Зоряні війни: Епізод VII — Пробудження сили (2015)
Star Wars: The Force Awakens
1 |
Гаррісон Форд
Han Solo
|
|
2 |
Марк Гемілл
Luke Skywalker
|
|
3 |
Керрі Фішер
Princess Leia
|
|
4 |
Адам Драйвер
Kylo Ren
|
|
5 |
Дейзі Рідлі
Rey
|
|
6 |
Джон Боєґа
Finn
|
|
7 |
Оскар Айзек
Poe Dameron
|
|
8 |
Люпіта Ніонґо
Maz Kanata
|
|
9 |
Енді Серкіс
Supreme Leader Snoke
|
|
10 |
Домналл Ґлісон
General Hux
|
|
11 |
Ентоні Деніелс
C-3PO
|
|
12 |
Макс фон Сюдов
Lor San Tekka
|
|
13 |
Пітер Мейг'ю
Chewbacca
|
|
14 |
Ґвендолін Крісті
Captain Phasma
|
|
15 |
Joonas Suotamo
Chewbacca Double
|
|
16 |
Піп Андерсен
Lead Stormtrooper
|
|
17 |
Саймон Пеґ
Unkar Plutt
|
|
18 |
Кіран Шах
Teedo
|
|
19 |
Саша Фрост
Jakku Villager
|
|
20 |
Піп Торренс
Colonel Kaplan
|
|
21 |
Ендрю Джек
Major Ematt
|
|
22 |
Рокі Маршалл
Colonel Datoo
|
|
23 |
Ґреґ Ґранберґ
Snap Wexley
|
|
24 |
Емун Елліотт
Brance
|
|
25 |
Браян Вернел
Bala-Tik
|
|
26 |
Yayan Ruhian
Tasu Leech
|
|
27 |
Себестіан Арместо
Lieutenant Mitaka
|
|
28 |
Мейзі Річардсон-Селлерс
Korr Sella
|
|
29 |
Ворвік Дейвіс
Wollivan
|
|
30 |
Кейлі Флемінґ
Young Rey
|
|
31 |
Марк Стенлі
Knight of Ren
|
|
32 |
Кен Люн
Admiral Statura
|
|
33 |
Іко Увайс
Razoo Quin-Fee
|
|
34 |
Анна Брюстер
Bazine Netal
|
|
35 |
Гарріет Волтер
Dr. Kalonia
|
|
36 |
Тім Роуз
Admiral Ackbar
|
|
37 |
Erik Bauersfeld
Admiral Ackbar
|
|
38 |
Mike Quinn
Nien Nunb
|
|
39 |
Kipsang Rotich
Nien Nunb
|
|
40 |
Майкл Джаккіно
FN-3181
|
|
41 |
Найджел Найджел Ґодріч
FN-9330
|
|
42 |
Джуда Фрідлендер
Bar Patron
|
|
43 |
Віктор МакҐваєр
Bar Patron
|
|
44 |
Мілтос Єроліму
Bar Patron
|
|
45 |
Франческа Лонґріґґ
Bar Patron
|
|
46 |
Д.С. Барнс
Bar Patron
|
|
47 |
Matt Johnson
Bar Patron
|
|
48 |
Біллі Лурд
Lieutenant Connix
|
|
49 |
Ліенн Бест
Min Sakul
|
|
50 |
Крістал Кларк
Ensign Goode
|
|
51 |
Джеффері Кіссон
Rear Admiral Guich
|
|
52 |
Claudia Sermbezis
Lema Eelyak
|
|
53 |
Джералд В. Абрамс
Captain Cypress
|
|
54 |
Джим МакГрат
Vice Admiral Resdox
|
|
55 |
Philicia Saunders
Tabala Zo
|
|
56 |
Morgan Dameron
Commodore Meta
|
|
57 |
Джессіка Генвік
Jess Testor
|
|
58 |
Tosin Cole
Lieutenant Bastian
|
|
59 |
Джеймс МакАрдл
Niv Lek
|
|
60 |
Stefan Grube
Yolo Ziff
|
|
61 |
Діксі Арнольд
Resistance Soldier
|
|
62 |
Ганна Джон-Кеймен
First Order Officer
|
|
63 |
Том Едден
First Order Officer
|
|
64 |
Кейт Флітвуд
First Order Officer
|
|
65 |
Richard Riddell
First Order Officer
|
|
66 |
Джефферсон Голл
First Order Officer
|
|
67 |
Томас Броді-Санґстер
First Order Officer
|
|
68 |
Jack Laskey
First Order Officer
|
|
69 |
Браян Геррінґ
BB-8 Performed By
|
|
70 |
Dave Chapman
BB-8 Performed By
|
|
71 |
Крістіна Чонґ
|
|
72 |
Дейвід Акорд
FN-2199
|
|
73 |
Charlie Akin
First Order Stormtrooper / Resistance Fighter
|
|
74 |
Adrian Allan
Rebel Soldier
|
|
75 |
Samantha Alleyne
First Order Stormtrooper
|
|
76 |
Пол Біддіс
X-Wing pilot
|
|
77 |
Ганна Беймеріс
First Order Officer
|
|
78 |
Verona Blue
Resistance PA Announcer
|
|
79 |
Роні Бріджес
First Order Admiral
|
|
80 |
Данте Бріґґінс
Stormtrooper
|
|
81 |
Stuart Budd
Stormtrooper
|
|
82 |
Jamie B. Chambers
Heavy Gunner Stormtrooper
|
|
83 |
Calvin Chen
Resistance Engineer
|
|
84 |
Алан Чаймс
Stormtrooper
|
|
85 |
Jordan Chwu
Bus Stop Boy
|
|
86 |
Джеймі Клей
Stormtrooper
|
|
87 |
Берн Коллако
First Order General
|
|
88 |
Mark Everex Collett
Tie Fighter Pilot / Elite Special Forces Tie Pilot
|
|
89 |
Девід Коллінз Ст.
Hangar Officer / Forest Stormtrooper
|
|
90 |
Patrick Correll
Resistance Medic
|
|
91 |
Rowan Cox
Storm Trooper
|
|
92 |
Деніел Крейґ
Stormtrooper
|
|
93 |
Paul Crouch
Stormtrooper
|
|
94 |
Nathalie Cuzner
PZ-4CO
|
|
95 |
Rimmel Daniel
Stormtrooper
|
|
96 |
Keith De'Winter
Goss Toowers
|
|
97 |
Adrian Palmer
Stormtrooper
|
|
98 |
Michael Dickins
Knight of Ren
|
|
99 |
MARK DODSON
Niima Scavenger
|
|
100 |
Nick Donald
Imperial Gunner
|
|
101 |
Майкл Донован
Starkiller PA Announcer
|
|
102 |
Cameron Edwards
Jakku Villager
|
|
103 |
Дарл Ферм
Snowtrooper
|
|
104 |
Sternkiker François
X-Wing Pilot
|
|
105 |
Mick Fryer-Kelsey
Maz's Bar Pirate
|
|
106 |
Felix J. Micklewhite
First Order Stormtrooper
|
|
107 |
Gloria Garcia
Jakku Defender
|
|
108 |
Сало Ґарднер
Bar Patron
|
|
109 |
Caroline Garnell
Rebel Alliance
|
|
110 |
Кріс Ґеден
First Order Officer
|
|
111 |
Clare Glass
Friend of Big Toad
|
|
112 |
Versha Grant
Rebel
|
|
113 |
Steven Griffiths
Snowtrooper
|
|
114 |
Алек Ґінесс
Obi-Wan Kenobi
|
|
115 |
Емібет Гарґрівс
Stormtrooper
|
|
116 |
Маріна Гайтер
Bar Worker
|
|
117 |
Меттью Гоббс
Resistance Fighter
|
|
118 |
Філ Годжес
X-Wing Pilot
|
|
119 |
Лі Голленд
Stormtrooper
|
|
120 |
Кевін Гадсон
Rebel Alliance
|
|
121 |
Карен Хюі
Niima Scavenger
|
|
122 |
Phoenix James
Stormtrooper
|
|
123 |
Zander James
Stormtrooper
|
|
124 |
Tobias James-Samuels
Fun House Officer
|
|
125 |
Том Кейн
Hosnian Citizen / Starkiller Technician
|
|
126 |
Пол Касі
Ello Asty
|
|
127 |
Aaron Kennedy
Cloaked Messenger
|
|
128 |
Aidan Knight
Tie Fighter Pilot
|
|
129 |
Sanj Krishnan
Resistance Engineer
|
|
130 |
Lukas Landau
X-Wing Pilot
|
|
131 |
Andrei Lenart
Resistance Soldier
|
|
132 |
Леон Хорхе Мартінез
Rebel Alliance
|
|
133 |
Ana-Maria Leonte
Dasha Promenti
|
|
134 |
Mickey Lewis
First Order General
|
|
135 |
Девон Лібран
Hangar Officer / Starkiller Stormtrooper
|
|
136 |
Billy James Machin
Stormtrooper
|
|
137 |
Andrew Mackinnon
Stormtrooper
|
|
138 |
Hamza Malik
Jakku Villager
|
|
139 |
Реймонд Мамрак
Stormtrooper
|
|
140 |
Kenny-Lee Mbanefo
First Order Stormtrooper
|
|
141 |
David McCarrison
Bar Patron
|
|
142 |
Юен МакҐреґор
Obi-Wan Kenobi
|
|
143 |
Francesca Mills
Bar Patron
|
|
144 |
Sandeep Mohan
First Order Stormtrooper
|
|
145 |
Benjayx Murphy
Officer of the Rebel Alliance
|
|
146 |
Charlie Nevett
Bar Patron
|
|
147 |
Jason Nicholls
Stormtrooper
|
|
148 |
Terry Noble
HoM 56
|
|
149 |
David Norfolk
Politician
|
|
150 |
Френк Оз
Yoda
|
|
151 |
Mark Pickup
Scavenger
|
|
152 |
Mel Pickup
Athgar Heece
|
|
153 |
Gillian Pittaway
Resistance Member
|
|
154 |
Елрой Павелл
Rosser Weno
|
|
155 |
Cecep Arif Rahman
Crokind Shand
|
|
156 |
Джей Рінкон
Stormtrooper
|
|
157 |
Marc Rolfe
First Order Stormtrooper
|
|
158 |
Romeo Julio
Resistance Fighter
|
|
159 |
Alexsandria Rothschild
Stormtrooper
|
|
160 |
Mark Flynn Rutter
First Order Stormtrooper
|
|
161 |
Мередіт Селенджер
Resistance Technician
|
|
162 |
David M. Santana
First Order Stormtrooper / Snowtrooper Commander / Heavy Gunner Stormtrooper
|
|
163 |
Orly Schuchmacher
Desert Scavenger
|
|
164 |
Arti Shah
Power Droid
|
|
165 |
Kat Sheridan
Resistance Medic / Forest Stormtrooper
|
|
166 |
Stephanie Silva
ME-8D9
|
|
167 |
Jasper Skinner
Senior Resistance Officer
|
|
168 |
Sandy Kate Slade
Lady Astronaut
|
|
169 |
Клем Со
Resistance Fighter
|
|
170 |
Benito Sovrano
Stormtrooper captain
|
|
171 |
Robert Stambler
Red Eyed Sand Alien
|
|
172 |
Керол Стіл
Jakku Village Elder
|
|
173 |
Frank Stone
Rebel General
|
|
174 |
Andy Sweet
X-Wing Pilot
|
|
175 |
Катрін Табер
Hangar Officer / Starkiller Technician
|
|
176 |
Фред Татаскіор
Niima Scavenger / Forest Stormtrooper
|
|
177 |
Джеймс Арнольд Тейлор
First Order Stormtrooper
|
|
178 |
Джиммі Ві
R2-D2
|
|
179 |
Nick Walters
Stormtrooper
|
|
180 |
Ешлі Ворд
Bar Patron
|
|
181 |
Пол Воррен
Varmik
|
|
182 |
Келсі Вайт
Resistance Fighter
|
|
183 |
Єн Вайт
Bollie Prindel / Roodown
|
|
184 |
Меттью Вуд
Ello Asty / Quiggold / Niima Thug
|
|
185 |
Топо Вреснівіро
Ubert Quaril
|
|
186 |
Liang Yang
FN-2199
|
|
187 |
Joshua Ásberg
First Order Snowtrooper
|
|
188 |
Matt Johnson
Bar Patron
|
|
189 |
Джеймс МакГрат
Vice Admiral Resdox
|
|
190 |
Daniel Adjei
Jashco Phurus
|
|
191 |
Michael 'Tiny' Alcorn
Storm Trooper / Rebel Soldier
|
|
192 |
Ancuta Breaban
Politician
|
|
193 |
Harry Brewis
Imperial Guard
|
|
194 |
Joe Cash
Stormtrooper
|
|
195 |
Кевін Корнуолл
Durteel Haza / Sidon Ithano
|
|
196 |
Ricky Gabbriellini
First Order Stormtrooper
|
|
197 |
Гарі Хаилс
Stormtrooper
|
|
198 |
Tim Hammersley
Rebel
|
|
199 |
Chris Hastings
First Order Stormtrooper
|
|
200 |
Kelvin Hewlett
Resistance
|
1 |
Дж. Дж. Абрамс
J.J. Abrams
|
1 |
Лоуренс Кездан
Lawrence Kasdan
|
|
2 |
Дж. Дж. Абрамс
J.J. Abrams
|
|
3 |
Майкл Арндт
Michael Arndt
|
|
4 |
Джордж Лукас
George Lucas
|
1 |
Джон Вільямс
(music by)
|
1 |
Деніел Міндел
director of photography
|
1 |
Дж. Дж. Абрамс
producer
|
|
2 |
Pippa Anderson
co-producer
|
|
3 |
Майкл Арндт
associate producer
|
|
4 |
Браян Бурк
producer
|
|
5 |
Лейфур Б. Дагфіннссон
line producer: Iceland
|
|
6 |
Tommy Gormley
co-producer
|
|
7 |
Tommy Harper
executive producer
|
|
8 |
Лоуренс Кездан
co-producer (uncredited)
|
|
9 |
Кетлін Кеннеді
producer
|
|
10 |
Jason McGatlin
executive producer
|
|
11 |
Michelle Rejwan
co-producer
|
|
12 |
Ben Rosenblatt
co-producer
|
|
13 |
John Swartz
co-producer
|
|
14 |
Susan Towner
co-producer
|
1 |
Микола Боклан
Mykola Boklan
|
|
2 |
Лідія Муращенко
Lidiia Murashchenko
|
|
3 |
Дмитро Гаврилов
Dmytro Havrylov
|
|
4 |
Антоніна Хижняк
Antonina Khyzhniak
|
|
5 |
Роман Молодій
Roman Molodiy
|
|
6 |
Роман Чорний
Roman Chornyi
|
|
7 |
Олена Узлюк
Olena Uzliuk
|
|
8 |
Юрій Гребельник
Yurii Hrebelnyk
|
|
9 |
Іван Розін
Ivan Rozin
|
|
10 |
Вікторія Білан-Ращук
Viktoriia Bilan-Rashchuk
|
|
11 |
Анатолій Борисенко
Anatolii Borysenko
|
|
12 |
Дмитро Бузинський
Dmytro Buzynskyi
|
|
13 |
Юрій Кудрявець
Yurii Kudriavets
|
|
14 |
Роман Чупіс
Roman Chupis
|
|
15 |
Володимир Плахов
Volodymyr Plakhov
|
|
16 |
Денис Толяренко
Denys Toliarenko
|
|
17 |
Сергій Солопай
Serhii Solopai
|
|
18 |
Дмитро Вікулов
Dmytro Vikulov
|
|
19 |
Володимир Паляниця
Volodymyr Palianytsia
|
|
20 |
Галина Дубок
Halyna Dubok
|
|
21 |
Олена Бондарєва-Рєпіна
Olena Bondarieva-Riepina
|
|
22 |
Євген Шах
Yevhen Shakh
|
|
23 |
Юрій Висоцький
Yurii Vysotskyi
|
|
24 |
Катерина Буцька
Kateryna Butska
|
|
25 |
Наталя Романько
Natalia Romanko
|
|
26 |
Олександр Печериця
Oleksandr Pecherytsia
|
|
27 |
Людмила Суслова
Liudmyla Suslova
|
|
28 |
Володимир Канівець
Volodymyr Kanivets
|
|
29 |
Дмитро Тварковський
Dmytro Tvarkovskyi
|
|
30 |
Віталій Дорошенко
Vitalii Doroshenko
|
|
31 |
Кирило Нікітенко
Kyrylo Nikitenko
|
|
32 |
Олена Борозенець
Olena Borozenets
|
|
33 |
Катерина Качан
Kateryna Kachan
|
|
34 |
Василь Мазур
Vasyl Mazur
|
|
35 |
Андрій Твердак
Andrii Tverdak
|
|
36 |
Павло Лі
Pavlo Li
|
|
37 |
Вікторія Хмельницька
Viktoriia Khmelnytska
|
|
38 |
Юлія Панічкіна
Yuliia Panichkina
|
|
39 |
Вадим Діаз
Vadym Diaz
|
1 |
Федір Сидорук
Fedir Sydoruk
|
1 |
Анна Пащенко
Anna Pashchenko
|
Форум
Бракує однієї вкладки
25 березня 2024, 16:05
Сервіси для перегляду фільмів23 березня 2024, 11:29
Актори дубляжу22 березня 2024, 16:25
Замість піратсвувати, треба писати листи Sweet.tv22 березня 2024, 15:41
Що наше, що не наше або про "подарунки"19 березня 2024, 17:05
Мульт з дитинства19 березня 2024, 16:36
Пошук за віковим рейтингом19 березня 2024, 7:48
Останні коментарі до фільмів
Опис:
Warner Bros. has revealed the official titl...
Бітлджюс Бітлджюс (2024)
З усіх фільмів які були представлені в номінації н...Будинок зі скалок (2022)
Багато років відкладав перегляд цього фільму з хор...Дружина мандрівника у часі (2009)
Цілковита нудьга, хоч інколи і було цікаво. Опис д...Виживуть тільки коханці (2013)
Пише, що вийшов 26.12.2019. Проте де його дивитись...X-Force (2020)
Пісня Сімона на 34:50 чудова. Фінал не поганий, ра...Молоді монархи (2021) s03e06
Дуже багато перерізаних горлянок. Не добра казка з...Свінні Тодд (2007)
Нещодавно переглянуті: