12+  •  1 год 32 хв  • 
Країни: США
Жанр: екшн пригоди фантастика трилер
Бюджет: 93 000 000 $
Касові збори в світі: 368 780 809 $
Касові збори в США: 181 171 875 $
Прем'єра в світі:
Прем'єра на DVD: 4 лютого 2003
Прем'єра на Blu-Ray: 30 січня 2002
Режисер: Джо Джонстон
КіноБаза: 6.8 (161)  IMDb: 5.9 (340500)
0
1
2
2
0
3
4
4
12
5
49
6
47
7
30
8
11
9
6
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо
Сюжет:

Палеонтолог Алан Грант, приймає пропозицію багатого підприємця здійснити обзорну екскурсію над вже знайомим островом Сорна на спеціально найнятом літаку. Чи міг доктор Грант передбачити, що страшна, непередбачена катастрофа знову змусить його зіткнутися із жорстокими м'ясоїдними істотами з минулого?!

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Доступно в sweet.tv (укр. аудіо)

Доступно в megogo (укр. аудіо, укр. субтитри)

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

Universal Pictures, Amblin Entertainment, Universal Studios

Актори: (Всі 39)

Режисер:
Сценаристи: Майкл Крайтон, Пітер Бучман, Александер Пейн
Композитор: Don Davis
Оператори: Шеллі Джонсон
Відео: (Всі 12)
Jurassic Park III - Trailer
Jurassic Park 3 Official Trailer #1 (2001) - Sam Neill Movie HD
Jurassic Park III - Trailer
Зображення: (Всі 34)

Схожі фільми, запропоновані учасниками: (Всі 10)
Подорож до центру Землі (1959) Подорож до центру Землі
[A]Journey to the Center of the Earth
4.5 Проект Динозавр (2012) Проект Динозавр
[A]The Dinosaur Project
6.5 When Dinosaurs Ruled the Earth (1970) When Dinosaurs Ruled the Earth
[A]When Dinosaurs Ruled the Earth
Забуті часом люди (1977) Забуті часом люди
[A]The People That Time Forgot
7.0 Земля, забута часом (1974) Земля, забута часом
[A]The Land That Time Forgot
3.0 Земля динозаврів (2009) Земля динозаврів
[A]The Land That Time Forgot
The Land Unknown (1957) The Land Unknown
[A]The Land Unknown
Фільми того ж режисера: (Всі 10)
Рецензії: (Всі 1)

Це третя частина оригінальної трилогії парку юрського періоду. На мій погляд, з кожним фільмом ця трилогія слабша. Якщо попередні два я вважаю хорошими, особливо першу, то в цьому випадку я займаю нейтральну позицію. Є як і плюси, так і мінуси стрічки, які я обговорюватиму нижче.

Почнемо із сюжету. Особливо нічого нового він не являє собою. Цього разу на головну роль повернувся герой першої картини Алан Грант. До речі скажу, що це один із плюсів у скарбничку картини. Але він має свою сім'ю і не хоче більше брати участь у смертельних пригодах. Однак до нього звертається сім'я Кербі з проханням виступити як експерт і обіцяють фінансування. При цьому вони не повинні приземлятися на острів, залишаючись у польоті. Але незабаром з'ясовується, що в сім'ї зовсім інші плани й насправді на острові зник їхній син, і вони прийшли на його пошуки. Звичайно, і попередні частини не мали великого закрученого сценарію, але це вже третя картина і все досить банально. Але все ж таки ... це лише зав'язка, це не головне.

Пропоную торкнутися візуальної складової. Цей аспект головний для мене у цій серії фільмів. Загалом все має непоганий вигляд, але все ж таки є і кілька претензій. Творці постаралися зробити більше динозаврів у кадрі, проте періодично в очі впадає застосування комп'ютерної графіки. Я вважаю, що це недолік, який раніше не був помітним. Ну і ще в деяких сценах надто рваний монтаж. Картинка часом починає перетворюватися на метушню, через що загальна сцена псується. Це від частини та одвірок операторської роботи. Це найбільше помітно в сценах зі спинозаврами, я вважаю, що це найскладніший у плані промальовування динозавр. Але до плюсів я хочу віднести, що автори додали нові види, які ми ще не бачили раніше. Також все ще відчувається саспенс і внутрішня тривога, адже будь-якої миті герої можуть потрапити в небезпечне становище.

Інші якості. Якщо ж торкнувся теми персонажів, то хочу сказати, що нові особи не змогли викликати в мене великої емпатії. Часом вони творять дурниці, звичайно можна це пояснити стресовою ситуацією, але все ж таки. До того ж хочеш не хочеш, але на тлі Алана чи порівняно з героями минулих стрічок вони програють. Але внесу і внесок позитиву, ми знову можемо почути головну тему франшизи. Я був засмучений, що її прибрали у сиквелі, але повернути її зараз це правильне рішення. Та й робота зі звуком не викликає питань.

Підсумок. Це непогане, але із низкою проблем кіно. Його все ще можна подивитися та отримати від нього задоволення, проте впадати в очі недоліки. Тому можу сказати так, якщо після перших двох картин у вас є бажання ще раз поринути у цей світ, то подивитися можна. В іншому випадку можна проходити повз. 6/10

Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: