riss

Нарешті повернення Чужого

Дуже хвилювався, що після «Прометею» знов буде багато сюжетних провалів та незрозумілих мотивів у вчинках персонажів, але видохнув з полегшенням. Незважаючи на деякі дрібні придирання фільм вийшов чудовий — динамічний, з подтекстом та цікавим вмістом, розвитком подій, напругою. Дивитися на екрані кінотеатру одне задоволення, хоч і не в 3D (в Україні нажаль не буде). Дубляж без претензій, підібраний за голосами, не відволікає. Про події фільму лише зазначу, що дуже спірних та незрозумілих моментів з «Прометею» в цьому фільмі спробували дуже елегантно вирішити. Враховуючи загальний задум Чужого з самого початку історії - вийшло дуже чудово, раджу відвідати кінозал, отримаєте задоволення від захопливої історії, роздумів про розвиток «штучного рафінірованого» розуму, якісних планів та декорацій. Не пожалкував. Не розумію (зовсім) незадоволень глядача за ніком «Кошеня»... Мабуть бачили різні історії)))

Оцінка: 10

Кошеня

Чужого майже не видно

Сильно розчарував новий фільм "Чужий".

Чужого майже нема в фільмі, як і нормального екшену =(

Перша година проходить дуже слабо, нічого крім "довгого вступу". Що ж, таке часто зустрінеш, але Чужий побив всі сучасні фільми по тривалості вступу та "сонливості" для глядача.
Крапля екшену на 5хвилин і це все, що ми побачимо в половині фільму.
Хоча ні, не все - ми також побачимо "чудове" рішення про вихід космонавтів на невідому планету знаючи про, те що їм потрібно доставити вантаж у 2000 колоністів та мабуть недешивим устаткуванням та ще й без скафандрів, бо бачте "нам не хочеться нажати пару кнопок для продовження гіперсну".

Можливо, що їм дійсно хотілось дослідити нову планету та стало нудно, але наврядчи той, хто оплачує їхній бенкет вчив їх так ризикувати.

Ще було багато "логічних" моментів зі зв'язком та "круті рішення" екіпажу, чужого який може стати з малюка великим за декілька секунд та іншого зовсім неправдоподібного добра.

Весь фільм звівся до балаканини, гри на сопілці силіконів та декількох моментів аля третьосортного жахастика.
Здається, що режисер хотів зробити фільм франкенштейн, щось між Прометеєм та Чужим, але як це часто буває, вийшло не дуже.

Оцінка: 5

Кошеня

Невиправдані сподівання

Після численних перемог та хайпу в мережі я вже думав, що буде дуже добрий фільм-мюзикл.

Але Раян Ґослінг взагалі дуже слабо спвав, танцював. Чесно кажучи вони обидва дуже слабо танцювали, як початківці, добре що хоч Емма Стоун більш менш добре співала.

Я очікував більшого.

Оцінка: 6

Форсаж 8
Форсаж 8 (2017)
The Fate of the Furious
Кошеня

Потрібно більше комедії, бо серйозність не пасує

Доволі двоякі відчуття під час перегляду фільму.
Після епізоду на кубі я вже думав, що старий-добрий Форсаж повернувся, та ще й Шарліз Терон, але ні.

Далі йде повний треш, тож якщо хтось тільки іде - зразу вимкніть мозок, щоб не зіпсувати враження від трюків, спецефектів та вибухів.

Щодо акторів, то:
Шарліз Терон будь-де буде окрасою, і цей фільм не виключення. Хоча роль хакера не змогла показати красу повністю, але зіграно як завжди чудово.

Стейтему нарешті дали гарну роль та й він не підкачав. Було помітно більше двох емоцій. Без сарказму, тут він добре зіграв.

Двейн Джонсон як завжди в своєму стилі і тут він зайшов. Джонсон і Стейтем дуже багато зробили для цього фільму. Без них це був би, якщо не провал то, не дуже гарний фільм.

Розчарував Він Дізель, "Торето" та Мішель Родрігез. Як не дивно, але коли є інші яскраві персонажі, його просто розчавили Двейн Джонсон, Стейтем та Шарліз Терон.
До речі хвалю режисера, що зменшив їхню присутність. Знаю, трохи грубо, але як на мене що Він Дізель, що Родрігез уже не ті =(

Крутих моментів (в 99,9% зовсім нелогічних та нереальних) було багацько як завжди.
Особливо сподобались епізод в Гавані, падаючі машини в Нью-Йорку, бійка в тюрмі, всі приколи з помаранчевим ламборджіні, та Шарліз Терон.

Сумно, що фільм стає занадто нереалістичним. Я скучив за великими стрибками. В цьому ж фільмі було мало людських трюків.

Думаю будуть знімати Форсаж ще дуже довго.

Оцінка: 7

IxI_JOKER_IxI

Індійське кіно з Джекі Чаном, або Джекі вже не той...

Я дуже розчарувався в цьому фільмі.
Навіть не знаю навіщо його будуть показувати в наших кінотеатрах, це ж фільм для індійського регіону.
І хочу плюнути в морду маркетологам російським та українським які придумали назву для цього фільму Обладунки Бога 4: У пошуках скарбів, цим самим вони паклюжать класну серію фільмів Обладунки Бога.

А тепер конкретно. Фільм дуже розчарував з багатьох причин.
Дешеві індійські спецефекти та дешева комп'ютерна графіка. Навіть звірі в фільмі не справжні( Очі різало від паршивої анімації вовків. На початку фільму вставили якусь анімаційну хрінь яка зразу викликала рвотний рефлекс.
Також відвертало від фільму при показі погоні на автомобілях, індійське кіно ФОРЕВА))) Сцени боротьби були дуже наївні.
Моя оцінка фільму 5, з них 2 бали Джекі, 1 бал - гарні автомобілі, 1 бал гарні костюми , 1 бал індійська принцеса.

Оцінка: 5

IxI_JOKER_IxI

Динозаври?

Коли я побачив перший трейлер цього фільму то зразу зрозумів що шедевру не буде. Наче все є - гарні актори, суперові костюми, зброя, битви, але ці динозавроподібні РОЗУМНІ тварюки до цієї картини не ліпились.
Я обожнюю Метта Деймона, він суперський актор. Без нього я напевно взагалі не дивився цей фільм.
Але фанам середньовіччя, та Метта Деймона фільм думаю можна подивитись, комусь він навіть дуже сподобається.
Тому моя оцінка 7, з дуже великою натяжкою.

Оцінка: 7

Кошеня

Дуже гарно

Дуже красивий фільм.
Сцени, наголоси, крупні плани - дуже гарно виконані.

Дивишся на одному подиху. Наприкінці здається замало фільму...

Рекомендую до перегляду

Оцінка: 7

IxI_JOKER_IxI

Інший світ біля нас....

Перший сезон серіалу сподобався. До останнього тримав долю хлопчика і взагалі що буде з головними героями.
Перші серії серіалу не дуже сподобавлись. Якщо б не рейтинг може і далі дивитись не став, а так по оцінкам знав що серіал повинен бути класним. Але рейтинг в 9.0 зависокий, тут максимум тверда 8ка!
Чекаю на 2 сезон. Він буде цього літа.

Оцінка: 8

Кошеня

Штучні пригоди зі старим Джекі

Хоч і не плекав високих надій, фільм мене розчарував.

Фільми з Джекі Чаном ніколи не блищали природністю, але тоді він був дуже бадьорим і явно комедійним.
Тут же комедія зі сумним, старим Джекі + китайський пластик-фільм.

Навіть найтупіші голівудські фільми-комедії виглядають реалістичніше.

Вцілому можна не дивитись.

Оцінка: 5

Кошеня

середній екшн з проваленими бійками

Що ж один з багатьох екземплярів фільмів де все починається добре, але як заходить до бійок - провал.

Додаємо тупість головної злодійки і якось не дуже добре вийшло.

Серед хороших ознак - хороші актори, графіка та спецефекти на рівні, деякі фішки та гарний початок фільму.

Сам сюжет в описі (нічого нового).

Оцінка: 6

IxI_JOKER_IxI

Працюючи в пітьмі, ми служимо світлу

Фільм чекав дуже довго, але піти в кінотеатр не було часу. Вчора подивився фільм через торрент плеєр. Фільм чесно кажучи мене розчарував. Я практично завжди вимикаю субтитри, бо вони не потрібні, все ж перекладають. Але в цьому фільмі репліки з моментів де розмовляють асасини і ще в деяких моментах перекладу немає!
Я не думав що з такими акторами класними і з такою темою як асасини можна зняти відверто не дуже цікавий фільм( Краще б вони взагалі прибрали цей анімус і наш час, а показали розквіт імперії асасинів і ті часи. Такі класні костюми, грим, а половину часу нам показують наш час і лабораторію. Не знаю може я і помиляюсь, але ляпи з пальцями були, в деяких кадрах показують Агулара без пальця, а в деяких палець в нього вже є.

Оцінка: 7

Кіномен

Живі (1993)

Фільм надзвичайно красисий з’омками і своєю неймовірною історією. Оскільки реальні події були його основою - це робить фільм ще варти для перегляду.

Оцінка: 9

Кошеня

Гроші проти правди

Не часто фільм жахів захоплює, але цей дійсно вартий уваги.

Лаконічний сюжет та підходячі актори зробили цей фільм моїм улюбленим в 2016 році.

Троє молодих грабіжників вирішили пограбувати сліпого діда, який отримав щонайменше 300 тисяч $ за уляження справи про його дочку, яку збила насмерть одна мажорка.

Але старий хоч і сліпий, але не глухий та ще й зі своїми скелетами в шафі.

Рекомендую до перегляду.

Оцінка: 9

kinohronic

Справедливість є. За неї варто боротись. Серйозно.

Жорстока драма з в міру приправленим бойовиком. Хороші актори. Порадував Джеймс Белуші. Інше амплуа для нього, але зіграв відмінно. Ситуація сильно ламає людей по ходу фільму, але чи зламають люди саму ситуацію - це питання. І, моя відповідь, навряд чи.

Оцінка: 7

IxI_JOKER_IxI

Разом з справжнім розумінням,що дозволяє перемогти ворога, приходить любов до нього.

Я взагалі не можу зрозуміти ЯК Я МІГ ПРОПУСТИТИ ЦЕЙ ФІЛЬМ в 2013 році?!!! Це ж просто ШЕДЕВР! Він поєднує все те що я обожнюю в фільмах про космос і взагалі в фільмах. Фантастичні технології, інопланетні раси, боротьба, космічні баталії, інтелектуальні ігри, суперовий сюжет та НЕЙМОВІРНА І НЕПЕРЕДБАЧЕНА КІНЦІВКА!
"Разом з справжнім розумінням,що дозволяє перемогти ворога, приходить любов до нього. Мабуть, неможливо зрозуміти когось, вникнути в його бажання і віру, не полюбивши, як він любить себе. І в цю саму мить любові ...- Ти перемагаєш ".
Фільм знятий за науково-фантастичним романом Орсона Скотта Карда 1985 року "Гра Ендера". Премії Г'юґо (1986) та Небюла (1985) у номінації «Найкращий роман».
Такий фільм має право на другу частину. Я думаю за романом «Голос тих, кого немає» знімуть продовження цього фільму. Не може така історія закінчитись!

Оцінка: 8

Ми в соціальних мережах:Касові Збори, грн
(Червень 8–11)

Скоро в кіно

Сьогодні в кіно

Форум

Останні рецензії