Про сайт КіноБаза

КіноБаза - це база інформації про фільми, самі ж фільми в кінотеатрі або магазині.

Адміністрація сайту негативно ставиться до людей, що дивляться фільми онлайн з сумнівних вебсайтів у дуже низькій якості та порушуючи авторські права.

КіноБаза - це сайт любителів кіно, для того щоб знайти хороше кіно, оцінити та обговорити його.

Сайт надає інформацію про твори, що надсилають та публікують наші читачі. Якщо ви є правовласником будь-якого представленого матеріалу і не бажаєте, щоб інформація про нього була в нашому каталозі, зв'яжіться з нами і ми негайно приберемо його. Інформація надана користувачами сайту, і адміністрація не несе відповідальності за їх зміст.

Як допомогти проекту:

Ми будемо вдячні за співпрацю, якщо ви:

  1. Розповідатимете друзям про цей сайт, і закликатимете їх сюди.
  2. Цікаво та змістовно коментуватимете матеріали, ділячись своїми думками щодо них.
  3. Розмістите на своєму сайті, блозі чи сторінці в соціальній мережі пряме посилання на кінобазу або сніппет рейтингу фільму
  4. Долучитесь до наших груп у соціальних мережах та будете рекомендувати друзям цікаві публікації!

Співпраця:

  • Ми дуже любимо публікувати матеріали, які ви надсилаєте нам. Якщо у вас є щось таке, чим ви б хотіли поділитись – надсилайте на емейл, обговоримо. Щоправда, ми залишаємо за собою право відмовити в публікації, якщо вона не відповідає нашому формату чи ідеї.
  • На жаль, у нас немає на даний момент відкритих оплачуваних вакансій чи гонорарного фонду для авторів. Проте, ми не жадібні і з радістю поставимо посилання на вашу сторінку в соцмережах, сайт чи некомерційний проект, автором якого ви є і який фігурує в матеріалі. Всі авторські матеріали підписуються іменем того, хто їх створив або надіслав нам, і можуть бути використані в портфоліо чи вказані у якості досвіду роботи.
Нещодавно переглянуті: