Знайдено 27 результатів

Громадянська війна
Громадянська війна (2024) 11 квітня 2024 0.0 imdb 7.7
Сюжет У недалекому майбутньому, група військових журналістів намагаються вижити, розповідаючи правду про громадянську війну в США
Громадянська війна Трейлер

Громадянська війна (2024)

Civil War

16+
США, Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис У недалекому майбутньому, група військових журналістів намагаються вижити, розповідаючи правду про громадянську війну в США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (4619)
Моя оцінка:
/10
Я і Фелікс
Я і Фелікс (2022) 11 квітня 2024 9.2 imdb 7.8
Сюжет Це історія дорослішання Тимофія. Серед усіх, хто був з ним поруч, особливо вирізнявся Фелікс — близький друг його бабусі, глибоко травмований досвідом війни колишній контррозвідник і солдат ГРУ. Дружити з такими людьми небезпечно та весело. Як і рости в 90-х загалом.
Я і Фелікс Трейлер

Я і Фелікс (2022)

Rock Paper Grenade

16+
Україна   1 год 32 хв
Читати опис Це історія дорослішання Тимофія. Серед усіх, хто був з ним поруч, особливо вирізнявся Фелікс — близький друг його бабусі, глибоко травмований досвідом війни колишній контррозвідник і солдат ГРУ. Дружити з такими людьми небезпечно та весело. Як і рости в 90-х загалом.
КіноБаза: 9.2 (4)  IMDb: 7.8 (77)
Моя оцінка:
/10
Почерк кілера
Почерк кілера (2024) 11 квітня 2024 0.0 imdb 5.1
Сюжет Детективу поліції Чикаґо Дену Лоусону (Семюел Л. Джексон) повідомляють про серійного вбивцю, який зʼявився у Шотландії. Його почерк ідентичний почерку вбивці, якого так і не спіймали у Чикаґо. Девʼять років тому він замордував пʼять жінок, одна із яких – дівчина детектива. Тепер Лоусон їде до Шотландії, де працюватиме з місцевим детективом Ґленом Бойдом, щоб знайти можливий зв'язок між усіма злочинами. У розслідуванні настає переломний момент, коли зʼявляється Вокер (Венсан Кассель), колишній напарник Лоусона. Він має нові докази, що змінять хід пошуків.
Почерк кілера Трейлер

Почерк кілера (2024)

Damaged

16+
Пост-продакшн
США, Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис Детективу поліції Чикаґо Дену Лоусону (Семюел Л. Джексон) повідомляють про серійного вбивцю, який зʼявився у Шотландії. Його почерк ідентичний почерку вбивці, якого так і не спіймали у Чикаґо. Девʼять років тому він замордував пʼять жінок, одна із яких – дівчина детектива. Тепер Лоусон їде до Шотландії, де працюватиме з місцевим детективом Ґленом Бойдом, щоб знайти можливий зв'язок між усіма злочинами. У розслідуванні настає переломний момент, коли зʼявляється Вокер (Венсан Кассель), колишній напарник Лоусона. Він має нові докази, що змінять хід пошуків.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (105)
Моя оцінка:
/10
Приборкувачка драконів
Приборкувачка драконів (2024) 11 квітня 2024 5.5 imdb 8.2
Сюжет У стародавньому Китаї дракони колись були друзями людей, але жадібність занапастила їхній союз, і на цих чарівних істот почалося полювання. Через роки у віддаленій фортеці молода дівчина-рабиня Пін заводить малоймовірну дружбу зі справжнім драконом.
Приборкувачка драконів Трейлер

Приборкувачка драконів (2024)

Dragonkeeper

Іспанія, Китай   1 год 39 хв
Читати опис У стародавньому Китаї дракони колись були друзями людей, але жадібність занапастила їхній союз, і на цих чарівних істот почалося полювання. Через роки у віддаленій фортеці молода дівчина-рабиня Пін заводить малоймовірну дружбу зі справжнім драконом.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 8.2 (53)
Моя оцінка:
/10
Павуче лігво
Павуче лігво (2023) 11 квітня 2024 0.0 imdb 6.9
Сюжет 30-річний Калеб перебивається підробітками, іноді торгує колекційними кросівками та збирає екзотичних тварин. Із завзяттям колекціонера він заповнює свою кімнату акваріумами з усілякими моторошними істотами. Остання покупка – маленький павук, придбаний у підсобному приміщеннімісцевого контрабандистського магазину. Не підозрюючи, що павук вкрай агресивний і отруйний, Калеб приніс його додому. Павук втікає з коробки і відкладає величезну кількість яєць. Усього за кілька годин будинок перетворюється на моторошну колонію велетенських і швидких павуків. Головна проблема в тому, що цей павук може вбити людину одним укусом, і розмножуються вони з шаленою швидкістю. Мешканцям закинутого хмарочоса доведеться шукати способи вижити в умовах нашестя смертоносних павуків.
Павуче лігво Трейлер

Павуче лігво (2023)

Infested

16+
Франція, США   1 год 46 хв
Читати опис 30-річний Калеб перебивається підробітками, іноді торгує колекційними кросівками та збирає екзотичних тварин. Із завзяттям колекціонера він заповнює свою кімнату акваріумами з усілякими моторошними істотами. Остання покупка – маленький павук, придбаний у підсобному приміщеннімісцевого контрабандистського магазину. Не підозрюючи, що павук вкрай агресивний і отруйний, Калеб приніс його додому. Павук втікає з коробки і відкладає величезну кількість яєць. Усього за кілька годин будинок перетворюється на моторошну колонію велетенських і швидких павуків. Головна проблема в тому, що цей павук може вбити людину одним укусом, і розмножуються вони з шаленою швидкістю. Мешканцям закинутого хмарочоса доведеться шукати способи вижити в умовах нашестя смертоносних павуків.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (1113)
Моя оцінка:
/10
Омен: Початок
Омен: Початок (2024) 4 квітня 2024  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.9
Сюжет Молоду американку відправляють до Риму, щоб почати життя, присвячене служінню церкві. Там вона зіштовхується з пітьмою, що випробовує її віру та приховує жахливу змову, мета якої – народження вселенського зла.
Омен: Початок Трейлер

Омен: Початок (2024)

The First Omen

18+
США, Італія, Сербія, Канада   2 год 0 хв
Читати опис Молоду американку відправляють до Риму, щоб почати життя, присвячене служінню церкві. Там вона зіштовхується з пітьмою, що випробовує її віру та приховує жахливу змову, мета якої – народження вселенського зла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (7033)
Моя оцінка:
/10
Полум’яне небо
Полум’яне небо (2023) 4 квітня 2024 8.0 imdb 7.2
Сюжет Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.
Полум’яне небо Трейлер

Полум’яне небо (2023)

Afire

16+
Німеччина   1 год 42 хв
Читати опис Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.2 (7048)
Моя оцінка:
/10
Останній подих
Останній подих (2024) 4 квітня 2024 0.0 imdb 3.8
Сюжет Світ, що задихається від нестачі кисню. Декілька вцілілих переховуються у бункерах, забезпечених генератором повітря. Такі укриття стають мішенню для всіх. У цьому скаженому, жорстокому та проклятому світі звичайна жінка бореться за своє життя, щоб її донька могла якомога довше дихати цінним повітрям.!
Останній подих Трейлер

Останній подих (2024)

Breathe

16+
У виробництві
США   1 год 34 хв
Читати опис Світ, що задихається від нестачі кисню. Декілька вцілілих переховуються у бункерах, забезпечених генератором повітря. Такі укриття стають мішенню для всіх. У цьому скаженому, жорстокому та проклятому світі звичайна жінка бореться за своє життя, щоб її донька могла якомога довше дихати цінним повітрям.!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.8 (362)
Моя оцінка:
/10
Материнський інстинкт
Материнський інстинкт (2023) 4 квітня 2024 9.5 imdb 6.5
Сюжет Еліс (Джессіка Честейн) та Селін (Енн Гетевей) здається, що мають все: у кожної вдома повна чаша — люблячі чоловіки, діти, комфортне життя в заможному пригороді. А також їх сусідська та міцна дружба. Трагічний випадок знищує ідеальну гармонію. Почуття провини, підозрілість та параноя поєднуються, щоб знищити дружбу і, можливо, їхні життя.
Материнський інстинкт Трейлер

Материнський інстинкт (2023)

Mothers' Instinct

16+
США   1 год 34 хв
Читати опис Еліс (Джессіка Честейн) та Селін (Енн Гетевей) здається, що мають все: у кожної вдома повна чаша — люблячі чоловіки, діти, комфортне життя в заможному пригороді. А також їх сусідська та міцна дружба. Трагічний випадок знищує ідеальну гармонію. Почуття провини, підозрілість та параноя поєднуються, щоб знищити дружбу і, можливо, їхні життя.
КіноБаза: 9.5 (2)  IMDb: 6.5 (1294)
Моя оцінка:
/10
Ритуал. Інший вимір
Ритуал. Інший вимір (2023) 4 квітня 2024 5.0 imdb 5.3
Сюжет Команда розробників ігор на основі міських страшилок вирішує провести тестування нового продукту у будинку з паранормальними явищами. За легендою, місцеві привиди заводять непроханих гостей в інший вимір і змушують блукати там у нескінченному лабіринті жаху. Фахівці з хорор-ігор зіткнуться тут зі справжніми потойбічними силами і мають переграти примар у їхній власній грі.
Ритуал. Інший вимір Трейлер

Ритуал. Інший вимір (2023)

The Bridge Curse: Ritual

18+
Тайвань   1 год 41 хв
Читати опис Команда розробників ігор на основі міських страшилок вирішує провести тестування нового продукту у будинку з паранормальними явищами. За легендою, місцеві привиди заводять непроханих гостей в інший вимір і змушують блукати там у нескінченному лабіринті жаху. Фахівці з хорор-ігор зіткнуться тут зі справжніми потойбічними силами і мають переграти примар у їхній власній грі.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.3 (560)
Моя оцінка:
/10
Сезон полювання
Сезон полювання (2023) 4 квітня 2024 0.0 imdb 6.2
Сюжет У селі продається будинок мрії на лоні природи.Для сімейної пари з двома дітьми – це ідеальна можливість нарешті вибратись з тісної столичної квартири і покинути пекло міста. Але мрія швидко перетворюється на кошмар, коли вони розуміють, що доброзичливі сусіди використовують їхній прекрасний сад як мисливські угіддя! Між сусідами оголошується війна, у якій всі засоби і методи дозволені!
Сезон полювання Трейлер

Сезон полювання (2023)

Open Season

16+
Франція, Бельгія   1 год 41 хв
Читати опис У селі продається будинок мрії на лоні природи.Для сімейної пари з двома дітьми – це ідеальна можливість нарешті вибратись з тісної столичної квартири і покинути пекло міста. Але мрія швидко перетворюється на кошмар, коли вони розуміють, що доброзичливі сусіди використовують їхній прекрасний сад як мисливські угіддя! Між сусідами оголошується війна, у якій всі засоби і методи дозволені!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (197)
Моя оцінка:
/10
Ми, наші улюбленці та війна
Ми, наші улюбленці та війна (2024) 4 квітня 2024 10.0 imdb 9.3
Сюжет «Ми, наші улюбленці та війна» – документальний фільм про людей та тварин. Якщо зменшити головну думку стрічки до короткого речення, то це буде цитата засновниці Гостомельського притулку Асі Серпинської : «Рятувати тварин, щоб залишатися людиною». Цей фільм – спроба показати події в Україні під іншим кутом, через стосунки людей та тварин, що стали як свідками, так інколи і жертвами цієї війни.
Головні герої фільму – це не тільки коти, собаки, ведмеді, леви, лемури та йеменський хамелеон на імʼя «Ігор», але й люди, що їх рятують, ризикуючи своїм життям. У стрічці задіяно багато іноземців, для яких героїзм українців під час порятунку тварин став справжнім відкриттям.
Ми, наші улюбленці та війна Трейлер

Ми, наші улюбленці та війна (2024)

Us, Our Pets and the War

16+
Україна, Канада   1 год 19 хв
Читати опис «Ми, наші улюбленці та війна» – документальний фільм про людей та тварин. Якщо зменшити головну думку стрічки до короткого речення, то це буде цитата засновниці Гостомельського притулку Асі Серпинської : «Рятувати тварин, щоб залишатися людиною». Цей фільм – спроба показати події в Україні під іншим кутом, через стосунки людей та тварин, що стали як свідками, так інколи і жертвами цієї війни.
Головні герої фільму – це не тільки коти, собаки, ведмеді, леви, лемури та йеменський хамелеон на імʼя «Ігор», але й люди, що їх рятують, ризикуючи своїм життям. У стрічці задіяно багато іноземців, для яких героїзм українців під час порятунку тварин став справжнім відкриттям.
КіноБаза: 10.0 (5)  IMDb: 9.3 (54)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла та Конґ: Нова Імперія
Ґодзілла та Конґ: Нова Імперія (2024) 28 березня 2024  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.5
Сюжет Епічна битва триває! Кінематографічний Монстерверс від Legendary Pictures розказує про події після вибухового протистояння у стрічці «Ґодзілла проти Конґа». Цього разу нова небачена сила протистоїть могутньому Конґу та безстрашному Ґодзіллі і загрожує їхньому існуванню та…існуванню світу. «Ґодзілла та Конґ: Нова імперія» заглибиться в історію походження цих Титанів, таємниці Острова Черепа, а також міфічну битву, яка допомогла створити цих неймовірних істот і повʼязала їх навіки із людством.
Ґодзілла та Конґ: Нова Імперія Трейлер

Ґодзілла та Конґ: Нова Імперія (2024)

Godzilla x Kong: The New Empire

США, Австралія   1 год 55 хв
Читати опис Епічна битва триває! Кінематографічний Монстерверс від Legendary Pictures розказує про події після вибухового протистояння у стрічці «Ґодзілла проти Конґа». Цього разу нова небачена сила протистоїть могутньому Конґу та безстрашному Ґодзіллі і загрожує їхньому існуванню та…існуванню світу. «Ґодзілла та Конґ: Нова імперія» заглибиться в історію походження цих Титанів, таємниці Острова Черепа, а також міфічну битву, яка допомогла створити цих неймовірних істот і повʼязала їх навіки із людством.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (9)  IMDb: 6.5 (30402)
Моя оцінка:
/10
Кілер іде геть
Кілер іде геть (2023) 28 березня 2024 8.0 imdb 6.9
Сюжет Він був крутим безжальним кілером – найкращим у своїй справі! Але раптовий вирок лікарів сплутав усі карти. Швидка втрата пам’яті ставить хрест на кар’єрі. Та він має незакінчені справи, які потребують негайного вирішення, адже рахунок іде на тижні…
Кілер іде геть Трейлер

Кілер іде геть (2023)

Knox Goes Away

16+
США   1 год 54 хв
Читати опис Він був крутим безжальним кілером – найкращим у своїй справі! Але раптовий вирок лікарів сплутав усі карти. Швидка втрата пам’яті ставить хрест на кар’єрі. Та він має незакінчені справи, які потребують негайного вирішення, адже рахунок іде на тижні…
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.9 (2976)
Моя оцінка:
/10
Лишайся онлайн
Лишайся онлайн (2023) 28 березня 2024 7.0 imdb 7.1
Сюжет Під час війни маленький хлопчик телефонує на ноутбук свого зниклого тата, але він опиняється у невідомої дівчини. Хлопець просить її знайти його батьків. Але щоб врятувати сім'ю хлопця, їй доводиться ризикувати життям своїх близьких.
Лишайся онлайн Трейлер

Лишайся онлайн (2023)

Stay Online

16+
Україна   1 год 49 хв
Читати опис Під час війни маленький хлопчик телефонує на ноутбук свого зниклого тата, але він опиняється у невідомої дівчини. Хлопець просить її знайти його батьків. Але щоб врятувати сім'ю хлопця, їй доводиться ризикувати життям своїх близьких.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.1 (40)
Моя оцінка:
/10
Небезпечна гра
Небезпечна гра (2023) 28 березня 2024 7.0 imdb 5.3
Сюжет Матьє всім завдячує своєму другові Вінсенту: будинком, роботою і навіть порятунком життя десять років тому. Разом із друзями вони утворюють нерозлучну четвірку і живуть безхмарним життям на Лазурному березі. Але вірність Матьє піддається випробуванню, коли він дізнається, що Вінсент зраджує свою дружину. Коли коханку Вінсента знаходять мертвою, підозра охоплює обидві пари, а за нею тягнеться шлейф боягузтва, брехні та провини.
Небезпечна гра Трейлер

Небезпечна гра (2023)

Breaking Point

16+
Франція, Бельгія   1 год 25 хв
Читати опис Матьє всім завдячує своєму другові Вінсенту: будинком, роботою і навіть порятунком життя десять років тому. Разом із друзями вони утворюють нерозлучну четвірку і живуть безхмарним життям на Лазурному березі. Але вірність Матьє піддається випробуванню, коли він дізнається, що Вінсент зраджує свою дружину. Коли коханку Вінсента знаходять мертвою, підозра охоплює обидві пари, а за нею тягнеться шлейф боягузтва, брехні та провини.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.3 (142)
Моя оцінка:
/10
Пам'ять любові
Пам'ять любові (2023) 28 березня 2024 8.0 imdb 6.6
Сюжет Сильвія проживає детально сплановане рутинне життя. Водночас Сол постійно втрапляє в дивні ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з дивного непорозуміння, але цей випадок зближує обох і змушує замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.
Пам'ять любові Трейлер

Пам'ять любові (2023)

Memory

16+
США, Мексика, Чилі   1 год 40 хв
Читати опис Сильвія проживає детально сплановане рутинне життя. Водночас Сол постійно втрапляє в дивні ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з дивного непорозуміння, але цей випадок зближує обох і змушує замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.6 (3320)
Моя оцінка:
/10
Мисливці на привидів: Крижана імперія
Мисливці на привидів: Крижана імперія (2024) 21 березня 2024  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.4
Сюжет Продовження фантастичних пригод з оригінального всесвіту Мисливців на привидів! Нове та старе покоління «Мисливців» мусить об’єднати зусилля аби протистояти загрозі небачених досі масштабів та врятувати світ від другого Льодовикового періоду!
Мисливці на привидів: Крижана імперія Трейлер

Мисливці на привидів: Крижана імперія (2024)

Ghostbusters: Frozen Empire

12+
США, Канада   1 год 55 хв
Читати опис Продовження фантастичних пригод з оригінального всесвіту Мисливців на привидів! Нове та старе покоління «Мисливців» мусить об’єднати зусилля аби протистояти загрозі небачених досі масштабів та врятувати світ від другого Льодовикового періоду!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (14)  IMDb: 6.4 (22467)
Моя оцінка:
/10
Проклята Діва
Проклята Діва (2024) 21 березня 2024 7.0 imdb 6.3
Сюжет Американська монахиня Сесилія (Сідні Свіні) вирушає до віддаленого монастиря у мальовничій італійській місцині. Невдовзі теплий прийом перетворюється на кошмар. Сесилія зʼясовує, що нова домівка приховує страшну таємницю та нечувані жахіття.
Проклята Діва Трейлер

Проклята Діва (2024)

Immaculate

18+
Італія, США   1 год 29 хв
Читати опис Американська монахиня Сесилія (Сідні Свіні) вирушає до віддаленого монастиря у мальовничій італійській місцині. Невдовзі теплий прийом перетворюється на кошмар. Сесилія зʼясовує, що нова домівка приховує страшну таємницю та нечувані жахіття.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.3 (7457)
Моя оцінка:
/10
Дике серце
Дике серце (2023) 21 березня 2024 10.0 imdb 6.4
Сюжет 11-річній Анні важко дається переїзд із міста до села. Та одного разу вона зустрічає неприборканого коня на імʼя Дике Серце, з яким вона відчуває майже магічний звʼязок. Незабаром життя Дикого Серця опиняється під загрозою, оскільки безжальні конокради націлилися на його табун. Анні вирішує врятувати коней самотужки і дізнається, що поруч з нею вже є справжні друзі.
Дике серце Трейлер

Дике серце (2023)

Ponyherz

Німеччина   1 год 33 хв
Читати опис 11-річній Анні важко дається переїзд із міста до села. Та одного разу вона зустрічає неприборканого коня на імʼя Дике Серце, з яким вона відчуває майже магічний звʼязок. Незабаром життя Дикого Серця опиняється під загрозою, оскільки безжальні конокради націлилися на його табун. Анні вирішує врятувати коней самотужки і дізнається, що поруч з нею вже є справжні друзі.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 6.4 (45)
Моя оцінка:
/10
Романтик
Романтик (2022) 21 березня 2024 0.0 imdb 5.3
Сюжет Сезар – музикант, який грає на вулицях Монмарта. Три роки тому він раптово зник із життя Саломі, не сказавши коханій жодного слова і не пояснивши причин. Тепер він повертається до Парижа з наміром повернути прихильність коханої. Проте несподівана новина про батьківство змінює його плани. Сезар змушений почати подвійну гру, приховавши свою трирічну доньку і ставши тим, ким він не є насправді.
Романтик Трейлер

Романтик (2022)

Une comédie romantique

Франція   1 год 38 хв
Читати опис Сезар – музикант, який грає на вулицях Монмарта. Три роки тому він раптово зник із життя Саломі, не сказавши коханій жодного слова і не пояснивши причин. Тепер він повертається до Парижа з наміром повернути прихильність коханої. Проте несподівана новина про батьківство змінює його плани. Сезар змушений почати подвійну гру, приховавши свою трирічну доньку і ставши тим, ким він не є насправді.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (167)
Моя оцінка:
/10
Зелений кордон
Зелений кордон (2023) 21 березня 2024  ✓ укр. субтитри 8.0 imdb 6.4
Сюжет Історії, що перетинаються: афганські, сирійські біженці у спробі добратися до безпечного краю, польські волонтери, прикордонники, політики...
Зелений кордон Трейлер

Зелений кордон (2023)

Green Border

16+
Польща, США, Франція, Чехія, Бельгія, Німеччина, Туреччина   2 год 27 хв
Читати опис Історії, що перетинаються: афганські, сирійські біженці у спробі добратися до безпечного краю, польські волонтери, прикордонники, політики...
Є українські субтитри
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.4 (5247)
Моя оцінка:
/10
Я – капітан
Я – капітан (2023) 14 березня 2024 8.5 imdb 7.6
Сюжет Сага про двох підлітків, які мріють стати зірками ріпу в Європі та потрапити на MTV. Зібравши потрібну суму грошей, вони втікають з дому та вирушають у далеку та небезпечну подорож. Ця подорож зриває рожеві окуляри і показує хлопцям світ таким, який він є насправді: грязний, жорстокий, злий та несправедливий. І щоб вижити, та змінити щось на краще, треба не заплющувати очі, а діяти!
Я – капітан Трейлер

Я – капітан (2023)

Io Capitano

16+
Італія, Бельгія, Франція   2 год 1 хв
Читати опис Сага про двох підлітків, які мріють стати зірками ріпу в Європі та потрапити на MTV. Зібравши потрібну суму грошей, вони втікають з дому та вирушають у далеку та небезпечну подорож. Ця подорож зриває рожеві окуляри і показує хлопцям світ таким, який він є насправді: грязний, жорстокий, злий та несправедливий. І щоб вижити, та змінити щось на краще, треба не заплющувати очі, а діяти!
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 7.6 (9465)
Моя оцінка:
/10
Уявний друг
Уявний друг (2024) 14 березня 2024 5.0 imdb 4.7
Сюжет Коли Джессіка повертається зі своєю родиною в будинок свого дитинства, її молодша падчерка Аліса проявляє моторошну прив'язаність до іграшки ведмедя на ім'я Чонсі, якого дівчинка знаходить у підвалі. Аліса починає грати з Чонсі в дитячі ігри, що стають все більш зловісними. Поведінка Еліс викликає дедалі більше занепокоєння, і Джессіка зрозуміє, що Чонсі надзвичайно небезпечний для її родини, а не іграшковий ведмедик, яким вона його вважала.
Уявний друг Трейлер

Уявний друг (2024)

Imaginary

16+
США   1 год 44 хв
Читати опис Коли Джессіка повертається зі своєю родиною в будинок свого дитинства, її молодша падчерка Аліса проявляє моторошну прив'язаність до іграшки ведмедя на ім'я Чонсі, якого дівчинка знаходить у підвалі. Аліса починає грати з Чонсі в дитячі ігри, що стають все більш зловісними. Поведінка Еліс викликає дедалі більше занепокоєння, і Джессіка зрозуміє, що Чонсі надзвичайно небезпечний для її родини, а не іграшковий ведмедик, яким вона його вважала.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 4.7 (8151)
Моя оцінка:
/10
Лоранс у будь-якому випадку
Лоранс у будь-якому випадку (2012) 14 березня 2024 6.9 imdb 7.6
Сюжет У 1989 році, святкуючи в ресторані своє тридцятиріччя, Лоранс зізнається своїй дівчині Фред: вона — трансгендерна жінка. Після цього Фред вирішує скласти компанію Лоранс упродовж її перетворення.
Лоранс у будь-якому випадку Трейлер

Лоранс у будь-якому випадку (2012)

Laurence Anyways

18+
Канада, Франція   2 год 48 хв
Читати опис У 1989 році, святкуючи в ресторані своє тридцятиріччя, Лоранс зізнається своїй дівчині Фред: вона — трансгендерна жінка. Після цього Фред вирішує скласти компанію Лоранс упродовж її перетворення.
КіноБаза: 6.9 (15)  IMDb: 7.6 (22176)
Моя оцінка:
/10
Заручники острова
Заручники острова (2023) 14 березня 2024 0.0 imdb 6.3
Сюжет Бен і Лора, які зустрічаються вже п'ять років, вирішили здійснити навколосвітню подорож на яхті. Прямуючи до Південної Америки, вони вирішили зупинитись на безлюдному острові біля берегів Антарктиди. Та просто під час експедиції починається шторм, і човен зникає. Тепер вони відрізані від світу, зима наближається, і парі доведеться боротися за своє виживання та за своє кохання.
Заручники острова Трейлер

Заручники острова (2023)

Suddenly

16+
Франція, Ісландія, Бельгія   1 год 53 хв
Читати опис Бен і Лора, які зустрічаються вже п'ять років, вирішили здійснити навколосвітню подорож на яхті. Прямуючи до Південної Америки, вони вирішили зупинитись на безлюдному острові біля берегів Антарктиди. Та просто під час експедиції починається шторм, і човен зникає. Тепер вони відрізані від світу, зима наближається, і парі доведеться боротися за своє виживання та за своє кохання.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (318)
Моя оцінка:
/10
Закляття. Царство темряви
Закляття. Царство темряви (2023) 14 березня 2024 5.0 imdb 5.2
Сюжет Подруга Сема починає дуже дивно поводитися. Вона каже, що її переслідує якась потойбічна істота. Після її зникнення Сем з'ясовує, що це істота, яка набуває сили, харчуючись чужими образами. Тепер, щоб закляття не впало на неї саму, Сему треба з'ясувати, що мучило її подругу.
Закляття. Царство темряви Трейлер

Закляття. Царство темряви (2023)

It Lives Inside

18+
США   1 год 39 хв
Читати опис Подруга Сема починає дуже дивно поводитися. Вона каже, що її переслідує якась потойбічна істота. Після її зникнення Сем з'ясовує, що це істота, яка набуває сили, харчуючись чужими образами. Тепер, щоб закляття не впало на неї саму, Сему треба з'ясувати, що мучило її подругу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.2 (6961)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: