7.1
11

Бетонна утопія (2023)

Concrete Utopia

Konkeuriteu yutopia

2 год 10 хв  • 
Країни: Південна Корея
Жанр: драма фантастика трилер екшн
пригоди
Бюджет: 18 000 000 $
Прем'єра в світі:
Режисер: Tae-hwa Eom
КіноБаза: 7.1 (11)  IMDb: 6.7 (5054)
0
1
0
2
0
3
0
4
2
5
1
6
5
7
1
8
0
9
2
10
Моя оцінка:
/10
Є українські субтитри
Сюжет:

Йон Так - обраний лідер ЖК "Хван Ґун". Його завдання захистити вцілілий комплекс від чужинців - мешканців інших будинків. Мін Сун, колишній держслужбовець, став помічником Йон Така. Молодик бориться за виживання, часом навіть поступаючись своїм принципам. Його дружина - Мьон Хва працювала медсестрою до катастрофи. Вона має добре серце і бажає допомогти не тільки мешканцям цього комплексі, а й людям, яким не пощастило мати квартиру у "Хван Ґуні".

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

Lotte Entertainment, BH Entertainment, Climax Studios

Актори: (Всі 14)

Режисер:
Сценаристи: Tae-hwa Eom, Lee Shin-ji
Відео: (Всі 4)
Concrete Utopia | Official Main Trailer | INTL
Concrete Utopia l Theatrical Release
Rules for survival: Obey or Leave. #ConcreteUtopiaMoviePH
Зображення: (Всі 17)

Фільми того ж режисера: (Всі 1)
8.0 Vanishing Time: A Boy Who Returned (2016) Vanishing Time: A Boy Who Returned
Vanishing Time: A Boy Who Returned
Рецензії: (Всі 1)

"Бетонна утопія" не зосереджується на передісторії до катастрофи чи на самій катастрофі, натомість ми потрапляємо у будинок, який якимось дивом вцілів. Як це стало можливим немає ніякого значення, адже фільм про не про це.
Сюжет зусереджується спочатку на Мін Соні, державному службовцеві, та його дружині Мьон Хві медсестрі, ми бачимо, як виглядає повсякденне життя в останньому неушкодженому багатоквартирному комплексі в цьому регіоні. Оточений лише зруйнованими будівлями, цей житловий комплекс є єдиним порятунком від лютих холодів і голоду.

Коли стає зрозуміло, що ресурсів обмаль, мешканці збираються разом і обирають Йон Така своїм делегатом і лідером, щоб він допоміг їм прийняти важкі рішення і вигнати людей, що не є мещканцями їхнього комплексу. Глядачів занурюють безпосередньо в драму персонажів, яка так сталося, розгортається в самотній багатоповерхівці посеред руїн.

Пейзажі, що демонструють світ з безліччю зруйнованих будівель за межами видимості, створюють відчу ... ття епічності. Але навколишнє середовище - це лише одна частина. Фільми про катастрофи характеризуються тим, що ми бачимо, як люди борються зі стихією, борються за виживання і роблять важкий вибір. У "Бетонній утопії" Ом Те Хва зосереджується на останньому.

Ми бачимо натяки на катастрофу, але те, як світ дійшов до цього, не має значення. Ми бачимо, на що люди йдуть заради виживання, але Ом ніколи не показує цю жорстокість як єдино можливий варіант. Натомість усе, що відбувається в житловому комплексі, є активним вибором. Не будучи змушеним до нього катастрофою, кожен вибір має більшу вагу, дозволяючи людському лицемірству, боягузтву та егоїзму вийти на перший план.

Залучаючи глядачів, режисер просить нас, глядачів, приєднатися до нього. Що б ми обрали? Як би ми ставилися до свого ближнього, і коли ми обираємо акт пасивного чи активного насильства, як би ми його аргументували.

Режисер зосереджується на людях і підкреслює, що людство глибоко порочне, і як ці вади яскраво проявляються, коли існує визначена ієрархія, навіть у світі, де ти втратив усе. І навіть тоді, коли оповідь Ом Те Хва будується на протиставленні "ми" та "вони", він ніколи не втрачає нагоди дослідити, хто обирає, по який бік дверей квартири ви потрапляєте.

"Бетонна утопія" має цікавий сюжет, чудову акторську гру, захоплива і добре виконана. З дещо обнадійливим фіналом неймовірно похмурого погляду на людство.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Krevetka 10/10
Я довго чекала на українську озвучку цього фільму, тому подивилась його аж через пів року після виходу. Скажу одразу, очікування були того варті. Але я чесно не думала, що цей фільм настільки мене вразить. Так, це типова антиутопія, в якій чітко показано, що гірших монстрів, аніж люди, не існує. Мені сподобались ролі головних протагоніста та антагоніста. Та і Пак Бо Йон я спочатку не впізнала, так гарно вона вжилась у роль. Її остання репліка в фільмі ідеально завершує всю картину. І залишає після себе дуже важке відчуття. Не впевнена, що колись його передивлюсь, так як він точно не легкого кіно для фону.
Українська озвучка є на BambooUa
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: