8.2
131

Троя (2004)

Troy

16+  •  2 год 43 хв  • 
Топ #94 фільм
Країни: США Мальта Велика Британія
Жанр: пригоди історичний
Бюджет: 175 000 000 $
Касові збори в світі: 497 409 852 $
Касові збори в США: 133 378 256 $
Прем'єра в світі:
Прем'єра на DVD: 26 серпня 2004
Прем'єра на Blu-Ray: 26 жовтня 2010
Режисер: Вольфґанґ Петерсен
КіноБаза: 8.2 (131)  IMDb: 7.2 (390459)
Моя оцінка:
/10
Є українське озвучення

Доступно в itunes (укр. субтитри)

Код для перегляду рейтингу кінобази Сюжет:

1193 рік до нашої ери. Спадкоємець престолу Трої Паріс викрав прекрасну Єлену, дружину царя Спарти Менелая. За честь Менелая вступає його брат — цар Агамемнон. Його армія на чолі з Ахіллесом підійшла до Трої і узяла місто в криваву облогу, що тривала довгих десять років. Два світи воюватимуть за честь і владу. Тисячі помруть за славу. І за любов нація згорить дотла.

Ключові слова:

Епос Принц Стіна Шахрайство Меч бій грецька Стародавня Греція Багаття Подружня зрада Брат брат відносини Краса Поле бою Міфологія Трой Троянський Бронзовий вік Назва розмовною характер Ворожість Рідного брата відносини Троянська війна

Виробничі компанії:

Warner Bros., Plan B Entertainment, Radiant Productions, Warner Bros. Pictures, Nimar Studios, Latina Pictures, Helena Productions

Актори: (Всі 41)

Режисер:
Сценаристи: Гомер, Девід Беніофф
Композитор: Джеймс Хорнер
Відео: (Всі 3)
Troy ≣ 2004 ≣ Trailer
2:03
Troy ≣ 2004 ≣ Trailer
Troy (Director's Cut) - Trailer
2:08
Troy (Director's Cut) - Trailer
Troy [HD 1080p Blu-ray Official Trailer]
1:33
Troy [HD 1080p Blu-ray Official Trailer]
Зображення: (Всі 4)

Фільми того ж режисера: (Всі 10)
Рецензії: (Всі 1)
«Троя» рецензія

Я переглянула фільм Вольфганга Петерсена «Троя». Варто сказати, що це дуже цікавий фільм та набагато краще поеми. У ньому описується життя двох великих держав Спарти і Трої. І життя двох титанів Ахіллеса і Гектора.
Перше, і мабуть для мене найголовніше - у фільмі показаний людський фактор, що вищий над діяннями богів. Не царі, і не боги проливали свою кров, а прості солдати. Хоч фільм і не показує справжню історію, але всі додатки сценаристів є дуже доречними.
Також у фільмі зображено прекрасну історію забороненого та неможливого кохання Ахіллеса і Брісеїди, втілена для нас Бредом Піттом і Роуз Бірн.
Друге, самі герої, їхня гра дуже хороша. Гектор - істинний образ благородного чоловіка, який вірою і правдою дотримує кодекс честі. Ерік Бана чудово виконав роль, зайвий раз довівши, що по праву може вважатися приголомшливим актором. А просто неймовірний бій між Гектором і Ахіллесом - я думаю ще довгий час буде вважатися культовим.
Батько Гектора - теж зразо ... к шляхетності. Шановний старець, блискуче втілений неповторним Пітером О'Тулом, мудрий цар, закоханий у свою країну, що не йде на обман і не чекає його від інших. Це і стало його фатальною помилкою.
Дружина Гектора - зразкова мати, прекрасна жінка. Я б на місці сценаристів дала б їй трохи більше хронометражу.
Петерсен зняв прекрасний епік, з чудовим акторським ансамблем, хорошим саундтреком, гарним гримом, з достовірними костюмами - перераховувати гідності стрічки марно, треба лише подивитися фільм. Кіно можна назвати розважальним і зі своїми функціями справляється на всі сто, але прості і в той же час глобальні думки простежуються протягом усього фільму. Для мене ця кінострічка про долю, про те, що не завжди людина сама визначає своє життя, всі ми в якійсь мірі жертви обставин, громадської думки, традицій, правил поведінки..

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію

Нещодавно переглянуті: