Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
Змінив трохи інформацію. Ця тема для обговорення інфи про дублювання/закадрове озвучення. Як покращити функціональність, які нововведення з'явилися на сайті тощо.

Інфа про дублювання могла би стати коником сайту. До речі, на вікіпедії інфу про дублювання видаляють, приклад: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D1%96%D0%B9_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%84%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87&type=revision&diff=29577877&oldid=29505139 і це не поодинокий випадок. Тих людей можна було б сюди привабити і хай би додавали інфу. А потім на вікіпедії можна було б давати посилання на сторінки акторів тут на сайті. Вікіпедія входить у 10-ку найвідвідуваніших сайтів і це може збільшити відвідуваність кінобази.
1  
Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
Наразі, інфу про дуб/зоз можна додавати через кнопку Додати інфу про українське дублювання/озвучення. Це можна робити дуже швидко зкопіюваши інфу з гуртом або вікіпедії. Бажано перевіряти, бо десь може бути більше інфи. У такому випадку доповнити.
Мої пропозиції:
1) Змінити у посиланнях українських акторів https://kinobaza.com.ua/persons/ccwnoqo ОЦЕ ccwnoqo на ім'я прізвище латинкою - як в англомовних акторів. Щоб потім не змінювати вручну ccwnoqo тощо на інше. Зараз таких посилань не дуже багато. Плюси: унормування передавання латинкою (імен акторів ) і в посиланні одразу буде видно який це актор. Бо якщо це набір букв і цифр - можна помилитися і використати не те посилання.
2) Додавання зображень про дублювання. ---- як це краще втілити - не знаю.
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: