TV-MA  •  60 хв  • 
Серіал Скасований
Країни: США
Жанр: драма фантастика фентезі
Прем'єра в світі:
Режисери: Алекс Ґабассі, Люк Скотт, Серджо Міміка-Геззан
КіноБаза: 6.9 (68)  IMDb: 7.4 (87184)
0
1
1
2
0
3
4
4
4
5
14
6
24
7
13
8
4
9
4
10
Моя оцінка:
/10
переглянуто 0%
2 сезони, 18 епізодів
Є українське аудіо
Сюжет:

Події серіалу розгортаються довкола двох андроїдів — Батька і Матері, яким, після знищення Землі Великою війною, доручили виховання людських дітей на загадковій новій планеті. Позаяк колонії людей, що розростається, загрожує загибель через релігійні розбіжності, андроїди дізнаються, що контролювати переконання людей — підступне і важке завдання.

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

Scott Free Productions, Film Afrika Worldwide, Madhouse Entertainment, Studio T, Studio AKA, Lit Entertainment Group, Shadycat Productions

Виробничі канали:

HBO Max

Актори: (Всі 156)
Mother
Mother (18 епізодів)
Father
Father (18 епізодів)
Campion
Campion (18 епізодів)
Marcus
Marcus (18 епізодів)
Sue
Sue (17 епізодів)
Jordan Loughran
Tempest (17 епізодів)
Felix Jamieson
Paul (17 епізодів)
Ethan Hazzard
Hunter (17 епізодів)
Aasiya Shah
Holly (17 епізодів)
Ivy Wong
Vita (17 епізодів)
Матіас Падін
Lucius (12 епізодів)
Loulou Taylor
Cassia (12 епізодів)
Сьюзен Денфорд
Justina (11 епізодів)
Litha Bam
Bartok (11 епізодів)
Shoko Yoshimura
Mastema (10 епізодів)
Jenna Upton
Danjal (10 епізодів)
Daniel Lasker
Furfur (10 епізодів)
Garth Breytenbach
Den (9 епізодів)
Clayton Evertson
Dorian (8 епізодів)
Morgan Santo
Vrille (7 епізодів)

Творці:
Режисери: , ,
Сценаристи: Аарон Ґузіковський, Caitlin Saunders, Karen Campbell
Композитори: Марк Стрейтенфелд, Бен Фрост
Оператори: Ross Emery, Kolja Brandt, Mark Patten
Відео: (Всі 4)
Виховані вовками (1 сезон) (2020) | Український трейлер
Raised by Wolves (2020) Official Trailer 2
Raised by Wolves | How Mother Becomes a Necromancer | HBO Max
Зображення: (Всі 21)

Схожі фільми, запропоновані учасниками: (Всі 1)
Рецензії: (Всі 1)

"Виховані вовками" надзвичайний серіал у плані атмосферності. Він некомфортний і тривожний, він постійно готує до зустрічі з таємничим, могутнім, огидним Злом, яке чекає колоністів на іншій планеті. А може й не злом, а безликою справедливістю, перед якою всі грішні. Персонажі постійно помічають ознаки майбутнього лиха: велетенські скелети, бездонні провалля, сліди когось, хто були до людей. Я не можу згадати іншого серіалу, де гнітючість була б так доречна.

А ось сюжет все ходить навколо таємниць та й доходився до того, що серіал закрили після 2-го сезону. Бо хоча озвучується багато проблем, вони дуже мляво вирішуються.

У центрі - протистояння між віруючими та атеїстами, що будують нову цивілізацію на іншій планеті після того, як спалили Землю у війні. Двом роботам доводиться враховувати схильність людей до створення ідолів - буквальних чи уявних, і користуватися цим для забезпечення виживання людства. Здавалося б гарний конфлікт. Імпульсивні, фанатичні віруючі, чия нел ... огічність усе ж приводить до бажаних результатів. І на противагу їм атеїсти з холодним розрахунком і безжальною раціональністю. Та на ділі виходить, що різниці між ними ніякої. Атеїсти виявляються таємними віруючими, віруючі атеїстами. Може це і було задумом, щоб протиборчі сторони об'єдналися проти спільного ворога, але розв'язки не послідувало.

Підсюжети з минулим персонажів просувають дуже потрібну ідею, що почати з чистого аркуша замало, треба по-новому "писати". Тому-то роботи й зосереджені на вихованні дітей, а не переконанні дорослих. Але минуле переслідує героїв вигадливими шляхами та більше того, на новій планеті, схоже, криється прихована історія всього людства.

"Виховані вовками" за кількістю релігійних посилань наздоганяють "Євангеліон", створюючи відчуття чогось дуже важливого, але мало що пояснюючи. Змій-спокусник, дерево пізнання добра і зла, Ліліт, Мойсей - тут повно всього, щоб зачепити вашу увагу, а потім вести до міражів, які все віддаляються і віддаляються.

Колись був серіал "Земля-2", що тривав єдиний сезон, але з тими ж завданнями справився краще. Там теж були підземні жителі, тягар минулого та хлопчик з долею пророка. Та навіть робот там був! Звичайно, прикро, що ми не побачимо продовження "Вихованих вовками", бо при своїх недоліках він лишається дуже помітним на фоні інших фантастичних серіалів. Може, отримаємо комікс. Але в підсумку серіал багато що починає, але мало до чого приводить. Усе зникає в тих незбагненних дірах, які ми бачимо ще з перших кадрів.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Sergiy Homenko 10/10
Дуже прикольний і атмосферний серіал, не всім підійде але по сюжету дивує з кожною серією. Сподіваюсь 3 сезон знімуть.
1  
Анастасія Шевченко 6/10
Початок був цікавий, а далі пішла якась біла гарячка. Остання серія першого сезону – це щось. Другий сезон дивитись не буду.
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: