Олександр Печериця

Oleksandr Pecherytsia

Дата народження: 4 серпня 1982 (41 рік)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Санкт-Петербург, Росія

Всього фільмів (на сайті): 36

Ролі: актор дублювання (22), актор (14)

Біографія

Олександр Печериця - актор театру, кіно і дублювання.

Творчу діяльність розпочав на сцені театру ім. І. Франка у 2005 році, після закінчення Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

російською Александр Печерица / Aleksandr Pecheritsya

https://dzygamdb.com/uk/persons/387

http://ft.org.ua/ua/frankivtsi/actors/pechericya-oleksandr

https://theatre.love/persons/pecherytsia-oleksandr/

Фільмографія

Знайдено 36 результатів

Сага
Сага (2020) актор у ролі Mykyta Kozak (19-37 years old)  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.7
Сюжет Історія родини Козаків починається перед Першою світовою війною. Протягом століття Козаки, разом з країною, переживають усі біди і випробування, що випадають на долю України.
У серіалі «Саґа» показані найвизначніші події української історії XX століття: війни, революції, Голодомор, сталінські репресії, окупація Києва 1941-го року, вибух на Чорнобильській АЕС, розпад СРСР, проголошення Незалежності, Помаранчева революція та Євромайдан.
Сага Трейлер

Сага (2020)

Saga

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актор у ролі Mykyta Kozak (19-37 years old)
Україна   45 хв
Читати опис Історія родини Козаків починається перед Першою світовою війною. Протягом століття Козаки, разом з країною, переживають усі біди і випробування, що випадають на долю України.
У серіалі «Саґа» показані найвизначніші події української історії XX століття: війни, революції, Голодомор, сталінські репресії, окупація Києва 1941-го року, вибух на Чорнобильській АЕС, розпад СРСР, проголошення Незалежності, Помаранчева революція та Євромайдан.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (20)  IMDb: 8.7 (88)
Моя оцінка:
/10
Free Country (2019) актор у ролі Karsten Spengler 7.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Two cops investigate the disappearance of two teen sisters in a remote town, where it seems like everyone has something to hide - including the bodies.
Трейлер

Free Country (2019)

Free Country

актор у ролі Karsten Spengler
Німеччина   2 год 9 хв
Читати опис (англ.) Two cops investigate the disappearance of two teen sisters in a remote town, where it seems like everyone has something to hide - including the bodies.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.7 (1409)
Моя оцінка:
/10
Зоряні Війни: Скайвокер. Сходження
Зоряні Війни: Скайвокер. Сходження (2019) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.4
Сюжет Космічна сага, що підкорила мільйони, повертається на великі екрани! Дев'ятий епізод епосу «Зоряні Війни» розповість історію Скайвокерів, що триває понад 40 років, та дасть відповіді на всі загадки. Культові герої, унікальні світи, захопливі подорожі на край Всесвіту і приголомшливий фінал!
Зоряні Війни: Скайвокер. Сходження Трейлер

Зоряні Війни: Скайвокер. Сходження (2019)

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

12+
актор дублювання
США   2 год 22 хв
Читати опис Космічна сага, що підкорила мільйони, повертається на великі екрани! Дев'ятий епізод епосу «Зоряні Війни» розповість історію Скайвокерів, що триває понад 40 років, та дасть відповіді на всі загадки. Культові герої, унікальні світи, захопливі подорожі на край Всесвіту і приголомшливий фінал!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (269)  IMDb: 6.4 (492737)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Розтин покаже
Розтин покаже (2019) актор 5.5 imdb 7.7
Сюжет Олег Гончар і Інга Вілкас — напарники, які працюють у кримінальному бюро. Він — оперативник і професіонал своєї справи, а вона — судмедексперт і не так давно прийшла в бюро. Разом чоловік і жінка розслідують найбільш заплутані злочини. Щоправда, особисте життя героїв не складається. Незабаром їх складні ділові відносини перетворюються на щось більше…
Розтин покаже

Розтин покаже (2019)

Vskrytiye pokazhet

актор
Україна
Читати опис Олег Гончар і Інга Вілкас — напарники, які працюють у кримінальному бюро. Він — оперативник і професіонал своєї справи, а вона — судмедексперт і не так давно прийшла в бюро. Разом чоловік і жінка розслідують найбільш заплутані злочини. Щоправда, особисте життя героїв не складається. Незабаром їх складні ділові відносини перетворюються на щось більше…
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.7 (14)
Моя оцінка:
/10
Месники: Війна нескінченності
Месники: Війна нескінченності (2018) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.4
Сюжет Після довгих років підготовки, божевільний титан Танос нарешті зміг досягти своєї мети — захопити всі шість каменів нескінченності, об'єднавши їх у могутній артефакт — Рукавичку Нескінченності, за допомогою якої Танос стає найсильнішою істотою у всесвіті, по могутності якому немає рівних. Всесвіт у страшній небезпеці. Небезпека загрожує всім, змушуючи людство знову звернутися за допомогою до Месників. Але як бути, якщо події "Громадянської Війни" і "Рагнарека" встигли попсувати і роз'єднати Найбільших Героїв Землі? Навіть за наявності нових членів команди в особі Людини-Павука і Доктора Стрендж, чи зможуть Месники забути розбіжності, і стати пліч-о-пліч проти страшної загрози, яка назрівала вже давно?
Месники: Війна нескінченності Трейлер

Месники: Війна нескінченності (2018)

Avengers: Infinity War

12+
Топ #82 фільм
актор дублювання
США   2 год 29 хв
Читати опис Після довгих років підготовки, божевільний титан Танос нарешті зміг досягти своєї мети — захопити всі шість каменів нескінченності, об'єднавши їх у могутній артефакт — Рукавичку Нескінченності, за допомогою якої Танос стає найсильнішою істотою у всесвіті, по могутності якому немає рівних. Всесвіт у страшній небезпеці. Небезпека загрожує всім, змушуючи людство знову звернутися за допомогою до Месників. Але як бути, якщо події "Громадянської Війни" і "Рагнарека" встигли попсувати і роз'єднати Найбільших Героїв Землі? Навіть за наявності нових членів команди в особі Людини-Павука і Доктора Стрендж, чи зможуть Месники забути розбіжності, і стати пліч-о-пліч проти страшної загрози, яка назрівала вже давно?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (579)  IMDb: 8.4 (1201118)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Гіркі жнива
Гіркі жнива (2017) актор у ролі Volodyo  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.9
Сюжет У центрі картини Юрій, хлопчина з козацького роду, який шукає розуміння у своїх діда Івана та батька Ярослава, а також намагається завоювати серце Наталки. Життя парубка змінюється назавжди, коли його родина та земляки стають об'єктом переслідування сталінським режимом.
Гіркі жнива Трейлер

Гіркі жнива (2017)

Bitter Harvest

12+
актор у ролі Volodyo
Канада, Велика Британія   1 год 43 хв
Читати опис У центрі картини Юрій, хлопчина з козацького роду, який шукає розуміння у своїх діда Івана та батька Ярослава, а також намагається завоювати серце Наталки. Життя парубка змінюється назавжди, коли його родина та земляки стають об'єктом переслідування сталінським режимом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (50)  IMDb: 5.9 (4160)
Моя оцінка:
/10
Століття Якова
Століття Якова (2016) актор у ролі Тиміш  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.9
Сюжет В основі сюжету – історія України очима волинського селянина-довгожителя Якова Меха. Ще з дитинства він був закоханий в Уляну, проте незважаючи на взаємність почуттів, батьки видали її заміж за хлопця із заможної родини. Не в силах змінити що-небудь, Яків їде з села. Він вступає до Війська Польського та зустрічає польську шляхтянку Зосю… У його долі – війни, полон і втрата близьких, але її головний підсумок – збереження людяності і здатності любити.
Століття Якова Трейлер

Століття Якова (2016)

Jacob's Century

Серіал 1 сезон, 4 епізоди
актор у ролі Тиміш
Україна
Читати опис В основі сюжету – історія України очима волинського селянина-довгожителя Якова Меха. Ще з дитинства він був закоханий в Уляну, проте незважаючи на взаємність почуттів, батьки видали її заміж за хлопця із заможної родини. Не в силах змінити що-небудь, Яків їде з села. Він вступає до Війська Польського та зустрічає польську шляхтянку Зосю… У його долі – війни, полон і втрата близьких, але її головний підсумок – збереження людяності і здатності любити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (31)  IMDb: 7.9 (111)
Моя оцінка:
/10
Підлітки-мутанти. Черепашки-ніндзя 2
Підлітки-мутанти. Черепашки-ніндзя 2 (2016) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.9
Сюжет Черепашки-ніндзя знову в ділі! Від продюсерів "Трансформерів", "Людини-павука" і "300 спартанців" - продовження історії найпопулярнішої четвірки, що бореться зі злом на вулицях міста. Поки Шреддер готує своє повернення за допомогою божевільного вченого Бакстера Стокмана, героям доводиться не тільки зіткнутися з новими мутантами Бібопом і Рокстеді, але і врятувати світ від інопланетного загарбника Кренга. Пліч-о-пліч із ними будуть боротися Ейпріл О'Ніл, Верн Фенвік, Кейсі Джонс і Майстер Сплінтер. Цього разу Мікеланджело, Донателло, Леонарду і Рафаелю попалися серйозні супротивники.
Підлітки-мутанти. Черепашки-ніндзя 2 Трейлер

Підлітки-мутанти. Черепашки-ніндзя 2 (2016)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

12+
актор дублювання
США, Гонконг, Китай, Канада   1 год 52 хв
Читати опис Черепашки-ніндзя знову в ділі! Від продюсерів "Трансформерів", "Людини-павука" і "300 спартанців" - продовження історії найпопулярнішої четвірки, що бореться зі злом на вулицях міста. Поки Шреддер готує своє повернення за допомогою божевільного вченого Бакстера Стокмана, героям доводиться не тільки зіткнутися з новими мутантами Бібопом і Рокстеді, але і врятувати світ від інопланетного загарбника Кренга. Пліч-о-пліч із ними будуть боротися Ейпріл О'Ніл, Верн Фенвік, Кейсі Джонс і Майстер Сплінтер. Цього разу Мікеланджело, Донателло, Леонарду і Рафаелю попалися серйозні супротивники.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (147)  IMDb: 5.9 (99729)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Перший месник: Протистояння
Перший месник: Протистояння (2016) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Могутні супергерої під керівництвом Першого Месника стають учасниками глобального руйнівного інциденту. Зважаючи на це, керівництво держави вважає за необхідне взяти під контроль усіх людей із суперздібностями і змусити їх працювати на урядові служби. Перший Месник повстає проти порушення свобод і веде за собою групу однодумців. Його найкращий друг - “Залізна Людина” Тоні Старк несподівано стає на чолі протилежного табору. Серед Месників розкол і людство беззахисне перед загрозами нового покоління, які ось-ось поглинуть планету.
Перший месник: Протистояння Трейлер

Перший месник: Протистояння (2016)

Captain America: Civil War

16+
актор дублювання
США   2 год 27 хв
Читати опис Могутні супергерої під керівництвом Першого Месника стають учасниками глобального руйнівного інциденту. Зважаючи на це, керівництво держави вважає за необхідне взяти під контроль усіх людей із суперздібностями і змусити їх працювати на урядові служби. Перший Месник повстає проти порушення свобод і веде за собою групу однодумців. Його найкращий друг - “Залізна Людина” Тоні Старк несподівано стає на чолі протилежного табору. Серед Месників розкол і людство беззахисне перед загрозами нового покоління, які ось-ось поглинуть планету.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (463)  IMDb: 7.8 (849074)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Ніч святого Валентина
Ніч святого Валентина (2016) актор у ролі Zhora 4.8 imdb 5.5
Сюжет Немає укр.версії.


Поки усі закохані пари світу обдаровують один одного ніжними словами любові, наші герої приймають сюрпризи долі.
Популярна рок-зірка відчайдушно намагається дописати пісню до фільму Ґая Річі і у творчих муках вперше за довгі роки зустрічає свою музу. Тим часом сором'язливий гінеколог у перервах між оглядом пацієнток закохується у фатальну красуню.
Ближче до півночі місто не спить. Студенти першого курсу — тим більше! У цей день вони вперше влаштували масштабну вечірку до Дня закоханих. Їхня ніч могла бути довершеною, якби на одному танцмайданчику не зустрівся ревнивий хлопець, заздрісна колишня і діджей, який прийняв удар нерозділеного кохання!
Ніч святого Валентина Трейлер

Ніч святого Валентина (2016)

Saint Valentine's Night

16+
актор у ролі Zhora
Україна   1 год 20 хв
Читати опис Немає укр.версії.


Поки усі закохані пари світу обдаровують один одного ніжними словами любові, наші герої приймають сюрпризи долі.
Популярна рок-зірка відчайдушно намагається дописати пісню до фільму Ґая Річі і у творчих муках вперше за довгі роки зустрічає свою музу. Тим часом сором'язливий гінеколог у перервах між оглядом пацієнток закохується у фатальну красуню.
Ближче до півночі місто не спить. Студенти першого курсу — тим більше! У цей день вони вперше влаштували масштабну вечірку до Дня закоханих. Їхня ніч могла бути довершеною, якби на одному танцмайданчику не зустрівся ревнивий хлопець, заздрісна колишня і діджей, який прийняв удар нерозділеного кохання!
КіноБаза: 4.8 (5)  IMDb: 5.5 (47)
Моя оцінка:
/10
Зразковий самець 2
Зразковий самець 2 (2016) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 4.3 imdb 4.7
Сюжет Минуло десять років після подій, описаних у першому фільмі. Зірку подіуму Дерека Зуландера (Бен Стіллер) уже мало хто пам'ятає. Але відбуваються події, внаслідок яких до нього прикуто загальну увагу. Найкрасивіших людей світу вбивають, і перед смертю вони роблять селфі, дивлячись у камеру коронним поглядом Дерека «Блакитна Сталь». І лише сам Дерек може покласти цьому край, знову пробравшись на самісіньку вершину світу моди.
Зразковий самець 2 Трейлер

Зразковий самець 2 (2016)

Zoolander 2

16+
актор дублювання
США, Італія   1 год 41 хв
Читати опис Минуло десять років після подій, описаних у першому фільмі. Зірку подіуму Дерека Зуландера (Бен Стіллер) уже мало хто пам'ятає. Але відбуваються події, внаслідок яких до нього прикуто загальну увагу. Найкрасивіших людей світу вбивають, і перед смертю вони роблять селфі, дивлячись у камеру коронним поглядом Дерека «Блакитна Сталь». І лише сам Дерек може покласти цьому край, знову пробравшись на самісіньку вершину світу моди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.3 (61)  IMDb: 4.7 (75483)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
Проти шторму
Проти шторму (2016) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Неймовірно лютий шторм, що розігрався біля берегів Нової Англії узимку 1952 року, застав зненацька два нафтові танкери — не готових протистояти безжальній стихії. Велетенські хвилі, підняті ураганним вітром, з легкістю розколюють навпіл два великі кораблі, зводячи нанівець відважні старання моряків, які відчайдушно намагаються вижити. У цей час, Берні Веббер, молодий службовець берегової охорони, отримує наказ — якнайшвидше зібрати команду і негайно вирушати на допомогу...
Проти шторму Трейлер

Проти шторму (2016)

The Finest Hours

12+
актор дублювання
США   1 год 57 хв
Читати опис Неймовірно лютий шторм, що розігрався біля берегів Нової Англії узимку 1952 року, застав зненацька два нафтові танкери — не готових протистояти безжальній стихії. Велетенські хвилі, підняті ураганним вітром, з легкістю розколюють навпіл два великі кораблі, зводячи нанівець відважні старання моряків, які відчайдушно намагаються вижити. У цей час, Берні Веббер, молодий службовець берегової охорони, отримує наказ — якнайшвидше зібрати команду і негайно вирушати на допомогу...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (104)  IMDb: 6.7 (70615)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Зоряні війни: Епізод VII — Пробудження сили
Зоряні війни: Епізод VII — Пробудження сили (2015) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.8
Сюжет Продовження саги, в якій події розвиваються після "Повернення Джедая". Скайвокер і його діти зіграли свою роль у відновленні рівноваги Сили. З того часу минуло 30 років. Планети знову у небезпеці: Сила пробуджується, і ті, кому вона підвладна, хочуть використовувати її в особистих цілях. Насувається нова міжгалактична війна...
Зоряні війни: Епізод VII — Пробудження сили Трейлер

Зоряні війни: Епізод VII — Пробудження сили (2015)

Star Wars: The Force Awakens

12+
актор дублювання
США   2 год 16 хв
Читати опис Продовження саги, в якій події розвиваються після "Повернення Джедая". Скайвокер і його діти зіграли свою роль у відновленні рівноваги Сили. З того часу минуло 30 років. Планети знову у небезпеці: Сила пробуджується, і ті, кому вона підвладна, хочуть використовувати її в особистих цілях. Насувається нова міжгалактична війна...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (436)  IMDb: 7.8 (973138)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
За законами воєнного часу
За законами воєнного часу (2015—2016) актор у ролі Soldat 6.3 imdb 6.6
Сюжет російсько-український телесеріал.
Червень 1944 року. Війська окупантів беруть Київ у кільце. При військовій прокуратурі міста створюється особливий відділ, завданням якого є придушити хвилю злочинів, що піднялася на тлі панічних настроїв у жителів.
За законами воєнного часу

За законами воєнного часу (2015—2016)

Under Military Law

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Soldat
Україна, Росія   53 хв
Читати опис російсько-український телесеріал.
Червень 1944 року. Війська окупантів беруть Київ у кільце. При військовій прокуратурі міста створюється особливий відділ, завданням якого є придушити хвилю злочинів, що піднялася на тлі панічних настроїв у жителів.
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 6.6 (86)
Моя оцінка:
/10
Месники: Ера Альтрона
Месники: Ера Альтрона (2015) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Людство на межі знищення. Штучний розум Альтрон, створений для захисту планети, обертає зброю проти неї. Таємна організація «Щ.И.Т.» змушена звернутися по допомогу до наймогутніших героїв Землі – Месників.
Месники: Ера Альтрона Трейлер

Месники: Ера Альтрона (2015)

Avengers: Age of Ultron

12+
актор дублювання
США   2 год 21 хв
Читати опис Людство на межі знищення. Штучний розум Альтрон, створений для захисту планети, обертає зброю проти неї. Таємна організація «Щ.И.Т.» змушена звернутися по допомогу до наймогутніших героїв Землі – Месників.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (522)  IMDb: 7.3 (920845)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Підлітки мутанти черепашки ніндзя
Підлітки мутанти черепашки ніндзя (2014) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.8
Сюжет Нью-Йорку загрожує лиходій Шредер, і чотири незвичайні месники виходять зі сховку в лабіринтах каналізації, щоб звільнити місто з його злодійських лап.
Підлітки мутанти черепашки ніндзя Трейлер

Підлітки мутанти черепашки ніндзя (2014)

Teenage Mutant Ninja Turtles

6+
актор дублювання
США   1 год 41 хв
Читати опис Нью-Йорку загрожує лиходій Шредер, і чотири незвичайні месники виходять зі сховку в лабіринтах каналізації, щоб звільнити місто з його злодійських лап.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (211)  IMDb: 5.8 (219865)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Poka stanitsa spit (2013) актор у ролі Sidor 0.0 imdb 4.0
Сюжет (англ.) This is a love story. About free, passionate and unrestrained love, which does not tolerate any restrictions, whether it be class, property or other inequality .

Poka stanitsa spit (2013)

Poka stanitsa spit

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
актор у ролі Sidor
Росія
Читати опис (англ.) This is a love story. About free, passionate and unrestrained love, which does not tolerate any restrictions, whether it be class, property or other inequality .
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.0 (28)
Моя оцінка:
/10
Залізна людина 3
Залізна людина 3 (2013) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.1
Сюжет Коли світ Тоні Старка валиться на його очах з вини невідомих супротивників, герой жадає знайти винних і звести з ними рахунки. Опинившись у безвихідній ситуації, Старк може розраховувати тільки на себе і свою винахідливість, щоб захистити тих, хто йому дорогий. Це стає справжнім випробуванням для героя, якому доведеться не тільки битися з підступним ворогом, але і розібратися в собі, щоб знайти відповідь на питання, який давно його турбує: що важливіше - людина чи костюм?
Залізна людина 3 Трейлер

Залізна людина 3 (2013)

Iron Man 3

14+
актор дублювання
США   2 год 10 хв
Читати опис Коли світ Тоні Старка валиться на його очах з вини невідомих супротивників, герой жадає знайти винних і звести з ними рахунки. Опинившись у безвихідній ситуації, Старк може розраховувати тільки на себе і свою винахідливість, щоб захистити тих, хто йому дорогий. Це стає справжнім випробуванням для героя, якому доведеться не тільки битися з підступним ворогом, але і розібратися в собі, щоб знайти відповідь на питання, який давно його турбує: що важливіше - людина чи костюм?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (501)  IMDb: 7.1 (898330)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
G.I. Joe: Атака Кобри 2
G.I. Joe: Атака Кобри 2 (2013) актор дублювання у ролі Сторм Шедоу  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.7
Сюжет Коли спраглий до влади негідник хоче запроторити елітний загін у в’язницю за зраду, бійці вимушені переховуватися та захищати свою гідність.
G.I. Joe: Атака Кобри 2 Трейлер

G.I. Joe: Атака Кобри 2 (2013)

G.I. Joe: Retaliation

12+
актор дублювання у ролі Сторм Шедоу
США   1 год 50 хв
Читати опис Коли спраглий до влади негідник хоче запроторити елітний загін у в’язницю за зраду, бійці вимушені переховуватися та захищати свою гідність.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (146)  IMDb: 5.7 (187244)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Месники
Месники (2012) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.0
Сюжет Нік Фьюрі і таємне міжнародне агентство ЩИТ збирає разом супергероїв, серед яких Тор, Галк, Капітан Америка та Залізна Людина, і формує загін Месників, щоб захистити Землю від Локі та його інопланетного війська.
Месники Трейлер

Месники (2012)

The Avengers

14+
актор дублювання
США   2 год 23 хв
Читати опис Нік Фьюрі і таємне міжнародне агентство ЩИТ збирає разом супергероїв, серед яких Тор, Галк, Капітан Америка та Залізна Людина, і формує загін Месників, щоб захистити Землю від Локі та його інопланетного війська.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (615)  IMDb: 8.0 (1458301)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Людина-Павук. Щоденник супергероя
Людина-Павук. Щоденник супергероя (2012—2017) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.2
Сюжет «Ultimate Spider-Man» - нова інтерпретація пригод відомого супергероя Людини-павука з коміксів Marvel, прем'єра якого відбулася 1 квітня 2012 року.
Мультсеріал починається з моменту, коли Пітер Паркер вже рік є Людина-павук. Він рятує життя і воює з суперлиходіями, але він все ще знаходиться в процесі навчання. В один прекрасний день Нік Ф'юрі приходить до павука і пропонує йому можливість тренуватися, щоб бути справжнім супергероєм і стати "Ultimate Spider-Man". Тим не менш, Пітеру доведеться навчитися працювати в команді.
Людина-Павук. Щоденник супергероя

Людина-Павук. Щоденник супергероя (2012—2017)

Ultimate Spider-Man

Серіал 4 сезони, 104 епізоди Завершений
актор дублювання
США   23 хв
Читати опис «Ultimate Spider-Man» - нова інтерпретація пригод відомого супергероя Людини-павука з коміксів Marvel, прем'єра якого відбулася 1 квітня 2012 року.
Мультсеріал починається з моменту, коли Пітер Паркер вже рік є Людина-павук. Він рятує життя і воює з суперлиходіями, але він все ще знаходиться в процесі навчання. В один прекрасний день Нік Ф'юрі приходить до павука і пропонує йому можливість тренуватися, щоб бути справжнім супергероєм і стати "Ultimate Spider-Man". Тим не менш, Пітеру доведеться навчитися працювати в команді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (15)  IMDb: 7.2 (14166)
Моя оцінка:
/10
Трансформери: Темна сторона Місяця
Трансформери: Темна сторона Місяця (2011) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.2
Сюжет Дізнавшись про збитий на Місяці зореліт трансформерів, Оптимус Прайм очолює місію з порятунку покинутого пілота — свого наставника Сентинела Прайма.
Трансформери: Темна сторона Місяця Трейлер

Трансформери: Темна сторона Місяця (2011)

Transformers: Dark of the Moon

12+
актор дублювання
США   2 год 34 хв
Читати опис Дізнавшись про збитий на Місяці зореліт трансформерів, Оптимус Прайм очолює місію з порятунку покинутого пілота — свого наставника Сентинела Прайма.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (336)  IMDb: 6.2 (431714)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Гоп
Гоп (2011) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.4
Сюжет Безробітній лобуряка Фред одного разу збиває машиною Великоднього кролика. Поки казковий гризун поправляє здоров'я, герой змушений зайняти його місце, приступивши до роздачі фарбованих яєць дітворі по всьому світу.
Гоп Трейлер

Гоп (2011)

Hop

0+
актор дублювання
США   1 год 35 хв
Читати опис Безробітній лобуряка Фред одного разу збиває машиною Великоднього кролика. Поки казковий гризун поправляє здоров'я, герой змушений зайняти його місце, приступивши до роздачі фарбованих яєць дітворі по всьому світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (35)  IMDb: 5.4 (37282)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Хижаки
Хижаки (2010) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.4
Сюжет Початок "перезавантаження" відомої франшизи від продюсера Роберта Родрігеса. Дія розгортається на планеті Хижаків. Тут людям не місце. Проте якщо ви туди потрапили, будьте готові пережити такий жах, про який ви ніколи не чули...
Група запеклих головорізів зі всіх кінців світу на цей раз битиметься з Хижаками на їх рідній планеті.
Хижаки Трейлер

Хижаки (2010)

Predators

16+
актор дублювання
США   1 год 47 хв
Читати опис Початок "перезавантаження" відомої франшизи від продюсера Роберта Родрігеса. Дія розгортається на планеті Хижаків. Тут людям не місце. Проте якщо ви туди потрапили, будьте готові пережити такий жах, про який ви ніколи не чули...
Група запеклих головорізів зі всіх кінців світу на цей раз битиметься з Хижаками на їх рідній планеті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (158)  IMDb: 6.4 (243646)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Залізна людина 2
Залізна людина 2 (2010) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.9
Сюжет Світ знає, що мільярдер-винахідник Тоні Старк супергерой Залізна людина. Під тиском з боку уряду, преси та громадськості щоб той передав технологію військовим, Тоні не хоче розголошувати секрети броні Залізної Людини, тому що він боїться, що інформація піде в чужі руки. З Пеппер Поттс і Джеймсом Роудсом, на його боці, Тоні знаходить нових союзників і протистоїть новим, ще більш потужним силам.
Залізна людина 2 Трейлер

Залізна людина 2 (2010)

Iron Man 2

14+
актор дублювання
США   2 год 4 хв
Читати опис Світ знає, що мільярдер-винахідник Тоні Старк супергерой Залізна людина. Під тиском з боку уряду, преси та громадськості щоб той передав технологію військовим, Тоні не хоче розголошувати секрети броні Залізної Людини, тому що він боїться, що інформація піде в чужі руки. З Пеппер Поттс і Джеймсом Роудсом, на його боці, Тоні знаходить нових союзників і протистоїть новим, ще більш потужним силам.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (508)  IMDb: 6.9 (867680)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Відторгнення
Відторгнення (2009) актор у ролі Orderly 5.7 imdb 6.2
Сюжет Головний герой фільму Андрєй Лупцов прокидається у себе вдома і бачить, що з його містом щось не так: вулиці безлюдні, над містом нависло небо зеленого кольору, на дорогах стоїть покинутий транспорт, лежать покинуті сумки.
Відторгнення

Відторгнення (2009)

Rejection

актор у ролі Orderly
Україна, Росія   1 год 30 хв
Читати опис Головний герой фільму Андрєй Лупцов прокидається у себе вдома і бачить, що з його містом щось не так: вулиці безлюдні, над містом нависло небо зеленого кольору, на дорогах стоїть покинутий транспорт, лежать покинуті сумки.
КіноБаза: 5.7 (18)  IMDb: 6.2 (286)
Моя оцінка:
/10
G.I. Joe: Атака Кобри
G.I. Joe: Атака Кобри (2009) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.7
Сюжет Гостросюжетний бойовик про будні суперсекретного високотехнологічного спецпідрозділу G.I.J.O.E. У центрі сюжету – протистояння команди високопрофесійного спецназу, оснащеного за останнім словом техніки, та потужної збройової мегакорпорації, очільник якої – честолюбний збройовий барон – рветься до влади над світом.
G.I. Joe: Атака Кобри Трейлер

G.I. Joe: Атака Кобри (2009)

G.I. Joe: The Rise of Cobra

12+
актор дублювання
США, Чехія   1 год 58 хв
Читати опис Гостросюжетний бойовик про будні суперсекретного високотехнологічного спецпідрозділу G.I.J.O.E. У центрі сюжету – протистояння команди високопрофесійного спецназу, оснащеного за останнім словом техніки, та потужної збройової мегакорпорації, очільник якої – честолюбний збройовий барон – рветься до влади над світом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (181)  IMDb: 5.7 (214947)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Залізна людина
Залізна людина (2008) актор дублювання у ролі ДЖАРВІС  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет Тоні Старк, засновник корпорації, що займається продажем зброї, потрапляє у полон до терористів, які примушують його конструювати потужну ракету. Підслухавши плани терористів, Старк вирішує використати їхню зброю проти них. Замість ракети він збирає залізну броню, карає негідників і звільняє з полону невинних людей.
Залізна людина Трейлер

Залізна людина (2008)

Iron Man

12+
актор дублювання у ролі ДЖАРВІС
США, Канада   2 год 6 хв
Читати опис Тоні Старк, засновник корпорації, що займається продажем зброї, потрапляє у полон до терористів, які примушують його конструювати потужну ракету. Підслухавши плани терористів, Старк вирішує використати їхню зброю проти них. Замість ракети він збирає залізну броню, карає негідників і звільняє з полону невинних людей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (587)  IMDb: 7.9 (1123639)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Телепорт
Телепорт (2008) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.1
Сюжет Звичайний хлопець, Девід Райс, завжди вважав себе таким як усі, поки одного разу він не довідався, що здатен переміщуватися з місця на місце. Нові здібності відкрили перед ним увесь світ...
Але цей подарунок приніс з собою й давню війну з тими, хто присягнувся убивати таких стрибунців.
Телепорт Трейлер

Телепорт (2008)

Jumper

12+
актор дублювання
США, Канада   1 год 28 хв
Читати опис Звичайний хлопець, Девід Райс, завжди вважав себе таким як усі, поки одного разу він не довідався, що здатен переміщуватися з місця на місце. Нові здібності відкрили перед ним увесь світ...
Але цей подарунок приніс з собою й давню війну з тими, хто присягнувся убивати таких стрибунців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (233)  IMDb: 6.1 (323336)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Чужі проти Хижака: Реквієм
Чужі проти Хижака: Реквієм (2007) актор дублювання  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.6
Сюжет На борту космічного корабля хижаків, що перевозив дослідницьку лабораторію з піддослідними істотами з раси чужих, трапляється непередбачене, зародок чужого інфікує і розвивається в тілі одного з хижаків, перероджується в модифікований небезпечний новий вид чужих. Між народженим мутантом і хижаком на борту корабля відбувається смертельна сутичка, прилади навігації виходять з ладу, корабель каменем падає в атмосферу планети Земля і розбивається в лісі недалеко від міста людської раси. Після падіння зорельота чужі починають безжально інфікувати і винищувати всіх, хто трапляється їм на шляху.
Чужі проти Хижака: Реквієм Трейлер

Чужі проти Хижака: Реквієм (2007)

Aliens vs Predator: Requiem

18+
актор дублювання
США   1 год 34 хв
Читати опис На борту космічного корабля хижаків, що перевозив дослідницьку лабораторію з піддослідними істотами з раси чужих, трапляється непередбачене, зародок чужого інфікує і розвивається в тілі одного з хижаків, перероджується в модифікований небезпечний новий вид чужих. Між народженим мутантом і хижаком на борту корабля відбувається смертельна сутичка, прилади навігації виходять з ладу, корабель каменем падає в атмосферу планети Земля і розбивається в лісі недалеко від міста людської раси. Після падіння зорельота чужі починають безжально інфікувати і винищувати всіх, хто трапляється їм на шляху.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (98)  IMDb: 4.6 (133042)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: