TV-MA  •  60 хв  • 
Серіал Поновлений серіал
Країни: США
Жанр: драма фантастика
Прем'єра в світі:
Режисери: Серджо Міміка-Геззан, Міра Менон, Ендрю Стентон
КіноБаза: 7.2 (35)  IMDb: 8.1 (68942)
1
1
0
2
0
3
1
4
1
5
1
6
17
7
8
8
4
9
2
10
Моя оцінка:
/10
переглянуто 0%
4 сезони, 40 епізодів
Є українське аудіо

Перегони продовжуються.

Сюжет:

Уявіть собі світ, де космічні перегони між США та СРСР так і не закінчилися. У такому варіанті розвитку історії розповідається про життя астронавтів НАСА — героїв і зірок свого часу.

Доступно в apple tv+ (укр. субтитри)

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

Sony Pictures Television, Sony Pictures Television International, Tall Ships Productions, Tall Ship Productions, Sony Pictures Television Studios

Виробничі канали:

Apple TV+

Актори: (Всі 409)
Edward Baldwin
Edward Baldwin (40 епізодів)
Margo Madison
Margo Madison (40 епізодів)
Danielle Poole
Danielle Poole (38 епізодів)
Ellen Wilson
Ellen Wilson (31 епізод)
Karen Baldwin
Karen Baldwin (30 епізодів)
Kelly Baldwin
Kelly Baldwin (30 епізодів)
Coral Peña
Aleida Rosales (28 епізодів)
Ной Гарпстер
Bill Strausser (23 епізоди)
Gordo Stevens
Gordo Stevens (20 епізодів)
Tracy Stevens
Tracy Stevens (20 епізодів)
Casey Johnson
Danny Stevens (20 епізодів)
Еді Ґатеґі
Dev Ayesa (20 епізодів)
Molly Cobb
Molly Cobb (18 епізодів)
Нейт Корддрі
Larry Wilson (18 епізодів)
Меган Ледерс
Pam Horton (17 епізодів)
Ден Донохью
Thomas Paine (12 епізодів)
Пьотр Адамчик
Sergei Orestovich Nikulov (11 епізодів)
Teya Patt
Emma Jorgens (11 епізодів)
David Chandler
Jimmy Stevens (11 епізодів)
John Marshall Jones
Nelson Bradford (10 епізодів)

Творці: , ,
Режисери: , ,
Сценаристи: Бен Недиви, Метт Уолперт, Рональд Д. Мур
Композитори: Джефф Руссо, Paul Doucette
Оператори: Stephen McNutt, Ross Berryman
Відео: (Всі 7)
For All Mankind — Season 2 Trailer | Apple TV+
For All Mankind — Season 2 Official Teaser | Apple TV+
For All Mankind — Official First Look Trailer | Apple TV+
Зображення: (Всі 26)

Рецензії: (Всі 1)

Скільки ви знаєте реалістичних фільмів про космос? А альтернативно-історичних? Мабуть трохи більше, але теж мало. То що як поєднати їх у серіал і показати як тривало б змагання між США та СРСР у космосі в дещо іншому світі? У світі, де Корольов не помер у 1966, а допоміг Радянському Союзу першим висадити людину на Місяць.

Перший сезон дав несподіваний старт: Як? Хто? Чому розвідка не знала? Як тепер американській владі не втратити обличчя перед народом? Це було цікаво і переконливо. Не стільки через закулісні інтриги, як через технічні рішення та винахідливість астронавтів. Через той оптимістичний дух, що був у "Марсіянині": безвихідних ситуацій немає, буває брак уяви. Слід відзначити тутешні декорації та костюми. Вони якнайреалістичніші і це й не дивно, бо автори обізнані з реальними проєктами НАСА. Деякі з показаних тут апаратів дійсно планувалося створити.

Другий сезон наростив ставок, адже протистояння наддержав загрожує перейти в Третю світову війну. На фоні цього ... цікаво слідкувати як змінюється світ: В'єтнамська війна завершується раніше, Радянський Союз не вторгається в Афганістан, електромобілі стають буденністю. І при тому настільки зростає кількість різних особистих драм, що серіал стає мильною оперою в космосі. Забагато подій відбувається на Землі, і це не пошуки порятунку астронавтів, як у "Аполлоні-13". Хтось бідкається через глаукому (а тривалі космічні польоти хіба не мали дати поштовх медицині?), хтось влаштовує перегони на літаках або шукає батька. В підсумку проте - героїчна розв'язка, що дає надію на краще майбутнє.

Третій сезон масштабніший, але при цьому якийсь казковий. Постійно стаються збіги обставин, дуже зручні аби герої опинилися в якомога драматичніших ситуаціях.

Перші кілька епізодів - це як радянська фантастика на кшталт "Небо кличе", лише навпаки. Кілька космічних кораблів летять до одної мети, але корабель злих капіталістів (тут злих комуністів) виходить з ладу через гонитву за першість і суперники шляхетно його рятують, щоб разом приземлитись. Творцям ніби забракло фантазії і альтернативні 1990-і тут виглядають як сучасність, переміщена на 30 років назад. Припустимо, рідкокристалічні монітори та місцевий Ілон Маск є наслідком розвитку космічних технологій. Але суспільні настрої не пояснити тільки цим. Не вірю, що політ на Марс зробив суспільство США менш расистським і гомофобним і готовим до змін у цій сфері. Навпаки, в показаному світі слід очікувати більшого расизму та інших -ізмів і -фобій, адже всі змагаються зі всіма. Оскільки там не сталося найбільших воєн другої половини XX століття, то не було звідки взятися рухам за мир і терпимість. Це створює надуману мораль про те, що альтернативи-то насправді й немає. Що сучасний західний світ усе одно настане сам собою раніше чи пізніше, а "русскій мір" ніколи не зникне. В серіалі, нагадую, про альтернативну історію.

На виправдання витраченого часу, "Заради всього людства" має відмінну картинку. Сцени в космосі викликають щирий захват. Але серіалу більше підійшов би формат псевдодокументалки, ніж сімейних драм на фоні нездійснених проєктів НАСА.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: