E-xecutive

Бити чи не бити — ось питання.

Чотирнадцятирічний Йонас - самотній і відчужений хлопець, що живе у маленькому селі на Півночі Норвегії. В нього встановилися дружні стосунки з Леві, чоловіком з психічними вадами, який до цього моменту в основному спілкувався тільки зі своїм поні, бо в нього більше нікого не залишилось в усьому світі. Коли випала нагода бути прийнятим серед своїх однолітків, Йонас опинився перед моральною дилемою: мусить захищатись або закидати сніжками слабшого - поні. Хлопці недовго тішились з того, як незграбно поні струшує з себе сніг, і згодом вклали Йонасу в руку великий камінь...

Оцінка: 8

igoro4ek07

Не порівнюйте з Марвел!

Попри критику фільму він мені сподобався.Один великий мінус як на мене це хронометраж. 2 години, як на мене, не достатньо для повного розкриття персонажів.Хоча,впринципі, для цього мають бути сольні фільми.Для мене в світі DC еталоном є фільм про супермена. Тому рівняю всі фільми на нього.Та і тут, як виявилося, супермен все і всіх "порішав"))) Добре що є трохи гумору.Але люди, не вимагайте від фільмів світу DC гумору як в Марвел. Ніколи такого не буде. То їхня фішка, епічність і темний тон фільмів. Марвел як на мене, перегинає палку іноді.Хоча народ на це ведеться.
Чого не вистачило мені, так це глибини фільму.Не чіпляв, на відміну від Людини зі сталі та Диво-Жінки.Шаблонно якось все.І фінальна битва якась примітивна.Супермен зробив своє діло занадто просто.
Та попри все я фанат DC і я отримав задоволення від перегляду.Тому ставлю 8 з 10.Хоча той хто не любитель такого жанру, впевнений, поставить значно менше!

Оцінка: 8

Andriyko

Межа між комедією та чорнухою

Межа - словацько-український фільм який дійшов до нас вже після словацького фурору.

У Словаччині він вийшов ще у липні, тобто за 4 місяці до української прем'єри і там в кіно на нього пішов ледь не кожен словак, за 16 тижнів кінопоказу він зібрав понад 2 мільйони доларів, що для маленької європейської країни є колосальною сумою. Фільм став найкасовішим фільмом року у Словаччині та четвертим найкасовішим за всю їхню кінопрокатну історію, при чому, що його і досі продовжують показувати в словацьких кінотеатрах.

Тобто лише в Словаччині фільм покрив свій 1,5 мільйонний бюджет та був відправлений Словаччиною на Оскар. Крім того фільм зібрав цілу низку нагород від міжнародних кінофестивалів у Карловах Варах, Чикаго, Коттбусі та Аррасі.

Особисто мене фільм зацікавив після таких досягнень, які дали надію на дуже якісний фільм в стилі українсько-італійського шедевру під назвою "Ізі".

Далі був прокат у Чехії, який був вже не такий успішний, Межа зібрала лише 68 тисяч доларів за три тижні прокату у вдвічі більшій за Словаччину Чехії. І тут я задумався, що фільм можливо створений лише для словаків.

Нарешті 16 листопада стартувала прем'єра в Україні яку вже змогли побачити і ми. Отже про фільм:

Сюжет:

Дуже сподобалося, що фільм на реальних подіях, це вже плюс, який допомагає глядачу повірити у побачене. Але, історія не зовсім розкрита, як і персонажі, не завжди зрозуміла мотивація героїв фільму. У фільмі присутні неочікувані сюжетні повороти, що тримають глядача у напрузі. Але ж знову таки, деякі моменти наче обрізані і інколи важко зрозуміти, що відбувається. Багато в чому заплутаності додав український переклад, який урівняв словаків і українців зробивши і тих і тих україномовними, якщо б я не дивився трейлер і не читав сюжет то я б явно не зрозумів де кадри з Словаччиною і словаками а де з Україною і українцями. Невже не можна було зробити для словак поверхневий одноголосий переклад без дубляжу?

Загалом історія цікава, усіяна чорнухою в усіх можливих сценах, але з іншого боку комедійних моментів було не менше, при чому дуже і дуже вдалих. На мою думку фільм потрібно було зробити саме чорною комедією і він би притягнув більше українських глядачів.

Картинка:

Якісна операторська робота, дуже гарно підібрані кольори, відчувається ефект присутності. Особливо гарно була передана дощова погода.

Актори:

Ну найкраще зіграли свої ролі Томас Масталір (Адам) та Андрей Гриц (поліцейський), доволі живо. Всі інші відіграли якось посередньо, не дуже вражаюче.

Музика:

Слабувато. Розпіарений саундтрек "Гей соколи" проминув якось дуже швидко, іншої музики взагалі чутно не було. Ще я думав, що буде наша версія цієї пісні від Олега Скрипки, яку також рекламували, але її не було.

Висновок:

Хороше поєднання чорнухи і комедії, але з не дуже вдало поданим сюжетом який необхідно було трохи причесати. Великий плюс за комедію і мінус за невдале подання.

Оцінка: 8

Кошеня

І це все?

Це єдине що думаєш після кінотеатру.
Мало красивих випробувань, мало красивих вбивств, мало крові, мало всього за що ми любимо пилу.
Можна охарактеризувати як гамбургер без м'яса, без сиру - тільки одна булка і то не першої свіжості.

Дуже розчарований фільмом, навіть при слабких очікувань.

Оцінка: 4

bresson1989

Чорношкірий

Фільм 10 з 10. Ідея дуже крута, дійсно божевільна сімейка. Молода дівчина зстрічається з чорношкірим хлопцем. Привозить його до своїх батьків, також білих. І тут починається. Прислуга вся чорні). Причому всі ці темношкірі (афроамериканці) надзвичайно спокійні й галантні, що є надзвичайно дивним. Працюють лише й поводяться трохи загальмовано, незвично зовсім, як на імпульсивних темношкірих. якими вони б мали бути від природи. Потім там якесь свято відбвається, приїздять білі "мажори' й у одної старенької є чоловік темношкірий на 30 років десь молодший, теж загальмований трішки. Назвем його 'цікавий'. Навіть коли Наш головний герой каже тому 'бувай' й подає кулак( таке вітання знає майже кожен, особливо будь-який афроамериканець), то наш 'цікавий' потискає той кулак. Це просто жесть. Неможливо? Ні можливо. У нас пацан якийсь ТОРМОЗ чи як? Кріс, наш головний герой хотів раз піти перекурити, й там на нього чекала мама його подруги. Сиділа в кріслі вночі, як всі нормальні люди. Загіпнозувала нашого Кріса й нормально, той потім подумав що то є сон, але це не було так...
Сімейка взагалі ночами не спить, а вартує по-ходу. Коли збирався їхати вночі, то ніхто не спав.
Коротше, кінцівка нормальна. Пацан умудрився якось засунути собі в вуха вату з крісла, до якого був прив'язаний й не в пасти в гіпноз, який крутили йому по телеку перед ним. Потім всіх там повбивав. Це мені в фільмі сподобалось найбільше, після того,як я побачив цю психушку, то вболівав за героя, дуже за нього переживав, й фільм тримав в напруженні до самого кінця!!!

Оцінка: 10

Andriyko

Щирі переживання

Цей фільм, я подивився ще в перші прем'єрні дні, але рецензію вирішив написати лише зараз.

Побачивши дуже цікавий трейлер фільму я одразу вирішив для себе, що піду на цей фільм. Так вийшло, що він йшов в один час з Діздзьо Контарбас, трейлер якого зовсім не вразив, і мою перевагу отримав Ізі. На жаль, дивлячись українські касові збори можна побачити, що більшість кіноглядачів зробили зворотнє. Контрабас зібрав майже в 16 разів більше грошей ніж Ізі.

Тепер про фільм:

Сюжет:

Захоплюючий, цікавий, доволі драматичний. Можливо далекий до ідеальності, але дуже непоганий, тим більше для молодого новітнього українського кіно. Сюжет цього фільму - це великий ланцюг переживань за головного героя, якому випав ряд випробувань у невідомій та дивній для нього країні.

Також в сюжеті присутньо багато живих жартів, які ще й впливають на сюжет.

Актори:

Оскільки весь фільм крутися навколо головного героя Ізі - Ніколи Ночелла, то обговорювати слід його. Актор зіграв свого персонажа на висоті, реально вжився в свою роль і змусив по-справжньому переживати. Всі невдачі і важкості Ізі сприймаються як щось реальне та близьке кіноглядачу. Всі інші актори, що зіграли другорядні ролі були теж непогані, але їх ролі були настільки незначні, що не встигли розкрити своїх персонажів повністю.

Картинка:

Операторська і режисерська робота дуже добротна, якість фільму вражає, особливо запам'ятались яскраві зйомки тестр-драйву Ізі на автотреку. Тож картинка додає фільму великих плюсів.

Саундтерк

Так, у фільмі є відома італійська музика, яка непогано вливається у стрічку, але як на мене, то не вистачає драматичної музики, яка могла підсилити переживання до максимуму.

Висновок

По перше варто сказати, що це мабуть більше драма ніж комедія, оскільки драматичні моменти не поступаються жартам у цьому фільмі. Але це не тільки не зменшує враження від фільму, а навпаки - підвищує. Дуже емоційне кіно, під час якого по щирому і смієшся і переживаєш. Вийшла така-собі добра трагікомедія, яку я точно поставлю на перше місце серед подібних українських фільмів.

Шкода, що я написав рецензію лише зараз і не зможу підбити вас на перегляд цього фільму в кінотеатрі.

Оцінка: 9

Andriyko

Фентезі чи комедія?

Я, як любитель і пропагандист українського кіно, дуже довго чекав на цей фільм. Навіть після трейлеру, який дав зрозуміти, що це буде дитячий фільм я все одно дуже хотів його подивитись.

Так сталося, що я був свідком всіх аспектів наймасштабнішої рекламної кампанії українського кіно. Крім звичної нам реклами на бігбордах, в інтернеті, по телевізору, в київському метро, тролейбусах, автобусах та плакатах, якої і так було в рази більше, ніж навіть реклами відомих американських фільмів, цього разу була задіяна важка артилерія: випуск 130 тисяч марок з Сторожовою заставою, та реклама Укрпоштою у своїх відділеннях, а також флешмоб на Золотих воротах, на якому мені також вдалося побувати. Лицарі, які користувались метрополітеном і співали свої лицарські пісні на історичній станції - це було круто. Такої пропаганди в нас я не бачив для жодного з фільмів, а тим більше - для українських).

Тепер про сам фільм:

Сюжет:

Простий, дитячий, легкий та іноді не дуже логічний. Цікавим фільм роблять лише його непогані жарти, яких у ньому дуже багацько.

Актори:

З позитиву хотілося б відмітити Романа Луцького (Олешко), який дуже гарно зіграв свою позитивну роль, також непогано влилися в свої ролі Георгій Дерев'янськй (Дід Овсій) та музикант Іван Денисенко (Тугарин), який на жаль не дожив до прем'єри фільму...

Щодо інших акторів, то зіграли вони якось посередньо, персонаж якого зіграв відомий Фагот зовсім не був розкритий, він здається взагалі весь фільм тільки і робив, що сторожив.

Цікаво, що на ролі половців взяли двох казахів: Єржана Нуримбета та Єрболата Тогузакова, хоча по логіці це мали бути актори кримсько-татарської зовнішності, а не казахської/монгольської, все-таки це ж не монголо-татари, а предки більш близького нам навіть по зовнішності народу. Хоча це ж фентезі, тож моя критика купи ляпів історичної тематики у цьому фільмі тут мабуть зовсім не доречна. Про них я промовчу.

Спецефекти та операторська робота:

Як для українського кіно - то вони шикарні, значно кращі ніж, наприклад, навіть спецефекти того ж Хобіта. Дуже гарно і пристойно все виглядає, очі зовсім не ріже. Щодо операторської роботи, то теж все більш-менш непогано, дуже приємна для ока картинка, красиві пейзажі, гарно зняті бої та декорації. Помітно, що майже двохмільйонний доларовий бюджет пішов на потрібну справу.

Музичний супровід:

Саундтрек, за виключенням власної лицарської пісні, дуже слабкий, майже нічого не запам'ятовується і не вражає, а остання пісня, що була англійською мовою взагалі якось зовсім не в'яжеться у фільм.

Висновок та оцінка :

Ну як для комедійного фентезі, то з великою натяжкою ставлю 8.

Але навіть зважаючи на мінусовий сюжет та саундтрек, фільм непоганий, відсилки на Яценюка з стрілою в лоб і беркут який стукаючи в щити нагадували половці притягують українського кіноглядача. Кіно яскраве і смішне. А його висока якість дає і показує надію на підйом українського кінематографу. Тож той хто ще не був і має можливість піти в кіно - всім раджу це зробити!

Оцінка: 8

Андрій

Дитяча казочка

лайно, але з добрим гумором. Присутньо багато проколів, сюжетна лінія взагалі танцює гопака. Один раз подивитись можна, бажано з дітьми

Оцінка: 7

Кошеня

Непогана комедія

Проста комедія, деякі моменти порадували, але більшість не дуже.
Крім велетня та чаклуна, антагоніст ще старався зіграти добре але був момент в середині фільму де він був не зібраний та кінцевий бій з Олегом на горі був дуже слабенький (видно що діти "гралися" дерев'яними мечами, а не справжніми). І актор Олега переважно добре зіграв.
Вбивства старого та велетня зовсім нереалістичні. Дідик вмирав пару годин щоб сказати всі свої передсмертні репліки! І до того ж дідик та більшість з села слабенько зіграли свої ролі.
Велетень вмер від одного пошкрябення кинжалу...

Щодо хороших моментів то часом жарти добре зайшли, особливо сподобався момент коли антагоніст душив чаклуна та знаменита фраза "стріла в лоб так стріла в лоб".
Та й взагалі дуже багато епічних моментів, коли здається що це якась пародія на серйозний фільм, але це допомогло. Відчуваю, що режисер подивився їхні бійки і зрозумів що тільки комедія може врятувати фільм. І виявився правим.

У середині фільму був дуже сильний провал, що стає нудно, але витерпівши ті 10 хвилин далі фільм знову оговтався та "заходить" на рельси.

Ще можна помітити, що фільм як на американських гірках показуює то відмінну зйомку то погану (не той ракурс, відвалення фокусу, непотрібна сцена, затянутість реплік дідика, аж занадта шаблонність).

Акторів специфічних ролей як богатирів та жителів їхнього поселення треба сильніших, бо дітям грати дітей неважко, а от мужикам середнього віку махати мечем без досвіду та й старцю грати було набагато важче і, на жаль, вони не впорались як я б хотів.

Стандартна комедія, для гурманів мабуть слабо, але як розважальне кіно може бути.

Оцінка: 6

xD

Дивно, але сподобався

Продивився три серії рідною, і хоча очікував після першої ж серії закинути, але серіал сподобався.

Гарні спецефекти та хороші сценки - роблять з нього якщо не хороший серіал, то принаймні дають не найгірше проводження часу. Поки що 7/8 а далі як буде)

Оцінка: 7

mercuriy_v

"Ніколи не пізно все змінити"

Чудовий фільм, який не заважаючи на те, що був знятий вже майже 20 років тому, досі залишається актуальним. Неймовірна акторська робота Кевіна Спейсі, яка по заслугам була відмічена оскаром, варта уваги. Загалом ця стрічка того року отримала аж 5 статуеток. Тому хто ще якимсь чином не бачив цієї стрічки до цього, швидко виправляйте це неподобство.

Оцінка: 8

IxI_JOKER_IxI

Пародія на космічні пригоди.

Бачив рейтинг на IMDB, десь близько 7. Почитав відгуки і захотів переглянути цей серіал.
Пілотна серія взагалі шлак. Друга і третя краща, але максимум що я можу дати цьому серіалу 4 з 10. Навіть 4 серію дивитись не буду і взагалі забуваю про цей серіал!
В серіалі повно тупого гумору. Комп'ютерна графіка примітивна.

Оцінка: 4

xD

Простий та легкий трилер

Прикольний пригодницький трилер для підлітків та дітей, що пахне більше романтикою.

Якщо чесно фільм як трилер занадто слабкий, але як романтичний пригодницький фільм-драма вийшов добре. Я б додав більше гострих моментів.

Деякі моменти зіграно дуже красиво, але на жаль найкрутіші були в трейлері. Тим не менш мені сподобався фільм.

Легкий, наївний драматичний трилер під настрій.

Оцінка: 7

mercuriy_v

"Тепер на морях верховодять мерці"

Чергова частина машини по зароблянню грошенят для Діснею у дії. Справедливості заради варто відзначити, що не така погана як попередні, але і до перших частин їй дуже далеко.
Достатньо ефектно виглядають мерці та і сам персонаж Салазара вийшов доволі цікавий. Все інше посереднє. Спарроу все такий же а ось парочка - це якийсь плагіат на всім відому пару Орландо Блума і Кіри Найтлі з першої частини. Поява, хоч і не на довго, останніх дуже потішить прихильників серії.
Загалом посередній розважальний фільм на один раз з непоганою графікою який заробить багато. А це значить, що нас очікує ще не один фільм про піратів карибського моря.

Оцінка: 6

mercuriy_v

"Смійся - і весь світ буде сміятися разом з тобою. Плач - і ти плакатимеш на самоті."

Вже мабуть легендарна корейська стрічка яку полюбляють не лише безліч глядачів а і кінометців, наприклад таких як Квентін Тарантіно.
Колись давно я вже намагався її переглянути але щось не склалось і не подивившись навіть третини я вимкнув телевізор.І ось тепер, через стільки років, я нарешті подивився її до кінця. Кінець - це головна частина стрічки. Місце де ми отримаємо відповіді на всі запитання і массу емоцій. Яких? То вже залежить особисто від кожного.
В цілому стрічку оцінюю позитивно. Могу лише уявити як вона дивилася у 2003, але на сьогоднішній день вона вже трішки застаріла. І режисерські прийоми і сюжетні твісти вже не такі нові (але я не скидаю того, що можливо вони були вперше застосовані саме тут) і все це ми бачили. Місцями сюжет провисає і стає трохи нудним. А ще цей корейский колорит який не кожному прийде до смаку і карикатурність деяких героїв також не роблять картині добре. Але все ж таки переглянути варто.

Оцінка: 7

Ми в соціальних мережах:Касові Збори, грн
(Листопад 30–Грудень 3)

Сьогодні в кіно

Скоро в кіно

Форум

Останні рецензії