Марк Вебб

Marc Webb

Дата народження: 31 серпня 1974 (49 років)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Блумінгтон — штат Індіана, США

Зріст: 178 см

Всього фільмів (на сайті): 32

Ролі: режисер ★ 7.42 (18), продюсер (12), актор (10), сценарист ★ 7.01 (3)

Фільмографія

Знайдено 32 результати

Білосніжка
Білосніжка (2025) режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет Ігровий римейк мультфільму Disney 1937 року «Білосніжка та семеро гномів».
Білосніжка

Білосніжка (2025)

Snow White

У виробництві
режисер
США
Читати опис Ігровий римейк мультфільму Disney 1937 року «Білосніжка та семеро гномів».
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Смерть та інші подробиці
Смерть та інші подробиці (2024) режисер, продюсер 7.0 imdb 6.7
Сюжет Як розкрити вбивство у світі постфактуму? Особливо під час подорожі Середземним морем на океанському лайнері, заповненому багатими та впливовими людьми. Кожен на борту щось приховує... але чи не є хтось із них вбивцею? Саме це намагаються з'ясувати колись найкращий детектив світу Руфус Котесворт та його протеже Імоджин.
Смерть та інші подробиці Трейлер

Смерть та інші подробиці (2024)

Death and Other Details

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Як розкрити вбивство у світі постфактуму? Особливо під час подорожі Середземним морем на океанському лайнері, заповненому багатими та впливовими людьми. Кожен на борту щось приховує... але чи не є хтось із них вбивцею? Саме це намагаються з'ясувати колись найкращий детектив світу Руфус Котесворт та його протеже Імоджин.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.7 (12427)
Моя оцінка:
/10
Просто поза межами
Просто поза межами (2021) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.2
Сюжет Антологія, натхненна творчістю Роберта Стайна, повідає про незвичайну іншу реальность, яка пов’язана з нашим повсякденним світом. Кожен епізод розповідає власну історію, наповнену таємницями і чарами.
Просто поза межами Трейлер

Просто поза межами (2021)

Just Beyond

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   24 хв
Читати опис Антологія, натхненна творчістю Роберта Стайна, повідає про незвичайну іншу реальность, яка пов’язана з нашим повсякденним світом. Кожен епізод розповідає власну історію, наповнену таємницями і чарами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (8)  IMDb: 6.2 (2088)
Моя оцінка:
/10
Республіка Сари
Республіка Сари (2021) продюсер 0.0 imdb 6.1
Сюжет У невеличкому містечку Грейлок (а точніше під ним) знаходять поклади цінного та рідкісного мінералу – колтан. Заради нього гірськовидобувні корпорації готові на будь-що, і доля мешканців маленького містечка їх турбує в останню чергу. Але шахтні роботи знищують екологію, і здатні повністю знищити все місто. Місцеві активісти, під проводом енергійної шкільної вчительки Сари Купер, починають напрацьовувати план боротьби із непроханими гостями. Невдовзі Сара дізнається, що Грейлок ніколи і не був частиною США і місцеве населення несподівано відчуває себе окремою нацією...
Республіка Сари

Республіка Сари (2021)

The Republic of Sarah

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
продюсер
США
Читати опис У невеличкому містечку Грейлок (а точніше під ним) знаходять поклади цінного та рідкісного мінералу – колтан. Заради нього гірськовидобувні корпорації готові на будь-що, і доля мешканців маленького містечка їх турбує в останню чергу. Але шахтні роботи знищують екологію, і здатні повністю знищити все місто. Місцеві активісти, під проводом енергійної шкільної вчительки Сари Купер, починають напрацьовувати план боротьби із непроханими гостями. Невдовзі Сара дізнається, що Грейлок ніколи і не був частиною США і місцеве населення несподівано відчуває себе окремою нацією...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (932)
Моя оцінка:
/10
Rebel (2021) продюсер 6.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) This potential series pilot follows a legal advocate with a blue collar background, who helps those in need without a law degree.
Трейлер

Rebel (2021)

Rebel

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
продюсер
США
Читати опис (англ.) This potential series pilot follows a legal advocate with a blue collar background, who helps those in need without a law degree.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.2 (3890)
Моя оцінка:
/10
Чому жінки вбивають
Чому жінки вбивають (2019—2021) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.3
Сюжет Серіал розповідає про трьох жінок, які в різний час живуть в тому самому приватному будинку в Пасадені (штат Каліфорнія) і стикаються з подружньою невірністю. У 1963 році Бет Енн Стентон насолоджується життям щасливої домогосподарки, поки не дізнається про інтрижку чоловіка з офіціанткою. У 1984 році світська левиця Симона Гроув виявляє, що її третій чоловік є гомосексуалістом, і сама заводить роман з молодим хлопцем. У 2019 адвокат Тейлор Хардінг проходить перевірку стосунків, коли вона і її чоловік Ілай відчувають потяг до однієї і тієї ж жінки. У кожному шлюбі невірність стає точкою відліку подій, які призводять до вбивств.
Чому жінки вбивають Трейлер

Чому жінки вбивають (2019—2021)

Why Women Kill

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
Топ #92 серіал
режисер, продюсер
США
Читати опис Серіал розповідає про трьох жінок, які в різний час живуть в тому самому приватному будинку в Пасадені (штат Каліфорнія) і стикаються з подружньою невірністю. У 1963 році Бет Енн Стентон насолоджується життям щасливої домогосподарки, поки не дізнається про інтрижку чоловіка з офіціанткою. У 1984 році світська левиця Симона Гроув виявляє, що її третій чоловік є гомосексуалістом, і сама заводить роман з молодим хлопцем. У 2019 адвокат Тейлор Хардінг проходить перевірку стосунків, коли вона і її чоловік Ілай відчувають потяг до однієї і тієї ж жінки. У кожному шлюбі невірність стає точкою відліку подій, які призводять до вбивств.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (116)  IMDb: 8.3 (31595)
Моя оцінка:
/10
Кров і скарб
Кров і скарб (2019—2022) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.8
Сюжет У центрі уваги сюжету опиняються два цікавих персонажі. Знавець всіх особливостей пошуку антикваріату і його супутниця, яка є небезпечною злодійкою, разом відправляються в незабутні пригоди. Головні дійові особи цього серіалу навіть не підозрюють, в яких нетрях їм доведеться опинитися. До того ж перед собою дівчина з чоловіком ставлять особливо важливе завдання - зловити найнебезпечнішого терориста, який теж полює за стародавніми скарбами! Він нерідко краде антикваріат і робить все можливе, щоб збути його на чорному ринку. Що ж буде далі? Хто вийде переможцем з цієї історії?
Кров і скарб

Кров і скарб (2019—2022)

Blood & Treasure

Серіал 2 сезони, 25 епізодів Скасований
продюсер
США   60 хв
Читати опис У центрі уваги сюжету опиняються два цікавих персонажі. Знавець всіх особливостей пошуку антикваріату і його супутниця, яка є небезпечною злодійкою, разом відправляються в незабутні пригоди. Головні дійові особи цього серіалу навіть не підозрюють, в яких нетрях їм доведеться опинитися. До того ж перед собою дівчина з чоловіком ставлять особливо важливе завдання - зловити найнебезпечнішого терориста, який теж полює за стародавніми скарбами! Він нерідко краде антикваріат і робить все можливе, щоб збути його на чорному ринку. Що ж буде далі? Хто вийде переможцем з цієї історії?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (6)  IMDb: 6.8 (6940)
Моя оцінка:
/10
Суспільство
Суспільство (2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.1
Сюжет За сюжетом група заможних молодих людей з Нової Англії, повернувшись до рідного міста з поїздки, виявляє, що всі його дорослі жителі таємничо зникли, при цьому вибратися з міста вже неможливо. Тепер підліткам належить розібратися, що сталося, паралельно намагаючись не скотитися в непроглядну анархію.
Суспільство Трейлер

Суспільство (2019)

The Society

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   58 хв
Читати опис За сюжетом група заможних молодих людей з Нової Англії, повернувшись до рідного міста з поїздки, виявляє, що всі його дорослі жителі таємничо зникли, при цьому вибратися з міста вже неможливо. Тепер підліткам належить розібратися, що сталося, паралельно намагаючись не скотитися в непроглядну анархію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (23)  IMDb: 7.1 (37210)
Моя оцінка:
/10
Код
Код (2019) режисер, продюсер 4.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A look at the professional and personal lives of some of the military's brightest legal minds in the courtroom, where each attorney is trained as a prosecutor, a defense lawyer, an investigator - and a Marine.
Код Трейлер

Код (2019)

The Code

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A look at the professional and personal lives of some of the military's brightest legal minds in the courtroom, where each attorney is trained as a prosecutor, a defense lawyer, an investigator - and a Marine.
КіноБаза: 4.0 (2)  IMDb: 6.3 (2244)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1424)
Моя оцінка:
/10
Інстинкт
Інстинкт (2017—2019) продюсер, режисер 6.3 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A former CIA operative (Cumming), who has since built a "normal" life as a gifted professor and writer, is pulled back into his old life when the NYPD needs his help to stop a serial killer on the loose.
Інстинкт

Інстинкт (2017—2019)

Instinct

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Скасований
продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A former CIA operative (Cumming), who has since built a "normal" life as a gifted professor and writer, is pulled back into his old life when the NYPD needs his help to stop a serial killer on the loose.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 6.7 (8890)
Моя оцінка:
/10
Єдиний живий хлопець в Нью-Йорку
Єдиний живий хлопець в Нью-Йорку (2017) режисер 6.6 imdb 6.4
Сюжет Історія оповідає про хлопця, який випадковим чином дізнається, що його батько завів роман на стороні. У що б то не стало, він хоче розірвати ці стосунки, але сам потрапляє під вплив цієї жінки і вирішує направити всі зусилля на те, щоб закохати її в себе.
Єдиний живий хлопець в Нью-Йорку Трейлер

Єдиний живий хлопець в Нью-Йорку (2017)

The Only Living Boy in New York

16+
режисер
США   1 год 29 хв
Читати опис Історія оповідає про хлопця, який випадковим чином дізнається, що його батько завів роман на стороні. У що б то не стало, він хоче розірвати ці стосунки, але сам потрапляє під вплив цієї жінки і вирішує направити всі зусилля на те, щоб закохати її в себе.
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 6.4 (17778)
Моя оцінка:
/10
Обдарована
Обдарована (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.6
Сюжет Френк Адлер — неодружений чоловік, який сам виховує свою талановиту племінницю Мері. Але раптом у їхнє життя повертається її бабуся, мати Френка, і подає у суд, щоб домогтися одноосібної опіки над дівчинкою.
Обдарована Трейлер

Обдарована (2017)

Gifted

12+
режисер
США   1 год 41 хв
Читати опис Френк Адлер — неодружений чоловік, який сам виховує свою талановиту племінницю Мері. Але раптом у їхнє життя повертається її бабуся, мати Френка, і подає у суд, щоб домогтися одноосібної опіки над дівчинкою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (177)  IMDb: 7.6 (131475)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Your Name () режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A live-action remake of the 2016 anime film about two strangers who mysteriously swap bodies.

Your Name ()

Your Name

Запланований
режисер
США, Японія   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) A live-action remake of the 2016 anime film about two strangers who mysteriously swap bodies.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Star Wars: Greatest Moments (2015) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Alex Zane counts down the top 20 Star Wars moments as voted by the public. Includes contributions from famous fans as well as the stars and crew of the intergalactic saga.

Star Wars: Greatest Moments (2015)

Star Wars: Greatest Moments

зіграв самого себе
Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Alex Zane counts down the top 20 Star Wars moments as voted by the public. Includes contributions from famous fans as well as the stars and crew of the intergalactic saga.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (37)
Моя оцінка:
/10
Божевільна колишня
Божевільна колишня (2015—2019) продюсер, режисер, сценарист 5.3 imdb 7.9
Сюжет У центрі сюжету самотня жінка Ребекка, яка через десять років зустрічає свою шкільне кохання, хлопця на ім'я Джош. Ребекка вирішує кинути престижну роботу юриста в Нью-Йорку, щоб відправитися в Уест Ковіна, штат Каліфорнія, де і проживає Джош...
Божевільна колишня Трейлер

Божевільна колишня (2015—2019)

Crazy Ex-Girlfriend

Серіал 4 сезони, 61 епізод Завершений
продюсер, режисер, сценарист
США   42 хв
Читати опис У центрі сюжету самотня жінка Ребекка, яка через десять років зустрічає свою шкільне кохання, хлопця на ім'я Джош. Ребекка вирішує кинути престижну роботу юриста в Нью-Йорку, щоб відправитися в Уест Ковіна, штат Каліфорнія, де і проживає Джош...
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 7.9 (22776)
Моя оцінка:
/10
Області темряви
Області темряви (2015—2016) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.6
Сюжет Даний серіал є продовженням однойменного повнометражного фільму 2011-року. Минуло чотири роки, і у вир подій потрапляє новий герой, Браян Фіньч, який втратив свій шлях у житті. І допоможе йому таємничий препарат, NZT-48, який знімає з мозку всі обмеження.
Області темряви Трейлер

Області темряви (2015—2016)

Limitless

16+
Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
режисер, сценарист, продюсер
США   42 хв
Читати опис Даний серіал є продовженням однойменного повнометражного фільму 2011-року. Минуло чотири роки, і у вир подій потрапляє новий герой, Браян Фіньч, який втратив свій шлях у житті. І допоможе йому таємничий препарат, NZT-48, який знімає з мозку всі обмеження.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (70)  IMDb: 7.6 (72155)
Моя оцінка:
/10
Нова Людина-Павук 2: Висока напруга
Нова Людина-Павук 2: Висока напруга (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.6
Сюжет Пітер Паркер під маскою Людини-Павука як і раніше рятує світ від лиходіїв і злочинців, а вільний час проводить зі своєю коханою Ґвен, але шкільна пора наближається до кінця, і попереду героїв чекає доросле життя. Пітер пам'ятає про те, що дав батькові Ґвен слово назавжди піти з життя дівчини, тим самим не піддавати її життя небезпеці. Однак стримати цю обіцянку не так просто. Доля готує Пітеру сюрпризи: на шляху героя з'явиться новий ворог - Електро, він знову зустрінеться з давнім приятелем Гаррі Озборном і дізнається багато нового про минуле своєї сім'ї.
Нова Людина-Павук 2: Висока напруга Трейлер

Нова Людина-Павук 2: Висока напруга (2014)

The Amazing Spider-Man 2

12+
режисер
США   2 год 22 хв
Читати опис Пітер Паркер під маскою Людини-Павука як і раніше рятує світ від лиходіїв і злочинців, а вільний час проводить зі своєю коханою Ґвен, але шкільна пора наближається до кінця, і попереду героїв чекає доросле життя. Пітер пам'ятає про те, що дав батькові Ґвен слово назавжди піти з життя дівчини, тим самим не піддавати її життя небезпеці. Однак стримати цю обіцянку не так просто. Доля готує Пітеру сюрпризи: на шляху героя з'явиться новий ворог - Електро, він знову зустрінеться з давнім приятелем Гаррі Озборном і дізнається багато нового про минуле своєї сім'ї.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (345)  IMDb: 6.6 (541452)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Rite of Passage: The Amazing Spider-Man Reborn (2012) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A documentary on the making of The Amazing Spider-Man (2012) featuring interviews with the cast and crew, as well as behind-the-scenes footage.

Rite of Passage: The Amazing Spider-Man Reborn (2012)

Rite of Passage: The Amazing Spider-Man Reborn

зіграв самого себе
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A documentary on the making of The Amazing Spider-Man (2012) featuring interviews with the cast and crew, as well as behind-the-scenes footage.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (68)
Моя оцінка:
/10
The Amazing Spiderman T4 Premiere Special (2012) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.6

The Amazing Spiderman T4 Premiere Special (2012)

The Amazing Spiderman T4 Premiere Special

зіграв самого себе
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (18)
Моя оцінка:
/10
Нова Людина-Павук
Нова Людина-Павук (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.9
Сюжет Пітер Паркер змушений жити зі страшним секретом. Насправді він - легендарний герой Людина-Павук, що захищає мир і спокій жителів свого рідного міста, в якому, до речі, знову неспокійно. В результаті генетичного експерименту, який провалився, професор фізики доктор Курт Коннерс перетворюється в страшного Ящера і наганяє страх та паніку на мешканців округи. У той же час на волі виявляється відомий маніяк Клетус Кеседі, який вже підшукує собі нову жертву. Так що Пітеру Паркеру доведеться на якийсь час відкласти свої особисті проблеми в сторону і дозволити Людині-павуку знайти і знешкодити нових ворогів.
Нова Людина-Павук Трейлер

Нова Людина-Павук (2012)

The Amazing Spider-Man

14+
режисер
США   2 год 16 хв
Читати опис Пітер Паркер змушений жити зі страшним секретом. Насправді він - легендарний герой Людина-Павук, що захищає мир і спокій жителів свого рідного міста, в якому, до речі, знову неспокійно. В результаті генетичного експерименту, який провалився, професор фізики доктор Курт Коннерс перетворюється в страшного Ящера і наганяє страх та паніку на мешканців округи. У той же час на волі виявляється відомий маніяк Клетус Кеседі, який вже підшукує собі нову жертву. Так що Пітеру Паркеру доведеться на якийсь час відкласти свої особисті проблеми в сторону і дозволити Людині-павуку знайти і знешкодити нових ворогів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (405)  IMDb: 6.9 (706194)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Battleground (2012) продюсер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A workplace dramedy that goes behind-the-scenes with an unruly group of campaign workers and volunteers living life on the campaign trail.

Battleground (2012)

Battleground

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
продюсер
США   22 хв
Читати опис (англ.) A workplace dramedy that goes behind-the-scenes with an unruly group of campaign workers and volunteers living life on the campaign trail.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (339)
Моя оцінка:
/10
Lone Star (2010) режисер 6.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) An oil man lives a double life.

Lone Star (2010)

Lone Star

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) An oil man lives a double life.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.9 (910)
Моя оцінка:
/10
Janela Indiscreta (2010) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.

Janela Indiscreta (2010)

Janela Indiscreta

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
зіграв самого себе
Португалія   30 хв
Читати опис (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (235)
Моя оцінка:
/10
500 днів з Саммер
500 днів з Саммер (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.7
Сюжет Безнадійно закоханий головний герой намагається розтопити серце дівчини, що зовсім не вірить у любов і категорично не настроєна на романтичні відносини
500 днів з Саммер Трейлер

500 днів з Саммер (2009)

(500) Days of Summer

режисер
США   1 год 35 хв
Читати опис Безнадійно закоханий головний герой намагається розтопити серце дівчини, що зовсім не вірить у любов і категорично не настроєна на романтичні відносини
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (292)  IMDb: 7.7 (561965)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 216 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (455)
Моя оцінка:
/10
Офіс
Офіс (2005—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 9.0
Сюжет Серіал про трудові будні невеликого регіонального офісу великої компанії, мешканці якого цілими днями повинні терпіти закидони свого непутящого боса.
Офіс Трейлер

Офіс (2005—2013)

The Office

16+
Серіал 9 сезонів, 186 епізодів Завершений
Топ #60 серіал
режисер
США   22 хв
Читати опис Серіал про трудові будні невеликого регіонального офісу великої компанії, мешканці якого цілими днями повинні терпіти закидони свого непутящого боса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (168)  IMDb: 9.0 (720814)
Моя оцінка:
/10
Last Call with Carson Daly (2002—2014) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.1
Сюжет (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.

Last Call with Carson Daly (2002—2014)

Last Call with Carson Daly

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.1 (1335)
Моя оцінка:
/10
EP Daily (1997—2006) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.8
Сюжет (англ.) A show specializing in video game news and reviews.
Трейлер

EP Daily (1997—2006)

EP Daily

Серіал 14 сезонів, 177 епізодів Документальний Завершений
зіграв самого себе
Канада, США
Читати опис (англ.) A show specializing in video game news and reviews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.8 (141)
Моя оцінка:
/10
Шоу Чарлі Роза
Шоу Чарлі Роза (1991—2010) зіграв самого себе 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
Шоу Чарлі Роза

Шоу Чарлі Роза (1991—2010)

The Charlie Rose Show

Серіал 4 сезони, 5 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (1171)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: