Бред Пейтон

Brad Peyton

Дата народження: 27 травня 1978 (46 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Гандер, Ньюфаундленд, Канада

Всього фільмів (на сайті): 21

Ролі: режисер ★ 6.27 (11), продюсер (10), актор (6), сценарист ★ 4.5 (3), ідея (2)

Фільмографія

Знайдено 21 результат

Атлас
Атлас (2024) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.6
Сюжет Штучний інтелект, якому не довіряє геніальна аналітикиня з відділу боротьби з тероризмом, може стати її єдиною надією в боротьбі з роботом, що постав проти людей.
Атлас Трейлер

Атлас (2024)

Atlas

режисер, продюсер
США   1 год 58 хв
Читати опис Штучний інтелект, якому не довіряє геніальна аналітикиня з відділу боротьби з тероризмом, може стати її єдиною надією в боротьбі з роботом, що постав проти людей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (58)  IMDb: 5.6 (41346)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Universe's Most Wanted (2023) режисер, продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Set in a small town whose residents find themselves under attack after a spaceship carrying the universe's most wanted and dangerous criminals crash lands in their backyard.

Universe's Most Wanted (2023)

Universe's Most Wanted

Запланований
режисер, продюсер
США
Читати опис (англ.) Set in a small town whose residents find themselves under attack after a spaceship carrying the universe's most wanted and dangerous criminals crash lands in their backyard.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Донечка
Донечка (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.5
Сюжет Головний герой оголошує війну фармацевтичній компанії, відповідальній за смерть дружини, і водночас намагається захистити свою доньку.
Донечка Трейлер

Донечка (2021)

Sweet Girl

продюсер
США   1 год 50 хв
Читати опис Головний герой оголошує війну фармацевтичній компанії, відповідальній за смерть дружини, і водночас намагається захистити свою доньку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (44)  IMDb: 5.5 (35556)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Світанок
Світанок (2019) ідея, режисер, сценарист, продюсер 4.5 imdb 6.7
Сюжет 17-річний школяр Джош разом з командою різноманітних відступників, включаючи колишнього хулігана Веслі, який став самураєм-пацифістом, і 12-річну піроманьячку Анджеліку, намагається вижити на вулицях постапокаліптичного Глендейл, штат Каліфорнія. Борючись із божевільними бандами та зомбіподобнимі мутантами, Джош розраховує знайти свою зниклу дівчину.
Світанок Трейлер

Світанок (2019)

Daybreak

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
ідея, режисер, сценарист, продюсер
США   60 хв
Читати опис 17-річний школяр Джош разом з командою різноманітних відступників, включаючи колишнього хулігана Веслі, який став самураєм-пацифістом, і 12-річну піроманьячку Анджеліку, намагається вижити на вулицях постапокаліптичного Глендейл, штат Каліфорнія. Борючись із божевільними бандами та зомбіподобнимі мутантами, Джош розраховує знайти свою зниклу дівчину.
КіноБаза: 4.5 (10)  IMDb: 6.7 (23696)
Моя оцінка:
/10
Ремпейдж
Ремпейдж (2018) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.1
Сюжет Приматолог Девіс Окойе (Джонсон) звик тримати людей на відстані. Але з Джорджем, надзвичайно розумною сріблястою горилою, яку він доглядав з народження, він відчуває дуже сильний зв’язок. Але одного разу під час генетичного експерименту усе йде шкереберть, і людиноподібна мавпа перетворюється на люту істоту надзвичайних розмірів. А невдовзі стає відомо про ще кількох подібним чином змінених тварин. Ці альфа-хижаки тероризують Північну Америку, знищуючи все на власному шляху. Щоб зупинити їх, Окойе разом з генним інженером працюють над створенням антидоту, який не лише зупинить глобальну катастрофу, але й врятує тварину, яка колись була його другом.
Ремпейдж Трейлер

Ремпейдж (2018)

Rampage

16+
режисер, продюсер
США   1 год 47 хв
Читати опис Приматолог Девіс Окойе (Джонсон) звик тримати людей на відстані. Але з Джорджем, надзвичайно розумною сріблястою горилою, яку він доглядав з народження, він відчуває дуже сильний зв’язок. Але одного разу під час генетичного експерименту усе йде шкереберть, і людиноподібна мавпа перетворюється на люту істоту надзвичайних розмірів. А невдовзі стає відомо про ще кількох подібним чином змінених тварин. Ці альфа-хижаки тероризують Північну Америку, знищуючи все на власному шляху. Щоб зупинити їх, Окойе разом з генним інженером працюють над створенням антидоту, який не лише зупинить глобальну катастрофу, але й врятує тварину, яка колись була його другом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (161)  IMDb: 6.1 (186652)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Інкарнація
Інкарнація (2016) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 5.3
Сюжет У центрі сюжету – екзорцист доктор Сетт Ембер, діє нетрадиційними для вигнання диявола методами: він проникає в підсвідомість пацієнта і там вже бореться зі злом. Його пацієнтом став одержимий 11-річний хлопчик, свідомість якого захопила страшна сила. Тільки проникнувши в підсвідомість хлопчика, екзорцист розуміє, що ніколи раніше не стикався з таким неймовірно потужним противником. Ця справа змусить Сетта зустрітися з демонами з його минулого, через яких загинула його сім'я.
Інкарнація Трейлер

Інкарнація (2016)

Incarnate

16+
режисер, продюсер
  1 год 27 хв
Читати опис У центрі сюжету – екзорцист доктор Сетт Ембер, діє нетрадиційними для вигнання диявола методами: він проникає в підсвідомість пацієнта і там вже бореться зі злом. Його пацієнтом став одержимий 11-річний хлопчик, свідомість якого захопила страшна сила. Тільки проникнувши в підсвідомість хлопчика, екзорцист розуміє, що ніколи раніше не стикався з таким неймовірно потужним противником. Ця справа змусить Сетта зустрітися з демонами з його минулого, через яких загинула його сім'я.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (23)  IMDb: 5.3 (14203)
Моя оцінка:
/10
Кордон
Кордон (2016—2018) режисер, продюсер 5.3 imdb 7.1
Сюжет Серіал розповість про жорстоку і криваву боротьбу за багатство і владу в торгівлі хутром на просторах Північної Америки в XVIII столітті. Бізнес доводиться вести в дуже складних умовах жорстокого протистояння корінних племен і понаїхавших на континент європейців.
Кордон Трейлер

Кордон (2016—2018)

Frontier

16+
Серіал 3 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер, продюсер
Канада   60 хв
Читати опис Серіал розповість про жорстоку і криваву боротьбу за багатство і владу в торгівлі хутром на просторах Північної Америки в XVIII столітті. Бізнес доводиться вести в дуже складних умовах жорстокого протистояння корінних племен і понаїхавших на континент європейців.
КіноБаза: 5.3 (8)  IMDb: 7.1 (24327)
Моя оцінка:
/10
Розлом Сан-Андреас
Розлом Сан-Андреас (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.1
Сюжет У центрі сюжету землетрус, що стався в Каліфорнії. В результаті утворилася значна тріщина в землі, із — за якої загинули сотні людей. Пілот рятувального вертольота намагається відшукати в загальному хаосі свою дочку…
Розлом Сан-Андреас Трейлер

Розлом Сан-Андреас (2015)

San Andreas

12+
режисер
США   1 год 54 хв
Читати опис У центрі сюжету землетрус, що стався в Каліфорнії. В результаті утворилася значна тріщина в землі, із — за якої загинули сотні людей. Пілот рятувального вертольота намагається відшукати в загальному хаосі свою дочку…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (181)  IMDb: 6.1 (258183)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Pirate's Passage (2015) сценарист, продюсер 6.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A mysterious old sailor arrives in Grey Rocks, Nova Scotia and meets a young boy and mother whom he offers to help for his own reasons.
Трейлер

Pirate's Passage (2015)

Pirate's Passage

сценарист, продюсер
Канада   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) A mysterious old sailor arrives in Grey Rocks, Nova Scotia and meets a young boy and mother whom he offers to help for his own reasons.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.6 (439)
Моя оцінка:
/10
Dr. Dimensionpants (2014) ідея, сценарист, продюсер 0.0 imdb 3.7
Сюжет (англ.) Its about a child who gets dome dimensionpants to save the world by catching crooks and sending them to other dimensions
Трейлер

Dr. Dimensionpants (2014)

Dr. Dimensionpants

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Поновлений серіал
ідея, сценарист, продюсер
Канада
Читати опис (англ.) Its about a child who gets dome dimensionpants to save the world by catching crooks and sending them to other dimensions
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.7 (128)
Моя оцінка:
/10
Подорож 2: Таємничий острів
Подорож 2: Таємничий острів (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.7
Сюжет Шон Андерсон, юний шукач пригод, разом з хлопцем своєї матері, який намагається налагодити контакт з юнаком, вирушають у небезпечну подорож на таємничий і населений чудовиськами острів. Їхнє завдання — знайти зниклого дідуся Шона.
Подорож 2: Таємничий острів Трейлер

Подорож 2: Таємничий острів (2012)

Journey 2: The Mysterious Island

14+
режисер
США   1 год 34 хв
Читати опис Шон Андерсон, юний шукач пригод, разом з хлопцем своєї матері, який намагається налагодити контакт з юнаком, вирушають у небезпечну подорож на таємничий і населений чудовиськами острів. Їхнє завдання — знайти зниклого дідуся Шона.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (119)  IMDb: 5.7 (112730)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Кішки проти собак: Помста Кітті Галор
Кішки проти собак: Помста Кітті Галор (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 4.4
Сюжет У старому як світ протистоянні кішок і собак одна котяча особа, що зовсім з'їхала з глузду, зайшла занадто далеко... Кітті Галор, в минулому агент шпигунської організації МЯУС, вийшла з-під контролю й замислила диявольський план, щоб не тільки притиснути до кігтя своїх собачих недругів, а й завдати поразки своїм колишнім котячим соратникам і прибрати у свої загребущі лапи владу над світом. Зіткнувшись з безпрецедентною загрозою, кішки і собаки змушені вперше в історії об'єднати сили, уклавши досить несподіваний союз заради власного порятунку і порятунку нас, людей, в новому фільмі «Кішки проти собак: Помста Кітті Галор» - 3D комедії, яка поєднує ігрові зйомки, ультрасучасну аніматроніку і комп'ютерну анімацію. Битва до останнього клаптику шерсті починається.
Кішки проти собак: Помста Кітті Галор Трейлер

Кішки проти собак: Помста Кітті Галор (2010)

Cats & Dogs 2: Revenge of Kitty Galore

0+
режисер
США, Австралія   1 год 22 хв
Читати опис У старому як світ протистоянні кішок і собак одна котяча особа, що зовсім з'їхала з глузду, зайшла занадто далеко... Кітті Галор, в минулому агент шпигунської організації МЯУС, вийшла з-під контролю й замислила диявольський план, щоб не тільки притиснути до кігтя своїх собачих недругів, а й завдати поразки своїм колишнім котячим соратникам і прибрати у свої загребущі лапи владу над світом. Зіткнувшись з безпрецедентною загрозою, кішки і собаки змушені вперше в історії об'єднати сили, уклавши досить несподіваний союз заради власного порятунку і порятунку нас, людей, в новому фільмі «Кішки проти собак: Помста Кітті Галор» - 3D комедії, яка поєднує ігрові зйомки, ультрасучасну аніматроніку і комп'ютерну анімацію. Битва до останнього клаптику шерсті починається.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (33)  IMDb: 4.4 (16310)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Janela Indiscreta (2010) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.

Janela Indiscreta (2010)

Janela Indiscreta

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
зіграв самого себе
Португалія   30 хв
Читати опис (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (235)
Моя оцінка:
/10
Справа Дойлів
Справа Дойлів (2010—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 7.6
Сюжет Приватний детектив Джейк Дойл відмінно справляється зі своєю роботою, адже у нього був найкращий вчитель - це його батько. Мелек Дойл став для сина зразком для наслідування, ввічливий і шляхетний, але як справа стосується справедливості, то тут Мелек невблаганний і ось саме в такі моменти прокидається його жорсткий характер. Агентство з нехитрою назвою «Дойл і Дойл» береться за будь-яку роботу, будь це просто подружня зрада чи серйозна крадіжка творів мистецтва, а найголовнішим є те, що «Дойл і Дойл», завжди знаходить розв'язку навіть в дуже загадкових і дивних на перший погляд справах
Справа Дойлів Трейлер

Справа Дойлів (2010—2014)

Republic of Doyle

Серіал 6 сезонів, 77 епізодів Завершений
режисер
Канада   60 хв
Читати опис Приватний детектив Джейк Дойл відмінно справляється зі своєю роботою, адже у нього був найкращий вчитель - це його батько. Мелек Дойл став для сина зразком для наслідування, ввічливий і шляхетний, але як справа стосується справедливості, то тут Мелек невблаганний і ось саме в такі моменти прокидається його жорсткий характер. Агентство з нехитрою назвою «Дойл і Дойл» береться за будь-яку роботу, будь це просто подружня зрада чи серйозна крадіжка творів мистецтва, а найголовнішим є те, що «Дойл і Дойл», завжди знаходить розв'язку навіть в дуже загадкових і дивних на перший погляд справах
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 7.6 (4658)
Моя оцінка:
/10
Ковток
Ковток (2009) продюсер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.0
Сюжет Хлопці з молодої групи The Winners готові піти на все, аби пробити собі дорогу нагору у світі шоу-бізнесу. Їм надається такий шанс після зустрічі із справжнісіньким вампіром. Але коли вони отримують все, то розуміють, що гроші і популярність — не ті речі, заради яких варто платити таку ціну...
Ковток Трейлер

Ковток (2009)

Suck

продюсер
Канада   1 год 31 хв
Читати опис Хлопці з молодої групи The Winners готові піти на все, аби пробити собі дорогу нагору у світі шоу-бізнесу. Їм надається такий шанс після зустрічі із справжнісіньким вампіром. Але коли вони отримують все, то розуміють, що гроші і популярність — не ті речі, заради яких варто платити таку ціну...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (4)  IMDb: 6.0 (5230)
Моя оцінка:
/10
Made in Hollywood: Teen Edition (2006—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.

Made in Hollywood: Teen Edition (2006—)

Made in Hollywood: Teen Edition

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (85)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 217 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (455)
Моя оцінка:
/10
The Hour (2004—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A Canadian talk show hosted by George Stroumboulopoulos.

The Hour (2004—)

The Hour

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) A Canadian talk show hosted by George Stroumboulopoulos.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (655)
Моя оцінка:
/10
HypaSpace (2002) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) An informative look at news and gossip from the entertainment industry as it relates to the science fiction genre.

HypaSpace (2002)

HypaSpace

Серіал 1 сезон, 1 епізод Завершений
зіграв самого себе
Канада   25 хв
Читати опис (англ.) An informative look at news and gossip from the entertainment industry as it relates to the science fiction genre.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (122)
Моя оцінка:
/10
WGN Morning News (1994—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Chicago news, traffic, weather and sports sprinkled with national news of interest, along with interviews, entertainment and technology reports, humorous segments and looks at pop culture.

WGN Morning News (1994—)

WGN Morning News

Серіал 1 сезон, 1 епізод Новини Поновлений серіал
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Chicago news, traffic, weather and sports sprinkled with national news of interest, along with interviews, entertainment and technology reports, humorous segments and looks at pop culture.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (147)
Моя оцінка:
/10
Розлом Сан-Андреас 2
Розлом Сан-Андреас 2 () режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A sequel to the 2015 action film 'San Andreas,' in which a rescue helicopter pilot tries to save his family from a devastating earthquake.
Розлом Сан-Андреас 2

Розлом Сан-Андреас 2 ()

San Andreas 2

режисер
США
Читати опис (англ.) A sequel to the 2015 action film 'San Andreas,' in which a rescue helicopter pilot tries to save his family from a devastating earthquake.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: