Усі Укр. аудіо Укр. субтитри

Знайдено 2433 результати

Красуня та чудовисько
Красуня та чудовисько (2014) 3 квітня 2014  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.4
Сюжет Дочка купця, смілива і відважна Белль (Красуня), шукає свого батька в палаці у Чудовиська. Вона знаходить батька в здоров'ї і залишається в палаці у Чудовиська, вони стають друзями. Чудовисько, яке наводило жах на всіх навколоу, насправді дуже нещасне, а в його грудях б'ється добре серце. Але злі чари чаклунки, що зачарували його розвіються тільки тоді, коли його зможе полюбити прекрасна дівчина...
Красуня та чудовисько Трейлер

Красуня та чудовисько (2014)

Beauty and the Beast

12+
Франція, Німеччина   1 год 52 хв
Читати опис Дочка купця, смілива і відважна Белль (Красуня), шукає свого батька в палаці у Чудовиська. Вона знаходить батька в здоров'ї і залишається в палаці у Чудовиська, вони стають друзями. Чудовисько, яке наводило жах на всіх навколоу, насправді дуже нещасне, а в його грудях б'ється добре серце. Але злі чари чаклунки, що зачарували його розвіються тільки тоді, коли його зможе полюбити прекрасна дівчина...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (51)  IMDb: 6.4 (22704)
Моя оцінка:
/10
Вік Аделайн
Вік Аделайн (2015) 11 червня 2015  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.2
Сюжет За сюжетом головна героїня народилася разом з XX століттям і живе на світі вже сто років, але при цьому не старіє. Незважаючи на своє довге життя, Аделайн так і не змогла знайти кохану людину. Однак нарешті вона зустрічає чоловіка, заради якого зможе знову стати смертною і постаріти разом з ним.
Вік Аделайн Трейлер

Вік Аделайн (2015)

The Age of Adaline

16+
США, Канада   1 год 52 хв
Читати опис За сюжетом головна героїня народилася разом з XX століттям і живе на світі вже сто років, але при цьому не старіє. Незважаючи на своє довге життя, Аделайн так і не змогла знайти кохану людину. Однак нарешті вона зустрічає чоловіка, заради якого зможе знову стати смертною і постаріти разом з ним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (182)  IMDb: 7.2 (206947)
Моя оцінка:
/10
Перед опівніччю
Перед опівніччю (2013) 5 квітня 2013  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Продовження культових фільмів "Перед світанком" та "Перед заходом". Через майже двадцять років після своєї першої зустрічі, Селін і Джессі приїжджають до Греції, країну, просочену міфами, до товариша Джессі. Зараз вони живуть у Парижі, у них двоє дітей, на перший погляд все добре, але що, якщо це не так? Час тече, зміна обстановки піде для пари точно на користь, адже останнім часом почуття колишньої романтики стало вщухати. Пейзажі барвистої Греції, сприятливий клімат, хороша компанія, які ще потрібні нитки, щоб знову скріпити колишню любов разом? А вона є, все ще така ж романтична і тепла.
Перед опівніччю Трейлер

Перед опівніччю (2013)

Before Midnight

16+
США, Греція   1 год 49 хв
Читати опис Продовження культових фільмів "Перед світанком" та "Перед заходом". Через майже двадцять років після своєї першої зустрічі, Селін і Джессі приїжджають до Греції, країну, просочену міфами, до товариша Джессі. Зараз вони живуть у Парижі, у них двоє дітей, на перший погляд все добре, але що, якщо це не так? Час тече, зміна обстановки піде для пари точно на користь, адже останнім часом почуття колишньої романтики стало вщухати. Пейзажі барвистої Греції, сприятливий клімат, хороша компанія, які ще потрібні нитки, щоб знову скріпити колишню любов разом? А вона є, все ще така ж романтична і тепла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (50)  IMDb: 7.9 (173727)
Моя оцінка:
/10
Вальгалла: Тор Раґнарок
Вальгалла: Тор Раґнарок (2019) 28 листопада 2019  ✓ укр. аудіо 5.1 imdb 5.2
Сюжет Діти вікінгів Ресква та Т’ялфе вирушають у небезпечну подорож. Вони хочуть дістатися до Вальгалли – дивовижного місця, яке слугує раєм для мужніх воїнів. Разом з героями вирушають до Вальгалли боги Тор і Локі. Досягнувши цілі, вони дізнаються, що життя тут не таке безхмарне, як їм здавалося. Безпеці цього місця загрожує страшний вовк Фенрір та інші вороги. Аби врятувати світ від Раґнароку, тобто апокаліпсису, діти битимуться нарівні з богами.
Вальгалла: Тор Раґнарок Трейлер

Вальгалла: Тор Раґнарок (2019)

Valhalla

12+
Данія, Норвегія, Швеція, Ісландія   1 год 45 хв
Читати опис Діти вікінгів Ресква та Т’ялфе вирушають у небезпечну подорож. Вони хочуть дістатися до Вальгалли – дивовижного місця, яке слугує раєм для мужніх воїнів. Разом з героями вирушають до Вальгалли боги Тор і Локі. Досягнувши цілі, вони дізнаються, що життя тут не таке безхмарне, як їм здавалося. Безпеці цього місця загрожує страшний вовк Фенрір та інші вороги. Аби врятувати світ від Раґнароку, тобто апокаліпсису, діти битимуться нарівні з богами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.1 (26)  IMDb: 5.2 (3732)
Моя оцінка:
/10
Ціна безсмертя
Ціна безсмертя (2015) 30 липня 2015  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет В майбутньому стає можливим перемогти смерть за допомогою імплантації своєї свідомості в молоде тіло, створене методом генної інженерії. Операція ця дорога і проводиться підпільно, а тому доступна лише обмеженому колу осіб. Вмираючий літній бізнесмен наважується на це і отримує можливість прожити ще одне життя. Однак, коли йому відкривається таємниця походження нового тіла, за ним починає полювати секретна організація, яка не зупиниться ні перед чим, щоб захистити свої інтереси...
Ціна безсмертя Трейлер

Ціна безсмертя (2015)

Self/less

16+
США   1 год 57 хв
Читати опис В майбутньому стає можливим перемогти смерть за допомогою імплантації своєї свідомості в молоде тіло, створене методом генної інженерії. Операція ця дорога і проводиться підпільно, а тому доступна лише обмеженому колу осіб. Вмираючий літній бізнесмен наважується на це і отримує можливість прожити ще одне життя. Однак, коли йому відкривається таємниця походження нового тіла, за ним починає полювати секретна організація, яка не зупиниться ні перед чим, щоб захистити свої інтереси...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (176)  IMDb: 6.5 (104328)
Моя оцінка:
/10
57 секунд
57 секунд (2023) 29 вересня 2023  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.4
Сюжет Блогер знаходить таємничий перстень, який повертає його на 57 секунд у минуле.
57 секунд Трейлер

57 секунд (2023)

57 Seconds

США   1 год 39 хв
Читати опис Блогер знаходить таємничий перстень, який повертає його на 57 секунд у минуле.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (23)  IMDb: 5.4 (9113)
Моя оцінка:
/10
Перестрілка
Перестрілка (2016) 27 квітня 2017  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.3
Сюжет Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...
Перестрілка Трейлер

Перестрілка (2016)

Free Fire

16+
Велика Британія, Франція   1 год 31 хв
Читати опис Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (77)  IMDb: 6.3 (51112)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Рольові ігри
Рольові ігри (2023) 18 січня 2024  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет У центрі сюжету — подружня пара Емма та Дейв, які вирішують “внести перчинку” в стосунки, тож влаштовують просту “рольову гру”: вони прикидаються незнайомцями в барі 5-зіркового готелю та заново “знаходять один одного”. Аж поки загадковий елегантний чоловік на ім’я Боб не вирішує також познайомитися з нашими героями. Усі таємниці та прикриття розкриваються, через що їхнє спільне життя перевернутися з ніг на голову.
Рольові ігри

Рольові ігри (2023)

Role Play

16+
Франція, США, Німеччина   1 год 40 хв
Читати опис У центрі сюжету — подружня пара Емма та Дейв, які вирішують “внести перчинку” в стосунки, тож влаштовують просту “рольову гру”: вони прикидаються незнайомцями в барі 5-зіркового готелю та заново “знаходять один одного”. Аж поки загадковий елегантний чоловік на ім’я Боб не вирішує також познайомитися з нашими героями. Усі таємниці та прикриття розкриваються, через що їхнє спільне життя перевернутися з ніг на голову.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (27)  IMDb: 5.5 (16543)
Моя оцінка:
/10
Красуня на драйві
Красуня на драйві (2021) 29 липня 2021  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.6
Сюжет Красуня з серйозними проблемами з контролю за гнівом втрачає дуже дорогу її серцю людину. Вона знайде винних, хоча для всіх правоохоронців вона залишається головною підозрюваною.
Красуня на драйві Трейлер

Красуня на драйві (2021)

Jolt

16+
США   1 год 31 хв
Читати опис Красуня з серйозними проблемами з контролю за гнівом втрачає дуже дорогу її серцю людину. Вона знайде винних, хоча для всіх правоохоронців вона залишається головною підозрюваною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (62)  IMDb: 5.6 (35740)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 69 грн
Прощавай, Париж
Прощавай, Париж (2013) 11 липня 2013  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.7
Сюжет Аеропорт — місце, де перетинаються долі. Банкір Френк і продюсер Патрісія дуже часто зустрічаються в паризькому аеропорту, щоб це можна було вважати простою випадковістю. Його кар'єра під загрозою — банківські махінації торкнулися його особисто, вона намагається змиритися з трагедією — коханець перебуває в комі після тяжкої аварії та навряд чи повернеться до нормального життя. Тим часом у кожного з них свої «дивні втіхи». Для Патрісії це дружина коханця, з якою вони поділяють горе, а для Френка, як не дивно — знайомий м'ясник.
Прощавай, Париж

Прощавай, Париж (2013)

Adieu Paris

16+
Німеччина, Люксембург, Франція   1 год 37 хв
Читати опис Аеропорт — місце, де перетинаються долі. Банкір Френк і продюсер Патрісія дуже часто зустрічаються в паризькому аеропорту, щоб це можна було вважати простою випадковістю. Його кар'єра під загрозою — банківські махінації торкнулися його особисто, вона намагається змиритися з трагедією — коханець перебуває в комі після тяжкої аварії та навряд чи повернеться до нормального життя. Тим часом у кожного з них свої «дивні втіхи». Для Патрісії це дружина коханця, з якою вони поділяють горе, а для Френка, як не дивно — знайомий м'ясник.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 5.7 (244)
Моя оцінка:
/10
План на пенсію
План на пенсію (2023) 24 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.1
Сюжет Метт, який живе на вулиці, повинен допомогти своїй доньці та онуці у боротьбі з кримінальними авторитетами.
План на пенсію Трейлер

План на пенсію (2023)

The Retirement Plan

Канада   1 год 43 хв
Читати опис Метт, який живе на вулиці, повинен допомогти своїй доньці та онуці у боротьбі з кримінальними авторитетами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (7)  IMDb: 5.1 (7821)
Моя оцінка:
/10
Наступного разу я цілитимусь у серце
Наступного разу я цілитимусь у серце (2014) 12 листопада 2014  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.4
Сюжет Упродовж декількох місяців, між 1978 і 1979 роками, мешканці Уази постійно відчувають тривогу і страх: на вулицях лютує жорстокий маніяк, мішенню якого є молоді жінки. Злочинець ранить і вбиває обраних навмання людей, що голосують на дорозі, — немов знаходячись скрізь і ніде одночасно, він з легкістю вислизає з пасток правосуддя, уникаючи будь-яких можливих перешкод. Що і не дивно, адже насправді він — молодий і несміливий жандарм, що веде про очі колег нудне і монотонне життя. І як зразковий жандарм, він із задоволенням розслідує свої власні злочини.
Наступного разу я цілитимусь у серце Трейлер

Наступного разу я цілитимусь у серце (2014)

Next Time I'll Aim for the Heart

18+
Франція   1 год 51 хв
Читати опис Упродовж декількох місяців, між 1978 і 1979 роками, мешканці Уази постійно відчувають тривогу і страх: на вулицях лютує жорстокий маніяк, мішенню якого є молоді жінки. Злочинець ранить і вбиває обраних навмання людей, що голосують на дорозі, — немов знаходячись скрізь і ніде одночасно, він з легкістю вислизає з пасток правосуддя, уникаючи будь-яких можливих перешкод. Що і не дивно, адже насправді він — молодий і несміливий жандарм, що веде про очі колег нудне і монотонне життя. І як зразковий жандарм, він із задоволенням розслідує свої власні злочини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 6.4 (3199)
Моя оцінка:
/10
Коханці
Коханці (2019) 13 серпня 2020  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.6
Сюжет 30-річна жінка проходить через кохання і горе протягом одного року. За цей час вона розкриє таємниці свого життя в несподіваному повороті подій і в найнеочікуваніших місцях.
Коханці Трейлер

Коханці (2019)

Endings, Beginnings

16+
США, Південна Корея   1 год 50 хв
Читати опис 30-річна жінка проходить через кохання і горе протягом одного року. За цей час вона розкриє таємниці свого життя в несподіваному повороті подій і в найнеочікуваніших місцях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (6)  IMDb: 5.6 (7549)
Моя оцінка:
/10
Після. Назавжди
Після. Назавжди (2023) 14 вересня 2023  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 4.7
Сюжет Дівчина була готова пробачити все і вірила, що її кохання все подолає. Але Хардін так і не зміг приборкати своїх «демонів». І тільки втративши кохання всього свого життя, він зрозумів, що втратив головне в житті... Чи пробачить Тесса Хардіна? І чи зможуть вони розпочати все з чистого аркуша?
Після. Назавжди Трейлер

Після. Назавжди (2023)

After Everything

16+
США   1 год 33 хв
Читати опис Дівчина була готова пробачити все і вірила, що її кохання все подолає. Але Хардін так і не зміг приборкати своїх «демонів». І тільки втративши кохання всього свого життя, він зрозумів, що втратив головне в житті... Чи пробачить Тесса Хардіна? І чи зможуть вони розпочати все з чистого аркуша?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (10)  IMDb: 4.7 (8316)
Моя оцінка:
/10
10 хвилин потому
10 хвилин потому (2019) 30 вересня 2019  ✓ укр. аудіо 3.1 imdb 3.6
Сюжет У грабіжника-експерта Френка Саллівана ніколи не було проблем з роботою, поки його брата не вбили під час пограбування. Після втрати свідомості Френк прокидається на брудній алеї, не пам’ятаючи, чому пограбування зірвалося і хто застрелив його брата. Тепер Френк повинен з’ясувати, хто з членів команди зрадив їх, і знайти таємничий портфель, щоб врятувати свою власну шкуру та помститися за смерть брата.
10 хвилин потому Трейлер

10 хвилин потому (2019)

10 Minutes Gone

16+
Канада, США   1 год 29 хв
Читати опис У грабіжника-експерта Френка Саллівана ніколи не було проблем з роботою, поки його брата не вбили під час пограбування. Після втрати свідомості Френк прокидається на брудній алеї, не пам’ятаючи, чому пограбування зірвалося і хто застрелив його брата. Тепер Френк повинен з’ясувати, хто з членів команди зрадив їх, і знайти таємничий портфель, щоб врятувати свою власну шкуру та помститися за смерть брата.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.1 (8)  IMDb: 3.6 (4455)
Моя оцінка:
/10
Таємниці райських схилів
Таємниці райських схилів (2019) 7 листопада 2019  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.2
Сюжет Одного ранку Ума прокидається на Райських пагорбах. Це елітний лікувальний заклад на ізольованому тропічному острові. Заможні родини відправляють сюди своїх доньок, щоб ті стали досконалими версіями себе. За допомогою косметичних процедур, гімнастики, дієт, курсів етикету та уроків вокалу пацієнтки позбуваються усіх фізичних та емоційних вад. Але незабаром Ума усвідомлює, що за всією місцевою красою приховується зловісна таємниця...
Таємниці райських схилів Трейлер

Таємниці райських схилів (2019)

Paradise Hills

12+
Іспанія   1 год 35 хв
Читати опис Одного ранку Ума прокидається на Райських пагорбах. Це елітний лікувальний заклад на ізольованому тропічному острові. Заможні родини відправляють сюди своїх доньок, щоб ті стали досконалими версіями себе. За допомогою косметичних процедур, гімнастики, дієт, курсів етикету та уроків вокалу пацієнтки позбуваються усіх фізичних та емоційних вад. Але незабаром Ума усвідомлює, що за всією місцевою красою приховується зловісна таємниця...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (24)  IMDb: 5.2 (17769)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $0.99 / купівля від $2.99
Моє прекрасне нещастя
Моє прекрасне нещастя (2023) 13 квітня 2023  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.3
Сюжет Першокурсниця коледжу Еббі починає нове життя з чистого листа та тримає дистанцію від свого темного минулого, але протистояти потягу до «поганого хлопця» Тревіса вдається не так успішно, як дівчина планувала. Тревіс поєднує навчання в коледжі та кар’єру місцевого ловеласа з підпільними «боями у клітках». Еббі вважає це нісенітницею, тож вони укладають парі, результати якого ніхто не зможе передбачити.
Моє прекрасне нещастя Трейлер

Моє прекрасне нещастя (2023)

Beautiful Disaster

США   1 год 45 хв
Читати опис Першокурсниця коледжу Еббі починає нове життя з чистого листа та тримає дистанцію від свого темного минулого, але протистояти потягу до «поганого хлопця» Тревіса вдається не так успішно, як дівчина планувала. Тревіс поєднує навчання в коледжі та кар’єру місцевого ловеласа з підпільними «боями у клітках». Еббі вважає це нісенітницею, тож вони укладають парі, результати якого ніхто не зможе передбачити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (18)  IMDb: 5.3 (12999)
Моя оцінка:
/10
Сюрприз
Сюрприз (2015) 21 травня 2015  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.7
Сюжет Головний герой фільму – мультимільйонер Джейкоб ван Зален (Йерун ван Конінгсбругге). Він давно втратив інтерес до життя і хоче завершити його. Але вчинити самогубство ніяк не виходить. Вийти з ситуації допоможе спеціальне агентство. Звертаючись туди, люди підписують контракт, згідно з яким їх уб'ють, позбавивши тим самим від турбот, пов'язаних з самогубством. Вибираючи підходящу труну, в якій Джейкоб планує востаннє з'явитися на людях, він знайомиться з чарівною Енн (Джорджина Вербаан). Вона не менш багата і так само, як і він, втомилася від життя. Енн і Джейкоб закохуються. Тепер їм хочеться жити, але в агентстві не передбачено розірвання контрактів.
Сюрприз Трейлер

Сюрприз (2015)

The Surprise

16+
Нідерланди, Бельгія, Німеччина, Ірландія   1 год 42 хв
Читати опис Головний герой фільму – мультимільйонер Джейкоб ван Зален (Йерун ван Конінгсбругге). Він давно втратив інтерес до життя і хоче завершити його. Але вчинити самогубство ніяк не виходить. Вийти з ситуації допоможе спеціальне агентство. Звертаючись туди, люди підписують контракт, згідно з яким їх уб'ють, позбавивши тим самим від турбот, пов'язаних з самогубством. Вибираючи підходящу труну, в якій Джейкоб планує востаннє з'явитися на людях, він знайомиться з чарівною Енн (Джорджина Вербаан). Вона не менш багата і так само, як і він, втомилася від життя. Енн і Джейкоб закохуються. Тепер їм хочеться жити, але в агентстві не передбачено розірвання контрактів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (23)  IMDb: 6.7 (4610)
Моя оцінка:
/10
Захисник
Захисник (2021) 15 січня 2021  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.7
Сюжет Джим був найкращим професійним снайпером, але тепер він залишив війну в минулому і веде відокремлене мирне життя. Спокою приходить кінець, коли перед ветераном постає вибір: заступитися за беззахисного хлопчика, який випадково став свідком злочинів могутнього наркокартелю чи іти своєю дорогою? На рішення є лише кілька секунд…
Захисник Трейлер

Захисник (2021)

The Marksman

16+
США   1 год 48 хв
Читати опис Джим був найкращим професійним снайпером, але тепер він залишив війну в минулому і веде відокремлене мирне життя. Спокою приходить кінець, коли перед ветераном постає вибір: заступитися за беззахисного хлопчика, який випадково став свідком злочинів могутнього наркокартелю чи іти своєю дорогою? На рішення є лише кілька секунд…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (51)  IMDb: 5.7 (43768)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Три тисячі років бажань
Три тисячі років бажань (2022) 24 листопада 2022  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.7
Сюжет Вирушивши до Стамбула, самотня жінка випадково знаходить джина, який пропонує виконати три її бажання в обмін на свою свободу.
Три тисячі років бажань Трейлер

Три тисячі років бажань (2022)

Three Thousand Years of Longing

16+
Австралія, США   1 год 48 хв
Читати опис Вирушивши до Стамбула, самотня жінка випадково знаходить джина, який пропонує виконати три її бажання в обмін на свою свободу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (99)  IMDb: 6.7 (63846)
Моя оцінка:
/10
Патрік
Патрік (2018) 15 серпня 2018  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 5.9
Сюжет Сара Френсіс – молода жінка, якій ніяк не вдається налагодити власне життя. Менш за все їй потрібен хтось, за ким треба доглядати.
Ще менше – той, хто пускає слину, хропе та їсть зі сміттєвого відра на кухні. Втім, хоч не хоч, бабуся лишає їй у спадок дуже розбещеного песика – власного мопса Патріка.
Чи думала стара, що робила!?
Очевидно, ні. З появою цього чотирилапого бешкетника все у житті Сари йде шкереберть.
Але згодом відбувається щось надзвичайне. Товстенький коротун Патрік поступово змінює життя своєї хазяйки на краще…
Патрік Трейлер

Патрік (2018)

Patrick

2+
Велика Британія   1 год 34 хв
Читати опис Сара Френсіс – молода жінка, якій ніяк не вдається налагодити власне життя. Менш за все їй потрібен хтось, за ким треба доглядати.
Ще менше – той, хто пускає слину, хропе та їсть зі сміттєвого відра на кухні. Втім, хоч не хоч, бабуся лишає їй у спадок дуже розбещеного песика – власного мопса Патріка.
Чи думала стара, що робила!?
Очевидно, ні. З появою цього чотирилапого бешкетника все у житті Сари йде шкереберть.
Але згодом відбувається щось надзвичайне. Товстенький коротун Патрік поступово змінює життя своєї хазяйки на краще…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (29)  IMDb: 5.9 (4348)
Моя оцінка:
/10
Рейд 2
Рейд 2 (2014) 3 квітня 2014  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.9
Сюжет Сиквел легендарного "Рейду" приймає естафету там, де завершився оригінальний фільм. З трьох поліцейських, що вибралися з кривавого пекла першої частини, в живих залишається тільки офіцер Рама. Звільнившись з спецназу, він пробує почати життя заново, але незабаром минуле жорстко нагадує про себе злочинці вбивають його брата. Щоб помститися, він впроваджується в потужний кримінальний синдикат, де швидко піднімається до вершин бандитської ієрархії. Ворогів тут ще більше, і кожен невірний крок може виявитися останнім. Тут немає ні близьких, ні друзів, ні туги, ні жалю!
Рейд 2 Трейлер

Рейд 2 (2014)

The Raid 2

18+
Індонезія, США   2 год 30 хв
Читати опис Сиквел легендарного "Рейду" приймає естафету там, де завершився оригінальний фільм. З трьох поліцейських, що вибралися з кривавого пекла першої частини, в живих залишається тільки офіцер Рама. Звільнившись з спецназу, він пробує почати життя заново, але незабаром минуле жорстко нагадує про себе злочинці вбивають його брата. Щоб помститися, він впроваджується в потужний кримінальний синдикат, де швидко піднімається до вершин бандитської ієрархії. Ворогів тут ще більше, і кожен невірний крок може виявитися останнім. Тут немає ні близьких, ні друзів, ні туги, ні жалю!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (90)  IMDb: 7.9 (132147)
Моя оцінка:
/10
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) 16 листопада 2023  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
США, Канада   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (149)  IMDb: 6.7 (133556)
Моя оцінка:
/10
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014) 20 листопада 2014  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.6
Сюжет 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 Трейлер

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

12+
США, Канада, Франція   2 год 3 хв
Читати опис 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (354)  IMDb: 6.6 (507991)
Моя оцінка:
/10
Будинок літаючих кинджалів
Будинок літаючих кинджалів (2004) 19 травня 2004  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.5
Сюжет Процвітаюча династія Тан приходить у занепад. Уряд насилу відбиває напади повстанських угруповань. Найнебезпечніше з них – "Дім літаючих кинджалів". Відважному воїнові на ім’я Цзінь наказано пробратися в секретний осередок "Дому". Для цього він визволяє із в'язниці чарівну дівчину Мей. Під час довгої подорожі Цзінь і Мей закохуються одне в одного.
Кохання чи обов’язок?.. Вічний конфлікт між розумом і почуттям.
Будинок літаючих кинджалів Трейлер

Будинок літаючих кинджалів (2004)

House of Flying Daggers

12+
Китай, Гонконг   1 год 59 хв
Читати опис Процвітаюча династія Тан приходить у занепад. Уряд насилу відбиває напади повстанських угруповань. Найнебезпечніше з них – "Дім літаючих кинджалів". Відважному воїнові на ім’я Цзінь наказано пробратися в секретний осередок "Дому". Для цього він визволяє із в'язниці чарівну дівчину Мей. Під час довгої подорожі Цзінь і Мей закохуються одне в одного.
Кохання чи обов’язок?.. Вічний конфлікт між розумом і почуттям.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (69)  IMDb: 7.5 (116622)
Моя оцінка:
/10
Все завжди і водночас
Все завжди і водночас (2022) 1 грудня 2022  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет Підстаркувата китайська іммігрантка захоплюється шаленою пригодою, в якій вона сама може врятувати світ, досліджуючи інші всесвіти, пов'язані з життям, яке вона могла б прожити.
Все завжди і водночас Трейлер

Все завжди і водночас (2022)

Everything Everywhere All at Once

16+
США   2 год 19 хв
Читати опис Підстаркувата китайська іммігрантка захоплюється шаленою пригодою, в якій вона сама може врятувати світ, досліджуючи інші всесвіти, пов'язані з життям, яке вона могла б прожити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (296)  IMDb: 7.8 (543708)
Моя оцінка:
/10
Check-in у халепу
Check-in у халепу (2023) 6 липня 2023  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.4
Сюжет Шалена комедія про чотирьох подруг, що вирушають у незабутню подорож! Коли ділова поїздка Обрі до Пекіну перетворилась на катастрофу, дівчина звертається по допомогу до своїх подруг: харизматичної та трохи дивної художниці Лоло, яскравої зірки «мильних опер» Кет, та кузини на прізвисько Мертве Око, яка схиблена на K-Pop. Їхній епічний досвід дружби, пізнання та… дикої розпусти несподівано відкриє їм правду про любов та самих себе.
Check-in у халепу Трейлер

Check-in у халепу (2023)

Joy Ride

16+
Велика Британія, США   1 год 35 хв
Читати опис Шалена комедія про чотирьох подруг, що вирушають у незабутню подорож! Коли ділова поїздка Обрі до Пекіну перетворилась на катастрофу, дівчина звертається по допомогу до своїх подруг: харизматичної та трохи дивної художниці Лоло, яскравої зірки «мильних опер» Кет, та кузини на прізвисько Мертве Око, яка схиблена на K-Pop. Їхній епічний досвід дружби, пізнання та… дикої розпусти несподівано відкриє їм правду про любов та самих себе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (26)  IMDb: 6.4 (24439)
Моя оцінка:
/10
Льодовий дрифт
Льодовий дрифт (2021) 1 липня 2021  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.6
Сюжет На півночі Канади відбувається обвалення алмазної шахти, через що десятки шахтарів опиняються у крижаній пастці. Водій Майк вирішує очолити рятувальну місію, не уявляючи, що крига — аж ніяк не єдина небезпека, з якою йому доведеться зіткнутися.
Льодовий дрифт Трейлер

Льодовий дрифт (2021)

The Ice Road

16+
США   1 год 49 хв
Читати опис На півночі Канади відбувається обвалення алмазної шахти, через що десятки шахтарів опиняються у крижаній пастці. Водій Майк вирішує очолити рятувальну місію, не уявляючи, що крига — аж ніяк не єдина небезпека, з якою йому доведеться зіткнутися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (85)  IMDb: 5.6 (48778)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 69 грн
Фрілансер
Фрілансер (2023) 12 жовтня 2023  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.5
Сюжет Колишній оперативник спецназу, який застряг на безвихідній роботі, неохоче береться за підробіток на фрілансі, щоб забезпечити приватну охорону журналістки, коли вона бере інтерв’ю у безжального, але бездоганно одягненого диктатора вигаданої латиноамериканської країни. Але під час зйомки, яка назавжди може змінити життя ведучої, вибухає військовий переворот, а незвичайне тріо посеред джунглів буде намагатися врятуватися від жорстоких вбивць та навчитися довіряти один одному, щоб вибратися живими з цієї халепи.
Фрілансер Трейлер

Фрілансер (2023)

Freelance

16+
США   1 год 48 хв
Читати опис Колишній оперативник спецназу, який застряг на безвихідній роботі, неохоче береться за підробіток на фрілансі, щоб забезпечити приватну охорону журналістки, коли вона бере інтерв’ю у безжального, але бездоганно одягненого диктатора вигаданої латиноамериканської країни. Але під час зйомки, яка назавжди може змінити життя ведучої, вибухає військовий переворот, а незвичайне тріо посеред джунглів буде намагатися врятуватися від жорстоких вбивць та навчитися довіряти один одному, щоб вибратися живими з цієї халепи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (47)  IMDb: 5.5 (20499)
Моя оцінка:
/10
Дитина Бріджит Джонс
Дитина Бріджит Джонс (2016) 14 вересня 2016  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.5
Сюжет Бріджит Джонс завжди мріяла про хеппі-енд. Але після офіційного розлучення з Марком Дарсі, який нікуди не зник, а завжди поруч у вигляді запасного аеродрому, вона досі незаміжня, щоправда з успішною кар’єрою телепродюсера. І тут життя ставить Бріджит романтичну підніжку у вигляді привабливого американця на ім'я Джек, котрий є повною протилежністю містерові Дарсі. Віддавшись пристрасті, улюблениця всіх жінок планети виявляє, що вагітна і при цьому лише на 50% впевнена, хто з них батько її дитини.
Дитина Бріджит Джонс Трейлер

Дитина Бріджит Джонс (2016)

Bridget Jones's Baby

16+
Ірландія, Велика Британія, Франція, США   2 год 3 хв
Читати опис Бріджит Джонс завжди мріяла про хеппі-енд. Але після офіційного розлучення з Марком Дарсі, який нікуди не зник, а завжди поруч у вигляді запасного аеродрому, вона досі незаміжня, щоправда з успішною кар’єрою телепродюсера. І тут життя ставить Бріджит романтичну підніжку у вигляді привабливого американця на ім'я Джек, котрий є повною протилежністю містерові Дарсі. Віддавшись пристрасті, улюблениця всіх жінок планети виявляє, що вагітна і при цьому лише на 50% впевнена, хто з них батько її дитини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (76)  IMDb: 6.5 (82980)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо)

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: