Jon Amiel

Дата народження: 20 травня 1948 (76 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Лондон, Англія, Об'єднане Королівство

Всього фільмів (на сайті): 41

Ролі: режисер ★ 7.25 (37), продюсер (6), актор (3), сценарист ★ 6.64 (1)

Фільмографія

Знайдено 41 результат

Прибиральниця
Прибиральниця (2022) режисер 8.0 imdb 7.0
Сюжет Тоні Де Ла Роса – лікар, яка приїжджає до Америки з Колумбії. Вона прибула сюди, сподіваючись вилікувати свого сина, але їй відмовляють у лікуванні. Жінка перебуває у країні нелегально, тому змушена підробляти прибиральницею. Якось вона стає свідком вбивства і, щоб зберегти своє життя, пропонує прибрати місце злочину. З цього моменту героїня намагається зайняти своє місце у кримінальному світі, відтираючи кров жертв озброєних...
Прибиральниця Трейлер

Прибиральниця (2022)

The Cleaning Lady

Серіал 3 сезони, 34 епізоди Поновлений серіал
режисер
США   45 хв
Читати опис Тоні Де Ла Роса – лікар, яка приїжджає до Америки з Колумбії. Вона прибула сюди, сподіваючись вилікувати свого сина, але їй відмовляють у лікуванні. Жінка перебуває у країні нелегально, тому змушена підробляти прибиральницею. Якось вона стає свідком вбивства і, щоб зберегти своє життя, пропонує прибрати місце злочину. З цього моменту героїня намагається зайняти своє місце у кримінальному світі, відтираючи кров жертв озброєних...
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.0 (10665)
Моя оцінка:
/10
Лінкольн Райм: полювання на збирача кісток
Лінкольн Райм: полювання на збирача кісток (2020) режисер 5.7 imdb 6.8
Сюжет Лінкольн Райм – судовий кримінолог. В результаті травми у нього параліч всього тіла, а його розум працює блискуче. Тепер він консультує інших і об’єднується з детективом поліції Нью-Йорку Амелієй Сакс задля полювання на серійного маніяка, який збирає кістки. До речі, цей роман Дівера був вже був екранізований. У 1999 році вийшов фільм «Збирач кісток» з Дензелом Вашингтоном та Анджеліною Джолі у головних ролях. На сьогодні Дівер видав 14 романів про Райма та Сакс, тож якщо серіал вдасться, на нього може чекати довге майбутнє.
Лінкольн Райм: полювання на збирача кісток Трейлер

Лінкольн Райм: полювання на збирача кісток (2020)

Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   43 хв
Читати опис Лінкольн Райм – судовий кримінолог. В результаті травми у нього параліч всього тіла, а його розум працює блискуче. Тепер він консультує інших і об’єднується з детективом поліції Нью-Йорку Амелієй Сакс задля полювання на серійного маніяка, який збирає кістки. До речі, цей роман Дівера був вже був екранізований. У 1999 році вийшов фільм «Збирач кісток» з Дензелом Вашингтоном та Анджеліною Джолі у головних ролях. На сьогодні Дівер видав 14 романів про Райма та Сакс, тож якщо серіал вдасться, на нього може чекати довге майбутнє.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 6.8 (5898)
Моя оцінка:
/10
Обертання
Обертання (2020) режисер 6.2 imdb 7.6
Сюжет Головна героїня - фігуристка-одиночниця Кет Бейкер, чия багатообіцяюча кар'єра драматично обривається через отриману на змаганнях травми. Але дівчина не готова зав'язати зі спортом, а тому постає в пару з талановитим, але проблемним Джастіном Девісом і, перемагаючи труднощі, продовжує прагнути до олімпійської мрії.
Обертання Трейлер

Обертання (2020)

Spinning Out

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   48 хв
Читати опис Головна героїня - фігуристка-одиночниця Кет Бейкер, чия багатообіцяюча кар'єра драматично обривається через отриману на змаганнях травми. Але дівчина не готова зав'язати зі спортом, а тому постає в пару з талановитим, але проблемним Джастіном Девісом і, перемагаючи труднощі, продовжує прагнути до олімпійської мрії.
КіноБаза: 6.2 (15)  IMDb: 7.6 (17302)
Моя оцінка:
/10
Карнівал Роу
Карнівал Роу (2019—2023) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.7
Сюжет У містичному і темному місті, повному людей, фей та інших істот, поліцейський детектив розслідує серію жахливих вбивств, жертвами яких стали представники чарівної частини населення. Раптово під час свого розслідування детектив стає головним підозрюваним. Тепер він повинен знайти справжнього вбивцю, щоб очистити своє ім'я.
Карнівал Роу Трейлер

Карнівал Роу (2019—2023)

Carnival Row

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер
США   56 хв
Читати опис У містичному і темному місті, повному людей, фей та інших істот, поліцейський детектив розслідує серію жахливих вбивств, жертвами яких стали представники чарівної частини населення. Раптово під час свого розслідування детектив стає головним підозрюваним. Тепер він повинен знайти справжнього вбивцю, щоб очистити своє ім'я.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (78)  IMDb: 7.7 (82892)
Моя оцінка:
/10
Доведена невинуватість
Доведена невинуватість (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.5
Сюжет У центрі сюжету — Меделін Скотт, безстрашний юрист, для якого справедливість понад усе. Вона і її колеги захищають права тих, від кого відвертається судова система - допомагають несправедливо засудженим. Причина прагнення справедливості криється в минулому Меделін. У підлітковому віці вона була несправедливо засуджена за вбивство, якого не скоювала...
Доведена невинуватість

Доведена невинуватість (2019)

Proven Innocent

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис У центрі сюжету — Меделін Скотт, безстрашний юрист, для якого справедливість понад усе. Вона і її колеги захищають права тих, від кого відвертається судова система - допомагають несправедливо засудженим. Причина прагнення справедливості криється в минулому Меделін. У підлітковому віці вона була несправедливо засуджена за вбивство, якого не скоювала...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 6.5 (3119)
Моя оцінка:
/10
Сім секунд
Сім секунд (2018) режисер 7.5 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Tensions run high between African American citizens and Caucasian cops in Jersey City when a teenage African American boy is critically injured by a cop.
Сім секунд Трейлер

Сім секунд (2018)

Seven Seconds

16+
Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Tensions run high between African American citizens and Caucasian cops in Jersey City when a teenage African American boy is critically injured by a cop.
КіноБаза: 7.5 (6)  IMDb: 7.7 (20146)
Моя оцінка:
/10
Американські боги
Американські боги (2017—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Американські боги Трейлер

Американські боги (2017—2021)

American Gods

18+
Серіал 3 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (119)  IMDb: 7.6 (93191)
Моя оцінка:
/10
Ice (2016—2018) режисер 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A diamond dealer navigates the culturally diverse and otherwise treacherous world of the diamond business.

Ice (2016—2018)

Ice

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A diamond dealer navigates the culturally diverse and otherwise treacherous world of the diamond business.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.6 (1254)
Моя оцінка:
/10
Outsiders (2016—2017) режисер, продюсер 5.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A struggle for power and control set in the rugged and mysterious hills of Appalachia, "Outsiders" tells the story of the Farrell clan, a family of outsiders who've been in these parts since before anyone can remember. Living off the grid and above the law on their mountaintop homestead, they'll protect their world and defend their way of life using any means necessary.
Трейлер

Outsiders (2016—2017)

Outsiders

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A struggle for power and control set in the rugged and mysterious hills of Appalachia, "Outsiders" tells the story of the Farrell clan, a family of outsiders who've been in these parts since before anyone can remember. Living off the grid and above the law on their mountaintop homestead, they'll protect their world and defend their way of life using any means necessary.
КіноБаза: 5.0 (5)  IMDb: 7.4 (9058)
Моя оцінка:
/10
Wicked City (2015) режисер 4.5 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A pair of LAPD detectives track down serial killers terrorizing the Sunset Strip.
Трейлер

Wicked City (2015)

Wicked City

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис (англ.) A pair of LAPD detectives track down serial killers terrorizing the Sunset Strip.
КіноБаза: 4.5 (6)  IMDb: 6.5 (3128)
Моя оцінка:
/10
Клуб дружин астронавтів
Клуб дружин астронавтів (2015) режисер 6.0 imdb 7.3
Сюжет У 1960-х почалася доба підкорення космосу. Тому всі хлопчики мріяли стати астронавтами, здійснити подвиг та злітати у космос. Дівчата мріяли стати дружиною астронавта, адже тоді космонавти були популярнішими від перших осіб держави. Стефані Севідж створила серіал на основі однойменного роману-бестселера Лілі Коппел. У центрі сюжету справжнє життя жінок, які в 1969 році надавали підтримку своїм чоловікам-астронавтам.
Клуб дружин астронавтів Трейлер

Клуб дружин астронавтів (2015)

The Astronaut Wives Club

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис У 1960-х почалася доба підкорення космосу. Тому всі хлопчики мріяли стати астронавтами, здійснити подвиг та злітати у космос. Дівчата мріяли стати дружиною астронавта, адже тоді космонавти були популярнішими від перших осіб держави. Стефані Севідж створила серіал на основі однойменного роману-бестселера Лілі Коппел. У центрі сюжету справжнє життя жінок, які в 1969 році надавали підтримку своїм чоловікам-астронавтам.
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 7.3 (3418)
Моя оцінка:
/10
Водолій
Водолій (2015—2016) режисер 7.1 imdb 7.0
Сюжет Історія про поліцейських, які працюють під прикриттям, намагаючись вистежити Чарльза Менсона і його секту під назвою «Сім'я» до того, як вони зроблять ряд жорстоких вбивств.
Водолій Трейлер

Водолій (2015—2016)

Aquarius

16+
Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис Історія про поліцейських, які працюють під прикриттям, намагаючись вистежити Чарльза Менсона і його секту під назвою «Сім'я» до того, як вони зроблять ряд жорстоких вбивств.
КіноБаза: 7.1 (6)  IMDb: 7.0 (13388)
Моя оцінка:
/10
Марко Поло
Марко Поло (2014—2016) режисер  ✓ укр. субтитри 7.5 imdb 8.0
Сюжет Історична сага, яка фокусується на перебування Поло в Китаї 13-го століття.
Марко Поло Трейлер

Марко Поло (2014—2016)

Marco Polo

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Історична сага, яка фокусується на перебування Поло в Китаї 13-го століття.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.5 (45)  IMDb: 8.0 (79166)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Deliverance Creek (2014) режисер, продюсер 4.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Set at the end of the Civil War, widowed mother of 3 Belle Gatlin Barlowe faces uncertainty as she attempts to defend her family's land by any means necessary. When the corrupt bank that runs their town pushes Belle into becoming an outlaw, the stakes become personal, setting off a chain of events that force her to question whether it's better to be good or to survive.

Deliverance Creek (2014)

Deliverance Creek

режисер, продюсер
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) Set at the end of the Civil War, widowed mother of 3 Belle Gatlin Barlowe faces uncertainty as she attempts to defend her family's land by any means necessary. When the corrupt bank that runs their town pushes Belle into becoming an outlaw, the stakes become personal, setting off a chain of events that force her to question whether it's better to be good or to survive.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.7 (689)
Моя оцінка:
/10
Зупинись і гори
Зупинись і гори (2014—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.4
Сюжет Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Зупинись і гори Трейлер

Зупинись і гори (2014—2017)

Halt and Catch Fire

16+
Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (32)  IMDb: 8.4 (35470)
Моя оцінка:
/10
Гемлокова Штольня
Гемлокова Штольня (2013—2015) режисер 7.1 imdb 7.0
Сюжет Серіал оповідає про два клани з маленького містечка Гемлокова Штольня, що у Пенсильванії — заможна родина Ґодфрі на чолі з Олівією — власницею інституту-клініки «Godfrey», а також матір'ю сина-упиря Романа, спадкоємця клініки та воскреслої з мертвих у результаті генетичного експерименту одного з працівників «Godfrey» дівчини-«франкенштейна» Шеллі; та клан Руманчеків — циган-вихідців з Карпатських гір Руманчеків на чолі з вовкулакою Пітером, його матір'ю Ліндою та кузиною Дестіні, що знає усі таємниці мертвих.
Гемлокова Штольня Трейлер

Гемлокова Штольня (2013—2015)

Hemlock Grove

Серіал 3 сезони, 33 епізоди Завершений
режисер
США   46 хв
Читати опис Серіал оповідає про два клани з маленького містечка Гемлокова Штольня, що у Пенсильванії — заможна родина Ґодфрі на чолі з Олівією — власницею інституту-клініки «Godfrey», а також матір'ю сина-упиря Романа, спадкоємця клініки та воскреслої з мертвих у результаті генетичного експерименту одного з працівників «Godfrey» дівчини-«франкенштейна» Шеллі; та клан Руманчеків — циган-вихідців з Карпатських гір Руманчеків на чолі з вовкулакою Пітером, його матір'ю Ліндою та кузиною Дестіні, що знає усі таємниці мертвих.
КіноБаза: 7.1 (21)  IMDb: 7.0 (42771)
Моя оцінка:
/10
Соціо
Соціо (2013—2014) режисер 5.8 imdb 7.2
Сюжет У центрі історії - шістнадцятирічний підліток з проблемним минулим, який зовсім нещодавно знову возз'єднався з двома своїми кращими подругами дитинства. Він стає головним підозрюваним, коли його однокласницю несподівано знаходять мертвою у своєму домі.
Соціо

Соціо (2013—2014)

Twisted

Серіал 1 сезон, 19 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис У центрі історії - шістнадцятирічний підліток з проблемним минулим, який зовсім нещодавно знову возз'єднався з двома своїми кращими подругами дитинства. Він стає головним підозрюваним, коли його однокласницю несподівано знаходять мертвою у своєму домі.
КіноБаза: 5.8 (9)  IMDb: 7.2 (10234)
Моя оцінка:
/10
Якось у казці
Якось у казці (2011—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.7
Сюжет Герої серіалу живуть у двох світах: казковому та реальному. Білосніжка працює вчителем, Прекрасний Принц уже довго знаходиться в комі, а Зла Королева – мер невеличкого містечка Сторібрук. Колись ці світи зустрінуться. Та чи зможе 28-річна блондинка-мисливиця за злочинцями врятувати казкових героїв? У день свого народження Емма Свон несподівано зустрічає на порозі десятирічного хлопчика Генрі. Генрі стверджує, що він - її син, від якого вона відмовилася багато років тому, а сама Емма - дочка Білосніжки та Прекрасного Принца, яку колись вислали з казки, щоб врятувати від прокляття Злої Королеви. Звичайно, Емма не повірила жодному слову, але коли вона відвозить хлопчика до його названої матері в містечко Сторібрук, щось підказує їй, що казковий світ - це зовсім не плід фантазії Генрі, і вона вирішує залишитися ...
Якось у казці Трейлер

Якось у казці (2011—2018)

Once Upon a Time

12+
Серіал 7 сезонів, 156 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Герої серіалу живуть у двох світах: казковому та реальному. Білосніжка працює вчителем, Прекрасний Принц уже довго знаходиться в комі, а Зла Королева – мер невеличкого містечка Сторібрук. Колись ці світи зустрінуться. Та чи зможе 28-річна блондинка-мисливиця за злочинцями врятувати казкових героїв? У день свого народження Емма Свон несподівано зустрічає на порозі десятирічного хлопчика Генрі. Генрі стверджує, що він - її син, від якого вона відмовилася багато років тому, а сама Емма - дочка Білосніжки та Прекрасного Принца, яку колись вислали з казки, щоб врятувати від прокляття Злої Королеви. Звичайно, Емма не повірила жодному слову, але коли вона відвозить хлопчика до його названої матері в містечко Сторібрук, щось підказує їй, що казковий світ - це зовсім не плід фантазії Генрі, і вона вирішує залишитися ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (82)  IMDb: 7.7 (237999)
Моя оцінка:
/10
Борджіа
Борджіа (2011—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.9
Сюжет Родріго Борджіа, його сини Чезаре і Хуан і красуня-дочка Лукреція стають наймогутнішими людьми в країні. З цією могутністю почнеться й занепад сімейства. Інтриги, змови, чутки: розбещеність, інцест, вбивства, всі ці титули належать їм, сімейству Борджіа ...
Борджіа Трейлер

Борджіа (2011—2013)

The Borgias

18+
Серіал 3 сезони, 29 епізодів Скасований
режисер
Угорщина, Ірландія, Канада, США   50 хв
Читати опис Родріго Борджіа, його сини Чезаре і Хуан і красуня-дочка Лукреція стають наймогутнішими людьми в країні. З цією могутністю почнеться й занепад сімейства. Інтриги, змови, чутки: розбещеність, інцест, вбивства, всі ці титули належать їм, сімейству Борджіа ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (43)  IMDb: 7.9 (54111)
Моя оцінка:
/10
І мертві підуть
І мертві підуть (2010—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.1
Сюжет Після зомбі-апокаліпсису єдина надія для тих, хто вижив — згуртуватися, аби врятувати свої життя.
І мертві підуть Трейлер

І мертві підуть (2010—2022)

The Walking Dead

18+
Серіал 11 сезон, 177 епізодів Завершений
режисер
США   44 хв
Читати опис Після зомбі-апокаліпсису єдина надія для тих, хто вижив — згуртуватися, аби врятувати свої життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (304)  IMDb: 8.1 (1090083)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Походження
Походження (2009) режисер, сценарист 6.6 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A psychological, heart-wrenching love story that provides a unique and inside look at Charles Darwin. Torn between faith and science, he struggles to finish his legendary book "On the Origin of the Species," which goes on to become the foundation for evolutionary biology.
Походження

Походження (2009)

Creation

12+
режисер, сценарист
Велика Британія   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) A psychological, heart-wrenching love story that provides a unique and inside look at Charles Darwin. Torn between faith and science, he struggles to finish his legendary book "On the Origin of the Species," which goes on to become the foundation for evolutionary biology.
КіноБаза: 6.6 (11)  IMDb: 6.6 (15174)
Моя оцінка:
/10
Тюдори
Тюдори (2007—2010) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.1
Сюжет Публічне й таємне життя представників декількох поколінь династії Тюдорів – суперечливого періоду в житті Англії. Процвітання й розорення, мудрість королів і деспотія тиранів, приховані аспекти життя найвидатніших діячів того часу – Генріха VII, Генріха VIII, Марії I, Єлизавети I та багатьох інших.
Тюдори Трейлер

Тюдори (2007—2010)

The Tudors

16+
Серіал 4 сезони, 38 епізодів Завершений
режисер
Ірландія, Канада, США, Велика Британія   60 хв
Читати опис Публічне й таємне життя представників декількох поколінь династії Тюдорів – суперечливого періоду в житті Англії. Процвітання й розорення, мудрість королів і деспотія тиранів, приховані аспекти життя найвидатніших діячів того часу – Генріха VII, Генріха VIII, Марії I, Єлизавети I та багатьох інших.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (43)  IMDb: 8.1 (81671)
Моя оцінка:
/10
The Wedding Bells (2007) режисер, продюсер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) A group of wedding planners are dedicated to giving their clients the perfect wedding.

The Wedding Bells (2007)

The Wedding Bells

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A group of wedding planners are dedicated to giving their clients the perfect wedding.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (380)
Моя оцінка:
/10
Reunion (2005) режисер, продюсер 7.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A relentless New York City police detective, named Ken Marjorino, arrives in the town of Bedford, New York, to investigate the murder of a mysterious person at a 20th high school reunion. Through Marjorino's interviews with the suspects, the stories takes us back 20 years starting in 1986 where six close friends graduated from high school. They include good-natured and ambitious, blue-collared Will Malloy; wealthy and snobbish, white-collared Craig Brewster; overachieving but direction less Aaron Lewis; Craig's girlfriend Samantha Carlton who dreams of becoming a doctor; Samantha's best friend Carla Noll a struggling photographer; and the hip Jenna Moretti who's obsessed with becoming a world-famous actress. With each flashback we learn more about Will, Craig, Aaron, Samantha, Carla and Jenna over their various directions they take with their lives. With each passing year that we observe, it brings up more questions. Of the six, which one was murdered? Which one committed the crime and why? Why are the five remaining friends in the present seem to know what's going on and who are they trying to protect? What is Detective Marjorino's connection with one or more of the friends? Most of all, who is the mysterious and unseen 'third party' whom is anonymously sending the five remaining friends blackmail notes saying I-know-which-one-of-you-did-it?

Reunion (2005)

Reunion

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A relentless New York City police detective, named Ken Marjorino, arrives in the town of Bedford, New York, to investigate the murder of a mysterious person at a 20th high school reunion. Through Marjorino's interviews with the suspects, the stories takes us back 20 years starting in 1986 where six close friends graduated from high school. They include good-natured and ambitious, blue-collared Will Malloy; wealthy and snobbish, white-collared Craig Brewster; overachieving but direction less Aaron Lewis; Craig's girlfriend Samantha Carlton who dreams of becoming a doctor; Samantha's best friend Carla Noll a struggling photographer; and the hip Jenna Moretti who's obsessed with becoming a world-famous actress. With each flashback we learn more about Will, Craig, Aaron, Samantha, Carla and Jenna over their various directions they take with their lives. With each passing year that we observe, it brings up more questions. Of the six, which one was murdered? Which one committed the crime and why? Why are the five remaining friends in the present seem to know what's going on and who are they trying to protect? What is Detective Marjorino's connection with one or more of the friends? Most of all, who is the mysterious and unseen 'third party' whom is anonymously sending the five remaining friends blackmail notes saying I-know-which-one-of-you-did-it?
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.7 (1283)
Моя оцінка:
/10
Eyes (2005—2009) продюсер, режисер 5.0 imdb 7.6

Eyes (2005—2009)

Eyes

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
продюсер, режисер
США   60 хв
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.6 (436)
Моя оцінка:
/10
Земне ядро
Земне ядро (2003) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет Геофізик Джош Кейс (Екхарт) і експерт з ядерної зброї Серж Левек (Каріо) доходять висновку, що причиною катаклізмів у різних куточках Землі є гальмування обертання планети навколо осі. Група терранавтів, до складу якої увійшли троє вчених та двоє військових, повинна досягнути центра Землі і влаштувати вибух, який підштовхне ядро...
Земне ядро Трейлер

Земне ядро (2003)

The Core

12+
режисер
США, Німеччина, Канада, Велика Британія   2 год 15 хв
Читати опис Геофізик Джош Кейс (Екхарт) і експерт з ядерної зброї Серж Левек (Каріо) доходять висновку, що причиною катаклізмів у різних куточках Землі є гальмування обертання планети навколо осі. Група терранавтів, до складу якої увійшли троє вчених та двоє військових, повинна досягнути центра Землі і влаштувати вибух, який підштовхне ядро...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (57)  IMDb: 5.5 (107717)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пастка
Пастка (1999) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.3
Сюжет Коли виявляється, що колишній крадій причетний до зникнення неоціненної картини, слідча зі страхової компанії розставляє пастку, щоб упіймати підозрюваного.
Пастка Трейлер

Пастка (1999)

Entrapment

16+
режисер
США, Велика Британія, Німеччина   1 год 53 хв
Читати опис Коли виявляється, що колишній крадій причетний до зникнення неоціненної картини, слідча зі страхової компанії розставляє пастку, щоб упіймати підозрюваного.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (45)  IMDb: 6.3 (124388)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Смачна штучка
Смачна штучка (1999) продюсер  ✓ укр. аудіо 4.5 imdb 5.2
Сюжет В житті бувають моменти, коли добро, що йде з самого серця, стає непереможною силою... Затишний ресторанчик, власницею якого є відверта, емоційна і напрочуд гарна дівчина Аманда, раптово перевертається догори дригом, коли там з'являється красунчик Том Бартлет, особа амбітна і честолюбна. На перший погляд здається, що у цих таких різних молодих людей немає нічого спільного, однак якоїсь миті Том усвідомлює, що саме Аманда - дівчина його мрії...
Смачна штучка Трейлер

Смачна штучка (1999)

Simply Irresistible

12+
продюсер
Німеччина, США   1 год 36 хв
Читати опис В житті бувають моменти, коли добро, що йде з самого серця, стає непереможною силою... Затишний ресторанчик, власницею якого є відверта, емоційна і напрочуд гарна дівчина Аманда, раптово перевертається догори дригом, коли там з'являється красунчик Том Бартлет, особа амбітна і честолюбна. На перший погляд здається, що у цих таких різних молодих людей немає нічого спільного, однак якоїсь миті Том усвідомлює, що саме Аманда - дівчина його мрії...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 5.2 (14948)
Моя оцінка:
/10
Людина, яка дуже мало знала
Людина, яка дуже мало знала (1997) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.6
Сюжет Мюррей грає працівника відеопрокату, який приїхав на свій день народження до брата (Галлахер) в Лондон, де, завдяки певним обставинам, всі приймають його за американського суперагента. Він опиняється в самому центрі змови, учасники якої прагнуть знову розв'язати холодну війну.
Людина, яка дуже мало знала Трейлер

Людина, яка дуже мало знала (1997)

The Man Who Knew Too Little

16+
режисер
США, Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис Мюррей грає працівника відеопрокату, який приїхав на свій день народження до брата (Галлахер) в Лондон, де, завдяки певним обставинам, всі приймають його за американського суперагента. Він опиняється в самому центрі змови, учасники якої прагнуть знову розв'язати холодну війну.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (14)  IMDb: 6.6 (34551)
Моя оцінка:
/10
The World's Best Sellers: The Fine Art of Separating People from Their Money (1996) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) In this unique film, Dennis Hopper sends Hermann Vaske on a mission around the world to find out about the crossover between creative disciplines, and how this is changing the creative and commercial arts.
Трейлер

The World's Best Sellers: The Fine Art of Separating People from Their Money (1996)

The World's Best Sellers: The Fine Art of Separating People from Their Money

зіграв самого себе
Німеччина   2 год 50 хв
Читати опис (англ.) In this unique film, Dennis Hopper sends Hermann Vaske on a mission around the world to find out about the crossover between creative disciplines, and how this is changing the creative and commercial arts.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (127)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: