| Країни: | США |
|---|---|
| Жанр: |
драма
трилер
детектив
фантастика та фентезі
фантастика |
| Мова оригіналу: | англійська |
| Прем'єра в світі: | 17 лютого 2022 |
| Режисери: | Бен Стіллер, Ейфі МакАрдл, Ута Брізвітц |
Сюжет:Робота — понад усе в житті.
Марк Скаут очолює команду співробітників компанії Lumon Industries, які дали добровільну згоду на проведення хірургічної процедури «розриву»: поділу спогадів про роботу та особисте життя. Інакше кажучи, після роботи людина нічого не пам’ятає, що відбувалося з нею протягом дня на роботі. Однак у момент, коли Марку Скауту відкривається таємниця, він починає сумніватися у правильності такого сміливого експерименту.
JustWatch
Код для перегляду рейтингу кінобази
Red Hour, Endeavor Content, Westward, Fifth Season, Animals & People
Виробничі канали:Творці: Ден Еріксон
Режисери: Бен Стіллер, Ейфі МакАрдл, Ута Брізвітц
Сценаристи: Ден Еріксон, Анна Оуян Моенч, Мохаммед ель Масрі
Композитор: Теодор Шапіро
Оператори: Джессіка Лі Ґаньє, Метт Мітчелл
Попередження: рецензія містить спойлери
Якби я мав власного внутрішняка, то без вагань відправив би його в Lumon Ind. Він сидів би там за монітором, дивився серіал Severance, і займався очищенням його від зайвих пауз, дурних риторичних запитань типу "хто я, де я, і що тут взагалі відбувається", неймовірно красивих пейзажів і натюрмортів, а також інших вражаючих сцен, ніяк не пов'язаних з сюжетом. Вийшов би класний двогодинний фільмець для вечірнього перегляду за склянкою чаю з печеньками. У фіналі мій внутрішняк повбивав би всіх бігаючих по білих коридорах цілісних і розділених козлів, козлиць, козенят і Бена Стіллера. Любовну лінію Джона Туртурро і Крістофера Вокена можна залишити, це гарантувало би їм Золоту пальмову гілку в Канні (одну на двох) після таких невимовних страждань.
Спадкоємці Девіда Лінча, який цього року нас покинув, могли би подати позов на творців серіалу за відсутність в титрах імені великого режисера, у якого вони запозичили ідею таємничих коридорів, де головний герой зустрічається зі своїм двійником і т.п. Що там казати, хоча навіть антропологічно Марк/Adam Scott підібраний дуже схожим на агента Купера/Kyle MacLachlan (масивне вольове підборіддя і т.п.), але все-таки Бен Стіллер - це не Девід Лінч, і нема на то ради...
Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Але другий теж класний, у ньому мені набагато більше сподобався саундтрек, операторська робота та сама експериментальність епізодів.
Усі серії другого сезону досить відрізняються одна від одної по вайбу та атмосфері, особливо Woe's Hollow та Chikhai Bardo (величезний респект вже режисерці Джесіці Лі Ганьє). Остання серія другого сезону це взагалі максимальне кіно, особливо її кінцеві титри!
З нетерпінням чекаю на третій сезон, який вже 100% буде і начебто повинен вийти швидше за попередній👀
Для тих хто думає чи дивитися йому/їй/їм серіал – ТАК! Дуже рекомендую усім зацінити обидва сезони "Розриву". Можливо це буде звучати пафосно, але це один з найбільш унікальних проєктів на сьогодні серед кіно та серіалів, якщо не найунікальніший.
Величезна повага та подяка Дену Еріксону та Бену Стілеру за цей шедевр!🥹🥹🥹