Мультики

24.03.2017 05:54     Василько     Публічний

Знайдено 67 результатів

Ваяна
Ваяна (2016) #1 21 вересня 2018  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.6
Сюжет Серед мальовничих островів Тихого океану юна дівчина вирушає у сповнену небезпек мандрівку. Завдань всього-нічого: виконати заповіти предків, знайти втрачену родину, подолати безкрайній океан, який населяють страхітливі морські істоти і знайти своє справжнє призначення. Час вирушати в захопливу і яскраву анімаційну експедицію!
Ваяна Трейлер

Ваяна (2016) #1

Moana

6+
США   1 год 47 хв
Читати опис Серед мальовничих островів Тихого океану юна дівчина вирушає у сповнену небезпек мандрівку. Завдань всього-нічого: виконати заповіти предків, знайти втрачену родину, подолати безкрайній океан, який населяють страхітливі морські істоти і знайти своє справжнє призначення. Час вирушати в захопливу і яскраву анімаційну експедицію!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (278)  IMDb: 7.6 (377594)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Співай
Співай (2016) #2 29 грудня 2016  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.1
Сюжет Оптимістичний коала намагається врятувати свій театр за допомогою співочого конкурсу. У програмі: нерішуча слониха, горила-підліток, перевтомлена свиня та не тільки.
Співай Трейлер

Співай (2016) #2

Sing

6+
США   1 год 48 хв
Читати опис Оптимістичний коала намагається врятувати свій театр за допомогою співочого конкурсу. У програмі: нерішуча слониха, горила-підліток, перевтомлена свиня та не тільки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (278)  IMDb: 7.1 (190974)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Суперсімейка
Суперсімейка (2004) #3 23 грудня 2004  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.0
Сюжет Ця сімейка мешкає в тихому передмісті. Вони — сім'я супергероїв, проте вони вже відійшли від великих справ і вважають за краще жити звичним непримітним життям. Усі члени сім'ї мають надприродні здібності й у минулому легко справлялися зі злом світового масштабу. Аж ось одного прекрасного дня татові і усій його родині доводиться знов одягтися в прогумовані костюми супергероїв і відправитися назустріч новим пригодам. Потрібно учергове врятувати світ від таємничого лиходія. Хто ж він такий? Цього ще не знають навіть герої з суперсімейки…
Суперсімейка Трейлер

Суперсімейка (2004) #3

The Incredibles

6+
США   1 год 55 хв
Читати опис Ця сімейка мешкає в тихому передмісті. Вони — сім'я супергероїв, проте вони вже відійшли від великих справ і вважають за краще жити звичним непримітним життям. Усі члени сім'ї мають надприродні здібності й у минулому легко справлялися зі злом світового масштабу. Аж ось одного прекрасного дня татові і усій його родині доводиться знов одягтися в прогумовані костюми супергероїв і відправитися назустріч новим пригодам. Потрібно учергове врятувати світ від таємничого лиходія. Хто ж він такий? Цього ще не знають навіть герої з суперсімейки…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (304)  IMDb: 8.0 (807742)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Паддінґтон
Паддінґтон (2014) #4 22 січня 2015  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Події фільму «Паддінґтон» починаються з того, що в Англію, на Паддінґтонський вокзал Лондона прибуває з далеких перуанських лісів ведмежа. Дружня родина Браунів вирішують взяти маленького та охайного ведмедика собі й називають його на честь залізничної станції Паддінґтоном. Такі справи обіцяють нашому герою безхмарне існування на довгі роки, та все йде шкереберть. Зла таксидермістка надумала зробити з ведмежати опудало для музею...
Паддінґтон Трейлер

Паддінґтон (2014) #4

Paddington

6+
Велика Британія, Франція   1 год 36 хв
Читати опис Події фільму «Паддінґтон» починаються з того, що в Англію, на Паддінґтонський вокзал Лондона прибуває з далеких перуанських лісів ведмежа. Дружня родина Браунів вирішують взяти маленького та охайного ведмедика собі й називають його на честь залізничної станції Паддінґтоном. Такі справи обіцяють нашому герою безхмарне існування на довгі роки, та все йде шкереберть. Зла таксидермістка надумала зробити з ведмежати опудало для музею...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (200)  IMDb: 7.3 (133442)
Моя оцінка:
/10
У пошуках Дорі
У пошуках Дорі (2016) #5 16 червня 2016  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.2
Сюжет Дорі — синя доброзичлива рибка-хірург, яка страждає провалами у пам'яті. Вона наполегливо прагне позбутися своєї недуги і знайти свою родину.
У пошуках Дорі Трейлер

У пошуках Дорі (2016) #5

Finding Dory

0+
США   1 год 37 хв
Читати опис Дорі — синя доброзичлива рибка-хірург, яка страждає провалами у пам'яті. Вона наполегливо прагне позбутися своєї недуги і знайти свою родину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (242)  IMDb: 7.2 (303105)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Місяць
Місяць (2011) #6 10 лютого 2012  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 7.9
Сюжет Маленький хлопчик вперше відправляється в подорож на роботу свого дідуся та тата. Але чи міг він здогадуватись, на скільки казкова та незвичайна їх професія?
Чи повинен він наслідувати приклад свого тата, або дідуся? Чи зможе він знайти свій власний шлях у самий розпал їх суперечки?
Місяць Трейлер

Місяць (2011) #6

La Luna

0+
США   7 хв
Читати опис Маленький хлопчик вперше відправляється в подорож на роботу свого дідуся та тата. Але чи міг він здогадуватись, на скільки казкова та незвичайна їх професія?
Чи повинен він наслідувати приклад свого тата, або дідуся? Чи зможе він знайти свій власний шлях у самий розпал їх суперечки?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (26)  IMDb: 7.9 (16999)
Моя оцінка:
/10
Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка
Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка (2005) #7 5 грудня 2005  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.8
Сюжет Не встигли закінчитися пригоди Пачі й Імператора Куско, як симпатяга Кронк, колишній слуга Ізми, почав нове щасливе життя як шеф-кухар у своїй власній закусочній. Однак пригоди починаються з одержанням лама-грами, відповідно до якої, його батько збирається прибути з візитом.
Але, не встигши зміркувати що відбувається, Кронк умудряється сфабрикувати безліч неприємностей, зв'язавшись із хитрою чаклункою Ізмой, щоб за допомогою чарівництва освітити себе ореолом успіху й процвітання під час візиту Тата.
Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка Трейлер

Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка (2005) #7

Kronk's New Groove

6+
США   1 год 12 хв
Читати опис Не встигли закінчитися пригоди Пачі й Імператора Куско, як симпатяга Кронк, колишній слуга Ізми, почав нове щасливе життя як шеф-кухар у своїй власній закусочній. Однак пригоди починаються з одержанням лама-грами, відповідно до якої, його батько збирається прибути з візитом.
Але, не встигши зміркувати що відбувається, Кронк умудряється сфабрикувати безліч неприємностей, зв'язавшись із хитрою чаклункою Ізмой, щоб за допомогою чарівництва освітити себе ореолом успіху й процвітання під час візиту Тата.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (25)  IMDb: 5.8 (15678)
Моя оцінка:
/10
Льодовиковий період: Курс на зіткнення
Льодовиковий період: Курс на зіткнення (2016) #8 14 липня 2016  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.7
Сюжет Скрат катапультується у космос, розпочинаючи шалену гонитву у невагомості за жаданим горіхом. Він мимоволі відправляє метеорит на зіткнення із Землею, що стає причиною неймовірних пригод Менні, Дієго та Сіда. Ніхто не чує скажений крик Скрата у космосі, але троє друзів – разом із божевільним Баком – змушені втрутитися, аби рятувати світ в оточенні гігантських хвиль, потужних електричних розрядів та інших дивовижних потойбічних явищ, спричинених витівками Скрата.
Льодовиковий період: Курс на зіткнення Трейлер

Льодовиковий період: Курс на зіткнення (2016) #8

Ice Age: Collision Course

6+
США   1 год 34 хв
Читати опис Скрат катапультується у космос, розпочинаючи шалену гонитву у невагомості за жаданим горіхом. Він мимоволі відправляє метеорит на зіткнення із Землею, що стає причиною неймовірних пригод Менні, Дієго та Сіда. Ніхто не чує скажений крик Скрата у космосі, але троє друзів – разом із божевільним Баком – змушені втрутитися, аби рятувати світ в оточенні гігантських хвиль, потужних електричних розрядів та інших дивовижних потойбічних явищ, спричинених витівками Скрата.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (141)  IMDb: 5.7 (74780)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 99 грн
Зоотрополіс
Зоотрополіс (2016) #9 3 березня 2016  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.0
Сюжет Багато хто в дитинстві мріє побувати в мультяшному світі дикої природи, де в одному місці живуть тварини з усієї планети. Зоотрополис - це і є сучасна цивілізація, яку населяють абсолютно різні представники тваринного світу. Вони живуть у цьому соціумі, спілкуються між собою, заводят сім'ї і навіть ходять на роботу. За порядком у місті, як і в світі людей, стежить поліція. Саме офіцерам поліції належить розкрити складну справу, від якої залежатиме доля всіх мешканців Зоотрополісу. За цю нелегку справу беруться життєрадісна кролиця Джуді Хопс і її балакучий напарник – Нік Уайлд.
Зоотрополіс Трейлер

Зоотрополіс (2016) #9

Zootopia

6+
Топ #43 фільм
США   1 год 49 хв
Читати опис Багато хто в дитинстві мріє побувати в мультяшному світі дикої природи, де в одному місці живуть тварини з усієї планети. Зоотрополис - це і є сучасна цивілізація, яку населяють абсолютно різні представники тваринного світу. Вони живуть у цьому соціумі, спілкуються між собою, заводят сім'ї і навіть ходять на роботу. За порядком у місті, як і в світі людей, стежить поліція. Саме офіцерам поліції належить розкрити складну справу, від якої залежатиме доля всіх мешканців Зоотрополісу. За цю нелегку справу беруться життєрадісна кролиця Джуді Хопс і її балакучий напарник – Нік Уайлд.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (586)  IMDb: 8.0 (545655)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Мандрівний замок
Мандрівний замок (2004) #10 9 вересня 2004  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.2
Сюжет Teenager Sophie works in her late father's hat shop in a humdrum town, but things get interesting when she's transformed into an elderly woman.
Мандрівний замок Трейлер

Мандрівний замок (2004) #10

Howl's Moving Castle

2+
Топ #87 фільм
Японія   1 год 59 хв
Читати опис Teenager Sophie works in her late father's hat shop in a humdrum town, but things get interesting when she's transformed into an elderly woman.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (268)  IMDb: 8.2 (448430)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Тачки 3
Тачки 3 (2017) #11 15 червня 2017  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.7
Сюжет Улюбленець публіки Блискавка Макквін має довести новому поколінню, що на трасі йому досі немає рівних. Попереду карколомні пригоди з новими друзями і ризиковані ситуації, від яких перехоплює подих. За пальне анімаційних перегонів відповідає український дубляж, повний драйву і гумору.
Тачки 3 Трейлер

Тачки 3 (2017) #11

Cars 3

6+
США   1 год 42 хв
Читати опис Улюбленець публіки Блискавка Макквін має довести новому поколінню, що на трасі йому досі немає рівних. Попереду карколомні пригоди з новими друзями і ризиковані ситуації, від яких перехоплює подих. За пальне анімаційних перегонів відповідає український дубляж, повний драйву і гумору.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (161)  IMDb: 6.7 (121768)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Мураха Антц
Мураха Антц (1998) #12 2 жовтня 1998  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.5
Сюжет Великий мурашник поділений на дві частини: мурашки-робітники і мурашки-солдати. Робітники працюють з ранку до ночі, а солдати воюють з термітами під командуванням владного і заздрісного генерала Мендібала. Так було завжди. І нікому, крім мурашки Антц, що працює на будівництві тунелю, не спадає на думку, що все може бути по-іншому. Одного разу на танці приходить принцеса Бала і там знайомиться з мурахою. Він закохується в красуню з першого погляду. Щоб ще бодай раз побачити її, Антц міняється місцями з приятелем-солдатом Вівером і вирушає на військовий парад, навіть не здогадуючись, що чекає його попереду.
Мураха Антц Трейлер

Мураха Антц (1998) #12

Antz

6+
США   1 год 23 хв
Читати опис Великий мурашник поділений на дві частини: мурашки-робітники і мурашки-солдати. Робітники працюють з ранку до ночі, а солдати воюють з термітами під командуванням владного і заздрісного генерала Мендібала. Так було завжди. І нікому, крім мурашки Антц, що працює на будівництві тунелю, не спадає на думку, що все може бути по-іншому. Одного разу на танці приходить принцеса Бала і там знайомиться з мурахою. Він закохується в красуню з першого погляду. Щоб ще бодай раз побачити її, Антц міняється місцями з приятелем-солдатом Вівером і вирушає на військовий парад, навіть не здогадуючись, що чекає його попереду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (73)  IMDb: 6.5 (163985)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Бебі Бос
Бебі Бос (2017) #13 23 березня 2017  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.3
Сюжет A kid finds himself at the center of a sinister corporate plot when his parents bring home a baby who only talks business when they're not around.
Бебі Бос Трейлер

Бебі Бос (2017) #13

The Boss Baby

0+
США   1 год 37 хв
Читати опис A kid finds himself at the center of a sinister corporate plot when his parents bring home a baby who only talks business when they're not around.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (180)  IMDb: 6.3 (141059)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Фердинанд
Фердинанд (2017) #14 21 грудня 2017  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.7
Сюжет Це – історія про чемного бика, якого навіть важко собі уявити. Безтурботному життю на сімейній фермі настає кінець, коли Фердинанда відправляють до школи бойових биків, де його лагідна та миролюбна вдача вступає в суперечку з норовом одноплемінників. За підтримки екзальтованого козла на ім’я Лупе й ватаги шалених їжаків, Фердинанду вистачає мужності лишитися самим собою, влаштувавши «велику втечу» разом з новими друзями до милої його серцю домівки.
Фердинанд Трейлер

Фердинанд (2017) #14

Ferdinand

6+
США   1 год 48 хв
Читати опис Це – історія про чемного бика, якого навіть важко собі уявити. Безтурботному життю на сімейній фермі настає кінець, коли Фердинанда відправляють до школи бойових биків, де його лагідна та миролюбна вдача вступає в суперечку з норовом одноплемінників. За підтримки екзальтованого козла на ім’я Лупе й ватаги шалених їжаків, Фердинанду вистачає мужності лишитися самим собою, влаштувавши «велику втечу» разом з новими друзями до милої його серцю домівки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (112)  IMDb: 6.7 (63559)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Залізний велетень
Залізний велетень (1999) #15 6 серпня 1999  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.1
Сюжет Події відбуваються в 1950-х роках, у невеликому американському містечку. Моряк на ім'я Ерл стає очевидцем падіння на землю якогось літаючого об'єкта з космосу. Невдовзі, через кілька днів після цієї пригоди, місцевий хлопець Хогарт вночі побачив гігантського сталевого робота, який їв метал. Робот та хлопчина стають справжніми друзями, однак військовим стає відомо про існування сталевого гіганта і тепер життя космічного гостя повністю залежить від Хогарта…
Залізний велетень Трейлер

Залізний велетень (1999) #15

The Iron Giant

0+
США   1 год 26 хв
Читати опис Події відбуваються в 1950-х роках, у невеликому американському містечку. Моряк на ім'я Ерл стає очевидцем падіння на землю якогось літаючого об'єкта з космосу. Невдовзі, через кілька днів після цієї пригоди, місцевий хлопець Хогарт вночі побачив гігантського сталевого робота, який їв метал. Робот та хлопчина стають справжніми друзями, однак військовим стає відомо про існування сталевого гіганта і тепер життя космічного гостя повністю залежить від Хогарта…
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (145)  IMDb: 8.1 (227105)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Коко
Коко (2017) #16 23 листопада 2017  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.4
Сюжет Мігель живе в мексиканському селі в родині шевців і дуже хоче стати музикантом. Щоб здійснити мрію, хлопець має розгадати давню таємницю свого роду, заховану у Країні Мертвих. Отож, взявши в напарники скелета-провідника та дивакуватого пса Данте, Мігель вирушає в потойбіччя… Ходімо із ним!
Коко Трейлер

Коко (2017) #16

Coco

6+
Топ #27 фільм
США   1 год 45 хв
Читати опис Мігель живе в мексиканському селі в родині шевців і дуже хоче стати музикантом. Щоб здійснити мрію, хлопець має розгадати давню таємницю свого роду, заховану у Країні Мертвих. Отож, взявши в напарники скелета-провідника та дивакуватого пса Данте, Мігель вирушає в потойбіччя… Ходімо із ним!
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (432)  IMDb: 8.4 (589441)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
ВОЛЛ-І
ВОЛЛ-І (2008) #17 3 липня 2008  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 8.4
Сюжет У 2100-х роках мегакорпорація Buy 'n Large взяла під контроль всю сферу економічних послуг на Землі. Через велику кількість відходів планета стає непридатною для життя. Намагаючись врятувати людство, Buy 'n Large вивозить його у космос на борту гігантського корабля «Аксіома». На очищення планети кинуті тисячі роботів ВОЛЛ-І, але через сімсот років у робочому стані залишається лише один ВОЛЛ-І. Одного разу на планету прилітає EVE (Extraterrestrial Vegetation Evaluator) — робот, надісланий з «Аксіоми» для пошуку рослинного життя. ВОЛЛ-І закохується у неї, але незважаючи на всі його зусилля, головним для EVE залишається її програма.
ВОЛЛ-І Трейлер

ВОЛЛ-І (2008) #17

WALL·E

2+
Топ #18 фільм
США   1 год 38 хв
Читати опис У 2100-х роках мегакорпорація Buy 'n Large взяла під контроль всю сферу економічних послуг на Землі. Через велику кількість відходів планета стає непридатною для життя. Намагаючись врятувати людство, Buy 'n Large вивозить його у космос на борту гігантського корабля «Аксіома». На очищення планети кинуті тисячі роботів ВОЛЛ-І, але через сімсот років у робочому стані залишається лише один ВОЛЛ-І. Одного разу на планету прилітає EVE (Extraterrestrial Vegetation Evaluator) — робот, надісланий з «Аксіоми» для пошуку рослинного життя. ВОЛЛ-І закохується у неї, але незважаючи на всі його зусилля, головним для EVE залишається її програма.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (615)  IMDb: 8.4 (1199215)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Пташиний ульот
Пташиний ульот (2016) #18 18 травня 2017  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.8
Сюжет Усиновлений при народженні і з дитинства вихований лелеками, юний горобець Річі впевнений, що він один з них. Але коли приходить час мігрувати в Африку, його сім'я змушена розповісти йому правду і залишити його одного в лісі, адже він не перелітний птах і не зможе перенести такий довгий переліт. Той, хто бажає довести всім, що він справжній лелека, Річі вирішує відправитися на південь самостійно. Разом з ним в цю подорож відправляється його нові друзі: ексцентрична сова Ольга, у якої є уявний друг і Кікі - самозакоханий папуга, виспівуючи пісні в стилі «диско». Чи вдасться Річі домогтися свого і чи зможе він взяти себе таким, яким він є?
Пташиний ульот Трейлер

Пташиний ульот (2016) #18

A Stork's Journey

6+
Люксембург, Бельгія, Німеччина, Норвегія, США   1 год 25 хв
Читати опис Усиновлений при народженні і з дитинства вихований лелеками, юний горобець Річі впевнений, що він один з них. Але коли приходить час мігрувати в Африку, його сім'я змушена розповісти йому правду і залишити його одного в лісі, адже він не перелітний птах і не зможе перенести такий довгий переліт. Той, хто бажає довести всім, що він справжній лелека, Річі вирішує відправитися на південь самостійно. Разом з ним в цю подорож відправляється його нові друзі: ексцентрична сова Ольга, у якої є уявний друг і Кікі - самозакоханий папуга, виспівуючи пісні в стилі «диско». Чи вдасться Річі домогтися свого і чи зможе він взяти себе таким, яким він є?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (9)  IMDb: 5.8 (2323)
Моя оцінка:
/10
У пошуках Немо
У пошуках Немо (2003) #19 27 грудня 2012  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.2
Сюжет Після нападу хижої риби, Марлін втратив дружину і безліч ікринок, з яких згодом повинні були вирости його діти. У нього залишився лише один синочок — і сьогодні, через багато років, Немо вперше йде до школи. Та оскільки він неслухняна дитина, то запливає занадто далеко, у заборонену для маленьких риб територію...
У пошуках Немо Трейлер

У пошуках Немо (2003) #19

Finding Nemo

0+
США, Австралія   1 год 40 хв
Читати опис Після нападу хижої риби, Марлін втратив дружину і безліч ікринок, з яких згодом повинні були вирости його діти. У нього залишився лише один синочок — і сьогодні, через багато років, Немо вперше йде до школи. Та оскільки він неслухняна дитина, то запливає занадто далеко, у заборонену для маленьких риб територію...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (426)  IMDb: 8.2 (1112257)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Суперсімейка 2
Суперсімейка 2 (2018) #20 14 червня 2018  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.5
Сюжет Повернення Суперсімейки від Disney\Pixar! Які карколомні пригоди чекають родину супершпигунів цього разу?
Суперсімейка 2 Трейлер

Суперсімейка 2 (2018) #20

Incredibles 2

6+
США   1 год 58 хв
Читати опис Повернення Суперсімейки від Disney\Pixar! Які карколомні пригоди чекають родину супершпигунів цього разу?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (231)  IMDb: 7.5 (330778)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Місія
Місія "Різдвяний порятунок" (2011) #21 22 грудня 2011  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.1
Сюжет Ми давно вже все знаємо про Санта Клауса, незрозуміло тільки, як він встигає: приготувати усі ці іграшки та цукерки, побувати на усіх дитячих святах, та ще й за одну ніч розвезти подарунки до кожної оселі. Розумна відповідь лише одна — десь на Північному полюсі, під безмежною сніговою пустелею має бути величезний технологічний центр, де ельфи розробляють сценарій Різдва та на автоматизованому виробництві готують свято. Страшно подумати, що станеться, якщо система дасть збій…
Місія Трейлер

Місія "Різдвяний порятунок" (2011) #21

Arthur Christmas

6+
Велика Британія, США   1 год 37 хв
Читати опис Ми давно вже все знаємо про Санта Клауса, незрозуміло тільки, як він встигає: приготувати усі ці іграшки та цукерки, побувати на усіх дитячих святах, та ще й за одну ніч розвезти подарунки до кожної оселі. Розумна відповідь лише одна — десь на Північному полюсі, під безмежною сніговою пустелею має бути величезний технологічний центр, де ельфи розробляють сценарій Різдва та на автоматизованому виробництві готують свято. Страшно подумати, що станеться, якщо система дасть збій…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (87)  IMDb: 7.1 (67067)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Король Лев
Король Лев (1994) #22 28 липня 2011  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.5
Сюжет У величного Короля-Лева Муфаси народжується спадкоємець на ім'я Сімба. Вже в дитинстві допитливе маля стає жертвою інтриг свого дядька Шрама, який мріє про владу. Сімба пізнає горе втрати, зраду і вигнання, але врешті-решт знаходить вірних друзів і кохану. Загартований випробуваннями, він у нелегкій боротьбі відвойовує своє законне місце у "Колі життя", усвідомивши, що означає бути справжнім Королем.
Король Лев Трейлер

Король Лев (1994) #22

The Lion King

2+
Топ #25 фільм
США   1 год 28 хв
Читати опис У величного Короля-Лева Муфаси народжується спадкоємець на ім'я Сімба. Вже в дитинстві допитливе маля стає жертвою інтриг свого дядька Шрама, який мріє про владу. Сімба пізнає горе втрати, зраду і вигнання, але врешті-решт знаходить вірних друзів і кохану. Загартований випробуваннями, він у нелегкій боротьбі відвойовує своє законне місце у "Колі життя", усвідомивши, що означає бути справжнім Королем.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (507)  IMDb: 8.5 (1140898)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Ральф-Руйнівник 2: Інтернетрі
Ральф-Руйнівник 2: Інтернетрі (2018) #23 22 листопада 2018  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.0
Сюжет Головний герой мультфільму Ральф – персонаж гри в ігровому автоматі. Колись він був вигнанцем серед сусідів по грі. Його не любили за те, що його завданням було руйнувати усі будови, які зводили гравці. Довівши всім, що заслуговує на повагу, Ральф став повноправним улюбленим героєм. Минуло шість років. Прогрес не стоїть на місці – з'являються нові ігри і нові герої. Якось, маршрутизатор Wi-Fi випадково підключає до інтернету ігровий автомат, де живе Ральф. Подорожувати по іншим іграм для нього не новина, тому герой вирушає назустріч пригодам у всесвітню мережу.
Ральф-Руйнівник 2: Інтернетрі Трейлер

Ральф-Руйнівник 2: Інтернетрі (2018) #23

Ralph Breaks the Internet

2+
США   1 год 52 хв
Читати опис Головний герой мультфільму Ральф – персонаж гри в ігровому автоматі. Колись він був вигнанцем серед сусідів по грі. Його не любили за те, що його завданням було руйнувати усі будови, які зводили гравці. Довівши всім, що заслуговує на повагу, Ральф став повноправним улюбленим героєм. Минуло шість років. Прогрес не стоїть на місці – з'являються нові ігри і нові герої. Якось, маршрутизатор Wi-Fi випадково підключає до інтернету ігровий автомат, де живе Ральф. Подорожувати по іншим іграм для нього не новина, тому герой вирушає назустріч пригодам у всесвітню мережу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (184)  IMDb: 7.0 (182599)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Людина-павук: Навколо всесвіту
Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) #24 13 грудня 2018  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.4
Сюжет Культовий супергерой відтепер у анімації нового покоління! Підліток з Нью-Йорка живе у світі безмежних можливостей Людини-павука, де костюм супергероя носить не лише він.
Людина-павук: Навколо всесвіту Трейлер

Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) #24

Spider-Man: Into the Spider-Verse

1+
Топ #75 фільм
США   1 год 57 хв
Читати опис Культовий супергерой відтепер у анімації нового покоління! Підліток з Нью-Йорка живе у світі безмежних можливостей Людини-павука, де костюм супергероя носить не лише він.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (364)  IMDb: 8.4 (670324)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Як приборкати дракона 3: Прихований світ
Як приборкати дракона 3: Прихований світ (2019) #25 21 лютого 2019  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.4
Сюжет Нові пригоди давніх друзів – Гикавки та Беззубика. Селищу, де дракони та вікінги живуть у мирі та спокої, загрожує жорстокий ворог. Щоб захистити свій дім, хоробрий правитель Гикавка та його вірний дракон вирушають у подорож до прихованого міфічного світу.
Як приборкати дракона 3: Прихований світ Трейлер

Як приборкати дракона 3: Прихований світ (2019) #25

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2+
США, Японія   1 год 44 хв
Читати опис Нові пригоди давніх друзів – Гикавки та Беззубика. Селищу, де дракони та вікінги живуть у мирі та спокої, загрожує жорстокий ворог. Щоб захистити свій дім, хоробрий правитель Гикавка та його вірний дракон вирушають у подорож до прихованого міфічного світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (203)  IMDb: 7.4 (150335)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

День ворон
День ворон (2012) #26 23 жовтня 2012  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.2
Сюжет Батько з сином живуть у лісовій хащі. Вони ніколи не виходять у зовнішній світ і страшаться людей. І все це через сумне минуле батька. Але одного разу, через нещасний випадок, вони змушені піти по допомогу до міста. Там Син зустрічає Манон, дочку лікаря, яка показує йому, що зовнішній світ не такий поганий. Так починається ця історія...
День ворон Трейлер

День ворон (2012) #26

The Day of the Crows

Франція, Бельгія, Люксембург, Канада   1 год 36 хв
Читати опис Батько з сином живуть у лісовій хащі. Вони ніколи не виходять у зовнішній світ і страшаться людей. І все це через сумне минуле батька. Але одного разу, через нещасний випадок, вони змушені піти по допомогу до міста. Там Син зустрічає Манон, дочку лікаря, яка показує йому, що зовнішній світ не такий поганий. Так починається ця історія...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (6)  IMDb: 7.2 (1375)
Моя оцінка:
/10
Про пташок
Про пташок (2000) #27 2 листопада 2000  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.0
Сюжет Ось що буває, коли велика птаха намагається потоваришувати з групою маленьких пташок, що зручно вмостились поцьвірінькати на телефонному дроті.
Про пташок Трейлер

Про пташок (2000) #27

For the Birds

0+
США   3 хв
Читати опис Ось що буває, коли велика птаха намагається потоваришувати з групою маленьких пташок, що зручно вмостились поцьвірінькати на телефонному дроті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (81)  IMDb: 8.0 (33977)
Моя оцінка:
/10
Викрадений
Викрадений (2006) #28 28 грудня 2006  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.8
Сюжет Підліток-прибулець намагається викрасти сплячу людину, але з такою кількістю перемикачів зробити це практично неможливо.
Викрадений Трейлер

Викрадений (2006) #28

Lifted

0+
США   5 хв
Читати опис Підліток-прибулець намагається викрасти сплячу людину, але з такою кількістю перемикачів зробити це практично неможливо.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (46)  IMDb: 7.8 (20788)
Моя оцінка:
/10
Смурфики. Різдвяний гімн
Смурфики. Різдвяний гімн (2011) #29 2 грудня 2011  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.1
Сюжет Смурфики: Різдвяний гімн - це коротенька різдвяна історія про Буркуна. Йому довірили повісити на ялинку різдвяну зірочку. Але все не те і все не так. Йому все не подобається, а найбільше різдвяні подарунки, адже щороку одне і теж, всім дарують однакові шапочки, а Буркун хоче щось особливе...
Смурфики. Різдвяний гімн Трейлер

Смурфики. Різдвяний гімн (2011) #29

The Smurfs: A Christmas Carol

США   22 хв
Читати опис Смурфики: Різдвяний гімн - це коротенька різдвяна історія про Буркуна. Йому довірили повісити на ялинку різдвяну зірочку. Але все не те і все не так. Йому все не подобається, а найбільше різдвяні подарунки, адже щороку одне і теж, всім дарують однакові шапочки, а Буркун хоче щось особливе...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (5)  IMDb: 6.1 (1635)
Моя оцінка:
/10
Приготування і Висадка: Операція
Приготування і Висадка: Операція "Таємниця Санти" (2010) #30 7 грудня 2010  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.8
Сюжет Ще один короткометражний мультфільм від творців "Секретної служби Санта Клауса". Двом ельфам доручають дістати шкатулку, з кімнати Санти.
Приготування і Висадка: Операція Трейлер

Приготування і Висадка: Операція "Таємниця Санти" (2010) #30

Prep & Landing Stocking Stuffer: Operation: Secret Santa

США   7 хв
Читати опис Ще один короткометражний мультфільм від творців "Секретної служби Санта Клауса". Двом ельфам доручають дістати шкатулку, з кімнати Санти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (7)  IMDb: 6.8 (2215)
Моя оцінка:
/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: