Усі Укр. аудіо Укр. субтитри

Знайдено 1896 результатів

Джон Фарнем: Голос Австралії
Джон Фарнем: Голос Австралії (2023) 18 травня 2023 0.0 imdb 8.3
Сюжет Документальний фільм «ДЖОН ФАРНХЕМ: У ПОШУКАХ ГОЛОСУ» розповідає невідому історію австралійської музичної ікони. У цьому першому авторизованому байопіку ми простежимо шлях Фарнхема, сповнений злетів і падінь, від тихого передмістя Мельбурна до поп-ікони 60-х і зрештою до приголомшливого успіху на «Голосі Австралії». У цьому потужному документальному фільмі показано особисту і професійну трансформацію Фарнхема і перетворення його на найпопулярнішого і найулюбленішого музичного артиста Австралії.
Джон Фарнем: Голос Австралії Трейлер

Джон Фарнем: Голос Австралії (2023)

John Farnham: Finding the Voice

Австралія   1 год 35 хв
Читати опис Документальний фільм «ДЖОН ФАРНХЕМ: У ПОШУКАХ ГОЛОСУ» розповідає невідому історію австралійської музичної ікони. У цьому першому авторизованому байопіку ми простежимо шлях Фарнхема, сповнений злетів і падінь, від тихого передмістя Мельбурна до поп-ікони 60-х і зрештою до приголомшливого успіху на «Голосі Австралії». У цьому потужному документальному фільмі показано особисту і професійну трансформацію Фарнхема і перетворення його на найпопулярнішого і найулюбленішого музичного артиста Австралії.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (248)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри)
Творець
Творець (2023) 28 вересня 2023  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.9
Сюжет Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Творець Трейлер

Творець (2023)

The Creator

12+
США   2 год 13 хв
Читати опис Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (57)  IMDb: 6.9 (73680)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 189 грн
Перська версія
Перська версія (2023) 20 жовтня 2023 0.0 imdb 6.9
Сюжет У цій комедійній драмі Лейла (Лейла Мохаммаді), молода жінка з Брукліна, намагається знайти баланс, прийняти протилежні культури і сміливо кинути виклик суспільним ярликам. Коли до неї у Нью-Йорк приїздить її галаслива родина, щоб підтримати батька Лейли під час операції з пересадки серця, вона продовжує жити своїм «реальним» життям, приховуючи його від своєї родини. Та коли розкривається ця її таємниця, паралелі між її життям і життям її матері Ширін стають очевидними. Яскрава палітра кольорів, комічні ситуації та яскраві танцювальні номери — всі ці художні прийомі допомагають глядачам «Перської версії» глибше зрозуміти жінку, яка, попри все, прагне залишатися собою. Це історія про сім'ю, ідентичність і незаперечний вплив поп-музики. На цьогорічному кінофестивалі «Санденс» «Перська верся», універсальна та актуальна історія про ірано-американський досвід, сценаристкою, режисеркою і продюсеркою якої виступила Мар'ям Кешаварц, виборола приз глядацьких симпатій.
Перська версія Трейлер

Перська версія (2023)

The Persian Version

США   1 год 47 хв
Читати опис У цій комедійній драмі Лейла (Лейла Мохаммаді), молода жінка з Брукліна, намагається знайти баланс, прийняти протилежні культури і сміливо кинути виклик суспільним ярликам. Коли до неї у Нью-Йорк приїздить її галаслива родина, щоб підтримати батька Лейли під час операції з пересадки серця, вона продовжує жити своїм «реальним» життям, приховуючи його від своєї родини. Та коли розкривається ця її таємниця, паралелі між її життям і життям її матері Ширін стають очевидними. Яскрава палітра кольорів, комічні ситуації та яскраві танцювальні номери — всі ці художні прийомі допомагають глядачам «Перської версії» глибше зрозуміти жінку, яка, попри все, прагне залишатися собою. Це історія про сім'ю, ідентичність і незаперечний вплив поп-музики. На цьогорічному кінофестивалі «Санденс» «Перська верся», універсальна та актуальна історія про ірано-американський досвід, сценаристкою, режисеркою і продюсеркою якої виступила Мар'ям Кешаварц, виборола приз глядацьких симпатій.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (594)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри)
Знову на Стрипі
Знову на Стрипі (2023) 17 серпня 2023 0.0 imdb 4.4
Сюжет Втративши жінку своєї мрії, Мерлін переїжджає до Лас-Веґасу, щоб знайти роботу фокусника, але його беруть на роботу як фронтмена у відроджену команду чорношкірих стриптизерів «Шоколадні чіпси». На чолі з Лютером — тепер розореним і зламаним — старі, домашні, «Чіпси», що втратили форму, відкладають убік колишні конфлікти і возз’єднуються, щоб врятувати готель, в якому вони колись виступали, і допомогти Мерліну повернути свою дівчину.
Знову на Стрипі Трейлер

Знову на Стрипі (2023)

Back on the Strip

США   1 год 57 хв
Читати опис Втративши жінку своєї мрії, Мерлін переїжджає до Лас-Веґасу, щоб знайти роботу фокусника, але його беруть на роботу як фронтмена у відроджену команду чорношкірих стриптизерів «Шоколадні чіпси». На чолі з Лютером — тепер розореним і зламаним — старі, домашні, «Чіпси», що втратили форму, відкладають убік колишні конфлікти і возз’єднуються, щоб врятувати готель, в якому вони колись виступали, і допомогти Мерліну повернути свою дівчину.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (270)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Замкнене товариство
Замкнене товариство (2022) 14 квітня 2022 0.0 imdb 6.2
Сюжет Фабіану Прогасці для допуску до випускних іспитів не вистачає рівно одного балу! Через цей бал його батько вдається до крайніх методів, оскільки Фабіан уже двічі провалив можливість отримати допуск, і це його останній шанс. Допомогти може лише одне — учителі мають просто поставити йому цей бал. Рішуче налаштований боротися за цей останній бал батько йде до школи, щоб «переговорити» з учителями. Протягом години треба знайти рішення і, звісно ж, бал. Єдиний бал! Зайве говорити, що цей план не спрацьовує, і поки Прогаска сторожить стоїть на дверях із пістолетом, учителі поринають у нескінченну дискусію, через яку всі маски зриваються, а на видноту проступають темні таємниці їхніх колег.
Замкнене товариство

Замкнене товариство (2022)

Eingeschlossene Gesellschaft

Німеччина   1 год 37 хв
Читати опис Фабіану Прогасці для допуску до випускних іспитів не вистачає рівно одного балу! Через цей бал його батько вдається до крайніх методів, оскільки Фабіан уже двічі провалив можливість отримати допуск, і це його останній шанс. Допомогти може лише одне — учителі мають просто поставити йому цей бал. Рішуче налаштований боротися за цей останній бал батько йде до школи, щоб «переговорити» з учителями. Протягом години треба знайти рішення і, звісно ж, бал. Єдиний бал! Зайве говорити, що цей план не спрацьовує, і поки Прогаска сторожить стоїть на дверях із пістолетом, учителі поринають у нескінченну дискусію, через яку всі маски зриваються, а на видноту проступають темні таємниці їхніх колег.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (848)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри)
Привиди у Венеції
Привиди у Венеції (2023) 14 вересня 2023  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.6
Сюжет Відомий детектив Еркюль Пуаро, який зараз вийшов на пенсію і живе у самовільному вигнанні у Венеції, неохоче відвідує спіритичний сеанс на Гелловін у занепалому палаці з привидами. Коли одного з гостей вбивають, детектив потрапляє в зловісний світ тіней і таємниць.
Привиди у Венеції Трейлер

Привиди у Венеції (2023)

A Haunting in Venice

16+
США, Велика Британія, Італія   1 год 43 хв
Читати опис Відомий детектив Еркюль Пуаро, який зараз вийшов на пенсію і живе у самовільному вигнанні у Венеції, неохоче відвідує спіритичний сеанс на Гелловін у занепалому палаці з привидами. Коли одного з гостей вбивають, детектив потрапляє в зловісний світ тіней і таємниць.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (98)  IMDb: 6.6 (66468)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 189 грн
Ще не кінець. Історія Йоґі Берри
Ще не кінець. Історія Йоґі Берри (2022) 12 травня 2023 0.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) The illustrious life and career of the baseball great, Yogi Berra.
Ще не кінець. Історія Йоґі Берри Трейлер

Ще не кінець. Історія Йоґі Берри (2022)

It Ain't Over

США   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) The illustrious life and career of the baseball great, Yogi Berra.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (881)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Карлос
Карлос (2023) 23 вересня 2023 0.0 imdb 8.0
Сюжет Легенда музичної індустрії із 50-річним стажем, 10-разовий лавреат премії «Греммі», а також володар нагороди Кеннеді-центру та Billboard Century, Santana залишається одним із провідних музичних артистів світу, поєднуючи джаз, блюз і звучання маріачі з натхненністю рок-н-ролу та відчуттям зв'язку з первинним поєднанням музики з нашими найглибшими емоціями.У хвилюючому документальному фільмі «CARLOS» продемонстровані нові інтерв'ю з Santana та його родиною разом із неймовірними, ніколи раніше не баченими архівними кадрами, включаючи домашні відеозаписи, зроблені самим Santana, концертні кадри і закулісні моменти.Режисер, дворазовий володар премії «Еммі», Руді Вальдес («Вирок», «Нашими очима», «Ми: The Brooklyn Saints») створив щирий, яскравий документальний фільм про людину, чиє звучання зачаровує шанувальників, які люблять — як сказано в одному з відомих треків Santana — «як звучить його ритм».
Карлос Трейлер

Карлос (2023)

Carlos

США   1 год 27 хв
Читати опис Легенда музичної індустрії із 50-річним стажем, 10-разовий лавреат премії «Греммі», а також володар нагороди Кеннеді-центру та Billboard Century, Santana залишається одним із провідних музичних артистів світу, поєднуючи джаз, блюз і звучання маріачі з натхненністю рок-н-ролу та відчуттям зв'язку з первинним поєднанням музики з нашими найглибшими емоціями.У хвилюючому документальному фільмі «CARLOS» продемонстровані нові інтерв'ю з Santana та його родиною разом із неймовірними, ніколи раніше не баченими архівними кадрами, включаючи домашні відеозаписи, зроблені самим Santana, концертні кадри і закулісні моменти.Режисер, дворазовий володар премії «Еммі», Руді Вальдес («Вирок», «Нашими очима», «Ми: The Brooklyn Saints») створив щирий, яскравий документальний фільм про людину, чиє звучання зачаровує шанувальників, які люблять — як сказано в одному з відомих треків Santana — «як звучить його ритм».
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (97)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди
Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди (2023) 23 вересня 2023  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 4.7
Сюжет Сюжет приквелу розгортається 1969 року, за 50 років до подій попереднього фільму, і розповідає про молодого Джада Крендалла, коли він виявляє місцевий цвинтар, де усі мертві можуть знову ожити, навіть не уявляючи, як цей жах вплине на його життя.
Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди Трейлер

Кладовище домашніх тварин: Криваві сліди (2023)

Pet Sematary: Bloodlines

США   1 год 27 хв
Читати опис Сюжет приквелу розгортається 1969 року, за 50 років до подій попереднього фільму, і розповідає про молодого Джада Крендалла, коли він виявляє місцевий цвинтар, де усі мертві можуть знову ожити, навіть не уявляючи, як цей жах вплине на його життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (4)  IMDb: 4.7 (8595)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 155 грн
Принцеса Лебідь. Значно довше, ніж назавжди
Принцеса Лебідь. Значно довше, ніж назавжди (2023) 19 вересня 2023 0.0 imdb 0.0
Сюжет Король Дерек і королева Одетта відправляються в епічну подорож, щоб дізнатися правду про батька Дерека. Новопризначені члени Ради корон, Дерек і Одетта, починають «підіймати завісу» над справжньою історією. Але замах на їхні життя змушує пару піти під прикриття і вдавати з себе Берріморів, всесвітньо відомих мандрівних фокусників. З допомогою Роджерса, Скаллі й звірят, Дерек з Одеттою складають усі частини головоломки докупи, але все знову перевертається догори дриґом. Чи вдасться їм розвідати правду про короля Макса?
Принцеса Лебідь. Значно довше, ніж назавжди Трейлер

Принцеса Лебідь. Значно довше, ніж назавжди (2023)

The Swan Princess: Far Longer Than Forever

Читати опис Король Дерек і королева Одетта відправляються в епічну подорож, щоб дізнатися правду про батька Дерека. Новопризначені члени Ради корон, Дерек і Одетта, починають «підіймати завісу» над справжньою історією. Але замах на їхні життя змушує пару піти під прикриття і вдавати з себе Берріморів, всесвітньо відомих мандрівних фокусників. З допомогою Роджерса, Скаллі й звірят, Дерек з Одеттою складають усі частини головоломки докупи, але все знову перевертається догори дриґом. Чи вдасться їм розвідати правду про короля Макса?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Америка з нюансами
Америка з нюансами (2021) 6 жовтня 2023 0.0 imdb 6.8
Сюжет Вітаємо в Америці. Де мрії здійснюються… іноді. Сестри-кар'єристки Мар'ям і Сам Хан та їхня нездогадлива кузена Аміра, які живуть у Джексон-Гайтс, що у Квінзі, Нью-Йорк, торують собі шлях в особистому житті, культурі, кар'єрі й родині. Фільм підкреслює різні шари жіночності й те, як вони кумедно перетинаються з культурними й суспільними очікуваннями.
Америка з нюансами Трейлер

Америка з нюансами (2021)

Americanish

США   1 год 31 хв
Читати опис Вітаємо в Америці. Де мрії здійснюються… іноді. Сестри-кар'єристки Мар'ям і Сам Хан та їхня нездогадлива кузена Аміра, які живуть у Джексон-Гайтс, що у Квінзі, Нью-Йорк, торують собі шлях в особистому житті, культурі, кар'єрі й родині. Фільм підкреслює різні шари жіночності й те, як вони кумедно перетинаються з культурними й суспільними очікуваннями.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (227)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Монахиня ІІ
Монахиня ІІ (2023) 7 вересня 2023  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.6
Сюжет 1956, Франція. Священник убитий, зло шириться, а сестра Ірина знову стикається із Валаком - демонічною черницею.
Монахиня ІІ Трейлер

Монахиня ІІ (2023)

The Nun II

18+
США   1 год 50 хв
Читати опис 1956, Франція. Священник убитий, зло шириться, а сестра Ірина знову стикається із Валаком - демонічною черницею.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (33)  IMDb: 5.6 (48330)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $12.99 / купівля від $17.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 499 грн
Низько
Низько (2023) 11 березня 2023 4.0 imdb 5.2
Сюжет Переживши розлучення, Гарі наймає Кемерона, енергійного й розкутого секс-працівника зробити йому еротичний масаж. Коли Кемерон дізнається, наскільки недосвідченим є Гарі, чоловік середнього віку, він вирішує провести для нього прискорений курс життя квірів без прикрас. Розповіді Кемерона про додатки для знайомств і життя ґеїв швидко призводять до несподіваних поворотів сюжету включно з допитливим сусідом-наркоманом, зловмисником з даркету і ще кількома конфронтаційними подіями того вечора, які мають свої наслідки.
Низько Трейлер

Низько (2023)

Down Low

США   1 год 30 хв
Читати опис Переживши розлучення, Гарі наймає Кемерона, енергійного й розкутого секс-працівника зробити йому еротичний масаж. Коли Кемерон дізнається, наскільки недосвідченим є Гарі, чоловік середнього віку, він вирішує провести для нього прискорений курс життя квірів без прикрас. Розповіді Кемерона про додатки для знайомств і життя ґеїв швидко призводять до несподіваних поворотів сюжету включно з допитливим сусідом-наркоманом, зловмисником з даркету і ще кількома конфронтаційними подіями того вечора, які мають свої наслідки.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.2 (1058)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Ти тут, Боже? Це я, Марґарет
Ти тут, Боже? Це я, Марґарет (2023) 29 березня 2023  ✓ укр. субтитри 8.0 imdb 7.4
Сюжет Шестикласниця Марґарет Саймон та її родина переїжджають із Нью-Йорка до передмістя Нью-Джерсі. Оскільки її мати християнка, а батько єврей, вона вирушає на пошуки, щоб дізнатися свою релігійну ідентичність.
Ти тут, Боже? Це я, Марґарет Трейлер

Ти тут, Боже? Це я, Марґарет (2023)

Are You There God? It's Me, Margaret

США   1 год 46 хв
Читати опис Шестикласниця Марґарет Саймон та її родина переїжджають із Нью-Йорка до передмістя Нью-Джерсі. Оскільки її мати християнка, а батько єврей, вона вирушає на пошуки, щоб дізнатися свою релігійну ідентичність.
Є українські субтитри
КіноБаза: 8.0 (4)  IMDb: 7.4 (17692)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Ти мене ображаєш
Ти мене ображаєш (2023) 26 травня 2023 0.0 imdb 6.6
Сюжет Відома письменниця Бет вирішила розлучитися з чоловіком після довгих років шлюбу через його невтішну оцінку її нового роману.
Ти мене ображаєш Трейлер

Ти мене ображаєш (2023)

You Hurt My Feelings

США   1 год 33 хв
Читати опис Відома письменниця Бет вирішила розлучитися з чоловіком після довгих років шлюбу через його невтішну оцінку її нового роману.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (8384)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Повсталий з пекла
Повсталий з пекла (2022) 28 вересня 2022  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.9
Сюжет Розставивши навколо себе запалені свічки, Френк відкриває куплену ним на східному базарі старовинну скриньку. Легенда свідчить, що синобіти, що живуть у ній, демони Зовнішньої Темряви, можуть доставити власнику скриньки невимовні насолоди. Але Френк не міг і припустити, що ця загадкова скринька — ключ до Воріт Пекла.
Повсталий з пекла Трейлер

Повсталий з пекла (2022)

Hellraiser

США, Сербія   2 год 1 хв
Читати опис Розставивши навколо себе запалені свічки, Френк відкриває куплену ним на східному базарі старовинну скриньку. Легенда свідчить, що синобіти, що живуть у ній, демони Зовнішньої Темряви, можуть доставити власнику скриньки невимовні насолоди. Але Френк не міг і припустити, що ця загадкова скринька — ключ до Воріт Пекла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (20)  IMDb: 5.9 (46789)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 155 грн
Сміливці
Сміливці (2019) 29 серпня 2019  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 5.7
Сюжет Цсян Лівей (Гуан Сяомінґ) – наймолодший керівник спеціального пожежного батальйону за всю історію пожежних бригад провінції. Під час гасіння пожежі зухвалий Цсян ігнорує протоколи місії, що призводить до вибуху газу, від якого гине молодий пожежник. За це його позбавили звання та понизили до керування маленьким та непримітним підрозділом у передмісті Донґшань. Натомість керівником спеціального батальйону пожежників назначали Ма Вейґуо (Ду Цзян), його заступника. Одного дня Цзян Лівей отримує екстрений виклик з пожежної частини міста. Стався вибух на нафтобазі Бінґанґ у районі міського порту. Усі пожежні команди міста та провінції були мобілізовані для гасіння пожежі. Цзян Лівей повинен забути про свої образи та об'єднатися зі своїм колишнім підлеглим Ма Вейґуо заради порятунку міста.
Сміливці Трейлер

Сміливці (2019)

The Bravest

Китай   1 год 58 хв
Читати опис Цсян Лівей (Гуан Сяомінґ) – наймолодший керівник спеціального пожежного батальйону за всю історію пожежних бригад провінції. Під час гасіння пожежі зухвалий Цсян ігнорує протоколи місії, що призводить до вибуху газу, від якого гине молодий пожежник. За це його позбавили звання та понизили до керування маленьким та непримітним підрозділом у передмісті Донґшань. Натомість керівником спеціального батальйону пожежників назначали Ма Вейґуо (Ду Цзян), його заступника. Одного дня Цзян Лівей отримує екстрений виклик з пожежної частини міста. Стався вибух на нафтобазі Бінґанґ у районі міського порту. Усі пожежні команди міста та провінції були мобілізовані для гасіння пожежі. Цзян Лівей повинен забути про свої образи та об'єднатися зі своїм колишнім підлеглим Ма Вейґуо заради порятунку міста.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (3)  IMDb: 5.7 (1085)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Бетмен: Маска фантазму
Бетмен: Маска фантазму (1993) 25 грудня 1993  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.8
Сюжет Брюс Вейн знову зустрічається зі своєю давньою коханою Андреа Бомонт і подумує про те, щоб назавжди розлучитися з накидкою та маскою. У той же час таємничий вбивця одним за одним вбиває мафіозних босів Ґотему. Бетмен стає головним підозрюваним. Він повинен зробити складний вибір між жінкою і своєю клятвою бути борцем за праве діло.
Бетмен: Маска фантазму Трейлер

Бетмен: Маска фантазму (1993)

Batman: Mask of the Phantasm

0+
США   1 год 16 хв
Читати опис Брюс Вейн знову зустрічається зі своєю давньою коханою Андреа Бомонт і подумує про те, щоб назавжди розлучитися з накидкою та маскою. У той же час таємничий вбивця одним за одним вбиває мафіозних босів Ґотему. Бетмен стає головним підозрюваним. Він повинен зробити складний вибір між жінкою і своєю клятвою бути борцем за праве діло.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (23)  IMDb: 7.8 (55315)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Снайпер: Загін глобального реагування та розвідки
Снайпер: Загін глобального реагування та розвідки (2023) 26 вересня 2023 4.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Ace Sniper Brandon Beckett and the newly formed Global Response and Intelligence Team (G.R.I.T.) deploy to Malta to eliminate an international terrorist plot and rescue fellow Agent, Lady Death.
Снайпер: Загін глобального реагування та розвідки Трейлер

Снайпер: Загін глобального реагування та розвідки (2023)

Sniper: G.R.I.T. - Global Response & Intelligence Team

  1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Ace Sniper Brandon Beckett and the newly formed Global Response and Intelligence Team (G.R.I.T.) deploy to Malta to eliminate an international terrorist plot and rescue fellow Agent, Lady Death.
КіноБаза: 4.0 (2)  IMDb: 4.8 (354)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Ґран Туризмо
Ґран Туризмо (2023) 10 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.2
Сюжет Захоплива історія за мотивами реальних подій про неймовірну жагу до перемоги! Завдяки надзвичайному ігровому таланту хлопець — фан популярної відеогри Gran Turismo Янн Марденборо — виграв серію відеозмагань та згодом став одним з навідомиших професійних автогонщиків.
Ґран Туризмо Трейлер

Ґран Туризмо (2023)

Gran Turismo

16+
США, Японія   2 год 14 хв
Читати опис Захоплива історія за мотивами реальних подій про неймовірну жагу до перемоги! Завдяки надзвичайному ігровому таланту хлопець — фан популярної відеогри Gran Turismo Янн Марденборо — виграв серію відеозмагань та згодом став одним з навідомиших професійних автогонщиків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (115)  IMDb: 7.2 (58701)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Маєток з привидами
Маєток з привидами (2023) 27 липня 2023  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.1
Сюжет Фільм оповідає історію про жінку та її сина, котрі залучають різношерсту команду так званих фахівців, що мають допомогти позбавити дім від надприродних мешканців.
Маєток з привидами Трейлер

Маєток з привидами (2023)

Haunted Mansion

12+
США   2 год 3 хв
Читати опис Фільм оповідає історію про жінку та її сина, котрі залучають різношерсту команду так званих фахівців, що мають допомогти позбавити дім від надприродних мешканців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (44)  IMDb: 6.1 (36476)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 299 грн
Праведник 3: Остання глава
Праведник 3: Остання глава (2023) 31 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.9
Сюжет Покінчивши з роботою таємного агента Роберт Макколл продовжує відстоювати правду у повсякденному житті та захищати тих, хто цього потребує. Перебуваючи в Південній Італії він дізнається, що його друзі опинилися під впливом місцевих кримінальних авторитетів. Коли події загострюються, Маккол вирішує стати на захист справедливості вступивши в боротьбу з мафією.
Праведник 3: Остання глава Трейлер

Праведник 3: Остання глава (2023)

The Equalizer 3

16+
США, Італія   1 год 49 хв
Читати опис Покінчивши з роботою таємного агента Роберт Макколл продовжує відстоювати правду у повсякденному житті та захищати тих, хто цього потребує. Перебуваючи в Південній Італії він дізнається, що його друзі опинилися під впливом місцевих кримінальних авторитетів. Коли події загострюються, Маккол вирішує стати на захист справедливості вступивши в боротьбу з мафією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (60)  IMDb: 6.9 (69361)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Синій Жук
Синій Жук (2023) 17 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.0
Сюжет Випускник коледжу Гайме Рейс повертається до рідного дому, сповнений надій на майбутнє. Однак дім тепер – зовсім не те місце, яким він його пам‘ятає. Поки хлопець шукає своє призначення, доля втручається. Гайме несподівано стає власником Скарабея – стародавньої реліквії інопланетних біотехнологій. Скарабей обирає його своїм симбіотичним господарем та обдаровує неймовірним обладунком. Тепер Гайме, одягнений в обладунок, має надзвичайні та непередбачувані здібності, що назавжди змінюють його життя. Гайме стає супергероєм – Синім Жуком.
Синій Жук Трейлер

Синій Жук (2023)

Blue Beetle

12+
Мексика, США   2 год 7 хв
Читати опис Випускник коледжу Гайме Рейс повертається до рідного дому, сповнений надій на майбутнє. Однак дім тепер – зовсім не те місце, яким він його пам‘ятає. Поки хлопець шукає своє призначення, доля втручається. Гайме несподівано стає власником Скарабея – стародавньої реліквії інопланетних біотехнологій. Скарабей обирає його своїм симбіотичним господарем та обдаровує неймовірним обладунком. Тепер Гайме, одягнений в обладунок, має надзвичайні та непередбачувані здібності, що назавжди змінюють його життя. Гайме стає супергероєм – Синім Жуком.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (78)  IMDb: 6.0 (68700)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 499 грн
Щенячий Патруль: Мегакіно
Щенячий Патруль: Мегакіно (2023) 5 жовтня 2023  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 6.0
Сюжет Щенячий патруль повертається у новій анімаційній пригоді! Завдяки чарівному метеориту, що впав на Бухту Пригод, Щенячий патруль отримує нові мега сили для боротьби з противниками. Начувайтеся лиходії, могутні щенята вже близько!
Щенячий Патруль: Мегакіно Трейлер

Щенячий Патруль: Мегакіно (2023)

PAW Patrol: The Mighty Movie

США, Канада   1 год 28 хв
Читати опис Щенячий патруль повертається у новій анімаційній пригоді! Завдяки чарівному метеориту, що впав на Бухту Пригод, Щенячий патруль отримує нові мега сили для боротьби з противниками. Начувайтеся лиходії, могутні щенята вже близько!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 6.0 (3629)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри)
Людина-павук: Крізь Всесвіт
Людина-павук: Крізь Всесвіт (2023) 31 травня 2023  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.7
Сюжет Майлз Моралес повертається у новій главі епічної анімаційної пригоди! Цього разу на підлітка з Нью-Йорку чекає несподівана подорож крізь Всесвіт, в якій він об’єднає зусилля з Ґвен Стейсі та новою командою «Павуків», щоб протистояти наймогутнішому лиходію, якого вони коли-небудь зустрічали.
Людина-павук: Крізь Всесвіт Трейлер

Людина-павук: Крізь Всесвіт (2023)

Spider-Man: Across the Spider-Verse

12+
Топ #70 фільм
США   2 год 20 хв
Читати опис Майлз Моралес повертається у новій главі епічної анімаційної пригоди! Цього разу на підлітка з Нью-Йорку чекає несподівана подорож крізь Всесвіт, в якій він об’єднає зусилля з Ґвен Стейсі та новою командою «Павуків», щоб протистояти наймогутнішому лиходію, якого вони коли-небудь зустрічали.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (146)  IMDb: 8.7 (301011)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Меґ 2: Западина
Меґ 2: Западина (2023) 3 серпня 2023  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.1
Сюжет «Мег 2: Западина» – це ковток адреналіну, який чекає на нас цього літа. Продовження суперпопулярного блокбастеру 2018 року піднімає екшн вище неба та занурює у небачені глибини, які кишать мегалодонами! Пірнаймо у незвідані глибини разом із Джейсоном Стейтемом та іконою світового екшену Ву Джингом, щоб дослідити найтемніші місця світового океану. Їхня подорож перетворюється на хаос, коли мінувальна операція зловмисників загрожує зірвати їхню місію та змушує їх самих боротись за виживання. Зіткнувшись із гігантськими акулами-мегами та невтомними екозлочинцями, герої мусять випередити, перемудрувати та перевершити безжальних хижаків у гонитві наввипередки з часом.
Меґ 2: Западина Трейлер

Меґ 2: Западина (2023)

Meg 2: The Trench

16+
США, Китай   1 год 56 хв
Читати опис «Мег 2: Западина» – це ковток адреналіну, який чекає на нас цього літа. Продовження суперпопулярного блокбастеру 2018 року піднімає екшн вище неба та занурює у небачені глибини, які кишать мегалодонами! Пірнаймо у незвідані глибини разом із Джейсоном Стейтемом та іконою світового екшену Ву Джингом, щоб дослідити найтемніші місця світового океану. Їхня подорож перетворюється на хаос, коли мінувальна операція зловмисників загрожує зірвати їхню місію та змушує їх самих боротись за виживання. Зіткнувшись із гігантськими акулами-мегами та невтомними екозлочинцями, герої мусять випередити, перемудрувати та перевершити безжальних хижаків у гонитві наввипередки з часом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (59)  IMDb: 5.1 (64848)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 499 грн
Труднощі стосунків
Труднощі стосунків (2023) 4 серпня 2023 5.0 imdb 6.5
Сюжет Трійця молодих мешканців району затоки — Бен Танака, Міко Хаяші та Еліс Кім — налагоджують взаємостосунки, мандруючи країною в пошуках ідеального зв’язку.
Труднощі стосунків Трейлер

Труднощі стосунків (2023)

Shortcomings

США   1 год 32 хв
Читати опис Трійця молодих мешканців району затоки — Бен Танака, Міко Хаяші та Еліс Кім — налагоджують взаємостосунки, мандруючи країною в пошуках ідеального зв’язку.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.5 (2027)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Барбі
Барбі (2023) 20 липня 2023  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.0
Сюжет Бути Барбі – це бути досконалою істотою у досконалому світі. Хіба що ви саме проживаєте масштабну екзистенційну кризу. Або ж ви Кен.
Барбі Трейлер

Барбі (2023)

Barbie

12+
США, Велика Британія   1 год 54 хв
Читати опис Бути Барбі – це бути досконалою істотою у досконалому світі. Хіба що ви саме проживаєте масштабну екзистенційну кризу. Або ж ви Кен.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (238)  IMDb: 7.0 (389171)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 499 грн
Загоїти серце
Загоїти серце (2022) 9 червня 2023 9.0 imdb 6.4
Сюжет В останній день служби в Афганістані життя морського піхотинця і розвідника Джон Колтер [Сінква Воллс] різко змінюється через інцидент у бою. Колтера, пораненого і шокованого, відправляють до установи для ветеранів у Монтані. Коли традиційне лікування та терапія виявляються марними, Колтер знайомиться з ветераном В'єтнаму Айком [Брайан Кокс], який навчає його справлятися зі своєю травмою за допомогою риболовлі нахлистом.
Загоїти серце Трейлер

Загоїти серце (2022)

Mending the Line

США   2 год 2 хв
Читати опис В останній день служби в Афганістані життя морського піхотинця і розвідника Джон Колтер [Сінква Воллс] різко змінюється через інцидент у бою. Колтера, пораненого і шокованого, відправляють до установи для ветеранів у Монтані. Коли традиційне лікування та терапія виявляються марними, Колтер знайомиться з ветераном В'єтнаму Айком [Брайан Кокс], який навчає його справлятися зі своєю травмою за допомогою риболовлі нахлистом.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 6.4 (448)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Флеш
Флеш (2023) 15 червня 2023  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.7
Сюжет Світи зіштовхнуться. Баррі Аллен застосовує свої надздібності для подорожі в минуле, щоб врятувати свою сімʼю і змінити перебіг подій. Проте герой ненароком змінює майбутнє та опиняється у пастці інакшої реальності. Дійсність цього світу виявляється не надто приємною: повертається генерал Зод, який погрожує усе знищити, а супергероїв, до яких можна було б звернутися по допомогу, не існує. Баррі має єдиний шанс – вмовити зовсім іншого Бетмена повернутися з відставки і визволити одного ув'язненого криптоніанця... хоча й не того, кого він розшукує. Щоб врятувати світ і жити у майбутньому, яке знає Баррі, йому потрібно влаштувати гонитву за своє життя. Але чи буде достатньо цієї жертви, щоб повернути все на свої місця?
Флеш Трейлер

Флеш (2023)

The Flash

16+
США, Канада, Австралія, Нова Зеландія   2 год 24 хв
Читати опис Світи зіштовхнуться. Баррі Аллен застосовує свої надздібності для подорожі в минуле, щоб врятувати свою сімʼю і змінити перебіг подій. Проте герой ненароком змінює майбутнє та опиняється у пастці інакшої реальності. Дійсність цього світу виявляється не надто приємною: повертається генерал Зод, який погрожує усе знищити, а супергероїв, до яких можна було б звернутися по допомогу, не існує. Баррі має єдиний шанс – вмовити зовсім іншого Бетмена повернутися з відставки і визволити одного ув'язненого криптоніанця... хоча й не того, кого він розшукує. Щоб врятувати світ і жити у майбутньому, яке знає Баррі, йому потрібно влаштувати гонитву за своє життя. Але чи буде достатньо цієї жертви, щоб повернути все на свої місця?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (137)  IMDb: 6.7 (186967)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 499 грн

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: