Марія Нестеренко

Maria Nesterenko

Всього фільмів (на сайті): 34

Ролі: звукорежисер (33), режисер озвучення (4)

Фільмографія

Знайдено 34 результати

Смолфут
Смолфут (2018) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.6
Сюжет Одного дня молодий розумний Йеті знаходить дещо, що всі вважали вигадкою, – людину. Новина про цього «коротконога» дарує йому славу та шанс на стосунки з дівчиною його мрій. Крім того, це відкриття неабияк бентежить усіх Йеті, адже з’ясовується, що поза їхнім невеличким сніговим містечком існує цілий великий світ. І вони пізнають його у запальній історії про дружбу, відвагу та радість відкриттів.
Смолфут Трейлер

Смолфут (2018)

Smallfoot

2+
звукорежисер
США   1 год 36 хв
Читати опис Одного дня молодий розумний Йеті знаходить дещо, що всі вважали вигадкою, – людину. Новина про цього «коротконога» дарує йому славу та шанс на стосунки з дівчиною його мрій. Крім того, це відкриття неабияк бентежить усіх Йеті, адже з’ясовується, що поза їхнім невеличким сніговим містечком існує цілий великий світ. І вони пізнають його у запальній історії про дружбу, відвагу та радість відкриттів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (83)  IMDb: 6.6 (42661)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Світ навпаки
Світ навпаки (2018) звукорежисер 6.0 imdb 8.0
Сюжет Бажання дізнатись що знаходиться за таємничою велетенською стіною, приводить хлопця у фантастичне місце, де все відбувається не так, як у реальному житті. Чи вдасться йому порозумітись із мешканцями світу, де усе відбувається навпаки?
Світ навпаки

Світ навпаки (2018)

Topsy-Turvy

звукорежисер
Україна   6 хв
Читати опис Бажання дізнатись що знаходиться за таємничою велетенською стіною, приводить хлопця у фантастичне місце, де все відбувається не так, як у реальному житті. Чи вдасться йому порозумітись із мешканцями світу, де усе відбувається навпаки?
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.0 (8)
Моя оцінка:
/10
Чорна меса
Чорна меса (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет У 1970-их роках в Південному Бостоні було укладено одне з найбільш дивних і небезпечних співробітництв в історії. Агент ФБР Джон Коннолі переконує ірландського ґанґстера Джеймса "Вайті" Булджера в тому, що їм необхідно об'єднатися проти спільного ворога - італійського кримінального авторитету. Але чи може бути чесним подібний союз? Булджер не звик виконувати чиїсь команди і, звичайно ж, виходить з-під контролю. Але йому вдається уникнути правосуддя і зосередити в руках всю владу. Джеймс "Вайті" Булджер - один із найбезжальніших ґанґстерів в історії Бостона, на чиєму рахунку півтора десятка вбивств, рекет і співпраця із наймогутнішою структурою США.
Чорна меса Трейлер

Чорна меса (2015)

Black Mass

18+
звукорежисер
США, Велика Британія   2 год 3 хв
Читати опис У 1970-их роках в Південному Бостоні було укладено одне з найбільш дивних і небезпечних співробітництв в історії. Агент ФБР Джон Коннолі переконує ірландського ґанґстера Джеймса "Вайті" Булджера в тому, що їм необхідно об'єднатися проти спільного ворога - італійського кримінального авторитету. Але чи може бути чесним подібний союз? Булджер не звик виконувати чиїсь команди і, звичайно ж, виходить з-під контролю. Але йому вдається уникнути правосуддя і зосередити в руках всю владу. Джеймс "Вайті" Булджер - один із найбезжальніших ґанґстерів в історії Бостона, на чиєму рахунку півтора десятка вбивств, рекет і співпраця із наймогутнішою структурою США.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (131)  IMDb: 6.9 (191359)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Заручниця 3
Заручниця 3 (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.0
Сюжет Життя колишнього урядового аґента Браяна Мілса руйнується ущент, коли його несправедливо обвинувачують у вбивстві. Мілс вирішує знайти справжнього вбивцю, одночасно ховаючись від переслідування поліції.
Заручниця 3 Трейлер

Заручниця 3 (2015)

Taken 3

16+
звукорежисер
Франція   1 год 49 хв
Читати опис Життя колишнього урядового аґента Браяна Мілса руйнується ущент, коли його несправедливо обвинувачують у вбивстві. Мілс вирішує знайти справжнього вбивцю, одночасно ховаючись від переслідування поліції.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (110)  IMDb: 6.0 (203047)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.6
Сюжет 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 Трейлер

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

12+
звукорежисер
США, Канада, Франція   2 год 3 хв
Читати опис 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (333)  IMDb: 6.6 (498332)
Моя оцінка:
/10
Крамниця співочих пташок
Крамниця співочих пташок (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 8.2
Сюжет 1682 року під час своєї останньої подорожі до Османської імперії Антуан Галлан занотував декілька історій, що розповів йому мандрівний чернець. Невідомо чому, але вони так і не потрапили до славнозвісного видання «Тисяча і одна ніч».

Дія фільму розгортається в урбаністичному місті майбутнього, де механізми замінили живих істот. Герой марно намагається продати екзотичний товар – живих птахів. Якось він рятує дивовижне створіння – дивопташку. Це назавжди змінює його життя…
Крамниця співочих пташок Трейлер

Крамниця співочих пташок (2014)

The Shop of Songbirds

звукорежисер
Україна   18 хв
Читати опис 1682 року під час своєї останньої подорожі до Османської імперії Антуан Галлан занотував декілька історій, що розповів йому мандрівний чернець. Невідомо чому, але вони так і не потрапили до славнозвісного видання «Тисяча і одна ніч».

Дія фільму розгортається в урбаністичному місті майбутнього, де механізми замінили живих істот. Герой марно намагається продати екзотичний товар – живих птахів. Якось він рятує дивовижне створіння – дивопташку. Це назавжди змінює його життя…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 8.2 (21)
Моя оцінка:
/10
Леґо Фільм / Lego Фільм
Леґо Фільм / Lego Фільм (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.7
Сюжет Популярний серед дітей і дорослих світ Леґо тепер і на екрані! Разом з наївним Емметом вам пропонується вирушити у довгий і звивистий шлях, щоб убити злого диктатора. Але хіба такі як Еммет здатні врятувати світ? Ні, якщо їм не допомагають такі герої, як, наприклад, Бетмен на своєму бетвінґу та інші персонажі Леґо. Дивакуватому, але милому герою протистоятиме і допомагати всенький світ, в якому знайдеться місце Супермену, русалці, волхвам, роботам та іншим. Пориньте у неймовірний світ блоків і фігурок, які перенесуть вас у дитинство і подарують насолоду тривалістю півтори години.
Леґо Фільм / Lego Фільм Трейлер

Леґо Фільм / Lego Фільм (2014)

The Lego Movie

6+
звукорежисер
Австралія, США, Данія   1 год 40 хв
Читати опис Популярний серед дітей і дорослих світ Леґо тепер і на екрані! Разом з наївним Емметом вам пропонується вирушити у довгий і звивистий шлях, щоб убити злого диктатора. Але хіба такі як Еммет здатні врятувати світ? Ні, якщо їм не допомагають такі герої, як, наприклад, Бетмен на своєму бетвінґу та інші персонажі Леґо. Дивакуватому, але милому герою протистоятиме і допомагати всенький світ, в якому знайдеться місце Супермену, русалці, волхвам, роботам та іншим. Пориньте у неймовірний світ блоків і фігурок, які перенесуть вас у дитинство і подарують насолоду тривалістю півтори години.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (168)  IMDb: 7.7 (385547)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
47 Ронін
47 Ронін (2013) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.2
Сюжет Самурай, який не зумів зберегти життя свого господаря, перетворюється на роніна. І помста стає головною метою його життя. Війна, яку він веде, може тривати роками, але це гідна ціна за встановлення справедливості та відродження честі.
47 Ронін Трейлер

47 Ронін (2013)

47 Ronin

12+
звукорежисер
США   1 год 59 хв
Читати опис Самурай, який не зумів зберегти життя свого господаря, перетворюється на роніна. І помста стає головною метою його життя. Війна, яку він веде, може тривати роками, але це гідна ціна за встановлення справедливості та відродження честі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (192)  IMDb: 6.2 (169946)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Сліпа удача
Сліпа удача (2013) режисер озвучення  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.6
Сюжет Щоб оплачувати навчання в коледжі, Річі занурюється в світ азартних ігор онлайн. Коли удача зраджує йому, він відправляється на Коста-Ріку, щоб помірятися силами з справжнім асом ігрового бізнесу. Той бачить у Річі споріднену душу і вводить його в свою гру. Але коли ступінь небезпеки зростає, а ставки досягають неймовірних висот, Річі раптом чітко розуміє, що його новий бос ось-ось зробить непоправне, і намагається помінятися з ним ролями.
Сліпа удача Трейлер

Сліпа удача (2013)

Runner Runner

16+
режисер озвучення
США   1 год 31 хв
Читати опис Щоб оплачувати навчання в коледжі, Річі занурюється в світ азартних ігор онлайн. Коли удача зраджує йому, він відправляється на Коста-Ріку, щоб помірятися силами з справжнім асом ігрового бізнесу. Той бачить у Річі споріднену душу і вводить його в свою гру. Але коли ступінь небезпеки зростає, а ставки досягають неймовірних висот, Річі раптом чітко розуміє, що його новий бос ось-ось зробить непоправне, і намагається помінятися з ним ролями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (52)  IMDb: 5.6 (65569)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Елізіум
Елізіум (2013) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.6
Сюжет У 2154 році існує два класи людей: неймовірно багаті та «решта». Перші живуть на чистій, створеній людьми, космічній станції під назвою Елізіум, другі — на перенаселеній напівзруйнованій Землі. Безжалісний урядовець Міністр Роудс не зупиниться ні перед чим, щоб привести у виконання жорсткі анти-імміграційні закони і зберегти розкішне життя громадян станції. Це, однак, не зупиняє мешканців Землі від спроб за будь-яку ціну проникнути на Елізіум. Коли невдаху Макса заганяють в кут, він погоджується піти на ризиковану місію, яка в разі успіху не лише врятує йому життя, але і може привести до рівноправ'я такі настільки різні світи.
Елізіум Трейлер

Елізіум (2013)

Elysium

16+
звукорежисер
США   1 год 49 хв
Читати опис У 2154 році існує два класи людей: неймовірно багаті та «решта». Перші живуть на чистій, створеній людьми, космічній станції під назвою Елізіум, другі — на перенаселеній напівзруйнованій Землі. Безжалісний урядовець Міністр Роудс не зупиниться ні перед чим, щоб привести у виконання жорсткі анти-імміграційні закони і зберегти розкішне життя громадян станції. Це, однак, не зупиняє мешканців Землі від спроб за будь-яку ціну проникнути на Елізіум. Коли невдаху Макса заганяють в кут, він погоджується піти на ризиковану місію, яка в разі успіху не лише врятує йому життя, але і може привести до рівноправ'я такі настільки різні світи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (303)  IMDb: 6.6 (468877)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Хмарний атлас
Хмарний атлас (2012) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.4
Сюжет Фільм "Хмарний атлас" - це складна і заплутана картина, створена за мотивами однойменного роману Девіда Мітчела, сюжетна лінія якої складається з шести різних історій, які відбуваються у різний час - від минулого (середини 19-го століття) до майбутнього ( дві останні історії, герой яких знаходиться вже у післяапокаліптичному режимі). Зв'язок між ними усіма - це головна дійова особа (у виконанні Тома Генкса). Це різні люди, але одна і та ж душа реінкарнована шість разів, і волею долі кожне нове життя якимось чином пов'язана з попереднім.
Хмарний атлас Трейлер

Хмарний атлас (2012)

Cloud Atlas

16+
звукорежисер
Німеччина, США, Гонконг, Сінгапур   2 год 52 хв
Читати опис Фільм "Хмарний атлас" - це складна і заплутана картина, створена за мотивами однойменного роману Девіда Мітчела, сюжетна лінія якої складається з шести різних історій, які відбуваються у різний час - від минулого (середини 19-го століття) до майбутнього ( дві останні історії, герой яких знаходиться вже у післяапокаліптичному режимі). Зв'язок між ними усіма - це головна дійова особа (у виконанні Тома Генкса). Це різні люди, але одна і та ж душа реінкарнована шість разів, і волею долі кожне нове життя якимось чином пов'язана з попереднім.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (318)  IMDb: 7.4 (373127)
Моя оцінка:
/10
Згадати все
Згадати все (2012) режисер озвучення, звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.2
Сюжет Фільм розповість про людину, яка регулярно бачить сон про подорож на Марс. Герой купує можливість провести відпустку у сні у компанії «Rekall Inc.", Що продає штучні спогади. Виявляється, що сон снився не даремно, і герой цілком може бути секретним агентом. Він відправляється в марсіанську колонію, де приєднується до підпільного руху в боротьбі за повітря.
Згадати все Трейлер

Згадати все (2012)

Total Recall

16+
режисер озвучення, звукорежисер
США, Канада   2 год 1 хв
Читати опис Фільм розповість про людину, яка регулярно бачить сон про подорож на Марс. Герой купує можливість провести відпустку у сні у компанії «Rekall Inc.", Що продає штучні спогади. Виявляється, що сон снився не даремно, і герой цілком може бути секретним агентом. Він відправляється в марсіанську колонію, де приєднується до підпільного руху в боротьбі за повітря.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (209)  IMDb: 6.2 (265190)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Нова Людина-Павук
Нова Людина-Павук (2012) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.9
Сюжет Пітер Паркер змушений жити зі страшним секретом. Насправді він - легендарний герой Людина-Павук, що захищає мир і спокій жителів свого рідного міста, в якому, до речі, знову неспокійно. В результаті генетичного експерименту, який провалився, професор фізики доктор Курт Коннерс перетворюється в страшного Ящера і наганяє страх та паніку на мешканців округи. У той же час на волі виявляється відомий маніяк Клетус Кеседі, який вже підшукує собі нову жертву. Так що Пітеру Паркеру доведеться на якийсь час відкласти свої особисті проблеми в сторону і дозволити Людині-павуку знайти і знешкодити нових ворогів.
Нова Людина-Павук Трейлер

Нова Людина-Павук (2012)

The Amazing Spider-Man

14+
звукорежисер
США   2 год 16 хв
Читати опис Пітер Паркер змушений жити зі страшним секретом. Насправді він - легендарний герой Людина-Павук, що захищає мир і спокій жителів свого рідного міста, в якому, до речі, знову неспокійно. В результаті генетичного експерименту, який провалився, професор фізики доктор Курт Коннерс перетворюється в страшного Ящера і наганяє страх та паніку на мешканців округи. У той же час на волі виявляється відомий маніяк Клетус Кеседі, який вже підшукує собі нову жертву. Так що Пітеру Паркеру доведеться на якийсь час відкласти свої особисті проблеми в сторону і дозволити Людині-павуку знайти і знешкодити нових ворогів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (380)  IMDb: 6.9 (697051)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Агент Джонні Інгліш: Перезапуск
Агент Джонні Інгліш: Перезапуск (2011) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.3
Сюжет Англійський спецагент – класика жанру, Роуен Аткінсон – класика гумору. Вірний підданий королеви виходить на міжнародний рівень. Англія потребує захисту і без свого героя не обійтись, тож зволікати не можна, Джонні Інгліш налаштований рішуче! Сподіваємось, що він не перечепиться через поріг, коли буде стрімко вилітати з будинку.
Агент Джонні Інгліш: Перезапуск Трейлер

Агент Джонні Інгліш: Перезапуск (2011)

Johnny English Reborn

12+
звукорежисер
США, Франція, Велика Британія   1 год 41 хв
Читати опис Англійський спецагент – класика жанру, Роуен Аткінсон – класика гумору. Вірний підданий королеви виходить на міжнародний рівень. Англія потребує захисту і без свого героя не обійтись, тож зволікати не можна, Джонні Інгліш налаштований рішуче! Сподіваємось, що він не перечепиться через поріг, коли буде стрімко вилітати з будинку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (120)  IMDb: 6.3 (140013)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Друзі по сексу
Друзі по сексу (2011) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.5
Сюжет Дружбу сексом не зіпсувати! Він дуже привабливий, вона – просто втілення сексуальності, обидва молоді і повні енергії. Натомість життя занадто динамічне, і зовсім ніколи витрачати його на флірт, примхи "коханої" та ревнощі. Більш того, їм зовсім не хочеться стримувати свої бажання, особливо якщо у обох тільки одне спільне в голові. То чому ж двом прекрасним людям, майже напівбогам, не витягнути з цієї дружби максимум задоволення і додати трохи пікантності до стосунків!
Друзі по сексу Трейлер

Друзі по сексу (2011)

Friends with Benefits

16+
звукорежисер
США   1 год 49 хв
Читати опис Дружбу сексом не зіпсувати! Він дуже привабливий, вона – просто втілення сексуальності, обидва молоді і повні енергії. Натомість життя занадто динамічне, і зовсім ніколи витрачати його на флірт, примхи "коханої" та ревнощі. Більш того, їм зовсім не хочеться стримувати свої бажання, особливо якщо у обох тільки одне спільне в голові. То чому ж двом прекрасним людям, майже напівбогам, не витягнути з цієї дружби максимум задоволення і додати трохи пікантності до стосунків!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (285)  IMDb: 6.5 (392246)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Зоонаглядач
Зоонаглядач (2011) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.2
Сюжет Звірі намагаються навчити невдалого доглядача зоопарку методам зваблювання протилежної статі для того, щоб той, нарешті, завоював серце коханої дівчини.
Зоонаглядач Трейлер

Зоонаглядач (2011)

Zookeeper

12+
звукорежисер
США   1 год 42 хв
Читати опис Звірі намагаються навчити невдалого доглядача зоопарку методам зваблювання протилежної статі для того, щоб той, нарешті, завоював серце коханої дівчини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (79)  IMDb: 5.2 (64774)
Моя оцінка:
/10
Лимонадний голос
Лимонадний голос (2011) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 6.9
Сюжет Все почалося з того, що п'ятьох підлітків залишили в якості покарання після уроків, і незабаром хлопці зрозуміли, що їм судилося стати музичним гуртом і хорошими друзями. Натхненні автоматом з продажу газованої води - як їм здається, символом покоління - вони шукають своє звучання і грають музику, яка з необережності викликає революцію.
Лимонадний голос Трейлер

Лимонадний голос (2011)

Lemonade Mouth

звукорежисер
США   1 год 43 хв
Читати опис Все почалося з того, що п'ятьох підлітків залишили в якості покарання після уроків, і незабаром хлопці зрозуміли, що їм судилося стати музичним гуртом і хорошими друзями. Натхненні автоматом з продажу газованої води - як їм здається, символом покоління - вони шукають своє звучання і грають музику, яка з необережності викликає революцію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (10)  IMDb: 6.9 (20210)
Моя оцінка:
/10
Зелений шершень
Зелений шершень (2011) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.8
Сюжет Заможний спадкоємець вирішує стати супергероєм і боротися зі злочинністю, але йому бракує вмінь і навичок, якими володіє його друг — майстер бойових мистецтв.
Зелений шершень Трейлер

Зелений шершень (2011)

The Green Hornet

12+
звукорежисер
США   1 год 59 хв
Читати опис Заможний спадкоємець вирішує стати супергероєм і боротися зі злочинністю, але йому бракує вмінь і навичок, якими володіє його друг — майстер бойових мистецтв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (131)  IMDb: 5.8 (164325)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Справжня мужність
Справжня мужність (2010) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.6
Сюжет Коли її батька вбивають, 14-річна дівчина наймає сумнозвісного маршала США, щоб вистежити злочинця. Разом ця неймовірна парочка здатна на будь-яку помсту.
Справжня мужність Трейлер

Справжня мужність (2010)

True Grit

16+
звукорежисер
США   1 год 50 хв
Читати опис Коли її батька вбивають, 14-річна дівчина наймає сумнозвісного маршала США, щоб вистежити злочинця. Разом ця неймовірна парочка здатна на будь-яку помсту.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (175)  IMDb: 7.6 (355754)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Їсти, молитися, кохати
Їсти, молитися, кохати (2010) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.8
Сюжет У Ліз Гілберт (Джулія Робертс) було все, про що мріє сучасна жінка — чоловік, будинок, успішна кар'єра — але вона почувається заплутаною і шукає те, чого вона дійсно хоче від життя. Ліз розлучається зі своїм чоловіком і, ризикуючи всім, щоб змінити своє життя, починає подорожувати світом, стає на шлях самопізнання. Під час мандрівок вона отримує справжнє задоволення від їжі, перебуваючи в Італії, від сили молитви в Індії, і, нарешті, справжнє кохання на Балі.
В основу стрічки покладено реальні події, а сам фільм наочно доводить, що пізнавати світ і самого себе можна по-різному.
Їсти, молитися, кохати Трейлер

Їсти, молитися, кохати (2010)

Eat Pray Love

12+
звукорежисер
США   2 год 13 хв
Читати опис У Ліз Гілберт (Джулія Робертс) було все, про що мріє сучасна жінка — чоловік, будинок, успішна кар'єра — але вона почувається заплутаною і шукає те, чого вона дійсно хоче від життя. Ліз розлучається зі своїм чоловіком і, ризикуючи всім, щоб змінити своє життя, починає подорожувати світом, стає на шлях самопізнання. Під час мандрівок вона отримує справжнє задоволення від їжі, перебуваючи в Італії, від сили молитви в Індії, і, нарешті, справжнє кохання на Балі.
В основу стрічки покладено реальні події, а сам фільм наочно доводить, що пізнавати світ і самого себе можна по-різному.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (100)  IMDb: 5.8 (105130)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Принц Персії: Піски часу
Принц Персії: Піски часу (2010) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.6
Сюжет Принц Дастан (Гілленхаал), прийомний син короля, вважає, що його взяли на виховання через душевну доброту, однак одного дня виявляється, що він улюбленець фортуни, тому що у нього особливе призначення – врятувати світ…
Принц Персії: Піски часу Трейлер

Принц Персії: Піски часу (2010)

Prince of Persia: The Sands of Time

14+
звукорежисер
США   1 год 56 хв
Читати опис Принц Дастан (Гілленхаал), прийомний син короля, вважає, що його взяли на виховання через душевну доброту, однак одного дня виявляється, що він улюбленець фортуни, тому що у нього особливе призначення – врятувати світ…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (265)  IMDb: 6.6 (302514)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Робін Гуд
Робін Гуд (2010) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.6
Сюжет Великобюджетна екранізація історії, у якій солдат Робін бачить смерть Роберта Локслі та обіцяє повернути його меч родині в Ноттінгемі.
Робін Гуд Трейлер

Робін Гуд (2010)

Robin Hood

16+
звукорежисер
США, Велика Британія   2 год 20 хв
Читати опис Великобюджетна екранізація історії, у якій солдат Робін бачить смерть Роберта Локслі та обіцяє повернути його меч родині в Ноттінгемі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (193)  IMDb: 6.6 (281882)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Надто крута для тебе
Надто крута для тебе (2010) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.4
Сюжет Звичайний хлопець із купою комплексів зустрічає жінку, про яку раніше міг тільки мріяти, і вона несподівано для нього, його друзів, сім'ї і навіть колишньої подружки закохується в нього. Щастя так близько! Тепер лишилося тільки придумати, як утримати таку красуню, бо вона аж "надто крута" для нього.
Надто крута для тебе Трейлер

Надто крута для тебе (2010)

She's Out of My League

16+
звукорежисер
США   1 год 44 хв
Читати опис Звичайний хлопець із купою комплексів зустрічає жінку, про яку раніше міг тільки мріяти, і вона несподівано для нього, його друзів, сім'ї і навіть колишньої подружки закохується в нього. Щастя так близько! Тепер лишилося тільки придумати, як утримати таку красуню, бо вона аж "надто крута" для нього.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (70)  IMDb: 6.4 (143516)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Як все заплутано
Як все заплутано (2009) режисер озвучення, звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.5
Сюжет Джейн десять років розлучена з колишнім чоловіком, адвокатом Джейком, але у них несподівано знову прокидаються романтичні почуття одне до одного. Завадою для відновлення їхнього союзу стає архітектор Адам, якого запросили переробити кухню Джейн…
Як все заплутано Трейлер

Як все заплутано (2009)

It's Complicated

16+
режисер озвучення, звукорежисер
США, Японія   2 год 1 хв
Читати опис Джейн десять років розлучена з колишнім чоловіком, адвокатом Джейком, але у них несподівано знову прокидаються романтичні почуття одне до одного. Завадою для відновлення їхнього союзу стає архітектор Адам, якого запросили переробити кухню Джейн…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (60)  IMDb: 6.5 (97998)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Вище неба
Вище неба (2009) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Раян Бінем — корпоративний юрист, який увесь час проводить у відрядженнях. Зразковий споживач, він має успіх у корпоративних справах, чим не може похвалитися в особистому житті. Стосунки на одну ніч для нього лише частина довгого списку, який включає люкси готелів, орендовані автівки, електронну пошту та інші зовнішні атрибути успішного життя.
Вище неба Трейлер

Вище неба (2009)

Up in the Air

16+
звукорежисер
США   1 год 49 хв
Читати опис Раян Бінем — корпоративний юрист, який увесь час проводить у відрядженнях. Зразковий споживач, він має успіх у корпоративних справах, чим не може похвалитися в особистому житті. Стосунки на одну ніч для нього лише частина довгого списку, який включає люкси готелів, орендовані автівки, електронну пошту та інші зовнішні атрибути успішного життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (146)  IMDb: 7.4 (348300)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Справа №39
Справа №39 (2009) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.2
Сюжет Соціальний працівник Емілі Дженкінс покликаний захистити дитину від жорстокого обігу батьків. Батько й мати всіляко перешкоджають спробам урятувати їхню маленьку дочку від них самих, але коли героїні це нарешті вдається, вона з жахом усвідомлює, що десятилітня дівчинка - зовсім не жертва.
Справа №39 Трейлер

Справа №39 (2009)

Case 39

16+
звукорежисер
США, Канада   1 год 49 хв
Читати опис Соціальний працівник Емілі Дженкінс покликаний захистити дитину від жорстокого обігу батьків. Батько й мати всіляко перешкоджають спробам урятувати їхню маленьку дочку від них самих, але коли героїні це нарешті вдається, вона з жахом усвідомлює, що десятилітня дівчинка - зовсім не жертва.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (81)  IMDb: 6.2 (92795)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
Джонні Д.
Джонні Д. (2009) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Екранізація бестселеру Браяна Берроу “Вороги суспільства: найбільша хвиля злочинності в Америці в роки заснування ФБР, 1933-1934”, розповідає про відомих членів бандитського угрупування – Джона Ділінджера, Нельсона-Дитинку та Флойда-Красунчика.
Джонні Д. Трейлер

Джонні Д. (2009)

Public Enemies

16+
звукорежисер
США, Японія   2 год 20 хв
Читати опис Екранізація бестселеру Браяна Берроу “Вороги суспільства: найбільша хвиля злочинності в Америці в роки заснування ФБР, 1933-1934”, розповідає про відомих членів бандитського угрупування – Джона Ділінджера, Нельсона-Дитинку та Флойда-Красунчика.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (191)  IMDb: 7.0 (317183)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Милі кості
Милі кості (2009) режисер озвучення, звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.6
Сюжет Фільм розповідає про переживання чотирнадцятилітньої дівчини, згвалтованої і убитої маніяком-сусідом. Спостерігаючи за життям домочадців з небес, героїня мріє про прості підліткові радощі і жадає помсти душогубу.
Милі кості Трейлер

Милі кості (2009)

The Lovely Bones

14+
режисер озвучення, звукорежисер
США, Велика Британія, Нова Зеландія   2 год 15 хв
Читати опис Фільм розповідає про переживання чотирнадцятилітньої дівчини, згвалтованої і убитої маніяком-сусідом. Спостерігаючи за життям домочадців з небес, героїня мріє про прості підліткові радощі і жадає помсти душогубу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (193)  IMDb: 6.6 (178876)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Книга джунґлів 2
Книга джунґлів 2 (2003) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.3
Сюжет Події фільму продовжують першу частину “Книги джунґлів”. Мауґлі нудьгує в своїй сільській домівці і вирішує знову повернутися в джунґлі, залишивши свою подругу Шанті, яка боїться диких тварин. Тим часом з’ясовується, що запеклий ворог Мауґлі тигр Шерхан прагне помсти. Чи зможуть давні друзі Мауґлі допомогти йому в боротьбі з Шерханом?
Книга джунґлів 2 Трейлер

Книга джунґлів 2 (2003)

The Jungle Book 2

0+
звукорежисер
США, Австралія   1 год 12 хв
Читати опис Події фільму продовжують першу частину “Книги джунґлів”. Мауґлі нудьгує в своїй сільській домівці і вирішує знову повернутися в джунґлі, залишивши свою подругу Шанті, яка боїться диких тварин. Тим часом з’ясовується, що запеклий ворог Мауґлі тигр Шерхан прагне помсти. Чи зможуть давні друзі Мауґлі допомогти йому в боротьбі з Шерханом?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (17)  IMDb: 5.3 (17808)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Геркулес
Геркулес (1997) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.3
Сюжет Правитель підземного царства Аїд підступом скинув нащадка богів з Олімпу і тепер, щоб повернутися на священну гору, Геркулес повинен здійснити подвиг і стати справжнім героєм. Разом з чарівним конем Пеґасом він б'ється з Титанами і чудовиськами вічної пітьми. Але найсерйозніше випробування чекає героя у царстві тіней, де Володар мороку заховав його кохану. Там, у віковій тиші підземелля, Геркулесові не допоможуть боги з далекого Олімпу, адже тільки добре серце і справжня любов здатні перемогти сили зла!
Геркулес Трейлер

Геркулес (1997)

Hercules

6+
звукорежисер
США   1 год 33 хв
Читати опис Правитель підземного царства Аїд підступом скинув нащадка богів з Олімпу і тепер, щоб повернутися на священну гору, Геркулес повинен здійснити подвиг і стати справжнім героєм. Разом з чарівним конем Пеґасом він б'ється з Титанами і чудовиськами вічної пітьми. Але найсерйозніше випробування чекає героя у царстві тіней, де Володар мороку заховав його кохану. Там, у віковій тиші підземелля, Геркулесові не допоможуть боги з далекого Олімпу, адже тільки добре серце і справжня любов здатні перемогти сили зла!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (145)  IMDb: 7.3 (252722)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: