Знайдено 26 результатів

Байкери
Байкери (2023) 20 червня 2024  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.3
Сюжет Фільм розповідає про піднесення мотоциклетного клубу на середньому заході через життя його членів.
Байкери Трейлер

Байкери (2023)

The Bikeriders

16+
США   1 год 56 хв
Читати опис Фільм розповідає про піднесення мотоциклетного клубу на середньому заході через життя його членів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 7.3 (2099)
Моя оцінка:
/10
Марс-Експрес
Марс-Експрес (2023) 20 червня 2024 7.4 imdb 7.5
Сюжет Марс, 23 століття. Два приватних детективи розслідують зникнення молодої жінки. Вони виявляють, що не одні розшукують Джун Чоу, 18-річну студентку кібернетики — її переслідують поліція та вбивці. Алін Рубі та її партнер Карлос, якому повернули життя Андроїди, борються з часом, щоб першими знайти найрозшукуванішу дівчину планети.
Марс-Експрес Трейлер

Марс-Експрес (2023)

Mars Express

12+
Франція   1 год 28 хв
Читати опис Марс, 23 століття. Два приватних детективи розслідують зникнення молодої жінки. Вони виявляють, що не одні розшукують Джун Чоу, 18-річну студентку кібернетики — її переслідують поліція та вбивці. Алін Рубі та її партнер Карлос, якому повернули життя Андроїди, борються з часом, щоб першими знайти найрозшукуванішу дівчину планети.
КіноБаза: 7.4 (10)  IMDb: 7.5 (4616)
Моя оцінка:
/10
Екзорцизм
Екзорцизм (2024) 20 червня 2024 7.0 imdb 4.6
Сюжет Актор знімається у фільмі жахів, де має зіграти священика, одержимого дияволом. Занурення в роль триває недовго — схоже, що сам диявол чи якісь інші надприродні сили заволоділи його розумом. Встояти перед спокусою чи піддатися їй? Вибір дуже складний, коли на кону більше, ніж просто кар'єра.
Екзорцизм Трейлер

Екзорцизм (2024)

The Exorcism

16+
США   1 год 33 хв
Читати опис Актор знімається у фільмі жахів, де має зіграти священика, одержимого дияволом. Занурення в роль триває недовго — схоже, що сам диявол чи якісь інші надприродні сили заволоділи його розумом. Встояти перед спокусою чи піддатися їй? Вибір дуже складний, коли на кону більше, ніж просто кар'єра.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 4.6 (574)
Моя оцінка:
/10
Караоке
Караоке (2024) 20 червня 2024 0.0 imdb 5.2
Сюжет Скандальне відео оперної діви поширилося в інтернеті, зруйнувавши її репутацію. Пригнічену співачку переслідують нав'язливі папарації, позбутися яких допомагає економка, яка любить караоке та відповідає за прибирання розкішного номера, де мешкає співачка. А точніше, мешкала. Дізнавшись, що окрім втрати роботи, її також вигнали з дому та відлучили від банку, діва змушена скористатися гостинністю економки та допомогти їй здійснити мрію – взяти участь у Чемпіонаті світу з караоке в Японії.
Караоке

Караоке (2024)

Karaoke

Франція   1 год 29 хв
Читати опис Скандальне відео оперної діви поширилося в інтернеті, зруйнувавши її репутацію. Пригнічену співачку переслідують нав'язливі папарації, позбутися яких допомагає економка, яка любить караоке та відповідає за прибирання розкішного номера, де мешкає співачка. А точніше, мешкала. Дізнавшись, що окрім втрати роботи, її також вигнали з дому та відлучили від банку, діва змушена скористатися гостинністю економки та допомогти їй здійснити мрію – взяти участь у Чемпіонаті світу з караоке в Японії.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (26)
Моя оцінка:
/10
Бабуся з міста
Бабуся з міста (2024) 20 червня 2024 0.0 imdb 6.5
Сюжет 20-річна Чарлі повертається на сімейну ферму у Вірджинії, щоб допомогти своїй хворій матері Лорі. У них різні цілі у житті: Чарлі вивчає фінанси, а Лора керує птахофермою. Після довгої відсутності на ферму приїжджає Соланж, мати Лори, ексцентрична француженка-феміністка. Соланж поїхала з Америки, коли її дочка була ще дитиною, і з того часу вони практично не бачилися. Тепер ці три різні жінки мають якось ужитися разом.
Бабуся з міста Трейлер

Бабуся з міста (2024)

Funny Birds

16+
Франція, Бельгія, Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис 20-річна Чарлі повертається на сімейну ферму у Вірджинії, щоб допомогти своїй хворій матері Лорі. У них різні цілі у житті: Чарлі вивчає фінанси, а Лора керує птахофермою. Після довгої відсутності на ферму приїжджає Соланж, мати Лори, ексцентрична француженка-феміністка. Соланж поїхала з Америки, коли її дочка була ще дитиною, і з того часу вони практично не бачилися. Тепер ці три різні жінки мають якось ужитися разом.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (52)
Моя оцінка:
/10
Думками навиворіт 2
Думками навиворіт 2 (2024) 13 червня 2024  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.0
Сюжет Продовження мультфільму від Disney та Pixar повертає глядачів у свідомість новоспеченої підлітки Райлі. Головна контора у голові дівчини зіштовхується з раптовим виселенням, щоб звільнити місце для чогось вкрай несподіваного: нових Емоцій! Радість, Печаль, Гнів, Страх та Відраза вже давно успішно працюють разом. Тому вони не знають, що відчувати, коли зʼявляється Тривожність. І, схоже, вона прийшла не сама.
Думками навиворіт 2 Трейлер

Думками навиворіт 2 (2024)

Inside Out 2

США, Японія   1 год 36 хв
Читати опис Продовження мультфільму від Disney та Pixar повертає глядачів у свідомість новоспеченої підлітки Райлі. Головна контора у голові дівчини зіштовхується з раптовим виселенням, щоб звільнити місце для чогось вкрай несподіваного: нових Емоцій! Радість, Печаль, Гнів, Страх та Відраза вже давно успішно працюють разом. Тому вони не знають, що відчувати, коли зʼявляється Тривожність. І, схоже, вона прийшла не сама.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (23)  IMDb: 8.0 (22201)
Моя оцінка:
/10
Стінг. Жах ночі
Стінг. Жах ночі (2024) 13 червня 2024  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.7
Сюжет 12-річна бунтарка Шарлотта знаходить маленького павучка у занедбаному багатоквартирному будинку. Вона тримає його у банці та тішиться новим домашнім улюбленцем, але той стрімко починає рости і проявляє нестримний апетит до крові. Коли сусіди дівчинки один за одним починають зникати, Шарлотта та її сім'я опиняються в безвихідній ситуації, де вони мають боротися за своє життя проти кровожерливого павука, який любить людську плоть.
Стінг. Жах ночі Трейлер

Стінг. Жах ночі (2024)

Sting

16+
Австралія, США   1 год 32 хв
Читати опис 12-річна бунтарка Шарлотта знаходить маленького павучка у занедбаному багатоквартирному будинку. Вона тримає його у банці та тішиться новим домашнім улюбленцем, але той стрімко починає рости і проявляє нестримний апетит до крові. Коли сусіди дівчинки один за одним починають зникати, Шарлотта та її сім'я опиняються в безвихідній ситуації, де вони мають боротися за своє життя проти кровожерливого павука, який любить людську плоть.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (5)  IMDb: 5.7 (7072)
Моя оцінка:
/10
Гамбіт королеви
Гамбіт королеви (2023) 13 червня 2024  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 6.5
Сюжет Королева Кетрін Парр - шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII, залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує кожного, хто може стати перешкодою для його абсолютної влади. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі - Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.
Гамбіт королеви Трейлер

Гамбіт королеви (2023)

Firebrand

16+
Велика Британія, США   2 год 0 хв
Читати опис Королева Кетрін Парр - шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII, залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує кожного, хто може стати перешкодою для його абсолютної влади. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі - Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 6.5 (771)
Моя оцінка:
/10
Бунтарі на вихідних
Бунтарі на вихідних (2023) 13 червня 2024 0.0 imdb 7.2
Сюжет Від режисера фільму "Це кляте серце" для перегляду всією родиною.
Хлопчик укладає угоду з батьком, що він не покине школу, якщо вони знайдуть його улюблену футбольну команду. Але є умова - обирати він буде на стадіоні під час матчів! Тож тепер щовихідні ця парочка вирушає у нову подорож, бо має встигнути переглянути усі 56 команд!
Бунтарі на вихідних Трейлер

Бунтарі на вихідних (2023)

Weekend Rebels

Німеччина   1 год 49 хв
Читати опис Від режисера фільму "Це кляте серце" для перегляду всією родиною.
Хлопчик укладає угоду з батьком, що він не покине школу, якщо вони знайдуть його улюблену футбольну команду. Але є умова - обирати він буде на стадіоні під час матчів! Тож тепер щовихідні ця парочка вирушає у нову подорож, бо має встигнути переглянути усі 56 команд!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (1126)
Моя оцінка:
/10
Під каблуком
Під каблуком (2023) 13 червня 2024  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.0
Сюжет Джанет – справжня світська особа. Вона звикла до коктейлів одразу після ранкового пілатесу, але зовсім не звикла вирішувати проблеми самостійно. Одного дня в її двері постукав незнайомець, який представився сантехніком. Психічно неврівноважений маніяк оселився в її будинку і не має наміру покидати його. У Джанет є одна можливість повернутися до свого старого життя – це позбутися нового мешканця.
Під каблуком Трейлер

Під каблуком (2023)

Clawfoot

16+
США   1 год 27 хв
Читати опис Джанет – справжня світська особа. Вона звикла до коктейлів одразу після ранкового пілатесу, але зовсім не звикла вирішувати проблеми самостійно. Одного дня в її двері постукав незнайомець, який представився сантехніком. Психічно неврівноважений маніяк оселився в її будинку і не має наміру покидати його. У Джанет є одна можливість повернутися до свого старого життя – це позбутися нового мешканця.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (35)
Моя оцінка:
/10
Афера по-сімейному
Афера по-сімейному (2023) 13 червня 2024 10.0 imdb 5.1
Сюжет Рейчел, справжній матріарх а-ля Ма Далтон, яка виховала своїх синів Сема та Жеремі, а також онука Натана у культі шахрайства. Між незграбними аферами та дрібними крадіжками ця нетипова родина постійно перебуває у пошуках хітів століття. Їхня доля приймає несподіваний поворот, коли вони викрадають роботу Тамари де Лемпіки, не знаючи її вартості. Селеста, спритний і чарівний детектив, вирушає у погоню.
Афера по-сімейному Трейлер

Афера по-сімейному (2023)

Rachel's Game

Франція, Бельгія   1 год 58 хв
Читати опис Рейчел, справжній матріарх а-ля Ма Далтон, яка виховала своїх синів Сема та Жеремі, а також онука Натана у культі шахрайства. Між незграбними аферами та дрібними крадіжками ця нетипова родина постійно перебуває у пошуках хітів століття. Їхня доля приймає несподіваний поворот, коли вони викрадають роботу Тамари де Лемпіки, не знаючи її вартості. Селеста, спритний і чарівний детектив, вирушає у погоню.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 5.1 (52)
Моя оцінка:
/10
Жінка з ...
Жінка з ... (2023) 13 червня 2024 0.0 imdb 6.8
Сюжет Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.
Жінка з ... Трейлер

Жінка з ... (2023)

Woman of...

18+
Польща, Швеція   2 год 12 хв
Читати опис Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (295)
Моя оцінка:
/10
Погані хлопці: Все або нічого
Погані хлопці: Все або нічого (2024) 6 червня 2024  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.0
Сюжет Цього літа Вілл Сміт та Мартін Лоуренс повертаються у продовженні культового бойовика! Ще більше відбірного екшну та гострого гумору на чолі з нестримними копами-напарниками!
Погані хлопці: Все або нічого Трейлер

Погані хлопці: Все або нічого (2024)

Bad Boys: Ride or Die

16+
США   1 год 55 хв
Читати опис Цього літа Вілл Сміт та Мартін Лоуренс повертаються у продовженні культового бойовика! Ще більше відбірного екшну та гострого гумору на чолі з нестримними копами-напарниками!
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (7)  IMDb: 7.0 (20918)
Моя оцінка:
/10
Наглядачі
Наглядачі (2024) 6 червня 2024  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.8
Сюжет Історія розповідає про Міну, 28-річну художницю, яка опинилася у величезному лісі на заході Ірландії. Притулок, який вона знайшла разом із трьома незнайомцями, перетворюється на пастку. Щоночі за ними спостерігають і переслідують таємничі істоти. Їх не видно, але вони бачать усе.
Наглядачі Трейлер

Наглядачі (2024)

The Watchers

16+
Ірландія, США   1 год 42 хв
Читати опис Історія розповідає про Міну, 28-річну художницю, яка опинилася у величезному лісі на заході Ірландії. Притулок, який вона знайшла разом із трьома незнайомцями, перетворюється на пастку. Щоночі за ними спостерігають і переслідують таємничі істоти. Їх не видно, але вони бачать усе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.8 (7484)
Моя оцінка:
/10
Лампо: Вірний пес
Лампо: Вірний пес (2023) 6 червня 2024 0.0 imdb 6.0
Сюжет Хто сказав, що собаки не можуть подорожувати? Лампо – унікальний пес, якому вдалося стати одним з найвідоміших мандрівників Європи! Ще цуценям він оселився на залізничній станції і подорожував країною. Одного разу начальник станції забрав його додому, і пес нарешті знайшов родину. Ця унікальна історія про дружбу розтопить будь-яке серце.
Лампо: Вірний пес Трейлер

Лампо: Вірний пес (2023)

The Travelling Dog

Польща   1 год 35 хв
Читати опис Хто сказав, що собаки не можуть подорожувати? Лампо – унікальний пес, якому вдалося стати одним з найвідоміших мандрівників Європи! Ще цуценям він оселився на залізничній станції і подорожував країною. Одного разу начальник станції забрав його додому, і пес нарешті знайшов родину. Ця унікальна історія про дружбу розтопить будь-яке серце.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (118)
Моя оцінка:
/10
Одне життя
Одне життя (2023) 30 травня 2024 7.6 imdb 7.5
Сюжет Ніколас Вінтон відомий публіці як скромний джентльмен. Якось чоловік отримує запрошення взяти участь у телевізійному ток-шоу. Ставши учасником передачі, герой дізнається про реальні події, що відбуваються під час Другої світової війни. На той час він намагався допомогти сотням дітей уникнути смерті...
Одне життя Трейлер

Одне життя (2023)

One Life

16+
Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис Ніколас Вінтон відомий публіці як скромний джентльмен. Якось чоловік отримує запрошення взяти участь у телевізійному ток-шоу. Ставши учасником передачі, герой дізнається про реальні події, що відбуваються під час Другої світової війни. На той час він намагався допомогти сотням дітей уникнути смерті...
КіноБаза: 7.6 (5)  IMDb: 7.5 (19578)
Моя оцінка:
/10
Езра: Неналежна поведінка
Езра: Неналежна поведінка (2023) 30 травня 2024  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.6
Сюжет Зазнавши краху у кар’єрі та в особистому житті, Макс живе разом з батьком Стеном, талановитим шеф-кухарем, який через свої дивацтва втратив ресторан і став швейцаром. Макс постійно свариться з колишньою дружиною та її новим хлопцем щодо виховання їхнього сина. Зрештою він вирішує викрасти Езру та вирушити разом з ним у подорож через усю країну, що призвело до неймовірно катастрофічних наслідків.
Езра: Неналежна поведінка Трейлер

Езра: Неналежна поведінка (2023)

Ezra

16+
США   1 год 41 хв
Читати опис Зазнавши краху у кар’єрі та в особистому житті, Макс живе разом з батьком Стеном, талановитим шеф-кухарем, який через свої дивацтва втратив ресторан і став швейцаром. Макс постійно свариться з колишньою дружиною та її новим хлопцем щодо виховання їхнього сина. Зрештою він вирішує викрасти Езру та вирушити разом з ним у подорож через усю країну, що призвело до неймовірно катастрофічних наслідків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1317)
Моя оцінка:
/10
Незнайомці: Частина перша
Незнайомці: Частина перша (2024) 30 травня 2024  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 4.7
Сюжет Майя і Раян вирішують відсвяткувати свою п'яту річницю, але не підозрюють, що вона може стати останньою. Вони вирушають у мандрівку, що приводить їх у маленьке містечко, де місцеві жителі, навіть діти, напрочуд зацікавлені незнайомцями. Пара не бажає залишатися в цьому дивному місці, але змушена провести ніч у будинку, де незабаром з'являються божевільні в лялькових масках.
Незнайомці: Частина перша Трейлер

Незнайомці: Частина перша (2024)

The Strangers: Chapter 1

16+
США   1 год 31 хв
Читати опис Майя і Раян вирішують відсвяткувати свою п'яту річницю, але не підозрюють, що вона може стати останньою. Вони вирушають у мандрівку, що приводить їх у маленьке містечко, де місцеві жителі, навіть діти, напрочуд зацікавлені незнайомцями. Пара не бажає залишатися в цьому дивному місці, але змушена провести ніч у будинку, де незабаром з'являються божевільні в лялькових масках.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (5)  IMDb: 4.7 (11251)
Моя оцінка:
/10
Вторгнення. Операція «Дунай»
Вторгнення. Операція «Дунай» (2023) 30 травня 2024 8.0 imdb 6.8
Сюжет Історія доктора медицини і політика Франтішка Кріґеля, одного з героїв Празької весни 1968 року. 21-го серпня Кріґеля разом з п'ятьма провідними представниками партії і держави (Дубчек, Чернік, Смрковський, Шпачек і Шімон) було заарештовано та вивезено до Москви. У московському полоні Кріґель знайшов у собі сили протистояти тиску КДБ і особисто Генсека Лєоніда Брєжнєва. Він став єдиним, хто не підписав московську угоду, яка визнавала законною радянську окупацію Чехословаччини у 1968 році.
Вторгнення. Операція «Дунай» Трейлер

Вторгнення. Операція «Дунай» (2023)

The Man Who Stood In the Way

16+
Чехія, Україна, Литва   2 год 0 хв
Читати опис Історія доктора медицини і політика Франтішка Кріґеля, одного з героїв Празької весни 1968 року. 21-го серпня Кріґеля разом з п'ятьма провідними представниками партії і держави (Дубчек, Чернік, Смрковський, Шпачек і Шімон) було заарештовано та вивезено до Москви. У московському полоні Кріґель знайшов у собі сили протистояти тиску КДБ і особисто Генсека Лєоніда Брєжнєва. Він став єдиним, хто не підписав московську угоду, яка визнавала законною радянську окупацію Чехословаччини у 1968 році.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.8 (69)
Моя оцінка:
/10
Тест на тещу
Тест на тещу (2024) 30 травня 2024 7.0 imdb 5.8
Сюжет Батьки нареченої - страшенно багаті, ще й аристократи зі старовинними палацами, виноградниками та родоводом до сьомого коліна. Перспектива знайомства родин виглядає справжнім пеклом, адже тато нареченого – простий продавець машин у сільському салоні. Ця зустріч мала б перетворитись на катастрофу, але несподіваний подарунок – тест ДНК – сплутав карти. І тепер всі дізнаються, хто є хто насправді!
Тест на тещу Трейлер

Тест на тещу (2024)

Cocorico

16+
Франція   1 год 32 хв
Читати опис Батьки нареченої - страшенно багаті, ще й аристократи зі старовинними палацами, виноградниками та родоводом до сьомого коліна. Перспектива знайомства родин виглядає справжнім пеклом, адже тато нареченого – простий продавець машин у сільському салоні. Ця зустріч мала б перетворитись на катастрофу, але несподіваний подарунок – тест ДНК – сплутав карти. І тепер всі дізнаються, хто є хто насправді!
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.8 (1004)
Моя оцінка:
/10
Волейбол!! Битва на звалищі
Волейбол!! Битва на звалищі (2024) 30 травня 2024 8.2 imdb 7.8
Сюжет Попри сильну конкуренцію, збірна команда школи Карасуно з волейболу пройшла попередній етап турніру Харутака в префектурі Міяґі і вийшла до третього туру.
Волейбол!! Битва на звалищі Трейлер

Волейбол!! Битва на звалищі (2024)

HAIKYU!! The Dumpster Battle

Японія   1 год 25 хв
Читати опис Попри сильну конкуренцію, збірна команда школи Карасуно з волейболу пройшла попередній етап турніру Харутака в префектурі Міяґі і вийшла до третього туру.
КіноБаза: 8.2 (5)  IMDb: 7.8 (2650)
Моя оцінка:
/10
Фуріоза: Шалений Макс. Сага
Фуріоза: Шалений Макс. Сага (2024) 23 травня 2024  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.8
Сюжет Коли світ занепав, юну Фуріозу викрадають із Зеленого Місця Багатьох Матерів та віддають до рук великої Байкерської Орди на чолі з Дементусом. Пробираючись разом Пусткою, вони натрапляють на Цитадель Несмертела Джо. Поки два тирани воюють за панування, на Фуріозу чекає багато випробувань у спробі віднайти шлях додому.
Фуріоза: Шалений Макс. Сага Трейлер

Фуріоза: Шалений Макс. Сага (2024)

Furiosa: A Mad Max Saga

18+
Австралія, США   2 год 28 хв
Читати опис Коли світ занепав, юну Фуріозу викрадають із Зеленого Місця Багатьох Матерів та віддають до рук великої Байкерської Орди на чолі з Дементусом. Пробираючись разом Пусткою, вони натрапляють на Цитадель Несмертела Джо. Поки два тирани воюють за панування, на Фуріозу чекає багато випробувань у спробі віднайти шлях додому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (25)  IMDb: 7.8 (86871)
Моя оцінка:
/10
Ґарфілд у кіно
Ґарфілд у кіно (2024) 23 травня 2024  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 5.8
Сюжет Улюбленець мільйонів – рудий кіт Ґарфілд повертається на великі екрани! Він ненавидить понеділки, обожнює лазанью і кожен день проводить біля телевізора. Проте цього разу на нього чекає несподівана пригода за межами дому. Після випадкової зустрічі зі своїм давно загубленим батьком — замурзаним вуличним котом — Ґарфілд і його друг Оді змушені залишити безтурботне життя та відправитися у шалену мандрівку.
Ґарфілд у кіно Трейлер

Ґарфілд у кіно (2024)

The Garfield Movie

США, Велика Британія, Гонконг   1 год 41 хв
Читати опис Улюбленець мільйонів – рудий кіт Ґарфілд повертається на великі екрани! Він ненавидить понеділки, обожнює лазанью і кожен день проводить біля телевізора. Проте цього разу на нього чекає несподівана пригода за межами дому. Після випадкової зустрічі зі своїм давно загубленим батьком — замурзаним вуличним котом — Ґарфілд і його друг Оді змушені залишити безтурботне життя та відправитися у шалену мандрівку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (8)  IMDb: 5.8 (8573)
Моя оцінка:
/10
Химера
Химера (2023) 23 травня 2024 7.0 imdb 7.3
Сюжет Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу. Його сила допомагає збагатитися, відкриваючи в землі сховки давнього світу, але також призводить до неочікуваних наслідків.
Химера Трейлер

Химера (2023)

La Chimera

16+
Італія, Франція, Швейцарія, Туреччина   2 год 10 хв
Читати опис Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу. Його сила допомагає збагатитися, відкриваючи в землі сховки давнього світу, але також призводить до неочікуваних наслідків.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 7.3 (8593)
Моя оцінка:
/10
Знайомтесь, коза!
Знайомтесь, коза! (2024) 23 травня 2024 0.0 imdb 4.9
Сюжет Чи знаєте ви, що в 17 столітті тварин можна було судити за скоєння злочину?
Метр Помпіньяк вважає, що знайшов справу свого життя, захищаючи молоду і невинну Жозетту, помилково звинувачену у вбивстві маршала... Але він не врахував дві речі. По-перше, йому протистоїть грізний опонент — метр Вальвер. По-друге, підзахисною Помпіньяка є... коза!
Знайомтесь, коза! Трейлер

Знайомтесь, коза! (2024)

This Is the Goat!

12+
Франція, Бельгія   1 год 40 хв
Читати опис Чи знаєте ви, що в 17 столітті тварин можна було судити за скоєння злочину?
Метр Помпіньяк вважає, що знайшов справу свого життя, захищаючи молоду і невинну Жозетту, помилково звинувачену у вбивстві маршала... Але він не врахував дві речі. По-перше, йому протистоїть грізний опонент — метр Вальвер. По-друге, підзахисною Помпіньяка є... коза!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (65)
Моя оцінка:
/10
Нам Джун Пек: Місяць — найстаріший телевізор
Нам Джун Пек: Місяць — найстаріший телевізор (2023) 23 травня 2024 0.0 imdb 6.8
Сюжет Нам Джун Пека називають нострадамусом цифрової епохи, який передрік появу інтернету. Його ідеї можна віднайти в глобальних медіа, соцмережах та в естетиці MTV. Художник народився в Кореї, яка на той час була окупована Японією, а свою творчу свободу віднайшов у повоєнній Німеччині, де навчався на композитора. Зустріч з Джоном Кейджем розділила його життя на до і після. Натхнений його сміливими підходами Нам Джун Пек не втомлювався експериментувати: створив мистецтво з телевізора і перевернув світ сучасного мистецтва.
Нам Джун Пек: Місяць — найстаріший телевізор Трейлер

Нам Джун Пек: Місяць — найстаріший телевізор (2023)

Nam June Paik: Moon Is the Oldest TV

16+
США   1 год 47 хв
Читати опис Нам Джун Пека називають нострадамусом цифрової епохи, який передрік появу інтернету. Його ідеї можна віднайти в глобальних медіа, соцмережах та в естетиці MTV. Художник народився в Кореї, яка на той час була окупована Японією, а свою творчу свободу віднайшов у повоєнній Німеччині, де навчався на композитора. Зустріч з Джоном Кейджем розділила його життя на до і після. Натхнений його сміливими підходами Нам Джун Пек не втомлювався експериментувати: створив мистецтво з телевізора і перевернув світ сучасного мистецтва.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (219)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: