7.2
108

1899 (2022)

1899

TV-MA  •  60 хв  • 
Серіал Скасований
Країни: Німеччина США
Жанр: драма історичний жахи детектив
Прем'єра в світі:
Режисер: Баран бо Одар
КіноБаза: 7.2 (108)  IMDb: 7.3 (107935)
0
1
0
2
2
3
5
4
8
5
11
6
34
7
28
8
12
9
8
10
Моя оцінка:
/10
переглянуто 0%
1 сезон, 8 епізодів
Є українське аудіо

Втрачене знайдеться.

Сюжет:

Незбагненні події змінюють курс корабля, який у 1899 році везе мігрантів у Нью-Йорк, а збентежені пасажири стикаються із заплутаною загадкою.

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

NetFlix, Dark Ways

Виробничі канали:

Netflix

Актори: (Всі 96)
Mopa
Mopa (8 епізодів)
Деніел
Деніел (8 епізодів)
Айк
Айк (8 епізодів)
Анхель
Анхель (8 епізодів)
Раміро
Раміро (8 епізодів)
Лiнґ Ї
Лiнґ Ї (8 епізодів)
Юк Є
Юк Є (8 епізодів)
Жером
Жером (8 епізодів)
Клеманс
Клеманс (8 епізодів)
Люсьен
Люсьен (8 епізодів)
Вірджинія
Вірджинія (8 епізодів)
Олек
Олек (8 епізодів)
Тове
Тове (8 епізодів)
Крестер
Крестер (8 епізодів)
Iбен
Iбен (8 епізодів)
Анкер
Анкер (8 епізодів)
Себастьян
Себастьян (8 епізодів)
Франц
Франц (8 епізодів)
хлопчик
хлопчик (8 епізодів)
Генрі
Генрі (8 епізодів)
Актори озвучення:

Студія: LeDoyen Studio
Тип: Дублювання

Перекладач: Олексій Кондратюк
Спеціаліст з адаптації: Олексій Кондратюк
Режисер дубляжу: Павло Скороходько
Звукооператор: Євген Ярошенко
Режисер монтажу: Євген Ярошенко
Спеціаліст зі зведення звуку: Олег Кульчицький
Менеджер проекту: Аліна Гаєвська

Ролі дублювали:
Mopa — Юлія Перенчук
Айк — Іван Розін
Деніел — Андрій Федінчик
Генрі — Юрій Висоцький (серія 1, 5, 7, 8)
Елліот — Алекс Степаненко (серія 7)
Клеманс — Анна Павленко
Люсьєн — Дмитро Сова
Жером — Денис Жупник
Олек — Володимир Гурін
Вірджинія — Людмила Ардельян
Лiнґ ї — Анастасія Павленко (крім серії 2)
Юк Є — Олена Бліннікова
Анхель — Євгеній Лісничий
Раміро — Роман Молодій
Тове — Аліса Балан
Франц — Сергій Солопай
Крестер — Вячеслав Хостікоєв
Iбен — Олена Узлюк
Анкер — Володимир Кокотунов
Себастьян — Петро Сова
Вільгельм — Едуард Кіхтенко
Ада — Валерія Мялковська (серія 1, 2, 6)

Додатковий акторський склад: Максим Кондратюк, Володимир Заєць, Олександр Голованов, В'ячеслав Дудко, Роман Солошенко, Павло Голов, Аліна Проценко, Ілона Бойко, Вікторія Бакун, Альона Якименко, Олександр Чернов, Олександр Солодкий, Юлія Угрин (серія 2), Володимир Плахов (серія 3, 4, 5), Андрій Альохін (серія 6), Катерина Буцька (серія 7)


Творці: ,
Режисер:
Сценаристи: Баран бо Одар, Янтьє Фрізе, Джуліана Ліма Дехне
Композитор: Бен Фрост
Оператори: Ніколаус Саммерер
Відео: (Всі 8)
1899 | Український трейлер 2 | Netflix
1899 | Офіційний український трейлер | Netflix
Серіал «1899» українською на Netflix
Зображення: (Всі 12)

Фільми того ж режисера: (Всі 4)
Рецензії: (Всі 3)

Дивилася с захопленням. Художньо, естетично..Навіть з задоволенням слухала початкові і кінцеві титри (музика гарна). Актори, персонажі, як на мене, цікаві. Сюжет захопив… Але я не отримала повного задоволення від останньої серії..І потім в мене почали виникати питання без відповідей...

Коментувати

Неймовірно розтягнуте депресивне видовище з понурим заплутаним сюжетом і страшними таємницями. Десь на п'ятому епізоді я нарешті згадав, що то за ім'я таке знайоме Баран бо Одар? Та це ж "Пітьма", трясця! Не можу повірити, що я вдруге купився на його багатообіцяючі темні фантазії...
Якщо у "Пітьмі" головним сюжетним прийомом було перестрибування персонажів вперед-назад у часі через велику діру в землі, то у "1899-му" вони вже перелазять з одної реальності в іншу через маленькі дірки в каютах корабля, схожого на "Титанік". А далі все просто. Замість послідовного розвитку однієї чи кількох сюжетних ліній іде нагромадження все нових і нових шокуючих подій, які зовсім необов'язково потім зводити докупи. Невдовзі стає зрозуміло: оскільки логічно пояснити те, що відбувається, жоден сценарист тепер не зможе, то ясно, що йдеться про незбагненні події у голові когось із персонажів. Ну, або в кількох головах - яка вже тепер різниця. Адже на ... ша реальність - не те, що існує саме по собі, а те, що ми собі уявляємо, - відкриває нам америку Баран бо Одар. Чи то Барану сниться, що нібито він Метелик, а чи то Метелику сниться, що нібито він Баран? Хтозна... Щоправда, тут їм сняться не метелики, а жуки-світлячки, які відчиняють всі двері, невмирущий мовчазний хлопчик, чорні піраміди, підступний професор, чоловічий любовний трикутник, капітан-алкоголік і скелети, скелети, скелети в шафах добропорядних людей.
Якщо абстрагуватись і не сприймати цю фантастичну трагедію надто серйозно, то можна трохи розважитись, розглядаючи різні цікаві деталі. Наприклад, боцман Франк отримав по морді лише один раз у першій серії, але дрібні рани на його суворій бородатій пиці продовжують кровоточити аж до останнього восьмого епізоду, причому раз чи два ці стигмати трохи підсихають, але за хвилину в наступній сцені знову відкриваються. Невтішна вагітна молодиця Тове впродовж усього серіалу ходить із замурзаним обличчям, хоча вугілля в топку жодного разу не підкидала, натомість у кочегара Жерома лице зазвичай доволі чисте. А от риси обличчя релігійної фанатички матусі Ібен мені чомусь постійно нагадували Мадса Міхельсона у ролі Ганібала Лектера.
Кому вистачить терпіння додивитись серіал до кінця, той нарешті вперше побачить у фінальній сцені не симуляцію, а найсправжнісіньку сувору реальність. Хоча я схиляюсь до думки, що фінальна сцена у наступному сезоні теж буде оголошена віртуальною. Нє, ну а шо тут ще придумаєш?

4 з 8 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Цей серіал у хорошому сенсі обманює сподівання, бо історій про покинутий корабель, де діється якась дичина, вже було немало.
У 1899 році пароплав прямує з Англії до США. Під час плавання він виявляє корабель тієї ж моделі, що зник кілька місяців тому. І як заведено, після цього навколо починаються таємничі події. Хтось гине, на борту корабля-привида виявляється німий хлопчик, капітан щось приховує, а в головної героїні Мори виявляється велика таємниця, від якої вона тікає.
Доволі банальну зав'язку рятує те, що буквально всі персонажі не ті, ким виглядають. Усі мають секрети, якими не бажають ділитися з іншими. І пов'язує все воєдино символ трикутника.
"1899" нагадує "Загублених" тільки не на острові, а на борту пароплава. Це відчуття посилюють періодичні анахронізми, як-от телеекрани, крізь які таємничий режисер всього дійства спостерігає за героями.
Хоча постери та символіка трикутника натякають на Бермудський трикутник, насправді в серіалі його нема ... . Сюжет веде до іншої, теж доволі заїждженої теми віртуальної реальності. Проте раптовий перехід від історичної містики до наукової фантастики в останніх епізодах і достатньою мірою пояснює загадки, і лишає гарну інтригу для другого сезону.
Головна проблема - це актори. Ні, не те, що склад дуже інтернаціональний. Цьому є дуже міцне обґрунтування в сюжеті (і не треба казати, що не історично, бо насправді там нема історичності). Справа в тому, що актори існують як скриньки з таємницями. Їхні діалоги та вчинки цілком підкорені сюжету. Ось вони натякають-натякають на свій великий-великий секрет, а потім видають його і відходять на задній план. Усе лише для того, щоб Мора та її несподіваний друг Деніел просувалися в розслідуванні головної таємниці - хто зрежисував усі події на кораблі.
Серіал попри понуру атмосферу підтримує інтерес до себе і дивує поворотами сюжету. Найбільше тим, що все було ширмою для дечого іншого. На щастя, "1899" не заграється з таємницями й видає задовільні відповіді в фіналі першого сезону. Тому чекати другого є сенс. "1899" - це "Матриця", якої ми заслуговуємо більше, ніж "Матриці: Воскресіння".

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Олександр Костян 8/10
Серіал цікавий, можна подивится)
 
Fortuno Sarano 5/10
Творці нашумілої Пітьми випустили ще один заплутаний серіал і перші три серії мені сподобались, я знову чекав на шедевр, але мої очікування не справдилися, на жаль.

Спочатку було цікаво і незрозуміло, та під кінець стало зрозуміло і не цікаво.
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: