6.1
31

Кракен-дівча на ім'я Рубі (2023)

Ruby Gillman, Teenage Kraken

PG  •  1 год 31 хв  • 
Країни: США
Жанр: анімація екшн пригоди сімейний
фентезі комедія
Бюджет: 70 000 000 $
Касові збори в світі: 41 607 741 $
Касові збори в США: 15 753 600 $
Касові збори в Україні: 242 786 $ (8 891 211 UAH) топ #1104
Прем'єра в Україні: 29 червня 2023
Прем'єра в світі: 28 червня 2023
Прем'єра в світі (цифрова): 18 липня 2023
Прем'єра на DVD та/або Блюрей: 26 вересня 2023
Прокатник: Universal Pictures International
Режисери: Кірк де Мікко, Faryn Pearl
КіноБаза: 6.1 (31)  IMDb: 5.7 (10964)
2
1
0
2
1
3
2
4
2
5
12
6
7
7
1
8
0
9
4
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо

Безстрашна геройка з морських глибин.

Сюжет:

Сором’язлива, мила та дещо незграбна Рубі Ґіллман, як і всі підлітки її світу, намагається жити звичайним життям, але здебільшого почувається абсолютно невидимою серед однолітків. Та все змінюється, коли вона дізнається, що належить до королівського роду міфічних морських кракенів. Так починається яскрава пригода, що сягатиме глибше за найбільші глибини океану!

Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри)
Укр. субтитри +
Укр. звук (стерео) +
Ціна купівлі (SD) 124 грн
Ціна купівлі (HD) 209 грн
Ціна купівлі (UHD) 240 грн

Доступно в sweet.tv (укр. аудіо)

Доступно в megogo (укр. аудіо, укр. субтитри)

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

Universal Pictures, DreamWorks Animation

Актори: (Всі 45)

Режисери: ,
Сценаристи: Пем Брейді, Пем Брейді, Кірк де Мікко
Композитор: Stephanie Economou
Оператори: Jon Gutman
Відео: (Всі 17)
Кракен-дівча на ім'я Рубі. Офіційний трейлер 2
Кракен-дівча на ім'я Рубі. Офіційний трейлер 1
RUBY GILLMAN, TEENAGE KRAKEN | New Trailer
Зображення: (Всі 21)

Схожі фільми, запропоновані учасниками: (Всі 1)
Я — панда
Turning Red
Рецензії: (Всі 2)

Попередження: рецензія містить спойлери

мої безсоромні квір-гедканони для любого квір суспільства:

• отже, ПОЧУЙТЕ МЕНЕ БУДЬ ЛАСКА. пейрінґ рубі/челсі МАЄ СЕНС, якби нам, наприклад, з самого початку представили челсі не як доньку нерісси, а як саму неріссу (!), АЛЕ виявилося б, що вона _насправді_ донька мертвої нерісси, яка просто жадає помсти за свою матір. але їй все ще 15 і вона, хоч і має амбіційний злий план, всього лише підліток. тож вона здружується із рубі, брешучи, звичайно, про більшість емоцій і прихильність, але зрештою прив'язується до рубі. і ОСЬ ТУТ із цим сюжетом можна гратися ЯК ЗАВГОДНО. можна вписати анґст через те, що вона _не мала б_ відчувати стільки щирої прихильності до рубі, можна вписати драматичну сварку рубі і челсі після того, як виявилося, що вона зрадила її задля помсти, можна прописати челсі, яка врешті тримає отой тризуб у руці і _не може_ підійняти руку на рубі. і тут було б стільки складних емоцій і драматичних діалогів (навіть трішки занадто драматичних для 15-річних підлітків але ЕНІВЕЙ), і можна було б вигадати стільки розв'язок і сюжетних поворотів, зав'язаних на одних лише почуттях любові-ненависті. і ЗАДУМАЙТЕСЬ, тоді це було б кохання двох дівчат, матері яких були ВОРОГАМИ і одна з яких загинула від руки іншої. ЦЕ ТАК СМАЧНО. це могло б бути ТАК СМАЧНО. просто ЗАДУМАЙТЕСЬ. це ж концепт від ворогів - до друзів - до ворогів - до коханців. РУБІ/ЧЕЛСІ мав би сенс, якби вони зробили його не таким бісовим проблематичним через величезну вікову прірву між ними😭😭😭

• коннор справді хороший персонаж, і уявіть собі якби до вищеописаної пари додати його <3 адже чого не вистачає драматичній лесбійській парі якщо не патетік софт літл мена?? (/ж) отже це могла б бути поліаморія!!! враховуючи що у нього є динаміка і з рубі, і з челсі

• гаразд, якщо відходити від теми квірності і поговорити про сюжет: мені справді не сподобалося як челсі врешті зробили типовою злодійкою, яка мала дуже харизматичний характер до того, як викрила себе як неріссу, але стала... дуже по-пласкому злою. я б воліла, аби вона, як я вже пригадувала раніше, мала б якісь сумління щодо всього цього. хоч якісь, ну. це могло б бути цікавішим. справді.

• мені подобається, як була піднята тема взаємин доньки-матері-бабусі, але, як на мене, не дотиснули. кульмінаційна сцена із боротьбою нерісси із ними трьома могла бути КРАЩОЮ, якби в неї вплели власне ДІАЛОГИ доньки-матері-бабусі. якби уся небезпека полягала не в русалці, а в тому, що ці жінки руйнують життя одна одній (грубо кажучи), і їм потрібно говорити. якби це було, як в, наприклад, енканто, в сцені, де мірабел свариться з бабусею, або як у я - панда. якби кульмінаційна напруга була показана НЕ через силу (тому що це нуууудно, це вже БУЛО, це бійки і це справді не цікаво), а через СВАРКУ. через те, що бабуся рубі готувала маму рубі до боротьби, а мама рубі зрештою обрала свій власний шлях, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ вона ЗАБРАЛА можливість у РУБІ обрати свій ВЛАСНИЙ шлях, тому що перекрила їй вихід до океану. і мати рубі пройшла через обмеження у волі, але зробила те саме зі своєю донькою, ще й не розповідаючи їй всю правду про її рід, тоді як рубі як ніхто заслуговувала знати. ось ЦЕ я вважаю цікавим. не боротьбу трьох кракенів і русалки з тризубом; не лазери з очей, які силою сім'ї перемагають русалки. ні! це могло бути драматичніше і цікавіше, більш насичено, більш реалістично і болісно. і ніхто з них трьох не є категорично поганими персонажами, розумієте? в цьому і суть цікавості їхнього конфлікту, переплетеного поколіннями. (на відміну від нерісси, яку для чогось зробили категорично поганою персонажкою 🙄 але гаразд, принаймні вона кумедна)

• дякую за панічні атаки у рубі, дякую за "я втомилась вдавати, що я така ж, як інші" на початку мультфільму. тут не така вже й погана репрезентація, справді. і класно, що герої різноманітні. але це трохи заслабко. справді нагадує "Я - панда", і так, наша історія про рубі справді слабше. якщо "Я - панда" доводить до сліз, то "Кракен-дівча на ім'я Рубі" залишає по собі лише відчуття "нуууу моглиии ж дотиснути сильніше! ну чому не дотиснули😔".

Коментувати

"Кракен-дівча на ім'я Рубі" зроблено доволі добре. Тут є все для анімаційного фільму, що розважить вас упродовж півтори години. Але він ну надто вже схожий на "Я - панда". І якщо "Я - панда" має гостроту (піднімає теми статевого дозрівання дівчинки більше прищів і емоційних гойдалок), то в "Кракені Рубі" все дуже згладжено.

Справа така: в прибережному містечку живе родина кракенів, у яких є дочка Рубі. Всупереч легендам, це не велетенські чудовиська, що топлять кораблі, а схожі на людей молюски, що тихо-мирно ховаються на суші від злих русалок. Те, що вони фіолетові і замість кінцівок у них щупальця, не сильно турбує людей (є смішна сцена, Рубі каже "я з Канади" і всі питання відпадають). Але коли вона рятує з води хлопця, то відкриває в собі здатність перетворюватися на того самого величезного могутнього кракена. І тоді виявляється, що на Рубі покладено обов'язок стати захисницею морів, якому вона не рада. А потім додаєтьс ... я тема фальшивої подруги-русалки, що бажає зробити велику капость.

Цілком очікувано, що фільм про підлітків буде про вміння бути задоволеною собою, порозуміння з батьками та подолання несправедливого ставлення однолітків. "Кракен Рубі" все це має і доносить усі свої ідеї правильно. Головний недолік фільму в тому, що вже існує "Я - панда" і робить все це трішки краще.

Окремо відзначу графіку. Хоча фільм є звичайною тривимірною анімацією, вона плавна і дещо стилізована під лялькову анімацію. А оскільки тут буквально багато води, то різні відблиски на вологих поверхнях чудово доповнюють картинку. Еклектика міста на суші створює казкову атмосферу, і також є цікаві підводні місця. Хоча довкілля здається більш деталізованим, аніж гладенькі персонажі.

Я швидше рекомендую "Кракена Рубі", але передусім тим, хто не бачили "Я - панда". Це гарна сучасна казка, що вийшла трохи запізно.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Кирило Смаль 6/10
Мульт торкається ну дуже вже пережованих тем: рамси тінейджерки з батьками, пубертат, мігранти, прийняття себе. Добре, що все це приправлено цікавим лором в привабливій обгортці.
3   1

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: