| Країни: | США Німеччина Канада |
|---|---|
| Жанр: | екшн фантастика пригоди трилер |
| Мова оригіналу: | англійська |
| Бюджет: | $60 000 000 |
| Касові збори в світі: | $73 498 611 |
| Касові збори в США: | $31 186 896 |
| Прем'єра в світі: | 28 березня 2003 |
| Прем'єра в світі (цифрова): | 28 листопада 2017 |
| Прем'єра на DVD та/або Блюрей: | 9 вересня 2003 |
| Режисер: | Jon Amiel |
Сюжет:Earth has a deadline.
Геофізик Джош Кейс (Екхарт) і експерт з ядерної зброї Серж Левек (Каріо) доходять висновку, що причиною катаклізмів у різних куточках Землі є гальмування обертання планети навколо осі. Група терранавтів, до складу якої увійшли троє вчених та двоє військових, повинна досягнути центра Землі і влаштувати вибух, який підштовхне ядро...
(укр. субтитри)
Інші фільми →
MEGOGO
(укр. аудіо, укр. субтитри)
JustWatch
Код для перегляду рейтингу кінобази
David Foster Productions, Liveplanet, Paramount, Core Productions, Munich Film Partners New Century & Company (MFP) Core Productions, HorsePower Entertainment
Режисер: Jon Amiel
Сценаристи: Cooper Layne, John Rogers
Композитор: Крістофер Юнґ
Оператори: Джон Ліндлі
Задум фільму досить цікавий – подорож до ядра Землі і спроба його знову "запустити". Те, що відбувається під земною корою, а тим більше у земному ядрі, є більшою загадкою, ніж космос. І ця тема досить мало розкрита у фільмах sci-fi, адже здебільшого домінує або дослідження космосу з прибульцями або якісь біо- генетико- дослідження.
"Земне ядро. Кидок у пекло" (досить епічна, майже фентезійна назва) побіжно пояснює будову земної кори та роль ядра у формуванні магнітного поля Землі і як воно нас захищає від космічної радіації. Власне, все у цьому фільмі якесь побіжне. Досить недолуге приземлення спейс-шаттла (яке відношення шаттл має до земного ядра, зрозумієте переглядаючи фільм), дуже стереотипова поведінка агентів секретних спецслужб та вояків армії США, хакера Сноуден wannabe, і звісно ж того самого генія-вигнанця, про якого всі давно забули, але без якого врятувати світ не вдасться.
Тож всі персонажі у зборі, кожен вносить щось своє у місію до ядра Землі і ... ось вона починається. Все йде, як по маслу (дослівно, адже корабель розтинає земну кору, як гарячий ніж масло). Але потім починаються деякі негаразди, які дуже слабо розіграні, як і любовна тема...
Вже десь ближче до кінця фільму я очікував на якихось лепреконів у земному ядрі, але вони не зʼявились. І добре, бо фільм і так сповнений моментів, від яких тільки розводиш руками (а що, так можна було?).
4/10. Дуже цікавий і навіть захопливий задум, але побіжність сюжету все нівелює. Варто переглянути, якщо втомились від космічних тем.
Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати