Метт Беттінеллі-Олпін

Matt Bettinelli-Olpin

Дата народження: 19 лютого 1978 (46 років)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Окленд, Каліфорнія, США

Всього фільмів (на сайті): 23

Ролі: режисер ★ 6.68 (17), актор (14), продюсер (14), сценарист ★ 5.14 (12)

Фільмографія

Знайдено 23 результати

Ебіґейл
Ебіґейл (2024) режисер 8.0 imdb 7.0
Сюжет Після викрадення 12-річної доньки впливової кримінальної фігури викрадачі намагаються отримати викуп у розмірі 50 мільйонів доларів. Усе, що їм потрібно, — простежити за дитиною протягом ночі. Проте замкнені в будинку грабіжники починають таємниче зникати. На свій жах вони виявляють, що залишилися сам-на-сам не зі звичайною дівчинкою…
Ебіґейл Трейлер

Ебіґейл (2024)

Abigail

18+
режисер
Ірландія, США   1 год 49 хв
Читати опис Після викрадення 12-річної доньки впливової кримінальної фігури викрадачі намагаються отримати викуп у розмірі 50 мільйонів доларів. Усе, що їм потрібно, — простежити за дитиною протягом ночі. Проте замкнені в будинку грабіжники починають таємниче зникати. На свій жах вони виявляють, що залишилися сам-на-сам не зі звичайною дівчинкою…
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.0 (1615)
Моя оцінка:
/10
V/H/S/85 (2023) продюсер 4.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Unveiled through a made-for-TV documentary, five tales of found footage horror emerge to take viewers on a terrifying journey into the grim underbelly of the 1980s.
Трейлер

V/H/S/85 (2023)

V/H/S/85

продюсер
США   1 год 50 хв
Читати опис (англ.) Unveiled through a made-for-TV documentary, five tales of found footage horror emerge to take viewers on a terrifying journey into the grim underbelly of the 1980s.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.6 (6649)
Моя оцінка:
/10
Крик VI
Крик VI (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.5
Сюжет Четверо героїв, яким вдалося вижити після моторошного плювання маніяка у масці, покидають Вудсборо та нарешті починають нове життя в іншому місті. Та чи вдасться їм втекти від привидів минулого?
Крик VI Трейлер

Крик VI (2023)

Scream VI

18+
режисер
США, Канада   2 год 2 хв
Читати опис Четверо героїв, яким вдалося вижити після моторошного плювання маніяка у масці, покидають Вудсборо та нарешті починають нове життя в іншому місті. Та чи вдасться їм втекти від привидів минулого?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (100)  IMDb: 6.5 (118928)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $9.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 170 грн
Escape from New York () режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Condemned criminal Snake Plissken is dispatched to the island of Manhattan -- now a quarantined danger zone -- to rescue a female U.S. Senator in danger.

Escape from New York ()

Escape from New York

Запланований
режисер
США
Читати опис (англ.) Condemned criminal Snake Plissken is dispatched to the island of Manhattan -- now a quarantined danger zone -- to rescue a female U.S. Senator in danger.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Крик
Крик (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.3
Сюжет Через 25 років опісля низки кривавих убивств, що шокували тихе містечко Вудсборо, новий жахливий убивця воскрешає лиховісне «Примарне обличчя». Коли кількість убивств зростає, нові потенційні жертви з містечка Вудсборо змушені шукати допомоги у вцілілих від перших нападів «Примарного обличчя». Тепер лише Сідні Прескотт, колишній шериф Дьюі Райлі та репортерка Ґейл Везерс можуть знайти спосіб зупинити цього вбивцю, де кожен під підозрою.
Крик Трейлер

Крик (2022)

Scream

16+
режисер
США   1 год 54 хв
Читати опис Через 25 років опісля низки кривавих убивств, що шокували тихе містечко Вудсборо, новий жахливий убивця воскрешає лиховісне «Примарне обличчя». Коли кількість убивств зростає, нові потенційні жертви з містечка Вудсборо змушені шукати допомоги у вцілілих від перших нападів «Примарного обличчя». Тепер лише Сідні Прескотт, колишній шериф Дьюі Райлі та репортерка Ґейл Везерс можуть знайти спосіб зупинити цього вбивцю, де кожен під підозрою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (119)  IMDb: 6.3 (158543)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 150 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

VHS 94 (2021) продюсер 5.2 imdb 5.5
Сюжет (англ.) A police S.W.A.T. team investigates about a mysterious VHS tape and discovers a sinister cult that has pre-recorded material which uncovers a nightmarish conspiracy.
Трейлер

VHS 94 (2021)

VHS 94

продюсер
США, Індонезія   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) A police S.W.A.T. team investigates about a mysterious VHS tape and discovers a sinister cult that has pre-recorded material which uncovers a nightmarish conspiracy.
КіноБаза: 5.2 (8)  IMDb: 5.5 (12872)
Моя оцінка:
/10
Фобії
Фобії (2021) продюсер 0.0 imdb 3.6
Сюжет П’ять небезпечних пацієнтів, які страждають від екстремальних фобій у державному дослідницькому центрі, піддаються остаточному випробуванню під наглядом божевільного лікаря, який прагне перетворити страх у зброю.
Фобії Трейлер

Фобії (2021)

Phobias

продюсер
США   1 год 25 хв
Читати опис П’ять небезпечних пацієнтів, які страждають від екстремальних фобій у державному дослідницькому центрі, піддаються остаточному випробуванню під наглядом божевільного лікаря, який прагне перетворити страх у зброю.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.6 (1251)
Моя оцінка:
/10
Гра в хованки
Гра в хованки (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.9
Сюжет Дівчина Ґрейс, яка виходить заміж за хлопця своєї мрії — з нетерпінням чекає, коли стане частиною його великої родини. Але ніч їхнього весілля приймає несподіваний оберт, коли дивакуваті родичі вирішують влаштувати на неї полювання, бо вірять — якщо не принесуть її у жертву, їх спіткає лихо.
Гра в хованки Трейлер

Гра в хованки (2019)

Ready or Not

16+
режисер
США   1 год 35 хв
Читати опис Дівчина Ґрейс, яка виходить заміж за хлопця своєї мрії — з нетерпінням чекає, коли стане частиною його великої родини. Але ніч їхнього весілля приймає несподіваний оберт, коли дивакуваті родичі вирішують влаштувати на неї полювання, бо вірять — якщо не принесуть її у жертву, їх спіткає лихо.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (178)  IMDb: 6.9 (181857)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Монстри півдня
Монстри півдня (2015) сценарист, актор у ролі Jack, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.9
Сюжет П'ять неймовірних історій, героями яких стають різні люди: чоловік, якій їде додому; молода музична група; сім'я на відпочинку; брат, що шукає давно втрачену сестру, і двоє хлопців, які біжать від свого минулого. Всіх їх об'єднує одна довга дорога... і те, що вони повинні спокутувати свою провину. Кожного з них зустріне їх нічний кошмар – це і є спокутування. На південній дорозі не можна зупинятися, інакше ти залишишся там до смерті... швидкої смерті.
Монстри півдня Трейлер

Монстри півдня (2015)

Southbound

18+
сценарист, актор у ролі Jack, продюсер
США   1 год 29 хв
Читати опис П'ять неймовірних історій, героями яких стають різні люди: чоловік, якій їде додому; молода музична група; сім'я на відпочинку; брат, що шукає давно втрачену сестру, і двоє хлопців, які біжать від свого минулого. Всіх їх об'єднує одна довга дорога... і те, що вони повинні спокутувати свою провину. Кожного з них зустріне їх нічний кошмар – це і є спокутування. На південній дорозі не можна зупинятися, інакше ти залишишся там до смерті... швидкої смерті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (11)  IMDb: 5.9 (21374)
Моя оцінка:
/10
Пришестя Диявола
Пришестя Диявола (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 4.2
Сюжет Після дивної ночі під час їх медового місяця молодята стикаються з проблемою незапланованої вагітності. Поступово чоловік починає помічати незвичайні зміни в поведінці дружини, спочатку вони списують це на нерви, але після декількох місяців стає очевидним, що зміни в її тілі і розумі мають більш зловісне походження...
Пришестя Диявола Трейлер

Пришестя Диявола (2014)

Devil's Due

16+
режисер
США   1 год 29 хв
Читати опис Після дивної ночі під час їх медового місяця молодята стикаються з проблемою незапланованої вагітності. Поступово чоловік починає помічати незвичайні зміни в поведінці дружини, спочатку вони списують це на нерви, але після декількох місяців стає очевидним, що зміни в її тілі і розумі мають більш зловісне походження...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 4.2 (17786)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
З/Л/О
З/Л/О (2012) режисер, продюсер, сценарист, актор у ролі Matt (segment "10 / 31 / 98")  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.8
Сюжет Шість історій у жанрі мокументарі, знятих режисерами з повнометражними, гучними картинами за спиною. Сюжет новели, що зв'язує всі інші такий: двоє грабіжників вламуються у будинок з трупом літнього товстуна, щоб за замовленням невідомих клієнтів знайти відеокасету з компроматом. У її пошуках вони переглядають записані невідомими особами документальні зйомки. І волосся у них стає дибки... Реальність того, що відбувається просто вражає! У кожній історії глядача чекає несподіваний сюжетний поворот - передбачити, як буде розвиватися хід подій практично неможливо...
З/Л/О Трейлер

З/Л/О (2012)

V/H/S

18+
режисер, продюсер, сценарист, актор у ролі Matt (segment "10 / 31 / 98")
США   1 год 56 хв
Читати опис Шість історій у жанрі мокументарі, знятих режисерами з повнометражними, гучними картинами за спиною. Сюжет новели, що зв'язує всі інші такий: двоє грабіжників вламуються у будинок з трупом літнього товстуна, щоб за замовленням невідомих клієнтів знайти відеокасету з компроматом. У її пошуках вони переглядають записані невідомими особами документальні зйомки. І волосся у них стає дибки... Реальність того, що відбувається просто вражає! У кожній історії глядача чекає несподіваний сюжетний поворот - передбачити, як буде розвиватися хід подій практично неможливо...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (32)  IMDb: 5.8 (68277)
Моя оцінка:
/10
The Treasure Hunt: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2011) продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Matt 0.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Three friends get tangled up in the hunt for a long lost treasure.

The Treasure Hunt: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2011)

The Treasure Hunt: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure

продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Matt
США   35 хв
Читати опис (англ.) Three friends get tangled up in the hunt for a long lost treasure.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (34)
Моя оцінка:
/10
The Teleporter: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2010) продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Matt 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Chad, Matt & Rob are chased by a UFO.

The Teleporter: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2010)

The Teleporter: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure

продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Matt
США   25 хв
Читати опис (англ.) Chad, Matt & Rob are chased by a UFO.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (22)
Моя оцінка:
/10
Mountain Devil Prank Fails Horribly (2010) сценарист, режисер, продюсер, актор у ролі Matt 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A prank based on the mythical Lone Pine Mountain Devil goes majorly wrong.

Mountain Devil Prank Fails Horribly (2010)

Mountain Devil Prank Fails Horribly

сценарист, режисер, продюсер, актор у ролі Matt
США   3 хв
Читати опис (англ.) A prank based on the mythical Lone Pine Mountain Devil goes majorly wrong.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (45)
Моя оцінка:
/10
The Birthday Party: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2010) продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Matt, Zombie 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) While trying to get to their boss's birthday party, three friends battle gangs, demons and an extremist militia on the streets of Los Angeles.

The Birthday Party: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2010)

The Birthday Party: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure

продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Matt, Zombie
США   21 хв
Читати опис (англ.) While trying to get to their boss's birthday party, three friends battle gangs, demons and an extremist militia on the streets of Los Angeles.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (42)
Моя оцінка:
/10
The Murder: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2009) продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Reggie 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) While shooting a superhero movie, three friends witness a murder.

The Murder: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2009)

The Murder: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure

продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Reggie
США   35 хв
Читати опис (англ.) While shooting a superhero movie, three friends witness a murder.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (22)
Моя оцінка:
/10
The Time Machine: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2008) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Matt 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Chad, Matt & Rob try to get to their twelve o'clock meeting with dying.

The Time Machine: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure (2008)

The Time Machine: A Chad, Matt & Rob Interactive Adventure

режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Matt
США   14 хв
Читати опис (англ.) Chad, Matt & Rob try to get to their twelve o'clock meeting with dying.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (37)
Моя оцінка:
/10
Хенкок / Генкок
Хенкок / Генкок (2008) актор у ролі Reporter  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.4
Сюжет Вілл Сміт грає Хенкока — супергероя, який опустився на саме дно і змушений наймати агента зі зв’язків із громадськістю, щоб відновити свою репутацію.
Хенкок / Генкок Трейлер

Хенкок / Генкок (2008)

Hancock

14+
актор у ролі Reporter
США   1 год 32 хв
Читати опис Вілл Сміт грає Хенкока — супергероя, який опустився на саме дно і змушений наймати агента зі зв’язків із громадськістю, щоб відновити свою репутацію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (405)  IMDb: 6.4 (511225)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Danger Zone (2008) сценарист, режисер, актор у ролі Ice Matt 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Three guys take their love of "Top Gun" to the streets of Los Angeles.

The Danger Zone (2008)

The Danger Zone

сценарист, режисер, актор у ролі Ice Matt
США   5 хв
Читати опис (англ.) Three guys take their love of "Top Gun" to the streets of Los Angeles.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (21)
Моя оцінка:
/10
Roommate Alien Prank Goes Bad (2008) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Matthew 0.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) Chad's roommates use his fear of aliens to torment him.

Roommate Alien Prank Goes Bad (2008)

Roommate Alien Prank Goes Bad

режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Matthew
США   2 хв
Читати опис (англ.) Chad's roommates use his fear of aliens to torment him.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (58)
Моя оцінка:
/10
Prison Break (2008) продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Matt 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) A brutal and unforgiving look at life within the harrowing walls of America's prison system.

Prison Break (2008)

Prison Break

продюсер, режисер, сценарист, актор у ролі Matt
США
Читати опис (англ.) A brutal and unforgiving look at life within the harrowing walls of America's prison system.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (200)
Моя оцінка:
/10
Happy Halloween (2007) режисер, сценарист, продюсер, актор 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Chad and Rob take their Halloween celebration a little bit too far.

Happy Halloween (2007)

Happy Halloween

режисер, сценарист, продюсер, актор
США   5 хв
Читати опис (англ.) Chad and Rob take their Halloween celebration a little bit too far.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (23)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: