Еріксон Кор

Ericson Core

Місце народження: Honolulu, Hawaii, United States

Всього фільмів (на сайті): 22

Ролі: кінематографіст (16), режисер ★ 7.44 (7), актор (2)

Фільмографія

Знайдено 22 результати

Hounds of War (2023) кінематографіст 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) After a mission goes wrong, only one of a group of mercenaries is left alive to take avenge for this brothers.

Hounds of War (2023)

Hounds of War

Пост-продакшн
кінематографіст
Мальта, США
Читати опис (англ.) After a mission goes wrong, only one of a group of mercenaries is left alive to take avenge for this brothers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Тоґо
Тоґо (2019) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет Історія про собаку Того, лідера упряжки Леонардо Сеппали. Під час Гонки Милосердя 1925 року або Гонка з доставки сироватки до Нома вони здолали найбільшу та найскладнішу дистанцію серед всіх хто брав в ній участь. Таким чином було врятовано десятки дитячих життів від дифтерії.
Тоґо Трейлер

Тоґо (2019)

Togo

2+
кінематографіст, режисер
США   1 год 53 хв
Читати опис Історія про собаку Того, лідера упряжки Леонардо Сеппали. Під час Гонки Милосердя 1925 року або Гонка з доставки сироватки до Нома вони здолали найбільшу та найскладнішу дистанцію серед всіх хто брав в ній участь. Таким чином було врятовано десятки дитячих життів від дифтерії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (112)  IMDb: 7.9 (55250)
Моя оцінка:
/10
Still Star-Crossed (2017) режисер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) A period drama that picks up where the famous story of Romeo and Juliet leaves off, charting the treachery, palace intrigue, and ill-fated romances of the Montagues and Capulets in the wake of the young lovers' tragic fate. Based on the book by Melinda Taub.
Трейлер

Still Star-Crossed (2017)

Still Star-Crossed

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Скасований
режисер
США   43 хв
Читати опис (англ.) A period drama that picks up where the famous story of Romeo and Juliet leaves off, charting the treachery, palace intrigue, and ill-fated romances of the Montagues and Capulets in the wake of the young lovers' tragic fate. Based on the book by Melinda Taub.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (1810)
Моя оцінка:
/10
МакҐайвер
МакҐайвер (2016—2021) режисер 3.5 imdb 5.4
Сюжет Історія молодої людини років двадцяти, Анґуса «Мака» МакҐайвера, який створює таємну організацію всередині уряду США, де він використовує свій винятковий талант у вирішенні неординарних проблем і великі наукові знання, щоб рятувати життя.
МакҐайвер Трейлер

МакҐайвер (2016—2021)

MacGyver

Серіал 5 сезонів, 94 епізоди Скасований
режисер
США   43 хв
Читати опис Історія молодої людини років двадцяти, Анґуса «Мака» МакҐайвера, який створює таємну організацію всередині уряду США, де він використовує свій винятковий талант у вирішенні неординарних проблем і великі наукові знання, щоб рятувати життя.
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 5.4 (22928)
Моя оцінка:
/10
Of Kings and Prophets (2015—2016) режисер 5.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A biblical drama centered around a battle-weary king, a powerful and resentful prophet, and a resourceful young shepherd.
Трейлер

Of Kings and Prophets (2015—2016)

Of Kings and Prophets

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A biblical drama centered around a battle-weary king, a powerful and resentful prophet, and a resourceful young shepherd.
КіноБаза: 5.0 (4)  IMDb: 6.0 (1544)
Моя оцінка:
/10
На гребені хвилі
На гребені хвилі (2015) режисер, кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.3
Сюжет Джонні - молодий аґент ФБР, що спеціалізується на роботі під прикриттям. Він не раз виходив з найскладніших ситуацій, завжди доробляючи свою роботу до кінця. Його черговим завданням стає проникнення в банду злодіїв. Однак ці люди не звичайні грабіжники: їхньою головною відмінністю від інших є захоплення екстремальними видами спорту. Свої вміння вони використовують при кожному новому пограбуванні, і стати частиною їхньої команди дуже непросто. Щоб увійти в банду і зупинити злочинців, Джонні доведеться довести, що він такий як вони, а для цього йому не раз доведеться ризикнути власним життям...
На гребені хвилі Трейлер

На гребені хвилі (2015)

Point Break

16+
режисер, кінематографіст
США, Німеччина, Китай   1 год 54 хв
Читати опис Джонні - молодий аґент ФБР, що спеціалізується на роботі під прикриттям. Він не раз виходив з найскладніших ситуацій, завжди доробляючи свою роботу до кінця. Його черговим завданням стає проникнення в банду злодіїв. Однак ці люди не звичайні грабіжники: їхньою головною відмінністю від інших є захоплення екстремальними видами спорту. Свої вміння вони використовують при кожному новому пограбуванні, і стати частиною їхньої команди дуже непросто. Щоб увійти в банду і зупинити злочинців, Джонні доведеться довести, що він такий як вони, а для цього йому не раз доведеться ризикнути власним життям...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (58)  IMDb: 5.3 (65813)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 60 грн / купівля від 89 грн
Розплата
Розплата (2006) кінематографіст 7.3 imdb 7.4
Сюжет Це режисерська версія фільму Браяна Гельґеланда. Вона кардинально відрізняється від театральної 1999 року: докорінно змінився сюжет (багато звичних сцен вирізали, натомість з'явилися нові, деякі герої зникли, або ж їхня поява скоротилося до мінімуму, зник закадровий голос головного героя), виправлена ​​корекція (прибрано синій фільтр), повністю переписана музика, тощо.
Розплата Трейлер

Розплата (2006)

Payback: Straight Up

кінематографіст
США   1 год 30 хв
Читати опис Це режисерська версія фільму Браяна Гельґеланда. Вона кардинально відрізняється від театральної 1999 року: докорінно змінився сюжет (багато звичних сцен вирізали, натомість з'явилися нові, деякі герої зникли, або ж їхня поява скоротилося до мінімуму, зник закадровий голос головного героя), виправлена ​​корекція (прибрано синій фільтр), повністю переписана музика, тощо.
КіноБаза: 7.3 (32)  IMDb: 7.4 (6145)
Моя оцінка:
/10
Нездоланний
Нездоланний (2006) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.0
Сюжет Фільм заснований на реальних подіях, що відбулися в американській футбольній лізі 1976 року. Тоді, наважившись на відчайдушний експеримент, тренер однієї з команд оголосив конкурс на усю країну — футбольного шанувальника, який переможе у ньому, приймуть у лави професійних гравців. Успіх посміхнувся 30-річному вчителю, який за сумісництвом працює барменом. Жартома взявши участь у конкурсі, його прийняли у вищу лігу, він став душею команди і допоміг їй досягнути багатьох перемог.
Нездоланний Трейлер

Нездоланний (2006)

Invincible

16+
кінематографіст, режисер
США   1 год 45 хв
Читати опис Фільм заснований на реальних подіях, що відбулися в американській футбольній лізі 1976 року. Тоді, наважившись на відчайдушний експеримент, тренер однієї з команд оголосив конкурс на усю країну — футбольного шанувальника, який переможе у ньому, приймуть у лави професійних гравців. Успіх посміхнувся 30-річному вчителю, який за сумісництвом працює барменом. Жартома взявши участь у конкурсі, його прийняли у вищу лігу, він став душею команди і допоміг їй досягнути багатьох перемог.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (22)  IMDb: 7.0 (74984)
Моя оцінка:
/10
Cinematographer Style (2006) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) 110 of the world's top cinematographers discuss the art of how and why films look the way they do.

Cinematographer Style (2006)

Cinematographer Style

зіграв самого себе
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) 110 of the world's top cinematographers discuss the art of how and why films look the way they do.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (390)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Шибайголова
Шибайголова (2003) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.3
Сюжет Метт Мердок втратив зір в результаті нещасного випадку, але інші його органи розвинулися настільки, що він міг відчувати світ, немов через сонар. Після смерті батька від рук мафіозі Метт вирішує боротися зі злом. Вдень Мердок захищає принижених і ображених в залі суду, а вночі перетворюється на месника, відновлюючи справедливість на вулицях міста крайніми радикальними методами.
Шибайголова Трейлер

Шибайголова (2003)

Daredevil

12+
кінематографіст
США   1 год 43 хв
Читати опис Метт Мердок втратив зір в результаті нещасного випадку, але інші його органи розвинулися настільки, що він міг відчувати світ, немов через сонар. Після смерті батька від рук мафіозі Метт вирішує боротися зі злом. Вдень Мердок захищає принижених і ображених в залі суду, а вночі перетворюється на месника, відновлюючи справедливість на вулицях міста крайніми радикальними методами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (128)  IMDb: 5.3 (228198)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Танці в Блакитній ігуані
Танці в Блакитній ігуані (2000) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.7
Сюжет Закулісні будні п'яти стриптизерок американського клубу одноманітними не назвеш. Сексапільні спокусниці під час нічної зміни, вдень вони живуть звичайними турботами, мріючи вибратися на «світлий шлях», щоб не скурвитися.

У кожної з них свій шанс: Жасмин пише вірші, в Енжел незнищенний материнський інстинкт, Джо раптово дізнається, що вагітна... А поруч, в мотелі, зачаївся кілер з мисливським нюхом Машкова, який закохався в одну з красунь...
Танці в Блакитній ігуані Трейлер

Танці в Блакитній ігуані (2000)

Dancing at the Blue Iguana

кінематографіст
США   2 год 3 хв
Читати опис Закулісні будні п'яти стриптизерок американського клубу одноманітними не назвеш. Сексапільні спокусниці під час нічної зміни, вдень вони живуть звичайними турботами, мріючи вибратися на «світлий шлях», щоб не скурвитися.

У кожної з них свій шанс: Жасмин пише вірші, в Енжел незнищенний материнський інстинкт, Джо раптово дізнається, що вагітна... А поруч, в мотелі, зачаївся кілер з мисливським нюхом Машкова, який закохався в одну з красунь...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.7 (4121)
Моя оцінка:
/10
Форсаж
Форсаж (2001) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 6.8
Сюжет Жорстокі вуличні молодіжні угруповання Лос-Анжелесу знайшли новий спосіб зв`ясовувати стосунки і ділити територію. Замість замовних вбивств - убивчі перегони на найсучасних автомобілях з потужними двигунами, на шалених швидкостях, коли лише тонка адреналінова межа відділяє життя на колесах від смерті у бензиновому вогнищі. Молодий поліцейський під прикриттям впроваджується в одну з банд і стає таким самим вуличним гонщиком, аби завоювати довіру злочинців і пролити світло на серію таємничих та нахабних викрадень вантажівок з цінними вантажами. Крізь підозри та брехню він вперто рухається до мети... на повному форсажі!
Форсаж Трейлер

Форсаж (2001)

The Fast and the Furious

16+
кінематографіст
США, Німеччина   1 год 46 хв
Читати опис Жорстокі вуличні молодіжні угруповання Лос-Анжелесу знайшли новий спосіб зв`ясовувати стосунки і ділити територію. Замість замовних вбивств - убивчі перегони на найсучасних автомобілях з потужними двигунами, на шалених швидкостях, коли лише тонка адреналінова межа відділяє життя на колесах від смерті у бензиновому вогнищі. Молодий поліцейський під прикриттям впроваджується в одну з банд і стає таким самим вуличним гонщиком, аби завоювати довіру злочинців і пролити світло на серію таємничих та нахабних викрадень вантажівок з цінними вантажами. Крізь підозри та брехню він вперто рухається до мети... на повному форсажі!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (326)  IMDb: 6.8 (416311)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Доктор Мамфорд
Доктор Мамфорд (1999) кінематографіст 0.0 imdb 6.8
Сюжет Невеликому американському містечку не вистачало тільки нового психіатра. Два лікарі успішно справлялися з великою кількістю пацієнтів, коли на допомогу їм несподівано прийшов таємничий доктор Мамфорд.
Хоча новоспечений Фрейд пішов наперекір визнаним методам і все робив «на зло підручнику психології», у нього швидко не стало відбою від клієнтів! Але незабаром доктор Мамфорд порушив основне положення лікарської етики і закохався в свою чарівну пацієнтку.
Доктор Мамфорд Трейлер

Доктор Мамфорд (1999)

Mumford

12+
кінематографіст
США   1 год 52 хв
Читати опис Невеликому американському містечку не вистачало тільки нового психіатра. Два лікарі успішно справлялися з великою кількістю пацієнтів, коли на допомогу їм несподівано прийшов таємничий доктор Мамфорд.
Хоча новоспечений Фрейд пішов наперекір визнаним методам і все робив «на зло підручнику психології», у нього швидко не стало відбою від клієнтів! Але незабаром доктор Мамфорд порушив основне положення лікарської етики і закохався в свою чарівну пацієнтку.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (9477)
Моя оцінка:
/10
Family Law (1999—2002) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) An upscale law firm specializing in family law undertakes clients with domestic conflicts.

Family Law (1999—2002)

Family Law

Серіал 3 сезони, 69 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) An upscale law firm specializing in family law undertakes clients with domestic conflicts.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (539)
Моя оцінка:
/10
Розплата
Розплата (1999) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.1
Сюжет Група аферистів блискуче провела операцію, після якої один з них, Вел, вирішив забрати частку свого партнера Портера, як і його дружину. Всупереч очікуванням “друга”, смертельно поранений Портер вижив і вирішив помститися.
Розплата Трейлер

Розплата (1999)

Payback

18+
кінематографіст
США   1 год 40 хв
Читати опис Група аферистів блискуче провела операцію, після якої один з них, Вел, вирішив забрати частку свого партнера Портера, як і його дружину. Всупереч очікуванням “друга”, смертельно поранений Портер вижив і вирішив помститися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (62)  IMDb: 7.1 (144832)
Моя оцінка:
/10
Before Women Had Wings (1997) кінематографіст 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A black woman helps a white girl cope with her father's suicide and escape her alcoholic mother's abuse.

Before Women Had Wings (1997)

Before Women Had Wings

кінематографіст
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) A black woman helps a white girl cope with her father's suicide and escape her alcoholic mother's abuse.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (629)
Моя оцінка:
/10
Вихід у червоне
Вихід у червоне (1997) кінематографіст 0.0 imdb 4.2
Сюжет Психіатра звинувачують у смерті пацієнтки. Поки його адвокат вирішує проблему, герой вирішує відпочити від неприємностей на самоті. Після чого зустрічає таємничу незнайомку... Пересічний еротичний трилер, яскравий приклад того, чим займався у 90-х (окрім лікування від наркозалежності і бійок з дружиною) Рурк, один з найпопулярніших акторів 80-х.
Вихід у червоне Трейлер

Вихід у червоне (1997)

Exit in Red

16+
кінематографіст
США   1 год 37 хв
Читати опис Психіатра звинувачують у смерті пацієнтки. Поки його адвокат вирішує проблему, герой вирішує відпочити від неприємностей на самоті. Після чого зустрічає таємничу незнайомку... Пересічний еротичний трилер, яскравий приклад того, чим займався у 90-х (окрім лікування від наркозалежності і бійок з дружиною) Рурк, один з найпопулярніших акторів 80-х.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (659)
Моя оцінка:
/10
187
187 (1997) кінематографіст 7.6 imdb 6.6
Сюжет Чи знаєте ви, що число 187 у Каліфорнійському кримінальному кодексі означає вбивство? А учні місцевої школи в Брукліні не знали про значення цього числа, тому що набагато цікавіше заробляти реальні гроші, займатися бандитизмом, крадіжками та чимось крутішим. Вчитель Тревор Гарфілд намагається навчити їх доброму, світлому та в їх генетичному коді кодувати бажання вчитися та вивчати нові речі. Незабаром ці студенти намагаються вбити вчителя Гарфілда, і він тікає від цього важкого життя вчителя і, сподіваючись почати все спочатку, переїжджає до Лос -Анджелеса. Однак тут неприємні та брудні привиди минулого не дають йому відпочинку і не збираються випускати бідного вчителя з рук. Все не є безкінечним і терпіння теж... Вчитель більше не в змозі стримувати себе і вирішує провчити підлітків.
187 Трейлер

187 (1997)

One Eight Seven

16+
кінематографіст
США   1 год 59 хв
Читати опис Чи знаєте ви, що число 187 у Каліфорнійському кримінальному кодексі означає вбивство? А учні місцевої школи в Брукліні не знали про значення цього числа, тому що набагато цікавіше заробляти реальні гроші, займатися бандитизмом, крадіжками та чимось крутішим. Вчитель Тревор Гарфілд намагається навчити їх доброму, світлому та в їх генетичному коді кодувати бажання вчитися та вивчати нові речі. Незабаром ці студенти намагаються вбити вчителя Гарфілда, і він тікає від цього важкого життя вчителя і, сподіваючись почати все спочатку, переїжджає до Лос -Анджелеса. Однак тут неприємні та брудні привиди минулого не дають йому відпочинку і не збираються випускати бідного вчителя з рук. Все не є безкінечним і терпіння теж... Вчитель більше не в змозі стримувати себе і вирішує провчити підлітків.
КіноБаза: 7.6 (15)  IMDb: 6.6 (24866)
Моя оцінка:
/10
Gun (1997) кінематографіст 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Follows a gun and the different hands it falls into and the different characters that use it. Written and directed by the different actors.
Трейлер

Gun (1997)

Gun

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис (англ.) Follows a gun and the different hands it falls into and the different characters that use it. Written and directed by the different actors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (406)
Моя оцінка:
/10
EZ Streets (1996—1997) кінематографіст 0.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) Catholic confession city-politics softball-game.

EZ Streets (1996—1997)

EZ Streets

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис (англ.) Catholic confession city-politics softball-game.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (267)
Моя оцінка:
/10
The Show (1995) кінематографіст 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A documentary about the culture of hip-hop. Through interviews with some of hip-hops biggest names, the film makers attempt to find out why it has become so popular.
Трейлер

The Show (1995)

The Show

кінематографіст
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) A documentary about the culture of hip-hop. Through interviews with some of hip-hops biggest names, the film makers attempt to find out why it has become so popular.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (383)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: