Знайдено 9 результатів

The Brink Of (2022) 16 квітня 2024 0.0 imdb 9.5
Сюжет (англ.) A musical romance film about an indie pop duo, navigating their tumultuous relationship as partners on the brink of mainstream success
Трейлер

The Brink Of (2022)

The Brink Of

У виробництві
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) A musical romance film about an indie pop duo, navigating their tumultuous relationship as partners on the brink of mainstream success
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 9.5 (6)

Голосування буде доступне після релізу

The Night of the Harvest (2024) 7 квітня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Aubrey and her friends go geocaching in the woods behind an old cornfield where they are trapped and hunted by a masked woman in white.
Трейлер

The Night of the Harvest (2024)

The Night of the Harvest

США   2 год 6 хв
Читати опис (англ.) Aubrey and her friends go geocaching in the woods behind an old cornfield where they are trapped and hunted by a masked woman in white.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Late Night with the Devil (2023) 19 березня 2024 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A live television broadcast in 1977 goes horribly wrong, unleashing evil into the nation's living rooms.
Трейлер

Late Night with the Devil (2023)

Late Night with the Devil

Австралія, Об'єднані Арабські Емірати   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) A live television broadcast in 1977 goes horribly wrong, unleashing evil into the nation's living rooms.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (7966)
Моя оцінка:
/10
Бунтівний місяць. Частина 2: Та, що лишає шрами
Бунтівний місяць. Частина 2: Та, що лишає шрами (2024) 5 квітня 2024 1.0 imdb 0.0
Сюжет «Rebel Moon. Частина 2: Та, що лишає шрами» продовжує епічну історію Кори й решти воїнів, готових пожертвувати всім у боротьбі пліч-о-пліч із народом Вельдту задля захисту донедавна мирного селища, що стало новим домом для тих, чию батьківщину відібрав Материнський Світ. Напередодні битви воїнам доведеться постати перед істиною, що криється у їхньому власному минулому, і кожен із них повідає, за що насправді бореться. Уся міць Реалму опускається на повстання, та в скрутну годину утворюються незламні узи, постають нові герої і зароджуються легенди.
Бунтівний місяць. Частина 2: Та, що лишає шрами Трейлер

Бунтівний місяць. Частина 2: Та, що лишає шрами (2024)

Rebel Moon - Part Two: The Scargiver

США   2 год 2 хв
Читати опис «Rebel Moon. Частина 2: Та, що лишає шрами» продовжує епічну історію Кори й решти воїнів, готових пожертвувати всім у боротьбі пліч-о-пліч із народом Вельдту задля захисту донедавна мирного селища, що стало новим домом для тих, чию батьківщину відібрав Материнський Світ. Напередодні битви воїнам доведеться постати перед істиною, що криється у їхньому власному минулому, і кожен із них повідає, за що насправді бореться. Уся міць Реалму опускається на повстання, та в скрутну годину утворюються незламні узи, постають нові герої і зароджуються легенди.
КіноБаза: 1.0 (1)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Павуче лігво
Павуче лігво (2023) 11 квітня 2024 0.0 imdb 6.9
Сюжет 30-річний Калеб перебивається підробітками, іноді торгує колекційними кросівками та збирає екзотичних тварин. Із завзяттям колекціонера він заповнює свою кімнату акваріумами з усілякими моторошними істотами. Остання покупка – маленький павук, придбаний у підсобному приміщеннімісцевого контрабандистського магазину. Не підозрюючи, що павук вкрай агресивний і отруйний, Калеб приніс його додому. Павук втікає з коробки і відкладає величезну кількість яєць. Усього за кілька годин будинок перетворюється на моторошну колонію велетенських і швидких павуків. Головна проблема в тому, що цей павук може вбити людину одним укусом, і розмножуються вони з шаленою швидкістю. Мешканцям закинутого хмарочоса доведеться шукати способи вижити в умовах нашестя смертоносних павуків.
Павуче лігво Трейлер

Павуче лігво (2023)

Infested

16+
Франція, США   1 год 46 хв
Читати опис 30-річний Калеб перебивається підробітками, іноді торгує колекційними кросівками та збирає екзотичних тварин. Із завзяттям колекціонера він заповнює свою кімнату акваріумами з усілякими моторошними істотами. Остання покупка – маленький павук, придбаний у підсобному приміщеннімісцевого контрабандистського магазину. Не підозрюючи, що павук вкрай агресивний і отруйний, Калеб приніс його додому. Павук втікає з коробки і відкладає величезну кількість яєць. Усього за кілька годин будинок перетворюється на моторошну колонію велетенських і швидких павуків. Головна проблема в тому, що цей павук може вбити людину одним укусом, і розмножуються вони з шаленою швидкістю. Мешканцям закинутого хмарочоса доведеться шукати способи вижити в умовах нашестя смертоносних павуків.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (1113)
Моя оцінка:
/10
Останній подих
Останній подих (2024) 4 квітня 2024 0.0 imdb 3.8
Сюжет Світ, що задихається від нестачі кисню. Декілька вцілілих переховуються у бункерах, забезпечених генератором повітря. Такі укриття стають мішенню для всіх. У цьому скаженому, жорстокому та проклятому світі звичайна жінка бореться за своє життя, щоб її донька могла якомога довше дихати цінним повітрям.!
Останній подих Трейлер

Останній подих (2024)

Breathe

16+
У виробництві
США   1 год 34 хв
Читати опис Світ, що задихається від нестачі кисню. Декілька вцілілих переховуються у бункерах, забезпечених генератором повітря. Такі укриття стають мішенню для всіх. У цьому скаженому, жорстокому та проклятому світі звичайна жінка бореться за своє життя, щоб її донька могла якомога довше дихати цінним повітрям.!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.8 (362)
Моя оцінка:
/10
Прокачайте здоров’я: Таємниці кишківника
Прокачайте здоров’я: Таємниці кишківника (2024) 26 квітня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет Зазирніть всередину травної системи в цьому легкому інформативному документальному фільмі, який пояснює важливість здорового кишківника для доброго самопочуття.
Прокачайте здоров’я: Таємниці кишківника Трейлер

Прокачайте здоров’я: Таємниці кишківника (2024)

Hack Your Health: The Secrets of Your Gut

Пост-продакшн
США   1 год 19 хв
Читати опис Зазирніть всередину травної системи в цьому легкому інформативному документальному фільмі, який пояснює важливість здорового кишківника для доброго самопочуття.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

The Idea of You (2024) 16 березня 2024 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Solène, a 40-year-old single mom, begins an unexpected romance with 24-year-old Hayes Campbell, the lead singer of August Moon, the hottest boy band on the planet.
Трейлер

The Idea of You (2024)

The Idea of You

США   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) Solène, a 40-year-old single mom, begins an unexpected romance with 24-year-old Hayes Campbell, the lead singer of August Moon, the hottest boy band on the planet.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (249)
Моя оцінка:
/10
Без глазурі
Без глазурі (2024) 2 травня 2024 0.0 imdb 0.0
Сюжет У часи, коли всі снідали пластівцями з молоком, між двома корпораціями почалася запекла боротьба через нову революційну випічку.
Без глазурі Трейлер

Без глазурі (2024)

Unfrosted

Пост-продакшн
США   1 год 33 хв
Читати опис У часи, коли всі снідали пластівцями з молоком, між двома корпораціями почалася запекла боротьба через нову революційну випічку.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: