Хауме Кольет-Серра

Jaume Collet-Serra

Дата народження: 23 березня 1974 (50 років)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Барселона, Барселона, Каталонія, Іспанія

Всього фільмів (на сайті): 27

Ролі: режисер ★ 6.9 (14), продюсер (12), актор (6)

Фільмографія

Знайдено 27 результатів

Відплата: Дорога помсти
Відплата: Дорога помсти (2023) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.3
Сюжет Стрічка розповідає про керівника банку, який саме везе дітей до школи, коли отримує повідомлення про замінування його машини. Якщо зупиняться – машина вибухне. Римейк іспанського фільму «Незнайомець» 2015 року.
Відплата: Дорога помсти Трейлер

Відплата: Дорога помсти (2023)

Retribution

16+
продюсер
Франція, Німеччина, Іспанія, США   1 год 31 хв
Читати опис Стрічка розповідає про керівника банку, який саме везе дітей до школи, коли отримує повідомлення про замінування його машини. Якщо зупиняться – машина вибухне. Римейк іспанського фільму «Незнайомець» 2015 року.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (21)  IMDb: 5.3 (22402)
Моя оцінка:
/10
Чорний Адам
Чорний Адам (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.2
Сюжет Минуло майже 5000 років відтоді, як стародавні боги зробили Чорного Адама всемогутнім. І відразу ж запроторили до в’язниці. Проте він звільниться зі своєї земної гробниці і покаже сучасному світові власну унікальну форму правосуддя.
Чорний Адам Трейлер

Чорний Адам (2022)

Black Adam

16+
режисер
США, Канада, Нова Зеландія, Угорщина   2 год 5 хв
Читати опис Минуло майже 5000 років відтоді, як стародавні боги зробили Чорного Адама всемогутнім. І відразу ж запроторили до в’язниці. Проте він звільниться зі своєї земної гробниці і покаже сучасному світові власну унікальну форму правосуддя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (227)  IMDb: 6.2 (277815)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 149 грн / купівля від 499 грн
Круїз у джунглях
Круїз у джунглях (2021) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.6
Сюжет Лілі вирушає у подорож з Лондону до джунґлів Амазонки та винаймає старенький, але затишний, пароплав «Ла Кіла», яким керує капітан Френк Вольф. Вона хоче відшукати давнє дерево з цілющими властивостями, що може змінити майбутнє медицини. Упродовж цієї мандрівки Лілі та Френк зіштовхуються з незліченними небезпеками та магічними силами, які ховаються в оманливій красі непрохідних тропічних лісів. Однак, розкриваючи таємницю загубленого дерева, герої розуміють, що ставки стали ще вищими. Тепер їхня доля та доля усього людства висить на волосині.
Круїз у джунглях Трейлер

Круїз у джунглях (2021)

Jungle Cruise

16+
режисер
США   2 год 7 хв
Читати опис Лілі вирушає у подорож з Лондону до джунґлів Амазонки та винаймає старенький, але затишний, пароплав «Ла Кіла», яким керує капітан Френк Вольф. Вона хоче відшукати давнє дерево з цілющими властивостями, що може змінити майбутнє медицини. Упродовж цієї мандрівки Лілі та Френк зіштовхуються з незліченними небезпеками та магічними силами, які ховаються в оманливій красі непрохідних тропічних лісів. Однак, розкриваючи таємницю загубленого дерева, герої розуміють, що ставки стали ще вищими. Тепер їхня доля та доля усього людства висить на волосині.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (228)  IMDb: 6.6 (214678)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Лінія горизонту
Лінія горизонту (2020) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.8
Сюжет Джексон і Сара колись були разом. Хоч вони й воліли б одне одного ніколи більше не бачити, але доведеться провести деякий час разом. Їх запросили на весілля спільні друзі. Церемонія відбудеться на віддаленому тропічному острові. Аби дістатися туди, колишні закохані опиняються удвох на борту літака, що летить над Індійським океаном. Окрім них у літаку лише пілот. Під час польоту у нього трапляється серцевий напад. Тепер шанси Сари та Джексона на виживання залежать від того, наскільки злагоджено вони діятимуть аби врятуватися.
Лінія горизонту Трейлер

Лінія горизонту (2020)

Horizon Line

12+
продюсер
Швеція   1 год 32 хв
Читати опис Джексон і Сара колись були разом. Хоч вони й воліли б одне одного ніколи більше не бачити, але доведеться провести деякий час разом. Їх запросили на весілля спільні друзі. Церемонія відбудеться на віддаленому тропічному острові. Аби дістатися туди, колишні закохані опиняються удвох на борту літака, що летить над Індійським океаном. Окрім них у літаку лише пілот. Під час польоту у нього трапляється серцевий напад. Тепер шанси Сари та Джексона на виживання залежать від того, наскільки злагоджено вони діятимуть аби врятуватися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (15)  IMDb: 4.8 (11536)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $3.99
Пасажир
Пасажир (2018) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.3
Сюжет Повертаючись з роботи додому, бізнесмен мимоволі опиняється втягнутим в злочинну змову, яка ставить під загрозу не тільки його власне життя, а й тих, хто знаходиться поруч з ним.
Пасажир Трейлер

Пасажир (2018)

The Commuter

16+
режисер, продюсер
Велика Британія, США   1 год 44 хв
Читати опис Повертаючись з роботи додому, бізнесмен мимоволі опиняється втягнутим в злочинну змову, яка ставить під загрозу не тільки його власне життя, а й тих, хто знаходиться поруч з ним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (154)  IMDb: 6.3 (126373)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $1.99
Reverie (2017—2018) режисер, продюсер 6.2 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A former detective specializing in human behavior is brought in when the launch of an advanced virtual reality program has dangerous and unintended consequences.
Трейлер

Reverie (2017—2018)

Reverie

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A former detective specializing in human behavior is brought in when the launch of an advanced virtual reality program has dangerous and unintended consequences.
КіноБаза: 6.2 (7)  IMDb: 6.6 (4150)
Моя оцінка:
/10
Мілина
Мілина (2016) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.3
Сюжет Відчайдушна любителька серфінгу Ненсі сідає на мілину на гострий виступ рифу і опиняється у смертельній пастці. Її пильно стереже гігантська біла акула, яка нізащо не випустить свою здобич. До берега і порятунку якихось 200 метрів, якби не клята мілина. Хто виявиться сильнішим цього разу: людина чи природа?
Мілина Трейлер

Мілина (2016)

The Shallows

16+
продюсер, режисер
США   1 год 26 хв
Читати опис Відчайдушна любителька серфінгу Ненсі сідає на мілину на гострий виступ рифу і опиняється у смертельній пастці. Її пильно стереже гігантська біла акула, яка нізащо не випустить свою здобич. До берега і порятунку якихось 200 метрів, якби не клята мілина. Хто виявиться сильнішим цього разу: людина чи природа?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (104)  IMDb: 6.3 (144612)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Крива лінія
Крива лінія (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.4
Сюжет Через два тижні, Меллорі очікує весілля з її нареченим, Бредом. А поки їй потрібно перегнати його машину з Сан-Франциско в Денвер. Дорога довга, та й до того ж її турбують сумніви щодо майбутнього шлюбу і вона вирішує розважити себе, з'їхавши з шосе, щоб проїхати частину шляху через мальовничий каньйон. Насолоду красою пейзажу перериває несправність авто. Всі спроби самостійно полагодити авто виявляються невдалими. На допомогу приходить подорожній Крістіан, що опинився поряд.
Крива лінія Трейлер

Крива лінія (2015)

Curve

продюсер
США   1 год 25 хв
Читати опис Через два тижні, Меллорі очікує весілля з її нареченим, Бредом. А поки їй потрібно перегнати його машину з Сан-Франциско в Денвер. Дорога довга, та й до того ж її турбують сумніви щодо майбутнього шлюбу і вона вирішує розважити себе, з'їхавши з шосе, щоб проїхати частину шляху через мальовничий каньйон. Насолоду красою пейзажу перериває несправність авто. Всі спроби самостійно полагодити авто виявляються невдалими. На допомогу приходить подорожній Крістіан, що опинився поряд.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (6)  IMDb: 5.4 (12235)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Вимирання
Вимирання (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.8
Сюжет Події розгортаються через деякий час після початку зомбі-апокаліпсису, коли людство майже за лічені години перетворилося на істот без інтелекту. Після цієї катастрофи, на Землі починається несподіване і різке похолодання. Двоє чоловіків, колишні друзі Патрік і Джек, і дочка Джека, Лу, - знайшли прилисток в містечку під назвою Гармонія. Чоловіки давно розсварились між собою, але раптово з’являється причина, яка може їх примирити – зомбі дістались їхнього містечка…
Вимирання Трейлер

Вимирання (2015)

Extinction

продюсер
Іспанія, США, Угорщина, Франція   1 год 52 хв
Читати опис Події розгортаються через деякий час після початку зомбі-апокаліпсису, коли людство майже за лічені години перетворилося на істот без інтелекту. Після цієї катастрофи, на Землі починається несподіване і різке похолодання. Двоє чоловіків, колишні друзі Патрік і Джек, і дочка Джека, Лу, - знайшли прилисток в містечку під назвою Гармонія. Чоловіки давно розсварились між собою, але раптово з’являється причина, яка може їх примирити – зомбі дістались їхнього містечка…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (19)  IMDb: 5.8 (17983)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 29 грн
Нічна втеча
Нічна втеча (2015) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.6
Сюжет Фільм розповість історію кілера, який потрапив у конфлікт з колишнім босом і в підсумку вимушений пуститися в перегони, щоб захистити свою сім'ю від переслідування мафією і владою.
Нічна втеча Трейлер

Нічна втеча (2015)

Run All Night

18+
продюсер, режисер
США   1 год 54 хв
Читати опис Фільм розповість історію кілера, який потрапив у конфлікт з колишнім босом і в підсумку вимушений пуститися в перегони, щоб захистити свою сім'ю від переслідування мафією і владою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (67)  IMDb: 6.6 (115540)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Едем. Райський острів
Едем. Райський острів (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.7
Сюжет Після падіння літака біля берегів безлюдного острова, вцілілі гравці міжнародної команди по футболу, стикаються одночасно і з дикою природою, і з погіршенням психіки своїх же товаришів.
Едем. Райський острів Трейлер

Едем. Райський острів (2015)

Eden

16+
продюсер
Іспанія, США, Малайзія   1 год 30 хв
Читати опис Після падіння літака біля берегів безлюдного острова, вцілілі гравці міжнародної команди по футболу, стикаються одночасно і з дикою природою, і з погіршенням психіки своїх же товаришів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 4.7 (3244)
Моя оцінка:
/10
The Noite com Danilo Gentili (2014—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A talk show in the night!

The Noite com Danilo Gentili (2014—)

The Noite com Danilo Gentili

Серіал 8 сезонів, 1390 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Бразилія   60 хв
Читати опис (англ.) A talk show in the night!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (676)
Моя оцінка:
/10
Повітряний маршал
Повітряний маршал (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.9
Сюжет Міжконтинентальний авіарейс. Білл Маркс, повітряний маршал, який забезпечує безпеку пасажирів, отримує повідомлення з погрозами від маньяка-терориста. Злочинець прорахував всі ходи і підставив під звинувачення самого спецагента. Тепер Маркс - мета спецслужб США. Йому залишається одне: прорахувати і знешкодити злочинця, врятувати пасажирів і своє кохання, яке він знаходить на краю загибелі. До вибуху залишаються лічені хвилини...
Повітряний маршал Трейлер

Повітряний маршал (2014)

Non-Stop

12+
режисер
Велика Британія, Франція, США, Канада   1 год 46 хв
Читати опис Міжконтинентальний авіарейс. Білл Маркс, повітряний маршал, який забезпечує безпеку пасажирів, отримує повідомлення з погрозами від маньяка-терориста. Злочинець прорахував всі ходи і підставив під звинувачення самого спецагента. Тепер Маркс - мета спецслужб США. Йому залишається одне: прорахувати і знешкодити злочинця, врятувати пасажирів і своє кохання, яке він знаходить на краю загибелі. До вибуху залишаються лічені хвилини...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (186)  IMDb: 6.9 (277634)
Моя оцінка:
/10
Hooked Up (2013) продюсер 0.0 imdb 3.9
Сюжет (англ.) Looking for a good time, two friends on a trip to Barcelona befriend a couple of girls but it's not fun they find, instead they get trapped in a house haunted by a devilish ghost bent on tearing apart anyone that enters her dwelling.
Трейлер

Hooked Up (2013)

Hooked Up

продюсер
Іспанія   1 год 21 хв
Читати опис (англ.) Looking for a good time, two friends on a trip to Barcelona befriend a couple of girls but it's not fun they find, instead they get trapped in a house haunted by a devilish ghost bent on tearing apart anyone that enters her dwelling.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.9 (391)
Моя оцінка:
/10
Екстрасенс 2: Лабіринти розуму
Екстрасенс 2: Лабіринти розуму (2013) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.4
Сюжет Джон - людина, що володіє паранормальними здібностями, розслідує нову справу. В цей раз йому належить спілкування з 16-річною наляканою дівчиною, і головному героєві належить відповісти на питання - хто така Анна? Жертва обставин або ж вбивця-соціопат?
Екстрасенс 2: Лабіринти розуму Трейлер

Екстрасенс 2: Лабіринти розуму (2013)

Mindscape

16+
продюсер
Іспанія, США, Велика Британія, Франція   1 год 39 хв
Читати опис Джон - людина, що володіє паранормальними здібностями, розслідує нову справу. В цей раз йому належить спілкування з 16-річною наляканою дівчиною, і головному героєві належить відповісти на питання - хто така Анна? Жертва обставин або ж вбивця-соціопат?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (36)  IMDb: 6.4 (25268)
Моя оцінка:
/10
Річка
Річка (2012) режисер, продюсер 6.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) The River follows the story of wildlife expert and TV personality Emmet Cole. Emmet set course around the world with his wife, Tess, and son, Lincoln, while filming what would become one of the most popular shows in television. After he goes missing deep in the Amazon, his family, friends and crew set out on a mysterious and deadly journey to find him.
Річка Трейлер

Річка (2012)

The River

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис (англ.) The River follows the story of wildlife expert and TV personality Emmet Cole. Emmet set course around the world with his wife, Tess, and son, Lincoln, while filming what would become one of the most popular shows in television. After he goes missing deep in the Amazon, his family, friends and crew set out on a mysterious and deadly journey to find him.
КіноБаза: 6.0 (13)  IMDb: 6.8 (17096)
Моя оцінка:
/10
Невідомий
Невідомий (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.8
Сюжет Доктор Мартін Гарріс приїжджає в Берлін на міжнародний конгрес з біотехнологій. Під час поїздки на таксі він потрапляє в аварію, падає у воду і після травми та потрясіння впадає на 4 дні в кому. Після пробудження виявляється, що він частково втратив пам’ять і всі документи зникли. Повернувшись в готель Гарріс виявляє, що його ім’я привласнено іншою людиною. Разом з незнайомцем знаходиться і дружина Гарріса, наче так і має бути...
Невідомий Трейлер

Невідомий (2011)

Unknown

16+
режисер
Велика Британія, Німеччина, Франція, США   1 год 53 хв
Читати опис Доктор Мартін Гарріс приїжджає в Берлін на міжнародний конгрес з біотехнологій. Під час поїздки на таксі він потрапляє в аварію, падає у воду і після травми та потрясіння впадає на 4 дні в кому. Після пробудження виявляється, що він частково втратив пам’ять і всі документи зникли. Повернувшись в готель Гарріс виявляє, що його ім’я привласнено іншою людиною. Разом з незнайомцем знаходиться і дружина Гарріса, наче так і має бути...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (179)  IMDb: 6.8 (270040)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Дитя пітьми
Дитя пітьми (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Подружня пара, що зовсім недавно втратила свою дитину, удочеряє дев'ятирічну дівчинку, що виявляється зовсім не такою милою і необразливою, як це могло здатися на перший погляд.
Дитя пітьми Трейлер

Дитя пітьми (2009)

Orphan

16+
режисер
США, Канада, Німеччина   2 год 3 хв
Читати опис Подружня пара, що зовсім недавно втратила свою дитину, удочеряє дев'ятирічну дівчинку, що виявляється зовсім не такою милою і необразливою, як це могло здатися на перший погляд.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (111)  IMDb: 7.0 (255347)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Гол 2
Гол 2 (2007) режисер 6.8 imdb 5.8
Сюжет Погравши в англійському футбольному клубі «Ньюкасл» і набравшись спортивного досвіду, молодий мексиканець з Лос-Анджелесу Сантьяго Мунес (Куно Беккер) переходить в одну з найзнаменитіших команд світу «Реал» (Мадрид).
Гол 2 Трейлер

Гол 2 (2007)

Goal! II: Living the Dream

12+
режисер
Велика Британія, Іспанія, Німеччина   1 год 55 хв
Читати опис Погравши в англійському футбольному клубі «Ньюкасл» і набравшись спортивного досвіду, молодий мексиканець з Лос-Анджелесу Сантьяго Мунес (Куно Беккер) переходить в одну з найзнаменитіших команд світу «Реал» (Мадрид).
КіноБаза: 6.8 (25)  IMDb: 5.8 (34224)
Моя оцінка:
/10
Made in Hollywood: Teen Edition (2006—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.

Made in Hollywood: Teen Edition (2006—)

Made in Hollywood: Teen Edition

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (86)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 220 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.9 (461)
Моя оцінка:
/10
Будинок воскових фігур
Будинок воскових фігур (2005) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.5
Сюжет Римейк однойменного горору 1953 року. Все як завжди: група підлітків, заблукавши в лісі, натикається на зловісне містечко, якого немає на карті і в якому існує тільки одна визначна пам'ятка – музей воскових фігур, підозріло схожих на живих людей. Поки тінейджери розбираються, що до чого, їх жорстоко вбивають по черзі – кульмінацією фільму можна вважати видовищну смерть героїні відомої багатої спадкоємниці й тусовщиці Періс Гілтон.
Будинок воскових фігур Трейлер

Будинок воскових фігур (2005)

House of Wax

16+
режисер
Австралія, США   1 год 48 хв
Читати опис Римейк однойменного горору 1953 року. Все як завжди: група підлітків, заблукавши в лісі, натикається на зловісне містечко, якого немає на карті і в якому існує тільки одна визначна пам'ятка – музей воскових фігур, підозріло схожих на живих людей. Поки тінейджери розбираються, що до чого, їх жорстоко вбивають по черзі – кульмінацією фільму можна вважати видовищну смерть героїні відомої багатої спадкоємниці й тусовщиці Періс Гілтон.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (123)  IMDb: 5.5 (135139)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Els matins a TV3 (2004) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 6.5

Els matins a TV3 (2004)

Els matins a TV3

Серіал 1 сезон, 1 епізод Запланований
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (43)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (339)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) актор у ролі Self - Interviewee 5.0 imdb 6.2

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.2 (235)
Моя оцінка:
/10
Jungle Cruise 2 () режисер 0.0 imdb 0.0

Jungle Cruise 2 ()

Jungle Cruise 2

Запланований
режисер
США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Carry On (2023) режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A mysterious traveler blackmailed Ethan Kopek, a young TSA agent, to let a dangerous package slip through security and onto a Christmas Day flight.

Carry On (2023)

Carry On

У виробництві
режисер
США
Читати опис (англ.) A mysterious traveler blackmailed Ethan Kopek, a young TSA agent, to let a dangerous package slip through security and onto a Christmas Day flight.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: