Джаред Буш

Jared Bush

Дата народження: 12 червня 1974 (49 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: США

Всього фільмів (на сайті): 10

Ролі: сценарист ★ 8.1 (6), актор (4), продюсер (4), режисер ★ 8.23 (2), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 10 результатів

Зоотрополіс+
Зоотрополіс+ (2022) продюсер, актор у ролі Pronk Oryx-Antlerson  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.8
Сюжет Пригоди істот найнеймовірнішого мегаполісу: Зоотрополісу.
Зоотрополіс+ Трейлер

Зоотрополіс+ (2022)

Zootopia+

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
продюсер, актор у ролі Pronk Oryx-Antlerson
США
Читати опис Пригоди істот найнеймовірнішого мегаполісу: Зоотрополісу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (10)  IMDb: 6.8 (5136)
Моя оцінка:
/10
Енканто: Світ магії
Енканто: Світ магії (2021) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.2
Сюжет Історія про незвичайну родину Мадриґаль. Вони живуть у чарівному будиночку, захованому в горах Колумбії, у жвавому містечку під назвою Енканто. Магія Енканто благословила кожну дитину в родині унікальним подарунком: від суперсили до дару зцілення. Кожну дитину…окрім Мірабель. Однак, коли дівчина з’ясовує, що магії Енканто загрожує небезпека, Мірабель вирішує, що саме вона, єдина звичайна дитина родини Мадриґаль, має стати останньою надією на порятунок містечка.
Енканто: Світ магії Трейлер

Енканто: Світ магії (2021)

Encanto

режисер, сценарист
США, Колумбія   1 год 42 хв
Читати опис Історія про незвичайну родину Мадриґаль. Вони живуть у чарівному будиночку, захованому в горах Колумбії, у жвавому містечку під назвою Енканто. Магія Енканто благословила кожну дитину в родині унікальним подарунком: від суперсили до дару зцілення. Кожну дитину…окрім Мірабель. Однак, коли дівчина з’ясовує, що магії Енканто загрожує небезпека, Мірабель вирішує, що саме вона, єдина звичайна дитина родини Мадриґаль, має стати останньою надією на порятунок містечка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (161)  IMDb: 7.2 (257366)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Рая та останній дракон
Рая та останній дракон (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.3
Сюжет Події мультфільму розгортаються у альтернативному всесвіті, на Землі, яку населяє древня цивілізація. Тут, у царстві Лумандра, живе безстрашна Рая. Вона чарівна та привітна, має палке серце та понад усе прагне відшукати останнього дракона, що лишився у живих. Але поки що Рая погано розуміє де саме шукати цю дивовижну істоту. Тим часом у водній товщі живе Сісу. Вона залишилась зовсім одна і не знає, що чекає на неї в майбутньому. Проте за певних умов вона може стати людиною та жити новим життям.
Рая та останній дракон Трейлер

Рая та останній дракон (2021)

Raya and the Last Dragon

2+
продюсер
США   1 год 47 хв
Читати опис Події мультфільму розгортаються у альтернативному всесвіті, на Землі, яку населяє древня цивілізація. Тут, у царстві Лумандра, живе безстрашна Рая. Вона чарівна та привітна, має палке серце та понад усе прагне відшукати останнього дракона, що лишився у живих. Але поки що Рая погано розуміє де саме шукати цю дивовижну істоту. Тим часом у водній товщі живе Сісу. Вона залишилась зовсім одна і не знає, що чекає на неї в майбутньому. Проте за певних умов вона може стати людиною та жити новим життям.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (174)  IMDb: 7.3 (169451)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $17.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 399 грн
Into the Unknown: Making Frozen 2 (2020) зіграв самого себе 6.0 imdb 8.5
Сюжет (англ.) With less than a year until the world premiere of Frozen II (2019), the filmmakers, artists, songwriters and cast open their doors to cameras for a six-part documentary series to reveal the...
Трейлер

Into the Unknown: Making Frozen 2 (2020)

Into the Unknown: Making Frozen 2

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Документальний Завершений
зіграв самого себе
США   43 хв
Читати опис (англ.) With less than a year until the world premiere of Frozen II (2019), the filmmakers, artists, songwriters and cast open their doors to cameras for a six-part documentary series to reveal the...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.5 (905)
Моя оцінка:
/10
Ваяна
Ваяна (2016) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.6
Сюжет Серед мальовничих островів Тихого океану юна дівчина вирушає у сповнену небезпек мандрівку. Завдань всього-нічого: виконати заповіти предків, знайти втрачену родину, подолати безкрайній океан, який населяють страхітливі морські істоти і знайти своє справжнє призначення. Час вирушати в захопливу і яскраву анімаційну експедицію!
Ваяна Трейлер

Ваяна (2016)

Moana

6+
сценарист
США   1 год 47 хв
Читати опис Серед мальовничих островів Тихого океану юна дівчина вирушає у сповнену небезпек мандрівку. Завдань всього-нічого: виконати заповіти предків, знайти втрачену родину, подолати безкрайній океан, який населяють страхітливі морські істоти і знайти своє справжнє призначення. Час вирушати в захопливу і яскраву анімаційну експедицію!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (269)  IMDb: 7.6 (372725)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Imagining Zootopia (2016) актор у ролі Self - Interviewee / Co-Writer and Co-Director 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) An examination of the making of the film, Zootopia (2016)

Imagining Zootopia (2016)

Imagining Zootopia

актор у ролі Self - Interviewee / Co-Writer and Co-Director
США   47 хв
Читати опис (англ.) An examination of the making of the film, Zootopia (2016)
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (55)
Моя оцінка:
/10
Зоотрополіс
Зоотрополіс (2016) режисер, сценарист, актор у ролі Pronk Oryx-Antlerson  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.0
Сюжет Багато хто в дитинстві мріє побувати в мультяшному світі дикої природи, де в одному місці живуть тварини з усієї планети. Зоотрополис - це і є сучасна цивілізація, яку населяють абсолютно різні представники тваринного світу. Вони живуть у цьому соціумі, спілкуються між собою, заводят сім'ї і навіть ходять на роботу. За порядком у місті, як і в світі людей, стежить поліція. Саме офіцерам поліції належить розкрити складну справу, від якої залежатиме доля всіх мешканців Зоотрополісу. За цю нелегку справу беруться життєрадісна кролиця Джуді Хопс і її балакучий напарник – Нік Уайлд.
Зоотрополіс Трейлер

Зоотрополіс (2016)

Zootopia

6+
Топ #41 фільм
режисер, сценарист, актор у ролі Pronk Oryx-Antlerson
США   1 год 49 хв
Читати опис Багато хто в дитинстві мріє побувати в мультяшному світі дикої природи, де в одному місці живуть тварини з усієї планети. Зоотрополис - це і є сучасна цивілізація, яку населяють абсолютно різні представники тваринного світу. Вони живуть у цьому соціумі, спілкуються між собою, заводят сім'ї і навіть ходять на роботу. За порядком у місті, як і в світі людей, стежить поліція. Саме офіцерам поліції належить розкрити складну справу, від якої залежатиме доля всіх мешканців Зоотрополісу. За цю нелегку справу беруться життєрадісна кролиця Джуді Хопс і її балакучий напарник – Нік Уайлд.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (574)  IMDb: 8.0 (540120)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Пенн Зеро - Герой на півставки
Пенн Зеро - Герой на півставки (2014—2017) сценарист, ідея, продюсер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.0
Сюжет Хлопець, народжений у сім'ї супергероїв, має бути гідним послідовником родинного покликання. Проте Пенну передалася лише половина дивовижних здібностей батьків. Хлопчик на подив і не думав про славу супергероя і зовсім не виділявся на фоні своїх шкільних товаришів, Буна і Саші. Але під впливом біди, що трапилася із його дядьком і тіткою, у Пенні активується прихований потенціал, і він готовий битися з лиходіями, рятуючи близьких людей.

Врятувавши родичів Пенн та його друзі вирішують продовжувати корисну справу. Друзі подорожують різними світами, де наводять лад і рятують всіх, хто потрапив у біду. Бути супергероєм відважному Пенну сподобалося і він став працювати над собою, щоб і надалі розвивати закладені здібності. Це стане йому в нагоді, адже злодій Ріппен приготував велику капость сміливій команді.
Пенн Зеро - Герой на півставки Трейлер

Пенн Зеро - Герой на півставки (2014—2017)

Penn Zero: Part-Time Hero

Серіал 2 сезони, 61 епізод Завершений
сценарист, ідея, продюсер
США   22 хв
Читати опис Хлопець, народжений у сім'ї супергероїв, має бути гідним послідовником родинного покликання. Проте Пенну передалася лише половина дивовижних здібностей батьків. Хлопчик на подив і не думав про славу супергероя і зовсім не виділявся на фоні своїх шкільних товаришів, Буна і Саші. Але під впливом біди, що трапилася із його дядьком і тіткою, у Пенні активується прихований потенціал, і він готовий битися з лиходіями, рятуючи близьких людей.

Врятувавши родичів Пенн та його друзі вирішують продовжувати корисну справу. Друзі подорожують різними світами, де наводять лад і рятують всіх, хто потрапив у біду. Бути супергероєм відважному Пенну сподобалося і він став працювати над собою, щоб і надалі розвивати закладені здібності. Це стане йому в нагоді, адже злодій Ріппен приготував велику капость сміливій команді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (2323)
Моя оцінка:
/10
All of Us (2003—2007) сценарист, продюсер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) All of Us is inspired by the domestic adventures of entertainment superstars Will Smith and Jada Pinkett-Smith and reflects a new generation's enlightened attitude toward the extended family dynamic with humor, sensitivity and heart. Robert James, an entertainment reporter for a local Los Angeles television station whose best friend is also his publicist, the three-time divorced Dirk. Robert is handsome, smart and a thoroughly modern man in his thinking, as he should be, considering his romantic and parental entanglements. On the verge of finalizing his divorce from the somewhat self-absorbed Neesee, the mother of their endearing five-year-old son, Bobby, Jr., he is madly in love with Tia, a funny, clever kindergarten teacher. This humorous and heartwarming comedy is a fresh, timely look at many young parents' new, compassionate attitude toward how divorced parents raise their children together.

All of Us (2003—2007)

All of Us

Серіал 4 сезони, 87 епізодів Скасований
сценарист, продюсер
США   30 хв
Читати опис (англ.) All of Us is inspired by the domestic adventures of entertainment superstars Will Smith and Jada Pinkett-Smith and reflects a new generation's enlightened attitude toward the extended family dynamic with humor, sensitivity and heart. Robert James, an entertainment reporter for a local Los Angeles television station whose best friend is also his publicist, the three-time divorced Dirk. Robert is handsome, smart and a thoroughly modern man in his thinking, as he should be, considering his romantic and parental entanglements. On the verge of finalizing his divorce from the somewhat self-absorbed Neesee, the mother of their endearing five-year-old son, Bobby, Jr., he is madly in love with Tia, a funny, clever kindergarten teacher. This humorous and heartwarming comedy is a fresh, timely look at many young parents' new, compassionate attitude toward how divorced parents raise their children together.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (1673)
Моя оцінка:
/10
Baby Bob (2002—2003) сценарист 0.0 imdb 3.8
Сюжет (англ.) A married couple is shocked when they realize that they must deal with the fact that their six-month-old baby son can talk.

Baby Bob (2002—2003)

Baby Bob

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Завершений
сценарист
США   30 хв
Читати опис (англ.) A married couple is shocked when they realize that they must deal with the fact that their six-month-old baby son can talk.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.8 (189)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: