Andriyko

Щирі переживання

Цей фільм, я подивився ще в перші прем'єрні дні, але рецензію вирішив написати лише зараз.

Побачивши дуже цікавий трейлер фільму я одразу вирішив для себе, що піду на цей фільм. Так вийшло, що він йшов в один час з Діздзьо Контарбас, трейлер якого зовсім не вразив, і мою перевагу отримав Ізі. На жаль, дивлячись українські касові збори можна побачити, що більшість кіноглядачів зробили зворотнє. Контрабас зібрав майже в 16 разів більше грошей ніж Ізі.

Тепер про фільм:

Сюжет:

Захоплюючий, цікавий, доволі драматичний. Можливо далекий до ідеальності, але дуже непоганий, тим більше для молодого новітнього українського кіно. Сюжет цього фільму - це великий ланцюг переживань за головного героя, якому випав ряд випробувань у невідомій та дивній для нього країні.

Також в сюжеті присутньо багато живих жартів, які ще й впливають на сюжет.

Актори:

Оскільки весь фільм крутися навколо головного героя Ізі - Ніколи Ночелла, то обговорювати слід його. Актор зіграв свого персонажа на висоті, реально вжився в свою роль і змусив по-справжньому переживати. Всі невдачі і важкості Ізі сприймаються як щось реальне та близьке кіноглядачу. Всі інші актори, що зіграли другорядні ролі були теж непогані, але їх ролі були настільки незначні, що не встигли розкрити своїх персонажів повністю.

Картинка:

Операторська і режисерська робота дуже добротна, якість фільму вражає, особливо запам'ятались яскраві зйомки тестр-драйву Ізі на автотреку. Тож картинка додає фільму великих плюсів.

Саундтерк

Так, у фільмі є відома італійська музика, яка непогано вливається у стрічку, але як на мене, то не вистачає драматичної музики, яка могла підсилити переживання до максимуму.

Висновок

По перше варто сказати, що це мабуть більше драма ніж комедія, оскільки драматичні моменти не поступаються жартам у цьому фільмі. Але це не тільки не зменшує враження від фільму, а навпаки - підвищує. Дуже емоційне кіно, під час якого по щирому і смієшся і переживаєш. Вийшла така-собі добра трагікомедія, яку я точно поставлю на перше місце серед подібних українських фільмів.

Шкода, що я написав рецензію лише зараз і не зможу підбити вас на перегляд цього фільму в кінотеатрі.

Оцінка: 8

Andriyko

Фентезі чи комедія?

Я, як любитель і пропагандист українського кіно, дуже довго чекав на цей фільм. Навіть після трейлеру, який дав зрозуміти, що це буде дитячий фільм я все одно дуже хотів його подивитись.

Так сталося, що я був свідком всіх аспектів наймасштабнішої рекламної кампанії українського кіно. Крім звичної нам реклами на бігбордах, в інтернеті, по телевізору, в київському метро, тролейбусах, автобусах та плакатах, якої і так було в рази більше, ніж навіть реклами відомих американських фільмів, цього разу була задіяна важка артилерія: випуск 130 тисяч марок з Сторожовою заставою, та реклама Укрпоштою у своїх відділеннях, а також флешмоб на Золотих воротах, на якому мені також вдалося побувати. Лицарі, які користувались метрополітеном і співали свої лицарські пісні на історичній станції - це було круто. Такої пропаганди в нас я не бачив для жодного з фільмів, а тим більше - для українських).

Тепер про сам фільм:

Сюжет:

Простий, дитячий, легкий та іноді не дуже логічний. Цікавим фільм роблять лише його непогані жарти, яких у ньому дуже багацько.

Актори:

З позитиву хотілося б відмітити Романа Луцького (Олешко), який дуже гарно зіграв свою позитивну роль, також непогано влилися в свої ролі Георгій Дерев'янськй (Дід Овсій) та музикант Іван Денисенко (Тугарин), який на жаль не дожив до прем'єри фільму...

Щодо інших акторів, то зіграли вони якось посередньо, персонаж якого зіграв відомий Фагот зовсім не був розкритий, він здається взагалі весь фільм тільки і робив, що сторожив.

Цікаво, що на ролі половців взяли двох казахів: Єржана Нуримбета та Єрболата Тогузакова, хоча по логіці це мали бути актори кримсько-татарської зовнішності, а не казахської/монгольської, все-таки це ж не монголо-татари, а предки більш близького нам навіть по зовнішності народу. Хоча це ж фентезі, тож моя критика купи ляпів історичної тематики у цьому фільмі тут мабуть зовсім не доречна. Про них я промовчу.

Спецефекти та операторська робота:

Як для українського кіно - то вони шикарні, значно кращі ніж, наприклад, навіть спецефекти того ж Хобіта. Дуже гарно і пристойно все виглядає, очі зовсім не ріже. Щодо операторської роботи, то теж все більш-менш непогано, дуже приємна для ока картинка, красиві пейзажі, гарно зняті бої та декорації. Помітно, що майже двохмільйонний доларовий бюджет пішов на потрібну справу.

Музичний супровід:

Саундтрек, за виключенням власної лицарської пісні, дуже слабкий, майже нічого не запам'ятовується і не вражає, а остання пісня, що була англійською мовою взагалі якось зовсім не в'яжеться у фільм.

Висновок та оцінка :

Ну як для комедійного фентезі, то з великою натяжкою ставлю 8.

Але навіть зважаючи на мінусовий сюжет та саундтрек, фільм непоганий, відсилки на Яценюка з стрілою в лоб і беркут який стукаючи в щити нагадували половці притягують українського кіноглядача. Кіно яскраве і смішне. А його висока якість дає і показує надію на підйом українського кінематографу. Тож той хто ще не був і має можливість піти в кіно - всім раджу це зробити!

Оцінка: 8

Андрій

Дитяча казочка

лайно, але з добрим гумором. Присутньо багато проколів, сюжетна лінія взагалі танцює гопака. Один раз подивитись можна, бажано з дітьми

Оцінка: 7

Кошеня

Непогана комедія

Проста комедія, деякі моменти порадували, але більшість не дуже.
Крім велетня та чаклуна, антагоніст ще старався зіграти добре але був момент в середині фільму де він був не зібраний та кінцевий бій з Олегом на горі був дуже слабенький (видно що діти "гралися" дерев'яними мечами, а не справжніми). І актор Олега переважно добре зіграв.
Вбивства старого та велетня зовсім нереалістичні. Дідик вмирав пару годин щоб сказати всі свої передсмертні репліки! І до того ж дідик та більшість з села слабенько зіграли свої ролі.
Велетень вмер від одного пошкрябення кинжалу...

Щодо хороших моментів то часом жарти добре зайшли, особливо сподобався момент коли антагоніст душив чаклуна та знаменита фраза "стріла в лоб так стріла в лоб".
Та й взагалі дуже багато епічних моментів, коли здається що це якась пародія на серйозний фільм, але це допомогло. Відчуваю, що режисер подивився їхні бійки і зрозумів що тільки комедія може врятувати фільм. І виявився правим.

У середині фільму був дуже сильний провал, що стає нудно, але витерпівши ті 10 хвилин далі фільм знову оговтався та "заходить" на рельси.

Ще можна помітити, що фільм як на американських гірках показуює то відмінну зйомку то погану (не той ракурс, відвалення фокусу, непотрібна сцена, затянутість реплік дідика, аж занадта шаблонність).

Акторів специфічних ролей як богатирів та жителів їхнього поселення треба сильніших, бо дітям грати дітей неважко, а от мужикам середнього віку махати мечем без досвіду та й старцю грати було набагато важче і, на жаль, вони не впорались як я б хотів.

Стандартна комедія, для гурманів мабуть слабо, але як розважальне кіно може бути.

Оцінка: 6

xD

Дивно, але сподобався

Продивився три серії рідною, і хоча очікував після першої ж серії закинути, але серіал сподобався.

Гарні спецефекти та хороші сценки - роблять з нього якщо не хороший серіал, то принаймні дають не найгірше проводження часу. Поки що 7/8 а далі як буде)

Оцінка: 7

mercuriy_v

"Ніколи не пізно все змінити"

Чудовий фільм, який не заважаючи на те, що був знятий вже майже 20 років тому, досі залишається актуальним. Неймовірна акторська робота Кевіна Спейсі, яка по заслугам була відмічена оскаром, варта уваги. Загалом ця стрічка того року отримала аж 5 статуеток. Тому хто ще якимсь чином не бачив цієї стрічки до цього, швидко виправляйте це неподобство.

Оцінка: 8

IxI_JOKER_IxI

Пародія на космічні пригоди.

Бачив рейтинг на IMDB, десь близько 7. Почитав відгуки і захотів переглянути цей серіал.
Пілотна серія взагалі шлак. Друга і третя краща, але максимум що я можу дати цьому серіалу 4 з 10. Навіть 4 серію дивитись не буду і взагалі забуваю про цей серіал!
В серіалі повно тупого гумору. Комп'ютерна графіка примітивна.

Оцінка: 4

xD

Простий та легкий трилер

Прикольний пригодницький трилер для підлітків та дітей, що пахне більше романтикою.

Якщо чесно фільм як трилер занадто слабкий, але як романтичний пригодницький фільм-драма вийшов добре. Я б додав більше гострих моментів.

Деякі моменти зіграно дуже красиво, але на жаль найкрутіші були в трейлері. Тим не менш мені сподобався фільм.

Легкий, наївний драматичний трилер під настрій.

Оцінка: 7

mercuriy_v

"Тепер на морях верховодять мерці"

Чергова частина машини по зароблянню грошенят для Діснею у дії. Справедливості заради варто відзначити, що не така погана як попередні, але і до перших частин їй дуже далеко.
Достатньо ефектно виглядають мерці та і сам персонаж Салазара вийшов доволі цікавий. Все інше посереднє. Спарроу все такий же а ось парочка - це якийсь плагіат на всім відому пару Орландо Блума і Кіри Найтлі з першої частини. Поява, хоч і не на довго, останніх дуже потішить прихильників серії.
Загалом посередній розважальний фільм на один раз з непоганою графікою який заробить багато. А це значить, що нас очікує ще не один фільм про піратів карибського моря.

Оцінка: 6

mercuriy_v

"Смійся - і весь світ буде сміятися разом з тобою. Плач - і ти плакатимеш на самоті."

Вже мабуть легендарна корейська стрічка яку полюбляють не лише безліч глядачів а і кінометців, наприклад таких як Квентін Тарантіно.
Колись давно я вже намагався її переглянути але щось не склалось і не подивившись навіть третини я вимкнув телевізор.І ось тепер, через стільки років, я нарешті подивився її до кінця. Кінець - це головна частина стрічки. Місце де ми отримаємо відповіді на всі запитання і массу емоцій. Яких? То вже залежить особисто від кожного.
В цілому стрічку оцінюю позитивно. Могу лише уявити як вона дивилася у 2003, але на сьогоднішній день вона вже трішки застаріла. І режисерські прийоми і сюжетні твісти вже не такі нові (але я не скидаю того, що можливо вони були вперше застосовані саме тут) і все це ми бачили. Місцями сюжет провисає і стає трохи нудним. А ще цей корейский колорит який не кожному прийде до смаку і карикатурність деяких героїв також не роблять картині добре. Але все ж таки переглянути варто.

Оцінка: 7

xD

Комедійний екшен на вечір

Гарна, легка комедія для покращення настрою. Трохи нереально вони всіх перебили, але як уже є.

Я б на їх місці перед судом пішов би і укокошив президента, а потім спокійно заглянув до суду =)
Але і так добре.

Прикольно було побачити електру з Шибайголови в фільмі.

Оцінка: 8

xD

Бомбезний серіал

Крутий серіал для любителів космічних пригод. Здавалось би, нічого нового, але коли є нормальний сюжет та харизматичні актори - це завжди виглядає круто.

Рекомендую!

Оцінка: 10

xD

Неочікувано добре

Після останніх провалів екранізацій книг Кінга, невпевнено пішов. Але як же вміють американці знімати фільми!
Такої краси всього і по-простому натуральності давно не бачив.

Блискучий підбір акторів, перше ж появлення "Воно" було страшним та й далі фільм не став нудним, що не просто зробити як на мене. Дивно було побачити хлопчика з "Дивних Див" в ролі розбишаки, але повторююсь актори не підкачали, ідеально зіграно.

Один з кращих фільмів цього місяця.

Оцінка: 10

Сім сестер
Сім сестер (2017)
What Happened to Monday
xD

Що сталось з понеділком?

Щось цього місяця фільми, від яких зовсім не очікуєш показу якихось глобальних проблем як Kingsman та Сім сестер показують їх, і роблять це впевнено!

Перенаселення - головну проблему першого Kingsmanа і тут було показано, а ще зраду, жадність та впертість - правду життя.
Гарний фільм, є над чим задуматись + хороші бійки.

Оцінка: 8

xD

Стандартне несмішне кіно без жодного сенсу

Є фільми, які не тільки не мають сенсу, але й не смішні і не драматичні. І це один з них.
Не варте переглянутого часу.

Оцінка: 4

Ми в соціальних мережах:



Касові Збори, грн
(Жовтень 5–8)

Сьогодні в кіно

Скоро в кіно

Форум

Останні рецензії