Усі Укр. аудіо Укр. субтитри

Знайдено 2271 результат

Другий шанс
Другий шанс (2014) 8 вересня 2014  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.8
Сюжет В один похмурий день у Копенгагені народилися два хлопчики: один у благополучній сім'ї молодого поліцейського і його красуні-дружини, інший у пари закінчених покидьків-наркоманів. Александер був бажаною дитиною і провів свої перші місяці на Землі оточений ніжною турботою, Софус ж був не потрібен нікому, включаючи батьків, і заживо гнив серед сміття і брудних памперсів. Але долі було заодно, щоб одного дня шляхи двох таких несхожих сімей перетнулися — з непередбачуваними наслідками.
Другий шанс

Другий шанс (2014)

A Second Chance

Данія, Швеція   1 год 42 хв
Читати опис В один похмурий день у Копенгагені народилися два хлопчики: один у благополучній сім'ї молодого поліцейського і його красуні-дружини, інший у пари закінчених покидьків-наркоманів. Александер був бажаною дитиною і провів свої перші місяці на Землі оточений ніжною турботою, Софус ж був не потрібен нікому, включаючи батьків, і заживо гнив серед сміття і брудних памперсів. Але долі було заодно, щоб одного дня шляхи двох таких несхожих сімей перетнулися — з непередбачуваними наслідками.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (16)  IMDb: 6.8 (6942)
Моя оцінка:
/10
Смурфики
Смурфики (2021) 18 квітня 2021  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.5
Сюжет Смурфики повертаються й переживають нові дивовижні пригоди. Вони живуть у самому центрі фантастичного лісу й перебувають у протистоянні зі злим чарівником Гаргамелем і його котом Азраілом. Плем’я дивовижних синіх створінь живе в грибах, де всі завжди допомагають одне одному.
Смурфики

Смурфики (2021)

The Smurfs

Серіал 2 сезони, 106 епізодів Поновлений серіал
Бельгія, США, Франція, Німеччина   12 хв
Читати опис Смурфики повертаються й переживають нові дивовижні пригоди. Вони живуть у самому центрі фантастичного лісу й перебувають у протистоянні зі злим чарівником Гаргамелем і його котом Азраілом. Плем’я дивовижних синіх створінь живе в грибах, де всі завжди допомагають одне одному.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (399)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Цензорка
Цензорка (2021) 8 березня 2024 8.5 imdb 7.0
Сюжет Історія молодої жінки Люби, яку було засуджено до шести років ув'язнення за вбивство свого зрадливого чоловіка. Після народження сина Колі вона відбуває покарання в одеській тюрмі. Люба не хоче, щоб її дитина опинилася в сирітському будинку, доля яку чекає всіх дітей ув'язнених після того як їм виповниться три роки. У в'язниці Люба зустрічає Ірину, 40-річну жінку, яка працює охоронцем у цій тюрмі. Ірина бачить у цій ситуацію нову можливість для себе...
Цензорка Трейлер

Цензорка (2021)

107 Mothers

Словаччина, Чехія, Україна   1 год 33 хв
Читати опис Історія молодої жінки Люби, яку було засуджено до шести років ув'язнення за вбивство свого зрадливого чоловіка. Після народження сина Колі вона відбуває покарання в одеській тюрмі. Люба не хоче, щоб її дитина опинилася в сирітському будинку, доля яку чекає всіх дітей ув'язнених після того як їм виповниться три роки. У в'язниці Люба зустрічає Ірину, 40-річну жінку, яка працює охоронцем у цій тюрмі. Ірина бачить у цій ситуацію нову можливість для себе...
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 7.0 (431)
Моя оцінка:
/10
Мадам Павутина
Мадам Павутина (2024) 14 лютого 2024  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 3.8
Сюжет Зустрічайте одну з найзагадковіших героїнь кіновсесвіту Marvel «Мадам Павутину»! Дакота Джонсон у ролі Кассандри Вебб – парамедикині з Мангеттену – виявляє в собі здібності до ясновидіння.
Зіткнувшись з одкровеннями щодо минулого, вона знайомиться з трьома молодими жінками, яким судилося потужне майбутнє. Та чи вдасться їм пережити фатальне сьогодення?
Мадам Павутина Трейлер

Мадам Павутина (2024)

Madame Web

12+
США, Канада, Мексика   1 год 56 хв
Читати опис Зустрічайте одну з найзагадковіших героїнь кіновсесвіту Marvel «Мадам Павутину»! Дакота Джонсон у ролі Кассандри Вебб – парамедикині з Мангеттену – виявляє в собі здібності до ясновидіння.
Зіткнувшись з одкровеннями щодо минулого, вона знайомиться з трьома молодими жінками, яким судилося потужне майбутнє. Та чи вдасться їм пережити фатальне сьогодення?
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (58)  IMDb: 3.8 (51513)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $9.99 / купівля від $12.99
Барва пурпурова
Барва пурпурова (2023) 18 січня 2024  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.9
Сюжет Адаптація бродвейського мюзиклу "Барва пурпурова", заснованого на романі та екранізації
Барва пурпурова Трейлер

Барва пурпурова (2023)

The Color Purple

12+
США   2 год 21 хв
Читати опис Адаптація бродвейського мюзиклу "Барва пурпурова", заснованого на романі та екранізації
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.9 (14204)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / купівля від 129 грн
Бідолашні створіння
Бідолашні створіння (2023) 18 січня 2024  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Щоб врятуватися від жорстокого чоловіка, Белла Бакстер наклала на себе руки, втопившись у річці. Ексцентричний вчений вирішує врятувати Беллу, і пересаджує їй мозок від її ненародженої дитини.
Бідолашні створіння Трейлер

Бідолашні створіння (2023)

Poor Things

16+
Ірландія, Велика Британія, США   2 год 21 хв
Читати опис Щоб врятуватися від жорстокого чоловіка, Белла Бакстер наклала на себе руки, втопившись у річці. Ексцентричний вчений вирішує врятувати Беллу, і пересаджує їй мозок від її ненародженої дитини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (106)  IMDb: 7.9 (234659)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри)
Гніздо
Гніздо (2020) 15 жовтня 2020  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.3
Сюжет Розкішний маєток, успішний бізнес, красуня дружина і слухняні діти - все це є у талановитого підприємця Рорі. Але йому хочеться більшого. І ось в гонитві за наживою він кидає все і вирушає до Англії підкорювати нові вершини. Але Старий світ не такий простий. І Рорі доводиться викручуватися, брехати і зраджувати, щоб зберегти свій розкішний стиль життя. На що він готовий заради своєї спраги влади і грошей?
Гніздо Трейлер

Гніздо (2020)

The Nest

16+
Велика Британія, Канада   1 год 47 хв
Читати опис Розкішний маєток, успішний бізнес, красуня дружина і слухняні діти - все це є у талановитого підприємця Рорі. Але йому хочеться більшого. І ось в гонитві за наживою він кидає все і вирушає до Англії підкорювати нові вершини. Але Старий світ не такий простий. І Рорі доводиться викручуватися, брехати і зраджувати, щоб зберегти свій розкішний стиль життя. На що він готовий заради своєї спраги влади і грошей?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (13)  IMDb: 6.3 (18304)
Моя оцінка:
/10
Люблю тебе ненавидіти
Люблю тебе ненавидіти (2023) 25 січня 2024  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.2
Сюжет Сідні Свіні та Ґлен Павелл у яскравій романтичній комедії! На ранок після ідеального першого побачення фатальна пристрасть закоханих перетворюється на холодну ненависть, доки доля не зводить їх разом на весіллі друзів в Австралії. Тож їм не залишається нічого іншого, окрім як вчинити по-дорослому і знову прикинутися парою.
Люблю тебе ненавидіти Трейлер

Люблю тебе ненавидіти (2023)

Anyone But You

16+
США   1 год 43 хв
Читати опис Сідні Свіні та Ґлен Павелл у яскравій романтичній комедії! На ранок після ідеального першого побачення фатальна пристрасть закоханих перетворюється на холодну ненависть, доки доля не зводить їх разом на весіллі друзів в Австралії. Тож їм не залишається нічого іншого, окрім як вчинити по-дорослому і знову прикинутися парою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (88)  IMDb: 6.2 (62475)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Говори до мене
Говори до мене (2023) 17 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.1
Сюжет Група підлітків збирається на спіритичну вечірку, щоб спробувати викликати духів за допомогою дивної забальзамованої руки. Усі в захваті від гри, доки один із учасників не заходить занадто далеко. Він відкриває двері, випускаючи на волю жахливі надприродні сили. Тепер духи змушують гравців обирати, кому довіряти: мертвим чи живим.
Говори до мене Трейлер

Говори до мене (2023)

Talk to Me

16+
Австралія, Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис Група підлітків збирається на спіритичну вечірку, щоб спробувати викликати духів за допомогою дивної забальзамованої руки. Усі в захваті від гри, доки один із учасників не заходить занадто далеко. Він відкриває двері, випускаючи на волю жахливі надприродні сили. Тепер духи змушують гравців обирати, кому довіряти: мертвим чи живим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (54)  IMDb: 7.1 (139823)
Моя оцінка:
/10
Наречений з All Inclusive
Наречений з All Inclusive (2023) 10 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.7
Сюжет Він народився і провів усе своє життя у п’ятизірковому готелі, де жив за принципом «усе включено». Настав час познайомитись з реальним життям! Тож Тридан вирушає до Парижа, щоб знайти своє кохання – дівчину, яку зустрів на курорті 30 років тому. Впевнений в своєму успіху, він розраховує на допомогу зведеного брата, який зараз тимчасово живе у квартирі їхнього батька.
Та кому потрібен зайвий наївний родич? Тож Луї вирішує позбутись непроханого гостя і підмовляє свою коханку допомогти в цьому…
Наречений з All Inclusive Трейлер

Наречений з All Inclusive (2023)

Life For Real

16+
Франція, Бельгія   1 год 50 хв
Читати опис Він народився і провів усе своє життя у п’ятизірковому готелі, де жив за принципом «усе включено». Настав час познайомитись з реальним життям! Тож Тридан вирушає до Парижа, щоб знайти своє кохання – дівчину, яку зустрів на курорті 30 років тому. Впевнений в своєму успіху, він розраховує на допомогу зведеного брата, який зараз тимчасово живе у квартирі їхнього батька.
Та кому потрібен зайвий наївний родич? Тож Луї вирішує позбутись непроханого гостя і підмовляє свою коханку допомогти в цьому…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (7)  IMDb: 5.7 (741)
Моя оцінка:
/10
Романтики 303
Романтики 303 (2018) 6 грудня 2018  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет 303 — номер моделі автомобіля «Мерседес», що з'єднав двох молодих попутників — студентки Юлі і студента Яна. За сюжетом, 24-річна студентка відправляється в автомобільну подорож через всю Європу на зустріч зі своїм хлопцем. По дорозі вона підсаджує попутника — студента-політолога Яна. Вдень і вночі вони обговорюють глобальні питання, починаючи з політичного балансу сил, проблеми цивілізаційного протистояння «Схід-Захід», кризу комуністичних ідей і провалом соціалістичної експансії. Спільні інтереси змінюються симпатіями, а згодом переростають в кохання…
Романтики 303 Трейлер

Романтики 303 (2018)

303

Німеччина   2 год 25 хв
Читати опис 303 — номер моделі автомобіля «Мерседес», що з'єднав двох молодих попутників — студентки Юлі і студента Яна. За сюжетом, 24-річна студентка відправляється в автомобільну подорож через всю Європу на зустріч зі своїм хлопцем. По дорозі вона підсаджує попутника — студента-політолога Яна. Вдень і вночі вони обговорюють глобальні питання, починаючи з політичного балансу сил, проблеми цивілізаційного протистояння «Схід-Захід», кризу комуністичних ідей і провалом соціалістичної експансії. Спільні інтереси змінюються симпатіями, а згодом переростають в кохання…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (12)  IMDb: 7.5 (8871)
Моя оцінка:
/10
Життя на межі
Життя на межі (2022) 16 березня 2023  ✓ укр. аудіо 9.0 imdb 8.9
Сюжет Від Революції Гідності до повномасштабної війни: успішні українські кінопродюсери взяли до рук зброю, щоб боронити країну, та камери задля фіксації моторошної реальності.

З уламків спогадів та власного кіноархіву ветерани Павло та Юрко збирають мозаїку причин та наслідків, з яких складається сьогоднішня російсько-українська війна – від кінця 2013 року до сьогодні. Автори пішли добровольцями на фронт, побували в гарячих точках Донбасу, створили саморобний дрон «Фурія», назву якого зараз носить один з найкращих підрозділів аеророзвідки. І весь цей час вони продовжували творити, аби показати світові правду про жахливу війну, яка стала можлива у XXI столітті.
Життя на межі Трейлер

Життя на межі (2022)

Life to the Limit

18+
Україна   1 год 47 хв
Читати опис Від Революції Гідності до повномасштабної війни: успішні українські кінопродюсери взяли до рук зброю, щоб боронити країну, та камери задля фіксації моторошної реальності.

З уламків спогадів та власного кіноархіву ветерани Павло та Юрко збирають мозаїку причин та наслідків, з яких складається сьогоднішня російсько-українська війна – від кінця 2013 року до сьогодні. Автори пішли добровольцями на фронт, побували в гарячих точках Донбасу, створили саморобний дрон «Фурія», назву якого зараз носить один з найкращих підрозділів аеророзвідки. І весь цей час вони продовжували творити, аби показати світові правду про жахливу війну, яка стала можлива у XXI столітті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.0 (6)  IMDb: 8.9 (55)
Моя оцінка:
/10
Дивна парочка
Дивна парочка (2022) 21 вересня 2023 0.0 imdb 6.4
Сюжет Жанна завжди була найкращою! З купою залицяльників в університеті і на роботі. Але вередливе друге «я» в голові відмітало всіх прихильників. І от зараз вона без пари. Та ще й через борги терміново має летіти до Лісабона і продавати квартиру, яку дістала у спадок. В аеропорту вона випадково зустрічає Жана - примхливого і дещо надокучливого колишнього шкільного друга...
Дивна парочка Трейлер

Дивна парочка (2022)

Everybody Loves Jeanne

Франція   1 год 35 хв
Читати опис Жанна завжди була найкращою! З купою залицяльників в університеті і на роботі. Але вередливе друге «я» в голові відмітало всіх прихильників. І от зараз вона без пари. Та ще й через борги терміново має летіти до Лісабона і продавати квартиру, яку дістала у спадок. В аеропорту вона випадково зустрічає Жана - примхливого і дещо надокучливого колишнього шкільного друга...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (1830)
Моя оцінка:
/10
Інопланетянка
Інопланетянка (2022) 25 серпня 2022  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.5
Сюжет Неймовірна історія про хлопчика Аллана, який вірить, що інопланетяни існують. Він переїздить з батьком до нового міста, і в пошуках друзів знайомиться із сусідом-ученим. Той впевнений, що інопланетяни от-от прилетять на Землю, і Аллан ідеально підходить для першого міжпланетного  контакту. Невдовзі літаюча тарілка дійсно зазнає аварії на місцевому стадіоні. За кермом – дивна  «зелена» дівчинка з іншої планети. Аллан рятує інопланетянку від божевільного мільйонера, що полює на позаземні світи. Діти стають найкращими друзями. Та не зважаючи на це, хлопчик разом  із ученим обіцяє повернути незвичайну гостю додому.
Інопланетянка Трейлер

Інопланетянка (2022)

Little Allan The Human Antenna

Данія   1 год 25 хв
Читати опис Неймовірна історія про хлопчика Аллана, який вірить, що інопланетяни існують. Він переїздить з батьком до нового міста, і в пошуках друзів знайомиться із сусідом-ученим. Той впевнений, що інопланетяни от-от прилетять на Землю, і Аллан ідеально підходить для першого міжпланетного  контакту. Невдовзі літаюча тарілка дійсно зазнає аварії на місцевому стадіоні. За кермом – дивна  «зелена» дівчинка з іншої планети. Аллан рятує інопланетянку від божевільного мільйонера, що полює на позаземні світи. Діти стають найкращими друзями. Та не зважаючи на це, хлопчик разом  із ученим обіцяє повернути незвичайну гостю додому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.5 (146)
Моя оцінка:
/10
Безмежність
Безмежність (2022) 4 травня 2023 4.0 imdb 6.4
Сюжет Рим, 1970-ті. Молода родина Боргетті переїжджає до омріяної квартири у престижному районі. Але сім' я вже не така щаслива, як раніше. Клара і Феліче більше не кохають одне одного, але не можуть змусити себе розлучитися. Клара намагається поєднати ролі хорошої дружини і одночасно матері трьох дітей, але напруження зростає. Найстарша донька Адріана, якій щойно виповнилося 12 - найуважніший свідок сварок між батьками. На знак протесту вона раптом відкидає своє ім'я, свою особистість, і хоче переконати всіх, що тепер вона хлопчик, і ця впертість доводить до краю і без того тендітний сімейний баланс. Мати розуміє, що має зробити що завгодно, аби діти і вона сама були щасливими.
Безмежність Трейлер

Безмежність (2022)

L'immensità

16+
Італія, Франція   1 год 37 хв
Читати опис Рим, 1970-ті. Молода родина Боргетті переїжджає до омріяної квартири у престижному районі. Але сім' я вже не така щаслива, як раніше. Клара і Феліче більше не кохають одне одного, але не можуть змусити себе розлучитися. Клара намагається поєднати ролі хорошої дружини і одночасно матері трьох дітей, але напруження зростає. Найстарша донька Адріана, якій щойно виповнилося 12 - найуважніший свідок сварок між батьками. На знак протесту вона раптом відкидає своє ім'я, свою особистість, і хоче переконати всіх, що тепер вона хлопчик, і ця впертість доводить до краю і без того тендітний сімейний баланс. Мати розуміє, що має зробити що завгодно, аби діти і вона сама були щасливими.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.4 (2873)
Моя оцінка:
/10
Персональний водій
Персональний водій (2022) 15 червня 2023  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.1
Сюжет Мадлен залишає маленьке передмістя, щоб приєднатися до будинку престарілих, на іншому кінці Парижа. За нею приїжджає таксист Чарльз, і, не поспішаючи, вона просить його проїхати по місцях столиці, які були важливими в її житті.
Персональний водій Трейлер

Персональний водій (2022)

Driving Madeleine

16+
Франція   1 год 31 хв
Читати опис Мадлен залишає маленьке передмістя, щоб приєднатися до будинку престарілих, на іншому кінці Парижа. За нею приїжджає таксист Чарльз, і, не поспішаючи, вона просить його проїхати по місцях столиці, які були важливими в її житті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (9)  IMDb: 7.1 (2251)
Моя оцінка:
/10
Хто у тебе в ліжку?
Хто у тебе в ліжку? (2023) 27 липня 2023 0.0 imdb 5.4
Сюжет У той час, як Жан бореться за переобрання мером маленького містечка на півночі Франції, Едіт, його дружина, з якою він живе 40 років, розповідає йому таємницю, яку вона більше не може приховувати: глибоко в душі - вона відчуває себе чоловіком. Спочатку Жан думає, що вона жартує, але швидко розуміє, що Едіт налаштована серйозно. І його шлюб та передвиборча кампанія під загрозою!
Хто у тебе в ліжку? Трейлер

Хто у тебе в ліжку? (2023)

For Better And For Worse

16+
Франція   1 год 29 хв
Читати опис У той час, як Жан бореться за переобрання мером маленького містечка на півночі Франції, Едіт, його дружина, з якою він живе 40 років, розповідає йому таємницю, яку вона більше не може приховувати: глибоко в душі - вона відчуває себе чоловіком. Спочатку Жан думає, що вона жартує, але швидко розуміє, що Едіт налаштована серйозно. І його шлюб та передвиборча кампанія під загрозою!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (484)
Моя оцінка:
/10
Хто тобі доктор?
Хто тобі доктор? (2019) 16 січня 2020  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.5
Сюжет У кожного повинен бути сімейний лікар. Ви вже точно знаєте, хто ваш? Бо за сюжетом цієї комедії, у чергового лікаря прихопило поперек, і щоб не залишити пацієнтів без допомоги напередодні свят і вберегти себе від звільнення він вмовив простого кур’єра з Убер ходити на виклики замість себе.
Хто тобі доктор? Трейлер

Хто тобі доктор? (2019)

A Good Doctor

12+
Франція   1 год 30 хв
Читати опис У кожного повинен бути сімейний лікар. Ви вже точно знаєте, хто ваш? Бо за сюжетом цієї комедії, у чергового лікаря прихопило поперек, і щоб не залишити пацієнтів без допомоги напередодні свят і вберегти себе від звільнення він вмовив простого кур’єра з Убер ходити на виклики замість себе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (38)  IMDb: 6.5 (2274)
Моя оцінка:
/10
Вік Аделайн
Вік Аделайн (2015) 11 червня 2015  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.2
Сюжет За сюжетом головна героїня народилася разом з XX століттям і живе на світі вже сто років, але при цьому не старіє. Незважаючи на своє довге життя, Аделайн так і не змогла знайти кохану людину. Однак нарешті вона зустрічає чоловіка, заради якого зможе знову стати смертною і постаріти разом з ним.
Вік Аделайн Трейлер

Вік Аделайн (2015)

The Age of Adaline

16+
США, Канада   1 год 52 хв
Читати опис За сюжетом головна героїня народилася разом з XX століттям і живе на світі вже сто років, але при цьому не старіє. Незважаючи на своє довге життя, Аделайн так і не змогла знайти кохану людину. Однак нарешті вона зустрічає чоловіка, заради якого зможе знову стати смертною і постаріти разом з ним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (174)  IMDb: 7.2 (202536)
Моя оцінка:
/10
Ще по одній
Ще по одній (2020) 10 грудня 2020  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.7
Сюжет Четверо друзів, шкільні вчителі, перевіряють теорію: підтримуючи постійний рівень алкоголю в крові, вони покращать своє життя.
Ще по одній Трейлер

Ще по одній (2020)

Another Round

16+
Данія, Швеція, Нідерланди   1 год 57 хв
Читати опис Четверо друзів, шкільні вчителі, перевіряють теорію: підтримуючи постійний рівень алкоголю в крові, вони покращать своє життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (250)  IMDb: 7.7 (194290)
Моя оцінка:
/10
Два шефи - забагато
Два шефи - забагато (2021) 23 лютого 2023  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.9
Сюжет Мікель — молодий і амбітний шеф-кухар. Він працює день і ніч, щоб здобути визнання для сімейного ресторану. Раптом йому, як сніг на голову, звалюється батько, що зник 30 років тому. Він – легенда кулінарії, в нього колись навчались майстер-шефи. Але виявляється, що з його пам’яті через амнезію зникло безслідно 30 років. Тож старий починає наводити свої порядки на кухні. І найбільше, чого він не виносить - це конкурентів! Адже два шефи на одній кухні – то забагато! Тож, почнеться двобій…
Два шефи - забагато Трейлер

Два шефи - забагато (2021)

Two Many Chefs

16+
Іспанія   1 год 32 хв
Читати опис Мікель — молодий і амбітний шеф-кухар. Він працює день і ніч, щоб здобути визнання для сімейного ресторану. Раптом йому, як сніг на голову, звалюється батько, що зник 30 років тому. Він – легенда кулінарії, в нього колись навчались майстер-шефи. Але виявляється, що з його пам’яті через амнезію зникло безслідно 30 років. Тож старий починає наводити свої порядки на кухні. І найбільше, чого він не виносить - це конкурентів! Адже два шефи на одній кухні – то забагато! Тож, почнеться двобій…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (12)  IMDb: 5.9 (766)
Моя оцінка:
/10
Чорний козак
Чорний козак (2018) 24 жовтня 2018  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.2
Сюжет Від чоловіка, котрий пішов на війну, красуні Ганні залишається лише перстень, шабля та донька.
Ганна відмовляє численним женихам і самостійно веде господарство та виховує дитину. Але раптом починають відбуватися дивні речі - по ночах хтось приходить до обійстя і виконує найтяжчу роботу: оре поле, лагодить ворота…
Ворожка дає Ганні зачароване яйце, здатне зробити її невидимою і дізнатися, хто приходить до неї уночі. І побачила Ганна Чорного Козака, проклятого не бачити світла сонячного…
Чорний козак Трейлер

Чорний козак (2018)

Black Cossack

Україна   1 год 42 хв
Читати опис Від чоловіка, котрий пішов на війну, красуні Ганні залишається лише перстень, шабля та донька.
Ганна відмовляє численним женихам і самостійно веде господарство та виховує дитину. Але раптом починають відбуватися дивні речі - по ночах хтось приходить до обійстя і виконує найтяжчу роботу: оре поле, лагодить ворота…
Ворожка дає Ганні зачароване яйце, здатне зробити її невидимою і дізнатися, хто приходить до неї уночі. І побачила Ганна Чорного Козака, проклятого не бачити світла сонячного…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (20)  IMDb: 7.2 (103)
Моя оцінка:
/10
У всьому винен єнот
У всьому винен єнот (2016) 20 липня 2017  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.3
Сюжет Нервовий зрив змушує зразкового сім'янина залишити дружину, аби жити на власному горищі, спостерігаючи за життям родини протягом декількох місяців.
У всьому винен єнот Трейлер

У всьому винен єнот (2016)

Wakefield

16+
США   1 год 46 хв
Читати опис Нервовий зрив змушує зразкового сім'янина залишити дружину, аби жити на власному горищі, спостерігаючи за життям родини протягом декількох місяців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (56)  IMDb: 6.3 (18029)
Моя оцінка:
/10
День незалежності
День незалежності (2023) 24 серпня 2023 10.0 imdb 7.8
Сюжет Дія фільму розгортається протягом одного дня — 24 серпня 2022 року, під час святкування 31-ї річниці відновлення державності України. Фільм складається з місць та людей, що добре передають дух теперішнього воєнного часу. Місце дії фільму — як у порівняно безпечному Києві та Львові, так і в постійно потерпаючому від ракетних ударів Харкові та Миколаєві; як в окопі на передовій під Донецьком, так і на піску одеського пляжу. У фільмі представлена доба з життів «пляжного» поліційного патруля, операторки протитанкового ракетного комплексу, водовоза, мінометника, штурмовика ЗСУ, 14-річної прибиральниці пабу, художниці та народного депутата. Всі ці люди та місця створюють захопливу мозаїку про один день життя України.
День незалежності Трейлер

День незалежності (2023)

Ukrainian Independence

12+
Україна   1 год 17 хв
Читати опис Дія фільму розгортається протягом одного дня — 24 серпня 2022 року, під час святкування 31-ї річниці відновлення державності України. Фільм складається з місць та людей, що добре передають дух теперішнього воєнного часу. Місце дії фільму — як у порівняно безпечному Києві та Львові, так і в постійно потерпаючому від ракетних ударів Харкові та Миколаєві; як в окопі на передовій під Донецьком, так і на піску одеського пляжу. У фільмі представлена доба з життів «пляжного» поліційного патруля, операторки протитанкового ракетного комплексу, водовоза, мінометника, штурмовика ЗСУ, 14-річної прибиральниці пабу, художниці та народного депутата. Всі ці люди та місця створюють захопливу мозаїку про один день життя України.
КіноБаза: 10.0 (3)  IMDb: 7.8 (61)
Моя оцінка:
/10
Сестри Марч святкують Різдво
Сестри Марч святкують Різдво (2012) 20 жовтня 2014  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.4
Сюжет Сестри Марч були як громом вражені, коли дізналися, що мати збирається виставити на продаж будинок, в якому вони всі живуть. Виявляється, у батьків Джо, Мег, Бет і Емі елементарно немає грошей, щоб підтримувати будівлю в порядку, тим більше вона давно потребує ремонту. Оголошення у матері вже готове, і як тільки вони з батьком повернуться з різдвяної поїздки, за будинок візьмуться агенти нерухомості.
Сестри Марч святкують Різдво Трейлер

Сестри Марч святкують Різдво (2012)

The March Sisters at Christmas

США   1 год 31 хв
Читати опис Сестри Марч були як громом вражені, коли дізналися, що мати збирається виставити на продаж будинок, в якому вони всі живуть. Виявляється, у батьків Джо, Мег, Бет і Емі елементарно немає грошей, щоб підтримувати будівлю в порядку, тим більше вона давно потребує ремонту. Оголошення у матері вже готове, і як тільки вони з батьком повернуться з різдвяної поїздки, за будинок візьмуться агенти нерухомості.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (763)
Моя оцінка:
/10
Спартак
Спартак (2010—2013) 22 січня 2010  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.5
Сюжет «Спартак» - це жорстка і виразна розповідь про найзнаменитішого з римських гладіаторів. Спартака розлучили з любов'ю всього його життя і змусили виходити на арену, де смерть - краща розвага для натовпу. Спартак повинен боротися за виживання, подружитися з ворогами, і засвоїти політику нового світу жорстокості, сексу і слави. Його будуть спокушати владою і переводити помстою. Але його пристрасть дасть йому сили подолати всі випробування в цій історії про смерть, честі і стійкості.

Включає Спартак: Кров і пісок ч.1 (сезон 1) / Спартак Помста ч.3 (сезон 2) / Спартак Війна проклятих ч.4 (сезон 3)
Спартак Трейлер

Спартак (2010—2013)

Spartacus

18+
Серіал 3 сезони, 33 епізоди Завершений
Топ #48 серіал
США   55 хв
Читати опис «Спартак» - це жорстка і виразна розповідь про найзнаменитішого з римських гладіаторів. Спартака розлучили з любов'ю всього його життя і змусили виходити на арену, де смерть - краща розвага для натовпу. Спартак повинен боротися за виживання, подружитися з ворогами, і засвоїти політику нового світу жорстокості, сексу і слави. Його будуть спокушати владою і переводити помстою. Але його пристрасть дасть йому сили подолати всі випробування в цій історії про смерть, честі і стійкості.

Включає Спартак: Кров і пісок ч.1 (сезон 1) / Спартак Помста ч.3 (сезон 2) / Спартак Війна проклятих ч.4 (сезон 3)
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (142)  IMDb: 8.5 (256558)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Нескінченність за Флоріаном
Нескінченність за Флоріаном (2022) 30 листопада 2023 8.3 imdb 8.5
Сюжет Напередодні свого 90-річчя український архітектор Флоріан Юр’єв отримує погані новини. Держава здала в оренду забудовнику його головний архітектурний твір — «Летючу тарілку» на Либідській площі в Києві. Тепер тут має постати черговий торговельний центр. За допомогою молодих архітекторів і активістів Флоріан вирішує зірвати цю сумнівну оборудку. Разом вони поринають у боротьбу за спадщину модернізму з корумпованими посадовцями та скандальними забудовниками.
Нескінченність за Флоріаном Трейлер

Нескінченність за Флоріаном (2022)

Infinity According to Florian

12+
Україна   1 год 10 хв
Читати опис Напередодні свого 90-річчя український архітектор Флоріан Юр’єв отримує погані новини. Держава здала в оренду забудовнику його головний архітектурний твір — «Летючу тарілку» на Либідській площі в Києві. Тепер тут має постати черговий торговельний центр. За допомогою молодих архітекторів і активістів Флоріан вирішує зірвати цю сумнівну оборудку. Разом вони поринають у боротьбу за спадщину модернізму з корумпованими посадовцями та скандальними забудовниками.
КіноБаза: 8.3 (3)  IMDb: 8.5 (67)
Моя оцінка:
/10
Забутий принц
Забутий принц (2020) 12 лютого 2020  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 5.4
Сюжет Щовечора, коли Софія засинає, її батько Джибі проводить її у "Історіленд", фантастичну кіностудію, де реалізуються їхні неординарні казкові пригоди, в яких Джибі виконує головну роль героїчного принца Чарівного.
Забутий принц

Забутий принц (2020)

The Lost Prince

12+
Франція, Бельгія   1 год 41 хв
Читати опис Щовечора, коли Софія засинає, її батько Джибі проводить її у "Історіленд", фантастичну кіностудію, де реалізуються їхні неординарні казкові пригоди, в яких Джибі виконує головну роль героїчного принца Чарівного.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (4)  IMDb: 5.4 (1578)
Моя оцінка:
/10
Малюк Джо
Малюк Джо (2019) 12 грудня 2019  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.8
Сюжет Мати-одиначка, співробітниця відділу корпорації з виведення нових видів, створює незвичайну рослину. Якщо за цією квіточкою правильно доглядати, вона зробить свого власника щасливим.
Малюк Джо Трейлер

Малюк Джо (2019)

Little Joe

12+
Австрія, Велика Британія, Німеччина   1 год 45 хв
Читати опис Мати-одиначка, співробітниця відділу корпорації з виведення нових видів, створює незвичайну рослину. Якщо за цією квіточкою правильно доглядати, вона зробить свого власника щасливим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (13)  IMDb: 5.8 (9306)
Моя оцінка:
/10
Фіктивний агент
Фіктивний агент (2022) 18 серпня 2022  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.4
Сюжет Надзвичайна історія шахрая та жінки, яка його знищила. Майстер маніпуляції Фрігард викрав незліченну кількість жертв, переконуючи їх, що він агент MI5 під прикриттям. Розповідь про брехню, відданість, маніпуляції, страх та надію. Розслідування та полювання за великими ставками, що врятувало життя останньої жертви.
Фіктивний агент Трейлер

Фіктивний агент (2022)

Rogue Agent

16+
Велика Британія, Німеччина, США   1 год 55 хв
Читати опис Надзвичайна історія шахрая та жінки, яка його знищила. Майстер маніпуляції Фрігард викрав незліченну кількість жертв, переконуючи їх, що він агент MI5 під прикриттям. Розповідь про брехню, відданість, маніпуляції, страх та надію. Розслідування та полювання за великими ставками, що врятувало життя останньої жертви.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (31)  IMDb: 6.4 (12113)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: