Марк Діндал

Mark Dindal

Дата народження: 31 травня 1960 (64 роки)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Колумбус, Огайо, США

Всього фільмів (на сайті): 7

Ролі: сценарист ★ 7.03 (5), режисер ★ 7.09 (4), актор (4), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 7 результатів

Ґарфілд у кіно
Ґарфілд у кіно (2024) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 5.8
Сюжет Улюбленець мільйонів – рудий кіт Ґарфілд повертається на великі екрани! Він ненавидить понеділки, обожнює лазанью і кожен день проводить біля телевізора. Проте цього разу на нього чекає несподівана пригода за межами дому. Після випадкової зустрічі зі своїм давно загубленим батьком — замурзаним вуличним котом — Ґарфілд і його друг Оді змушені залишити безтурботне життя та відправитися у шалену мандрівку.
Ґарфілд у кіно Трейлер

Ґарфілд у кіно (2024)

The Garfield Movie

режисер
США, Велика Британія, Гонконг   1 год 41 хв
Читати опис Улюбленець мільйонів – рудий кіт Ґарфілд повертається на великі екрани! Він ненавидить понеділки, обожнює лазанью і кожен день проводить біля телевізора. Проте цього разу на нього чекає несподівана пригода за межами дому. Після випадкової зустрічі зі своїм давно загубленим батьком — замурзаним вуличним котом — Ґарфілд і його друг Оді змушені залишити безтурботне життя та відправитися у шалену мандрівку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (8)  IMDb: 5.8 (8573)
Моя оцінка:
/10
The Emperor's New School (2006—2008) сценарист, ідея 6.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Adolescent emperor/designator Kuzco isn't allowed to rule or live in the palace until he graduates from Kuzco Academy. Being a naughty, lazy pupil, he's in danger of remaining an uneasy guest in lama-herdsman Pacha's humble family for long. He may even be deposed altogether, if evil pretender Yzma gets her way in endless schemes involving gentle giant Kronk and magical potions. Yet flippant Kuzco pursues puerile pleasures and fellow pupil Malina, his opposite as commoner model pupil, uninterested yet often his salvation, as is Kronk.

The Emperor's New School (2006—2008)

The Emperor's New School

Серіал 2 сезони, 90 епізодів Завершений
сценарист, ідея
США   30 хв
Читати опис (англ.) Adolescent emperor/designator Kuzco isn't allowed to rule or live in the palace until he graduates from Kuzco Academy. Being a naughty, lazy pupil, he's in danger of remaining an uneasy guest in lama-herdsman Pacha's humble family for long. He may even be deposed altogether, if evil pretender Yzma gets her way in endless schemes involving gentle giant Kronk and magical potions. Yet flippant Kuzco pursues puerile pleasures and fellow pupil Malina, his opposite as commoner model pupil, uninterested yet often his salvation, as is Kronk.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.6 (6630)
Моя оцінка:
/10
Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка
Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка (2005) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.8
Сюжет Не встигли закінчитися пригоди Пачі й Імператора Куско, як симпатяга Кронк, колишній слуга Ізми, почав нове щасливе життя як шеф-кухар у своїй власній закусочній. Однак пригоди починаються з одержанням лама-грами, відповідно до якої, його батько збирається прибути з візитом.
Але, не встигши зміркувати що відбувається, Кронк умудряється сфабрикувати безліч неприємностей, зв'язавшись із хитрою чаклункою Ізмой, щоб за допомогою чарівництва освітити себе ореолом успіху й процвітання під час візиту Тата.
Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка Трейлер

Пригоди імператора 2: Пригоди Кронка (2005)

Kronk's New Groove

6+
сценарист
США   1 год 12 хв
Читати опис Не встигли закінчитися пригоди Пачі й Імператора Куско, як симпатяга Кронк, колишній слуга Ізми, почав нове щасливе життя як шеф-кухар у своїй власній закусочній. Однак пригоди починаються з одержанням лама-грами, відповідно до якої, його батько збирається прибути з візитом.
Але, не встигши зміркувати що відбувається, Кронк умудряється сфабрикувати безліч неприємностей, зв'язавшись із хитрою чаклункою Ізмой, щоб за допомогою чарівництва освітити себе ореолом успіху й процвітання під час візиту Тата.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (25)  IMDb: 5.8 (15853)
Моя оцінка:
/10
Курча Ціпа
Курча Ціпа (2005) режисер, сценарист, актор у ролі Morkubine Porcupine / Coach  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.7
Сюжет Після того, як Курча Ципа став причиною жахливої паніки, а він всього лише прийняв жолудь, що впав, за шматочок неба, він вирішує, що б не сталось, відновити свою репутацію. Але тільки події починають розвиватися в потрібному руслі, на голову курчаті звалюється справжній шматочок неба. Тоді Курча і його горе-друзі починають рятувати світ, при цьому прагнучи не викликати у місті нову паніку.
Курча Ціпа Трейлер

Курча Ціпа (2005)

Chicken Little

6+
режисер, сценарист, актор у ролі Morkubine Porcupine / Coach
США   1 год 21 хв
Читати опис Після того, як Курча Ципа став причиною жахливої паніки, а він всього лише прийняв жолудь, що впав, за шматочок неба, він вирішує, що б не сталось, відновити свою репутацію. Але тільки події починають розвиватися в потрібному руслі, на голову курчаті звалюється справжній шматочок неба. Тоді Курча і його горе-друзі починають рятувати світ, при цьому прагнучи не викликати у місті нову паніку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (59)  IMDb: 5.7 (101342)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
The Sweatbox (2002) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Sting's wife Trudie Styler documents the turbulent bureaucracy both Sting and the filmmakers went through in order to complete "The Emperor's New Groove", a Disney film that underwent extensive storyline changes from start to finish.
Трейлер

The Sweatbox (2002)

The Sweatbox

зіграв самого себе
Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) Sting's wife Trudie Styler documents the turbulent bureaucracy both Sting and the filmmakers went through in order to complete "The Emperor's New Groove", a Disney film that underwent extensive storyline changes from start to finish.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (634)
Моя оцінка:
/10
Пригоди імператора
Пригоди імператора (2000) режисер, сценарист, актор у ролі Kitty Yzma  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Молодий і самозакоханий імператор інків Кузко планує, на місці будинку сільського старости Пача, побудувати інший – з басейном "Кузкотопія". Колишня радниця імператора, Ізма, хоче стати імператрицею. Вона підмовляє Кронка отруїти імператора, але він плутає отрути, і Кузко перетворюється на ламу.
Пригоди імператора Трейлер

Пригоди імператора (2000)

The Emperor's New Groove

0+
режисер, сценарист, актор у ролі Kitty Yzma
США   1 год 18 хв
Читати опис Молодий і самозакоханий імператор інків Кузко планує, на місці будинку сільського старости Пача, побудувати інший – з басейном "Кузкотопія". Колишня радниця імператора, Ізма, хоче стати імператрицею. Вона підмовляє Кронка отруїти імператора, але він плутає отрути, і Кузко перетворюється на ламу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (111)  IMDb: 7.4 (227128)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Кішки не танцюють
Кішки не танцюють (1997) режисер, сценарист, актор у ролі Max 6.5 imdb 6.9
Сюжет Це історія про бідного кота Денні, який все своє життя мріяв стати зіркою сцени. Але виявилося, що ролі в Голлівуді дають тільки людям. Тварини на сцені можуть нявкати, гавкати і мукати. Але не більше. Разом з друзями Денні руйнує звичні стереотипи і доводить, що мрії перетворюються на реальність.
Кішки не танцюють Трейлер

Кішки не танцюють (1997)

Cats Don't Dance

0+
режисер, сценарист, актор у ролі Max
США   1 год 15 хв
Читати опис Це історія про бідного кота Денні, який все своє життя мріяв стати зіркою сцени. Але виявилося, що ролі в Голлівуді дають тільки людям. Тварини на сцені можуть нявкати, гавкати і мукати. Але не більше. Разом з друзями Денні руйнує звичні стереотипи і доводить, що мрії перетворюються на реальність.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.9 (8551)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: