Шон Бін

Sean Bean

Дата народження: 17 квітня 1959 (65 років)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Шеффілд, Південний Йоркшир, Англія, Великобританія

Зріст: 179 см

Всього фільмів (на сайті): 148

Ролі: актор (148), продюсер (4)

Біографія

Шон Бін — англійський актор театру і кіно, виконавець, серед іншого, ролей Боромира в кінотрилогії «Володар Перснів», Одіссея у «Трої», Аліка Тревельяна, агента 006 — суперника Джеймса Бонда у фільмі «Золоте Око», ролі Річарда Шарпа у телесеріалі «Пригоди королівського стрільця Шарпа», а також ролі Еддарда Старка у телесеріалі «Гра Престолів», в екранізації «Пісні Льоду та Полум'я» письменника Джорджа Мартіна.

Фільмографія

Знайдено 148 результатів

Шардлейк
Шардлейк (2024) актор у ролі Thomas Cromwell 0.0 imdb 6.8
Сюжет Йде 1536 рік. Життя адвоката Метью Шардлейка перевертається з ніг на голову, коли Томас Кромвель відправляє його розслідувати підозрілу смерть у віддаленому монастирі Скарнссі. Обман, підступність і корупція процвітають, і незабаром стає зрозуміло, що це вбивство не перше. Шардлейк втягнутий у павутину брехні, яка загрожує не лише його чесності, але й життю.
Шардлейк Трейлер

Шардлейк (2024)

Shardlake

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Thomas Cromwell
Австрія, Угорщина, США, Румунія, Велика Британія   54 хв
Читати опис Йде 1536 рік. Життя адвоката Метью Шардлейка перевертається з ніг на голову, коли Томас Кромвель відправляє його розслідувати підозрілу смерть у віддаленому монастирі Скарнссі. Обман, підступність і корупція процвітають, і незабаром стає зрозуміло, що це вбивство не перше. Шардлейк втягнутий у павутину брехні, яка загрожує не лише його чесності, але й життю.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (2627)
Моя оцінка:
/10
Лицарі Зодіаку
Лицарі Зодіаку (2023) актор у ролі Alman Kido  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 4.4
Сюжет У центрі сюжета Сейя — свавільний підліток з вулиці, який заробляє на життя в боях без правил. У нього лише одна мета: заробити коштів, щоб відшукати викрадену багато років тому сестру. Під час одного з боїв хлопець проявляє у собі містичні надприродні здібності, про які навіть не підозрював. Тепер ставки зростають і хлопцю потрібно прийняти нового себе та пожертвувати усім, щоб зайняти законне місце серед Лицарів Зодіаку.
Лицарі Зодіаку Трейлер

Лицарі Зодіаку (2023)

Knights of the Zodiac

12+
актор у ролі Alman Kido
Японія, Угорщина, США   1 год 52 хв
Читати опис У центрі сюжета Сейя — свавільний підліток з вулиці, який заробляє на життя в боях без правил. У нього лише одна мета: заробити коштів, щоб відшукати викрадену багато років тому сестру. Під час одного з боїв хлопець проявляє у собі містичні надприродні здібності, про які навіть не підозрював. Тепер ставки зростають і хлопцю потрібно прийняти нового себе та пожертвувати усім, щоб зайняти законне місце серед Лицарів Зодіаку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (22)  IMDb: 4.4 (13418)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Мумії
Мумії (2023) актор у ролі Pharaoh  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.9
Сюжет Історія розповідає про веселі пригоди трьох єгипетських мумій, які живуть у підземному таємному місті Стародавнього Єгипту. Принцеса, колишній візник, його молодший брат, а також їхній домашній улюбленець, крокодильчик, через низку прикрих подій опиняються в сучасному Лондоні. Герої вирушають у химерну та захопливу подорож у пошуках старовинного персня. Він належав королівській родині та був викрадений амбітним археологом.
Мумії Трейлер

Мумії (2023)

Mummies

актор у ролі Pharaoh
Іспанія   1 год 28 хв
Читати опис Історія розповідає про веселі пригоди трьох єгипетських мумій, які живуть у підземному таємному місті Стародавнього Єгипту. Принцеса, колишній візник, його молодший брат, а також їхній домашній улюбленець, крокодильчик, через низку прикрих подій опиняються в сучасному Лондоні. Герої вирушають у химерну та захопливу подорож у пошуках старовинного персня. Він належав королівській родині та був викрадений амбітним археологом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (16)  IMDb: 5.9 (9063)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $4.99 / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 149 грн / купівля від 499 грн
Marriage (2022) актор у ролі Ian 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Follows Ian and Emma, a married couple, who deal with the ups and downs of their 30-year long marriage.
Трейлер

Marriage (2022)

Marriage

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Завершений
актор у ролі Ian
Велика Британія   57 хв
Читати опис (англ.) Follows Ian and Emma, a married couple, who deal with the ups and downs of their 30-year long marriage.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (2560)
Моя оцінка:
/10
Строк
Строк (2021) актор у ролі Mark Cobden, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.2
Сюжет Марк Кобден засуджений на чотири роки за вбивство з необережності, і тюремне оточення йому чуже. Єдина віддушина для нього - спілкування з Еріком Макналлі, сумлінним і людяним тюремним наглядачем. Однак, коли один з найнебезпечніших в'язнів з'ясовує його слабке місце, Ерік опиняється перед неможливим вибором між власними принципами і безпекою його сім'ї.
Строк Трейлер

Строк (2021)

Time

Серіал 2 сезони, 7 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Mark Cobden, продюсер
Велика Британія   59 хв
Читати опис Марк Кобден засуджений на чотири роки за вбивство з необережності, і тюремне оточення йому чуже. Єдина віддушина для нього - спілкування з Еріком Макналлі, сумлінним і людяним тюремним наглядачем. Однак, коли один з найнебезпечніших в'язнів з'ясовує його слабке місце, Ерік опиняється перед неможливим вибором між власними принципами і безпекою його сім'ї.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (18)  IMDb: 8.2 (27462)
Моя оцінка:
/10
Вовча ватага
Вовча ватага (2020) актор у ролі Bill Goodfellowe  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.0
Сюжет Юна мисливиця вирушає зі своїм батьком до Ірландії, щоб допомогти знищити останню зграю вовків. Але все змінюється після знайомства з дівчиною із загадкового племені, яке, за чутками, уночі перетворюється на вовків.
Вовча ватага Трейлер

Вовча ватага (2020)

Wolfwalkers

2+
актор у ролі Bill Goodfellowe
Ірландія, Люксембург, Франція   1 год 43 хв
Читати опис Юна мисливиця вирушає зі своїм батьком до Ірландії, щоб допомогти знищити останню зграю вовків. Але все змінюється після знайомства з дівчиною із загадкового племені, яке, за чутками, уночі перетворюється на вовків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (98)  IMDb: 8.0 (38873)
Моя оцінка:
/10
Поневолені
Поневолені (2020) актор у ролі John Parse  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.5
Сюжет Таємна організація майбутнього використовує мозкові імпланти, завдяки яким переносить свідомість кілера в тіло іншої людини та виконує вбивства на замовлення. Однак поневолення чужого розуму дається надвисокою ціною, адже достатньо однієї зайвої думки, щоб втратити контроль. Незабаром виконавиця таких жахливих завдань сама починає невідворотно змінюватися.
Поневолені Трейлер

Поневолені (2020)

Possessor

18+
актор у ролі John Parse
Велика Британія, Канада   1 год 43 хв
Читати опис Таємна організація майбутнього використовує мозкові імпланти, завдяки яким переносить свідомість кілера в тіло іншої людини та виконує вбивства на замовлення. Однак поневолення чужого розуму дається надвисокою ціною, адже достатньо однієї зайвої думки, щоб втратити контроль. Незабаром виконавиця таких жахливих завдань сама починає невідворотно змінюватися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (37)  IMDb: 6.5 (46121)
Моя оцінка:
/10
Снігобур
Снігобур (2020—2022) актор у ролі Joseph Wilford  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет Минуло більше семи років після того, як світ став замерзлим пустирем, в якому мізерні залишки людства населяють гігантський потяг, який постійно мчиться земною кулею в той час, як всередині нього відбувається класова війна, соціальна несправедливість та політика виживання.
Снігобур Трейлер

Снігобур (2020—2022)

Snowpiercer

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Скасований
актор у ролі Joseph Wilford
США   60 хв
Читати опис Минуло більше семи років після того, як світ став замерзлим пустирем, в якому мізерні залишки людства населяють гігантський потяг, який постійно мчиться земною кулею в той час, як всередині нього відбувається класова війна, соціальна несправедливість та політика виживання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (51)  IMDb: 6.9 (62859)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Reunited Apart (2020) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Josh Gad reunites the cast and crews of various classic movies, and discusses the the films in hilarious yet heartfelt conversations.

Reunited Apart (2020)

Reunited Apart

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
Читати опис (англ.) Josh Gad reunites the cast and crews of various classic movies, and discusses the the films in hilarious yet heartfelt conversations.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (107)
Моя оцінка:
/10
Світ у вогні
Світ у вогні (2019—) актор у ролі Douglas Bennett 5.0 imdb 7.4
Сюжет Серіал показує події Другої світової війни очима звичайних людей по різні сторони конфлікту. Серед них — Ненсі, військовий кореспондент зі США, яка виявляється першою людиною, що спостерігає, як тисячі німецьких танків рухаються на Францію. У серіалі описуються події першого року війни — від вторгнення Німеччини в Польщу у вересні 1939 року до Битви за Британію влітку-восени 1940-го.
Світ у вогні Трейлер

Світ у вогні (2019—)

World on Fire

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Douglas Bennett
Велика Британія   57 хв
Читати опис Серіал показує події Другої світової війни очима звичайних людей по різні сторони конфлікту. Серед них — Ненсі, військовий кореспондент зі США, яка виявляється першою людиною, що спостерігає, як тисячі німецьких танків рухаються на Францію. У серіалі описуються події першого року війни — від вторгнення Німеччини в Польщу у вересні 1939 року до Битви за Британію влітку-восени 1940-го.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 7.4 (8192)
Моя оцінка:
/10
Гра престолів: Остання варта
Гра престолів: Остання варта (2019) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.1
Сюжет Документальний фільм, що розкриває особливості створення серіалу «Гра престолів». Режисерові вдалося отримати безпрецедентний доступ до лаштунків фентезі-саги. Цей фільм — розповідь про групу людей, які своїми руками створили світ, який захопив людство. У цій історії є все: піт і сльози, бруд та кров, а також досягнення, здавалося б, немислимих висот. Картина вийшла докладним і щирим звітом про труднощі виробництва, з якими зіткнулася знімальна група, вистояла в битві з екстремальними погодними умовами, постійними дедлайнами і пристрасним бажанням фанатів вивідати спойлери фінального сезону.
Гра престолів: Остання варта Трейлер

Гра престолів: Остання варта (2019)

Game of Thrones: The Last Watch

зіграв самого себе
США   1 год 54 хв
Читати опис Документальний фільм, що розкриває особливості створення серіалу «Гра престолів». Режисерові вдалося отримати безпрецедентний доступ до лаштунків фентезі-саги. Цей фільм — розповідь про групу людей, які своїми руками створили світ, який захопив людство. У цій історії є все: піт і сльози, бруд та кров, а також досягнення, здавалося б, немислимих висот. Картина вийшла докладним і щирим звітом про труднощі виробництва, з якими зіткнулася знімальна група, вистояла в битві з екстремальними погодними умовами, постійними дедлайнами і пристрасним бажанням фанатів вивідати спойлери фінального сезону.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (14)  IMDb: 7.1 (6682)
Моя оцінка:
/10
There's Something About Movies (2019—) актор у ролі Self - Panellist 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Comedian Alan Carr hosts this movie game-show where comedians team up with famous actors to answer classic film trivia, spoof famous film scenes, and poke fun at their own work.

There's Something About Movies (2019—)

There's Something About Movies

Серіал 4 сезони, 24 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Panellist
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Comedian Alan Carr hosts this movie game-show where comedians team up with famous actors to answer classic film trivia, spoof famous film scenes, and poke fun at their own work.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (226)
Моя оцінка:
/10
Комендантська година
Комендантська година (2019) актор у ролі The General  ✓ укр. субтитри 5.3 imdb 6.1
Сюжет Коли на землю опускається темрява, люди змушені ховатися по домівках, тому що на вулиці діє комендантська година. Вона покликана захистити жителів від вірусу, що вразив світ, але дехто вважає, що такі обмеження — занадто велика ціна. Тепер 25 команд змушені змагатися один з одним в смертельній вуличної гонці, приз в якій — це свобода.
Комендантська година

Комендантська година (2019)

Curfew

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
актор у ролі The General
Велика Британія   60 хв
Читати опис Коли на землю опускається темрява, люди змушені ховатися по домівках, тому що на вулиці діє комендантська година. Вона покликана захистити жителів від вірусу, що вразив світ, але дехто вважає, що такі обмеження — занадто велика ціна. Тепер 25 команд змушені змагатися один з одним в смертельній вуличної гонці, приз в якій — це свобода.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 6.1 (1928)
Моя оцінка:
/10
Sally4Ever (2018) актор у ролі Sean Bean 4.6 imdb 6.6
Сюжет (англ.) For 10 years Sally has lived a dull suburban life with David. But on the night he asks her to marry him, Sally has a crisis and embarks on a wild affair with Emma, a seductive, charismatic, boho actress, singer, musician, poet and author.
Трейлер

Sally4Ever (2018)

Sally4Ever

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Sean Bean
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) For 10 years Sally has lived a dull suburban life with David. But on the night he asks her to marry him, Sally has a crisis and embarks on a wild affair with Emma, a seductive, charismatic, boho actress, singer, musician, poet and author.
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 6.6 (2027)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1421)
Моя оцінка:
/10
The Oath (2018—) актор у ролі Tom Hammond 5.5 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Explores a world of gangs made up of those sworn to protect and shed light on corrupt and secret societies.
Трейлер

The Oath (2018—)

The Oath

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Tom Hammond
США   60 хв
Читати опис (англ.) Explores a world of gangs made up of those sworn to protect and shed light on corrupt and secret societies.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 6.4 (1901)
Моя оцінка:
/10
Dark River (2017) актор у ролі Richard Bell 8.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Following the death of her father, Alice (Ruth Wilson) returns to her home village for the first time in 15 years, to claim the tenancy to the family farm she believes is rightfully hers.
Трейлер

Dark River (2017)

Dark River

16+
актор у ролі Richard Bell
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Following the death of her father, Alice (Ruth Wilson) returns to her home village for the first time in 15 years, to claim the tenancy to the family farm she believes is rightfully hers.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 5.9 (4390)
Моя оцінка:
/10
The Unconquered (2017) актор у ролі Narrator 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) This is a voice of a sovereign state that had the fourth largest army in the war, suffered the greatest losses and was the only one to fight in the conflict from the first to the last day. ...

The Unconquered (2017)

The Unconquered

актор у ролі Narrator
Польща   4 хв
Читати опис (англ.) This is a voice of a sovereign state that had the fourth largest army in the war, suffered the greatest losses and was the only one to fight in the conflict from the first to the last day. ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (190)
Моя оцінка:
/10
Зломлений
Зломлений (2017) продюсер, актор у ролі Father Michael Kerrigan 6.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Father Michael, a Catholic priest presiding over a Northern urban parish who is Modern, maverick, and reassuringly flawed; must be confidant, counsellor and confessor to a congregation ...
Зломлений Трейлер

Зломлений (2017)

Broken

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
продюсер, актор у ролі Father Michael Kerrigan
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Father Michael, a Catholic priest presiding over a Northern urban parish who is Modern, maverick, and reassuringly flawed; must be confidant, counsellor and confessor to a congregation ...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.1 (3403)
Моя оцінка:
/10
Drone (2017) актор у ролі Neil Wistin 4.3 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Neil (Sean Bean) is a private drone contractor who spends his workdays flying covert missions then returns to a family life of suburban mediocrity - without his wife or son knowing about his secret life - until a whistle-blowing site exposes him to a deadly threat. Believing he is responsible for the deaths of his wife and child, an enigmatic Pakistani businessman (Patrick Sabongui) tracks him down, leading to a harrowing confrontation.
Трейлер

Drone (2017)

Drone

актор у ролі Neil Wistin
Канада   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Neil (Sean Bean) is a private drone contractor who spends his workdays flying covert missions then returns to a family life of suburban mediocrity - without his wife or son knowing about his secret life - until a whistle-blowing site exposes him to a deadly threat. Believing he is responsible for the deaths of his wife and child, an enigmatic Pakistani businessman (Patrick Sabongui) tracks him down, leading to a harrowing confrontation.
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 5.4 (6774)
Моя оцінка:
/10
Римська імперія Влада у крові
Римська імперія Влада у крові (2016—2019) актор у ролі Narrator 6.0 imdb 7.0
Сюжет This stylish mix of documentary and historical epic chronicles the reign of Commodus, the emperor whose rule marked the beginning of Rome's fall.
Римська імперія Влада у крові Трейлер

Римська імперія Влада у крові (2016—2019)

Roman Empire: Reign of Blood

Серіал 3 сезони, 15 епізодів Документальний Завершений
актор у ролі Narrator
США   48 хв
Читати опис This stylish mix of documentary and historical epic chronicles the reign of Commodus, the emperor whose rule marked the beginning of Rome's fall.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.0 (9414)
Моя оцінка:
/10
Wasted (2016) актор у ролі Sean Bean 7.5 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Surreal slacker comedy set in a West Country village, where the lives of a group of twenty-something friends are changed forever by the appearance of a familiar figure as a spirit guide.
Трейлер

Wasted (2016)

Wasted

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Скасований
актор у ролі Sean Bean
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Surreal slacker comedy set in a West Country village, where the lives of a group of twenty-something friends are changed forever by the appearance of a familiar figure as a spirit guide.
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 7.3 (1220)
Моя оцінка:
/10
Меч Короля - Остання Фантазія XV
Меч Короля - Остання Фантазія XV (2016) актор у ролі Regis Lucis Caelum  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.7
Сюжет Чарівне королівство Люцис - дім священного Кристалу. Аби захопити собі цю реліквію, Імперія Ніфільхейм не зупиниться ні перед чим. Король Люцису, Реджіс, очолює елітний загін солдатів. Узявши на озброєння магію короля, солдат Нікс Ульрік і його колеги стають на захист міста, щоб зупинити наступ Ніфільхейму.
Меч Короля - Остання Фантазія XV Трейлер

Меч Короля - Остання Фантазія XV (2016)

Kingsglaive: Final Fantasy XV

актор у ролі Regis Lucis Caelum
Японія, США   1 год 50 хв
Читати опис Чарівне королівство Люцис - дім священного Кристалу. Аби захопити собі цю реліквію, Імперія Ніфільхейм не зупиниться ні перед чим. Король Люцису, Реджіс, очолює елітний загін солдатів. Узявши на озброєння магію короля, солдат Нікс Ульрік і його колеги стають на захист міста, щоб зупинити наступ Ніфільхейму.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (22)  IMDb: 6.7 (23208)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Life Inside Jail: Hell on Earth (2016) актор у ролі Narrator 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Explosive observational documentary series filmed over six months in one of New York's toughest jails.

Life Inside Jail: Hell on Earth (2016)

Life Inside Jail: Hell on Earth

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Завершений
актор у ролі Narrator
Велика Британія   46 хв
Читати опис (англ.) Explosive observational documentary series filmed over six months in one of New York's toughest jails.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (63)
Моя оцінка:
/10
Христос: Повернення з Єгипту
Христос: Повернення з Єгипту (2016) актор у ролі Severus 7.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Tells the story of Jesus Christ at age seven as he and his family depart Egypt to return home to Nazareth. Told from his childhood perspective, it follows young Jesus as he grows into his religious identity.
Христос: Повернення з Єгипту Трейлер

Христос: Повернення з Єгипту (2016)

The Young Messiah

актор у ролі Severus
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Tells the story of Jesus Christ at age seven as he and his family depart Egypt to return home to Nazareth. Told from his childhood perspective, it follows young Jesus as he grows into his religious identity.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.7 (3902)
Моя оцінка:
/10
Хроніки Франкенштейна
Хроніки Франкенштейна (2015—2017) актор у ролі John Marlott, продюсер 6.2 imdb 7.2
Сюжет Инcпeктop пoлиции Джoн Mapлoтт paзыcкивaeт мaньякa, вoзoмнившeгo ceбя Фpaнкeнштeйнoм. Злoдeй вoплoщaeт дeйcтвия книжнoгo дoктopa в peaльнocть - coздaeт мoнcтpa из чacтeй чeлoвeчecкиx тeл. Mapлoтт, oбнapуживший oднo из ужacныx coздaний убийцы, вынуждeн paбoтaть тaйнo и в oдинoчку бpoдить пo Лoндoну 19-гo вeкa в пoиcкax чудoвищa.
Хроніки Франкенштейна Трейлер

Хроніки Франкенштейна (2015—2017)

The Frankenstein Chronicles

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Завершений
актор у ролі John Marlott, продюсер
Велика Британія   48 хв
Читати опис Инcпeктop пoлиции Джoн Mapлoтт paзыcкивaeт мaньякa, вoзoмнившeгo ceбя Фpaнкeнштeйнoм. Злoдeй вoплoщaeт дeйcтвия книжнoгo дoктopa в peaльнocть - coздaeт мoнcтpa из чacтeй чeлoвeчecкиx тeл. Mapлoтт, oбнapуживший oднo из ужacныx coздaний убийцы, вынуждeн paбoтaть тaйнo и в oдинoчку бpoдить пo Лoндoну 19-гo вeкa в пoиcкax чудoвищa.
КіноБаза: 6.2 (7)  IMDb: 7.2 (12316)
Моя оцінка:
/10
Марсіянин
Марсіянин (2015) актор у ролі Mitch Henderson  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.0
Сюжет Марсіянська місія "Арес-3" у процесі роботи була змушена покинути планету через піщану бурю. Інженер і біолог Марк Вотні отримав пошкодження скафандру під час піщаної бурі. Співробітники місії, вважаючи його загиблим, евакуювалися з планети, залишивши Марка одного. Прийшовши до тями, Вотні виявляє, що зв'язок з Землею відсутній, але при цьому повністю функціонує автономний Будинок. Головний герой починає шукати спосіб протриматися на наявних запасах їжі, вітамінів, води і повітря ще 4 роки до прильоту наступної місії "Арес-4". Тим часом на Землі NASA шукає спосіб якнайшвидше відправити рятувальну місію на червону планету.
Марсіянин Трейлер

Марсіянин (2015)

The Martian

16+
актор у ролі Mitch Henderson
Велика Британія, США   2 год 21 хв
Читати опис Марсіянська місія "Арес-3" у процесі роботи була змушена покинути планету через піщану бурю. Інженер і біолог Марк Вотні отримав пошкодження скафандру під час піщаної бурі. Співробітники місії, вважаючи його загиблим, евакуювалися з планети, залишивши Марка одного. Прийшовши до тями, Вотні виявляє, що зв'язок з Землею відсутній, але при цьому повністю функціонує автономний Будинок. Головний герой починає шукати спосіб протриматися на наявних запасах їжі, вітамінів, води і повітря ще 4 роки до прильоту наступної місії "Арес-4". Тим часом на Землі NASA шукає спосіб якнайшвидше відправити рятувальну місію на червону планету.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (575)  IMDb: 8.0 (928897)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Пікселі
Пікселі (2015) актор у ролі Corporal Hill (SAS Officer)  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.6
Сюжет Прибульці з космосу помилково тлумачать тематику комп'ютерних ігор як оголошення їм війни і атакують Землю, використовуючи відеоігри 80-х в якості моделей для різноманітних стратегій вторгнення. Президент країни звертається за допомогою до друга дитинства, чемпіона тих років по грі в автомати Сема Бреннера. Той збирає команду гравців, фахівців з відеоігор, щоб спільно здолати прибульців і врятувати планету.
Пікселі Трейлер

Пікселі (2015)

Pixels

12+
актор у ролі Corporal Hill (SAS Officer)
США, Китай, Канада   1 год 45 хв
Читати опис Прибульці з космосу помилково тлумачать тематику комп'ютерних ігор як оголошення їм війни і атакують Землю, використовуючи відеоігри 80-х в якості моделей для різноманітних стратегій вторгнення. Президент країни звертається за допомогою до друга дитинства, чемпіона тих років по грі в автомати Сема Бреннера. Той збирає команду гравців, фахівців з відеоігор, щоб спільно здолати прибульців і врятувати планету.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (181)  IMDb: 5.6 (159966)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Будь-який день
Будь-який день (2015) актор у ролі Vian 5.7 imdb 4.9
Сюжет Колишній боксер намагається почати нове життя, але йому не дає спокою його нелегке минуле.
Будь-який день Трейлер

Будь-який день (2015)

Any Day

актор у ролі Vian
США   1 год 40 хв
Читати опис Колишній боксер намагається почати нове життя, але йому не дає спокою його нелегке минуле.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 4.9 (1337)
Моя оцінка:
/10
Піднесення Юпітер
Піднесення Юпітер (2015) актор у ролі Stinger Apini  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.3
Сюжет Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасакс. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили завдяки ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу завдяки ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.
Піднесення Юпітер Трейлер

Піднесення Юпітер (2015)

Jupiter Ascending

12+
актор у ролі Stinger Apini
США, Австралія   2 год 7 хв
Читати опис Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасакс. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили завдяки ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу завдяки ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (188)  IMDb: 5.3 (194856)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: