16+  •  1 год 57 хв  • 
Країни: США Канада Болгарія
Жанр: екшн драма фентезі воєнний
пригоди
Бюджет: 65 000 000 $
Касові збори в світі: 456 068 181 $
Касові збори в США: 210 614 939 $
Касові збори в Україні: 1 634 440 $ топ #193
Прем'єра в Україні: 22 березня 2007
Прем'єра в світі: 7 березня 2007
Прем'єра в світі (цифрова): 30 листопада 2011
Прем'єра на DVD та/або Блюрей: 31 липня 2007
Прокатник: VIN
Режисер: Зак Снайдер
КіноБаза: 7.7 (413)  IMDb: 7.6 (863763)
1
1
1
2
6
3
7
4
13
5
35
6
99
7
124
8
74
9
53
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо

Готуйся до слави!

Сюжет:

Події картини оповідають про кровопролитну битву при Фермопілах в 480 році до н.е., коли триста відважних спартанців на чолі зі своїм царем Леонідом перегородили шлях багатотисячної армії персидського царя Ксеркса. Не дивлячись на чисельну перевагу персів, спартанці наполегливу тримали оборону, проявивши мужність і відвагу. Їх безстрашність і героїзм надихнули всю Грецію на об'єднання проти нездоланного ворога, переламавши тим самим хід Греко-перських воєн.

Доступно в megogo (укр. аудіо, укр. субтитри)

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

Warner Bros., Legendary Pictures, Mel's Cite du Cinema, Virtual Studios, Cruel and Unusual Films, Warner Bros. Pictures, Hollywood Gang Productions, Atmosphere Entertainment MM, Nimar Studios, Legendary Entertainment, Cruel & Unusual Films

Актори: (Всі 113)

Режисер:
Сценаристи: Зак Снайдер, Курт Джонстад, Майкл Ґордон
Композитор: Тайлер Бейтс
Оператори: Larry Fong
Відео: (Всі 3)
300 - Official Trailer [HD]
300 | Full Movie Preview | Warner Bros. Entertainment
300 | A Glimpse from the Set: Making 300 the Movie | Warner Bros. Entertainment
Зображення: (Всі 45)

Рецензії: (Всі 8)

Це відмінний фільм на вечір, який не набридає на середині, він тримає рівень. Чудові екшн-сцени, красиві, хоч і надто пафосні, діалоги, відмінний візуал. Цей фільм заснований на коміксі. Перебільшені персонажі - ще один показник цього. Ці спартанці навчалися все своє життя бути воїнами, вся їхня культура будується навколо успіху в битвах, весь фільм, це всього лише одна епічна бойова сцена за одною. Найбільш помітно працює камера і візуальні ефекти. Кожен кадр, немов, призначений, щоб вразити глядача своєю картиною . Кольори, персонажі, костюми, фони, кожній дрібниці було приділено багато уваги. Можу сказати що це фільм про справжніх чоловіків, які готові віддати своє життя за народ, за ідею, за право називатися вільними людьми. На мою думку сцени битв – це найкраще , що є у фільмі, І для мене це безумовно великий плюс, позаяк я люблю спостерігати картини великомасштабних битв. Ці сцени неймовірно красиво зроблені в плані хореографії. Потужні, естетичні та елегантні. Так, в них пов ... но жорстокості. І все це в слоу-мо, що робить їх більш напруженими і красивими. На мою думку , це було правльною ідеєю взяти Джерарда Батлера на роль царя Леоніда , адже він просто неперевершений у цьому образі .
Рекомендую до перегляду цей фільм, не тільки прихильникам історичної драми!

Коментувати

300 спартанців - епічний фільм Зака Снайдера, знятий у 2007 році.
Безперечно, фільм є культовим та знайомим багатьом поціновувачам кінематографу.
Спецефекти, операторська робота - все на дуже високому рівні. Графіка для тих часів є дуже хорошою.
Фільм є екранізацією коміксів Френка Міллера, в основу яких лягла греко-перська війна.
Проте, історичної достовірності у фільмі доволі мало, все скоріше направлено на створення гарної картинки та епічної атмосфери. На мій смак, він є занадто фентезійним і пафосним.
Не дивлячись на це він затягує і відірватись від нього важко.
Сцени баталій і цитати з фільму «Це Спарта» і «Пам’ятайте, за що ми померли» - стали культовими.
Стрічка показує справжні патріотизм та відвагу.
З недоліків я б відзначила посередню акторську гру і костюми.
Хорошою акторською грою відзначились лише Майкл Фассбендер і Ліна Хіді.
Фільм раджу, на мою думку, кожен має ознайомитись з цією класикою.

Коментувати

«300»( назва оригіналу) - важко назвати повністю фільмом, рухи та обличчя акторів - єдині елементи стрічки, що були зняті вживу. Вся ідея стрічки взята з першоджерела - комікса Френка Міллера. Тому одразу зрозуміле таке виділення червоного кольору.
Картина не має на меті розкрити історичну основу - битву 300 спартанців, на що натякає назва, а показати війну напівбогів з демонами. Перші - світлі, сильні, справжні герої, а другі - відповідно жахливі.
Тому перегляд має більш розважальний характер. Що ж цікавого є у фільму?
Тут можна виділити особливу жорстокість, якої дуже багато. Змонтовані сцени хитро, тому при перегляді у вас не буде огиди, але це не заперечує, що крові ви побачите достатньо. Для того, щоб спартанці здавалися "хорошими" у показаних битвах, армія персів повстає, як армія нелюдів, породжень зла. Так у фільмі ніби нівелюється усе звірство, що зчиняють напівбоги, бо вони вбивають не людей.
Сюжетно фільм є звичайним екшином, який через античний сюжет та незв ... ичну картинку змушує вас його переглянути.Чи варто його переглядати вдруге, чи виділяти серед решти, ймовірно, ні. Також уникайте його перегляду, якщо ви не великий фанат кривавих сцен.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

"300 спартанців"-фільм 2006 року,режисером якого є Зак Снайдер. Ця картина стала новим шедевром в історії кіно.Заворожує неймовірна графіка ,візуальний монтаж та спецефекти. Але все ж таки в деяких моментах забагато фантастики.
Сюжет побудований на основі греко-перської війни під Фермопілами в 480 р.до н.е. Триста відважних спартанців на чолі з царем Леонідом вийшли в бій порти багатотисячної армії персів на чолі з царем Ксерксом. На мою думку ,картини в фільмі дуже часто відходять від історичних подій, враховуючи те,що фільм знятий за мотивами реальної битви.
Але назважаючи на це, фільм став найкращим у своєму жанрі. Він поєднує в собі такі жанри ,як бойовик,фентезі з історичними елементами.
Такий фільм ідеально підійде для підлітків ,чи людей ,які люблять самостійно аналізувати усі події,що відбуваються.
Я засуджую такі методи вирішення конфліктів, але фільм "300 спартанців" переглядала неодноразово і рекомендую всім до перегляду.

Коментувати

Попередження: рецензія містить спойлери

Фільм «300 спартанців» вже давно став своєрідним мемом у кінематографічній індустрії. Це пов’язано здебільшого з тим, що його режисером був славнозвісний Зак Снайдер, якого глядач може знати завдяки фільмам «Хранителі» та «Ліга Справедливості». Цікаво, що усім трьом кінострічкам притаманний спільний ряд ознак, так званий «снайдерівський набір». Тут є і надміру драматична сцена з кладовищем у дощову погоду, і нехтування першоджерелом заради перебільшеної, ба навіть комічної епічності, і навіть фантастичні, нелогічні елементи, гіперболізація людських можливостей (чого лише варті неймовірні навічки альпінізму, які демонструють герої) що у випадку з твором про реальні історичні події (навіть за умови, що це їх довільне трактування) є не зовсім доречним. Попри відверту неправдоподібність та нелогічність фільму, у нього є і свої переваги. Наприклад акторський склад та динамічність сюжету дозволяють переглядати цей твір з певним зацікавленням. Деякі сцени битв хоч і здаються стратегічно безглуздими (що здебільшого обумовлено хаотичними діями спартанців та відсутністю у воїнів практичного бойового спорядження), проте вони займають одну з ключових ролей у фільмі, адже з ними пов’язано більшість кульмінаційних моментів. На мою суб’єктивну, і підкріплену антипатією до Зака Снайдера, думку, фільм не вартий такого ажіотажу і не виправдовує очікування глядача. Проте він чудово виконує розважальну функцію, адже у ньому присутні і певні комічні елементи.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Фільм «300 спартанців» вважається світовим шедевром, який з перших днів прокату увійшов у топ списків «Найкращих фентезі», «Найкращих бойовиків», «Найкращих історичних фільмів», а все завдяки оригінальності подачі та режисерській роботі Зака Снайдера. Але навіть у шедевральних працях є свої недоліки, які часто роблять їх більш привабливими.
Узагалі, я віддаю перевагу фільмам іншого жанру, але перегляд кінострічки «300 спартанців» вразив мене, хоча я достатньо багато чула про це культове кіно до ознайомлення з ним. Крилаті фрази й цитати кінострічки, такі як «До перемоги!», «Це…Спарта!!!» , «Пам’ятайте нас» стали провідними не тільки для сюжету фільму, але й набули популярності у сучасному світі.
Славу цьому фільму принесли не тільки захопливий сюжет і робота режисера, але й акторський склад, до якого належать такі відомі Голлівуду імена, як Джерард Батлер, Ліна Гіді, Родріго Санторо та інші. Тож навіть до перегляду фільму стає зрозумілим те, що акторська гра буде на вищому рівні.
Що ... до сюжету, хочу зауважити, що це не тільки бойовик, але й історичний фільм, хоча певні розбіжності з історією все ж таки помітні. Основні події кіно описують Фермопільську битву 480 р. до н.е., у якій виступали дві сторони – Давня Греція (зі спартанським царем Леонідом) й імперія Ахеменідів (з Ксерксом I). В окремих моментах можна було помітити елементи фантастики. Плюсом фільму є те, що він досить таки динамічний, з яскравою візуалізацією подій. Тож можна вважати роботу наповненою. Актори чітко розкрили характери й наміри історичних постатей без зайвих вкраплень. Тож зі своєю задачею вони впоралися добре.
Режисерська робота має деякі мінуси, адже сама постанова деяких сцен і розбіжність між кадрами дають про себе знати з перших кадрів. Деякі спецефекти були зайвими, виглядали неправдоподібно й не натуралістично, завдяки чому фільм набув міфічного забарвлення.
Отже, враховуючи всі вищезазначені пункти, можу сказати, що фільм непоганий, але деякі моменти можуть вразити своєю непродуманістю. Але, незважаючи на це, динамічність й оригінальність сюжету, відмінна акторська гра дають цьому фільму всі шанси на перегляд навіть тим, хто не любить кіно такого жанру. Тож ставлю цьому фільму 8/10.
Кіно підходить для старшої й більш обізнаної аудиторії. І, звісно, я раджу його до перегляду!

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Попередження: рецензія містить спойлери

Фільм «300 спартанців» для них, хто обожнює бойовики, оскільки у фільмі йдеться про битву під Фермопілами в 480 р. до н.е.. Сама назва дає зрозуміти, що у війні між взяло участь з грецької сторони 300 спартанців на чолі з царем Леонідом. Насправді, цей фільм про героїзм греків, які повстали проти тисячного війська персів та відважно тримали оборону. Безсумнівно можна сказати, що саме вони змінили хід грецької історії.
Фільм Зака Снайдера «300 спартанців» отримав високу оцінку глядачів, однак і мав конфлікт з Іраном, адже іранці, стверджують, що фільм створюю ворожнечу до їхнього народу.
Фільм має свою «родзинку», оскільки розповідь йде від оповідача. Саме він переносить нас у давні часи, адже часто робить, так би мовити, ремарки, які, власне, переносять нас у Давню Грецію.
У головних ролях Джерард Батлер (цар Леонід), Ліна Гіді (королева Спрати Горго), Домінік Весь (Терон), Майкл Фассбендер (Стеліос), Родріго Санторо (Ксеркс) та багато інших. Актори зіграли свої ролі на вищому рівні, вони вміло показували емоції витривалості, мужності та почуття любові.
Найбільше мене вразила сцена прощання царя Леоніда з королевою Горго, адже вони мали сильне почуття кохання, однак війна та доля внесла свої корективи. Мене вразила спартанська жінка, яка також, має витривалість, стриманість та відважність. Крім того, було цікаво побачити виховання дітей: воно було жорстоким. Саме таке виховання допомогло 300 спартанцям втримати облогу та змінити хід історії.
Мушу визнати, що фільм дав мені зрозуміти, що саме виховання відіграє велику роль у ставленні людини як особистості, адже так вона зможе здобути своїх цілей.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Робота режисера Зака Снайдера не могла залишити мене байдужою. Фільм вийшов ще в далекому 2007 і я неодноразово чула про нього, але подивилась лише сьогодні.
Стрічка має історичний сюжет, адже описує битву під Фермопілами в 480 р. до н. е. під час славнозвісної греко-перської війни. Водночас це все ж таки фільм, а тому художній вимисел, гіперболи, а інколи літоти тут так само присутні. Загалом сюжет розкритий повно, він досить оригінальний, але якщо ти обізнаний в античності, то він достатньо передбачуваний. Хочеться відзначити, що у фільмі є багато "сильних" моментів, коли глядач може відчути себе героєм. Ефект цілковитого занурення у стрічку стається здебільшого під час кульмінацій, і це прекрасно, що у фільмі їх декілька. Не кожному фільму вдається повністю захопити глядача.
Я вважаю, що це майстерна робота команди професіоналів. Насамперед це заслуга ,звичайно, акторів. В головних ролях Джерард Батлер, Ліні Гілі, Домінік Вест, Дейвід Венгем та інші. Вони, як на ... мене, змогли показати ті емоції, почуття й переживання, які хотілося б побачити. Я змогла їм "повірити" й інколи навіть пустити сльозу. Не можна залишити без уваги також роботу дизайнерів, операторів продюсерів та сценаристів. Фільм не вийшов затягнутим, він виглядає гладко, без грубих переходів , в ньому присутня гідна й реалістична графіка та ненав'язливі спецефекти. Окремим пунктом хочу відмітити музичний супровід , і з впевненістю зазначу, що саундтрек підібраний дуже вдало.
Я вважаю, що стрічка відображає і сучасні проблеми. Картина несе в собі декілька особливих послань і покликана пробудити певні моральні цінності. Тут чітко прослідковується заклик до патріотизму, любові до держави та нації, братерства та вірності, уславлюються такі риси характеру як мужність, витривалість, сміливість. Я знаходжу перетин і з історією 21 століття. Хочу провести паралель з подіями, які були в Україні. Цей бій такої малої кількості відважних спартанців проти багатотисячної перської армії перегукується з боєм під Крутами 1919, де наші юнаки-курсанти обороняли Київ від вторгнення більшовиків. До того ж, схожим є і бій у сучасній російсько-українській війні. Мала кількість наших солдатів захищала Донецький аеропорт, вони боронилися так довго і завзято, що їх навіть прозвали кіборгами.
Отже, я залишилася цілком задоволеною переглядом фільму. Це не був марно витрачений час, я змогла багато чого усвідомити і переосмислити. Особисто я засуджую війни і кровопролиття, а також ті суворі умови, в яких виховувалися спартанські діти, але розумію, що це було особливістю тієї епохи. Також, мені дуже сподобалося, що у стрічці показані ідеали чоловіка і жінки на прикладах короля і королеви.
З стовідстоковою впевненістю раджу до перегляду!!!

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: