Даріуш Вольскі

Dariusz Wolski

Дата народження: 7 травня 1956 (68 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Варшава, Мазовецьке, Польща

Всього фільмів (на сайті): 42

Ролі: кінематографіст (39), актор (4)

Фільмографія

Знайдено 42 результати

Гладіатор ІІ
Гладіатор ІІ (2024) кінематографіст 0.0 imdb 0.0
Сюжет Продовження "Гладіатора" Рідлі Скотта.
Гладіатор ІІ Трейлер

Гладіатор ІІ (2024)

Gladiator II

Пост-продакшн
кінематографіст
Велика Британія, США
Читати опис Продовження "Гладіатора" Рідлі Скотта.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Забери мене на Місяць
Забери мене на Місяць (2024) кінематографіст, актор у ролі Edvard 8.0 imdb 6.8
Сюжет Гостросюжетна комедія, події якої розгортаються на тлі історичної посадки космічного корабля «Апполон-11» на Місяць. Коли імідж NASA майже зазнав краху, талановита маркетологиня Келлі Джонс розпочинає безпрецедентну промо-кампанію, щоб виправити ситуацію. Цим вона неабияк ускладнює роботу над висадкою усій команді NASA. Проте коли Білий Дім вирішує, що місія є надто важливою аби її провалити, Келлі доручають зняти фальшиве приземлення як запасний варіант. Безкомпромісна боротьба за першість розпочинається.
Забери мене на Місяць Трейлер

Забери мене на Місяць (2024)

Fly Me to the Moon

кінематографіст, актор у ролі Edvard
США, Велика Британія   2 год 12 хв
Читати опис Гостросюжетна комедія, події якої розгортаються на тлі історичної посадки космічного корабля «Апполон-11» на Місяць. Коли імідж NASA майже зазнав краху, талановита маркетологиня Келлі Джонс розпочинає безпрецедентну промо-кампанію, щоб виправити ситуацію. Цим вона неабияк ускладнює роботу над висадкою усій команді NASA. Проте коли Білий Дім вирішує, що місія є надто важливою аби її провалити, Келлі доручають зняти фальшиве приземлення як запасний варіант. Безкомпромісна боротьба за першість розпочинається.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.8 (7624)
Моя оцінка:
/10
Наполеон
Наполеон (2023) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.4
Сюжет Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Наполеон Трейлер

Наполеон (2023)

Napoleon

18+
кінематографіст
США   2 год 39 хв
Читати опис Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (104)  IMDb: 6.4 (149615)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $11.99
Дім Ґуччі
Дім Ґуччі (2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.6
Сюжет Леді Ґаґа, Адам Драйвер, Джаред Лето та Аль Пачіно в епічній екранізації за мотивами реальних подій! Історія вбивства онука засновника модного дому «Gucci» Мауріціо Ґуччі, що сколихнула увесь світ! Інтриги, ненависть та жага помсти покажуть інший бік сліпучої розкоші та ґламуру.
Дім Ґуччі Трейлер

Дім Ґуччі (2021)

House of Gucci

16+
кінематографіст
Канада, США   2 год 38 хв
Читати опис Леді Ґаґа, Адам Драйвер, Джаред Лето та Аль Пачіно в епічній екранізації за мотивами реальних подій! Історія вбивства онука засновника модного дому «Gucci» Мауріціо Ґуччі, що сколихнула увесь світ! Інтриги, ненависть та жага помсти покажуть інший бік сліпучої розкоші та ґламуру.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (175)  IMDb: 6.6 (161516)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $12.99
Остання дуель
Остання дуель (2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.4
Сюжет Події фільму розгортаються у Франції 14-го століття. Після повернення додому з війни лицар Жан де Карруж дізнається, що його дружину зґвалтував інший лицар — Жак ле Ґрі. Чоловік вирішує звернутися до короля з проханням дозволити йому вирішити долю кривдника на дуелі.
Остання дуель Трейлер

Остання дуель (2021)

The Last Duel

16+
кінематографіст
США, Велика Британія   2 год 32 хв
Читати опис Події фільму розгортаються у Франції 14-го століття. Після повернення додому з війни лицар Жан де Карруж дізнається, що його дружину зґвалтував інший лицар — Жак ле Ґрі. Чоловік вирішує звернутися до короля з проханням дозволити йому вирішити долю кривдника на дуелі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (190)  IMDb: 7.4 (184860)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 79 грн
Новини з усього світу
Новини з усього світу (2020) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.8
Сюжет Після Громадянської війни ветеран Кідд заробляє читанням газет у маленьких містечках. Доля зводить його з 10-річною дівчинкою, врятованою з полону індіанців. Капітан Кіддс береться доправити сироту через сотні миль у дім родичів. На своєму шляху вони зустрінуться з невблаганною природою і з набагато більш страшною стихією — людською жорстокістю і жадобою.

Фільм планувався до виходу в український кінопрокат на 7 січня 2021. Є офіційний український трейлер, але напевно через епідемію фільм в український кінопрокат не вийшов. Сам фільм для кінопрокату не дублювали, лише трейлер.
Новини з усього світу Трейлер

Новини з усього світу (2020)

News of the World

12+
кінематографіст
США   1 год 58 хв
Читати опис Після Громадянської війни ветеран Кідд заробляє читанням газет у маленьких містечках. Доля зводить його з 10-річною дівчинкою, врятованою з полону індіанців. Капітан Кіддс береться доправити сироту через сотні миль у дім родичів. На своєму шляху вони зустрінуться з невблаганною природою і з набагато більш страшною стихією — людською жорстокістю і жадобою.

Фільм планувався до виходу в український кінопрокат на 7 січня 2021. Є офіційний український трейлер, але напевно через епідемію фільм в український кінопрокат не вийшов. Сам фільм для кінопрокату не дублювали, лише трейлер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (78)  IMDb: 6.8 (96303)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Виховані вовками
Виховані вовками (2020—2022) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.4
Сюжет Події серіалу розгортаються довкола двох андроїдів — Батька і Матері, яким, після знищення Землі Великою війною, доручили виховання людських дітей на загадковій новій планеті. Позаяк колонії людей, що розростається, загрожує загибель через релігійні розбіжності, андроїди дізнаються, що контролювати переконання людей — підступне і важке завдання.
Виховані вовками Трейлер

Виховані вовками (2020—2022)

Raised by Wolves

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Події серіалу розгортаються довкола двох андроїдів — Батька і Матері, яким, після знищення Землі Великою війною, доручили виховання людських дітей на загадковій новій планеті. Позаяк колонії людей, що розростається, загрожує загибель через релігійні розбіжності, андроїди дізнаються, що контролювати переконання людей — підступне і важке завдання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (69)  IMDb: 7.4 (87521)
Моя оцінка:
/10
Сікаріо 2
Сікаріо 2 (2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.1
Сюжет Війна з наркотиками на кордоні між США і Мексикою загострилася, оскільки картелі почали торгівлю з терористами через кордон США
Сікаріо 2 Трейлер

Сікаріо 2 (2018)

Sicario: Day of the Soldado

16+
кінематографіст
США, Італія   2 год 2 хв
Читати опис Війна з наркотиками на кордоні між США і Мексикою загострилася, оскільки картелі почали торгівлю з терористами через кордон США
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (118)  IMDb: 7.1 (169446)
Моя оцінка:
/10
Усі гроші світу
Усі гроші світу (2017) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.8
Сюжет Події картини розгортаються в Римі в 1973 році. Злочинці викрадають онука найбагатшої людини у світі, нафтового мільярдера Пола Гетті. Він не поспішає рятувати внука через свою скупість. Мати зниклої дитини Гейл просить Гетті заплатити викуп, а коли той відмовляється, їй залишається покластися на представника служби безпеки.
Усі гроші світу Трейлер

Усі гроші світу (2017)

All the Money in the World

16+
кінематографіст
США   2 год 12 хв
Читати опис Події картини розгортаються в Римі в 1973 році. Злочинці викрадають онука найбагатшої людини у світі, нафтового мільярдера Пола Гетті. Він не поспішає рятувати внука через свою скупість. Мати зниклої дитини Гейл просить Гетті заплатити викуп, а коли той відмовляється, їй залишається покластися на представника служби безпеки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (106)  IMDb: 6.8 (91612)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $2.99 / купівля від $2.99
Машина війни
Машина війни (2017) кінематографіст 6.0 imdb 6.0
Сюжет Генерал Стенлі Маккрістал — одіозна фігура в історії антитерористичних операцій США. Стрімкий злет і дострокова відставка через скандальну статтю Rolling Stones в 2010 році стали одним з найбільш обговорюваних в політичних кулуарах подій, викликавши масу чуток і припущень. Фільм заснований на документальній книзі репортера Майкла Гастінгса і присвячений Афганському періоду у військовій кар'єрі Маккрістала.
Машина війни Трейлер

Машина війни (2017)

War Machine

16+
кінематографіст
США   2 год 2 хв
Читати опис Генерал Стенлі Маккрістал — одіозна фігура в історії антитерористичних операцій США. Стрімкий злет і дострокова відставка через скандальну статтю Rolling Stones в 2010 році стали одним з найбільш обговорюваних в політичних кулуарах подій, викликавши масу чуток і припущень. Фільм заснований на документальній книзі репортера Майкла Гастінгса і присвячений Афганському періоду у військовій кар'єрі Маккрістала.
КіноБаза: 6.0 (18)  IMDb: 6.0 (50334)
Моя оцінка:
/10
Чужий: Заповіт
Чужий: Заповіт (2017) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.4
Сюжет Єдиним уцілілим членом команди «Прометей» стала Елізабет. З допомогою андроїда Девіда вона залишає злощасну планету. Елізабет могла б полетіти на Землю, але вирішує зробити все, щоб розгадати таємницю Творців. Лише потрапивши на рідну для велетнів планету, Елізабет та Девід зможуть наблизитися до відповідей на запитання, що їх непокоять, – як і навіщо з'явилося життя і чому виникла потреба в такому страшному способі знищення.
Чужий: Заповіт Трейлер

Чужий: Заповіт (2017)

Alien: Covenant

16+
кінематографіст
США, Велика Британія   2 год 2 хв
Читати опис Єдиним уцілілим членом команди «Прометей» стала Елізабет. З допомогою андроїда Девіда вона залишає злощасну планету. Елізабет могла б полетіти на Землю, але вирішує зробити все, щоб розгадати таємницю Творців. Лише потрапивши на рідну для велетнів планету, Елізабет та Девід зможуть наблизитися до відповідей на запитання, що їх непокоять, – як і навіщо з'явилося життя і чому виникла потреба в такому страшному способі знищення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (248)  IMDb: 6.4 (307019)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Марсіянин
Марсіянин (2015) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.0
Сюжет Марсіянська місія "Арес-3" у процесі роботи була змушена покинути планету через піщану бурю. Інженер і біолог Марк Вотні отримав пошкодження скафандру під час піщаної бурі. Співробітники місії, вважаючи його загиблим, евакуювалися з планети, залишивши Марка одного. Прийшовши до тями, Вотні виявляє, що зв'язок з Землею відсутній, але при цьому повністю функціонує автономний Будинок. Головний герой починає шукати спосіб протриматися на наявних запасах їжі, вітамінів, води і повітря ще 4 роки до прильоту наступної місії "Арес-4". Тим часом на Землі NASA шукає спосіб якнайшвидше відправити рятувальну місію на червону планету.
Марсіянин Трейлер

Марсіянин (2015)

The Martian

16+
кінематографіст
Велика Британія, США   2 год 21 хв
Читати опис Марсіянська місія "Арес-3" у процесі роботи була змушена покинути планету через піщану бурю. Інженер і біолог Марк Вотні отримав пошкодження скафандру під час піщаної бурі. Співробітники місії, вважаючи його загиблим, евакуювалися з планети, залишивши Марка одного. Прийшовши до тями, Вотні виявляє, що зв'язок з Землею відсутній, але при цьому повністю функціонує автономний Будинок. Головний герой починає шукати спосіб протриматися на наявних запасах їжі, вітамінів, води і повітря ще 4 роки до прильоту наступної місії "Арес-4". Тим часом на Землі NASA шукає спосіб якнайшвидше відправити рятувальну місію на червону планету.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (584)  IMDb: 8.0 (934509)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Прогулянка висотою
Прогулянка висотою (2015) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.3
Сюжет Ви боїтеся висоти? А можете уявити, що Ви йдете по натягнутому канату на висоті більше 400 метрів без будь-якої страховки? Потоки вітру обдувають вас, а внизу — місто і тисячі схвильованих поглядів, спрямованих угору. Це історія про те, як французький канатоходець Філіп Петі наважився здійснити легендарний трюк — пройти без страховки по канату, натягнутому між хмарочосами у Нью-Йорку.
Прогулянка висотою Трейлер

Прогулянка висотою (2015)

The Walk

12+
кінематографіст
США   2 год 3 хв
Читати опис Ви боїтеся висоти? А можете уявити, що Ви йдете по натягнутому канату на висоті більше 400 метрів без будь-якої страховки? Потоки вітру обдувають вас, а внизу — місто і тисячі схвильованих поглядів, спрямованих угору. Це історія про те, як французький канатоходець Філіп Петі наважився здійснити легендарний трюк — пройти без страховки по канату, натягнутому між хмарочосами у Нью-Йорку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (176)  IMDb: 7.3 (136222)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Keepers of the Covenant: Making Exodus - Gods and Kings (2015) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) An in-depth documentary on the making of Ridley Scott's "Exodus: Gods and Kings," featuring interviews with the cast and crew.

Keepers of the Covenant: Making Exodus - Gods and Kings (2015)

Keepers of the Covenant: Making Exodus - Gods and Kings

зіграв самого себе
США   2 год 33 хв
Читати опис (англ.) An in-depth documentary on the making of Ridley Scott's "Exodus: Gods and Kings," featuring interviews with the cast and crew.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (20)
Моя оцінка:
/10
The Gentleman's Wager II (2015) кінематографіст 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) The two men enter a wager over a priceless vintage car that leads to an epic journey from Southern Italy to Monte Carlo.

The Gentleman's Wager II (2015)

The Gentleman's Wager II

кінематографіст
США, Велика Британія   11 хв
Читати опис (англ.) The two men enter a wager over a priceless vintage car that leads to an epic journey from Southern Italy to Monte Carlo.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (159)
Моя оцінка:
/10
Вихід: Боги та царі
Вихід: Боги та царі (2014) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.0
Сюжет Старозавітна історія про великого пророка Мойсея і звільнення єврейського народу з єгипетського полону. Мойсей з'явився на світ у ті часи, коли фараон наказав убивати усіх новонароджених хлопчиків єврейського походження. Щоб врятувати його, мати поклала малюка в кошик з очерету та відправила вниз по Нілу. Дитину знайшла донька фараона, яка усиновила його і ростила поруч з Рамзесом — майбутнім фараоном. Через багато років, ставши чоловіком, Мойсей тікає з Єгипту, а потім повертається туди за велінням Господа, щоб позбавити свій народ від кайданів рабства...
Вихід: Боги та царі Трейлер

Вихід: Боги та царі (2014)

Exodus: Gods and Kings

12+
кінематографіст
Велика Британія, США, Іспанія   2 год 30 хв
Читати опис Старозавітна історія про великого пророка Мойсея і звільнення єврейського народу з єгипетського полону. Мойсей з'явився на світ у ті часи, коли фараон наказав убивати усіх новонароджених хлопчиків єврейського походження. Щоб врятувати його, мати поклала малюка в кошик з очерету та відправила вниз по Нілу. Дитину знайшла донька фараона, яка усиновила його і ростила поруч з Рамзесом — майбутнім фараоном. Через багато років, ставши чоловіком, Мойсей тікає з Єгипту, а потім повертається туди за велінням Господа, щоб позбавити свій народ від кайданів рабства...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (140)  IMDb: 6.0 (180296)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Радник
Радник (2013) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.4
Сюжет Успішний адвокат, який знаходиться практично на вершині успіху і на порозі власного весілля, з цікавості і, звичайно, заради грошей погоджується на пропозицію свого давнього знайомого, що має тісні зв'язки з злочинним світом, перевезти з Мексики в США партію кокаїну вартістю 20 млн. доларів.
Радник Трейлер

Радник (2013)

The Counselor

16+
кінематографіст
Велика Британія, США   1 год 57 хв
Читати опис Успішний адвокат, який знаходиться практично на вершині успіху і на порозі власного весілля, з цікавості і, звичайно, заради грошей погоджується на пропозицію свого давнього знайомого, що має тісні зв'язки з злочинним світом, перевезти з Мексики в США партію кокаїну вартістю 20 млн. доларів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (91)  IMDb: 5.4 (106282)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
The Furious Gods: Making Prometheus (2012) зіграв самого себе 9.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) An in-depth documentary on the making of Ridley Scott's "Prometheus," featuring cast and crew interviews, outtakes and behind-the-scenes footage. Released on the 4-disc Collector's Edition Blu-ray set.

The Furious Gods: Making Prometheus (2012)

The Furious Gods: Making Prometheus

зіграв самого себе
США   3 год 40 хв
Читати опис (англ.) An in-depth documentary on the making of Ridley Scott's "Prometheus," featuring cast and crew interviews, outtakes and behind-the-scenes footage. Released on the 4-disc Collector's Edition Blu-ray set.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 8.3 (292)
Моя оцінка:
/10
Loom (2012) кінематографіст 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) In a near dystopian high tech future, where everything is sterilized and many feel completely detached, a loyal chief technician in one of the plants, where meat is grown for food from protein strains, decides to grow something else.
Трейлер

Loom (2012)

Loom

кінематографіст
США   21 хв
Читати опис (англ.) In a near dystopian high tech future, where everything is sterilized and many feel completely detached, a loyal chief technician in one of the plants, where meat is grown for food from protein strains, decides to grow something else.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (587)
Моя оцінка:
/10
Прометей
Прометей (2012) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.0
Сюжет Команда дослідників знаходить на Землі ключі до розкриття таємниці походження людства, що вказують їм у пошуках відповідей відправитися в захоплюючу космічну подорож до найтемніших куточків всесвіту. Там, в незвіданих світах, їм доводиться вступити в жорстоку битву за майбутнє людської раси…
Прометей Трейлер

Прометей (2012)

Prometheus

16+
кінематографіст
США, Велика Британія   2 год 4 хв
Читати опис Команда дослідників знаходить на Землі ключі до розкриття таємниці походження людства, що вказують їм у пошуках відповідей відправитися в захоплюючу космічну подорож до найтемніших куточків всесвіту. Там, в незвіданих світах, їм доводиться вступити в жорстоку битву за майбутнє людської раси…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (383)  IMDb: 7.0 (648852)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 99 грн
Ромовий щоденник
Ромовий щоденник (2011) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.1
Сюжет Кінець 50-х. Журналіст Пол Кемп кидає роботу в престижному нью-йоркському виданні, їде в Пуерто-Ріко, влаштовується кореспондентом в англомовній газеті міста Сан-Хуана. Тут все коштує копійки — ром, який ллється річкою, машини, яхти, дружба з такими ж невдахами, як і він, саме життя. Йому за тридцять, він шукає себе, він живе в очікуванні часу, коли він зрозуміє: ще рано пускати кулю в лоб, тут ще є, на що поглянути.
Ромовий щоденник Трейлер

Ромовий щоденник (2011)

The Rum Diary

16+
кінематографіст
США   2 год 0 хв
Читати опис Кінець 50-х. Журналіст Пол Кемп кидає роботу в престижному нью-йоркському виданні, їде в Пуерто-Ріко, влаштовується кореспондентом в англомовній газеті міста Сан-Хуана. Тут все коштує копійки — ром, який ллється річкою, машини, яхти, дружба з такими ж невдахами, як і він, саме життя. Йому за тридцять, він шукає себе, він живе в очікуванні часу, коли він зрозуміє: ще рано пускати кулю в лоб, тут ще є, на що поглянути.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (75)  IMDb: 6.1 (108311)
Моя оцінка:
/10
Пірати Карибського Моря: На дивних берегах
Пірати Карибського Моря: На дивних берегах (2011) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.6
Сюжет У новій історії про пошуки істини, заради, вічної молодості і смертельної небезпеки капітану Джеку Горобцю належить зіткнутися з жінкою зі свого минулого Анжелікою. До самого кінця не буде зрозуміло, чи пов'язує їх справжня любов, або ж Анжеліка майстерно прикидається, щоб разом з Джеком дістатися до таємничого джерела вічної молодості. Вона силою примушує капітана Джека Горобця зійти на корабель «Помста Королеви Анни», яким керує підступний лиходій Чорна Борода. Наш герой опиняється в ситуації, коли він не знає, чого йому боятися більше - жахливого лиходія або ж свою давню подругу.
Пірати Карибського Моря: На дивних берегах Трейлер

Пірати Карибського Моря: На дивних берегах (2011)

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

12+
кінематографіст
США, Велика Британія   2 год 17 хв
Читати опис У новій історії про пошуки істини, заради, вічної молодості і смертельної небезпеки капітану Джеку Горобцю належить зіткнутися з жінкою зі свого минулого Анжелікою. До самого кінця не буде зрозуміло, чи пов'язує їх справжня любов, або ж Анжеліка майстерно прикидається, щоб разом з Джеком дістатися до таємничого джерела вічної молодості. Вона силою примушує капітана Джека Горобця зійти на корабель «Помста Королеви Анни», яким керує підступний лиходій Чорна Борода. Наш герой опиняється в ситуації, коли він не знає, чого йому боятися більше - жахливого лиходія або ж свою давню подругу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (479)  IMDb: 6.6 (568856)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Аліса в країні чудес
Аліса в країні чудес (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.4
Сюжет Життя 19-річної Аліси Кінгслі робить неочікуваний вихиляс. На вікторіанській вечірці, влаштованій на її честь, Алісі робить освідчення Хеміш, багатий, але дурнуватий син лорда и леді Ескот. Не даючи відповіді, дівчина втікає й іде за кроликом, що помітила на галявинці. Кролик як кролик, от лишень від одягнений у камзол й увесь час поглядає на кишеньковий годинник.Там її чекає цілий парад колоритних персонажів: хвацькувата Соня, божевільний Капелюшник, глуздливий Чеширський Кіт, накурена кальяном гусінь Абесалом, моторошнувата Біла Королева та її злісна сестра, Королева Червів, сварлива й дратівлива правителька Підземної країни.
Аліса в країні чудес Трейлер

Аліса в країні чудес (2010)

Alice in Wonderland

12+
кінематографіст
США   1 год 48 хв
Читати опис Життя 19-річної Аліси Кінгслі робить неочікуваний вихиляс. На вікторіанській вечірці, влаштованій на її честь, Алісі робить освідчення Хеміш, багатий, але дурнуватий син лорда и леді Ескот. Не даючи відповіді, дівчина втікає й іде за кроликом, що помітила на галявинці. Кролик як кролик, от лишень від одягнений у камзол й увесь час поглядає на кишеньковий годинник.Там її чекає цілий парад колоритних персонажів: хвацькувата Соня, божевільний Капелюшник, глуздливий Чеширський Кіт, накурена кальяном гусінь Абесалом, моторошнувата Біла Королева та її злісна сестра, Королева Червів, сварлива й дратівлива правителька Підземної країни.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (376)  IMDb: 6.4 (443924)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Unloveable (2009) кінематографіст 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) The official music video of 'Unloveable' from the Babybird. It's directed by Johnny Depp. Also Johnny Depp played the solo.

Unloveable (2009)

Unloveable

кінематографіст
США   50 хв
Читати опис (англ.) The official music video of 'Unloveable' from the Babybird. It's directed by Johnny Depp. Also Johnny Depp played the solo.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (81)
Моя оцінка:
/10
Орлиний зір
Орлиний зір (2008) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.6
Сюжет Молодий нероба Джеррі Шоу живе безтурботним життям, доки його брат-близнюк не гине при загадкових обставинах. Одразу після цього звична буденність обривається телефонним дзвінком — тепер, щоб врятувати своє життя, Джеррі змушений беззаперечно виконувати усі накази таємничої жінки, яка планує серію вбивств. У той самий час та ж незнайома жінка дзвонить самотній матері, яка щойно відправила сина у Вашинґтон, і вимагає повної покори, інакше дитина загине... Чи зможуть вони вирватись з цієї смертельної пастки?
Орлиний зір Трейлер

Орлиний зір (2008)

Eagle Eye

16+
кінематографіст
США, Німеччина   1 год 58 хв
Читати опис Молодий нероба Джеррі Шоу живе безтурботним життям, доки його брат-близнюк не гине при загадкових обставинах. Одразу після цього звична буденність обривається телефонним дзвінком — тепер, щоб врятувати своє життя, Джеррі змушений беззаперечно виконувати усі накази таємничої жінки, яка планує серію вбивств. У той самий час та ж незнайома жінка дзвонить самотній матері, яка щойно відправила сина у Вашинґтон, і вимагає повної покори, інакше дитина загине... Чи зможуть вони вирватись з цієї смертельної пастки?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (139)  IMDb: 6.6 (195868)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Свінні Тодд
Свінні Тодд (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.3
Сюжет Екранізація бродвейської постановки з Джоні Деппом у ролі демонічного перукаря Свінні Тодда з Фліт-Стріт, який перерізував клієнтам горло і віддавав найсмачніші шматочки жертв своїй коханці, що робила з них начинку для пирогів.
Свінні Тодд Трейлер

Свінні Тодд (2007)

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

18+
кінематографіст
США, Велика Британія   1 год 56 хв
Читати опис Екранізація бродвейської постановки з Джоні Деппом у ролі демонічного перукаря Свінні Тодда з Фліт-Стріт, який перерізував клієнтам горло і віддавав найсмачніші шматочки жертв своїй коханці, що робила з них начинку для пирогів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (168)  IMDb: 7.3 (388881)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Пірати Карибського Моря: На краю світу
Пірати Карибського Моря: На краю світу (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.1
Сюжет Нові пригоди Джека Горобця і його друзів Віла Тернера і Елізабет Свон. Цього разу їм доведеться об'єднатися з самим Капітаном Барбосою для того, щоб вирушити на край світу і врятувати свого друга — Джека Горобця. Становище ускладнюється тим, що Елізабет викрадають китайські пірати...
Пірати Карибського Моря: На краю світу Трейлер

Пірати Карибського Моря: На краю світу (2007)

Pirates of the Caribbean: At World's End

12+
кінематографіст
США   2 год 49 хв
Читати опис Нові пригоди Джека Горобця і його друзів Віла Тернера і Елізабет Свон. Цього разу їм доведеться об'єднатися з самим Капітаном Барбосою для того, щоб вирушити на край світу і врятувати свого друга — Джека Горобця. Становище ускладнюється тим, що Елізабет викрадають китайські пірати...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (521)  IMDb: 7.1 (699085)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Пірати Карибського моря: Скриня мерця
Пірати Карибського моря: Скриня мерця (2006) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 7.4
Сюжет Капітан Джек Горобець опиняється у центрі чергової загадки. Виявляється, що на Джекові лежить страшне прокляття усіх капітанів корабля-примари — Летючий Голландець і якщо він не знайде спосіб зняти прокляття, тоді після життя його чекає вічне рабство, прокляття і муки. Взаємостосунки Горобця з потойбічним світом вносять серйозні зміни у весільні плани Вілла Тернера і Елізабет Свон, яким знову доводиться взяти активну участь у пригодах Джека.
Пірати Карибського моря: Скриня мерця Трейлер

Пірати Карибського моря: Скриня мерця (2006)

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

12+
Топ #85 фільм
кінематографіст
США   2 год 31 хв
Читати опис Капітан Джек Горобець опиняється у центрі чергової загадки. Виявляється, що на Джекові лежить страшне прокляття усіх капітанів корабля-примари — Летючий Голландець і якщо він не знайде спосіб зняти прокляття, тоді після життя його чекає вічне рабство, прокляття і муки. Взаємостосунки Горобця з потойбічним світом вносять серйозні зміни у весільні плани Вілла Тернера і Елізабет Свон, яким знову доводиться взяти активну участь у пригодах Джека.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (595)  IMDb: 7.4 (773924)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Гра в хованки
Гра в хованки (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 5.9
Сюжет Овдовілий доктор Девід Келлавей намагається зробити все можливе, щоб допомогти своїй дев’ятирічній дочці Емілі пережити втрату матері. Проте дівчинці мало уваги люблячого і дбайливого батька. Вона вигадує собі друга на ім'я Чарлі, який примушує її робити дивні, а подеколи й божевільні вчинки. Девід звертається по допомогу до колеґи – доктора Кетрін – і до подружжя Стівена та Лори, які живуть по сусідству й нещодавно самі пережили страшну трагедію...
Гра в хованки Трейлер

Гра в хованки (2005)

Hide and Seek

16+
кінематографіст
США, Німеччина   1 год 41 хв
Читати опис Овдовілий доктор Девід Келлавей намагається зробити все можливе, щоб допомогти своїй дев’ятирічній дочці Емілі пережити втрату матері. Проте дівчинці мало уваги люблячого і дбайливого батька. Вона вигадує собі друга на ім'я Чарлі, який примушує її робити дивні, а подеколи й божевільні вчинки. Девід звертається по допомогу до колеґи – доктора Кетрін – і до подружжя Стівена та Лори, які живуть по сусідству й нещодавно самі пережили страшну трагедію...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (65)  IMDb: 5.9 (89361)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Пірати Карибського моря: Прокляття «Чорної перлини»
Пірати Карибського моря: Прокляття «Чорної перлини» (2003) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.1
Сюжет Фільм розповідає нам про події в Карибському морі у 17му столітті. Пірат і джентльмен в одній особі, Джек Горобець разом з донькою губернатора намагаються зупинити грізний план небезпечних піратів, які збираються зняти стародавнє прокляття, що тримає їх між життям і смертю і при світлі місяця їхні тіла перетворюються на скелетів.
Пірати Карибського моря: Прокляття «Чорної перлини» Трейлер

Пірати Карибського моря: Прокляття «Чорної перлини» (2003)

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

12+
Топ #30 фільм
кінематографіст
США   2 год 23 хв
Читати опис Фільм розповідає нам про події в Карибському морі у 17му столітті. Пірат і джентльмен в одній особі, Джек Горобець разом з донькою губернатора намагаються зупинити грізний план небезпечних піратів, які збираються зняти стародавнє прокляття, що тримає їх між життям і смертю і при світлі місяця їхні тіла перетворюються на скелетів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (709)  IMDb: 8.1 (1221881)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: