Біографія
Фільмографія

Знайдено 67 результатів

Темні води Стіксу
Темні води Стіксу (2020) композитор 0.0 imdb 0.0
Сюжет Колишній вчитель математики зневірився у правоохоронній системі після нерозкритого вбивства його дружини. Чоловік взяв собі ім’я Харон – улюблений міфологічний персонаж його померлої дружини. Відтепер Харон – нічне жахіття для маніяків і серійних вбивць, адже він сам полює на них.
Темні води Стіксу Трейлер

Темні води Стіксу (2020)

The Dark Waves of Styx

композитор
Україна   4 хв
Читати опис Колишній вчитель математики зневірився у правоохоронній системі після нерозкритого вбивства його дружини. Чоловік взяв собі ім’я Харон – улюблений міфологічний персонаж його померлої дружини. Відтепер Харон – нічне жахіття для маніяків і серійних вбивць, адже він сам полює на них.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Геошторм
Геошторм (2017) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.3
Сюжет На планету насувається буря неймовірної руйнівної сили. Щоб врятувати світ, розробник супутників разом зі своїм братом відправляється в космос. А в цей час на Землі розгортається змова проти американського президента.
Геошторм Трейлер

Геошторм (2017)

Geostorm

12+
звукорежисер
США   1 год 49 хв
Читати опис На планету насувається буря неймовірної руйнівної сили. Щоб врятувати світ, розробник супутників разом зі своїм братом відправляється в космос. А в цей час на Землі розгортається змова проти американського президента.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (148)  IMDb: 5.3 (117290)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
My Little Pony у кіно
My Little Pony у кіно (2017) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.1
Сюжет Темні сили загрожують Понівіллю. Шестеро маленьких поні відправляються в незабутню подорож за межі Еквестрії, де вони зустрінуть нових знайомих і подолають всі виклики, щоб, використовуючи магію дружби, врятувати свій будинок від руйнування.
My Little Pony у кіно Трейлер

My Little Pony у кіно (2017)

My Little Pony: The Movie

6+
звукорежисер
США, Канада   1 год 39 хв
Читати опис Темні сили загрожують Понівіллю. Шестеро маленьких поні відправляються в незабутню подорож за межі Еквестрії, де вони зустрінуть нових знайомих і подолають всі виклики, щоб, використовуючи магію дружби, врятувати свій будинок від руйнування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (8)  IMDb: 6.1 (7871)
Моя оцінка:
/10
Атомна блондинка
Атомна блондинка (2017) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.7
Сюжет Агент Лоррейн Бротон, діамант у короні Секретної розвідувальної служби Її Величності, не просто майстер шпигунства: вона бомбічно сексуальна, вибухонебезпечна і використовує весь арсенал своїх унікальних здібностей під час нездійсненних місій. У неспокійному Берліні, куди її направляють із завданням повернути безцінне досьє, вона змушена об'єднатися з агентом під прикриттям Девідом Персивалем. Разом їм належить прокласти шлях через терни смертельних шпигунських ігор.
Атомна блондинка Трейлер

Атомна блондинка (2017)

Atomic Blonde

16+
звукорежисер
Німеччина, Швеція, США   1 год 55 хв
Читати опис Агент Лоррейн Бротон, діамант у короні Секретної розвідувальної служби Її Величності, не просто майстер шпигунства: вона бомбічно сексуальна, вибухонебезпечна і використовує весь арсенал своїх унікальних здібностей під час нездійсненних місій. У неспокійному Берліні, куди її направляють із завданням повернути безцінне досьє, вона змушена об'єднатися з агентом під прикриттям Девідом Персивалем. Разом їм належить прокласти шлях через терни смертельних шпигунських ігор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (180)  IMDb: 6.7 (205331)
Моя оцінка:
/10
Cімейне пограбування
Cімейне пограбування (2016) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.5
Сюжет Анжела та Анжеліка - дві різні дівчини, які не мають нічого спільного. Окрім, хіба що, батька, якого вони ніколи не бачили. І ось одного разу він з'явився в їхньому житті. Злодій міжнародного масштабу вирішив надолужити згаяне, створивши з дочками божевільну команду, щоб здійснити пограбування століття. І все б нічого, тільки геніальний план Патрика дає збій, і все йде не за запланованим сценарієм ...
Cімейне пограбування Трейлер

Cімейне пограбування (2016)

Family Heist

12+
звукорежисер
Франція   1 год 31 хв
Читати опис Анжела та Анжеліка - дві різні дівчини, які не мають нічого спільного. Окрім, хіба що, батька, якого вони ніколи не бачили. І ось одного разу він з'явився в їхньому житті. Злодій міжнародного масштабу вирішив надолужити згаяне, створивши з дочками божевільну команду, щоб здійснити пограбування століття. І все б нічого, тільки геніальний план Патрика дає збій, і все йде не за запланованим сценарієм ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (31)  IMDb: 5.5 (2426)
Моя оцінка:
/10
Мовчання
Мовчання (2016) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет У XVII столітті два священика-єзуїта зазнають насильства і переслідувань під час мандрівки Японією, куди вони приїхали з метою знайти свого наставника і поширювати християнське Євангеліє.
Мовчання Трейлер

Мовчання (2016)

Silence

16+
звукорежисер
США, Тайвань, Мексика   2 год 41 хв
Читати опис У XVII столітті два священика-єзуїта зазнають насильства і переслідувань під час мандрівки Японією, куди вони приїхали з метою знайти свого наставника і поширювати християнське Євангеліє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (98)  IMDb: 7.2 (121918)
Моя оцінка:
/10
Ла-Ла Ленд
Ла-Ла Ленд (2016) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.0
Сюжет Це історія кохання молодої акторки, яка між прослуховуваннями подає каву відомим зіркам і фанатичного джазового музиканта, який вимушений підробляти у заштатних барах. Але успіх, який прийшов до закоханих, починає псувати їхні стосунки…
Ла-Ла Ленд Трейлер

Ла-Ла Ленд (2016)

La La Land

16+
звукорежисер
США, Гонконг   2 год 8 хв
Читати опис Це історія кохання молодої акторки, яка між прослуховуваннями подає каву відомим зіркам і фанатичного джазового музиканта, який вимушений підробляти у заштатних барах. Але успіх, який прийшов до закоханих, починає псувати їхні стосунки…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (321)  IMDb: 8.0 (659570)
Моя оцінка:
/10
Новорічний корпоратив
Новорічний корпоратив (2016) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.9
Сюжет Керуючий регіональним відділенням великої компанії вирішує влаштувати в офісі епічну різдвяну вечірку, але все виходить з під контролю....
Новорічний корпоратив Трейлер

Новорічний корпоратив (2016)

Office Christmas Party

18+
звукорежисер
США   1 год 45 хв
Читати опис Керуючий регіональним відділенням великої компанії вирішує влаштувати в офісі епічну різдвяну вечірку, але все виходить з під контролю....
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (81)  IMDb: 5.9 (87916)
Моя оцінка:
/10
Світло між двох океанів
Світло між двох океанів (2016) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.2
Сюжет Історія розгортається на віддаленому від великої суші австралійському острові після закінчення Першої світової війни. Доглядач маяка і його дружина стикаються з моральною дилемою, коли знаходять в човні новонароджену дитину і мертвого чоловіка. Пара вирішує виховати дитину як свою власну, не уявляючи, наскільки руйнівними будуть наслідки їхнього вибору.
Світло між двох океанів Трейлер

Світло між двох океанів (2016)

The Light Between Oceans

12+
звукорежисер
Велика Британія, Нова Зеландія, США   2 год 13 хв
Читати опис Історія розгортається на віддаленому від великої суші австралійському острові після закінчення Першої світової війни. Доглядач маяка і його дружина стикаються з моральною дилемою, коли знаходять в човні новонароджену дитину і мертвого чоловіка. Пара вирішує виховати дитину як свою власну, не уявляючи, наскільки руйнівними будуть наслідки їхнього вибору.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (77)  IMDb: 7.2 (59822)
Моя оцінка:
/10
До зустрічі з тобою
До зустрічі з тобою (2016) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Скромна й життєрадісна Лу наражається на болісні душевні переживання, коли починає працювати на багатого одинокого циніка, паралізованого внаслідок аварії.
До зустрічі з тобою Трейлер

До зустрічі з тобою (2016)

Me Before You

12+
звукорежисер
Велика Британія, США   1 год 50 хв
Читати опис Скромна й життєрадісна Лу наражається на болісні душевні переживання, коли починає працювати на багатого одинокого циніка, паралізованого внаслідок аварії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (210)  IMDb: 7.4 (283725)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Золото
Золото (2016) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.7
Сюжет Сюжет розповідає історію Кенні Веллса - сучасного золотошукача, ділка і мрійника, який відчайдушно чекає шансу переламати долю. Залишившись без особливих варіантів, Веллс знаходить собі такого ж невдачливого партнера - геолога, щоб реалізувати грандіозний план: знайти золото в незвіданих індонезійських джунглях.
Золото Трейлер

Золото (2016)

Gold

16+
звукорежисер
США   2 год 1 хв
Читати опис Сюжет розповідає історію Кенні Веллса - сучасного золотошукача, ділка і мрійника, який відчайдушно чекає шансу переламати долю. Залишившись без особливих варіантів, Веллс знаходить собі такого ж невдачливого партнера - геолога, щоб реалізувати грандіозний план: знайти золото в незвіданих індонезійських джунглях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (90)  IMDb: 6.7 (68794)
Моя оцінка:
/10
В активному пошуку
В активному пошуку (2016) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.1
Сюжет Еліс, Робін, Люсі, Мег, Том, Девід, всі вони живуть у Нью-Йорку, в одному з найромантичніших міст планети. Можна бути одинаком, задоволеним самотністю, а можна шукати своє кохання на вулицях. У Нью-Йорку багато самотніх сердець, які хочуть познайомитися із кимось на одну ніч, на романтичний вік-енд або навіть серйозніше. Еліс, Робін, Люсі, Мег, Том, Девід, їх усіх об'єднує прагнення до того, як навчитися жити в постійно мінливому світі, де визначення любові залежить від настрою і бажань. Щоб весело проводити час, не можна спати в місті, яке ніколи не спить.
В активному пошуку Трейлер

В активному пошуку (2016)

How to Be Single

18+
звукорежисер
США   1 год 50 хв
Читати опис Еліс, Робін, Люсі, Мег, Том, Девід, всі вони живуть у Нью-Йорку, в одному з найромантичніших міст планети. Можна бути одинаком, задоволеним самотністю, а можна шукати своє кохання на вулицях. У Нью-Йорку багато самотніх сердець, які хочуть познайомитися із кимось на одну ніч, на романтичний вік-енд або навіть серйозніше. Еліс, Робін, Люсі, Мег, Том, Девід, їх усіх об'єднує прагнення до того, як навчитися жити в постійно мінливому світі, де визначення любові залежить від настрою і бажань. Щоб весело проводити час, не можна спати в місті, яке ніколи не спить.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (71)  IMDb: 6.1 (93426)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн
На гребені хвилі
На гребені хвилі (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.3
Сюжет Джонні - молодий аґент ФБР, що спеціалізується на роботі під прикриттям. Він не раз виходив з найскладніших ситуацій, завжди доробляючи свою роботу до кінця. Його черговим завданням стає проникнення в банду злодіїв. Однак ці люди не звичайні грабіжники: їхньою головною відмінністю від інших є захоплення екстремальними видами спорту. Свої вміння вони використовують при кожному новому пограбуванні, і стати частиною їхньої команди дуже непросто. Щоб увійти в банду і зупинити злочинців, Джонні доведеться довести, що він такий як вони, а для цього йому не раз доведеться ризикнути власним життям...
На гребені хвилі Трейлер

На гребені хвилі (2015)

Point Break

16+
звукорежисер
США, Німеччина, Китай   1 год 54 хв
Читати опис Джонні - молодий аґент ФБР, що спеціалізується на роботі під прикриттям. Він не раз виходив з найскладніших ситуацій, завжди доробляючи свою роботу до кінця. Його черговим завданням стає проникнення в банду злодіїв. Однак ці люди не звичайні грабіжники: їхньою головною відмінністю від інших є захоплення екстремальними видами спорту. Свої вміння вони використовують при кожному новому пограбуванні, і стати частиною їхньої команди дуже непросто. Щоб увійти в банду і зупинити злочинців, Джонні доведеться довести, що він такий як вони, а для цього йому не раз доведеться ризикнути власним життям...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (58)  IMDb: 5.3 (65832)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 60 грн / купівля від 89 грн
У серці моря
У серці моря (2015) звукорежисер, режисер перезапису  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.9
Сюжет У 1819 році американський корабель «Ессекс» з командою з двох десятків людей на борту вирушив з порту в штаті Массачусетс на китобійний промисел. Восени 1820-го успішне протягом півтора року полювання було перерване атакою гігантського кита на судно, в результаті чого морякам довелося пересісти в шлюпки. Протягом трьох з гаком місяців вони боролися за виживання посеред океану...
У серці моря Трейлер

У серці моря (2015)

In the Heart of the Sea

14+
звукорежисер, режисер перезапису
США, Австралія, Іспанія   2 год 2 хв
Читати опис У 1819 році американський корабель «Ессекс» з командою з двох десятків людей на борту вирушив з порту в штаті Массачусетс на китобійний промисел. Восени 1820-го успішне протягом півтора року полювання було перерване атакою гігантського кита на судно, в результаті чого морякам довелося пересісти в шлюпки. Протягом трьох з гаком місяців вони боролися за виживання посеред океану...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (156)  IMDb: 6.9 (147959)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Пен: подорож до Небувалії
Пен: подорож до Небувалії (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.7
Сюжет Ми знаємо, хто такий Пітер Пен, але ця казка готова розкрити нові сторони своєї історії. Хлопчик Пітер, який жив у притулку для сиріт, не завше був тим, яким ми його знаємо. Перш, ніж стати безстрашним героєм, йому довелося пережити безліч небезпечних пригод, коли він несподівано для себе потрапив у Небувалію. Його вкрав пірат Чорна Борода, який переслідує свої цілі, для яких потрібна армія маленьких хлопчиків. І далеко не для добрих справ. Це новий погляд на культову книгу Дж. М. Баррі, який подарує вам і дітям багато незабутніх емоцій і вражень.
Пен: подорож до Небувалії Трейлер

Пен: подорож до Небувалії (2015)

Pan

6+
звукорежисер
США, Велика Британія, Австралія   1 год 51 хв
Читати опис Ми знаємо, хто такий Пітер Пен, але ця казка готова розкрити нові сторони своєї історії. Хлопчик Пітер, який жив у притулку для сиріт, не завше був тим, яким ми його знаємо. Перш, ніж стати безстрашним героєм, йому довелося пережити безліч небезпечних пригод, коли він несподівано для себе потрапив у Небувалію. Його вкрав пірат Чорна Борода, який переслідує свої цілі, для яких потрібна армія маленьких хлопчиків. І далеко не для добрих справ. Це новий погляд на культову книгу Дж. М. Баррі, який подарує вам і дітям багато незабутніх емоцій і вражень.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (62)  IMDb: 5.7 (66936)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Супер Майк XXL
Супер Майк XXL (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.6
Сюжет Дівчатка, заспокойтесь! Ці красені повертаються на сцену! Цього разу цей зірковий склад буде розмахувати не пістолетами, а, радше, своїми п`ятими точками…Адже вони танцюватимуть стриптиз. Ніхто не стверджує, що це проста професія, але про її переваги і недоліки ми детально дізнаємось з цієї розповіді...
Супер Майк XXL Трейлер

Супер Майк XXL (2015)

Magic Mike XXL

18+
звукорежисер
США   1 год 55 хв
Читати опис Дівчатка, заспокойтесь! Ці красені повертаються на сцену! Цього разу цей зірковий склад буде розмахувати не пістолетами, а, радше, своїми п`ятими точками…Адже вони танцюватимуть стриптиз. Ніхто не стверджує, що це проста професія, але про її переваги і недоліки ми детально дізнаємось з цієї розповіді...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (39)  IMDb: 5.6 (61096)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Антураж
Антураж (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.5
Сюжет Зірка великого екрану Вінсент Чейз і його друзі Ерік, Черепаха і Джонні повертаються назад в бізнес з супер агентом Арі Голдом. Амбіції змінюються, але це змушує їх лише міцніше триматися один за одного в гламурному і часто капризний світі Голлівуду.
Антураж Трейлер

Антураж (2015)

Entourage

18+
звукорежисер
США   1 год 44 хв
Читати опис Зірка великого екрану Вінсент Чейз і його друзі Ерік, Черепаха і Джонні повертаються назад в бізнес з супер агентом Арі Голдом. Амбіції змінюються, але це змушує їх лише міцніше триматися один за одного в гламурному і часто капризний світі Голлівуду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (45)  IMDb: 6.5 (82700)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Розлом Сан-Андреас
Розлом Сан-Андреас (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.1
Сюжет У центрі сюжету землетрус, що стався в Каліфорнії. В результаті утворилася значна тріщина в землі, із — за якої загинули сотні людей. Пілот рятувального вертольота намагається відшукати в загальному хаосі свою дочку…
Розлом Сан-Андреас Трейлер

Розлом Сан-Андреас (2015)

San Andreas

12+
звукорежисер
США   1 год 54 хв
Читати опис У центрі сюжету землетрус, що стався в Каліфорнії. В результаті утворилася значна тріщина в землі, із — за якої загинули сотні людей. Пілот рятувального вертольота намагається відшукати в загальному хаосі свою дочку…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (168)  IMDb: 6.1 (254906)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Шалений Макс: Дорога гніву
Шалений Макс: Дорога гніву (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.1
Сюжет Сюжет фільму розповідає про те, як після помсти за смерть дружини та сина, Макс Рокатанскі покинув ряди «Основного силового патруля», і поїхав у пустелю, де поневіряється на самоті, доки світ повільно котиться у прірву внаслідок нафтової кризи та світової війни. У Макса є тільки один друг – його авто «Перехоплювач». Нашому герою потрібно навчитися виживати у після-апокаліптичній пустці та змагатися з жорстокими, безжалісними воїнами, які мешкають тут. Макс зустрічає імператрицю Фюріозу – жінку, яка хоче перетнути пустелю.
Шалений Макс: Дорога гніву Трейлер

Шалений Макс: Дорога гніву (2015)

Mad Max: Fury Road

16+
звукорежисер
Австралія, США   2 год 1 хв
Читати опис Сюжет фільму розповідає про те, як після помсти за смерть дружини та сина, Макс Рокатанскі покинув ряди «Основного силового патруля», і поїхав у пустелю, де поневіряється на самоті, доки світ повільно котиться у прірву внаслідок нафтової кризи та світової війни. У Макса є тільки один друг – його авто «Перехоплювач». Нашому герою потрібно навчитися виживати у після-апокаліптичній пустці та змагатися з жорстокими, безжалісними воїнами, які мешкають тут. Макс зустрічає імператрицю Фюріозу – жінку, яка хоче перетнути пустелю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (547)  IMDb: 8.1 (1074947)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Палкі втікачки
Палкі втікачки (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.1
Сюжет Усі знають, що програма захисту свідків справа серйозна. Аби як захищати не будуть. Тому, погодившись давати свідчення, вдова наркоторговця була впевнена, що охоронятимуть її надійно. Чим керувалися очільники поліції зрозуміти складно, але для виконання відповідального доручення обрали невдаху. Перша ж небезпека змушує дівчат втікати чимдалі. А дорогою стає зрозуміло, що ховатися їм доведеться не лише від наркоторговців, але і від продажних поліцейських.
Палкі втікачки Трейлер

Палкі втікачки (2015)

Hot Pursuit

16+
звукорежисер
США   1 год 27 хв
Читати опис Усі знають, що програма захисту свідків справа серйозна. Аби як захищати не будуть. Тому, погодившись давати свідчення, вдова наркоторговця була впевнена, що охоронятимуть її надійно. Чим керувалися очільники поліції зрозуміти складно, але для виконання відповідального доручення обрали невдаху. Перша ж небезпека змушує дівчат втікати чимдалі. А дорогою стає зрозуміло, що ховатися їм доведеться не лише від наркоторговців, але і від продажних поліцейських.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (63)  IMDb: 5.1 (53951)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $14.99

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Фокус
Фокус (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.6
Сюжет Якщо ти грабіжник, такий собі сучасний Клайд, то чому б не зробити зі своєї дівчини Бонні? Це ж так романтично разом виносити мішки з баксами з пограбованих банків. Нікі та Джес саме така пара. Але згодом романтика заважає бізнесу закоханих і їх починають переслідувати невдачі не тільки у стосунках...
Фокус Трейлер

Фокус (2015)

Focus

18+
звукорежисер
США, Аргентина   1 год 45 хв
Читати опис Якщо ти грабіжник, такий собі сучасний Клайд, то чому б не зробити зі своєї дівчини Бонні? Це ж так романтично разом виносити мішки з баксами з пограбованих банків. Нікі та Джес саме така пара. Але згодом романтика заважає бізнесу закоханих і їх починають переслідувати невдачі не тільки у стосунках...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (236)  IMDb: 6.6 (272885)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Піднесення Юпітер
Піднесення Юпітер (2015) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.3
Сюжет Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасакс. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили завдяки ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу завдяки ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.
Піднесення Юпітер Трейлер

Піднесення Юпітер (2015)

Jupiter Ascending

12+
звукорежисер
США, Австралія   2 год 7 хв
Читати опис Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасакс. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили завдяки ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу завдяки ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (177)  IMDb: 5.3 (193945)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Гобіт: Битва п'яти воїнств
Гобіт: Битва п'яти воїнств (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.4
Сюжет Завершальна частина подорожі Більбо Торбінса і його ватаги друзів. Діставшись Еребору і зустрівши дракона Смоґа, п’ять воїнств готуються до епічної битви, яка вирішить майбутнє усього Середзем’я.
Гобіт: Битва п'яти воїнств Трейлер

Гобіт: Битва п'яти воїнств (2014)

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

6+
звукорежисер
Нова Зеландія, США   2 год 24 хв
Читати опис Завершальна частина подорожі Більбо Торбінса і його ватаги друзів. Діставшись Еребору і зустрівши дракона Смоґа, п’ять воїнств готуються до епічної битви, яка вирішить майбутнє усього Середзем’я.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (418)  IMDb: 7.4 (567265)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо)

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Нестерпні боси 2
Нестерпні боси 2 (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет Після помсти своїм колишнім босам Нік, Дейл і Курт вирішують не від кого не залежати та відкрити власний бізнес. Але жадібний інвестор «тягне ковдру на себе», що викликає у трійки незадоволення. На емоціях хлопці вирішують викрасти сина інвестора, аби шантажувати його та вимагати повернення своєї компанії.
Нестерпні боси 2 Трейлер

Нестерпні боси 2 (2014)

Horrible Bosses 2

16+
звукорежисер
США   1 год 48 хв
Читати опис Після помсти своїм колишнім босам Нік, Дейл і Курт вирішують не від кого не залежати та відкрити власний бізнес. Але жадібний інвестор «тягне ковдру на себе», що викликає у трійки незадоволення. На емоціях хлопці вирішують викрасти сина інвестора, аби шантажувати його та вимагати повернення своєї компанії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (117)  IMDb: 6.3 (183709)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.6
Сюжет 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 Трейлер

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

12+
звукорежисер
США, Канада, Франція   2 год 3 хв
Читати опис 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (333)  IMDb: 6.6 (498332)
Моя оцінка:
/10
Суддя
Суддя (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.4
Сюжет Адвокат великого міста, Генк Палмер, повертається додому, де його батька, суддю міста, підозрюють у вбивстві. Після довгої відсутності у житті рідних, Генк знову возз'єднується з родиною та починає розслідування.
Суддя Трейлер

Суддя (2014)

The Judge

16+
звукорежисер
США   2 год 21 хв
Читати опис Адвокат великого міста, Генк Палмер, повертається додому, де його батька, суддю міста, підозрюють у вбивстві. Після довгої відсутності у житті рідних, Генк знову возз'єднується з родиною та починає розслідування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (239)  IMDb: 7.4 (200531)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Анабель
Анабель (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.4
Сюжет Джон Форм знайшов чудовий подарунок для своєї вагітної дружини — прекрасну, дуже рідкісну вінтажну ляльку у білій шлюбній сукні. Але радість Міа від подарунка була недовгою. Однієї моторошної ночі їх будинок піддається нападу членів сатанинського культу, що намагаються жорстоко розправитися з родиною Формів. Але кровопролиттям і шоком усе не обмежується. Сатаністи викликають до життя сутність настільки злобну, що ніщо зі скоєного ними раніше не здатне навіть зрівнятися зі смертоносною провідницею у світ проклятих, якою стає... Анабель.
Анабель Трейлер

Анабель (2014)

Annabelle

16+
звукорежисер
США   1 год 39 хв
Читати опис Джон Форм знайшов чудовий подарунок для своєї вагітної дружини — прекрасну, дуже рідкісну вінтажну ляльку у білій шлюбній сукні. Але радість Міа від подарунка була недовгою. Однієї моторошної ночі їх будинок піддається нападу членів сатанинського культу, що намагаються жорстоко розправитися з родиною Формів. Але кровопролиттям і шоком усе не обмежується. Сатаністи викликають до життя сутність настільки злобну, що ніщо зі скоєного ними раніше не здатне навіть зрівнятися зі смертоносною провідницею у світ проклятих, якою стає... Анабель.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (83)  IMDb: 5.4 (173988)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Якщо я залишусь
Якщо я залишусь (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.7
Сюжет Мія Голл — талановита дівчина, закохана у класичну музику, у свою віолончель і рокера Адама. Але після автокатастрофи Мія опиняється у комі. Поки тіло дівчини лежить у лікарні, її душа повинна вирішити, чи хоче вона жити далі або ж краще вирушити в інший світ услід за своїми рідними.
Якщо я залишусь Трейлер

Якщо я залишусь (2014)

If I Stay

12+
звукорежисер
США   1 год 46 хв
Читати опис Мія Голл — талановита дівчина, закохана у класичну музику, у свою віолончель і рокера Адама. Але після автокатастрофи Мія опиняється у комі. Поки тіло дівчини лежить у лікарні, її душа повинна вирішити, чи хоче вона жити далі або ж краще вирушити в інший світ услід за своїми рідними.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (75)  IMDb: 6.7 (127912)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $14.99
Змішані
Змішані (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет Побачення наосліп між Джимом і Лорен виявилося геть провальним, і вони були впевнені, що більше ніколи не зустрінуться. Однак, обставини складаються так, що незабаром Джим з трьома своїми доньками і Лорен з двома синами потрапляють на шикарний родинний курорт в Африку. Застрягнувши на тиждень, вони змушені терпіти одне одного, доки не скінчиться їхнє сафарі. Однак їхні діти швидко знаходять спільну мову, а незабаром і вони самі починають відчувати взаємний потяг.
Змішані Трейлер

Змішані (2014)

Blended

12+
звукорежисер
США   1 год 57 хв
Читати опис Побачення наосліп між Джимом і Лорен виявилося геть провальним, і вони були впевнені, що більше ніколи не зустрінуться. Однак, обставини складаються так, що незабаром Джим з трьома своїми доньками і Лорен з двома синами потрапляють на шикарний родинний курорт в Африку. Застрягнувши на тиждень, вони змушені терпіти одне одного, доки не скінчиться їхнє сафарі. Однак їхні діти швидко знаходять спільну мову, а незабаром і вони самі починають відчувати взаємний потяг.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (91)  IMDb: 6.5 (142788)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Ґодзілла
Ґодзілла (2014) звукорежисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.4
Сюжет Людство випадково пробудило гігантську стародавню істоту, що спричинило за собою жахливі наслідки...
Ґодзілла Трейлер

Ґодзілла (2014)

Godzilla

12+
звукорежисер
США, Японія   2 год 3 хв
Читати опис Людство випадково пробудило гігантську стародавню істоту, що спричинило за собою жахливі наслідки...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (231)  IMDb: 6.4 (435886)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: