Усі Укр. аудіо Укр. субтитри

Знайдено 1935 результатів

Сліпий
Сліпий (2023) 28 вересня 2023 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Long before Phil Robertson was a reality-TV star, he fell in love and started a family, but his demons threatened to tear their lives apart. This is the true story that started a dynasty.
Сліпий Трейлер

Сліпий (2023)

The Blind

США   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) Long before Phil Robertson was a reality-TV star, he fell in love and started a family, but his demons threatened to tear their lives apart. This is the true story that started a dynasty.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (2020)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Шайда
Шайда (2023) 28 вересня 2023 0.0 imdb 6.7
Сюжет Від виконавчої продюсерки Кейт Бланшет. Шайда, хоробра матір-іранка, ховається в австралійському прихистку для жінок зі своєю шестирічною донькою, де вони готові до нового радісного початку. Проте коли в їхнє життя повертається немилий чоловік і батько, шлях сім’ї до свободи опиняється під загрозою.
Шайда Трейлер

Шайда (2023)

Shayda

Австралія   1 год 57 хв
Читати опис Від виконавчої продюсерки Кейт Бланшет. Шайда, хоробра матір-іранка, ховається в австралійському прихистку для жінок зі своєю шестирічною донькою, де вони готові до нового радісного початку. Проте коли в їхнє життя повертається немилий чоловік і батько, шлях сім’ї до свободи опиняється під загрозою.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (873)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Дюна: Частина друга
Дюна: Частина друга (2024) 29 лютого 2024  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.6
Сюжет «Дюна: Частина друга» розкаже про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.
Дюна: Частина друга Трейлер

Дюна: Частина друга (2024)

Dune: Part Two

16+
Топ #70 фільм
США, Канада, Об'єднані Арабські Емірати, Угорщина, Італія, Нова Зеландія, Йорданія   2 год 46 хв
Читати опис «Дюна: Частина друга» розкаже про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (250)  IMDb: 8.6 (451147)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 499 грн
У центрі Оул
У центрі Оул (2023) 8 червня 2023 0.0 imdb 5.0
Сюжет У пошуках перепочинку від свого космополітичного життя в Мілвокі Джулія Рабія (Лілі Рейб) приїжджає в Оул, штат Північна Дакота, дружне містечко епохи Рейгана, щоб попрацювати вчителькою в середній школі на один семестр. Однак маленьке містечко виявляється дивовижною країною другосортних поетів, красенів-чоловіків та соціальної ієрархії, що нагадує середню школу, і Джулія вже не знає, чому вона приїхала в це місто: щоб утекти з дому чи знайти його. Ед Гарріс, Ванесса Гадженс, Генрі Ґолдінґ і Фінн Віттрок також грають у цій темній драматичній комедії Великих рівнин від режисерів Лілі Рейб і Хеміша Лінклейтера. За мотивами роману Чака Клостермана.
У центрі Оул

У центрі Оул (2023)

Downtown Owl

США   1 год 31 хв
Читати опис У пошуках перепочинку від свого космополітичного життя в Мілвокі Джулія Рабія (Лілі Рейб) приїжджає в Оул, штат Північна Дакота, дружне містечко епохи Рейгана, щоб попрацювати вчителькою в середній школі на один семестр. Однак маленьке містечко виявляється дивовижною країною другосортних поетів, красенів-чоловіків та соціальної ієрархії, що нагадує середню школу, і Джулія вже не знає, чому вона приїхала в це місто: щоб утекти з дому чи знайти його. Ед Гарріс, Ванесса Гадженс, Генрі Ґолдінґ і Фінн Віттрок також грають у цій темній драматичній комедії Великих рівнин від режисерів Лілі Рейб і Хеміша Лінклейтера. За мотивами роману Чака Клостермана.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (1440)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Правдива брехня
Правдива брехня (1994) 15 липня 1994  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.3
Сюжет Для своєї сім'ї Гарі Таскер - люблячий чоловік і батько, людина скромна і розсіяна, звичайний продавець комп'ютерів, що не «вилазить» з роботи ні вдень, ні вночі. Але лише небагато знають, що насправді Гарі - спеціальний агент таємної урядової служби, що спеціалізується на особливо небезпечних завданнях, володіючий купою мов, всіма видами зброї і всіма можливими способами «відправки» лиходіїв на той світ.
Правдива брехня Трейлер

Правдива брехня (1994)

True Lies

16+
США   2 год 21 хв
Читати опис Для своєї сім'ї Гарі Таскер - люблячий чоловік і батько, людина скромна і розсіяна, звичайний продавець комп'ютерів, що не «вилазить» з роботи ні вдень, ні вночі. Але лише небагато знають, що насправді Гарі - спеціальний агент таємної урядової служби, що спеціалізується на особливо небезпечних завданнях, володіючий купою мов, всіма видами зброї і всіма можливими способами «відправки» лиходіїв на той світ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (194)  IMDb: 7.3 (282491)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Мадам Павутина
Мадам Павутина (2024) 14 лютого 2024  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 3.9
Сюжет Зустрічайте одну з найзагадковіших героїнь кіновсесвіту Marvel «Мадам Павутину»! Дакота Джонсон у ролі Кассандри Вебб – парамедикині з Мангеттену – виявляє в собі здібності до ясновидіння.
Зіткнувшись з одкровеннями щодо минулого, вона знайомиться з трьома молодими жінками, яким судилося потужне майбутнє. Та чи вдасться їм пережити фатальне сьогодення?
Мадам Павутина Трейлер

Мадам Павутина (2024)

Madame Web

12+
США, Канада, Мексика   1 год 56 хв
Читати опис Зустрічайте одну з найзагадковіших героїнь кіновсесвіту Marvel «Мадам Павутину»! Дакота Джонсон у ролі Кассандри Вебб – парамедикині з Мангеттену – виявляє в собі здібності до ясновидіння.
Зіткнувшись з одкровеннями щодо минулого, вона знайомиться з трьома молодими жінками, яким судилося потужне майбутнє. Та чи вдасться їм пережити фатальне сьогодення?
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (86)  IMDb: 3.9 (70689)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Ми всі незнайомці
Ми всі незнайомці (2023) 22 грудня 2023  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.7
Сюжет Однієї ночі, сценарист Адам, у під'їзді свого напівпорожнього будинку в Лондоні, випадково знайомиться із загадковим сусідом Гаррі. Коли Гаррі та Адам зблизились, Адам повертається до будинку дитинства, де він бачить своїх загиблих батьків такими самими, як і 30 років тому.
Ми всі незнайомці Трейлер

Ми всі незнайомці (2023)

All of Us Strangers

Велика Британія, США   1 год 45 хв
Читати опис Однієї ночі, сценарист Адам, у під'їзді свого напівпорожнього будинку в Лондоні, випадково знайомиться із загадковим сусідом Гаррі. Коли Гаррі та Адам зблизились, Адам повертається до будинку дитинства, де він бачить своїх загиблих батьків такими самими, як і 30 років тому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (9)  IMDb: 7.7 (51895)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри)
Бідолашні створіння
Бідолашні створіння (2023) 18 січня 2024  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Щоб врятуватися від жорстокого чоловіка, Белла Бакстер наклала на себе руки, втопившись у річці. Ексцентричний вчений вирішує врятувати Беллу, і пересаджує їй мозок від її ненародженої дитини.
Бідолашні створіння Трейлер

Бідолашні створіння (2023)

Poor Things

16+
Ірландія, Велика Британія, США   2 год 21 хв
Читати опис Щоб врятуватися від жорстокого чоловіка, Белла Бакстер наклала на себе руки, втопившись у річці. Ексцентричний вчений вирішує врятувати Беллу, і пересаджує їй мозок від її ненародженої дитини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (124)  IMDb: 7.9 (275800)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри)
Утеча з темряви
Утеча з темряви (2022) 9 лютого 2024  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.5
Сюжет Маленький човен припливає до занедбаної безлюдної землі, а на ньому група людей із шести чоловік, які подолали важкий шлях через морську протоку, щоб знайти новий дім. Події розгортаються 45 000 років тому, вони вмирають від голоду та знаходяться у відчаї. Для початку їм потрібно знайти притулок, тому люди відправляються через пустки тундри до віддалених гір, де сподіваються знайти просторі печери, необхідні їм для виживання. Але з приходом ночі надія на порятунок змінюється на страх і сумнів, адже тепер вони розуміють, що не самі. Жахаючі звуки наводять на думку, що щось зловіще блукає в цій місцині. Щось, що може вбивати та викрадати їх. По мірі того, як відносини у групі руйнуються, цілеспрямованість однієї молодої жінки розкриває жахливі вчинки, зроблені заради виживання. «Утеча з темряви» – фільм-дебют шотландського режисера Ендрю Каммінґа, знятий за сценарієм Рут Ґрінберґ («Біжи»). У ролях знімалися Сафія Оклі-Грін («Екстраординарна»), Кіт Янг («Тінь і кість») і Чуку Моду.
Утеча з темряви Трейлер

Утеча з темряви (2022)

Out of Darkness

Велика Британія   1 год 28 хв
Читати опис Маленький човен припливає до занедбаної безлюдної землі, а на ньому група людей із шести чоловік, які подолали важкий шлях через морську протоку, щоб знайти новий дім. Події розгортаються 45 000 років тому, вони вмирають від голоду та знаходяться у відчаї. Для початку їм потрібно знайти притулок, тому люди відправляються через пустки тундри до віддалених гір, де сподіваються знайти просторі печери, необхідні їм для виживання. Але з приходом ночі надія на порятунок змінюється на страх і сумнів, адже тепер вони розуміють, що не самі. Жахаючі звуки наводять на думку, що щось зловіще блукає в цій місцині. Щось, що може вбивати та викрадати їх. По мірі того, як відносини у групі руйнуються, цілеспрямованість однієї молодої жінки розкриває жахливі вчинки, зроблені заради виживання. «Утеча з темряви» – фільм-дебют шотландського режисера Ендрю Каммінґа, знятий за сценарієм Рут Ґрінберґ («Біжи»). У ролях знімалися Сафія Оклі-Грін («Екстраординарна»), Кіт Янг («Тінь і кість») і Чуку Моду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (4404)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Арґайл
Арґайл (2024) 1 лютого 2024  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.7
Сюжет Популярна авторка шпигунських бестселерів Еллі Конвей обожнює проводити час вдома за комп’ютером і в компанії улюбленого кота Алфі. Проте коли сюжети вигаданих книг Еллі, в центрі яких — секретний агент Арґайл та його місія з розкриття глобального шпигунського синдикату, починають відображати таємні дії реальної шпигунської організації, тихі домашні вечори залишаються в минулому.
Арґайл Трейлер

Арґайл (2024)

Argylle

16+
Велика Британія, США   2 год 19 хв
Читати опис Популярна авторка шпигунських бестселерів Еллі Конвей обожнює проводити час вдома за комп’ютером і в компанії улюбленого кота Алфі. Проте коли сюжети вигаданих книг Еллі, в центрі яких — секретний агент Арґайл та його місія з розкриття глобального шпигунського синдикату, починають відображати таємні дії реальної шпигунської організації, тихі домашні вечори залишаються в минулому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (114)  IMDb: 5.7 (75496)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $11.99
Супермен 2
Супермен 2 (1980) 4 грудня 1980  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.8
Сюжет Продовження пригод Супермена. Виявляється, він не один, хто врятувався після загибелі планети. Троє прибульців з планети Криптон, наділені такими ж силами, що і Супермен, погрожують знищити Землю. А Луіс Лейн і наш Сталевий Чоловік тим часом покохали один одного. Але кохання коханням, а людство в небезпеці! Супермен знову приходить людям на допомогу.
Навіть ті, хто давно знає, чим закінчується ця історія, зможуть ще раз насолодитись забавним гумором і прекрасними спецефектами.
Супермен 2 Трейлер

Супермен 2 (1980)

Superman II

США, Велика Британія   2 год 7 хв
Читати опис Продовження пригод Супермена. Виявляється, він не один, хто врятувався після загибелі планети. Троє прибульців з планети Криптон, наділені такими ж силами, що і Супермен, погрожують знищити Землю. А Луіс Лейн і наш Сталевий Чоловік тим часом покохали один одного. Але кохання коханням, а людство в небезпеці! Супермен знову приходить людям на допомогу.
Навіть ті, хто давно знає, чим закінчується ця історія, зможуть ще раз насолодитись забавним гумором і прекрасними спецефектами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (31)  IMDb: 6.8 (115063)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Барва пурпурова
Барва пурпурова (2023) 18 січня 2024  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.8
Сюжет Адаптація бродвейського мюзиклу "Барва пурпурова", заснованого на романі та екранізації
Барва пурпурова Трейлер

Барва пурпурова (2023)

The Color Purple

12+
США   2 год 21 хв
Читати опис Адаптація бродвейського мюзиклу "Барва пурпурова", заснованого на романі та екранізації
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.8 (16562)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / купівля від 129 грн
Наступний гол – переможний
Наступний гол – переможний (2023) 4 січня 2024  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.5
Сюжет Футбольний тренер Томас Ронґен на початку 2000-х приїхав до Самоа, щоб допомогти підготувати місцеву команду до відбірного циклу чемпіонату світу 2014 року.
Наступний гол – переможний Трейлер

Наступний гол – переможний (2023)

Next Goal Wins

12+
Велика Британія, США   1 год 44 хв
Читати опис Футбольний тренер Томас Ронґен на початку 2000-х приїхав до Самоа, щоб допомогти підготувати місцеву команду до відбірного циклу чемпіонату світу 2014 року.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (30)  IMDb: 6.5 (24071)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 149 грн
Книга Кларенса
Книга Кларенса (2023) 11 січня 2024  ✓ укр. аудіо 4.4 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Struggling to find a better life, Clarence is captivated by the power of the rising Messiah and soon risks everything to carve a path to a divine existence.
Книга Кларенса Трейлер

Книга Кларенса (2023)

The Book of Clarence

США, Італія   2 год 9 хв
Читати опис (англ.) Struggling to find a better life, Clarence is captivated by the power of the rising Messiah and soon risks everything to carve a path to a divine existence.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.4 (5)  IMDb: 5.7 (5636)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
І згасло світло
І згасло світло (2024) 16 лютого 2024  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.8
Сюжет У минулому Майкл Даффі служив, але тепер він веде кочовий спосіб життя, постійно переїжджаючи з місця на місце. Після знайомства з колишнім ув'язненим Бомером чоловік починає брати участь у нелегальних боях. Це приводить героя до Лос-Анджелеса, а також затягує в небезпечний кримінальний світ.
І згасло світло Трейлер

І згасло світло (2024)

Lights Out

США   1 год 30 хв
Читати опис У минулому Майкл Даффі служив, але тепер він веде кочовий спосіб життя, постійно переїжджаючи з місця на місце. Після знайомства з колишнім ув'язненим Бомером чоловік починає брати участь у нелегальних боях. Це приводить героя до Лос-Анджелеса, а також затягує в небезпечний кримінальний світ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.8 (1242)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Зараза
Зараза (2011) 6 жовтня 2011  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.8
Сюжет Міжнародна організація лікарів спільно з Центром з контролю і профілактики захворювань США намагається перешкодити поширенню смертельного вірусу.
Зараза Трейлер

Зараза (2011)

Contagion

12+
Об'єднані Арабські Емірати, США   1 год 46 хв
Читати опис Міжнародна організація лікарів спільно з Центром з контролю і профілактики захворювань США намагається перешкодити поширенню смертельного вірусу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (211)  IMDb: 6.8 (317128)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Боб Марлі: One Love
Боб Марлі: One Love (2024) 15 лютого 2024  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.3
Сюжет Яскрава історія, що прославляє життя та музику ікони, яка надихала цілі покоління своїми посланнями любові та єдності. Уперше на великому екрані відкрийте для себе захопливу історію Боба Марлі про взлети та падіння, пов’язану з його революційною музикою.
Боб Марлі: One Love Трейлер

Боб Марлі: One Love (2024)

Bob Marley: One Love

16+
США   1 год 47 хв
Читати опис Яскрава історія, що прославляє життя та музику ікони, яка надихала цілі покоління своїми посланнями любові та єдності. Уперше на великому екрані відкрийте для себе захопливу історію Боба Марлі про взлети та падіння, пов’язану з його революційною музикою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (14)  IMDb: 6.3 (25196)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $9.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 170 грн
Аквамен і загублене королівство
Аквамен і загублене королівство (2023) 20 грудня 2023  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.6
Сюжет Чорна Манта не зміг перемогти Аквамена з першого разу, але не полишив бажання помститися за смерть батька. Проте цього разу він ще небезпечніший і прагне знищити свого ворога раз і назавжди. Чорна Манта використовує міць міфічного Чорного Тризуба, який пробуджує давню зловісну силу. Щоб зупинити його, Аквамен звернеться до свого ув'язненого брата Орма, колишнього короля Атлантиди, щоб укласти неочікуваний союз. Вони повинні відкинути розбіжності, щоб захистити королівство і врятувати сім'ю Аквамена та світ від знищення.
Аквамен і загублене королівство Трейлер

Аквамен і загублене королівство (2023)

Aquaman and the Lost Kingdom

12+
США, Велика Британія, Канада, Австралія, Ісландія   2 год 4 хв
Читати опис Чорна Манта не зміг перемогти Аквамена з першого разу, але не полишив бажання помститися за смерть батька. Проте цього разу він ще небезпечніший і прагне знищити свого ворога раз і назавжди. Чорна Манта використовує міць міфічного Чорного Тризуба, який пробуджує давню зловісну силу. Щоб зупинити його, Аквамен звернеться до свого ув'язненого брата Орма, колишнього короля Атлантиди, щоб укласти неочікуваний союз. Вони повинні відкинути розбіжності, щоб захистити королівство і врятувати сім'ю Аквамена та світ від знищення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (116)  IMDb: 5.6 (88695)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 499 грн
Страх
Страх (2023) 27 січня 2023 0.0 imdb 3.6
Сюжет Через рік після початку світової пандемії компанія друзів збирається у віддалених горах Тахо, щоб відпочити в старовинному котеджі «Полуничка». Але те, що мало стати вкрай необхідним відпочинком на святкових вихідних, швидко перетворюється на кошмар наяву. Бо коли друзі починають поступово дізнаватися несподівану правду про цей старовинний котедж, уся компанія опиняється на межі виживання.
Страх Трейлер

Страх (2023)

Fear

США   1 год 38 хв
Читати опис Через рік після початку світової пандемії компанія друзів збирається у віддалених горах Тахо, щоб відпочити в старовинному котеджі «Полуничка». Але те, що мало стати вкрай необхідним відпочинком на святкових вихідних, швидко перетворюється на кошмар наяву. Бо коли друзі починають поступово дізнаватися несподівану правду про цей старовинний котедж, уся компанія опиняється на межі виживання.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.6 (1974)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Вонка
Вонка (2023) 7 грудня 2023  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.0
Сюжет Заснований на незрівняному персонажі з книги «Чарлі і шоколадна фабрика», фільм розповідає дивовижну історію про те, як найбільший у світі винахідник, фокусник і шоколатьє став тим Віллі Вонкою, якого ми знаємо сьогодні. Ця яскрава і винахідлива кіновистава познайомить глядачів з молодим Віллі Вонкою, повним ідей і рішуче налаштованим змінювати світ шматочок за шматочком. Він доводить, що найкращі речі в житті починаються з мрії. Якщо вам пощастило зустріти Віллі Вонку, будьте певні, все можливо.
Вонка Трейлер

Вонка (2023)

Wonka

12+
США, Велика Британія, Канада   1 год 56 хв
Читати опис Заснований на незрівняному персонажі з книги «Чарлі і шоколадна фабрика», фільм розповідає дивовижну історію про те, як найбільший у світі винахідник, фокусник і шоколатьє став тим Віллі Вонкою, якого ми знаємо сьогодні. Ця яскрава і винахідлива кіновистава познайомить глядачів з молодим Віллі Вонкою, повним ідей і рішуче налаштованим змінювати світ шматочок за шматочком. Він доводить, що найкращі речі в житті починаються з мрії. Якщо вам пощастило зустріти Віллі Вонку, будьте певні, все можливо.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (116)  IMDb: 7.0 (148987)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 499 грн
Бажання
Бажання (2023) 23 листопада 2023  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.6
Сюжет Історія розповідає про кмітливу дівчину-ідеалістку, яка загадує настільки сильне бажання, що на нього відгукується космічна сила - маленька кулька безмежної енергії. Щоб врятувати свій народ, вони протистоять лихому королю. Адже коли воля однієї сміливої людини поєднується з магією, можуть відбуватися дивовижні речі.
Бажання Трейлер

Бажання (2023)

Wish

США   1 год 35 хв
Читати опис Історія розповідає про кмітливу дівчину-ідеалістку, яка загадує настільки сильне бажання, що на нього відгукується космічна сила - маленька кулька безмежної енергії. Щоб врятувати свій народ, вони протистоять лихому королю. Адже коли воля однієї сміливої людини поєднується з магією, можуть відбуватися дивовижні речі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (48)  IMDb: 5.6 (38540)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 299 грн
Ще один постріл
Ще один постріл (2024) 12 січня 2024  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.4
Сюжет Після нападу на таємну базу в Польщі, «морський котик» Джейк Гарріс (Скотт Адкінс) мусить використати всі свої відточені в боях уміння, щоб вижити в аеропорту, оточеному найманцями, які намагаються схопити відомого підозрюваного в тероризмі, Аміна Мансура. Мансур єдиний, хто може знати розміщення вибухівки, призначеної зірвати звернення Президента США про становище країни. Досі не відійшовши від втрати своїх людей, Гарріс має за будь-яку ціну захистити чоловіка, якого везе на суд. У «Ще одному пострілі», який змонтовано наче одним кадром, також знялися Майкл Джей Вайт, Алексіс Кнапп і Том Беренджер.
Ще один постріл Трейлер

Ще один постріл (2024)

One More Shot

Велика Британія   1 год 43 хв
Читати опис Після нападу на таємну базу в Польщі, «морський котик» Джейк Гарріс (Скотт Адкінс) мусить використати всі свої відточені в боях уміння, щоб вижити в аеропорту, оточеному найманцями, які намагаються схопити відомого підозрюваного в тероризмі, Аміна Мансура. Мансур єдиний, хто може знати розміщення вибухівки, призначеної зірвати звернення Президента США про становище країни. Досі не відійшовши від втрати своїх людей, Гарріс має за будь-яку ціну захистити чоловіка, якого везе на суд. У «Ще одному пострілі», який змонтовано наче одним кадром, також знялися Майкл Джей Вайт, Алексіс Кнапп і Том Беренджер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 5.4 (2602)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Дивний спосіб життя
Дивний спосіб життя (2023) 26 травня 2023 6.0 imdb 6.2
Сюжет Через двадцять п’ять років Сільва їде верхи на коні через пустелю, щоб відвідати свого друга шерифа Джейка. Вони святкують зустріч, але наступного дня Джейк каже йому, що причина його поїздки — не згадувати про їхню дружбу.
Дивний спосіб життя Трейлер

Дивний спосіб життя (2023)

Strange Way of Life

Іспанія, Франція   31 хв
Читати опис Через двадцять п’ять років Сільва їде верхи на коні через пустелю, щоб відвідати свого друга шерифа Джейка. Вони святкують зустріч, але наступного дня Джейк каже йому, що причина його поїздки — не згадувати про їхню дружбу.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.2 (10102)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Гілл
Гілл (2023) 18 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 6.7
Сюжет Історія про неймовірну подорож Рікі Гілла до гри у Вищу бейсбольну лігу.
Гілл Трейлер

Гілл (2023)

The Hill

США   2 год 6 хв
Читати опис Історія про неймовірну подорож Рікі Гілла до гри у Вищу бейсбольну лігу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (5)  IMDb: 6.7 (6227)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Люблю тебе ненавидіти
Люблю тебе ненавидіти (2023) 25 січня 2024  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.1
Сюжет Сідні Свіні та Ґлен Павелл у яскравій романтичній комедії! На ранок після ідеального першого побачення фатальна пристрасть закоханих перетворюється на холодну ненависть, доки доля не зводить їх разом на весіллі друзів в Австралії. Тож їм не залишається нічого іншого, окрім як вчинити по-дорослому і знову прикинутися парою.
Люблю тебе ненавидіти Трейлер

Люблю тебе ненавидіти (2023)

Anyone But You

16+
США   1 год 43 хв
Читати опис Сідні Свіні та Ґлен Павелл у яскравій романтичній комедії! На ранок після ідеального першого побачення фатальна пристрасть закоханих перетворюється на холодну ненависть, доки доля не зводить їх разом на весіллі друзів в Австралії. Тож їм не залишається нічого іншого, окрім як вчинити по-дорослому і знову прикинутися парою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (109)  IMDb: 6.1 (93633)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Круті дівчата
Круті дівчата (2024) 10 січня 2024  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 5.6
Сюжет 16-річна Кейді Гірон переїжджає до США після того, як 12 років прожила з батьками в Африці. На Кейді відразу звертає увагу компанія найпопулярніших дівчат школи на чолі з Реджиною Джордж. Але ситуація ускладнюється коли Кейді починає подобатися однокласник Аарон Семюелс, який колись зустрічався з Реджиною.
Круті дівчата Трейлер

Круті дівчата (2024)

Mean Girls

США   1 год 52 хв
Читати опис 16-річна Кейді Гірон переїжджає до США після того, як 12 років прожила з батьками в Африці. На Кейді відразу звертає увагу компанія найпопулярніших дівчат школи на чолі з Реджиною Джордж. Але ситуація ускладнюється коли Кейді починає подобатися однокласник Аарон Семюелс, який колись зустрічався з Реджиною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (6)  IMDb: 5.6 (29453)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $9.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 170 грн
Марвели
Марвели (2023) 9 листопада 2023  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.5
Сюжет Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Марвели Трейлер

Марвели (2023)

The Marvels

12+
США   1 год 45 хв
Читати опис Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (120)  IMDb: 5.5 (129296)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 299 грн
Утікач від народження
Утікач від народження (2023) 13 жовтня 2023  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) A daughter kidnapped. A hidden past revealed. A seemingly futile chance at rescue. Now, Rev. Jeremiah Jacobs and his wife Martha must overcome the lies of the past to find their Hope for the future.
Утікач від народження Трейлер

Утікач від народження (2023)

Birthright: Outlaw

США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) A daughter kidnapped. A hidden past revealed. A seemingly futile chance at rescue. Now, Rev. Jeremiah Jacobs and his wife Martha must overcome the lies of the past to find their Hope for the future.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (471)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Наполеон
Наполеон (2023) 23 листопада 2023  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.4
Сюжет Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Наполеон Трейлер

Наполеон (2023)

Napoleon

18+
США   2 год 39 хв
Читати опис Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (101)  IMDb: 6.4 (146073)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $11.99
День подяки
День подяки (2023) 16 листопада 2023  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.3
Сюжет Після того, як бунт у Чорну п’ятницю закінчився трагедією, таємничий вбивця, натхненний Днем подяки, тероризує Плімут, штат Массачусетс, місце народження сумнозвісного свята.
День подяки Трейлер

День подяки (2023)

Thanksgiving

США, Канада, Австралія   1 год 46 хв
Читати опис Після того, як бунт у Чорну п’ятницю закінчився трагедією, таємничий вбивця, натхненний Днем подяки, тероризує Плімут, штат Массачусетс, місце народження сумнозвісного свята.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (21)  IMDb: 6.3 (52897)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: