Джон Оттмен

John Ottman

Дата народження: 6 липня 1964 (59 років)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Сан-Дієґо, Каліфорнія, США

Всього фільмів (на сайті): 45

Ролі: композитор (39), актор (5), продюсер (5), режисер ★ 6.58 (3)

Фільмографія

Знайдено 45 результатів

Богемна рапсодія
Богемна рапсодія (2018) актор у ролі Live TV Director  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.9
Сюжет Байопік про те, як Фредді Мерк’юрі та його друзі Браян Мей, Роджер Тейлор та Джон Дікон створили гурт Queen — один з найбільш культових рок-гуртів усіх часів. Фільм розповідає, як створювалися окремі хіти, що займали топові місця у чартах, постійно удосконалюючи якість звучання. Завдяки своїм відчайдушним пісням Killer Queen, Bohemian Rhapsody, We Are the Champions, We Will Rock You та безлічі інших, гурт досягнув нечуваного успіху, а Фредді став одним з найулюбленіших співаків на планеті.
Богемна рапсодія Трейлер

Богемна рапсодія (2018)

Bohemian Rhapsody

16+
актор у ролі Live TV Director
Велика Британія, США   2 год 14 хв
Читати опис Байопік про те, як Фредді Мерк’юрі та його друзі Браян Мей, Роджер Тейлор та Джон Дікон створили гурт Queen — один з найбільш культових рок-гуртів усіх часів. Фільм розповідає, як створювалися окремі хіти, що займали топові місця у чартах, постійно удосконалюючи якість звучання. Завдяки своїм відчайдушним пісням Killer Queen, Bohemian Rhapsody, We Are the Champions, We Will Rock You та безлічі інших, гурт досягнув нечуваного успіху, а Фредді став одним з найулюбленіших співаків на планеті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (374)  IMDb: 7.9 (591409)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 99 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Обдаровані
Обдаровані (2017—2019) композитор 6.8 imdb 7.2
Сюжет Сюжет будується навколо двох звичайних батьків, чиї діти відкривають в собі надприродні здібності. Сім'я змушена ховатися від уряду, недружелюбно налаштованого по відношенню до юних мутантів, і приєднується до підпільної організації суперлюдей.
Обдаровані Трейлер

Обдаровані (2017—2019)

The Gifted

16+
Серіал 2 сезони, 29 епізодів Скасований
композитор
США   43 хв
Читати опис Сюжет будується навколо двох звичайних батьків, чиї діти відкривають в собі надприродні здібності. Сім'я змушена ховатися від уряду, недружелюбно налаштованого по відношенню до юних мутантів, і приєднується до підпільної організації суперлюдей.
КіноБаза: 6.8 (28)  IMDb: 7.2 (37712)
Моя оцінка:
/10
Зоряний шлях: Дискавері
Зоряний шлях: Дискавері (2017—) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.0
Сюжет За 10 років до подій оригінального серіалу, екіпаж корабля USS Discovery NCC-1031 відправляється в подорож, щоб вивчати глибокий космос, відкриваючи нові світи і цивілізації.
Зоряний шлях: Дискавері Трейлер

Зоряний шлях: Дискавері (2017—)

Star Trek: Discovery

Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис За 10 років до подій оригінального серіалу, екіпаж корабля USS Discovery NCC-1031 відправляється в подорож, щоб вивчати глибокий космос, відкриваючи нові світи і цивілізації.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (50)  IMDb: 7.0 (133506)
Моя оцінка:
/10
Люди Ікс: Апокаліпсис
Люди Ікс: Апокаліпсис (2016) композитор, продюсер, актор у ролі Confused Tech  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.9
Сюжет Йому поклоняються, як Богу, від часів зародження цивілізації. Апокаліпсис, перший та наймогутніший мутант з марвелівського всесвіту Людей Ікс, увібрав у себе силу багатьох інших мутантів, ставши безсмертним та непереможним. Прокинувшись через тисячі років, він розчарований навколишнім світом і набирає команду могутніх мутантів, включаючи збентеженого Магнето (Майкл Фасбендер), аби очистити людство та створити новий світовий порядок, де буде царювати він сам. Доля Землі висить на волосинці - і Рейвен (Дженніфер Лоуренс) за допомогою Професора Ікс (Джеймс МакЕвой) мають очолити команду молодих Людей Ікс, аби зупинити свого найлютішого ворога та врятувати людство від суцільного знищення.
Люди Ікс: Апокаліпсис Трейлер

Люди Ікс: Апокаліпсис (2016)

X-Men: Apocalypse

12+
композитор, продюсер, актор у ролі Confused Tech
США   2 год 24 хв
Читати опис Йому поклоняються, як Богу, від часів зародження цивілізації. Апокаліпсис, перший та наймогутніший мутант з марвелівського всесвіту Людей Ікс, увібрав у себе силу багатьох інших мутантів, ставши безсмертним та непереможним. Прокинувшись через тисячі років, він розчарований навколишнім світом і набирає команду могутніх мутантів, включаючи збентеженого Магнето (Майкл Фасбендер), аби очистити людство та створити новий світовий порядок, де буде царювати він сам. Доля Землі висить на волосинці - і Рейвен (Дженніфер Лоуренс) за допомогою Професора Ікс (Джеймс МакЕвой) мають очолити команду молодих Людей Ікс, аби зупинити свого найлютішого ворога та врятувати людство від суцільного знищення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (356)  IMDb: 6.9 (460336)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Круті чуваки
Круті чуваки (2016) композитор  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Лос-Анджелес, 1970-ті роки. Найманий охоронець Джексон Гілі і приватний детектив Голланд Марч змушені працювати разом, щоб розплутати справу про зниклу дівчину, яка обертається злочином століття. Детективам потрібно не тільки звикнути до нестандартних професійних методів один одного, але і залишитися жимими серед пострілів і вибухів.
Круті чуваки Трейлер

Круті чуваки (2016)

The Nice Guys

16+
композитор
США   1 год 56 хв
Читати опис Лос-Анджелес, 1970-ті роки. Найманий охоронець Джексон Гілі і приватний детектив Голланд Марч змушені працювати разом, щоб розплутати справу про зниклу дівчину, яка обертається злочином століття. Детективам потрібно не тільки звикнути до нестандартних професійних методів один одного, але і залишитися жимими серед пострілів і вибухів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (360)  IMDb: 7.4 (372075)
Моя оцінка:
/10
Батл Крик
Батл Крик (2015) композитор  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.2
Сюжет Два детектива з кардинально різними поглядами на навколишній світ і свою професію об'єднуються, щоб навести порядок на вулицях міста Батл Крік, штат Мічіґан, використовуючи при цьому цинізм, підступність і обман.
Батл Крик Трейлер

Батл Крик (2015)

Battle Creek

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
композитор
США   44 хв
Читати опис Два детектива з кардинально різними поглядами на навколишній світ і свою професію об'єднуються, щоб навести порядок на вулицях міста Батл Крік, штат Мічіґан, використовуючи при цьому цинізм, підступність і обман.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (15)  IMDb: 7.2 (8991)
Моя оцінка:
/10
Люди Ікс: Дні минулого майбутнього
Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) композитор  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Люди Ікс відправляють Росомаху у минуле, щоб змінити хід важливої історичної події, яка може глобально вплинути на співіснування людей і мутантів.
Люди Ікс: Дні минулого майбутнього Трейлер

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)

X-Men: Days of Future Past

12+
композитор
США, Велика Британія, Канада   2 год 12 хв
Читати опис Люди Ікс відправляють Росомаху у минуле, щоб змінити хід важливої історичної події, яка може глобально вплинути на співіснування людей і мутантів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (414)  IMDb: 7.9 (744184)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Повітряний маршал
Повітряний маршал (2014) композитор  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.9
Сюжет Міжконтинентальний авіарейс. Білл Маркс, повітряний маршал, який забезпечує безпеку пасажирів, отримує повідомлення з погрозами від маньяка-терориста. Злочинець прорахував всі ходи і підставив під звинувачення самого спецагента. Тепер Маркс - мета спецслужб США. Йому залишається одне: прорахувати і знешкодити злочинця, врятувати пасажирів і своє кохання, яке він знаходить на краю загибелі. До вибуху залишаються лічені хвилини...
Повітряний маршал Трейлер

Повітряний маршал (2014)

Non-Stop

12+
композитор
Велика Британія, Франція, США, Канада   1 год 46 хв
Читати опис Міжконтинентальний авіарейс. Білл Маркс, повітряний маршал, який забезпечує безпеку пасажирів, отримує повідомлення з погрозами від маньяка-терориста. Злочинець прорахував всі ходи і підставив під звинувачення самого спецагента. Тепер Маркс - мета спецслужб США. Йому залишається одне: прорахувати і знешкодити злочинця, врятувати пасажирів і своє кохання, яке він знаходить на краю загибелі. До вибуху залишаються лічені хвилини...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (175)  IMDb: 6.9 (276362)
Моя оцінка:
/10
Джек — вбивця велетнів
Джек — вбивця велетнів (2013) композитор, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет Нова інтерпретація відомої казки "Джек і бобове стебло". Цей захоплюючий фентезійний фільм розповість про небезпечне протистояння людської раси і небесного народу — злих велетнів. Річ у тім, що колись земля належала саме велетням, поки якийсь герой не прогнав їх. Тепер, захопивши в полон принцесу, стародавній народ збирається повернути своє. І єдиний, хто може цьому перешкодити — простий фермер на ім'я Джек.
Джек — вбивця велетнів Трейлер

Джек — вбивця велетнів (2013)

Jack the Giant Slayer

12+
композитор, продюсер
США   1 год 54 хв
Читати опис Нова інтерпретація відомої казки "Джек і бобове стебло". Цей захоплюючий фентезійний фільм розповість про небезпечне протистояння людської раси і небесного народу — злих велетнів. Річ у тім, що колись земля належала саме велетням, поки якийсь герой не прогнав їх. Тепер, захопивши в полон принцесу, стародавній народ збирається повернути своє. І єдиний, хто може цьому перешкодити — простий фермер на ім'я Джек.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (107)  IMDb: 6.3 (146825)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Невідомий
Невідомий (2011) композитор  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.8
Сюжет Доктор Мартін Гарріс приїжджає в Берлін на міжнародний конгрес з біотехнологій. Під час поїздки на таксі він потрапляє в аварію, падає у воду і після травми та потрясіння впадає на 4 дні в кому. Після пробудження виявляється, що він частково втратив пам’ять і всі документи зникли. Повернувшись в готель Гарріс виявляє, що його ім’я привласнено іншою людиною. Разом з незнайомцем знаходиться і дружина Гарріса, наче так і має бути...
Невідомий Трейлер

Невідомий (2011)

Unknown

16+
композитор
Велика Британія, Німеччина, Франція, США   1 год 53 хв
Читати опис Доктор Мартін Гарріс приїжджає в Берлін на міжнародний конгрес з біотехнологій. Під час поїздки на таксі він потрапляє в аварію, падає у воду і після травми та потрясіння впадає на 4 дні в кому. Після пробудження виявляється, що він частково втратив пам’ять і всі документи зникли. Повернувшись в готель Гарріс виявляє, що його ім’я привласнено іншою людиною. Разом з незнайомцем знаходиться і дружина Гарріса, наче так і має бути...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (176)  IMDb: 6.8 (269200)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Пастка
Пастка (2011) композитор  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.3
Сюжет Мільйони самотніх жінок знімають квартири. Вони не замислюються про те, хто жив там до них. Вони не знають господарів. Їм не приходить в голову змінити замок. Розлучившись з чоловіком, молода лікарка Джульєтт Деверо починає нове життя в просторій зйомній квартирі. Апартаменти настільки хороші, що Джулія не може повірити своєму щастю. Проте, незабаром, Джулія починає підозрювати, що вона не одна у власному будинку. Виявляється, що симпатичний домовласник Макс обрав її для своєї смертельної гри в кішки-мишки.
Пастка Трейлер

Пастка (2011)

The Resident

16+
композитор
Велика Британія, США   1 год 31 хв
Читати опис Мільйони самотніх жінок знімають квартири. Вони не замислюються про те, хто жив там до них. Вони не знають господарів. Їм не приходить в голову змінити замок. Розлучившись з чоловіком, молода лікарка Джульєтт Деверо починає нове життя в просторій зйомній квартирі. Апартаменти настільки хороші, що Джулія не може повірити своєму щастю. Проте, незабаром, Джулія починає підозрювати, що вона не одна у власному будинку. Виявляється, що симпатичний домовласник Макс обрав її для своєї смертельної гри в кішки-мишки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (22)  IMDb: 5.3 (29606)
Моя оцінка:
/10
With Great Power: The Stan Lee Story (2010) зіграв самого себе 6.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) The life and career of the comic book writer and editor.
Трейлер

With Great Power: The Stan Lee Story (2010)

With Great Power: The Stan Lee Story

зіграв самого себе
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) The life and career of the comic book writer and editor.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.1 (1095)
Моя оцінка:
/10
Невдахи
Невдахи (2010) композитор  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.2
Сюжет «Лузери» - божевільний екшн про зраду і помсту, що розповідає про членів елітного загону спеціального призначення, яких відправили в джунглі Болівії. Їм поставили завдання «знайти і знищити», але на місці з'ясовується, що команду - Клея, Дженсена, Рока, Пуча і Кугар - підставили, і вони потрапили під перехресний вогонь двох протиборчих таборів. Смертельне протистояння було спровоковано зсередини могутнім ворогом, про якого відомо лише одне: його ім'я - Макс.
Невдахи Трейлер

Невдахи (2010)

The Losers

16+
композитор
США   1 год 37 хв
Читати опис «Лузери» - божевільний екшн про зраду і помсту, що розповідає про членів елітного загону спеціального призначення, яких відправили в джунглі Болівії. Їм поставили завдання «знайти і знищити», але на місці з'ясовується, що команду - Клея, Дженсена, Рока, Пуча і Кугар - підставили, і вони потрапили під перехресний вогонь двох протиборчих таборів. Смертельне протистояння було спровоковано зсередини могутнім ворогом, про якого відомо лише одне: його ім'я - Макс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (58)  IMDb: 6.2 (106916)
Моя оцінка:
/10
Астробой
Астробой (2009) композитор  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.2
Сюжет Фільм розповідає про хлопчика-робота, який був створений геніальним вченим в пам'ять про померлого сина. Пізнаючи світ людей, герой вчиться відчувати і співпереживати, і в результаті стає єдиним рятівником свого міста.
Астробой Трейлер

Астробой (2009)

Astro Boy

12+
композитор
Гонконг, США, Японія   1 год 34 хв
Читати опис Фільм розповідає про хлопчика-робота, який був створений геніальним вченим в пам'ять про померлого сина. Пізнаючи світ людей, герой вчиться відчувати і співпереживати, і в результаті стає єдиним рятівником свого міста.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (39)  IMDb: 6.2 (39813)
Моя оцінка:
/10
Звіт з червоної доріжки
Звіт з червоної доріжки (2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
Звіт з червоної доріжки

Звіт з червоної доріжки (2009)

Red Carpet Report

Серіал 13 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (103)
Моя оцінка:
/10
Дитя пітьми
Дитя пітьми (2009) композитор  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Подружня пара, що зовсім недавно втратила свою дитину, удочеряє дев'ятирічну дівчинку, що виявляється зовсім не такою милою і необразливою, як це могло здатися на перший погляд.
Дитя пітьми Трейлер

Дитя пітьми (2009)

Orphan

16+
композитор
США, Канада, Німеччина   2 год 3 хв
Читати опис Подружня пара, що зовсім недавно втратила свою дитину, удочеряє дев'ятирічну дівчинку, що виявляється зовсім не такою милою і необразливою, як це могло здатися на перший погляд.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (109)  IMDb: 7.0 (251801)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Операція Валькірія
Операція Валькірія (2008) композитор, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.1
Сюжет Історія героя опору полковника Клауса фон Штауффенберга, що очолив змову проти Гітлера. У 1944 році він спробував підірвати диктатора. Він проніс в портфелі бомбу, але все, що йому вдалося — лише поранити Гітлера.
Операція Валькірія Трейлер

Операція Валькірія (2008)

Valkyrie

16+
композитор, продюсер
США, Німеччина   2 год 1 хв
Читати опис Історія героя опору полковника Клауса фон Штауффенберга, що очолив змову проти Гітлера. У 1944 році він спробував підірвати диктатора. Він проніс в портфелі бомбу, але все, що йому вдалося — лише поранити Гітлера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (159)  IMDb: 7.1 (258923)
Моя оцінка:
/10
Вторгнення
Вторгнення (2007) композитор  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.9
Сюжет Психіатр Керол (Кідман) разом з колегою (Крейг) досліджує епідемію дивного психологічного захворювання: люди повністю втрачають емоції. Вони виявляють, що під дією чогось зовсім чужорідного у хворих змінюється ДНК. Керол знаходить ключ до рішення проблеми, яким виявляється її власний син.
Вторгнення Трейлер

Вторгнення (2007)

The Invasion

16+
композитор
США, Австралія   1 год 39 хв
Читати опис Психіатр Керол (Кідман) разом з колегою (Крейг) досліджує епідемію дивного психологічного захворювання: люди повністю втрачають емоції. Вони виявляють, що під дією чогось зовсім чужорідного у хворих змінюється ДНК. Керол знаходить ключ до рішення проблеми, яким виявляється її власний син.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (63)  IMDb: 5.9 (82598)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Фантастична четвірка 2 - Вторгнення Срібного Серфера
Фантастична четвірка 2 - Вторгнення Срібного Серфера (2007) композитор  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.6
Сюжет На Землю прибуває таємничий Срібний Серфер – вісник загибелі планети. Фантастична четвірка намагається розкрити його таємницю і запобігти катастрофі, а їх заклятий ворог Доктор Дум хоче забрати собі сили прибульця...
Фантастична четвірка 2 - Вторгнення Срібного Серфера Трейлер

Фантастична четвірка 2 - Вторгнення Срібного Серфера (2007)

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

14+
композитор
США, Німеччина, Велика Британія   1 год 32 хв
Читати опис На Землю прибуває таємничий Срібний Серфер – вісник загибелі планети. Фантастична четвірка намагається розкрити його таємницю і запобігти катастрофі, а їх заклятий ворог Доктор Дум хоче забрати собі сили прибульця...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (238)  IMDb: 5.6 (277066)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / купівля від 89 грн
Хелловін: 25 років терору
Хелловін: 25 років терору (2006) зіграв самого себе 6.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A documentary that follows the evolution of the 'Halloween' movies over the past twenty-five years. It examines why the films are so popular and revisits many of the original locations used in the films - seeing the effects on the local community. For the first time, cast, crew, critics and fans join together in the ultimate 'Halloween' retrospective.
Хелловін: 25 років терору

Хелловін: 25 років терору (2006)

Halloween: 25 Years of Terror

зіграв самого себе
США, Велика Британія   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) A documentary that follows the evolution of the 'Halloween' movies over the past twenty-five years. It examines why the films are so popular and revisits many of the original locations used in the films - seeing the effects on the local community. For the first time, cast, crew, critics and fans join together in the ultimate 'Halloween' retrospective.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.4 (1963)
Моя оцінка:
/10
Повернення Супермена
Повернення Супермена (2006) композитор  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.1
Сюжет Супермен (Рут), наймогутніший герой Землі, повертається на планету після кількох років відсутності. Його давній ворог Лекс Лютор (Спейсі), як завжди, намагається помститися...
Повернення Супермена Трейлер

Повернення Супермена (2006)

Superman Returns

12+
композитор
США   2 год 34 хв
Читати опис Супермен (Рут), наймогутніший герой Землі, повертається на планету після кількох років відсутності. Його давній ворог Лекс Лютор (Спейсі), як завжди, намагається помститися...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (110)  IMDb: 6.1 (291149)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Поцілунок на виліт
Поцілунок на виліт (2005) композитор  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.5
Сюжет Дрібний злодій, зображаючи актора, приїжджає до Лос-Анжелеса взяти участь в прослуховуванні. Незабаром він опиниться в самому центрі розслідування вбивства разом з сексуальною студенткою і приватним детективом-геєм.
Поцілунок на виліт Трейлер

Поцілунок на виліт (2005)

Kiss Kiss Bang Bang

16+
композитор
США   1 год 43 хв
Читати опис Дрібний злодій, зображаючи актора, приїжджає до Лос-Анжелеса взяти участь в прослуховуванні. Незабаром він опиниться в самому центрі розслідування вбивства разом з сексуальною студенткою і приватним детективом-геєм.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (122)  IMDb: 7.5 (237123)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Фантастична четвірка
Фантастична четвірка (2005) композитор  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.7
Сюжет Історія розгортається навколо супергероїв, наділених в результаті космічної катастрофи нелюдськими здібностями. Голова сім'ї одержав здатність розятувати власне тіло. Його подруга стає невидимою, її молодший брат може контролювати вогонь. Після повернення на Землю четвірка починає активно заважати ворогам цивилізації, які завзято псують життя усього прогресивного людства. Разом вони повинні знищити плани головного лиходія, відомого як Містер Дум.
Фантастична четвірка Трейлер

Фантастична четвірка (2005)

Fantastic Four

12+
композитор
США, Німеччина   1 год 46 хв
Читати опис Історія розгортається навколо супергероїв, наділених в результаті космічної катастрофи нелюдськими здібностями. Голова сім'ї одержав здатність розятувати власне тіло. Його подруга стає невидимою, її молодший брат може контролювати вогонь. Після повернення на Землю четвірка починає активно заважати ворогам цивилізації, які завзято псують життя усього прогресивного людства. Разом вони повинні знищити плани головного лиходія, відомого як Містер Дум.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (276)  IMDb: 5.7 (343475)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / купівля від 89 грн
Будинок воскових фігур
Будинок воскових фігур (2005) композитор  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.5
Сюжет Римейк однойменного горору 1953 року. Все як завжди: група підлітків, заблукавши в лісі, натикається на зловісне містечко, якого немає на карті і в якому існує тільки одна визначна пам'ятка – музей воскових фігур, підозріло схожих на живих людей. Поки тінейджери розбираються, що до чого, їх жорстоко вбивають по черзі – кульмінацією фільму можна вважати видовищну смерть героїні відомої багатої спадкоємниці й тусовщиці Періс Гілтон.
Будинок воскових фігур Трейлер

Будинок воскових фігур (2005)

House of Wax

16+
композитор
Австралія, США   1 год 48 хв
Читати опис Римейк однойменного горору 1953 року. Все як завжди: група підлітків, заблукавши в лісі, натикається на зловісне містечко, якого немає на карті і в якому існує тільки одна визначна пам'ятка – музей воскових фігур, підозріло схожих на живих людей. Поки тінейджери розбираються, що до чого, їх жорстоко вбивають по черзі – кульмінацією фільму можна вважати видовищну смерть героїні відомої багатої спадкоємниці й тусовщиці Періс Гілтон.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (122)  IMDb: 5.5 (133788)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Гра в хованки
Гра в хованки (2005) композитор  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 5.9
Сюжет Овдовілий доктор Девід Келлавей намагається зробити все можливе, щоб допомогти своїй дев’ятирічній дочці Емілі пережити втрату матері. Проте дівчинці мало уваги люблячого і дбайливого батька. Вона вигадує собі друга на ім'я Чарлі, який примушує її робити дивні, а подеколи й божевільні вчинки. Девід звертається по допомогу до колеґи – доктора Кетрін – і до подружжя Стівена та Лори, які живуть по сусідству й нещодавно самі пережили страшну трагедію...
Гра в хованки Трейлер

Гра в хованки (2005)

Hide and Seek

16+
композитор
США, Німеччина   1 год 41 хв
Читати опис Овдовілий доктор Девід Келлавей намагається зробити все можливе, щоб допомогти своїй дев’ятирічній дочці Емілі пережити втрату матері. Проте дівчинці мало уваги люблячого і дбайливого батька. Вона вигадує собі друга на ім'я Чарлі, який примушує її робити дивні, а подеколи й божевільні вчинки. Девід звертається по допомогу до колеґи – доктора Кетрін – і до подружжя Стівена та Лори, які живуть по сусідству й нещодавно самі пережили страшну трагедію...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (60)  IMDb: 5.9 (88696)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Стільниковий
Стільниковий (2004) композитор  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.5
Сюжет Джесіку викрали і замкнули. І все ж таки їй вдається зробити телефонний дзвінок. Не довіряючи поліції, вона навмання набирає номер стільникового телефону. Трубку знімає її випадковий співрозмовник Райан: «Мене викрали, вони хочуть убити мене, мого чоловіка і сина. Я не знаю, де я. Допоможіть мені! »З цього моменту життя нероби Райана перевертається. Тепер від нього залежить доля невідомих йому людей. Викрадачі можуть повернутися в будь-яку хвилину, а у Райана як на зло скоро сяде акумулятор...
Стільниковий Трейлер

Стільниковий (2004)

Cellular

16+
композитор
США, Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис Джесіку викрали і замкнули. І все ж таки їй вдається зробити телефонний дзвінок. Не довіряючи поліції, вона навмання набирає номер стільникового телефону. Трубку знімає її випадковий співрозмовник Райан: «Мене викрали, вони хочуть убити мене, мого чоловіка і сина. Я не знаю, де я. Допоможіть мені! »З цього моменту життя нероби Райана перевертається. Тепер від нього залежить доля невідомих йому людей. Викрадачі можуть повернутися в будь-яку хвилину, а у Райана як на зло скоро сяде акумулятор...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (98)  IMDb: 6.5 (105329)
Моя оцінка:
/10
Готика
Готика (2003) композитор  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 5.8
Сюжет Фільм розповідає про психіатриню, яка одного дня стає пацієнткою лікарні для неосудних злочинців, де вона раніше працювала.
До того ж, її звинувачують у скоєнні жорстокого вбивства, якого вона зовсім не пам‘ятає. Намагаючись зрозуміти, що відбувається, вона стає свідком незбагненних містичних подій...
Готика Трейлер

Готика (2003)

Gothika

18+
композитор
США   1 год 38 хв
Читати опис Фільм розповідає про психіатриню, яка одного дня стає пацієнткою лікарні для неосудних злочинців, де вона раніше працювала.
До того ж, її звинувачують у скоєнні жорстокого вбивства, якого вона зовсім не пам‘ятає. Намагаючись зрозуміти, що відбувається, вона стає свідком незбагненних містичних подій...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (117)  IMDb: 5.8 (119066)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Люди Ікс 2
Люди Ікс 2 (2003) композитор  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Мутанти продовжують боротьбу проти суспільства, яке їх лякає і якому вони не довіряють. Їхнє положення стає ще більш безвихідним, коли на президента нападає невідомий, що володіє екстраординарними здібностями. Раптовий напад знову стає причиною політичного й суспільного резонансу із приводу введення реєстрації мутантів і причиною утворення руху проти мутантів, очолюваного Вільямом Страйкером, колишнім військовим, який нібито проводив експерименти над мутантами.
Люди Ікс 2 Трейлер

Люди Ікс 2 (2003)

X2

12+
композитор
Канада, США   2 год 14 хв
Читати опис Мутанти продовжують боротьбу проти суспільства, яке їх лякає і якому вони не довіряють. Їхнє положення стає ще більш безвихідним, коли на президента нападає невідомий, що володіє екстраординарними здібностями. Раптовий напад знову стає причиною політичного й суспільного резонансу із приводу введення реєстрації мутантів і причиною утворення руху проти мутантів, очолюваного Вільямом Страйкером, колишнім військовим, який нібито проводив експерименти над мутантами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (346)  IMDb: 7.4 (575254)
Моя оцінка:
/10
24 години / У пастці
24 години / У пастці (2002) композитор  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.1
Сюжет Вілл (Таунсенд) і Карен (Терон) Дженнінгс загнані до пастки: їхня донька викрадена, 24-годинний злочинний план задіяний. Усе це перевертає з ніг на голову те, що вони вважали саме собою зрозумілим. Джо (Бекон) і Шеріл (Лав) Гікі разом з їхнім кузеном Марвіном Пулом (Вінс) розробили безпомилковий план по здирству грошей з багатих сімей. Оскільки час спливає, Вілл і Карен, які перебувають у різних містах, вдаються до будь-яких дій, щоб у встановлений термін виконати вимоги злочинців. Нехай навіть у їхньому розпачливому становищі вони самі повинні порушити закон...
24 години / У пастці Трейлер

24 години / У пастці (2002)

Trapped

16+
композитор
США, Німеччина   1 год 46 хв
Читати опис Вілл (Таунсенд) і Карен (Терон) Дженнінгс загнані до пастки: їхня донька викрадена, 24-годинний злочинний план задіяний. Усе це перевертає з ніг на голову те, що вони вважали саме собою зрозумілим. Джо (Бекон) і Шеріл (Лав) Гікі разом з їхнім кузеном Марвіном Пулом (Вінс) розробили безпомилковий план по здирству грошей з багатих сімей. Оскільки час спливає, Вілл і Карен, які перебувають у різних містах, вдаються до будь-яких дій, щоб у встановлений термін виконати вимоги злочинців. Нехай навіть у їхньому розпачливому становищі вони самі повинні порушити закон...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (32)  IMDb: 6.1 (25847)
Моя оцінка:
/10
Атака павуків
Атака павуків (2002) композитор  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 5.5
Сюжет Жителі провінційного шахтарського містечка штату Невада виявляють, що випадковий хімічний викид за одну ніч приводить до мутації сотні маленьких павуків до неймовірних розмірів. Оскільки гігантські павуки переслідують жителів міста, гірський інженер і місцевий шериф збирають вельми одіозну команду для битви з кровожерними восьминогими тварюками...
Атака павуків Трейлер

Атака павуків (2002)

Eight Legged Freaks

16+
композитор
США   1 год 39 хв
Читати опис Жителі провінційного шахтарського містечка штату Невада виявляють, що випадковий хімічний викид за одну ніч приводить до мутації сотні маленьких павуків до неймовірних розмірів. Оскільки гігантські павуки переслідують жителів міста, гірський інженер і місцевий шериф збирають вельми одіозну команду для битви з кровожерними восьминогими тварюками...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (18)  IMDb: 5.5 (60150)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: