Джон Р. Леонетті

John R. Leonetti

Дата народження: 4 липня 1956 (68 років)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Каліфорнія, США

Всього фільмів (на сайті): 47

Ролі: кінематографіст (36), режисер ★ 5.84 (10), актор (3), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 47 результатів

Колискова
Колискова (2022) режисер 0.0 imdb 4.9
Сюжет Молода мама (Уна Чаплін) знаходить у стародавній книзі колискову й думає, що вона приваблює удачу. Але у жахливому повороті сюжету ми дізнаємося, що колискова викликає злу демоницю Ліліт, яка перетворює життя матері й дитини на комар у цьому страшному фільмі від режисера «Анабель».
Колискова Трейлер

Колискова (2022)

Lullaby

режисер
США, Канада   1 год 29 хв
Читати опис Молода мама (Уна Чаплін) знаходить у стародавній книзі колискову й думає, що вона приваблює удачу. Але у жахливому повороті сюжету ми дізнаємося, що колискова викликає злу демоницю Ліліт, яка перетворює життя матері й дитини на комар у цьому страшному фільмі від режисера «Анабель».
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (2523)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Мовчання
Мовчання (2019) режисер  ✓ укр. субтитри 5.4 imdb 5.3
Сюжет Сім’я бореться за виживання у світі, наповненому стародавніми створіннями, які полюють, використовуючи виключно слух.
Мовчання Трейлер

Мовчання (2019)

The Silence

12+
режисер
Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис Сім’я бореться за виживання у світі, наповненому стародавніми створіннями, які полюють, використовуючи виключно слух.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.4 (26)  IMDb: 5.3 (51429)
Моя оцінка:
/10
Бійся своїх бажань
Бійся своїх бажань (2017) режисер 6.1 imdb 5.1
Сюжет Дівчинка-підліток, тиха невдаха, знаходить загадкову скриньку, яка виконує бажання. Тепер дівчина має змогу поквитатися з усіма, хто над нею насміхався, але яку плату попросить шкатулка натомість?
Бійся своїх бажань Трейлер

Бійся своїх бажань (2017)

Wish Upon

16+
режисер
США, Канада   1 год 30 хв
Читати опис Дівчинка-підліток, тиха невдаха, знаходить загадкову скриньку, яка виконує бажання. Тепер дівчина має змогу поквитатися з усіма, хто над нею насміхався, але яку плату попросить шкатулка натомість?
КіноБаза: 6.1 (17)  IMDb: 5.1 (23096)
Моя оцінка:
/10
Wolves at the Door (2016) режисер 5.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) Four friends gather at an elegant home during the Summer of Love, 1969. Unbeknownst to them, deadly visitors are waiting outside. What begins as a simple farewell party turns to a night of primal terror as the intruders stalk and torment the four, who struggle for their lives against what appears to be a senseless attack
Трейлер

Wolves at the Door (2016)

Wolves at the Door

режисер
США   1 год 13 хв
Читати опис (англ.) Four friends gather at an elegant home during the Summer of Love, 1969. Unbeknownst to them, deadly visitors are waiting outside. What begins as a simple farewell party turns to a night of primal terror as the intruders stalk and torment the four, who struggle for their lives against what appears to be a senseless attack
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 4.5 (4443)
Моя оцінка:
/10
Анабель
Анабель (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.4
Сюжет Джон Форм знайшов чудовий подарунок для своєї вагітної дружини — прекрасну, дуже рідкісну вінтажну ляльку у білій шлюбній сукні. Але радість Міа від подарунка була недовгою. Однієї моторошної ночі їх будинок піддається нападу членів сатанинського культу, що намагаються жорстоко розправитися з родиною Формів. Але кровопролиттям і шоком усе не обмежується. Сатаністи викликають до життя сутність настільки злобну, що ніщо зі скоєного ними раніше не здатне навіть зрівнятися зі смертоносною провідницею у світ проклятих, якою стає... Анабель.
Анабель Трейлер

Анабель (2014)

Annabelle

16+
режисер
США   1 год 39 хв
Читати опис Джон Форм знайшов чудовий подарунок для своєї вагітної дружини — прекрасну, дуже рідкісну вінтажну ляльку у білій шлюбній сукні. Але радість Міа від подарунка була недовгою. Однієї моторошної ночі їх будинок піддається нападу членів сатанинського культу, що намагаються жорстоко розправитися з родиною Формів. Але кровопролиттям і шоком усе не обмежується. Сатаністи викликають до життя сутність настільки злобну, що ніщо зі скоєного ними раніше не здатне навіть зрівнятися зі смертоносною провідницею у світ проклятих, якою стає... Анабель.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (88)  IMDb: 5.4 (176920)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Сонна лощина
Сонна лощина (2013—2017) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.3
Сюжет Після смерті Ікабода Крейна в одній з битв у війні за незалежність на стороні сил генерала Джорджа Вашингтона, Ікабод встає з небуття в містечку Сонна лощина. Одночасно з ним повстає з мертвих вершник без голови, голову якого Ікабод Крейн відрубав перед власною загибеллю. Вершник без голови починає вбивати людей і головний герой повинен зупинити його, діючи спільно з лейтенантом поліції Еббі Міллс.
Сонна лощина Трейлер

Сонна лощина (2013—2017)

Sleepy Hollow

Серіал 4 сезони, 62 епізоди Скасований
кінематографіст, режисер
США   45 хв
Читати опис Після смерті Ікабода Крейна в одній з битв у війні за незалежність на стороні сил генерала Джорджа Вашингтона, Ікабод встає з небуття в містечку Сонна лощина. Одночасно з ним повстає з мертвих вершник без голови, голову якого Ікабод Крейн відрубав перед власною загибеллю. Вершник без голови починає вбивати людей і головний герой повинен зупинити його, діючи спільно з лейтенантом поліції Еббі Міллс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (29)  IMDb: 7.3 (64572)
Моя оцінка:
/10
Астрал. Частина 2
Астрал. Частина 2 (2013) кінематографіст, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.5
Сюжет Сім'я Ламберт прагне розкрити таємницю, через яку вони опинилися в небезпечному зв'язку зі світом духів...
Астрал. Частина 2 Трейлер

Астрал. Частина 2 (2013)

Insidious: Chapter 2

18+
кінематографіст, продюсер
США, Канада   1 год 46 хв
Читати опис Сім'я Ламберт прагне розкрити таємницю, через яку вони опинилися в небезпечному зв'язку зі світом духів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (113)  IMDb: 6.5 (190233)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Закляття
Закляття (2013) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.5
Сюжет У центрі сюжету стрічки - життя родини у не примітному на перший погляд будинку. Паранормальні явища, які паралізують своєю непередбачуваністю та несподіваністю, тримають Перронів у страху. На допомогу переляканій родині приходять Ед та Лорейн Воррени - сімейна пара, яка досліджує подібні явища. Але навіть кваліфіковані спеціалісти, звичні до активності всіляких привидів, виявляються безсилі. Трилер "Закляття" заснований на реальних подіях і описує випадок, з яким подружжя Ворренів мало справу у 70-ті роки минулого століття. Деякі історії, свідками яких стали ці дослідники аномальних явищ, вже екранізовані. Даний випадок, за свідченнями самих Ворренів, був найжахливішим за всю їхню кар'єру. Постановку картини довірили Джеймсу Вану, який здобув широку популярність після фільму "Пила". Сценарій написано майстрами своєї справи братами Гейєс, останні роботи яких також зняті у кращих традиціях стилю горор.
Закляття Трейлер

Закляття (2013)

The Conjuring

16+
кінематографіст
США   1 год 52 хв
Читати опис У центрі сюжету стрічки - життя родини у не примітному на перший погляд будинку. Паранормальні явища, які паралізують своєю непередбачуваністю та несподіваністю, тримають Перронів у страху. На допомогу переляканій родині приходять Ед та Лорейн Воррени - сімейна пара, яка досліджує подібні явища. Але навіть кваліфіковані спеціалісти, звичні до активності всіляких привидів, виявляються безсилі. Трилер "Закляття" заснований на реальних подіях і описує випадок, з яким подружжя Ворренів мало справу у 70-ті роки минулого століття. Деякі історії, свідками яких стали ці дослідники аномальних явищ, вже екранізовані. Даний випадок, за свідченнями самих Ворренів, був найжахливішим за всю їхню кар'єру. Постановку картини довірили Джеймсу Вану, який здобув широку популярність після фільму "Пила". Сценарій написано майстрами своєї справи братами Гейєс, останні роботи яких також зняті у кращих традиціях стилю горор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (226)  IMDb: 7.5 (560998)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Остання година
Остання година (2013) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.3
Сюжет Видавець-ентузіаст журналу про паранормальне «Сучасний скептик» Генк Ґаллістон все своє життя викриває міфи і розкриваює змови. Він керується девізом «Логіка - це компас». Але коли його дружину Лейлу викрадають з її магазину антикварних годинників, Генк виявляється втягненим в одну з найбільш інтригуючих таємниць в історії людства, що охоплює весь світ і минулі сторіччя.

Мапа скарбів захована всередині одного з годинників його дружини, і те, до чого вона приведе, може викликати катастрофічні наслідки. Тепер Генк повинен розшифрувати символи і розкрити таємниці мапи, але так, щоб відповіді не потрапили в погані руки - руки людини, якого вони називають Білим Вінсентом. З двома юними союзниками Рейчел і Ароном, а також привабливим агентом ФБР Беккі Райлі, Генк вирушить у захоплюючі перегони з часом, щоб знайти дружину і врятувати людство.
Остання година

Остання година (2013)

Zero Hour

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Видавець-ентузіаст журналу про паранормальне «Сучасний скептик» Генк Ґаллістон все своє життя викриває міфи і розкриваює змови. Він керується девізом «Логіка - це компас». Але коли його дружину Лейлу викрадають з її магазину антикварних годинників, Генк виявляється втягненим в одну з найбільш інтригуючих таємниць в історії людства, що охоплює весь світ і минулі сторіччя.

Мапа скарбів захована всередині одного з годинників його дружини, і те, до чого вона приведе, може викликати катастрофічні наслідки. Тепер Генк повинен розшифрувати символи і розкрити таємниці мапи, але так, щоб відповіді не потрапили в погані руки - руки людини, якого вони називають Білим Вінсентом. З двома юними союзниками Рейчел і Ароном, а також привабливим агентом ФБР Беккі Райлі, Генк вирушить у захоплюючі перегони з часом, щоб знайти дружину і врятувати людство.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (4)  IMDb: 6.3 (5503)
Моя оцінка:
/10
Річка
Річка (2012) кінематографіст 6.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) The River follows the story of wildlife expert and TV personality Emmet Cole. Emmet set course around the world with his wife, Tess, and son, Lincoln, while filming what would become one of the most popular shows in television. After he goes missing deep in the Amazon, his family, friends and crew set out on a mysterious and deadly journey to find him.
Річка Трейлер

Річка (2012)

The River

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
кінематографіст
США   44 хв
Читати опис (англ.) The River follows the story of wildlife expert and TV personality Emmet Cole. Emmet set course around the world with his wife, Tess, and son, Lincoln, while filming what would become one of the most popular shows in television. After he goes missing deep in the Amazon, his family, friends and crew set out on a mysterious and deadly journey to find him.
КіноБаза: 6.0 (13)  IMDb: 6.8 (17096)
Моя оцінка:
/10
Серфер душі
Серфер душі (2011) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.0
Сюжет Стрічка про життя серфінгістки Бетані Хемільтон. З дитинства Бетані захоплювалася серфінгом, але в 13 років поблизу північного узбережжя Кауаї на неї напала акула; в результаті атаки дівчина була значно травмована і мало не загинула. Але сила волі і справжній характер зробили свою справу - Бетані, незважаючи ні на що, знову встала на дошку і почала брати участь в змаганнях.
Серфер душі Трейлер

Серфер душі (2011)

Soul Surfer

12+
кінематографіст
США   1 год 52 хв
Читати опис Стрічка про життя серфінгістки Бетані Хемільтон. З дитинства Бетані захоплювалася серфінгом, але в 13 років поблизу північного узбережжя Кауаї на неї напала акула; в результаті атаки дівчина була значно травмована і мало не загинула. Але сила волі і справжній характер зробили свою справу - Бетані, незважаючи ні на що, знову встала на дошку і почала брати участь в змаганнях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (28)  IMDb: 7.0 (53229)
Моя оцінка:
/10
Астрал
Астрал (2010) кінематографіст, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.8
Сюжет Джош і Ріней переїжджають зі своїми дітьми в новий будинок, але не встигають толком розпакувати речі, як починаються дивні події. Переміщуються предмети, в дитячій звучать дивні звуки... Але в справжній жах приходять батьки, коли їх десятирічний син Далтон впадає в кому. Всі зусилля лікарів в лікарні допомогти хлопчикові безуспішні. Кілька місяців по тому його повертають додому, де за нещасною дитиною доглядають мати і доглядальниця. Але загадкові явища в будинку тривають. Зневірені батьки готові звернутися за допомогою до кого завгодно і незабаром з'ясовується, що Далтон в несвідомому стані пов'язаний з паранормальних світом...
Астрал Трейлер

Астрал (2010)

Insidious

16+
кінематографіст, продюсер
США, Велика Британія   1 год 43 хв
Читати опис Джош і Ріней переїжджають зі своїми дітьми в новий будинок, але не встигають толком розпакувати речі, як починаються дивні події. Переміщуються предмети, в дитячій звучать дивні звуки... Але в справжній жах приходять батьки, коли їх десятирічний син Далтон впадає в кому. Всі зусилля лікарів в лікарні допомогти хлопчикові безуспішні. Кілька місяців по тому його повертають додому, де за нещасною дитиною доглядають мати і доглядальниця. Але загадкові явища в будинку тривають. Зневірені батьки готові звернутися за допомогою до кого завгодно і незабаром з'ясовується, що Далтон в несвідомому стані пов'язаний з паранормальних світом...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (206)  IMDb: 6.8 (341726)
Моя оцінка:
/10
Піранья
Піранья (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.5
Сюжет Новий вигляд жаху вивільняється на красивому озері «Вікторія». Після того, як раптовий підводний землетрус звільняє безліч доісторичної риби, що поїдає людське м'ясо, невелика група незнайомців повинна об'єднатися, щоб не стати їжею для риби, що має гострі, як бритва, зуби. Вони сильно програють рибам за чисельністю, і у головної героїні лише один шанс врятувати озеро і свою сім'ю від гострих зубів піраній. Вона повинна ризикнути всім, щоб знищити водних м'ясоїдних тварин самостійно.
Піранья Трейлер

Піранья (2010)

Piranha 3D

18+
кінематографіст
США   1 год 28 хв
Читати опис Новий вигляд жаху вивільняється на красивому озері «Вікторія». Після того, як раптовий підводний землетрус звільняє безліч доісторичної риби, що поїдає людське м'ясо, невелика група незнайомців повинна об'єднатися, щоб не стати їжею для риби, що має гострі, як бритва, зуби. Вони сильно програють рибам за чисельністю, і у головної героїні лише один шанс врятувати озеро і свою сім'ю від гострих зубів піраній. Вона повинна ризикнути всім, щоб знищити водних м'ясоїдних тварин самостійно.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (63)  IMDb: 5.5 (97380)
Моя оцінка:
/10
Великі гроші
Великі гроші (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.9
Сюжет Сему Фелану казково пощастило. На нього звалилася величезна сума грошей - 625 000 731 долар. Вони з дружиною нарешті зможуть виплатити кредит і купити новеньке авто. Але от лихо - це гроші бандитів. І тепер подружжю доведеться повернути витрачене - 74 тисячі 316 доларів і ще 47 центів, інакше їм буде непереливки.
Великі гроші Трейлер

Великі гроші (2010)

Ca$h

кінематографіст
США   1 год 48 хв
Читати опис Сему Фелану казково пощастило. На нього звалилася величезна сума грошей - 625 000 731 долар. Вони з дружиною нарешті зможуть виплатити кредит і купити новеньке авто. Але от лихо - це гроші бандитів. І тепер подружжю доведеться повернути витрачене - 74 тисячі 316 доларів і ще 47 центів, інакше їм буде непереливки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (21)  IMDb: 5.9 (10127)
Моя оцінка:
/10
Гібрид
Гібрид (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 3.5 imdb 4.1
Сюжет У Чиказькому поліцейському гаражі стоїть розбита машина, яку привезли після дорожньої аварії. Усередині машини таїться щось, що управляє нею і перетворює в будь-який транспорт в мить ока.
Гібрид Трейлер

Гібрид (2010)

Super Hybrid

кінематографіст
США, Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис У Чиказькому поліцейському гаражі стоїть розбита машина, яку привезли після дорожньої аварії. Усередині машини таїться щось, що управляє нею і перетворює в будь-який транспорт в мить ока.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 4.1 (1968)
Моя оцінка:
/10
Смертний вирок
Смертний вирок (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.7
Сюжет Нік - менеджер крупної компанії, ввічлива людина з репутацією відмінного сім'янина. Його життя було прекрасне, до тих пір, поки одного разу він не став свідком того, що повністю і безповоротно зробило його іншим. Лють, що оселилася в ньому з тієї жахливої ночі, приводить його до твердої упевненості, що для захисту своєї сім'ї він не зупиниться ні перед чим...
Смертний вирок Трейлер

Смертний вирок (2007)

Death Sentence

16+
кінематографіст
США   1 год 45 хв
Читати опис Нік - менеджер крупної компанії, ввічлива людина з репутацією відмінного сім'янина. Його життя було прекрасне, до тих пір, поки одного разу він не став свідком того, що повністю і безповоротно зробило його іншим. Лють, що оселилася в ньому з тієї жахливої ночі, приводить його до твердої упевненості, що для захисту своєї сім'ї він не зупиниться ні перед чим...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (31)  IMDb: 6.7 (75183)
Моя оцінка:
/10
Я знаю, хто мене вбив
Я знаю, хто мене вбив (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.1 imdb 3.6
Сюжет Дівчина на ім’я Обрі Флемінг (Лохан) приходить до тями після тяжких поранень і починає розповідати усім, що вона зовсім інша людина, з іншими ім’ям і життям. Чи грає з нею злий жарт пошкоджена психіка, чи, може, вона все ж таки каже правду?..
Я знаю, хто мене вбив Трейлер

Я знаю, хто мене вбив (2007)

I Know Who Killed Me

16+
кінематографіст
США   1 год 46 хв
Читати опис Дівчина на ім’я Обрі Флемінг (Лохан) приходить до тями після тяжких поранень і починає розповідати усім, що вона зовсім інша людина, з іншими ім’ям і життям. Чи грає з нею злий жарт пошкоджена психіка, чи, може, вона все ж таки каже правду?..
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.1 (13)  IMDb: 3.6 (30973)
Моя оцінка:
/10
Мертва тиша
Мертва тиша (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.1
Сюжет Молода пара, Джеммі і Ліза, вирішили почати нове життя в маленькому містечку оддалік суєти величезних мегаполісів. Тільки поселившись в цій покинутій, запустілій точці на карті, вони вже втомилися слухати казки про блукаючих в домі примар і всієї породи нечисті, що мешкає всюди. Коли несподівано, Ліза піддається нелюдяному вбивству, Джеммі, будучи головним підозрюваним в злочині, вирішує провести незалежне розслідування щодо її загадкової смерті.
Мертва тиша Трейлер

Мертва тиша (2007)

Dead Silence

16+
кінематографіст
США   1 год 29 хв
Читати опис Молода пара, Джеммі і Ліза, вирішили почати нове життя в маленькому містечку оддалік суєти величезних мегаполісів. Тільки поселившись в цій покинутій, запустілій точці на карті, вони вже втомилися слухати казки про блукаючих в домі примар і всієї породи нечисті, що мешкає всюди. Коли несподівано, Ліза піддається нелюдяному вбивству, Джеммі, будучи головним підозрюваним в злочині, вирішує провести незалежне розслідування щодо її загадкової смерті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (62)  IMDb: 6.1 (102505)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Reel Junkie (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.2

Reel Junkie (2007)

Reel Junkie

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (61)
Моя оцінка:
/10
Темний ліс
Темний ліс (2006) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 5.6
Сюжет Чим далі від цивілізації, тим здоровіше повітря. Але не обов'язково - вдачі. Потрапивши в загублену серед лісів елітну школу-інтернат для дівчаток, юна Хізер із самого початку довелася не до двору. Як однолітки, так і педагоги відразу не злюбили цю похмуру і дивну ученицю. Всіма третирована, бідна Хізер перебуває на межі відчаю, її психіка дає збої - і нещасну приймаються мучити галюцинації. Проте, схоже, не всі її бачення можна списати на плоди хворої уяви.
Темний ліс Трейлер

Темний ліс (2006)

The Woods

16+
кінематографіст
США, Велика Британія, Німеччина   1 год 31 хв
Читати опис Чим далі від цивілізації, тим здоровіше повітря. Але не обов'язково - вдачі. Потрапивши в загублену серед лісів елітну школу-інтернат для дівчаток, юна Хізер із самого початку довелася не до двору. Як однолітки, так і педагоги відразу не злюбили цю похмуру і дивну ученицю. Всіма третирована, бідна Хізер перебуває на межі відчаю, її психіка дає збої - і нещасну приймаються мучити галюцинації. Проте, схоже, не всі її бачення можна списати на плоди хворої уяви.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (6)  IMDb: 5.6 (12484)
Моя оцінка:
/10
Ефект метелика 2
Ефект метелика 2 (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 4.5
Сюжет Сюжет сіквела розвертатиметься навкруги нового персонажа, що несподівано знайшов в собі здатність переміщатися в часі. Як і в оригіналі, будь-яке втручання в минуле непередбачуваним чином позначається на теперішньому часі.
Ефект метелика 2

Ефект метелика 2 (2006)

The Butterfly Effect 2

16+
режисер
США   1 год 32 хв
Читати опис Сюжет сіквела розвертатиметься навкруги нового персонажа, що несподівано знайшов в собі здатність переміщатися в часі. Як і в оригіналі, будь-яке втручання в минуле непередбачуваним чином позначається на теперішньому часі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (49)  IMDb: 4.5 (37460)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 219 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.9 (460)
Моя оцінка:
/10
Ідеальний чоловік
Ідеальний чоловік (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.4
Сюжет Щоб підбадьорити свою самотню маму, дівчинка вигадує їй таємного шанувальника й просить привабливого дядька своєї подруги зіграти цю роль.
Ідеальний чоловік Трейлер

Ідеальний чоловік (2005)

The Perfect Man

16+
кінематографіст
США   1 год 40 хв
Читати опис Щоб підбадьорити свою самотню маму, дівчинка вигадує їй таємного шанувальника й просить привабливого дядька своєї подруги зіграти цю роль.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (20)  IMDb: 5.4 (32191)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Суперзірка
Суперзірка (2004) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.8
Сюжет Юна провінціалка Тері Флетчер обожнює співати в церковному хорі, але її старший брат Пол запевняє, що слід удосконалювати голос і не зупинятися на досягнутому.
Після трагічної загибелі Пола, всупереч запереченням батька, дівчина відправляється до Лос-Анджелесу. Там, протягом літа, їй потрібно пройти серйозний відбірковий конкурс в престижну музичну школу, а для цього важливо не загубитися серед талановитих конкурентів...
Суперзірка Трейлер

Суперзірка (2004)

Raise Your Voice

12+
кінематографіст
США   1 год 43 хв
Читати опис Юна провінціалка Тері Флетчер обожнює співати в церковному хорі, але її старший брат Пол запевняє, що слід удосконалювати голос і не зупинятися на досягнутому.
Після трагічної загибелі Пола, всупереч запереченням батька, дівчина відправляється до Лос-Анджелесу. Там, протягом літа, їй потрібно пройти серйозний відбірковий конкурс в престижну музичну школу, а для цього важливо не загубитися серед талановитих конкурентів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (18)  IMDb: 5.8 (29027)
Моя оцінка:
/10
Хані
Хані (2003) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.3
Сюжет Талановита танцівниця Хані Деніелс все життя чекала тої щасливої години, коли вона зможе показати свій танець усьому світу. Удень Хані навчає хіп-хопу сусідських дітей, а вночі вона підробляє барменом. В одну з таких ночей виходить на танцпол. Майстерність і елегантність її танцю, унікальна пластика рухів, наповнених гарячою пристрастю й незвичайною жіночністю, привертають до Хані увагу відвідувачів. І в нагороду за терпіння їй випадає шанс, може бути, один з мільйона: знаменитий режисер, побачивши Хані в клубі, пропонує їй знятися в епізоді в підтанцовці. На зйомках розкриваються її приголомшливі можливості. Тепер заповітна мрія дівчини може втілитися в життя. Але успіх йде так само швидко, як і приходить…
Хані Трейлер

Хані (2003)

Honey

12+
кінематографіст
США   1 год 34 хв
Читати опис Талановита танцівниця Хані Деніелс все життя чекала тої щасливої години, коли вона зможе показати свій танець усьому світу. Удень Хані навчає хіп-хопу сусідських дітей, а вночі вона підробляє барменом. В одну з таких ночей виходить на танцпол. Майстерність і елегантність її танцю, унікальна пластика рухів, наповнених гарячою пристрастю й незвичайною жіночністю, привертають до Хані увагу відвідувачів. І в нагороду за терпіння їй випадає шанс, може бути, один з мільйона: знаменитий режисер, побачивши Хані в клубі, пропонує їй знятися в епізоді в підтанцовці. На зйомках розкриваються її приголомшливі можливості. Тепер заповітна мрія дівчини може втілитися в життя. Але успіх йде так само швидко, як і приходить…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (38)  IMDb: 5.3 (47695)
Моя оцінка:
/10
Цар скорпіонів
Цар скорпіонів (2002) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.5
Сюжет Єгипет 5 тисяч років тому. Лише безстрашний воїн Матаяс наважується кинути виклик кривавому та брутальному цареві Мемнону. Йому вдається об'єднати розрізнені племена і стати легендою.
Цар скорпіонів Трейлер

Цар скорпіонів (2002)

The Scorpion King

12+
кінематографіст
США, Німеччина, Бельгія   1 год 32 хв
Читати опис Єгипет 5 тисяч років тому. Лише безстрашний воїн Матаяс наважується кинути виклик кривавому та брутальному цареві Мемнону. Йому вдається об'єднати розрізнені племена і стати легендою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (130)  IMDb: 5.5 (146224)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пригоди Джо Замазури
Пригоди Джо Замазури (2001) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 6.0
Сюжет Америка повинна знати своїх героїв в обличчя. Вдивіться в це: перед вами приголомшливий хлопець - талановитий прибиральник Джо Замазура! Він незворушний наче статуя Свободи. Оптимістичніший світового курсу долара. Наполегливіший за податкового інспектора. У вісім років він втратив своїх батьків біля Великого Каньйону і всі ці роки плекав надію про возз'єднання з ними. Що ж, час надій пройшов, настав час діяти. Джо сідлає свою «тачку» і починає дивну подорож дорогами країни у пошуках улюблених предків. Зі спокоєм переживаючи масу смішних пригод і зустрічаючи на своєму шляху безліч дивних людей, герой з кожною хвилиною наближає свою зустріч з рідними. Що скаже блудний син своїм татові і мамі, коли, нарешті, знайде їх?
Пригоди Джо Замазури Трейлер

Пригоди Джо Замазури (2001)

Joe Dirt

12+
кінематографіст
США   1 год 31 хв
Читати опис Америка повинна знати своїх героїв в обличчя. Вдивіться в це: перед вами приголомшливий хлопець - талановитий прибиральник Джо Замазура! Він незворушний наче статуя Свободи. Оптимістичніший світового курсу долара. Наполегливіший за податкового інспектора. У вісім років він втратив своїх батьків біля Великого Каньйону і всі ці роки плекав надію про возз'єднання з ними. Що ж, час надій пройшов, настав час діяти. Джо сідлає свою «тачку» і починає дивну подорож дорогами країни у пошуках улюблених предків. Зі спокоєм переживаючи масу смішних пригод і зустрічаючи на своєму шляху безліч дивних людей, герой з кожною хвилиною наближає свою зустріч з рідними. Що скаже блудний син своїм татові і мамі, коли, нарешті, знайде їх?
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (6)  IMDb: 6.0 (61512)
Моя оцінка:
/10
Детройт - місто року
Детройт - місто року (1999) кінематографіст 7.5 imdb 6.8
Сюжет Для Хоука, Лекса, Трипа й Джема тільки одна річ була крутіше травички - це група 'KISS'! Майбутній концерт музикантів у Детройті був їх найближчою і єдиною метою. Квитки в кишені, Детройт не за горами. Але не отут - те було! Із самого початку покотила не пруха. Усе було проти них, однак хлопцям все-таки вдалося рушити в дорогу! І вони вже смакували майбутній кайф. Але виявилося, що головні пригоди ще чекають їх попереду!
Детройт - місто року Трейлер

Детройт - місто року (1999)

Detroit Rock City

16+
кінематографіст
США   1 год 35 хв
Читати опис Для Хоука, Лекса, Трипа й Джема тільки одна річ була крутіше травички - це група 'KISS'! Майбутній концерт музикантів у Детройті був їх найближчою і єдиною метою. Квитки в кишені, Детройт не за горами. Але не отут - те було! Із самого початку покотила не пруха. Усе було проти них, однак хлопцям все-таки вдалося рушити в дорогу! І вони вже смакували майбутній кайф. Але виявилося, що головні пригоди ще чекають їх попереду!
КіноБаза: 7.5 (20)  IMDb: 6.8 (41558)
Моя оцінка:
/10
Провіденс
Провіденс (1999—2002) кінематографіст, режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет Події серіалу розгортаються довкола доктора Сідні Гансен, яка кидає престижну роботу пластичного хірурга в одній з клінік Беверлі-Гіллз і повертається до сім'ї у своє рідне місто Провіденс. Там дівчина живе разом з батьком Джимом, братом Роббі, сестрою Джоанн і дочкою сестри Ганною. Вся родина живе у великому будинку, який є за сумісництвом ветеринарною клінікою. Мати Сідні помирає у першій серії, але, тим не менш, продовжує відвідувати дівчину у вигляді примари, допомагаючи їй різними порадами. Серіал закінчується вельми несподівано, двосерійним весільним епізодом.
Провіденс

Провіденс (1999—2002)

Providence

Серіал 5 сезонів, 96 епізодів Завершений
кінематографіст, режисер
США   60 хв
Читати опис Події серіалу розгортаються довкола доктора Сідні Гансен, яка кидає престижну роботу пластичного хірурга в одній з клінік Беверлі-Гіллз і повертається до сім'ї у своє рідне місто Провіденс. Там дівчина живе разом з батьком Джимом, братом Роббі, сестрою Джоанн і дочкою сестри Ганною. Вся родина живе у великому будинку, який є за сумісництвом ветеринарною клінікою. Мати Сідні помирає у першій серії, але, тим не менш, продовжує відвідувати дівчину у вигляді примари, допомагаючи їй різними порадами. Серіал закінчується вельми несподівано, двосерійним весільним епізодом.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (2429)
Моя оцінка:
/10
Режисери
Режисери (1997—2004) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A documentary series focusing on some of cinema's greatest film directors.
Режисери

Режисери (1997—2004)

The Directors

Серіал 2 сезони, 50 епізодів Документальний Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) A documentary series focusing on some of cinema's greatest film directors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (241)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: