«Троя» рецензія

Я переглянула фільм Вольфганга Петерсена «Троя». Варто сказати, що це дуже цікавий фільм та набагато краще поеми. У ньому описується життя двох великих держав Спарти і Трої. І життя двох титанів Ахіллеса і Гектора.
Перше, і мабуть для мене найголовніше - у фільмі показаний людський фактор, що вищий над діяннями богів. Не царі, і не боги проливали свою кров, а прості солдати. Хоч фільм і не показує справжню історію, але всі додатки сценаристів є дуже доречними.
Також у фільмі зображено прекрасну історію забороненого та неможливого кохання Ахіллеса і Брісеїди, втілена для нас Бредом Піттом і Роуз Бірн.
Друге, самі герої, їхня гра дуже хороша. Гектор - істинний образ благородного чоловіка, який вірою і правдою дотримує кодекс честі. Ерік Бана чудово виконав роль, зайвий раз довівши, що по праву може вважатися приголомшливим актором. А просто неймовірний бій між Гектором і Ахіллесом - я думаю ще довгий час буде вважатися культовим.
Батько Гектора - теж зразок шляхетності. Шановний старець, блискуче втілений неповторним Пітером О'Тулом, мудрий цар, закоханий у свою країну, що не йде на обман і не чекає його від інших. Це і стало його фатальною помилкою.
Дружина Гектора - зразкова мати, прекрасна жінка. Я б на місці сценаристів дала б їй трохи більше хронометражу.
Петерсен зняв прекрасний епік, з чудовим акторським ансамблем, хорошим саундтреком, гарним гримом, з достовірними костюмами - перераховувати гідності стрічки марно, треба лише подивитися фільм. Кіно можна назвати розважальним і зі своїми функціями справляється на всі сто, але прості і в той же час глобальні думки простежуються протягом усього фільму. Для мене ця кінострічка про долю, про те, що не завжди людина сама визначає своє життя, всі ми в якійсь мірі жертви обставин, громадської думки, традицій, правил поведінки..

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: