9/10 Серіал «Рим»

Почнемо з того, що це масштабний історичний драматичний серіал, який був створений для каналів BBC, HBO та RAI (для Великобританії, США та Італії відповідно). Спочатку позиціонувався, як міні-серіал. Проте після того, як керівництво HBO ознайомилось зі сценарієм першої серії, було вирішено випустити повноцінний дванадцятисерійний сезон з бюджетом більше 100 мільйонів доларів. Це вже доволі вражає.
Більшість епізодів було знято на кіностудії, що знаходиться на околицях Риму. Там же відтворили численні споруди дренього міста.
Незважаючи на те, що по зрозумілим причинам він не претендував на звання якогось найкращого серіалу всіх часів і народів, «Рим» всеж отримав високі оцінки на різноманітних сервісах, які спеціалізуються на систематизації та оцінці всіх представителів кінематографічного мистецтва. На одному з найвідоміших таких сервісів, а саме IMDB, оцінка, сформована відгуками глядачів, становить 8.7/10, що є насправді надзвичайно високим показником.
Сюжет першого сезону серіалу крутиться навколо Юлія Цезаря (Кіаран Хайндс), описуючи історію його життя, а саме період від приходження до влади аж до смерті. Вникати в деталі сюжету немає жодного змісту, адже нам всім чудово відома історія, яка змінила наш світ, вплинувши на всі аспекти життя людей.
Сам серіал отримав численні нагороди за найкращі візуальні ефекти, найкращі костюми, найкращий музичний супровід і навіть за найкращі зачіски (Online Film & Television Association 2007, Primetime Emmy Awards 2006 та 2007).
Що ж до моєї суб’єктивної оцінки? Серіал насправді припав мені до душі своєю тематикою, адже ця епоха є одною з найцікавіших за всю історію людства. Це чудово, що можливість створити екранізацію такої історії опинилась в руках настільки талановитих режисерів та компанії загалом, що вже давно зарекомендувала своє ім’я, як та, що створює виключно якісні продукти.
Я із захопленням спостерігала за всіма подіями хоча вже і знала розвиток більшості з них (спасибі викладачу з латини). Мені серіал трохи нагадав «Гру Престолів». І чесно кажучи, він сподобався мені більше, ніж перші сезони відомого на весь світ творіння Мартіна. Також хочу зазначити, що «Рим» дуже затягує. І він є причиною як моїх безсонних ночей, так і надсилань домашніх завдань за одну хвилину до дедлайну. Осилила обидва сезони за декілька днів, не могла відірватися. Тепер доведеться не відриватися від заповнення зошита з історії зарубіжної літератури… але, як на мене, воно було того варте.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: