6.2
65

Геркулес (2014)

Hercules

12+  •  1 год 38 хв  • 
Країни: США
Жанр: екшн пригоди
Бюджет: 100 000 000 $
Касові збори в світі: 244 819 862 $
Касові збори в США: 72 688 614 $
Касові збори в Україні: 1 506 855 $ (20 044 185 UAH) топ #193
Прем'єра в Україні: 24 липня 2014
Прем'єра в світі: 23 липня 2014
Прем'єра на DVD: 8 грудня 2014
Прем'єра на Blu-Ray: 15 грудня 2014
Прокатник: PPI
Режисер: Бретт Ретнер
Формат: 3D IMAX
КіноБаза: 6.2 (65)  IMDb: 6.0 (145434)
Моя оцінка:
/10
Є українське озвучення

Доступно в itunes (укр. озвучення, укр. субтитри)

Укр. субтитри +
Укр. звук (стерео) +
Укр. звук (dolby) +
Ціна прокату (SD) $3.99
Ціна прокату (HD) $3.99
Ціна купівлі (SD) $12.99
Ціна купівлі (HD) $19.99
Перейти в itunes

Код для перегляду рейтингу кінобази

Дізнайся правду, що криється в легенді

Сюжет:

Геркулес – наділений надзвичайною силою напівбог, син Зевса. Разом зі своїми вірними друзями-воїнами він поневіряється країною та не може позбавитися від тяжких спогадів. За гроші друзі погоджуються битися з порушниками порядку та усіма, хто ображає простих людей. Геркулес, не соромлячись, використовую свою колишню славу аби залякати ворога. Одного разу його кличе на допомогу правитель Фракії Котіс разом з донькою. Вони просять вбити норовливого та жорстокого воєначальника. Аби боротися за праве діло, Геркулес вирішує знову прийняти міф про себе, погодитися зі своїм статусом напівбога та тільки після цього втупити у боротьбу зі злом заради справедливості.

Ключові слова:

Армія Битва Кінг Воїн Вбивство Мілітарист Геркулес Найманець Стародавня Греція Боляче Минуле Рок хороші і погані світ sagen 4 століття до нашої ери.

Виробничі компанії:

Paramount Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), Radical Studios, Flynn Picture Company, Metro-Goldwyn-Mayer, Paramount

Актори: (Всі 77)


Режисер:
Сценаристи: Райан Кондал, Еван Спіліотопулос, Steve Moore
Композитори: Фернандо Веласкез, Johannes Vogel
Відео: (Всі 4)
ГЕРКУЛЕС. Другий трейлер
2:16
ГЕРКУЛЕС. Другий трейлер
ГЕРКУЛЕС. Перший трейлер
1:24
ГЕРКУЛЕС. Перший трейлер
HERCULES - Official Main Trailer (HD) - UK
2:35
HERCULES - Official Main Trailer (HD) - UK
Зображення: (Всі 9)

Фільми того ж режисера: (Всі 10)
Рецензії: (Всі 6)
Рецензія. "Геркулес"

Попередження: рецензія містить спойлери

Як людина, яка ніколи не читала про 12 подвигів Геркулеса (Геракла), а лише десь краєм вуха чула про його перемогу над Цербером та знала лише про те що Геркулес син Зевса, можу зі впевненістю сказати що фільм мене вразив. Щоправда, признаюсь, пропри всю акторську майстерність Двейна Джонсона, на початку фільму я не могла сприйняти його в ролі Геркулеса. Лише в кінці я зрозуміла що розміри м'язів актора є як ніколи доречними, та виглядають цілком натурально.
Досить непоганий сюжет (в якому міф про його подвиги показаний лише частково, а міф про те що Геркулес син Зевса в кінці взагалі спростований), який цілком підходить для таких глядачів-незнайок як я.
Також досить гарно спростували міф про Цербера, з якого зробили просто трьох вовків; з кентаврів зробили просто вершників. Це мені здалось досить доречним, оскільки на мою думку режисер вирішив зробити цей фільм максимально наближеним до людей, та акцентувати увагу не на богах та чуді, а на тому що кожна людина може протистояти будь-кому якщо вірити в себе. Передбачення Амфіарая (Ян МакШейн) - вони були чимось міфічним у цьому фільмі, й заставляли нас вірити у фатум, але й вони не збулися.
Тут показана нова художня історія, яка, можливо не зовсім ідеальна, та вбачає в собі багато пропусків які, на жаль, потрібно додумувати самостійно. Достойно прописані персонажі, історії яких зовсім короткі, та згадуються один раз, але цього вистачає для розуміння їхніх вчинків. Найкращим для мене виокремились Іолай (Ріс Річі) та Тадей (Аксель Генні). Якщо перший створював славу для Геркулеса, та навіть врятував його, то Тадей став істинним героєм тоді коли кинувся під стріли та загинув щоб захистити малого хлопчика.
Деякі моменти були надто очевидними: наприклад повернення Автоліка (Руфус С'юелл) в найпотрібніший момент.
Спецефекти в деяких моментах недотягували. Дуже нереалістично виглядали майже всі битви.
Основним фактом що сприяв моєму такому хорошому враженню про цю картину є те які теми розкриваються у фільмі. Досить часто слухаючи фрази деяких героїв можна було задуматись та поглибитись в себе. У фільмі піднімались питання дружби, сім'ї, героїзму, вірності та простого і водночас найскладнішого "я".
Кінострічка Бретта Ретнера несе гарний та досить легкий для розуміння посил, над яким не треба ламати мозок. Влучите в саме яблучко, якщо оберете це кіно до перегляду з друзями або сім'єю.

8/10 Геркулес(Геракл)

Попередження: рецензія містить спойлери

Так як дивитись фільм я люблю більше ніж читати книгу, то раджу саме цей фільм Бретта Ретнера.
Досить цікавий початок про народження Геркулеса, про хизування Зевся через те, що народжений найближчим часом в благородному роду Персея хлопчик стане прославленим героєм.
Особливістю можна вважати 12 подвигів, які повинен був виконати Геракл. Я думала, що після подвигів герой зі своєю сім'єю буде жити в спокої, але у фільмах грецької міфології такого практично ніде не можна побачити. Тому за різних,досить загадкових, обставин члени його сім'ї гинуть(
Знайшовши вою команду, він став найманцем, який виконував роботу за гроші. Присутньо багато кровавих сцен, що робить фільм інтригуючим та водночас цікавим.
Цікавий момент: коли Геракл намагається прийняти міф про себе, про те,що він напів бог. І все це для того, щоб добиватися справедливості.
Серед недоіліків це те, що не відчутно всю ту атмосферу, і це не через графіку чи монтаж, а через те, що певні моменти вони покзують уривками. Досить не зрозумілими були деякі моменти...
Щодо акторів, то режисер підібрав досить харизматичних людей.

"Геркулес" рецензія.

Попередження: рецензія містить спойлери

Мені здається, у нас є дуже багато любителів давньогрецьких міфів. Тож якщо ви один з них - ви не зможете пройти мимо фільму "Геркулес" з Двейном Джонсом в головних ролях. Перш ніж я висловлю свою думку щодо нього, розповім трішки про сюжет:
У Греції ходять легенди про великого Геракла - наполовину бога, наполовину людини. Про його дванадцять подвигів знають всі. Але мало хто знає, що легенди - це всього лиш легенди. Геракл не є напівбогом, він людина. І подорожує він не один, а в команді з найманцями. Після дванадцяти скоєних подвигів, Геракл обзавівся п'ятьма вірними супутниками. Разом вони - команда найманців, які працюють за гроші. Їх наймає цар Фракії, щоб вони навчили його воїнів битися, і ті змогли здолати незламну армію ворога.
До слова, для свого вікового рейтингу PG-13 "Геркулес" досить кривавий і брутальний. При цьому фільм максимально забитий прекрасним екшеном, та й акторів підібрали на рідкість харизматичних - нехай навіть в більшості своїй їм доводиться грати не персонажів, а ходячі функції. Особливо в цьому плані виділяється Джозеф Файнс, який з'являється все в парі сцен і дико контрастує з усім, що його оточує, але все-таки «витягує» роль, робить свого героя таким, що запам'ятовується.
Єдине, що може серйозно зіпсувати "Геркулесові" карму-це його рекламна кампанія, яка намагається "продавати" фільм як фентезі-епік, яким фільм ні в якому разі не є.

Рецензія на фільм "Геркулес"

Попередження: рецензія містить спойлери

Геркулес – мужній, непереможний син славетного бога Зевса. Всі ми знаємо Геркулеса, як героя “Міфу про Геракла” та його 12 подвигів , але сюжет фільму далеко не про це. Завершивши виконання цих подвигів, Геркулес здобув надзвичайну славу і визнання, і тому він вирішує жити спокійним життям разом з дружиною та дітьми, але так не стається. На жаль, всі члени сім’ї Геркулеса були вбиті за загадковими обставина, про які ми можемо дізнатись наприкінці фільму.
Втративши все найдорожче, Геркулес стає найманцем, і разом зі своєю командою вони виконують роботу, за яку їм платять багато золота. Проте, матеріальні цінності не знаходяться на першому місці для героїв, як здається на перший погляд. Тому, досить цікаво спостерігати за розвитком подій, поведінкою персонажів і їхніми вчинками.
Правитель Фракії, Котіс , разом зі своєю донькою, звернулись за допомогою до Геркулеса, аби той вбив жорсткого воєначальника. Геркулес вирішив, що він має боротись за добро і справедливість, і тому він приймає міф про себе.

Під час фільму відбувалось декілька героїчних битв, які не раз затверджували статус Геркулеса, як сина всемогутнього Зевса. Він героїчно захищав не тільки себе, а й своїх побратимів, які готові пожертвувати своїм життям за дорогих для них людей. Тому, цей фільм справді демонструє справжню дружбу і самопожертву.
Фільм “Геркулес” справді мені сподобався, але я виділила для себе декілька недоліків . По-перше, це недостатня кількість спецефектів. На мою думку, їх не вистачало, як для такого героїчного фільму. По-друге, дуже мало часу присвячено минулому життю Геркулеса, а саме його подвигам. І деякі фантастичні герої представлені у міфі, такі як триголовий цербер та кентаври, у фільмі показані, як три вовки і вершники.
Отже, цей фільм заслуговує вашої уваги, адже він дійсно цікавий і захоплюючий. Рекомендую цей фільм до перегляду, не тільки шанувальникам античної культури, а й всім поціновувачам кіномистецтва.

Рецензія на фільм "Геркулес"

Попередження: рецензія містить спойлери

Від цього фільму не очікували чогось надзвичайного,але прийняли його тепло.Спочатку фільм повинен був знімати режисер Пітер Берг,але він пішов з цієї посади й залишився в фільмі,як продюсер.Режисерський обов'язок взяв на себе Бретт Ретнер(відомий по серіалу "Втеча з в'язниці("Prison Break")",кінокартині "Люди Ікс:Остання битва"("X-Men: The Last Stand") та фільму,який приніс оскар Дікапріо-"Легенда Г'ю Гласса"("The Revenant")).
Глядачі очікували екранізації міфів,але у фільмі йдеться зовсім про інше.Сюжет розказує нам про період життя Геркулеса,коли він став найманцем.У компанії п'яти вірних товаришів він їздить по всій Греції й береться за різні завдання,але коли правитель Фракії просить допомоги у бою з полководцем Ресом,Геркулес розуміє,що він повинен допомогти й стати героєм знову.
На зйомки фільму було потрачено 100 млн.$,а касові збори склали 244 819 862 $,тому можна вважати,що фільм окупився.
В цілому-фільм вийшов непоганим.Хоч він й не виділяється надзвичайним гумором,якісними спецефектами й екшеном,ця кінострічка підійде для перегляду в компанії друзів.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
5/10 "Геркулес" (рецензія)

Попередження: рецензія містить спойлери

Я переглянула черговий фільм про Геркулеса (або Геракла), на цей раз режисера Бретта Ретнер, у якому розповідається про подвиги і життя одного з синів Зевса.
Я думаю більшість глядачів очікували побачити кінострічку, яка б базувалася на міфах та легендах про подвиги Геракла (Двейн Джонсон), почути про лернейську гідру і Цербера, але Бретт Ретнер приділив цьому лише пару хвилин на початку фільму. Ось пролетіла історія про народження Геркулеса, ненависть Гери до нього та, звичайно, про його подвиги, а далі пішла мова про те, як він разом зі своєю вірною командою продає послуги воїна-найманця. І легенду про те, що він син Зевса спростували, і історії про його подвиги виявилися не зовсім правдивими. Це завдяки Ілоаю (Рис Річі), небіжу, вірному товаришу і супутнику Геракла, вдалося створити образ непереможної та дещо лякаючої людини. Напевне, сценарист вирішив наблизити Геркулеса до звичайної людини і все, щоб у кінці розкрити головну думку цього фільму: «головне вір, що ти герой». Тому на мою думку, цей фільм зі своїм смисловим посилом більше підходить для дитячої аудиторії, але якби ж не жорстокі сцени кровопролиття.
Спецефекти та графіка бажають кращого, адже не можливо обійтися без них у такій фантастичній кінострічці. Також дуже рідко можна було почути якийсь жарт, здебільшого це були лише натяки на гумор. Екшену було достатньо, події відбувалися динамічно, але певними уривками, тому я не відчула цілісності картини. Півтори години достатньо для «Геракла», він встигає не вичерпати себе. Такий фільм підійде для сімейних посиденьок, але може швидко набриднути – це вже залежить суто від людини.
Загалом «Геракл» Бретта Ретнер викликав у мене змішані почуття. Я не залишилася в захваті від кінострічки, але і не можу сказати, що все було погано. Здається наче режисер був дуже обережним, побоюючись, що щось може піти не так, завдяки чому фільм вийшов «ні риба, ні м’ясо».

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію

Нещодавно переглянуті: