Філліп Нойс

Phillip Noyce

Дата народження: 29 квітня 1950 (73 роки)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Гріффіт, Новий Південний Уельс, Австралія

Зріст: 193 см

Всього фільмів (на сайті): 50

Ролі: режисер ★ 6.79 (39), продюсер (13), актор (11), сценарист (5), кінематографіст (1)

Фільмографія

Знайдено 50 результатів

Чарлі Куля
Чарлі Куля (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.2
Сюжет Чарлі Свіфт – професійний кілер, якого наймають, щоби вирішити складні проблеми. Заручившись підтримкою Марсі, колишньої дружини однієї зі своїх жертв, Чарлі стає на шлях помсти зрадникам, які вбили його боса. Захоплюючий бойовик з Пірсом Броснаном та Мореною Баккарін.
Чарлі Свіфт на прізвисько Куля працює на мафіозі Стена, який живе з хворобою Альцгеймера. Одного разу Чарлі вирушає на завдання, яке йде не за планом - вони з напарником усувають ціль, але жертва без голови. Куля звертається до Марсі, колишньої дружини вбитого, яка займається таксидермією. Коли конкуренти Стена зрадливо атакують його, Чарлі об'єднується з Марсі, щоб звести рахунки.
Чарлі Куля Трейлер

Чарлі Куля (2023)

Fast Charlie

режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис Чарлі Свіфт – професійний кілер, якого наймають, щоби вирішити складні проблеми. Заручившись підтримкою Марсі, колишньої дружини однієї зі своїх жертв, Чарлі стає на шлях помсти зрадникам, які вбили його боса. Захоплюючий бойовик з Пірсом Броснаном та Мореною Баккарін.
Чарлі Свіфт на прізвисько Куля працює на мафіозі Стена, який живе з хворобою Альцгеймера. Одного разу Чарлі вирушає на завдання, яке йде не за планом - вони з напарником усувають ціль, але жертва без голови. Куля звертається до Марсі, колишньої дружини вбитого, яка займається таксидермією. Коли конкуренти Стена зрадливо атакують його, Чарлі об'єднується з Марсі, щоб звести рахунки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (14)  IMDb: 6.2 (18664)
Моя оцінка:
/10
Обігнати час
Обігнати час (2021) режисер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 4.9
Сюжет Емі Карр під час ранкової пробіжки дізнається, що її син опинився в епіцентрі стрілянини. На що готова мати, щоб врятувати свою дитину?
Обігнати час Трейлер

Обігнати час (2021)

The Desperate Hour

16+
режисер
США   1 год 24 хв
Читати опис Емі Карр під час ранкової пробіжки дізнається, що її син опинився в епіцентрі стрілянини. На що готова мати, щоб врятувати свою дитину?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (15)  IMDb: 4.9 (7509)
Моя оцінка:
/10
Show Me What You Got (2019) продюсер 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) An undeniable spark during a chance meeting leads a 30-something threesome to explore their sexuality while rumbling from Los Angeles to Italy, and discover the profound effect strangers can have on the trajectory of their lives.
Трейлер

Show Me What You Got (2019)

Show Me What You Got

продюсер
США   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) An undeniable spark during a chance meeting leads a 30-something threesome to explore their sexuality while rumbling from Los Angeles to Italy, and discover the profound effect strangers can have on the trajectory of their lives.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (242)
Моя оцінка:
/10
Like the Wind (2021) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) When Christopher Doyle left Australia some forty years ago he let the wind take him on a journey. Today, Doyle is one of the world's greatest cinematographers. For the past three decades, the Sydney born Australian has been one of th

Like the Wind (2021)

Like the Wind

зіграв самого себе
Австралія   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) When Christopher Doyle left Australia some forty years ago he let the wind take him on a journey. Today, Doyle is one of the world's greatest cinematographers. For the past three decades, the Sydney born Australian has been one of th
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (17)
Моя оцінка:
/10
Поза підозрою
Поза підозрою (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.7
Сюжет Справжня історія новоспеченого агента ФБР, який, отримавши призначення в Кентуккі, знаходить безцінного донощика в особі місцевої красуні. Для дівчини, загрузлій в середовищі соціальних покидьків, зв'язок з молодим агентом стає єдиною надією на порятунок. Однак, у героя свої плани на майбутнє - яке, втім, готує катастрофу для обох коханців.
Поза підозрою Трейлер

Поза підозрою (2018)

Above Suspicion

16+
режисер
  1 год 44 хв
Читати опис Справжня історія новоспеченого агента ФБР, який, отримавши призначення в Кентуккі, знаходить безцінного донощика в особі місцевої красуні. Для дівчини, загрузлій в середовищі соціальних покидьків, зв'язок з молодим агентом стає єдиною надією на порятунок. Однак, у героя свої плани на майбутнє - яке, втім, готує катастрофу для обох коханців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (7)  IMDb: 5.7 (8587)
Моя оцінка:
/10
Що/якщо
Що/якщо (2019) режисер, продюсер 5.8 imdb 6.3
Сюжет Антологічний серіал, який розповідає про мораль, і ефект метелика від одного рішення, яке змінює траєкторію цілого життя.
Що/якщо Трейлер

Що/якщо (2019)

What/If

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
США   55 хв
Читати опис Антологічний серіал, який розповідає про мораль, і ефект метелика від одного рішення, яке змінює траєкторію цілого життя.
КіноБаза: 5.8 (8)  IMDb: 6.3 (16960)
Моя оцінка:
/10
Jill Bilcock: Dancing the Invisible (2017) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) A documentary about internationally renowned film editor Jill Bilcock, that charts how an outspoken arts student in 1960s Melbourne became one of the world's most acclaimed film artists.

Jill Bilcock: Dancing the Invisible (2017)

Jill Bilcock: Dancing the Invisible

зіграв самого себе
Австралія   1 год 18 хв
Читати опис (англ.) A documentary about internationally renowned film editor Jill Bilcock, that charts how an outspoken arts student in 1960s Melbourne became one of the world's most acclaimed film artists.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (111)
Моя оцінка:
/10
Резидент
Резидент (2018—2023) режисер, продюсер 7.5 imdb 7.8
Сюжет Молодий ідеаліст, випускник престижних університетів США, Девон Правеш потрапляє на роботу в шпиталь Честейн-Парк, де його куратором стає молодий, але високопрофесійний терапевт Конрад Хоукінз. Під його цинічним і безжальним наставництвом Девон відкриває для себе те, що не розкажуть на жодному курсі жодного університету: щастя від успішно врятованого життя пацієнта і одночасно - всі недоліки системи, якою керують безжальні і меркантильні бюрократи та ділки на зразок головного хірурга Рендольфа Белла та його колишньої дружини Лейн Гантер.
Резидент Трейлер

Резидент (2018—2023)

The Resident

16+
Серіал 6 сезонів, 107 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Молодий ідеаліст, випускник престижних університетів США, Девон Правеш потрапляє на роботу в шпиталь Честейн-Парк, де його куратором стає молодий, але високопрофесійний терапевт Конрад Хоукінз. Під його цинічним і безжальним наставництвом Девон відкриває для себе те, що не розкажуть на жодному курсі жодного університету: щастя від успішно врятованого життя пацієнта і одночасно - всі недоліки системи, якою керують безжальні і меркантильні бюрократи та ділки на зразок головного хірурга Рендольфа Белла та його колишньої дружини Лейн Гантер.
КіноБаза: 7.5 (12)  IMDb: 7.8 (32496)
Моя оцінка:
/10
Коріння
Коріння (2016) режисер 7.5 imdb 7.9
Сюжет Події міні-серіалу беруть свій початок у XVIII столітті і оповідають про повну драматизму історію кількох поколінь родини американського письменника Алекса Хейлі, на долю яких випало безліч випробувань. Пізнавши рабство, позбавлення та несправедливість, предки Хейлі являють собою справжній портрет американської історії..
Коріння Трейлер

Коріння (2016)

Roots

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис Події міні-серіалу беруть свій початок у XVIII столітті і оповідають про повну драматизму історію кількох поколінь родини американського письменника Алекса Хейлі, на долю яких випало безліч випробувань. Пізнавши рабство, позбавлення та несправедливість, предки Хейлі являють собою справжній портрет американської історії..
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 7.9 (8458)
Моя оцінка:
/10
Посвячений
Посвячений (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.4
Сюжет Юний Джонас живе в ідеальному, максимально цивілізованому суспільстві майбутнього, де більше немає воєн, болю, страждань, радості, спогадів. Для кожного члена тут визначений ідеальний порядок існування, і тепер нікому не доводиться вибирати крок, думку, колір - все навколо однозначно сіре ... За рішенням Ради товариства Джонас призначається Хранителем пам'яті, яку він повинен перейняти у Вчителя на ім’я Giver. Юнакові відкривається правда про сьогоденний світ, але щоб звільнити свій світ, він повинен кинути йому виклик...
Посвячений Трейлер

Посвячений (2014)

The Giver

12+
режисер
ПАР, Канада, США   1 год 37 хв
Читати опис Юний Джонас живе в ідеальному, максимально цивілізованому суспільстві майбутнього, де більше немає воєн, болю, страждань, радості, спогадів. Для кожного члена тут визначений ідеальний порядок існування, і тепер нікому не доводиться вибирати крок, думку, колір - все навколо однозначно сіре ... За рішенням Ради товариства Джонас призначається Хранителем пам'яті, яку він повинен перейняти у Вчителя на ім’я Giver. Юнакові відкривається правда про сьогоденний світ, але щоб звільнити свій світ, він повинен кинути йому виклик...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (106)  IMDb: 6.4 (125545)
Моя оцінка:
/10
The Giver: To See Beyond (2014) режисер 0.0 imdb 7.3
Трейлер

The Giver: To See Beyond (2014)

The Giver: To See Beyond

режисер
США   25 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (64)
Моя оцінка:
/10
Crisis (2014) продюсер, режисер 6.6 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Centers on an idealistic Secret Service agent who finds himself at the center of an international crisis on his first day on the job. In his search for the truth, he will have to cross ...

Crisis (2014)

Crisis

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Centers on an idealistic Secret Service agent who finds himself at the center of an international crisis on his first day on the job. In his search for the truth, he will have to cross ...
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 7.1 (8624)
Моя оцінка:
/10
Мері та Марта
Мері та Марта (2013) режисер 8.0 imdb 6.8
Сюжет Втративши синів, дві зовсім різні жінки вирушають у далеку Африку, щоб присвятити себе боротьбі з жахливою хворобою, що викривила їх долі.
Мері та Марта

Мері та Марта (2013)

Mary und Martha

режисер
Велика Британія, США   1 год 35 хв
Читати опис Втративши синів, дві зовсім різні жінки вирушають у далеку Африку, щоб присвятити себе боротьбі з жахливою хворобою, що викривила їх долі.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 6.8 (3614)
Моя оцінка:
/10
Americana (2012) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A legendary fashion designer - his life, his job and his family.

Americana (2012)

Americana

режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A legendary fashion designer - his life, his job and his family.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (74)
Моя оцінка:
/10
Luck (2011—2012) режисер 6.5 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A television series centered around characters who are tied to the same horse racing track.

Luck (2011—2012)

Luck

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
режисер
США   52 хв
Читати опис (англ.) A television series centered around characters who are tied to the same horse racing track.
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 7.4 (6205)
Моя оцінка:
/10
Помста
Помста (2011—2015) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.8
Сюжет Ласкаво просимо у Гемптонс! Тут, на розкішному курорті, проводять літо сильні світу цього. Емілі Торн – новенька у Гемптонсі. Вона познайомилася з впливовими сусідами, завела кілька друзів і, здавалося б, легко вписалася у світські раути на узбережжі. Але є дещо дивне у тому, що молода дівчина живе в багатому місті сама. Насправді, Емілі не зовсім новенька у цьому районі. Вона вже жила тут у дитинстві, але тоді її звали інакше. Світ дівчинки був зруйнований, коли її батька засудили до довічного ув'язнення за злочин, якого він не скоював.
Емілі повернулася, щоб відновити справедливість найкращим для неї способом – помстою. У неї є план, засоби для його втілення у життя і величезне бажання поквитатися з ворогами своєї родини.
Помста Трейлер

Помста (2011—2015)

Revenge

16+
Серіал 4 сезони, 89 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис Ласкаво просимо у Гемптонс! Тут, на розкішному курорті, проводять літо сильні світу цього. Емілі Торн – новенька у Гемптонсі. Вона познайомилася з впливовими сусідами, завела кілька друзів і, здавалося б, легко вписалася у світські раути на узбережжі. Але є дещо дивне у тому, що молода дівчина живе в багатому місті сама. Насправді, Емілі не зовсім новенька у цьому районі. Вона вже жила тут у дитинстві, але тоді її звали інакше. Світ дівчинки був зруйнований, коли її батька засудили до довічного ув'язнення за злочин, якого він не скоював.
Емілі повернулася, щоб відновити справедливість найкращим для неї способом – помстою. У неї є план, засоби для його втілення у життя і величезне бажання поквитатися з ворогами своєї родини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (22)  IMDb: 7.8 (125002)
Моя оцінка:
/10
Lights Out (2011) продюсер 4.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) A former heavyweight boxing champion struggles to find his identity after retiring from the ring.
Трейлер

Lights Out (2011)

Lights Out

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A former heavyweight boxing champion struggles to find his identity after retiring from the ring.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 8.0 (3318)
Моя оцінка:
/10
Солт
Солт (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.4
Сюжет Анжеліна Джолі в головній ролі нового шпигунського трилера від студії Columbia Pictures. Перед тим як стати агентом ЦРУ Евелін Солт (Джолі) поклялася служити вірою та правдою своїй країні. І їй доведеться довести це, коли перебіжчик звинутватить її в подвійній грі.
Солт Трейлер

Солт (2010)

Salt

12+
режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис Анжеліна Джолі в головній ролі нового шпигунського трилера від студії Columbia Pictures. Перед тим як стати агентом ЦРУ Евелін Солт (Джолі) поклялася служити вірою та правдою своїй країні. І їй доведеться довести це, коли перебіжчик звинутватить її в подвійній грі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (197)  IMDb: 6.4 (329915)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Вигода у вогні
Вигода у вогні (2006) режисер 7.0 imdb 6.7
Сюжет Драматичний триллер на основі реальних подій оповідає про аполітичного робітника південноафриканського нафтохімічного заводу Патріка Чамассо, який разом з своєю сім'єю стає жертвою звинувачення в участі і підготовці теракту, внаслідок чого Патрік записується в повстанські сили і починає свою особисту боротьбу з режимом апартеїду.
Вигода у вогні Трейлер

Вигода у вогні (2006)

Catch a Fire

18+
режисер
Франція, Велика Британія, ПАР, США   1 год 41 хв
Читати опис Драматичний триллер на основі реальних подій оповідає про аполітичного робітника південноафриканського нафтохімічного заводу Патріка Чамассо, який разом з своєю сім'єю стає жертвою звинувачення в участі і підготовці теракту, внаслідок чого Патрік записується в повстанські сили і починає свою особисту боротьбу з режимом апартеїду.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.7 (11037)
Моя оцінка:
/10
Brotherhood (2006—2008) режисер, продюсер 6.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Set in an Irish neighbourhood in Providence, the series reflects around two brothers on opposite sides of the law: one a gangster (Jason Isaacs) and the other a politician (Jason Clarke).
Трейлер

Brotherhood (2006—2008)

Brotherhood

Серіал 3 сезони, 29 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Set in an Irish neighbourhood in Providence, the series reflects around two brothers on opposite sides of the law: one a gangster (Jason Isaacs) and the other a politician (Jason Clarke).
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.7 (8099)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 208 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (442)
Моя оцінка:
/10
Welcome to Sao Paulo (2004) кінематографіст, режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) The city of São Paulo, as seen through the lenses of 13 directors.

Welcome to Sao Paulo (2004)

Welcome to Sao Paulo

кінематографіст, режисер
Бразилія   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) The city of São Paulo, as seen through the lenses of 13 directors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (100)
Моя оцінка:
/10
Поклик Тру
Поклик Тру (2003—2005) режисер, продюсер 7.3 imdb 7.4
Сюжет Юна випускниця університету на ім'я Тру Девіс, яка працює в міському моргу, може повторити той самий день знову і знову, щоб запобігти вбивствам або іншим катастрофам.
Поклик Тру Трейлер

Поклик Тру (2003—2005)

Tru Calling

Серіал 2 сезони, 28 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США, Канада   43 хв
Читати опис Юна випускниця університету на ім'я Тру Девіс, яка працює в міському моргу, може повторити той самий день знову і знову, щоб запобігти вбивствам або іншим катастрофам.
КіноБаза: 7.3 (19)  IMDb: 7.4 (17255)
Моя оцінка:
/10
Following the Rabbit-Proof Fence (2002) актор у ролі Self - Director 0.0 imdb 7.5

Following the Rabbit-Proof Fence (2002)

Following the Rabbit-Proof Fence

актор у ролі Self - Director
Австралія   43 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (219)
Моя оцінка:
/10
Тихий американець
Тихий американець (2002) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Сайгон, 1952 рік. Британський журналіст Томас Фаулер працює над репортажами про початок визвольної війни в’єтнамців проти французького колоніального панування. Він вважає не має жодних ілюзій щодо обох воюючих сторін і майже весь час проводить у товаристві трубки опіуму та чарівної в’єтнамки Фуонг. Фаулер знайомиться з Олденом Пайлом - молодим американцем-ідеалістом, котрий приїхав у В’єтнам з медичною місією. Поступово Фаулер з’ясовує, що його новий знайомий є зовсім не тим, за кого себе видає. Насправді Пайл - агент ЦРУ, який за наказом американського уряду фінансує діяльність в’єтнамських терористів...
Тихий американець Трейлер

Тихий американець (2002)

The Quiet American

16+
режисер
Велика Британія, Німеччина, США, Австралія, Франція   1 год 41 хв
Читати опис Сайгон, 1952 рік. Британський журналіст Томас Фаулер працює над репортажами про початок визвольної війни в’єтнамців проти французького колоніального панування. Він вважає не має жодних ілюзій щодо обох воюючих сторін і майже весь час проводить у товаристві трубки опіуму та чарівної в’єтнамки Фуонг. Фаулер знайомиться з Олденом Пайлом - молодим американцем-ідеалістом, котрий приїхав у В’єтнам з медичною місією. Поступово Фаулер з’ясовує, що його новий знайомий є зовсім не тим, за кого себе видає. Насправді Пайл - агент ЦРУ, який за наказом американського уряду фінансує діяльність в’єтнамських терористів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (9)  IMDb: 7.0 (29715)
Моя оцінка:
/10
Клітка для кроликів
Клітка для кроликів (2002) режисер, продюсер 7.2 imdb 7.4
Сюжет Західна Австралія, 1931 рік. Ставши бранками нового нелюдського закону, три дівчинки із племені аборигенів потрапляють в табір, що охороняється, де з них повинні зробити покірних служниць для білих панів. Не бажаючи підкорятися жорстоким правилам чужого миру, відважні бранки втікають. Тікаючи від переслідувачів і щосили намагаючись вижити на безкрайніх випалених рівнинах, вони мають намір будь-що-будь повернутися в рідні краї. Для цього їм потрібно знайти нескінченну кролячу огорожу, що приведе їх додому...
Клітка для кроликів Трейлер

Клітка для кроликів (2002)

Rabbit-Proof Fence

12+
режисер, продюсер
Австралія   1 год 34 хв
Читати опис Західна Австралія, 1931 рік. Ставши бранками нового нелюдського закону, три дівчинки із племені аборигенів потрапляють в табір, що охороняється, де з них повинні зробити покірних служниць для білих панів. Не бажаючи підкорятися жорстоким правилам чужого миру, відважні бранки втікають. Тікаючи від переслідувачів і щосили намагаючись вижити на безкрайніх випалених рівнинах, вони мають намір будь-що-будь повернутися в рідні краї. Для цього їм потрібно знайти нескінченну кролячу огорожу, що приведе їх додому...
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.4 (30242)
Моя оцінка:
/10
Rove Live (2000) зіграв самого себе 5.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) This was a variety, talk show that featured an ensemble cast, who presented various segments throughout the course of the show.

Rove Live (2000)

Rove Live

Серіал 10 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Австралія   1 год 15 хв
Читати опис (англ.) This was a variety, talk show that featured an ensemble cast, who presented various segments throughout the course of the show.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.4 (788)
Моя оцінка:
/10
Камера
Камера (2000) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.3
Сюжет Історія відеокамери, котра вирушає у пригоди світом. Її крали, закладали, купували, вона знімала рекламні ролики, жила життям середньостатистичної відеокамери, що мандрує планетою, аж поки не завершила свою мандрівку в руках режисера Річарда Мартіні.
Камера

Камера (2000)

Camera

зіграв самого себе
США   1 год 20 хв
Читати опис Історія відеокамери, котра вирушає у пригоди світом. Її крали, закладали, купували, вона знімала рекламні ролики, жила життям середньостатистичної відеокамери, що мандрує планетою, аж поки не завершила свою мандрівку в руках режисера Річарда Мартіні.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (85)
Моя оцінка:
/10
Збирач кісток
Збирач кісток (1999) режисер, актор у ролі Customer in Antique Bookshop  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.7
Сюжет Лінкольн Райм - знаменитий криміналіст, автор багатьох книг, назавжди прикований до лікарняного ліжка. Амелія Донагі - починаючий поліцейський, що робить перші невпевнені кроки по кривавих стежках. Коли в місті з’являється страшний маніяк, вона стає зором та слухом Райма на збожеволілих від жаху вулицях. З її допомогою геній криміналістики намагається розгадати таємний шифр, прихований в непередбачуваних вбивствах. Але Лінкольн не підозрює, що в диявольській книзі, яку маніяк пише кров’ю своїх жертв, місце головного героя відведено саме йому...
Збирач кісток Трейлер

Збирач кісток (1999)

The Bone Collector

16+
режисер, актор у ролі Customer in Antique Bookshop
США, Канада   1 год 58 хв
Читати опис Лінкольн Райм - знаменитий криміналіст, автор багатьох книг, назавжди прикований до лікарняного ліжка. Амелія Донагі - починаючий поліцейський, що робить перші невпевнені кроки по кривавих стежках. Коли в місті з’являється страшний маніяк, вона стає зором та слухом Райма на збожеволілих від жаху вулицях. З її допомогою геній криміналістики намагається розгадати таємний шифр, прихований в непередбачуваних вбивствах. Але Лінкольн не підозрює, що в диявольській книзі, яку маніяк пише кров’ю своїх жертв, місце головного героя відведено саме йому...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (101)  IMDb: 6.7 (184737)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Panel (1998—2004) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A comedy show talking about the events from the week gone. Made by Australia's Working Dog and featuring guests each week. The team is known for the movie The Castle.

The Panel (1998—2004)

The Panel

Серіал 4 сезони, 115 епізодів Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
Австралія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A comedy show talking about the events from the week gone. Made by Australia's Working Dog and featuring guests each week. The team is known for the movie The Castle.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (211)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: