Кріс Ведж

Chris Wedge

Дата народження: 20 березня 1957 (66 років)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Бінґемтон, Нью-Йорк, США

Зріст: 183 см

Всього фільмів (на сайті): 31

Ролі: актор (23), продюсер (18), режисер ★ 7.86 (5), сценарист ★ 6.75 (2)

Фільмографія

Знайдено 31 результат

Ice Age: Scrat Tales (2022) продюсер, актор у ролі Scrat 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Six all-new animated shorts starring Scrat, the hapless saber-toothed squirrel of the "Ice Age" adventures, who experiences the ups and downs of fatherhood.
Трейлер

Ice Age: Scrat Tales (2022)

Ice Age: Scrat Tales

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
продюсер, актор у ролі Scrat
США
Читати опис (англ.) Six all-new animated shorts starring Scrat, the hapless saber-toothed squirrel of the "Ice Age" adventures, who experiences the ups and downs of fatherhood.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.3 (2574)
Моя оцінка:
/10
Шпигуни під прикриттям
Шпигуни під прикриттям (2019) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.8
Сюжет У цьому мультфільмі в усій красі постає неперевершений шпигун Ленс Стерлінґ, який рятує світ від серйозних загроз. Він впевнений у своїх силах, розумний, досвідчений та вправний. Утім він часто залежить від технічного розуму молодого, але геніального винахідника Волтера Беккета. Усі розроблені ним пристрої використовує у своїй роботі Ленс. Але більш незграбного хлопця годі й шукати...
Шпигуни під прикриттям Трейлер

Шпигуни під прикриттям (2019)

Spies in Disguise

2+
продюсер
США   1 год 42 хв
Читати опис У цьому мультфільмі в усій красі постає неперевершений шпигун Ленс Стерлінґ, який рятує світ від серйозних загроз. Він впевнений у своїх силах, розумний, досвідчений та вправний. Утім він часто залежить від технічного розуму молодого, але геніального винахідника Волтера Беккета. Усі розроблені ним пристрої використовує у своїй роботі Ленс. Але більш незграбного хлопця годі й шукати...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (100)  IMDb: 6.8 (55939)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Фердинанд
Фердинанд (2017) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.7
Сюжет Це – історія про чемного бика, якого навіть важко собі уявити. Безтурботному життю на сімейній фермі настає кінець, коли Фердинанда відправляють до школи бойових биків, де його лагідна та миролюбна вдача вступає в суперечку з норовом одноплемінників. За підтримки екзальтованого козла на ім’я Лупе й ватаги шалених їжаків, Фердинанду вистачає мужності лишитися самим собою, влаштувавши «велику втечу» разом з новими друзями до милої його серцю домівки.
Фердинанд Трейлер

Фердинанд (2017)

Ferdinand

6+
продюсер
США   1 год 48 хв
Читати опис Це – історія про чемного бика, якого навіть важко собі уявити. Безтурботному життю на сімейній фермі настає кінець, коли Фердинанда відправляють до школи бойових биків, де його лагідна та миролюбна вдача вступає в суперечку з норовом одноплемінників. За підтримки екзальтованого козла на ім’я Лупе й ватаги шалених їжаків, Фердинанду вистачає мужності лишитися самим собою, влаштувавши «велику втечу» разом з новими друзями до милої його серцю домівки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (111)  IMDb: 6.7 (62982)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Автомонстри
Автомонстри (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.7
Сюжет Небачене досі поєднання фільму і анімації з бюджетом понад $ 100 млн. Головні герої – велетенські вантажівки-монстри, які здатні подолати будь-які перешкоди. Ці машини – неймовірний і захопливий винахід новітньої комп’ютерної графіки. Пориньте у світ яскравого шоу і напружених змагань!
Автомонстри Трейлер

Автомонстри (2016)

Monster Trucks

6+
режисер
США   1 год 44 хв
Читати опис Небачене досі поєднання фільму і анімації з бюджетом понад $ 100 млн. Головні герої – велетенські вантажівки-монстри, які здатні подолати будь-які перешкоди. Ці машини – неймовірний і захопливий винахід новітньої комп’ютерної графіки. Пориньте у світ яскравого шоу і напружених змагань!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (49)  IMDb: 5.7 (18647)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
Скрет: Відкритий космос
Скрет: Відкритий космос (2016) актор у ролі Scrat, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.5
Сюжет Скрета захопили Скретозони і, звісно, відібрали його жолудь. Тепер Скрет має врятувати свій заповітний горішок і втекти до того, як інопланетяни схоплять його знову.
Скрет: Відкритий космос

Скрет: Відкритий космос (2016)

Scrat: Spaced Out

актор у ролі Scrat, продюсер
США   15 хв
Читати опис Скрета захопили Скретозони і, звісно, відібрали його жолудь. Тепер Скрет має врятувати свій заповітний горішок і втекти до того, як інопланетяни схоплять його знову.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 6.5 (1127)
Моя оцінка:
/10
Льодовиковий період: Курс на зіткнення
Льодовиковий період: Курс на зіткнення (2016) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.7
Сюжет Скрат катапультується у космос, розпочинаючи шалену гонитву у невагомості за жаданим горіхом. Він мимоволі відправляє метеорит на зіткнення із Землею, що стає причиною неймовірних пригод Менні, Дієго та Сіда. Ніхто не чує скажений крик Скрата у космосі, але троє друзів – разом із божевільним Баком – змушені втрутитися, аби рятувати світ в оточенні гігантських хвиль, потужних електричних розрядів та інших дивовижних потойбічних явищ, спричинених витівками Скрата.
Льодовиковий період: Курс на зіткнення Трейлер

Льодовиковий період: Курс на зіткнення (2016)

Ice Age: Collision Course

6+
продюсер, актор у ролі Scrat
США   1 год 34 хв
Читати опис Скрат катапультується у космос, розпочинаючи шалену гонитву у невагомості за жаданим горіхом. Він мимоволі відправляє метеорит на зіткнення із Землею, що стає причиною неймовірних пригод Менні, Дієго та Сіда. Ніхто не чує скажений крик Скрата у космосі, але троє друзів – разом із божевільним Баком – змушені втрутитися, аби рятувати світ в оточенні гігантських хвиль, потужних електричних розрядів та інших дивовижних потойбічних явищ, спричинених витівками Скрата.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (138)  IMDb: 5.7 (73992)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 99 грн
Льодовиковий період: Погоня за яйцями
Льодовиковий період: Погоня за яйцями (2016) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 5.9
Сюжет Нові та старі пригоди забавної і божевільної білки і героїв з Льодовикового періоду в наборі короткометражних мультфільмів.
Льодовиковий період: Погоня за яйцями Трейлер

Льодовиковий період: Погоня за яйцями (2016)

Ice Age: The Great Egg-Scapade

продюсер, актор у ролі Scrat
США   25 хв
Читати опис Нові та старі пригоди забавної і божевільної білки і героїв з Льодовикового періоду в наборі короткометражних мультфільмів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (13)  IMDb: 5.9 (3937)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Космічна скратастрофа
Космічна скратастрофа (2015) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.8
Сюжет Короткометражний мультфільм про білку на ім'я Скрат. У цій короткометражці в пародійній формі розповідається про появу Сонячної системи.
Космічна скратастрофа Трейлер

Космічна скратастрофа (2015)

Cosmic Scrat-tastrophe

продюсер, актор у ролі Scrat
США   5 хв
Читати опис Короткометражний мультфільм про білку на ім'я Скрат. У цій короткометражці в пародійній формі розповідається про появу Сонячної системи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (10)  IMDb: 6.8 (3189)
Моя оцінка:
/10
Ріо 2
Ріо 2 (2014) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.3
Сюжет Покинувши чарівне місто Ріо і відправившись в ризиковану подорож в нетрі річки Амазонки заради возз'єднання сім'ї, герої мультфільму "Ріо 2" Блу, Перлинка і троє їхніх діточок потрапляють у справжню халепу. За межами рідної стихії, на невідомій землі Голубчикові доводиться зіткнутися з найжахливішим супротивником - власним тестем, рятуючись від підступних планів помсти з боку Найджела.
Ріо 2 Трейлер

Ріо 2 (2014)

Rio 2

0+
продюсер
США   1 год 41 хв
Читати опис Покинувши чарівне місто Ріо і відправившись в ризиковану подорож в нетрі річки Амазонки заради возз'єднання сім'ї, герої мультфільму "Ріо 2" Блу, Перлинка і троє їхніх діточок потрапляють у справжню халепу. За межами рідної стихії, на невідомій землі Голубчикові доводиться зіткнутися з найжахливішим супротивником - власним тестем, рятуючись від підступних планів помсти з боку Найджела.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (105)  IMDb: 6.3 (99513)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Епік
Епік (2013) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.6
Сюжет Мері, дівчинка-підліток, потрапляє у світ Листяних Людей. Це істоти, схожі на людей, але дуже маленьких розмірів. Вони захищають зелений світ усієї планети. Цього разу їх викликають жучки, коли зеленим загрожує небезпека у вигляді дивних монстрів, які знищують усе, що росте. Ними керує зла павучиха. Разом з зеленими лицарями, Мері повинна врятувати природу.
Епік Трейлер

Епік (2013)

Epic

2+
режисер, сценарист
США   1 год 42 хв
Читати опис Мері, дівчинка-підліток, потрапляє у світ Листяних Людей. Це істоти, схожі на людей, але дуже маленьких розмірів. Вони захищають зелений світ усієї планети. Цього разу їх викликають жучки, коли зеленим загрожує небезпека у вигляді дивних монстрів, які знищують усе, що росте. Ними керує зла павучиха. Разом з зеленими лицарями, Мері повинна врятувати природу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (84)  IMDb: 6.6 (109464)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф
Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф (2012) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет Після пригод під землею пройшло сім років. Відбувся дрейф континентів. Головні герої мультфільму, відірвані від рідних, змушені використовувати айсберг в якості плоту. Вони перетинають океан і потрапляють у невідомі їм раніше землі з екзотичними тваринами і піратами, вороже налаштованими до них. Білці Скрету вдається спіймати свій жолудь, але він переміщується у нові для нього землі.
Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф Трейлер

Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф (2012)

Ice Age: Continental Drift

0+
продюсер, актор у ролі Scrat
США   1 год 28 хв
Читати опис Після пригод під землею пройшло сім років. Відбувся дрейф континентів. Головні герої мультфільму, відірвані від рідних, змушені використовувати айсберг в якості плоту. Вони перетинають океан і потрапляють у невідомі їм раніше землі з екзотичними тваринами і піратами, вороже налаштованими до них. Білці Скрету вдається спіймати свій жолудь, але він переміщується у нові для нього землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (248)  IMDb: 6.5 (223016)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Льодовиковий період: Різдво мамонтів
Льодовиковий період: Різдво мамонтів (2011) актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.4
Сюжет Коли Сід випадково руйнує різдвяний камінь, Менні говорить йому, що Сід потрапив у чорний список Санти, і що лінивцеві доведеться летіти на північний полюс просити вибачення у Санти. На північному полюсі Сід хотів все зробити як краще, але тільки погіршив ситуацію. Тепер справа за Менні і компанією, тільки вони об'єднавшись збережуть Різдво для всього світу!
Льодовиковий період: Різдво мамонтів Трейлер

Льодовиковий період: Різдво мамонтів (2011)

Ice Age: A Mammoth Christmas

0+
актор у ролі Scrat
США   26 хв
Читати опис Коли Сід випадково руйнує різдвяний камінь, Менні говорить йому, що Сід потрапив у чорний список Санти, і що лінивцеві доведеться летіти на північний полюс просити вибачення у Санти. На північному полюсі Сід хотів все зробити як краще, але тільки погіршив ситуацію. Тепер справа за Менні і компанією, тільки вони об'єднавшись збережуть Різдво для всього світу!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (29)  IMDb: 6.4 (11186)
Моя оцінка:
/10
Скрат і континентальний злам 2
Скрат і континентальний злам 2 (2011) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.8
Сюжет Чергові пригоди білки, в результаті якого відбулося утворення континентів на Землі..
Скрат і континентальний злам 2 Трейлер

Скрат і континентальний злам 2 (2011)

Scrat's Continental Crack-Up: Part 2

продюсер, актор у ролі Scrat
США   3 хв
Читати опис Чергові пригоди білки, в результаті якого відбулося утворення континентів на Землі..
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (11)  IMDb: 6.8 (2247)
Моя оцінка:
/10
Ріо
Ріо (2011) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.9
Сюжет Красивий і дуже недалекий папуга, що народився у неволі в невеликому містечку штату Міннесота, летить у пошуках пригод, на батьківщину предків, в Ріо-де-Жанейро.
Ріо Трейлер

Ріо (2011)

Rio

0+
продюсер
США   1 год 36 хв
Читати опис Красивий і дуже недалекий папуга, що народився у неволі в невеликому містечку штату Міннесота, летить у пошуках пригод, на батьківщину предків, в Ріо-де-Жанейро.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (211)  IMDb: 6.9 (246349)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Скрат та континентальний перелом
Скрат та континентальний перелом (2010) актор у ролі Scrat, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.5
Сюжет Про те, як утворились континенти.
Короткометражка, що передує четвертій частині
Скрат та континентальний перелом Трейлер

Скрат та континентальний перелом (2010)

Scrat's Continental Crack-Up

актор у ролі Scrat, продюсер
США   3 хв
Читати опис Про те, як утворились континенти.
Короткометражка, що передує четвертій частині
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (24)  IMDb: 7.5 (3030)
Моя оцінка:
/10
Закохатися у Скретті
Закохатися у Скретті (2009) актор  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A behind the scenes video about Scrat and Scratte detailing how Scrat and Scratte was made, and about other possible endings to Ice Age: Dawn of the Dinosaurs.
Закохатися у Скретті

Закохатися у Скретті (2009)

Falling for Scratte

актор
США   9 хв
Читати опис (англ.) A behind the scenes video about Scrat and Scratte detailing how Scrat and Scratte was made, and about other possible endings to Ice Age: Dawn of the Dinosaurs.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (85)
Моя оцінка:
/10
Льодовиковий період 3: Ера динозаврів
Льодовиковий період 3: Ера динозаврів (2009) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.9
Сюжет До подій «Льодовикового періоду 3» життя головних героїв мультфільму зазнає деяких змін. Мамонти Манфред та Еллі очікують появи на світ детинча; саблезубий тигр Дієго впав у роздуми о том, чи не став він занадто «м’якотілим у компанії своїх друзів; ленивець Сід, марячи бажанням створити власне плем`я, вирішив вкрасти кілька яєць динозавра. Відправляючись рятувати Сіда, друзі потрапляють у таємничий рослинний світ, схований під товщою льоду, де вони стикаються з динозаврами, а також знайомляться з винищувачем динозаврів — ласкою Бак.
Льодовиковий період 3: Ера динозаврів Трейлер

Льодовиковий період 3: Ера динозаврів (2009)

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

0+
продюсер, актор у ролі Scrat
США   1 год 34 хв
Читати опис До подій «Льодовикового періоду 3» життя головних героїв мультфільму зазнає деяких змін. Мамонти Манфред та Еллі очікують появи на світ детинча; саблезубий тигр Дієго впав у роздуми о том, чи не став він занадто «м’якотілим у компанії своїх друзів; ленивець Сід, марячи бажанням створити власне плем`я, вирішив вкрасти кілька яєць динозавра. Відправляючись рятувати Сіда, друзі потрапляють у таємничий рослинний світ, схований під товщою льоду, де вони стикаються з динозаврами, а також знайомляться з винищувачем динозаврів — ласкою Бак.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (291)  IMDb: 6.9 (262045)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Виживання Сіда
Виживання Сіда (2008) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.5
Сюжет Сід веде дітей в похід, потрапляючи на шляху у всілякі колотнечі . Зрештою діти втомлюються від нескінченних пустощів лінивця і беруть владу в свої рученятка.
Виживання Сіда Трейлер

Виживання Сіда (2008)

Surviving Sid

0+
продюсер, актор у ролі Scrat
США   7 хв
Читати опис Сід веде дітей в похід, потрапляючи на шляху у всілякі колотнечі . Зрештою діти втомлюються від нескінченних пустощів лінивця і беруть владу в свої рученятка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (23)  IMDb: 6.5 (1664)
Моя оцінка:
/10
Хортон
Хортон (2008) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.8
Сюжет Гортон - надміру цікаве слоненя (як, утім, і всі вони, тож дивуватися не варто). Та лісова громада вважає його неадекватним - адже Гортону постійно щось верзеться. Та це - не тривожні симптоми, а всього-на-всього унікальний, надзвичайно гострий слух. Його благають про допомогу крихітні істоти - хтоськи, які заснували місто Хтовілль розміром із пилинку. І добрий Гортон вирішує за будь-яку ціну порятувати малечу від загрози. Адже, за його філософією, "жива істота - це жива істота, незалежно від розміру".
Хортон

Хортон (2008)

Horton Hears a Who!

0+
продюсер
США   1 год 26 хв
Читати опис Гортон - надміру цікаве слоненя (як, утім, і всі вони, тож дивуватися не варто). Та лісова громада вважає його неадекватним - адже Гортону постійно щось верзеться. Та це - не тривожні симптоми, а всього-на-всього унікальний, надзвичайно гострий слух. Його благають про допомогу крихітні істоти - хтоськи, які заснували місто Хтовілль розміром із пилинку. І добрий Гортон вирішує за будь-яку ціну порятувати малечу від загрози. Адже, за його філософією, "жива істота - це жива істота, незалежно від розміру".
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (97)  IMDb: 6.8 (149459)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Шаблезубі білки. Частина 2
Шаблезубі білки. Частина 2 (2006) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.5
Сюжет Шаблезуба білка, що любилася всім, з «Льодовикового періоду» в невеликому мульті, в якому вона знаходить машину часу і...
Шаблезубі білки. Частина 2 Трейлер

Шаблезубі білки. Частина 2 (2006)

No Time for Nuts

0+
продюсер, актор у ролі Scrat
США   7 хв
Читати опис Шаблезуба білка, що любилася всім, з «Льодовикового періоду» в невеликому мульті, в якому вона знаходить машину часу і...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (43)  IMDb: 7.5 (4312)
Моя оцінка:
/10
Льодовиковий період 2: Глобальне потепління
Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006) продюсер, актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 6.8
Сюжет Льодовиковий період закінчився, і долині, де живуть Менні, Діего та Сід загрожує повінь Їм доведеться об'єднатися, щоб попередити про небезпеку інших жителів.
Льодовиковий період 2: Глобальне потепління Трейлер

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006)

Ice Age: The Meltdown

6+
продюсер, актор у ролі Scrat
США   1 год 31 хв
Читати опис Льодовиковий період закінчився, і долині, де живуть Менні, Діего та Сід загрожує повінь Їм доведеться об'єднатися, щоб попередити про небезпеку інших жителів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (298)  IMDb: 6.8 (294616)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Роботи
Роботи (2005) режисер, актор у ролі Wonderbot / Phone Booth  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.4
Сюжет Уперше вам відкриється повністю вигаданий світ, населений виключно роботами. Як і в світі людей у них є своя соціальна драбина, свої герої та вигнанці. Молодий геніальний винахідник Родні мріє зробити світ роботів кращим і зустрітися зі своїм кумиром Біґ Ботом. А ще йому дуже подобається одна молоденька робот Каппі. Але на шляху всіх його планів стоїть безчесний тиран , який очолив корпорацію Біґ Бота.
Роботи Трейлер

Роботи (2005)

Robots

6+
режисер, актор у ролі Wonderbot / Phone Booth
США   1 год 31 хв
Читати опис Уперше вам відкриється повністю вигаданий світ, населений виключно роботами. Як і в світі людей у них є своя соціальна драбина, свої герої та вигнанці. Молодий геніальний винахідник Родні мріє зробити світ роботів кращим і зустрітися зі своїм кумиром Біґ Ботом. А ще йому дуже подобається одна молоденька робот Каппі. Але на шляху всіх його планів стоїть безчесний тиран , який очолив корпорацію Біґ Бота.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (108)  IMDb: 6.4 (160655)
Моя оцінка:
/10
Втрачений горіх
Втрачений горіх (2002) актор у ролі Scrat, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.3
Сюжет Знаменита білка з «Льодовикового періоду» ганяється за горіхами в процесі польоту з обриву до землі.
Втрачений горіх

Втрачений горіх (2002)

Gone Nutty

актор у ролі Scrat, продюсер
США   5 хв
Читати опис Знаменита білка з «Льодовикового періоду» ганяється за горіхами в процесі польоту з обриву до землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (39)  IMDb: 7.3 (4351)
Моя оцінка:
/10
Льодовиковий період
Льодовиковий період (2002) режисер, актор у ролі Dodo / Scrat  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 7.5
Сюжет 20 тис. років назад. Щоб уникнути холоду від настання льодовикового періоду , тварини мігрують на південь. Проте деякі з них все-таки вирішують залишитися — самотній, похмурий мамонт Манфред, а також відчайдушний лінивець Сід. Випадково ця парочка натрапляє на людське дитинча. Вони наважуються повернути його людям і вирушають в подорож. По дорозі вони зустрічають шаблезубого хитрого тигра. І тепер цю дивну компанію чекають веселі та небезпечні пригоди!
Льодовиковий період Трейлер

Льодовиковий період (2002)

Ice Age

0+
Топ #68 фільм
режисер, актор у ролі Dodo / Scrat
США   1 год 21 хв
Читати опис 20 тис. років назад. Щоб уникнути холоду від настання льодовикового періоду , тварини мігрують на південь. Проте деякі з них все-таки вирішують залишитися — самотній, похмурий мамонт Манфред, а також відчайдушний лінивець Сід. Випадково ця парочка натрапляє на людське дитинча. Вони наважуються повернути його людям і вирушають в подорож. По дорозі вони зустрічають шаблезубого хитрого тигра. І тепер цю дивну компанію чекають веселі та небезпечні пригоди!
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (489)  IMDb: 7.5 (514618)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Бі-Бі-Сі. Сніданок
Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—) актор у ролі Self - Natural England 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
Бі-Бі-Сі. Сніданок

Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—)

Breakfast

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Новини Поновлений серіал
актор у ролі Self - Natural England
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (418)
Моя оцінка:
/10
Ґріфіни
Ґріфіни (1999) актор у ролі Scrat  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.2
Сюжет У центрі подій — Ґріфіни — неблагонадійна родина, що складається з батьків Пітера та Лоїс, їхніх дітей Меґ, Кріса та Стюї, та їхнього антропоморфного собаки Браяна. У шоу часто використовуються врізки, часто у вигляді коротких уривків-пародій на явища американської культури, політики, або повсякдення.
Ґріфіни Трейлер

Ґріфіни (1999)

Family Guy

16+
Серіал 22 сезони, 423 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Scrat
США   22 хв
Читати опис У центрі подій — Ґріфіни — неблагонадійна родина, що складається з батьків Пітера та Лоїс, їхніх дітей Меґ, Кріса та Стюї, та їхнього антропоморфного собаки Браяна. У шоу часто використовуються врізки, часто у вигляді коротких уривків-пародій на явища американської культури, політики, або повсякдення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (94)  IMDb: 8.2 (361687)
Моя оцінка:
/10
Bunny (1998) сценарист, режисер 5.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Bunny, an elderly rabbit who uses a walker, is in her kitchen one night baking a cake. A photograph from her wedding day is on her wall. A pesky and persistent moth bangs about the kitchen. She shoos it outside, turns off the porch light, and returns to her baking. The moth finds its way back into the kitchen, she bats it with a wooden spoon, and it falls into the mix. She stirs it up, pours the batter into a pan, and pops it into the oven. But the moth isn't done: it has a different mission, turning the oven into a portal, and inviting Bunny on a voyage of reunion.
Трейлер

Bunny (1998)

Bunny

сценарист, режисер
США   7 хв
Читати опис (англ.) Bunny, an elderly rabbit who uses a walker, is in her kitchen one night baking a cake. A photograph from her wedding day is on her wall. A pesky and persistent moth bangs about the kitchen. She shoos it outside, turns off the porch light, and returns to her baking. The moth finds its way back into the kitchen, she bats it with a wooden spoon, and it falls into the mix. She stirs it up, pours the batter into a pan, and pops it into the oven. But the moth isn't done: it has a different mission, turning the oven into a portal, and inviting Bunny on a voyage of reunion.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.7 (2074)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (479)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: