8.2
514

Термінал (2004)

The Terminal

12+  •  2 год 8 хв  • 
Топ #100 фільм
Країни: США
Жанр: комедія драма романтичний
Мова оригіналу: англійська
Бюджет: $60 000 000
Касові збори в світі: $219 417 255
Касові збори в США: $77 872 883
Прем'єра в Україні: 14 жовтня 2004
Прем'єра в світі: 17 червня 2004
Прем'єра в світі (цифрова): 1 січня 2006
Прем'єра на DVD та/або Блюрей: 23 листопада 2004
Режисер: Стівен Спілберґ
КіноБаза: 8.2 (514)  IMDb: 7.4 (537292)
1
1
1
2
0
3
3
4
8
5
17
6
94
7
181
8
123
9
86
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо
Сюжет:

Після державного перевороту на батьківщині мандрівник застрягає в Нью-Йоркському аеропорту з паспортом країни, якої більше не існує.

Доступно в rakuten (укр. субтитри)
Укр. субтитри +
Укр. звук (стерео) -
Ціна прокату (SD) 19 грн
Ціна купівлі (SD) 135 грн

Доступно в megogo MEGOGO (укр. аудіо, укр. субтитри)


JustWatch

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

Amblin Entertainment, DreamWorks Pictures, MacDonald/Parkes Productions

Актори: (Всі 133)

Режисер:
Сценаристи: Ендрю Нікол, Саша Джервасі, Джефф Натансон
Композитор: Джон Вільямс
Оператори: Януш Камінські
Відео: (Всі 4)
The Terminal (2004) Trailer #1 | Movieclips Classic Trailers
The Terminal (2004) Teaser (VHS Capture)
The Terminal - Trailer
Зображення: (Всі 48)

Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Hotripak
До СКАРБнички розмовних та ситуаційних фільмів.
 
may4444 7/10
Спілберг це рівень. Безумовно. І все таки більше 7 я не поставлю.
Дивилася "Термінал" знічев'я, одночасно готуючи вечерю. Так нормально, і не нудно готувати, і не нудно дивитися фільм. З таким же успіхом я могла проковтнути будь-яке інше "мило", все б пішло за милу душу.
А от якби я дивилася його з метою насолодитися кіно, то ні, це був би облом.
Чогось цьому фільму все таки не вистачає як на мене. Чи то Том Генкс настільки аморфний, що це надає якусь нуднуватість фільму... Навіть не знаю.
Він начебто ідеально підходить для ролі добряка. Але де ж вогник і зачіпка? Дивлячись на Тома навіть не віриться, що йому боляче від того, що стюардеса його покинула. Ну не вірю. Йому наче все одно. А це ж жінка, яка за сюжетом, розбила йому серце, а не просто красуня для інтрижки.
Ну от такий це актор. Через що й не люблю його. Просто бути хорошим хлопцем, цього замало не тільки для стюардеси Амелії, а й для глядачів.)))) Чи вміє він грати по-справжньому, на повну?
Шедевр не вийшов. Просто легке приємне добротне кіно, підходяще для сімейного перегляду.
Добрий фільм з хеппі-ендом. Що вже немало.
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
У списках
Нещодавно переглянуті: