - молода дівчина, кар'єра та життя якої в самому розквіті: вона щойно отримала безстроковий контракт на роботі та має хлопця, якого дуже кохає. Але робота з часом приносить все більше стресу і тоді її спіткає подвійне лихо. Її мама помирає в трагічній аварії одразу після того, як героїню кинув її хлопець. Відчуваючи себе абсолютно пригніченою та виснаженою, вона вирішує кинути роботу та переїхати на узбережжя, де планує деякий час нічого не робити - принаймні до тих пір, поки вона не зможе відновити сили та ментальне здоров'я.
Лі Йо Рим переїжджає в маленьке приморське містечко під назвою Ангок. Саме тут вона зустрічає Ан Де Бома, бібліотекаря, який заїкається і має своїх скелетів у шафі.
Літній протест Трейлер

Літній протест (2022)

Summer Strike

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
Південна Корея
Читати опис є укр.субтитри

на основі вебтуну (корейського коміксу)

Лі Йо Рим - молода дівчина, кар'єра та життя якої в самому розквіті: вона щойно отримала безстроковий контракт на роботі та має хлопця, якого дуже кохає. Але робота з часом приносить все більше стресу і тоді її спіткає подвійне лихо. Її мама помирає в трагічній аварії одразу після того, як героїню кинув її хлопець. Відчуваючи себе абсолютно пригніченою та виснаженою, вона вирішує кинути роботу та переїхати на узбережжя, де планує деякий час нічого не робити - принаймні до тих пір, поки вона не зможе відновити сили та ментальне здоров'я.
Лі Йо Рим переїжджає в маленьке приморське містечко під назвою Ангок. Саме тут вона зустрічає Ан Де Бома, бібліотекаря, який заїкається і має своїх скелетів у шафі.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 7.8 (2028)
Моя оцінка:
/10
Уявний друг
Уявний друг (2024) 14 березня 2024  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 4.7
Сюжет Коли Джессіка повертається зі своєю родиною в будинок свого дитинства, її молодша падчерка Аліса проявляє моторошну прив'язаність до іграшки ведмедя на ім'я Чонсі, якого дівчинка знаходить у підвалі. Аліса починає грати з Чонсі в дитячі ігри, що стають все більш зловісними. Поведінка Еліс викликає дедалі більше занепокоєння, і Джессіка зрозуміє, що Чонсі надзвичайно небезпечний для її родини, а не іграшковий ведмедик, яким вона його вважала.
Уявний друг Трейлер

Уявний друг (2024)

Imaginary

16+
США   1 год 44 хв
Читати опис Коли Джессіка повертається зі своєю родиною в будинок свого дитинства, її молодша падчерка Аліса проявляє моторошну прив'язаність до іграшки ведмедя на ім'я Чонсі, якого дівчинка знаходить у підвалі. Аліса починає грати з Чонсі в дитячі ігри, що стають все більш зловісними. Поведінка Еліс викликає дедалі більше занепокоєння, і Джессіка зрозуміє, що Чонсі надзвичайно небезпечний для її родини, а не іграшковий ведмедик, яким вона його вважала.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (4)  IMDb: 4.7 (10327)
Моя оцінка:
/10
Man to Man with Dean Learner (2006) 20 жовтня 2006  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Live from his luxury apartment in London's glittering East End, Dean Learner (Club owner, Celebrity Manager, Entrepreneur and Publisher of high-class gentleman's magazines) invites you to meet some of his closest friends, Man to Man.
Трейлер

Man to Man with Dean Learner (2006)

Man to Man with Dean Learner

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
Велика Британія   25 хв
Читати опис (англ.) Live from his luxury apartment in London's glittering East End, Dean Learner (Club owner, Celebrity Manager, Entrepreneur and Publisher of high-class gentleman's magazines) invites you to meet some of his closest friends, Man to Man.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1614)
Моя оцінка:
/10
Вбивця за наймом
Вбивця за наймом (1942) 24 квітня 1942  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.4
Сюжет Філіп Рейвен — вбивця за наймом, добрий до дітей та маленьких звірят. Він отримує замовлення на вбивство працівника хімічної компанії. Посередник розраховується фальшивими купюрами. Поліція починає пошуки. Філіп опиняється у дуже складній ситуації. Щоб виплутатися з неї, Філіп шукає посередника Ґейтса. Вбивство виявляється пов'язаним із шпигунством. Рейвену приходить на допомогу молода акторка, що працює на контррозвідку…
Вбивця за наймом Трейлер

Вбивця за наймом (1942)

This Gun for Hire

США   1 год 21 хв
Читати опис Філіп Рейвен — вбивця за наймом, добрий до дітей та маленьких звірят. Він отримує замовлення на вбивство працівника хімічної компанії. Посередник розраховується фальшивими купюрами. Поліція починає пошуки. Філіп опиняється у дуже складній ситуації. Щоб виплутатися з неї, Філіп шукає посередника Ґейтса. Вбивство виявляється пов'язаним із шпигунством. Рейвену приходить на допомогу молода акторка, що працює на контррозвідку…
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (10649)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Нещодавно переглянуті: