Олександр Чернов

Oleksandr Chernov

Дата народження: 18 квітня 1986 (37 років)

Знак зодіаку: Овен

Всього фільмів (на сайті): 112

Ролі: актор дублювання (109), актор озвучення (2), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 112 результати

Гравці
Гравці (2024) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.7
Сюжет Спортивна журналістка з Нью-Йорка знає безліч способів почати інтрижку, але несподівано закохується в одну зі своїх цілей. А що як тепер потрібно вкластися в гру серцем?
Гравці Трейлер

Гравці (2024)

Players

актор дублювання
США   1 год 45 хв
Читати опис Спортивна журналістка з Нью-Йорка знає безліч способів почати інтрижку, але несподівано закохується в одну зі своїх цілей. А що як тепер потрібно вкластися в гру серцем?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (10)  IMDb: 5.7 (8587)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Герої золотих масок
Герої золотих масок (2023) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 2.0 imdb 7.2
Сюжет Кмітливий американський хлопчик Чарлі дивовижним чином опиняється в стародавньому китайському королівстві. Його допомоги потребує колоритна команда супергероїв, яка прагне захистити місто від жорстокого завойовника. Об’єднавшись з героями, хлопчик потайки планує вкрасти безцінні золоті маски, що надають їм силу.
Герої золотих масок Трейлер

Герої золотих масок (2023)

Heroes of the Golden Mask

актор дублювання
Канада   1 год 28 хв
Читати опис Кмітливий американський хлопчик Чарлі дивовижним чином опиняється в стародавньому китайському королівстві. Його допомоги потребує колоритна команда супергероїв, яка прагне захистити місто від жорстокого завойовника. Об’єднавшись з героями, хлопчик потайки планує вкрасти безцінні золоті маски, що надають їм силу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 7.2 (1173)
Моя оцінка:
/10
Місія неможлива: Розплата. Частина перша
Місія неможлива: Розплата. Частина перша (2023) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.7
Сюжет Том Круз повертається у ролі іменитого агента! Цього разу на Ітана Ганта та його команду чекає найнебезпечніша місія за всю кар’єру - знайти та знешкодити небезпечну зброю, яка загрожує безпеці людства, перш ніж та потрапить у чужі руки. Щоб зупинити могутнього ворога, Ітанові доведеться ризикнути усім, аби здійснити місію.
Місія неможлива: Розплата. Частина перша Трейлер

Місія неможлива: Розплата. Частина перша (2023)

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

16+
актор дублювання
США   2 год 43 хв
Читати опис Том Круз повертається у ролі іменитого агента! Цього разу на Ітана Ганта та його команду чекає найнебезпечніша місія за всю кар’єру - знайти та знешкодити небезпечну зброю, яка загрожує безпеці людства, перш ніж та потрапить у чужі руки. Щоб зупинити могутнього ворога, Ітанові доведеться ризикнути усім, аби здійснити місію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (166)  IMDb: 7.7 (245316)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $9.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 170 грн
Блекберрі
Блекберрі (2023) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.4
Сюжет Стрічка розповість про успіх та занепад компанії BlackBerry, а також історію Майка Лазарідіса та Джіма Балсіллі, які стояли за цим. BlackBerry був одним з культових виробників смартфонів, чия популярність сягнула вершин до того, як на сцену вийшла Apple.
Блекберрі Трейлер

Блекберрі (2023)

BlackBerry

12+
актор дублювання
Канада   2 год 0 хв
Читати опис Стрічка розповість про успіх та занепад компанії BlackBerry, а також історію Майка Лазарідіса та Джіма Балсіллі, які стояли за цим. BlackBerry був одним з культових виробників смартфонів, чия популярність сягнула вершин до того, як на сцену вийшла Apple.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (71)  IMDb: 7.4 (41383)
Моя оцінка:
/10
Операція «Фортуна»: Мистецтво перемоги
Операція «Фортуна»: Мистецтво перемоги (2023) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.3
Сюжет Елітний розвідник Орсон Форчун отримав нове завдання: зупинити продаж і поширення смертельної зброї. Але самотужки йому цю місію не потягнути. Він змушений об’єднатися з кращими оперативниками світу, а також відомим кіноактором, який надасть лихий групі переконливе прикриття. На кону доля людства, але на цей раз супершпигунам доведеться грати за правилами Голлівуду.
Операція «Фортуна»: Мистецтво перемоги Трейлер

Операція «Фортуна»: Мистецтво перемоги (2023)

Operation Fortune: Ruse de guerre

актор дублювання
США, Китай, Туреччина   1 год 54 хв
Читати опис Елітний розвідник Орсон Форчун отримав нове завдання: зупинити продаж і поширення смертельної зброї. Але самотужки йому цю місію не потягнути. Він змушений об’єднатися з кращими оперативниками світу, а також відомим кіноактором, який надасть лихий групі переконливе прикриття. На кону доля людства, але на цей раз супершпигунам доведеться грати за правилами Голлівуду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (150)  IMDb: 6.3 (84893)
Моя оцінка:
/10
Блідо-блакитне око
Блідо-блакитне око (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет Ветеран-детектив наймає кмітливого курсанта Вест-Пойнта Едґара Аллана По, щоб той допоміг йому розкрити таємницю жорстоких убивств у Військовій академії США.
Блідо-блакитне око Трейлер

Блідо-блакитне око (2022)

The Pale Blue Eye

актор дублювання
США   2 год 8 хв
Читати опис Ветеран-детектив наймає кмітливого курсанта Вест-Пойнта Едґара Аллана По, щоб той допоміг йому розкрити таємницю жорстоких убивств у Військовій академії США.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (151)  IMDb: 6.6 (124313)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Вищий пілотаж
Вищий пілотаж (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет Драма ґрунтується на реальних подіях, що сталися під час Корейської війни. Історія про льотчиків 32-ї ударної ескадрильї винищувачів ВПС США Тома Гаднера і Джеса Брауна. За виконання загальної диверсійної операції вони стали бойовими товаришами. Однак після того, як літак Брауна зазнав аварії на ворожій території, їхній дружбі потрібно було пройти сувору перевірку.
Вищий пілотаж Трейлер

Вищий пілотаж (2022)

Devotion

12+
актор дублювання
США   2 год 19 хв
Читати опис Драма ґрунтується на реальних подіях, що сталися під час Корейської війни. Історія про льотчиків 32-ї ударної ескадрильї винищувачів ВПС США Тома Гаднера і Джеса Брауна. За виконання загальної диверсійної операції вони стали бойовими товаришами. Однак після того, як літак Брауна зазнав аварії на ворожій території, їхній дружбі потрібно було пройти сувору перевірку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (31)  IMDb: 6.6 (27803)
Моя оцінка:
/10
Університет Чупарського
Університет Чупарського (2022) актор 8.7 imdb 8.6
Сюжет Остап та Андрій - два студенти у незвичайному українському університеті. Де серед викладачів працює незвичайний професор Мурштейко - геній та винахідник, що виконує безліч небезпечних та секретних науково-фантастичних розробок для уряду, через які герої постійно потрапляють у різні незвичні ситуації та пригоди в перервах від звичайного студентського життя.
Університет Чупарського Трейлер

Університет Чупарського (2022)

Chuparskyi University

Серіал 1 сезон, 7 епізодів
актор
Україна   20 хв
Читати опис Остап та Андрій - два студенти у незвичайному українському університеті. Де серед викладачів працює незвичайний професор Мурштейко - геній та винахідник, що виконує безліч небезпечних та секретних науково-фантастичних розробок для уряду, через які герої постійно потрапляють у різні незвичні ситуації та пригоди в перервах від звичайного студентського життя.
КіноБаза: 8.7 (14)  IMDb: 8.6 (39)
Моя оцінка:
/10
1899
1899 (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.3
Сюжет Незбагненні події змінюють курс корабля, який у 1899 році везе мігрантів у Нью-Йорк, а збентежені пасажири стикаються із заплутаною загадкою.
1899 Трейлер

1899 (2022)

1899

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
актор дублювання
Німеччина, США   60 хв
Читати опис Незбагненні події змінюють курс корабля, який у 1899 році везе мігрантів у Нью-Йорк, а збентежені пасажири стикаються із заплутаною загадкою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (108)  IMDb: 7.3 (107787)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

13 екзорцизмів
13 екзорцизмів (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 4.4
Сюжет Те, що могло стати лячною байкою, міською легендою - стає страшним феноменом, що сколихнув католицький світ. Тінейджерка Лаура починає дивно поводитись, настільки, що церква викликає Екзорциста. Але його обряд не справляє враження на Те, що захопило дівчину. Що робити, коли в тебе обмаль часу і лише 13 екзорцизмів, щоб врятувати душу дівчини та зупинити споконвічне Зло?
13 екзорцизмів Трейлер

13 екзорцизмів (2022)

13 Exorcisms

18+
актор дублювання
Іспанія   1 год 40 хв
Читати опис Те, що могло стати лячною байкою, міською легендою - стає страшним феноменом, що сколихнув католицький світ. Тінейджерка Лаура починає дивно поводитись, настільки, що церква викликає Екзорциста. Але його обряд не справляє враження на Те, що захопило дівчину. Що робити, коли в тебе обмаль часу і лише 13 екзорцизмів, щоб врятувати душу дівчини та зупинити споконвічне Зло?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (9)  IMDb: 4.4 (735)
Моя оцінка:
/10
З нуля
З нуля (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.9
Сюжет В Італії художниця закохується в шеф-кухаря — так починається історія, сповнена кохання, втрат, стійкості та надії, що долає будь-які відстані й розбіжності.
З нуля Трейлер

З нуля (2022)

From Scratch

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актор дублювання
США   7 год 2 хв
Читати опис В Італії художниця закохується в шеф-кухаря — так починається історія, сповнена кохання, втрат, стійкості та надії, що долає будь-які відстані й розбіжності.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (12)  IMDb: 7.9 (16992)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Гірська лихоманка
Гірська лихоманка (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.3
Сюжет Молодий альпініст проводить літо в Шамоні, намагаючись піднятися на найсмертоноснішу трійку гір у світі.
Гірська лихоманка Трейлер

Гірська лихоманка (2022)

Summit Fever

16+
актор дублювання
Велика Британія   1 год 55 хв
Читати опис Молодий альпініст проводить літо в Шамоні, намагаючись піднятися на найсмертоноснішу трійку гір у світі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (9)  IMDb: 5.3 (2002)
Моя оцінка:
/10
Моя незграбна фея
Моя незграбна фея (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.2
Сюжет Віолетта цікава та зухвала фея, яка загубилася у світі людей. Для того щоб знайти шлях у казковий світ, вона об’єднується з людською дівчинкою Максі і дізнається про своє справжнє призначення.
Моя незграбна фея Трейлер

Моя незграбна фея (2022)

My Fairy Troublemaker

актор дублювання
Люксембург, Німеччина   1 год 25 хв
Читати опис Віолетта цікава та зухвала фея, яка загубилася у світі людей. Для того щоб знайти шлях у казковий світ, вона об’єднується з людською дівчинкою Максі і дізнається про своє справжнє призначення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 5.2 (389)
Моя оцінка:
/10
Клео
Клео (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Після падіння Берлінської стіни колишня шпигунка зі Східної Німеччини вирішує дізнатися, хто й чому її зрадив, а також скористатися своїми навичками заради помсти.
Клео Трейлер

Клео (2022)

Kleo

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
актор дублювання
Німеччина
Читати опис Після падіння Берлінської стіни колишня шпигунка зі Східної Німеччини вирішує дізнатися, хто й чому її зрадив, а також скористатися своїми навичками заради помсти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (11)  IMDb: 7.5 (13186)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Royalteen: Спадкоємець
Royalteen: Спадкоємець (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 4.5 imdb 5.3
Сюжет Дівчина намагається приховати своє скандальне минуле та велику таємницю від наслідного принца, з яким у неї починається несподіваний роман.
Royalteen: Спадкоємець Трейлер

Royalteen: Спадкоємець (2022)

Royalteen

актор дублювання
Норвегія   1 год 47 хв
Читати опис Дівчина намагається приховати своє скандальне минуле та велику таємницю від наслідного принца, з яким у неї починається несподіваний роман.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.5 (7)  IMDb: 5.3 (2675)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Місто Дерев
Місто Дерев (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 8.3
Сюжет Команда тварин з особливими навичками й швидким транспортом береже спокій Міста Дерев — навіть найскладніші проблеми їм під силу, коли вони разом.
Місто Дерев Трейлер

Місто Дерев (2022)

Big Tree City

Серіал 1 сезон, 30 епізодів Поновлений серіал
актор дублювання
США   11 хв
Читати опис Команда тварин з особливими навичками й швидким транспортом береже спокій Міста Дерев — навіть найскладніші проблеми їм під силу, коли вони разом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (78)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Панда Кунг-Фу: Лицар Дракона
Панда Кунг-Фу: Лицар Дракона (2022—) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.1
Сюжет Легендарний воїн По вирушає разом з англійською лицаркою в довгу подорож із метою знайти магічну зброю, повернути свою славу та врятувати світ!
Панда Кунг-Фу: Лицар Дракона Трейлер

Панда Кунг-Фу: Лицар Дракона (2022—)

Kung Fu Panda: The Dragon Knight

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
актор дублювання
США   24 хв
Читати опис Легендарний воїн По вирушає разом з англійською лицаркою в довгу подорож із метою знайти магічну зброю, повернути свою славу та врятувати світ!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (5)  IMDb: 6.1 (2622)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Тор: Любов і Грім
Тор: Любов і Грім (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.2
Сюжет У новому фільмі «Тор: Любов і грім» від Marvel Studios Бог грому вирушає на пошуки внутрішнього спокою. Проте галактичний убивця Ґорр, знаний як Убивця богів, прагне знищити усіх небожителів та перериває вихід Тора на пенсію. Щоб подолати загрозу, Бог грому звертається по допомогу до королеви Валькірії, Корґа та своєї колишньої дівчини Джейн Фостер. Остання, на подив Тора, тепер володіє його магічним молотом Мйолніром так само, як і Могутній Тор. Разом вони вирушають у жахливу космічну пригоду, щоб розкрити таємницю помсти Убивці богів і зупинити його, поки не стало надто пізно.
Тор: Любов і Грім Трейлер

Тор: Любов і Грім (2022)

Thor: Love and Thunder

16+
актор дублювання
Австралія, США   1 год 58 хв
Читати опис У новому фільмі «Тор: Любов і грім» від Marvel Studios Бог грому вирушає на пошуки внутрішнього спокою. Проте галактичний убивця Ґорр, знаний як Убивця богів, прагне знищити усіх небожителів та перериває вихід Тора на пенсію. Щоб подолати загрозу, Бог грому звертається по допомогу до королеви Валькірії, Корґа та своєї колишньої дівчини Джейн Фостер. Остання, на подив Тора, тепер володіє його магічним молотом Мйолніром так само, як і Могутній Тор. Разом вони вирушають у жахливу космічну пригоду, щоб розкрити таємницю помсти Убивці богів і зупинити його, поки не стало надто пізно.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (314)  IMDb: 6.2 (400010)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Людина з Торонто
Людина з Торонто (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.8
Сюжет Випадкова плутанина підштовхує незграбного підприємця до співпраці з відомим найманим убивцею на прізвисько Людина з Торонто. Мета? Вижити.
Людина з Торонто Трейлер

Людина з Торонто (2022)

The Man from Toronto

актор дублювання
США   1 год 50 хв
Читати опис Випадкова плутанина підштовхує незграбного підприємця до співпраці з відомим найманим убивцею на прізвисько Людина з Торонто. Мета? Вижити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (111)  IMDb: 5.8 (59455)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Морське чудовисько
Морське чудовисько (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.0
Сюжет Відважна дівчинка проникає на корабель легендарного мисливця на морських чудовиськ. Разом вони вирушають у надзвичайну подорож незвіданими водами.
Морське чудовисько Трейлер

Морське чудовисько (2022)

The Sea Beast

актор дублювання
США   1 год 55 хв
Читати опис Відважна дівчинка проникає на корабель легендарного мисливця на морських чудовиськ. Разом вони вирушають у надзвичайну подорож незвіданими водами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (79)  IMDb: 7.0 (58039)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Їжак Сонік 2
Їжак Сонік 2 (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.5
Сюжет Надшвидкісний Їжак Сонік повертається! На улюбленого героя мільйонів чекає нова суперважлива місія.
Їжак Сонік 2 Трейлер

Їжак Сонік 2 (2022)

Sonic the Hedgehog 2

актор дублювання
Японія, США   2 год 2 хв
Читати опис Надшвидкісний Їжак Сонік повертається! На улюбленого героя мільйонів чекає нова суперважлива місія.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (120)  IMDb: 6.5 (86820)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 150 грн

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Все завжди і водночас
Все завжди і водночас (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет Підстаркувата китайська іммігрантка захоплюється шаленою пригодою, в якій вона сама може врятувати світ, досліджуючи інші всесвіти, пов'язані з життям, яке вона могла б прожити.
Все завжди і водночас Трейлер

Все завжди і водночас (2022)

Everything Everywhere All at Once

16+
актор дублювання
США   2 год 19 хв
Читати опис Підстаркувата китайська іммігрантка захоплюється шаленою пригодою, в якій вона сама може врятувати світ, досліджуючи інші всесвіти, пов'язані з життям, яке вона могла б прожити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (285)  IMDb: 7.8 (531181)
Моя оцінка:
/10
Вікінґи. Вальгалла
Вікінґи. Вальгалла (2022—) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.3
Сюжет У сиквелі «Вікінгів» показано нове покоління славетних героїв, що прийшли на зміну старим легендам через сто років після знаних подвигів. Нині їхня черга творити історію.
Вікінґи. Вальгалла Трейлер

Вікінґи. Вальгалла (2022—)

Vikings: Valhalla

Серіал 3 сезони, 19 епізодів Поновлений серіал
актор дублювання
США   51 хв
Читати опис У сиквелі «Вікінгів» показано нове покоління славетних героїв, що прийшли на зміну старим легендам через сто років після знаних подвигів. Нині їхня черга творити історію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (31)  IMDb: 7.3 (56332)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Вигадана Анна
Вигадана Анна (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.9
Сюжет Зухвала підприємниця чи шахрайка? Журналістка розплутує історію Анни Делві, яка переконала еліту Нью-Йорка в тому, що вона багата спадкоємиця з Німеччини.
Вигадана Анна Трейлер

Вигадана Анна (2022)

Inventing Anna

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Мінісеріал Завершений
актор дублювання
США   1 год 7 хв
Читати опис Зухвала підприємниця чи шахрайка? Журналістка розплутує історію Анни Делві, яка переконала еліту Нью-Йорка в тому, що вона багата спадкоємиця з Німеччини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (37)  IMDb: 6.9 (79936)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Гра тіней
Гра тіней (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 4.8
Сюжет Тревіс Блок – спеціальний агент ФБР, який намагається примиритись зі своїм темним минулим. Одного дня він виявляє змову проти громадян США. Через своє розслідування Блок опиняється під прицілом директора ФБР, якого колись захищав. Що більше він дізнається, то на більшу небезпеку наражає себе та своїх близьких. Але справу потрібно завершити за всяку ціну.
Гра тіней Трейлер

Гра тіней (2022)

Blacklight

16+
актор дублювання
Китай, Австралія, США   1 год 44 хв
Читати опис Тревіс Блок – спеціальний агент ФБР, який намагається примиритись зі своїм темним минулим. Одного дня він виявляє змову проти громадян США. Через своє розслідування Блок опиняється під прицілом директора ФБР, якого колись захищав. Що більше він дізнається, то на більшу небезпеку наражає себе та своїх близьких. Але справу потрібно завершити за всяку ціну.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (28)  IMDb: 4.8 (24358)
Моя оцінка:
/10
Крик
Крик (2022) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.3
Сюжет Через 25 років опісля низки кривавих убивств, що шокували тихе містечко Вудсборо, новий жахливий убивця воскрешає лиховісне «Примарне обличчя». Коли кількість убивств зростає, нові потенційні жертви з містечка Вудсборо змушені шукати допомоги у вцілілих від перших нападів «Примарного обличчя». Тепер лише Сідні Прескотт, колишній шериф Дьюі Райлі та репортерка Ґейл Везерс можуть знайти спосіб зупинити цього вбивцю, де кожен під підозрою.
Крик Трейлер

Крик (2022)

Scream

16+
актор дублювання
США   1 год 54 хв
Читати опис Через 25 років опісля низки кривавих убивств, що шокували тихе містечко Вудсборо, новий жахливий убивця воскрешає лиховісне «Примарне обличчя». Коли кількість убивств зростає, нові потенційні жертви з містечка Вудсборо змушені шукати допомоги у вцілілих від перших нападів «Примарного обличчя». Тепер лише Сідні Прескотт, колишній шериф Дьюі Райлі та репортерка Ґейл Везерс можуть знайти спосіб зупинити цього вбивцю, де кожен під підозрою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (119)  IMDb: 6.3 (158448)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 150 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Мій вовк
Мій вовк (2021) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.3
Сюжет Після смерті матері пригнічена дівчинка і її батько оселяються серед красот дикої природи Канталя. Чи зцілить незвичний друг її душевні рани? На основі реальної історії.
Мій вовк Трейлер

Мій вовк (2021)

Vicky and Her Mystery

актор дублювання
Франція   1 год 24 хв
Читати опис Після смерті матері пригнічена дівчинка і її батько оселяються серед красот дикої природи Канталя. Чи зцілить незвичний друг її душевні рани? На основі реальної історії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (9)  IMDb: 6.3 (2646)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Вестсайдська історія
Вестсайдська історія (2021) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.1
Сюжет В основу мюзиклу покладено сюжет про Ромео і Джульєтту, який перенесли в Нью-Йорк ХХ століття. Вулиці міста контролюють банди, які конфліктують між собою. Дівчина Марія з однієї банди закохується в хлопця Тоні, який входить у банду супротивників, білих іммігрантів.
Вестсайдська історія Трейлер

Вестсайдська історія (2021)

West Side Story

12+
актор дублювання
США   2 год 36 хв
Читати опис В основу мюзиклу покладено сюжет про Ромео і Джульєтту, який перенесли в Нью-Йорк ХХ століття. Вулиці міста контролюють банди, які конфліктують між собою. Дівчина Марія з однієї банди закохується в хлопця Тоні, який входить у банду супротивників, білих іммігрантів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (32)  IMDb: 7.1 (95352)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Назад у хащі
Назад у хащі (2021) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.5
Сюжет Їх вважають небезпечними. А все тому, що зовсім не розуміють. Насправді ж у них золоті серця. Вони вириваються з полону й вирушають на пошуки дому.
Назад у хащі Трейлер

Назад у хащі (2021)

Back to the Outback

актор дублювання
Австралія, США   1 год 35 хв
Читати опис Їх вважають небезпечними. А все тому, що зовсім не розуміють. Насправді ж у них золоті серця. Вони вириваються з полону й вирушають на пошуки дому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (32)  IMDb: 6.5 (10453)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Синці
Синці (2020) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.2
Сюжет Спливли роки після гіркої поразки. Жінка, що виступала в боях ММА, намагається повернути колишню славу. Раптом у її життя повертається син, якого вона покинула маленьким.
Синці Трейлер

Синці (2020)

Bruised

актор дублювання
США, Велика Британія   2 год 9 хв
Читати опис Спливли роки після гіркої поразки. Жінка, що виступала в боях ММА, намагається повернути колишню славу. Раптом у її життя повертається син, якого вона покинула маленьким.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (20)  IMDb: 6.2 (15985)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: