Мультфільми

01.01.2024 16:14     Катюша Луппа     Публічний

Знайдено 35 результатів

Зачарований принц
Зачарований принц (2018) #1 24 травня 2018  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.6
Сюжет Це історія про молодого Принца Філіпа Прекрасного з нездоланними бажаннями і про юну дівчину-шибайголову, якій треба від принца тільки його багатство. Шкідливий як дитина, Філіп робить пропозицію руки і серця кожній дівчині, що зустріне. Він не розуміє, що таким чином тільки все збільшує число розчарованих дам і мстивих коханців, що вносить хаос і може принести шкоду Королівству. Оскаженілий батько Філіпа, Король Прекрасний нарешті це не витримує і ставить синові умову: до настання двадцять першого дня народження Принца він повинен знайти справжню любов. В іншому випадку Філіп втратить все своє багатство і шанси стати королем. Тільки щирі почуття його врятують.
Зачарований принц Трейлер

Зачарований принц (2018) #1

Charming

6+
США, Канада   1 год 25 хв
Читати опис Це історія про молодого Принца Філіпа Прекрасного з нездоланними бажаннями і про юну дівчину-шибайголову, якій треба від принца тільки його багатство. Шкідливий як дитина, Філіп робить пропозицію руки і серця кожній дівчині, що зустріне. Він не розуміє, що таким чином тільки все збільшує число розчарованих дам і мстивих коханців, що вносить хаос і може принести шкоду Королівству. Оскаженілий батько Філіпа, Король Прекрасний нарешті це не витримує і ставить синові умову: до настання двадцять першого дня народження Принца він повинен знайти справжню любов. В іншому випадку Філіп втратить все своє багатство і шанси стати королем. Тільки щирі почуття його врятують.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (14)  IMDb: 5.6 (3952)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Король Лев
Король Лев (1994) #2 28 липня 2011  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.5
Сюжет У величного Короля-Лева Муфаси народжується спадкоємець на ім'я Сімба. Вже в дитинстві допитливе маля стає жертвою інтриг свого дядька Шрама, який мріє про владу. Сімба пізнає горе втрати, зраду і вигнання, але врешті-решт знаходить вірних друзів і кохану. Загартований випробуваннями, він у нелегкій боротьбі відвойовує своє законне місце у "Колі життя", усвідомивши, що означає бути справжнім Королем.
Король Лев Трейлер

Король Лев (1994) #2

The Lion King

2+
Топ #25 фільм
США   1 год 28 хв
Читати опис У величного Короля-Лева Муфаси народжується спадкоємець на ім'я Сімба. Вже в дитинстві допитливе маля стає жертвою інтриг свого дядька Шрама, який мріє про владу. Сімба пізнає горе втрати, зраду і вигнання, але врешті-решт знаходить вірних друзів і кохану. Загартований випробуваннями, він у нелегкій боротьбі відвойовує своє законне місце у "Колі життя", усвідомивши, що означає бути справжнім Королем.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (507)  IMDb: 8.5 (1140898)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Корпорація монстрів
Корпорація монстрів (2001) #3 17 січня 2013  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.1
Сюжет Вони монстри, проте не такі вже й страшні, а деякі навіть милі. Живуть вони в паралельному до нашого світу місті Монстрополісі. Їхня робота – лякати дітей, адже саме дитячі крики виробляють енергію, потрібну для життєдіяльності міста. Звісно, контакти з дітьми суворо заборонені, але найкращий з монстрів Саллі порушує рівновагу – він зустрічає гарну маленьку дівчинку...
Корпорація монстрів Трейлер

Корпорація монстрів (2001) #3

Monsters, Inc.

6+
Топ #70 фільм
США   1 год 32 хв
Читати опис Вони монстри, проте не такі вже й страшні, а деякі навіть милі. Живуть вони в паралельному до нашого світу місті Монстрополісі. Їхня робота – лякати дітей, адже саме дитячі крики виробляють енергію, потрібну для життєдіяльності міста. Звісно, контакти з дітьми суворо заборонені, але найкращий з монстрів Саллі порушує рівновагу – він зустрічає гарну маленьку дівчинку...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (491)  IMDb: 8.1 (978004)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Університет монстрів
Університет монстрів (2013) #4 20 червня 2013  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.2
Сюжет Майк і Саллі, герої відомої майже кожному анімаційної стрічки "Корпорація монстрів" не завжди були друзями. Цей мультфільм розповість, як ця дивна парочка зав'язала знайомство. Вперше вони познайомилися ще в коледжі, куди пішли вивчати вищі аспекти по Ляканню дітей. Вони були повною протилежністю один одному і навіть ворогували між собою, поки їх не звела спільна робота по "диплому", яка не обійшлася без пригод. Саме спільне рішення проблеми і здружило невротика Майка і здорованя Саллі.
Університет монстрів Трейлер

Університет монстрів (2013) #4

Monsters University

2+
США   1 год 44 хв
Читати опис Майк і Саллі, герої відомої майже кожному анімаційної стрічки "Корпорація монстрів" не завжди були друзями. Цей мультфільм розповість, як ця дивна парочка зав'язала знайомство. Вперше вони познайомилися ще в коледжі, куди пішли вивчати вищі аспекти по Ляканню дітей. Вони були повною протилежністю один одному і навіть ворогували між собою, поки їх не звела спільна робота по "диплому", яка не обійшлася без пригод. Саме спільне рішення проблеми і здружило невротика Майка і здорованя Саллі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (280)  IMDb: 7.2 (389613)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Шрек
Шрек (2001) #5 2 листопада 2001  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 7.9
Сюжет Жив-був у казковому королівстві зелений велетень-орк на ім'я Шрек — жив гордою самотою в лісі, на болоті, яке вважав своїм. Але одного разу злий карлик лорд Фаркуад, володар казкового королівства, безжально зігнав усіх казкових мешканців на те болото, поклавши край безтурботному життю велетня. Фаркуад пообіцяв повернути Шреку болото, якщо той здобуде йому прекрасну принцесу Фіону, що скніє під охороною непоборного дракона у неприступній вежі...
Шрек Трейлер

Шрек (2001) #5

Shrek

6+
Топ #44 фільм
США   1 год 30 хв
Читати опис Жив-був у казковому королівстві зелений велетень-орк на ім'я Шрек — жив гордою самотою в лісі, на болоті, яке вважав своїм. Але одного разу злий карлик лорд Фаркуад, володар казкового королівства, безжально зігнав усіх казкових мешканців на те болото, поклавши край безтурботному життю велетня. Фаркуад пообіцяв повернути Шреку болото, якщо той здобуде йому прекрасну принцесу Фіону, що скніє під охороною непоборного дракона у неприступній вежі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (579)  IMDb: 7.9 (733422)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Рататуй
Рататуй (2007) #6 28 червня 2007  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.1
Сюжет Ремі – французький щур з чудовим нюхом і смаком, а також з нетиповою тягою до гарної кухні, втомився харчуватися відходами.
Він мріє стати шеф-кухарем і чаклувати на кухні. Але кухарі з щурами, як відомо, не дуже ладнають...
Рататуй Трейлер

Рататуй (2007) #6

Ratatouille

2+
Топ #65 фільм
США   1 год 51 хв
Читати опис Ремі – французький щур з чудовим нюхом і смаком, а також з нетиповою тягою до гарної кухні, втомився харчуватися відходами.
Він мріє стати шеф-кухарем і чаклувати на кухні. Але кухарі з щурами, як відомо, не дуже ладнають...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (548)  IMDb: 8.1 (823620)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Балто
Балто (1995) #7 22 грудня 1995  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 7.1
Сюжет Наполовину лайка, наполовину вовк, Балто й сам не знає ким він є насправді . Усіма гнаний бурлака в крижаній пустелі Аляски. Тільки його друзі російський полярний гусак Борис, ведмежата Мак і Лак і красуня-лайка Дженна впевнені, що хоч Балто і не такий як усі, але в його грудях б'ється шляхетне серце. Одного разу трапляється нещастя. Епідемія дифтерії охопила дітей невеликого селища, а люта хуртовина зробила непрохідними всі дороги. Лише собача запряжка може подолати шістсот миль через сліпучий арктичний шторм і привезти рятівні ліки. Але собаки збилися з дороги десь на замерзлих просторах. Тепер тільки Балто може знайти запряжку й урятувати дітей, а разом із тим, стати героєм і справжньою легендою!
Балто

Балто (1995) #7

Balto

0+
США   1 год 18 хв
Читати опис Наполовину лайка, наполовину вовк, Балто й сам не знає ким він є насправді . Усіма гнаний бурлака в крижаній пустелі Аляски. Тільки його друзі російський полярний гусак Борис, ведмежата Мак і Лак і красуня-лайка Дженна впевнені, що хоч Балто і не такий як усі, але в його грудях б'ється шляхетне серце. Одного разу трапляється нещастя. Епідемія дифтерії охопила дітей невеликого селища, а люта хуртовина зробила непрохідними всі дороги. Лише собача запряжка може подолати шістсот миль через сліпучий арктичний шторм і привезти рятівні ліки. Але собаки збилися з дороги десь на замерзлих просторах. Тепер тільки Балто може знайти запряжку й урятувати дітей, а разом із тим, стати героєм і справжньою легендою!
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (147)  IMDb: 7.1 (48096)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Льодовиковий період
Льодовиковий період (2002) #8 23 серпня 2002  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 7.5
Сюжет 20 тис. років назад. Щоб уникнути холоду від настання льодовикового періоду , тварини мігрують на південь. Проте деякі з них все-таки вирішують залишитися — самотній, похмурий мамонт Манфред, а також відчайдушний лінивець Сід. Випадково ця парочка натрапляє на людське дитинча. Вони наважуються повернути його людям і вирушають в подорож. По дорозі вони зустрічають шаблезубого хитрого тигра. І тепер цю дивну компанію чекають веселі та небезпечні пригоди!
Льодовиковий період Трейлер

Льодовиковий період (2002) #8

Ice Age

0+
Топ #68 фільм
США   1 год 21 хв
Читати опис 20 тис. років назад. Щоб уникнути холоду від настання льодовикового періоду , тварини мігрують на південь. Проте деякі з них все-таки вирішують залишитися — самотній, похмурий мамонт Манфред, а також відчайдушний лінивець Сід. Випадково ця парочка натрапляє на людське дитинча. Вони наважуються повернути його людям і вирушають в подорож. По дорозі вони зустрічають шаблезубого хитрого тигра. І тепер цю дивну компанію чекають веселі та небезпечні пригоди!
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (501)  IMDb: 7.5 (518665)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
У пошуках Немо
У пошуках Немо (2003) #9 27 грудня 2012  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.2
Сюжет Після нападу хижої риби, Марлін втратив дружину і безліч ікринок, з яких згодом повинні були вирости його діти. У нього залишився лише один синочок — і сьогодні, через багато років, Немо вперше йде до школи. Та оскільки він неслухняна дитина, то запливає занадто далеко, у заборонену для маленьких риб територію...
У пошуках Немо Трейлер

У пошуках Немо (2003) #9

Finding Nemo

0+
США, Австралія   1 год 40 хв
Читати опис Після нападу хижої риби, Марлін втратив дружину і безліч ікринок, з яких згодом повинні були вирости його діти. У нього залишився лише один синочок — і сьогодні, через багато років, Немо вперше йде до школи. Та оскільки він неслухняна дитина, то запливає занадто далеко, у заборонену для маленьких риб територію...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (426)  IMDb: 8.2 (1112257)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Історія іграшок
Історія іграшок (1995) #10 1 жовтня 2009  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.3
Сюжет Кожна дитина вірить, що коли вона залишає свої іграшки одні, вони починають займатися своїми справами. Цей мультиплікаційний фільм дозволяє переконатися їм в своїй правоті. Основна ідея фільму - кожна іграшка боїться набриднути, стати забутою, заміненою іншою, тому що весь сенс їхнього існування приносити щастя своїм господарям.
Історія іграшок Трейлер

Історія іграшок (1995) #10

Toy Story

6+
США   1 год 21 хв
Читати опис Кожна дитина вірить, що коли вона залишає свої іграшки одні, вони починають займатися своїми справами. Цей мультиплікаційний фільм дозволяє переконатися їм в своїй правоті. Основна ідея фільму - кожна іграшка боїться набриднути, стати забутою, заміненою іншою, тому що весь сенс їхнього існування приносити щастя своїм господарям.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (336)  IMDb: 8.3 (1067585)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Мулан
Мулан (1998) #11 18 червня 1998  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.7
Сюжет Для народу Китаю настали важкі часи: на їхню країну напало войовниче плем'я гунів. Мулан вирішує приховати, що вона дівчина, і вирушає на захист країни. Допомагати зберігати її таємницю буде кумедний дракончик Мушу.
Мулан Трейлер

Мулан (1998) #11

Mulan

0+
США   1 год 28 хв
Читати опис Для народу Китаю настали важкі часи: на їхню країну напало войовниче плем'я гунів. Мулан вирішує приховати, що вона дівчина, і вирушає на захист країни. Допомагати зберігати її таємницю буде кумедний дракончик Мушу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (185)  IMDb: 7.7 (316113)
Моя оцінка:
/10
Мадаґаскар
Мадаґаскар (2005) #12 25 травня 2005  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.9
Сюжет Після корабельної аварії лев, зебра, жираф і бегемот із зоопарку опиняються на острові Мадагаскар, заселеному дуже дивними створіннями.
Мадаґаскар Трейлер

Мадаґаскар (2005) #12

Madagascar

0+
США, Канада   1 год 26 хв
Читати опис Після корабельної аварії лев, зебра, жираф і бегемот із зоопарку опиняються на острові Мадагаскар, заселеному дуже дивними створіннями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (392)  IMDb: 6.9 (437115)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Панда Кунґ-Фу
Панда Кунґ-Фу (2008) #13 5 червня 2008  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.6
Сюжет Панда По є найледачішим серед усіх тварин у Долині Світу, але за примхою долі саме він виявляється обранцем Дракона і має стати великим воїном кун-фу, щоби здолати легендарного бійця-барса, чия поява загрожує смертю усім мешканцям долини.
Панда Кунґ-Фу Трейлер

Панда Кунґ-Фу (2008) #13

Kung Fu Panda

0+
США, Велика Британія   1 год 32 хв
Читати опис Панда По є найледачішим серед усіх тварин у Долині Світу, але за примхою долі саме він виявляється обранцем Дракона і має стати великим воїном кун-фу, щоби здолати легендарного бійця-барса, чия поява загрожує смертю усім мешканцям долини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (395)  IMDb: 7.6 (521302)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Шрек 2
Шрек 2 (2004) #14 19 серпня 2004  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.3
Сюжет Після медового місяця людожер Шрек та його наречена отримують запрошення від батьків Фіони, короля Гарольда та королеви Ліліан. Однак царські особи шоковані від того, що їхня дочка не тільки обрала в чоловіки людожера, але й сама перетворилась на монстра. Та їм на допомогу приходить добра хресна-фея, яка взялася повернути Фіоні людську подобу й причарувати її до принца Красеня, якого їй обрали батьки. На Шрека натравлюють леґендарного вбивцю людожерів, Кота у чоботях...
Шрек 2 Трейлер

Шрек 2 (2004) #14

Shrek 2

0+
США   1 год 33 хв
Читати опис Після медового місяця людожер Шрек та його наречена отримують запрошення від батьків Фіони, короля Гарольда та королеви Ліліан. Однак царські особи шоковані від того, що їхня дочка не тільки обрала в чоловіки людожера, але й сама перетворилась на монстра. Та їм на допомогу приходить добра хресна-фея, яка взялася повернути Фіоні людську подобу й причарувати її до принца Красеня, якого їй обрали батьки. На Шрека натравлюють леґендарного вбивцю людожерів, Кота у чоботях...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (406)  IMDb: 7.3 (504392)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Суперсімейка
Суперсімейка (2004) #15 23 грудня 2004  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.0
Сюжет Ця сімейка мешкає в тихому передмісті. Вони — сім'я супергероїв, проте вони вже відійшли від великих справ і вважають за краще жити звичним непримітним життям. Усі члени сім'ї мають надприродні здібності й у минулому легко справлялися зі злом світового масштабу. Аж ось одного прекрасного дня татові і усій його родині доводиться знов одягтися в прогумовані костюми супергероїв і відправитися назустріч новим пригодам. Потрібно учергове врятувати світ від таємничого лиходія. Хто ж він такий? Цього ще не знають навіть герої з суперсімейки…
Суперсімейка Трейлер

Суперсімейка (2004) #15

The Incredibles

6+
США   1 год 55 хв
Читати опис Ця сімейка мешкає в тихому передмісті. Вони — сім'я супергероїв, проте вони вже відійшли від великих справ і вважають за краще жити звичним непримітним життям. Усі члени сім'ї мають надприродні здібності й у минулому легко справлялися зі злом світового масштабу. Аж ось одного прекрасного дня татові і усій його родині доводиться знов одягтися в прогумовані костюми супергероїв і відправитися назустріч новим пригодам. Потрібно учергове врятувати світ від таємничого лиходія. Хто ж він такий? Цього ще не знають навіть герої з суперсімейки…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (304)  IMDb: 8.0 (807742)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Леді і Волоцюга
Леді і Волоцюга (1955) #16 22 червня 1955  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.3
Сюжет Романтична історія про двох зовсім різних собак — безтурботної хатньої улюблениці та звичайного дворового пса, чия зустріч поклала початок цілій низці пригод.
Леді і Волоцюга Трейлер

Леді і Волоцюга (1955) #16

Lady and the Tramp

0+
США   1 год 16 хв
Читати опис Романтична історія про двох зовсім різних собак — безтурботної хатньої улюблениці та звичайного дворового пса, чия зустріч поклала початок цілій низці пригод.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (136)  IMDb: 7.3 (148315)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Русалонька
Русалонька (1989) #17 8 вересня 2018  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.6
Сюжет Таємничі глибини моря зберігають чимало таємниць, а мешканці океану можуть розповісти безліч дивовижних історій. І найнеймовірнішою з них була і залишається історія русалоньки Аріель. Донька могутнього царя підводного світу Тритона, вона закохується у хороброго принца. Але хіба вони можуть бути разом — земна людина і морська діва? Однак справжні почуття долають будь-які перешкоди. Заради свого кохання Аріель готова піти на все. Навіть покинути рідний океан і навіки стати земною дівчиною...
Русалонька Трейлер

Русалонька (1989) #17

The Little Mermaid

2+
США   1 год 23 хв
Читати опис Таємничі глибини моря зберігають чимало таємниць, а мешканці океану можуть розповісти безліч дивовижних історій. І найнеймовірнішою з них була і залишається історія русалоньки Аріель. Донька могутнього царя підводного світу Тритона, вона закохується у хороброго принца. Але хіба вони можуть бути разом — земна людина і морська діва? Однак справжні почуття долають будь-які перешкоди. Заради свого кохання Аріель готова піти на все. Навіть покинути рідний океан і навіки стати земною дівчиною...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (183)  IMDb: 7.6 (290752)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Вартові легенд
Вартові легенд (2012) #18 22 листопада 2012  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.2
Сюжет Не думайте, що Санта Клаус вміє лише кататися на оленях. Не вірте, що Зубна Фея здатна лише розносити подаруночки. Не будьте такі впевнені, що Великодній Кролик всього лише постачальник цукерок, а Сніговик просто заморожує все довкола себе, щоб не розтанути. Разом вони — справжній спецзагін, на плечах якого мир та безпека диво-світу!
Вартові легенд Трейлер

Вартові легенд (2012) #18

Rise of the Guardians

0+
США   1 год 37 хв
Читати опис Не думайте, що Санта Клаус вміє лише кататися на оленях. Не вірте, що Зубна Фея здатна лише розносити подаруночки. Не будьте такі впевнені, що Великодній Кролик всього лише постачальник цукерок, а Сніговик просто заморожує все довкола себе, щоб не розтанути. Разом вони — справжній спецзагін, на плечах якого мир та безпека диво-світу!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (211)  IMDb: 7.2 (192440)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Крижане серце
Крижане серце (2013) #19 26 грудня 2013  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.4
Сюжет Коли стародавнє пророцтво здійснюється і королівство занурюється в обійми вічної зими, троє безстрашних героїв - принцеса Анна, відважний Крістоф і його вірний олень Свен - відправляються в гори, щоб знайти сестру Анни, Ельзу, яка може зняти з країни закляття. По дорозі їх чекає безліч захопливих несподіванок і пригод. Анні і Крістофу належить об'єднатися і протистояти могутньої стихії, щоб врятувати королівство і тих, хто їм дорогий...
Крижане серце Трейлер

Крижане серце (2013) #19

Frozen

2+
США   1 год 42 хв
Читати опис Коли стародавнє пророцтво здійснюється і королівство занурюється в обійми вічної зими, троє безстрашних героїв - принцеса Анна, відважний Крістоф і його вірний олень Свен - відправляються в гори, щоб знайти сестру Анни, Ельзу, яка може зняти з країни закляття. По дорозі їх чекає безліч захопливих несподіванок і пригод. Анні і Крістофу належить об'єднатися і протистояти могутньої стихії, щоб врятувати королівство і тих, хто їм дорогий...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (371)  IMDb: 7.4 (663352)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Мавка. Лісова пісня
Мавка. Лісова пісня (2023) #20 2 березня 2023  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 6.6
Сюжет Коли людина порушує угоду між людством і духами лісу, його чарівній покровительці доведеться стати на захист свого дому.
Мавка. Лісова пісня Трейлер

Мавка. Лісова пісня (2023) #20

Mavka: The Forest Song

Україна   1 год 39 хв
Читати опис Коли людина порушує угоду між людством і духами лісу, його чарівній покровительці доведеться стати на захист свого дому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (183)  IMDb: 6.6 (5707)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Везіння
Везіння (2022) #21 5 серпня 2022  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.4
Сюжет Сем Ґрінфілд — найбезталанніша дівчинка у світі! Раптово опинившись у небаченій досі Країні Везіння, вона об'єднується з її чарівними істотами, щоб повернути собі своє удачу.
Везіння Трейлер

Везіння (2022) #21

Luck

Іспанія, США   1 год 45 хв
Читати опис Сем Ґрінфілд — найбезталанніша дівчинка у світі! Раптово опинившись у небаченій досі Країні Везіння, вона об'єднується з її чарівними істотами, щоб повернути собі своє удачу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (81)  IMDb: 6.4 (29133)
Моя оцінка:
/10
Енканто: Світ магії
Енканто: Світ магії (2021) #22 25 листопада 2021  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.2
Сюжет Історія про незвичайну родину Мадриґаль. Вони живуть у чарівному будиночку, захованому в горах Колумбії, у жвавому містечку під назвою Енканто. Магія Енканто благословила кожну дитину в родині унікальним подарунком: від суперсили до дару зцілення. Кожну дитину…окрім Мірабель. Однак, коли дівчина з’ясовує, що магії Енканто загрожує небезпека, Мірабель вирішує, що саме вона, єдина звичайна дитина родини Мадриґаль, має стати останньою надією на порятунок містечка.
Енканто: Світ магії Трейлер

Енканто: Світ магії (2021) #22

Encanto

США, Колумбія   1 год 42 хв
Читати опис Історія про незвичайну родину Мадриґаль. Вони живуть у чарівному будиночку, захованому в горах Колумбії, у жвавому містечку під назвою Енканто. Магія Енканто благословила кожну дитину в родині унікальним подарунком: від суперсили до дару зцілення. Кожну дитину…окрім Мірабель. Однак, коли дівчина з’ясовує, що магії Енканто загрожує небезпека, Мірабель вирішує, що саме вона, єдина звичайна дитина родини Мадриґаль, має стати останньою надією на порятунок містечка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (165)  IMDb: 7.2 (261754)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Рапунцель: Заплутана історія
Рапунцель: Заплутана історія (2010) #23 16 грудня 2010  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.7
Сюжет Привабливий розбійник Флінн подорожує по життю з легкістю, лише тому, що він гарний, балакучий і фартовий. І здавалося, фортуна завжди на його боці, поки одного разу він не вибирає високу вежу в густій хащі лісу в якості «спокійного» притулку. Флінн виявляється зв'язаним по руках і ногах юною красунею по імені Рапунцель. Якщо ви думаєте, що найцікавіше в ній - це 21 метр чарівного золотистого волосся, то ви помиляєтеся! Замкнута в башті і відчайдушно шукає пригод, Рапунцель вирішує використовувати Флінна в якості квитка у великий світ. Спочатку комічне викрадення, потім безневинний шантаж - і ось наші герої на волі. Разом з головними героями в авантюрну подорож вирушають бравий кінь-шукач Максимус, ручний хамелеон і зграя навіжених розбійників...
Рапунцель: Заплутана історія Трейлер

Рапунцель: Заплутана історія (2010) #23

Tangled

6+
США   1 год 40 хв
Читати опис Привабливий розбійник Флінн подорожує по життю з легкістю, лише тому, що він гарний, балакучий і фартовий. І здавалося, фортуна завжди на його боці, поки одного разу він не вибирає високу вежу в густій хащі лісу в якості «спокійного» притулку. Флінн виявляється зв'язаним по руках і ногах юною красунею по імені Рапунцель. Якщо ви думаєте, що найцікавіше в ній - це 21 метр чарівного золотистого волосся, то ви помиляєтеся! Замкнута в башті і відчайдушно шукає пригод, Рапунцель вирішує використовувати Флінна в якості квитка у великий світ. Спочатку комічне викрадення, потім безневинний шантаж - і ось наші герої на волі. Разом з головними героями в авантюрну подорож вирушають бравий кінь-шукач Максимус, ручний хамелеон і зграя навіжених розбійників...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (332)  IMDb: 7.7 (493677)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Як приборкати дракона
Як приборкати дракона (2010) #24 18 березня 2010  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.1
Сюжет Гикач Страхітлива Тріска III, спадкоємець вождя племені вікінгів, страждає від однієї маленької проблеми: він не герой. Щоб завоювати пошану інших, а може і знайти дівчину, він вирішує знищити найстрашнішого з драконів - Нічну Лють. Але, незабаром, він відкриває, що все відоме їм про драконів - брехня. І життя племені залежить від того, чи зможе він стати гарним другом Беззубу.
Як приборкати дракона Трейлер

Як приборкати дракона (2010) #24

How to Train Your Dragon

6+
Топ #51 фільм
США, Франція   1 год 38 хв
Читати опис Гикач Страхітлива Тріска III, спадкоємець вождя племені вікінгів, страждає від однієї маленької проблеми: він не герой. Щоб завоювати пошану інших, а може і знайти дівчину, він вирішує знищити найстрашнішого з драконів - Нічну Лють. Але, незабаром, він відкриває, що все відоме їм про драконів - брехня. І життя племені залежить від того, чи зможе він стати гарним другом Беззубу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (488)  IMDb: 8.1 (799862)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Як приборкати дракона 2
Як приборкати дракона 2 (2014) #25 12 червня 2014  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.8
Сюжет З моменту подій попереднього мультфільму минуло п'ять років. Гикавка і його друзі встигли подорослішати і змужніти. Та й усі вікінги тепер інакше ставляться до драконів. Ця дружба дозволила скандинавським воїнам задуматися про освоєння земель на драконах, а не човнах. Для розвідки і складання мап, Гикавка зі своїм напівхвостим товаришем розвідують прилеглі території. Натрапивши випадково на острів з льоду, герої стають на шляху великого протистояння людини і драконів, яке затіває якийсь незнайомець з надр цього острова.
Як приборкати дракона 2 Трейлер

Як приборкати дракона 2 (2014) #25

How to Train Your Dragon 2

2+
США   1 год 42 хв
Читати опис З моменту подій попереднього мультфільму минуло п'ять років. Гикавка і його друзі встигли подорослішати і змужніти. Та й усі вікінги тепер інакше ставляться до драконів. Ця дружба дозволила скандинавським воїнам задуматися про освоєння земель на драконах, а не човнах. Для розвідки і складання мап, Гикавка зі своїм напівхвостим товаришем розвідують прилеглі території. Натрапивши випадково на острів з льоду, герої стають на шляху великого протистояння людини і драконів, яке затіває якийсь незнайомець з надр цього острова.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (300)  IMDb: 7.8 (363695)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Як приборкати дракона 3: Прихований світ
Як приборкати дракона 3: Прихований світ (2019) #26 21 лютого 2019  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.4
Сюжет Нові пригоди давніх друзів – Гикавки та Беззубика. Селищу, де дракони та вікінги живуть у мирі та спокої, загрожує жорстокий ворог. Щоб захистити свій дім, хоробрий правитель Гикавка та його вірний дракон вирушають у подорож до прихованого міфічного світу.
Як приборкати дракона 3: Прихований світ Трейлер

Як приборкати дракона 3: Прихований світ (2019) #26

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2+
США, Японія   1 год 44 хв
Читати опис Нові пригоди давніх друзів – Гикавки та Беззубика. Селищу, де дракони та вікінги живуть у мирі та спокої, загрожує жорстокий ворог. Щоб захистити свій дім, хоробрий правитель Гикавка та його вірний дракон вирушають у подорож до прихованого міфічного світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (203)  IMDb: 7.4 (150335)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Рая та останній дракон
Рая та останній дракон (2021) #27 4 березня 2021  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.3
Сюжет Події мультфільму розгортаються у альтернативному всесвіті, на Землі, яку населяє древня цивілізація. Тут, у царстві Лумандра, живе безстрашна Рая. Вона чарівна та привітна, має палке серце та понад усе прагне відшукати останнього дракона, що лишився у живих. Але поки що Рая погано розуміє де саме шукати цю дивовижну істоту. Тим часом у водній товщі живе Сісу. Вона залишилась зовсім одна і не знає, що чекає на неї в майбутньому. Проте за певних умов вона може стати людиною та жити новим життям.
Рая та останній дракон Трейлер

Рая та останній дракон (2021) #27

Raya and the Last Dragon

2+
США   1 год 47 хв
Читати опис Події мультфільму розгортаються у альтернативному всесвіті, на Землі, яку населяє древня цивілізація. Тут, у царстві Лумандра, живе безстрашна Рая. Вона чарівна та привітна, має палке серце та понад усе прагне відшукати останнього дракона, що лишився у живих. Але поки що Рая погано розуміє де саме шукати цю дивовижну істоту. Тим часом у водній товщі живе Сісу. Вона залишилась зовсім одна і не знає, що чекає на неї в майбутньому. Проте за певних умов вона може стати людиною та жити новим життям.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (184)  IMDb: 7.3 (171548)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $17.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 399 грн
Спіріт — душа прерій
Спіріт — душа прерій (2002) #28 24 травня 2002  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.2
Сюжет Цей анімований пригодницький мультфільм розповідає історію Спірита — дикого мустанга, спійманого жорстокими кавалеристами на Дикому Заході.
Спіріт — душа прерій Трейлер

Спіріт — душа прерій (2002) #28

Spirit: Stallion of the Cimarron

2+
США   1 год 23 хв
Читати опис Цей анімований пригодницький мультфільм розповідає історію Спірита — дикого мустанга, спійманого жорстокими кавалеристами на Дикому Заході.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (136)  IMDb: 7.2 (85227)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Відьмак. Кошмар Вовка
Відьмак. Кошмар Вовка (2021) #29 23 серпня 2021  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Мультсеріал розповість історію Весеміра, наставника Ґеральта з Рівії та майстра відьмацької Школи Вовка. Весемір розслідує хто стоїть за нападами чудовиськ на простих людей. У своїй подорожі він розкриває ганебну таємницю відьмаків і стикається з наслідками власних минулих вчинків.
Відьмак. Кошмар Вовка Трейлер

Відьмак. Кошмар Вовка (2021) #29

The Witcher: Nightmare of the Wolf

США, Південна Корея, Японія   1 год 23 хв
Читати опис Мультсеріал розповість історію Весеміра, наставника Ґеральта з Рівії та майстра відьмацької Школи Вовка. Весемір розслідує хто стоїть за нападами чудовиськ на простих людей. У своїй подорожі він розкриває ганебну таємницю відьмаків і стикається з наслідками власних минулих вчинків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (93)  IMDb: 7.2 (50176)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Вперед і вгору
Вперед і вгору (2009) #30 18 червня 2009  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.3
Сюжет Головний герой мультфільму Карл ніколи не гнався за результатом. Він усе робив від душі і з любов'ю. У цієї людини усе життя було захопливим процесом. Але, через смерть дружини, він забув про те, що таке життя. Та завдяки подорожі і зустрічі з Расселом, і Даґом він знову згадує про це.
Вперед і вгору Трейлер

Вперед і вгору (2009) #30

Up

2+
США   1 год 36 хв
Читати опис Головний герой мультфільму Карл ніколи не гнався за результатом. Він усе робив від душі і з любов'ю. У цієї людини усе життя було захопливим процесом. Але, через смерть дружини, він забув про те, що таке життя. Та завдяки подорожі і зустрічі з Расселом, і Даґом він знову згадує про це.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (444)  IMDb: 8.3 (1123570)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: