18+  •  52 хв  • 
Серіал Завершений Топ #40 серіал
Країни: Велика Британія США
Жанр: екшн драма історичний романтичний
воєнний
Бюджет: 100 000 000 $
Прем'єра в світі:
Режисери: Майкл Ептід, Мікаел Саломон, Аллен Култер
КіноБаза: 8.4 (98)  IMDb: 8.7 (186593)
0
1
1
2
0
3
1
4
0
5
5
6
12
7
23
8
39
9
17
10
Моя оцінка:
/10
переглянуто 0%
2 сезони, 22 епізоди
Є українське аудіо
Сюжет:

Серіал починається в 52 рік до н.е., коли Гай Юлій Цезарь завойовує Галію після восьмирічної війни і готується повернутися до Риму. Племінниця цезаря Атія з тривогою чекає його повернення, патриції у відчаї - вони бояться, що повернення Цезаря порушить статус кво, що склався, що благополуччя, яке вони побудували за рахунок плебсу, буде підірвано. В сенаті лідери партії патриціїв переконують старого друга Цезаря, Помпея Великого, що Цезар став загрозою для процвітання Риму.

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі канали:

HBO Rai 2 BBC Two

Актори: (Всі 293)
Lucius Vorenus
Lucius Vorenus (22 епізоди)
Titus Pullo
Titus Pullo (22 епізоди)
Atia of the Julii
Atia of the Julii (22 епізоди)
Octavia of the Julii
Octavia of the Julii (22 епізоди)
Mark Antony
Mark Antony (22 епізоди)
Іен Макніс
Newsreader (20 епізодів)
Coral Amiga
Vorena the Elder (19 епізодів)
Servilia of the Junii
Servilia of the Junii (18 епізодів)
Лідія Біонді
Merula (18 епізодів)
Marcus Junius Brutus
Marcus Junius Brutus (17 епізодів)
Ніколас Вудесон
Posca (17 епізодів)
Marcus Tullius Cicero
Marcus Tullius Cicero (15 епізодів)
К'яра Масталли
Eirene (15 епізодів)
Манфреді Аликво
Castor (15 епізодів)
Niobe
Niobe (15 епізодів)
Сюзанна Бертіш
Eleni (14 епізодів)
Gaius Octavian
Gaius Octavian (13 епізодів)
Timon
Timon (13 епізодів)
Естер Хол
Lyde (13 епізодів)
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar (13 епізодів)
Актори озвучення:

Студія: Студія «1+1»
Тип: Закадрове

інфо з останньої серії
Перекладачка: Лариса Ахмедова
Літературний редакторка: Романна Мельниченко
Звукорежисерка: Олена Мойжес
Режисер: Володимир Коваленко
Озвучили: Георгій Гавриленко і Ольга Радчук


Творці: , ,
Режисери: , ,
Сценаристи: Бруно Геллер, Вільям Дж. МакДональд, John Milius
Композитор: Джеф Біл
Оператори: Марко Понтекорво, Алік Сахаров, Martin Kenzie
Відео: (Всі 5)
Rome - Season 2 Trailer - Official HBO UK
Rome Trailer (HBO)
Rome: Worship in Rome (HBO)
Зображення: (Всі 19)

Рецензії: (Всі 6)

Серіал виробництва фірми HBO знятий на киностудії «Чинечитта» в Італії. Має два сезони.В першому сезоні йдеться про боротьбу Цезаря з Помпеєм до його вбивства. В другому від вбивства Цезаря до сходження на престіл Октавіана Августа.
Отже, якщо говорити про персонажів, вони є яскравими і сильним. Головний героє є простим легіонером, захисником Цезаря, вектор зображення подій трошки зміщено, щоб показати більше. Щодо інших - Цезар, до прикладу, зображений дуже реалістично. було зіграно наприклад самостійно боротьби між центрами і помпеї
Серіал є дуже історичним, неточностей у ньому доволі мало або вони не надто важливі.
Особливе місце займають декорації - італійська студія повністю намагалася відтворити усі будівлі. Це одразу помітно, що корекція кольору, декорацїі, костюми - усе показує історичну дійсність. Щодо костюмів, у них був реальний прототип,вони виглядають римські легіонери після реформи Гая Марія.
Серіал "Рим" є дуже драматичним. ВІн тримає інтригу, картин ... ка гарна. Сподобалася биства між Цезарем і Помпеєм. Він вартий перегляду,якщо вас цікавить історична тематика.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Історія - це картина , яку пишуть життям . Історію творять великі люди : королі , імператори , консули . На історію можуть впливати і малі люди , від рішення здавалося б мізерної людини картина історії змінить свої кольори.
Картина Риму - кривава . Боротьба за владу , громадянська війна , змова , зрада , дружба , кохання , народження , смерть - усе заради політики та республіки .
У фільмі описані усі прошарки римського населення . Найвидатніші постаті історії - Гай Юлій Цезар , Цицерон ,Помпей , Клеопатра уособлюють так званий вищий світ , золото тогочасного суспільства . Саме у їхніх руках опиняються долі римського народу . З іншого боку життя простих людей . Луцій Ворен та Тіт Пуло - легіонери , життя яких відкриває для глядача широку панораму простого римського населення , де бідність , насильство та смерть , здавалося б , звичайні речі. Але все ж у такому жорстокому світі завжди існуватиме справжня вірність ,дружба, кохання та милосердя .

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Почнемо з того, що це масштабний історичний драматичний серіал, який був створений для каналів BBC, HBO та RAI (для Великобританії, США та Італії відповідно). Спочатку позиціонувався, як міні-серіал. Проте після того, як керівництво HBO ознайомилось зі сценарієм першої серії, було вирішено випустити повноцінний дванадцятисерійний сезон з бюджетом більше 100 мільйонів доларів. Це вже доволі вражає.
Більшість епізодів було знято на кіностудії, що знаходиться на околицях Риму. Там же відтворили численні споруди дренього міста.
Незважаючи на те, що по зрозумілим причинам він не претендував на звання якогось найкращого серіалу всіх часів і народів, «Рим» всеж отримав високі оцінки на різноманітних сервісах, які спеціалізуються на систематизації та оцінці всіх представителів кінематографічного мистецтва. На одному з найвідоміших таких сервісів, а саме IMDB, оцінка, сформована відгуками глядачів, становить 8.7/10, що є насправді надзвичайно високим показником.
Сюжет першого сезону серіалу ... крутиться навколо Юлія Цезаря (Кіаран Хайндс), описуючи історію його життя, а саме період від приходження до влади аж до смерті. Вникати в деталі сюжету немає жодного змісту, адже нам всім чудово відома історія, яка змінила наш світ, вплинувши на всі аспекти життя людей.
Сам серіал отримав численні нагороди за найкращі візуальні ефекти, найкращі костюми, найкращий музичний супровід і навіть за найкращі зачіски (Online Film & Television Association 2007, Primetime Emmy Awards 2006 та 2007).
Що ж до моєї суб’єктивної оцінки? Серіал насправді припав мені до душі своєю тематикою, адже ця епоха є одною з найцікавіших за всю історію людства. Це чудово, що можливість створити екранізацію такої історії опинилась в руках настільки талановитих режисерів та компанії загалом, що вже давно зарекомендувала своє ім’я, як та, що створює виключно якісні продукти.
Я із захопленням спостерігала за всіма подіями хоча вже і знала розвиток більшості з них (спасибі викладачу з латини). Мені серіал трохи нагадав «Гру Престолів». І чесно кажучи, він сподобався мені більше, ніж перші сезони відомого на весь світ творіння Мартіна. Також хочу зазначити, що «Рим» дуже затягує. І він є причиною як моїх безсонних ночей, так і надсилань домашніх завдань за одну хвилину до дедлайну. Осилила обидва сезони за декілька днів, не могла відірватися. Тепер доведеться не відриватися від заповнення зошита з історії зарубіжної літератури… але, як на мене, воно було того варте.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Так, "Рим" можна назвати "перлиною" історичних серіалів колаборації BBC та HBO. Перлиною, покритою кров'ю Помпея, Цицерона, Цезаря, Марка Антонія та інших. Перлиною, яка поєднала в собі протиріччя: вірність попри все чи особиста вигода, холодний розум чи пристрасть, життя раба чи героїчна смерть... продовжувати можна ще довго.
З перших хвилин глядач поринає в атмосферу Риму, у всіх його проявах: вулиці, на яких пияки та повії, одні прагнуть розважитись, інші вижити, ринки, де торгують рабами-галами, бо людське життя тут має не таку і велику ціну, лицемірство та пафос вищих кіл римлян...
Скрізною сюжетною лінією буде історія двох воїнів 13-го легіону. На початку вони постають протагоністами, та через кілька серій стає зрозуміло, що вони ідеально доповнюють одне одного. Співпереживання цим, та іншим героям змушує ковтати всі історичні події, неначе ти спраглий воїн в залізних обладунках посеред гарячої єгипетської пустелі.
Майже постійна емоційна напруга,да ... є можливість ще глибше відчути моменти спокійного затишшя, що мабуть і найкраще передає реалії тодішнього життя. Змови, зради, лицемірство, розпуста, крадіжки, жорстокість, все це панувало в Римі. Це мимоволі викликає 2 запитання: чи лише в Римі, та лише тоді?
Натомість історичні особи змальовані досить неупереджено, як "також люди, що відчувають відчай, пристрасть, страх, не позбавлені вад", вони змушують співпереживати кожному з них по черзі.
Не дивлячись на те, що антична історія всім відома, обгортка інтригуючого сюжету змушує глянути на неї свіжим поглядом. На мою думку, саме це можна вважати великим успіхом HBO та BBC.
Серіал прийдеться до душі любителям "видовищ", кривавих війн, інтриг, античності та стане непоганим доповненням до "колекції" палкого серіаломана.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Попередження: рецензія містить спойлери

Цей серіал здебільшого вигаданий, але має історичне підґрунтя, а також включає в себе історичних персонажів, таких як Цезар, Помпей, Марк Антоній, Атій та інші. Показаний час, коли Римська республіка корумпована, а за владу борються високопоставлені римляни, такі як Юлій Цезар та Помпей. Історичні події в Римі розповідаються в очах двох римлян, які проходять службу в армії,Луція Ворена і Тіта Пуло. Ворен - суворий, відданий громадянин Риму, працьовитий сотник, війська якого підкоряться йому. Пуло — м'язистий, безтурботний, любитель вечірок, але він також є надійним другом, вірним супутником та загалом має хороший характер. Пуло, як і багато інших персонажів, розкриває свій характер протягом серіалу. Ці двоє військових служать в армії Юлія Цезаря і живуть у Римі. Через них ми отримуємо уявлення про те, яким було життя середнього римлянина та солдата в цей період.

Щодо сценарію, він є досить реалістичний, з деякою ненормативністю та насильством.На відміну від більшості зображень стародавнього міста, тут образ Риму показаний в комплекті з п’яницями, скандалістами, бабниками, повіями та перелюбниками. Цей серіал не намагається приховати «брудні» аспекти Римської імперії. Скоріше, це чесне зображення Імперії, що відображає її переваги та недоліки.

Попри те, що глядач слідкує за життям двох вигаданих персонажів під час піднесення та падіння Юлія Цезаря, їхні історії відчуваються справжніми і ви швидко переймаєтеся їх долею.

Перший сезон в основному зосереджується на встановленні персонажів, за якими ми будемо слідкувати протягом серій. Підйом влади Цезаря та подальше вбивство є основним сюжетом першого сезону, тоді як конфлікт між Октавіаном у Римі та Антонієм в Єгипті стає рушійною силою другого сезону. І все ж, попри всі інтриги та політику, серіал ніколи не втрачає з поля зору своїх другорядних персонажів, незважаючи на всі значні особистості, що підіймаються на престол, Луцій Ворен і Тіт Пуло завжди є в центрі уваги глядачів. Сезон другий також характеризується стрибками в часі між епізодами, іноді роками, і залишається настільки ж захоплюючим, як перший сезон.

Окремо хотілося б виділити те, що в серіалі відображається не тільки життя та вчинки відомих осіб та знаті, але й життя та побут простих людей. Це дає змогу краще зрозуміти реалії тогочасного життя.
Ідеальним в серіалі є засіб порівняння різних класів суспільства — їхнього любовного життя, соціального життя, як вони ставилися до слуг, як вони практикували свою віру, як вони билися.

Признаюся, що мені, як людині, яка зазвичай не дивиться фільми чи серіали з подібними жорстокими та кривавими епізодами, моментами все ж таки було неприємно та навіть страшно дивитися деякі сцени в серіалі. Але загалом, я б не відносила це до мінусів, це швидше застереження для чутливих та вразливих майбутніх глядачів;)

Мені дуже сподобалися костюми, декорації та реквізити, які показані дуже реалістично та ніби переносять глядача в ту давню епоху Риму. Відчувається клопітка робота усіх, хто брав участь у створенні серіалу. Від сценаристів та акторів до костюмерів і візажистів.

Гадаю, саме усе вище згадане є тим, що зацікавлює глядача.
Загалом, хороший серіал. Той, хто любить історію, драму та видовище, мабуть, буде в захваті. Особливо сподобається усім шанувальникам античної історії, сцен кривавих баталій і тим, хто б хотів поринути у світ Стародавнього Риму та поспостерігати за життям усіх прошарків тогочасного суспільства.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Серіал "Рим" можна з гідністю назвати справжнім історичним фільмом. Професійно знятий, він змушує поринути в епоху Риму 50-х років до н.е. Провідна тема, як на мене, це - життя двох бійців тринадцятого легіону на ім'я Люцій Ворен і Тіт Пуло. Також дуже гарно показані не тільки сцени бійок і баталій, а й сцени побуту, стосунків між героями і тогочасних реалій різних прошарків населення. Сподобалось, що подача історичного матеріалу дуже сучасна і "приземлена", адже це приковує увагу до картини, не дозволяючи глядачеві занудьгувати. Можна сказати, що життя тогочасного Риму показано не політилізовано, а саме так, як його бачить проста людина, завдяки його демонстрації через призму такої ж простої людини, бійця тринадцятого легіону.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Сайти
Нещодавно переглянуті: