Ліллі Вачовскі

Lilly Wachowski

Дата народження: 29 грудня 1967 (56 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Чікаґо, Іллінойс, США

Зріст: 189 см

Всього фільмів (на сайті): 25

Ролі: сценаристка ★ 7.61 (17), продюсерка (13), режисерка ★ 7.82 (9), актриса (7), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 25 результатів

Матриця: Воскресіння
Матриця: Воскресіння (2021) сценаристка  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.7
Сюжет Як і у попередніх фільмах, основою сюжету «Матриці 4» стане протистояння головних героїв комп'ютерній програмі «Матриця», яка встановила контроль над Землею.
Матриця: Воскресіння Трейлер

Матриця: Воскресіння (2021)

The Matrix Resurrections

16+
сценаристка
США   2 год 28 хв
Читати опис Як і у попередніх фільмах, основою сюжету «Матриці 4» стане протистояння головних героїв комп'ютерній програмі «Матриця», яка встановила контроль над Землею.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (264)  IMDb: 5.7 (281951)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 199 грн
Disclosure (2020) актриса у ролі Self - Filmmaker 6.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) An in-depth look at Hollywood's depiction of transgender people and the impact of those stories on transgender lives and American culture.
Трейлер

Disclosure (2020)

Disclosure

актриса у ролі Self - Filmmaker
США   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) An in-depth look at Hollywood's depiction of transgender people and the impact of those stories on transgender lives and American culture.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.2 (6109)
Моя оцінка:
/10
Work in Progress (2019—2021) сценаристка, режисерка, продюсерка 2.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Abby, a 45-year-old self-identified fat, queer dyke whose misfortune and despair unexpectedly lead her to a vibrantly transformative relationship. Chicago improv mainstay Abby McEnany co-created/stars in this uniquely human comedy se
Трейлер

Work in Progress (2019—2021)

Work in Progress

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
сценаристка, режисерка, продюсерка
США   30 хв
Читати опис (англ.) Abby, a 45-year-old self-identified fat, queer dyke whose misfortune and despair unexpectedly lead her to a vibrantly transformative relationship. Chicago improv mainstay Abby McEnany co-created/stars in this uniquely human comedy se
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 7.4 (2169)
Моя оцінка:
/10
Восьме чуття
Восьме чуття (2015—2018) режисерка, сценаристка, ідея, продюсерка 7.6 imdb 8.2
Сюжет Група людей з різних точок світу несподівано опиняються ментально пов'язаними, тепер їм доведеться знайти спосіб, щоб вижити, тому що за ними починають полювати ті, хто бачить в них загрозу для цього світу.
Восьме чуття Трейлер

Восьме чуття (2015—2018)

Sense8

Серіал 3 сезони, 25 епізодів Скасований
режисерка, сценаристка, ідея, продюсерка
США   60 хв
Читати опис Група людей з різних точок світу несподівано опиняються ментально пов'язаними, тепер їм доведеться знайти спосіб, щоб вижити, тому що за ними починають полювати ті, хто бачить в них загрозу для цього світу.
КіноБаза: 7.6 (70)  IMDb: 8.2 (163735)
Моя оцінка:
/10
Піднесення Юпітер
Піднесення Юпітер (2015) сценаристка, режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.3
Сюжет Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасакс. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили завдяки ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу завдяки ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.
Піднесення Юпітер Трейлер

Піднесення Юпітер (2015)

Jupiter Ascending

12+
сценаристка, режисерка, продюсерка
США, Австралія   2 год 7 хв
Читати опис Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасакс. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили завдяки ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу завдяки ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (190)  IMDb: 5.3 (195031)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Хмарний атлас
Хмарний атлас (2012) режисерка, сценаристка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.4
Сюжет Фільм "Хмарний атлас" - це складна і заплутана картина, створена за мотивами однойменного роману Девіда Мітчела, сюжетна лінія якої складається з шести різних історій, які відбуваються у різний час - від минулого (середини 19-го століття) до майбутнього ( дві останні історії, герой яких знаходиться вже у післяапокаліптичному режимі). Зв'язок між ними усіма - це головна дійова особа (у виконанні Тома Генкса). Це різні люди, але одна і та ж душа реінкарнована шість разів, і волею долі кожне нове життя якимось чином пов'язана з попереднім.
Хмарний атлас Трейлер

Хмарний атлас (2012)

Cloud Atlas

16+
режисерка, сценаристка, продюсерка
Німеччина, США, Гонконг, Сінгапур   2 год 52 хв
Читати опис Фільм "Хмарний атлас" - це складна і заплутана картина, створена за мотивами однойменного роману Девіда Мітчела, сюжетна лінія якої складається з шести різних історій, які відбуваються у різний час - від минулого (середини 19-го століття) до майбутнього ( дві останні історії, герой яких знаходиться вже у післяапокаліптичному режимі). Зв'язок між ними усіма - це головна дійова особа (у виконанні Тома Генкса). Це різні люди, але одна і та ж душа реінкарнована шість разів, і волею долі кожне нове життя якимось чином пов'язана з попереднім.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (330)  IMDb: 7.4 (375390)
Моя оцінка:
/10
Пліч-о-пліч
Пліч-о-пліч (2012) зіграла саму себе  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.6
Сюжет Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Пліч-о-пліч Трейлер

Пліч-о-пліч (2012)

Side by Side

зіграла саму себе
США   1 год 39 хв
Читати опис Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (8)  IMDb: 7.6 (13727)
Моя оцінка:
/10
Janela Indiscreta (2010) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.

Janela Indiscreta (2010)

Janela Indiscreta

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
зіграла саму себе
Португалія   30 хв
Читати опис (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (235)
Моя оцінка:
/10
Ніндзя-вбивця
Ніндзя-вбивця (2009) продюсерка  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет Рейзо — один з найнебезпечніших вбивць-ніндзя в світі. Ще дитям його перетворили на професійного вбивцю члени клану «Озуну» — секретної організації, чиє існування до сих пір вважалося вигадкою. Рейзо, якого переслідують муки совісті через нещадне вбивство свого друга кланом Озуну, втікає від своїх. Але таємні клани не відпускають «своїх» просто так...
Ніндзя-вбивця Трейлер

Ніндзя-вбивця (2009)

Ninja Assassin

18+
продюсерка
США, Німеччина   1 год 39 хв
Читати опис Рейзо — один з найнебезпечніших вбивць-ніндзя в світі. Ще дитям його перетворили на професійного вбивцю члени клану «Озуну» — секретної організації, чиє існування до сих пір вважалося вигадкою. Рейзо, якого переслідують муки совісті через нещадне вбивство свого друга кланом Озуну, втікає від своїх. Але таємні клани не відпускають «своїх» просто так...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (41)  IMDb: 6.3 (75847)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Спід Рейсер
Спід Рейсер (2008) сценаристка, режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 6.1
Сюжет Юний автогонщик Спіді (Хирш) отримує принадну ділову пропозицію від автомобільного магната Роялтона, але залишається вірним своїй сім'ї, що володіє незалежним конструкторським бюро "Race Motors". Розгніваний магнат, що підтасовує результати гонок, одна з яких погубила старшого брата Спіді, хоче роздавити родинний бізнес. Хлопець приймає виклик - сідає за штурвал родинного боліда "Mach 5" і тисне на газ.
Спід Рейсер Трейлер

Спід Рейсер (2008)

Speed Racer

12+
сценаристка, режисерка, продюсерка
США, Австралія, Німеччина   2 год 15 хв
Читати опис Юний автогонщик Спіді (Хирш) отримує принадну ділову пропозицію від автомобільного магната Роялтона, але залишається вірним своїй сім'ї, що володіє незалежним конструкторським бюро "Race Motors". Розгніваний магнат, що підтасовує результати гонок, одна з яких погубила старшого брата Спіді, хоче роздавити родинний бізнес. Хлопець приймає виклик - сідає за штурвал родинного боліда "Mach 5" і тисне на газ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (34)  IMDb: 6.1 (78774)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $14.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
V означає Вендетта
V означає Вендетта (2006) сценаристка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.2
Сюжет Дія фільму розгортається в тоталітарній Британії на тлі футуристичних ландшафтів. Наталі Портман грає молоду жінку на ім'я Іві, яку визволяє із смертельної небезпеки таємничий незнайомець, відомий як «V». Неймовірно харизматичний і він майстерно володіє мистецтвом боротьби і шахрайства V розпалює революцію, організувавши вибухи двох визначних пам'яток Лондона і захопивши дві контрольовані урядом радіо-частоти, тим самим спонукаючи співгромадян повстати проти тиранії і пригноблення. У міру того, як Іві дізнається правду про таємничу особу V, вона відкриває багато непізнаного і в собі, виявившись у результаті його несподіваним союзником в боротьбі за свободу і справедливість суспільства, що загрузнуло в корупції і жорстокості.
V означає Вендетта Трейлер

V означає Вендетта (2006)

V for Vendetta

16+
сценаристка, продюсерка
США, Велика Британія, Німеччина   2 год 12 хв
Читати опис Дія фільму розгортається в тоталітарній Британії на тлі футуристичних ландшафтів. Наталі Портман грає молоду жінку на ім'я Іві, яку визволяє із смертельної небезпеки таємничий незнайомець, відомий як «V». Неймовірно харизматичний і він майстерно володіє мистецтвом боротьби і шахрайства V розпалює революцію, організувавши вибухи двох визначних пам'яток Лондона і захопивши дві контрольовані урядом радіо-частоти, тим самим спонукаючи співгромадян повстати проти тиранії і пригноблення. У міру того, як Іві дізнається правду про таємничу особу V, вона відкриває багато непізнаного і в собі, виявившись у результаті його несподіваним союзником в боротьбі за свободу і справедливість суспільства, що загрузнуло в корупції і жорстокості.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (404)  IMDb: 8.2 (1183594)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
The Matrix Reloaded Revisited (2004) зіграла саму себе 10.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A documentary film dedicated to the creation of The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded Revisited (2004)

The Matrix Reloaded Revisited

зіграла саму себе
США   3 год 3 хв
Читати опис (англ.) A documentary film dedicated to the creation of The Matrix Reloaded
КіноБаза: 10.0 (2)  IMDb: 7.7 (470)
Моя оцінка:
/10
Матриця: Революція
Матриця: Революція (2003) сценаристка, режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.7
Сюжет Поки залишки армії Зіона б’ються з безжалісними машинами, агент Сміт виходить з-під контролю своїх колишніх господарів і завойовує світ Матриці. Нео вирушає до міста машин, зустрічається з «комп’ютерним богом» і укладає з ним угоду. Долі людей та їх механічних противників залежать від результату двобою Нео зі Смітом...
Матриця: Революція Трейлер

Матриця: Революція (2003)

The Matrix Revolutions

16+
сценаристка, режисерка, продюсерка
Австралія, США   2 год 9 хв
Читати опис Поки залишки армії Зіона б’ються з безжалісними машинами, агент Сміт виходить з-під контролю своїх колишніх господарів і завойовує світ Матриці. Нео вирушає до міста машин, зустрічається з «комп’ютерним богом» і укладає з ним угоду. Долі людей та їх механічних противників залежать від результату двобою Нео зі Смітом...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (395)  IMDb: 6.7 (545776)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри)
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Аніматриця: Історія однієї дитини
Аніматриця: Історія однієї дитини (2003) сценаристка 7.2 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A teenager has dreams of falling that feel more real than his actual life. He turns to the internet for answers and receives some cryptic replies via his PC. In school his mobile phone rings despite being turned off, he answers to be told by Neo that "they know you know and are coming for you". The kid looks out the window to see men in dark suits coming for him and immediately flees on his skateboard.
Аніматриця: Історія однієї дитини

Аніматриця: Історія однієї дитини (2003)

Kid's Story

сценаристка
США   15 хв
Читати опис (англ.) A teenager has dreams of falling that feel more real than his actual life. He turns to the internet for answers and receives some cryptic replies via his PC. In school his mobile phone rings despite being turned off, he answers to be told by Neo that "they know you know and are coming for you". The kid looks out the window to see men in dark suits coming for him and immediately flees on his skateboard.
КіноБаза: 7.2 (9)  IMDb: 7.4 (7263)
Моя оцінка:
/10
Матриця: Перезавантаження
Матриця: Перезавантаження (2003) сценаристка, режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.2
Сюжет Нео, Морфей та Трініті намагаються захистити підземне місто Зіон - останню схованку людей, про існування якої нарешті дізнались безжалісні машини. Для цього героям потрібно проникнути у світ Матриці і перезавантажити її.
Матриця: Перезавантаження Трейлер

Матриця: Перезавантаження (2003)

The Matrix Reloaded

16+
сценаристка, режисерка, продюсерка
США, Австралія   2 год 18 хв
Читати опис Нео, Морфей та Трініті намагаються захистити підземне місто Зіон - останню схованку людей, про існування якої нарешті дізнались безжалісні машини. Для цього героям потрібно проникнути у світ Матриці і перезавантажити її.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (434)  IMDb: 7.2 (633572)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Аніматриця
Аніматриця (2003) сценаристка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Ласкаво просимо в "Аніматрицю" - візуальну феєрію дивної комп'ютерної графіки і японського "аніме"! Ви побачите дев'ять вражаючих картин від всесвітньо відомих майстрів "аніме". Вас чекає пріквел "Матриці", де Ви дізнаєтеся передісторію виникнення нового ілюзорного світу, побуваєте в останніх містах роду людського, а також станете свідками глобальної війни людей з машинами, війни, яка закінчилася загибеллю цивілізації. Насолоджуйтеся "Останнім польотом Осіріса", який став основою блокбастера "Матриця: Перезавантаження" і відеогри "Ввійди в Матрицю". У Вас з'явилася унікальна можливість проникнути в історичну епоху, що закінчилася створенням нової синтетичної ери "Матриці". Підключайтеся!
Аніматриця Трейлер

Аніматриця (2003)

The Animatrix

12+
Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
сценаристка, продюсерка
США, Японія   1 год 42 хв
Читати опис Ласкаво просимо в "Аніматрицю" - візуальну феєрію дивної комп'ютерної графіки і японського "аніме"! Ви побачите дев'ять вражаючих картин від всесвітньо відомих майстрів "аніме". Вас чекає пріквел "Матриці", де Ви дізнаєтеся передісторію виникнення нового ілюзорного світу, побуваєте в останніх містах роду людського, а також станете свідками глобальної війни людей з машинами, війни, яка закінчилася загибеллю цивілізації. Насолоджуйтеся "Останнім польотом Осіріса", який став основою блокбастера "Матриця: Перезавантаження" і відеогри "Ввійди в Матрицю". У Вас з'явилася унікальна можливість проникнути в історичну епоху, що закінчилася створенням нової синтетичної ери "Матриці". Підключайтеся!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (72)  IMDb: 7.3 (82307)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
The Second Renaissance Part II (2003) сценаристка 8.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) With the robot city isolated and it's ambassadors ejected form the United Nations, a trade war begins to protect the human economy from superior products. When the trade war escalates into war the machines begin a seemingly unstoppable march across the globe. With solutions running out man darkens the sky to try and shut out the machine's main energy source, but the machines keep coming.

The Second Renaissance Part II (2003)

The Second Renaissance Part II

сценаристка
США   10 хв
Читати опис (англ.) With the robot city isolated and it's ambassadors ejected form the United Nations, a trade war begins to protect the human economy from superior products. When the trade war escalates into war the machines begin a seemingly unstoppable march across the globe. With solutions running out man darkens the sky to try and shut out the machine's main energy source, but the machines keep coming.
КіноБаза: 8.0 (8)  IMDb: 8.0 (6945)
Моя оцінка:
/10
Final Flight of the Osiris (2003) сценаристка 7.2 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Thaddeus and Jue, the senior officers of the hovership The Osiris, have their erotic martial arts sparring session interrupted when the crew discovers a dire threat to the hidden city of Zion. The crew resolves to warn the settlement, but they are immediately detected by the machines and the chase is on. Now Jue must enter the Matrix to send the warning and hope that her comrades can hold off the enemy until she can complete her mission.

Final Flight of the Osiris (2003)

Final Flight of the Osiris

сценаристка
США   9 хв
Читати опис (англ.) Thaddeus and Jue, the senior officers of the hovership The Osiris, have their erotic martial arts sparring session interrupted when the crew discovers a dire threat to the hidden city of Zion. The crew resolves to warn the settlement, but they are immediately detected by the machines and the chase is on. Now Jue must enter the Matrix to send the warning and hope that her comrades can hold off the enemy until she can complete her mission.
КіноБаза: 7.2 (14)  IMDb: 7.5 (8476)
Моя оцінка:
/10
The Second Renaissance Part I (2003) сценаристка 7.7 imdb 8.0
Сюжет (англ.) A tour is taken into the Zion archives, where the history of the real world and the rise of the machines is shown to viewers.

The Second Renaissance Part I (2003)

The Second Renaissance Part I

сценаристка
США   9 хв
Читати опис (англ.) A tour is taken into the Zion archives, where the history of the real world and the rise of the machines is shown to viewers.
КіноБаза: 7.7 (8)  IMDb: 8.0 (8432)
Моя оцінка:
/10
The Matrix Revisited (2001) продюсерка, актриса у ролі Himself / Director 9.1 imdb 7.4
Сюжет (англ.) The film goes behind the scenes of the 1999 sci-fi movie The Matrix.
Трейлер

The Matrix Revisited (2001)

The Matrix Revisited

продюсерка, актриса у ролі Himself / Director
США   2 год 3 хв
Читати опис (англ.) The film goes behind the scenes of the 1999 sci-fi movie The Matrix.
КіноБаза: 9.1 (8)  IMDb: 7.4 (4150)
Моя оцінка:
/10
Матриця
Матриця (1999) сценаристка, режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 8.7
Сюжет Хакер Томас Андерсон одного дня опиняється перед вибором, запропонованим таємничими незнайомцями. Він може продовжувати жити у своєму звичайному світі, який насправді — лише сон. Або ж поглянути в обличчя страшній дійсності?
Матриця Трейлер

Матриця (1999)

The Matrix

16+
Топ #11 фільм
сценаристка, режисерка, продюсерка
США, Австралія   2 год 16 хв
Читати опис Хакер Томас Андерсон одного дня опиняється перед вибором, запропонованим таємничими незнайомцями. Він може продовжувати жити у своєму звичайному світі, який насправді — лише сон. Або ж поглянути в обличчя страшній дійсності?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (792)  IMDb: 8.7 (2065784)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Зв'язок
Зв'язок (1996) сценаристка, режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.3
Сюжет Один з членів мафії, який привласнив два мільйони доларів, був викритий, підданий тортурам і убитий. Все це відбувалося на очах Вайолет, коханки гангстера Сизара, у них удома. Вона взагалі багато що знала, оскільки Сизар ніколи нічого від неї не приховував. А в сусідній квартирі влаштувалася суперсексуальна лесбіянка Коркі, що тільки що вийшла з в'язниці. Так народився пристрасний зв'язок двох жінок, а разом з нею і ідея привласнити ті самі мільйони, які бережуться у Сизара для боса мафії Джіно Марзоне. Але не все пішло так, як було задумано...
Зв'язок Трейлер

Зв'язок (1996)

Bound

18+
сценаристка, режисерка, продюсерка
США   1 год 48 хв
Читати опис Один з членів мафії, який привласнив два мільйони доларів, був викритий, підданий тортурам і убитий. Все це відбувалося на очах Вайолет, коханки гангстера Сизара, у них удома. Вона взагалі багато що знала, оскільки Сизар ніколи нічого від неї не приховував. А в сусідній квартирі влаштувалася суперсексуальна лесбіянка Коркі, що тільки що вийшла з в'язниці. Так народився пристрасний зв'язок двох жінок, а разом з нею і ідея привласнити ті самі мільйони, які бережуться у Сизара для боса мафії Джіно Марзоне. Але не все пішло так, як було задумано...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (24)  IMDb: 7.3 (61227)
Моя оцінка:
/10
Наймані вбивці
Наймані вбивці (1995) сценаристка  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.3
Сюжет Досвідчений професійний кілер (Сталлоне) хоче зав’язати, виконавши чергове завдання – вбити хакершу (Мур), яка краде цінну інформацію. Однак завдання перехоплює молодий психопатичний колега Мігель (Бандерас), який вважає, що настав час змінювати старе покоління. В результаті герой Сталлоне рятує жертву, щоб разом з нею з’ясувати стосунки з конкурентом, і це далеко не останній несподіваний поворот... Непогано закручений сюжет, Сталлоне на своєму місці і Бандерас у незвичній для нього маніакальній ролі – тобто ніби все професійно, але якоїсь родзинки не вистачило, згадати майже нема чого. У США фільм провалився, у нас на відео був популярним.
Наймані вбивці Трейлер

Наймані вбивці (1995)

Assassins

16+
сценаристка
Франція, США   2 год 12 хв
Читати опис Досвідчений професійний кілер (Сталлоне) хоче зав’язати, виконавши чергове завдання – вбити хакершу (Мур), яка краде цінну інформацію. Однак завдання перехоплює молодий психопатичний колега Мігель (Бандерас), який вважає, що настав час змінювати старе покоління. В результаті герой Сталлоне рятує жертву, щоб разом з нею з’ясувати стосунки з конкурентом, і це далеко не останній несподіваний поворот... Непогано закручений сюжет, Сталлоне на своєму місці і Бандерас у незвичній для нього маніакальній ролі – тобто ніби все професійно, але якоїсь родзинки не вистачило, згадати майже нема чого. У США фільм провалився, у нас на відео був популярним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (62)  IMDb: 6.3 (88461)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (485)
Моя оцінка:
/10
The Movie Show (1991) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) For 15 years now, Australia has joined Margaret Pomeranz and David Stratton every week to review the latest movies. Margaret and David talk about 4 or 5 movies each week and give us a rating out of 5-stars about movies that are re...

The Movie Show (1991)

The Movie Show

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
зіграла саму себе
Австралія   30 хв
Читати опис (англ.) For 15 years now, Australia has joined Margaret Pomeranz and David Stratton every week to review the latest movies. Margaret and David talk about 4 or 5 movies each week and give us a rating out of 5-stars about movies that are re...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (63)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: