6.6
83

300 спартанців: Відродження імперії (2014)

300: Rise of an Empire

16+  •  1 год 42 хв  • 
Країни: США
Жанр: екшн драма фентезі воєнний
Бюджет: 110 000 000 $
Касові збори в світі: 337 580 051 $
Касові збори в США: 106 580 051 $
Касові збори в Україні: 1 891 956 $ (23 546 000 UAH) топ #131
Прем'єра в Україні: 7 березня 2014
Прем'єра в світі: 5 березня 2014
Прем'єра на DVD: 16 липня 2014
Прем'єра на Blu-Ray: 16 липня 2014
Прокатник: Warner Bros.
Режисер: Ноам Мурр
КіноБаза: 6.6 (83)  IMDb: 6.2 (279729)
Моя оцінка:
/10
Є українське озвучення

Доступно в itunes (укр. озвучення, укр. субтитри)

Укр. субтитри +
Укр. звук (стерео) +
Укр. звук (dolby) +
Ціна купівлі (SD) $7.99
Ціна купівлі (HD) $7.99
Перейти в itunes

Код для перегляду рейтингу кінобази

Всупереч смерті

Сюжет:

Неймовірна міць армії Ксеркса, підім'явши під себе могутніх спартанців, рухається далі. Наступне місто на їх шляху - Афіни. Афіни теж не збираються здаватися, до того ж у них є один з найпотужніших флотів, яким керує Фемістокл. Але оскільки армія Ксеркса могутня й на суші, і на воді, Афіни просять допомоги у своїх противників - спартанців. Також будуть показані основні конфлікти, що відбулися при Саламіні і Марафоні. Так само сюжет розкриє деякі подробиці з минулого Ксеркса, як саме він прийшов до статусу "Божественного короля"...

Ключові слова:

Армія Море грецька Стародавня Греція Боротьби з рук в руки Армія бази Командир 3D На основі графічний роман duringcreditsstinger Морський бій фаворитів війна на морі 3D стереоскопічні Спарта Греції 5-го століття до нашої ери.

Виробничі компанії:

Warner Bros., Legendary Pictures, Cruel and Unusual Films, Warner Bros. Pictures, Hollywood Gang Productions, Atmosphere Entertainment MM, Nimar Studios, Legendary Entertainment, Cruel & Unusual Films

Актори: (Всі 78)


Режисер:
Сценаристи: Зак Снайдер, Курт Джонстад, Френк Міллер
Композитор: Джанкі Екс-Ел
Відео: (Всі 7)
300 спартанців: Відродження імперії офіційний трейлер
2:21
300 спартанців: Відродження імперії офіційний трейлер
300: Rise of an Empire - HD Trailer 3 - Official Warner Bros. UK
2:55
300: Rise of an Empire - HD Trailer 3 - Official Warner Bros. UK
300: Rise of an Empire - Official Trailer 3 [HD]
2:32
300: Rise of an Empire - Official Trailer 3 [HD]
Зображення: (Всі 19)

Фільми того ж режисера: (Всі 2)
Watership Down (2018) Watership Down
Watership Down
Розумники (2008) Розумники
Smart People
Рецензії: (Всі 1)
«Розквіт імперії»

Друга частина культового кіно «300 спартанців» отримала не меншу популярність, ніж перша. Фільм «300 спартанців: Розквіт імперії» - це продовження першого частини, і дії тут відбуваються до, під час і після подій першої. Режисером цього фільму став Ноам Мурро. А сам Зак Снайдер (режисер першої роботи) цього разу вирішив зайняти місце продюсера.
У цій частині розповідається про 480 р. до н.е. й плани Ксеркса I щодо захоплення й підпорядкування всієї Греції. Якщо перша частина більше посилалася на історію, то друга екранізована як кінокомікс. Сюжет «300 спартанців: Розквіт імперії» містить в собі дуже багато історичних помилок. Усе пояснюється тим, що жанр фільму - пеплум, у якому не ставиться завдання достовірного відтворення історичних подій. Щоб зробити фільм більш видовищним у сюжеті можуть бути значні розбіжності з історією.
Акторський склад другої частини не менш яскравий, ніж першої. Тут ми можемо зустріти вже знайомі нам обличчя Ліни Гіді й Родріго Сантора (актор ... ів з першої кінострічки). Також в головних ролях зіграли знамениті актори Салліван Степлтон, Єва Грін і Джек О’Коннелл. Їхня гра була на вищому рівні. Вони змогли передати правильний настрій й задум режисера.
Після перегляду першої частини, друга здається більш продуманою та стилізованою, завдячуючи новим кінотехнологіям, адже різниця між першою та другою частинами 8 років. З самого початку фільм нагадує відеогру з яскравими сценами й видовищними ефектами, які роблять його не натуралістичним, а більш анімованим. Але все ж таки режисерська робота другої частини вражає.
Отже, у підсумку хочу зазначити, що фільм «300 спартанців: Розквіт імперії» більш продуманий та стилізований, ніж перша частина, але у ньому є й свої недоліки. Сюжет неповністю передає історичні факти й більш наповнений режисерською роботою. Актори добре передали зміст і настрій кіно. Ставлю цьому фільму 8/10. Для тих, хто бачив першу частину, я рекомендую переглянути й другу.

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію

Нещодавно переглянуті: