7.1
223

Одна битва за іншою (2025)

One Battle After Another

16+  •  2 год 42 хв  • 
Країни: США
Жанр: кримінальний драма трилер екшн
Мова оригіналу: англійська
Бюджет: $130 000 000
Касові збори в світі: $212 118 884
Касові збори в США: $72 918 884
Прем'єра в Україні: 25 вересня 2025
Прем'єра в світі: 23 вересня 2025
Прем'єра в світі (цифрова): 14 листопада 2025
Прем'єра на DVD: 20 січня 2026
Прем'єра на Blu-Ray: 20 січня 2026
Прокатник: Кіноманія
Режисер: Пол Томас Андерсон
КіноБаза: 7.1 (223)  IMDb: 7.6 (415514)
4
1
0
2
1
3
5
4
8
5
31
6
82
7
62
8
21
9
9
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо

Одні шукають битву, інші в ній народжуються.

Сюжет:

Коли ворог знову з'являється через 16 років, група колишніх революціонерів возз'єднується, щоб врятувати дочку одного зі своїх.

Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри)
Укр. субтитри +
Укр. звук (стерео) +
Ціна прокату (HD) 149 грн
Ціна прокату (UHD) 149 грн
Ціна купівлі (SD) 499 грн
Ціна купівлі (HD) 499 грн
Ціна купівлі (UHD) 499 грн

JustWatch

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

Ghoulardi Film Company, Domain Entertainment, Warner Bros. Pictures

Актори: (Всі 112)
Актори озвучення:

Студія: Постмодерн
Тип: Дублювання

Перекладач: Олеся Запісочна
Режисер дубляжу: Катерина Брайковська
Звукорежисер: Геннадій Алексєєв
Координатор проєкту: Юлія Кузьменко

Ролі дублювали:
Боб / Леонардо ДіКапріо — Іван Розін
Локджо / Шон Пенн — Євген Пашин
Вілла — Вікторія Тишкевич
Сенсей / Бенісіо дель Торо — Андрій Твердак
Перфідія / Теяна Тейлор — Ольга Гриськова
Деандра — Катерина Качан
Денверс — Володимир Терещук
Верджил — Андрій Мостренко
Тім — Андрій Корженівський
Соммервілл — Павло Голов
Дика Кицька — Слава Красовська
Джош — Юрій Кудрявець
Сенді — Василь Мазур
а також: Роман Молодій, Олена Узлюк, Максим Кондратюк, Євгеній Лісничий, Олег Лепенець, Аліна Проценко, Антон Кобилко, Наталія Надірадзе, Ольга Радчук, Роман Чорний


Режисер:
Сценарист: Пол Томас Андерсон
Композитор: Джонні Ґрінвуд
Оператори: Пол Томас Андерсон, Michael Bauman
Відео: (Всі 122)
ОДНА БИТВА ЗА ІНШОЮ | Офіційний український трейлер №2
ОДНА БИТВА ЗА ІНШОЮ | Офіційний український трейлер
One Battle After Another | Official American Sign Language Trailer | HBO Max
Зображення: (Всі 157)

Фільми того ж режисера: (Всі 10)
Anima
Anima
Haim: Right Now (Live)
Haim: Right Now (Live)
Junun
Junun
Нафта
There Will Be Blood
Mattress Man Commercial
Mattress Man Commercial
Blossoms & Blood
Blossoms & Blood
Рецензії: (Всі 2)

Жанр: Складно однозначно визначити. Щось типу "Драма" + [соціальна сатира, сімейна драма, комедія, мелодрама, соціальна драма, кримінал, особиста драма, пригоди]

Сюжет: Події відбуваються у вигаданому світі, який дуже схожий на наш. Те що нами сприймається, як маргінальність та теорії змови, в фільмі реалізовано, як реально існуючі впливові громадські рухи та організації. Є ліво радикальний рух за повну свободу і справедливість для простих людей, який намагається змінити систему в будь-який спосіб. І є право радикальний рух з консервативними поглядами, який хоче зберегти владу, гроші та досягти расової чистоти. Протистояння цих ідеологій відбувається десь на території США.
Головний герой Пет Келхун (Леонардо Ді Капріо) є учасником ультралівої революційної фракції "Франція 75". Його оппонент військовий Стівен Джей Локджо (Шон Пенн), який очолює боротьбу з потоками мігрантів. Також є одна з впливових радикальних активісток Перфідія Беверлі Гіллз (Теяна Тейлор), в ... яку закохані обидва героя фільму.
Взаємодія суспільно-політичних та особистих факторів створюють абсурдну історію, де персонажів кидає із однієї крайнощі в іншу на грані смерті.

Враження: Це один з тих фільмів, де автор каже: "Я вам розкажу прикольну історію, а ви вже там самі розбирайтесь про що вона" :) Я впевнений, що кожен, хто подивився фільм, дасть свою відповідь на питання "про що кіно?".
Пол Томас Андерсон зробив багатошарову історію з багатьма інгредієнтами. Мені реально важко визначити для цього фільму певний жанр. Та і сюжет описати складно :) П'ять раз переписував, щоб без спойлерів і передати основний задум. І все одно вийшло кострубато, але я хз як це описати. Тут треба тільки дивитись власними очима.

В цілому фільм мені здався теплим, якісним, ламповим і цікавим. Зроблено талановито. Андерсону вдалось змішати авторське кіно та комерційне розважальне, сучасну реальність та вигадане безглуздя, соціальну кризу та особисті почуття, серйозність та гумор. І вийшло все дуже органічно і гладенько.

Гарно підібрані актори, які чудово відіграли свої образи. Я давно не бачив на екрані Шона Пенна. І тут він взагалі не схожий сам на себе. З віком він сильно змінився. Але свого персонажа створив дуже прикольно. Це скоріше за все номінація на Оскар.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

(На жаль) Не часто таке буває, що дивлюсь фільм за один раз. Якщо це не похід в кінотеатр, звісно ж.
Фільм Одна битва за іншою\One Battle After Another (2025) - це один з тих рідких випадків, що подивився за раз. А він йде десь дві години та сорок хвилин 😎
А все тому, що було дуже цікаво куди історія піде та яка ще дурка (в кращому сенсі цього слову) буде далі творитись 😂

За відчуттями фільм мені нагадав Усі страхи Бо . Не сюжетно чи жанрово чи ще щось. А саме оцим от відчуттям що тобі дуже цікаво от ЩО далі ЩЕ трапиться на екрані ? В Усі страхи Бо був, умовно кажучи, псіходел з сенсом. А тут це.. ну, може типу саркастична комедія з сенсом ? Напевно якось так можу охарактеризувати його.
Я навіть не збирався прямо зара дивитись, тільки почати та поставити на паузу. Але фільм захопив мене повністю 😇

Окрім гарних акторів з гарною акторською грою , тут ще є дуже приємний візуал та монтаж. Не дивився що там було за лаштунками , але майже впевнений що графіки тут приблизно не б ... уло. Якщо не все, то багато сцен знімались внатураху. Задній план не розмивали постійно (щоб скрити якісь огріхи) заради кінематографічної картинки. Освітлення навмисно "брудне" інколи, без ідеального освітлення (тобто з усіма цими тінями на обличчях, як приклад) . Деякі сцени тримали подовше , без постійних катів щосекунди.
Буквально очам приємно було.
Плюс цікавий саундтрек, який місцями майже зливався в якусь какофонію . І він також на диво довго міг фоном "шуміти" . Через це частина сцен здавались довшими та напруженішими .

Окремий кайф - комедійні елементи. Не прямо комедія, а саме елементи. Якісь дрібнички в назвах наприклад. Абсурдні речі, абсурдні назви, абсурдні ситуації. Ааа як же інколи це було гарно ахахахах . І все це з серйозним обличчям та режисурою 🔫

Я фільмом залишився задоволений . Не знаю які були відгуки в пресі та серед глядачів, я навмисно нічого не читав та не дивився. Тому може фільм сприйняв краще\гірше , аніж "треба" було ґґґґ

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (2)

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Dang 8/10
В мене якісь двоякі відчуття.
Лео просто 🔥Шон Пен 💪🏼
Я звісно не мігрант і мені нічого казати стосовно цієї сторони історії. Але я точно не толерую незаконне перетення кордонів будь-якої країни і тим паче влаштовувати розгромів.

Але Лео відіграв просто єбєйше.
7   1
Nathan Drake 7/10
7 з 10... Прибираємо Лео та Шона- вимкнув на 20тій хвилині
4   1
renanernest 8/10
Якби Андерсон прибрав комедійність, посиливши тим драматичність, то фільм від цього тільки покращився б.
1  
Mr Vik 6/10
Головне витримати перші хвилин 20-30, далі цілком можна дивитися. Але якось сумнівно все це, змішані відчуття. Попередній фільм з Лео, який теж добряче розносили, мені чомусь легше дався
2  
Oleksandr Voitiuk 5/10
Яке слабке кіно. Гра гол акторів не дуже рятує цю тему заглядання нелегалам в сраку. Громадяни сша - не нація і ніколи нею не будуть. Просто факт. Під сраку всім нелегалам у всіх країнах.
Революціонери, блд)), *плюю на землю.
І оцей лист від чорної хворої мамки, ну ніхто не повірить в те що вона це написала, не було в цій героїні ні каплі того що могло надихнути на цю жменьку слів.
Все що цікавого в цьому фільмі це зйомка дороги в стилі амер.гірок. Добре хоч в кінотеатр не смикнуло сходити. Ширпотреб.
1  
nadavayko 7/10
Не шедевр але дивитися можна, тема кіно трошки дивна, основна ідея розкрита але зав'язку можна було зробити більш адекватною!
  1
вíкторка
не дивилась, але навіть переклад назви викликає питання. чом би не перекласти "битва за битвою", а не кальковано "одна битва за іншою"?
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: